Uitslagen Athletics Champs regio 12 wedstrijd 4

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aiden Dictus DJA Team 02 DJA JPA2 9,8 --- 10,6 19,50 34,50 3,60 367 367
Anouk Taks ACHL Team 06 Achilles MPA2 9,8 --- 11,4 13,00 20,50 3,05 301 301
Bjarne Maas Spado Team 07 Spado JPA2 9,1 --- 10,4 18,50 32,00 3,80 382 382
Brent Knobel THOR Team 05 THOR JPA1 12,1 --- 15,2 11,00 16,00 2,50 134 0
Cas van Arendonk ACHL Team 01 Achilles JPA2 10,5 --- 11,0 15,50 39,00 3,35 337 337
Cas Keetels ACHL Team 01 Achilles JPA1 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Casper Blonk SV Diomedon Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 13,0 --- 16,5 14,00 11,50 2,20 105 46
Casper den Haan THOR Team 03 THOR JPA2 10,5 --- 11,6 12,50 14,50 3,15 224 49
David Hultermans ACHL Team 01 Achilles JPA2 12,9 --- 15,3 9,00 11,00 2,70 103 0
Dries-Peder Janse SV Diomedon Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 10,0 --- 11,8 16,50 20,00 3,30 272 272
Dyero IJzermans Spado Team 07 Spado JPA2 9,9 --- 11,3 12,50 19,50 3,35 263 118
Dylana Goorden THOR Team 05 THOR MPA1 10,7 --- 14,7 13,00 10,00 2,65 180 48
Eline Oostrom Spado Team 08 Spado MPA1 9,7 --- 11,5 13,50 17,50 3,30 300 300
Emiel Tax DJA Team 02 DJA JPA2 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Emma van Gurp ACHL Team 06 Achilles MPA1 10,8 --- 14,0 10,50 11,50 2,90 185 48
Emma van Beers AVO 1983 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA1 10,8 --- 13,4 12,00 13,00 3,00 210 0
Emy Voesenek ACHL Team 06 Achilles MPA1 10,8 --- 12,4 13,00 14,00 2,85 228 78
Enrico Rockx ACHL Team 01 Achilles JPA2 11,5 --- 12,7 16,50 17,00 3,25 219 109
Finn Jansen ACHL Team 01 Achilles JPA2 10,9 --- 11,3 17,50 20,00 2,95 254 211
Finn van Zomeren THOR Team 03 THOR JPA2 9,6 --- 11,5 19,00 33,00 3,35 344 344
Geert Kanters Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 9,4 --- 10,4 20,00 37,00 4,05 406 406
Georgina Blaine Spado Team 07 Spado MPA2 9,0 --- 10,0 18,50 32,50 3,85 453 453
Hamid Tahib ACHL Team 01 Achilles JPA2 11,4 --- 11,9 8,50 21,50 2,35 186 105
Ilse Booij Spado Team 08 Spado MPA1 12,4 --- 16,8 5,00 10,50 2,00 74 0
Indy Brinkman ACHL Team 06 Achilles MPA1 9,0 --- 11,0 16,00 16,50 3,40 342 342
Iris Verrest ACHL Team 06 Achilles MPA2 12,3 --- 15,2 13,00 10,50 2,55 143 48
Jady Bakx THOR Team 03 THOR MPA2 11,6 --- 11,7 12,00 17,00 3,15 238 205
Jaron de Kock Spado Team 08 Spado JPA1 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Jorie van der Laan Spado Team 07 Spado MPA2 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Jort Snuverink THOR Team 03 THOR JPA1 10,5 --- 11,6 12,50 17,00 2,70 219 36
Julian Aerts DJA Team 02 DJA JPA2 9,9 --- 11,2 21,00 22,50 3,60 322 322
Karsten Herijgers DJA Team 02 DJA JPA1 11,3 --- 13,4 11,50 21,50 2,95 198 51
Laura Verbeek SV Diomedon Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA2 10,6 --- 12,3 15,50 16,50 3,20 268 174
Léon Pouyet THOR Team 05 THOR JPA1 11,6 --- 15,1 11,00 12,00 2,50 129 0
Leigh Schoonen THOR Team 03 THOR JPA1 10,4 --- 12,5 14,00 15,00 2,85 213 98
Lente de Graauw Spado Team 08 Spado MPA1 10,0 --- 12,1 9,00 18,50 3,10 258 176
Levy Suijkerbuijk ACHL Team 01 Achilles JPA2 10,6 --- 11,2 15,50 27,50 3,10 283 283
Lieke Lips ACHL Team 06 Achilles MPA1 10,6 --- DNS 13,50 DNS 2,70 146 50
Lorijn Kessels Spado Team 08 Spado MPA1 9,8 --- 11,3 13,00 17,00 3,20 293 252
Luna Francois Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA2 10,4 --- 11,5 11,60 20,00 3,00 272 180
Luuk Holleman ACHL Team 01 Achilles JPA2 11,3 --- 11,7 7,00 8,50 3,10 161 103
Maartje Lokers AVO 1983 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA2 10,0 --- 11,6 9,00 15,50 3,05 253 189
Mandy Uij...ewilligen THOR Team 03 THOR MPA1 11,7 --- 13,1 10,50 14,00 2,60 178 0
Mark Franken ACHL Team 01 Achilles JPA1 11,3 --- 14,4 10,50 14,00 2,70 150 34
Matthijs Quartel THOR Team 03 THOR JPA2 DNS --- 11,6 11,00 14,50 2,70 155 58
Matthijs Buijsen Spado Team 08 Spado JPA1 8,9 --- 10,4 15,50 32,50 3,85 376 376
Maud Lambregts THOR Team 05 THOR MPA1 10,4 --- 12,4 12,50 11,00 2,90 225 206
Max Pelle Spado Team 07 Spado JPA2 10,4 --- 11,7 14,00 20,00 2,85 240 46
Max van den Boom THOR Team 05 THOR JPA1 10,0 --- 13,1 16,00 35,00 3,60 314 276
Mees Janvier Spado Team 08 Spado JPA1 11,1 --- 12,3 12,00 17,50 3,00 205 0
Mila van Mook THOR Team 05 THOR MPA1 8,8 --- 10,4 16,00 16,00 3,75 369 369
Morris van...andbergen Spado Team 07 Spado JPA2 10,1 --- 10,3 15,50 22,00 3,25 294 242
Naomi Kocken ACHL Team 06 Achilles MPA2 10,0 --- 11,8 9,00 8,00 3,15 225 189
Nicky Broos DJA Team 02 DJA JPA2 9,5 --- 10,7 15,00 19,50 4,05 314 270
Owen Allen THOR Team 05 THOR JPA1 10,1 --- 12,1 13,00 27,00 3,05 266 179
Pleun Vermeeren DJA Team 02 DJA MPA2 10,0 --- 12,1 11,50 24,00 2,85 284 139
Quinten Jongkind Spado Team 07 Spado JPA2 10,2 --- 10,8 14,00 19,50 3,30 269 169
Rick van Rijswijk Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 12,5 --- 12,6 15,00 20,00 3,05 202 96
Roos Jansen THOR Team 03 THOR MPA2 9,9 --- 11,6 13,50 15,00 2,90 270 236
Ruben Uij...ewilligen THOR Team 03 THOR JPA2 10,4 --- 11,6 11,50 23,00 3,00 245 108
Ruben Evers Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA1 11,5 --- 14,5 14,00 14,00 2,80 165 0
Sanne van Oorschot DJA Team 02 DJA MPA2 10,3 --- 10,9 15,00 22,50 3,20 319 257
Sara den Hollander Groene Ster Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster MPA1 10,2 --- 12,5 12,00 17,50 3,20 260 122
Sarah Touw ACHL Team 06 Achilles MPA2 8,9 --- 11,3 7,50 17,00 3,15 289 269
Sieb van Manen THOR Team 05 THOR JPA1 10,7 --- 12,5 13,00 17,00 3,05 214 82
Siem Jansen ACHL Team 01 Achilles JPA1 11,1 --- 12,4 13,50 18,00 3,05 214 167
Sophie Quaijtaal ACHL Team 06 Achilles MPA1 12,1 --- 14,6 7,00 7,50 2,20 100 0
Stijn Uijtdehaag THOR Team 05 THOR JPA1 11,0 --- 14,0 10,50 16,00 2,80 170 0
Sven Nuijten SV Diomedon Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster JPA2 10,7 --- 12,3 13,00 19,50 3,10 225 44
Tessa - Noom Spado Team 08 Spado MPA1 9,7 --- 10,5 13,00 28,50 3,50 367 367
Thijs Nagtzaam THOR Team 03 THOR JPA2 9,9 --- 11,3 19,50 27,00 3,15 315 315
Tim Epping THOR Team 05 THOR JPA1 9,7 --- 12,1 13,50 16,50 3,10 244 166
Tinka Fokke Spado Team 07 Spado MPA2 9,0 --- 10,7 20,00 29,00 3,70 428 428
Tristan van Meer Spado Team 08 Spado JPA1 9,8 --- 12,3 15,50 26,00 3,40 289 176
Wouter van Zunderd Spado Team 08 Spado JPA1 10,1 --- 12,6 13,00 18,50 3,40 240 0
Xander Hellenbrand THOR Team 05 THOR JPA1 10,7 --- 13,6 14,50 23,50 3,10 230 153
Yara Prinsen ACHL Team 06 Achilles MPA1 9,9 --- 11,7 10,50 19,50 2,90 271 188
Yari Peetermans DJA Team 02 DJA JPA1 9,3 --- 11,0 14,00 15,50 3,60 284 253



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 Spado (Team-est) Spado - JPA2 8 2:36,2 428
2 Team 08 Spado (Team-est) Spado - JPA1 10 2:40,7 379
3 Team 02 DJA (Team-est) DJA - JPA2 8 2:41,8 368
4 Team 04 AVO83/ Diomedon/ Groene Ster (Team-est) - JPA2 11 2:46,5 320
4 Team 06 Achilles (Team-est) ARV Achilles - MPA2 10 2:46,5 369
6 Team 03 THOR (Team-est) THOR - JPA2 10 2:47,1 315
7 Team 05 THOR (Team-est) THOR - JPA1 11 2:53,4 256
8 Team 01 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPA2 10 3:02,3 183



Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anna Hendrikx Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,00 8,50 0,75 2,25 148 0
Annelin va...Biggelaar THOR Team 18 THOR MPMini --- 4,20 10,00 0,85 2,65 274 274
Auke Korving ACHL Team 13 Achilles JPB --- 4,10 17,00 0,90 3,00 199 110
Bram van Beers AVO 1983 Team 16 AVO83 JPC --- 4,50 13,50 0,90 2,65 213 213
Bryan van der Hoek ACHL Team 13 Achilles JPB --- 4,70 13,00 0,90 2,85 184 94
Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 DJA/ Diomedon MPB --- 5,10 11,50 0,80 2,45 174 136
Charlotte Quaijtaal ACHL Team 21 Achilles MPMini --- 2,20 6,50 0,65 1,85 120 38
Daan van de Sande ACHL Team 21 Achilles JPMini --- 4,00 17,00 DNS 2,65 218 218
Daisy van Tilborgh Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,60 11,00 0,80 2,40 189 144
David Franssen THOR Team 15 THOR JPB --- 4,40 15,50 0,75 2,20 152 51
Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- 2,10 8,00 0,65 2,15 127 0
Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 DJA/ Diomedon MPMini --- 2,80 7,50 0,70 2,05 160 89
Eline Terhell THOR Team 18 THOR MPC --- 3,40 11,50 0,55 DNS 105 0
Elisa Freij Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,10 9,50 0,80 2,45 150 0
Elize Bogers ACHL Team 13 Achilles MPB --- 5,20 19,50 0,95 3,20 261 261
Eva Lips ACHL Team 13 Achilles MPB --- 5,90 17,50 1,00 3,20 269 269
Exaucé Schrauwen Spado Team 22 Spado JPC --- 4,00 18,00 0,75 2,50 201 119
Felien Koevoets ACHL Team 17 Achilles MPC --- 2,50 5,50 0,70 2,20 113 38
Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 DJA/ Diomedon MPC --- 4,20 11,00 0,95 2,70 240 240
Guusje Valkenburg Spado Team 14 Spado MPB --- 4,40 12,50 DNS 2,95 145 56
Ileyke Kilic ACHL Team 13 Achilles MPB --- 4,50 13,00 0,95 3,30 223 223
Isa Becht Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,40 10,50 0,90 2,75 184 151
Isabel Kocken ACHL Team 21 Achilles MPC --- 3,40 12,50 0,80 2,95 217 217
Ise van Agtmaal Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 4,50 10,50 0,90 2,70 234 234
Jasmijn van Well ACHL Team 13 Achilles MPB --- 4,10 8,50 0,80 2,60 151 0
Jeroen Luijsterburg THOR Team 15 THOR JPB --- 5,50 17,00 0,90 3,45 233 233
Jesse Hultermans ACHL Team 13 Achilles JPB --- 4,60 13,50 NM 2,70 130 42
Joan Zwakenberg Spado Team 14 Spado MPB --- 5,50 17,00 1,10 3,45 286 286
Joey Vergouwen ACHL Team 17 Achilles JPC --- 4,00 12,00 DNS 1,90 111 88
Joost Epping THOR Team 18 THOR JPC --- 4,30 15,00 0,80 2,50 197 153
Jore Korving ACHL Team 21 Achilles JPMini --- 2,30 6,50 DNS 2,05 84 0
Joshua de Bree ACHL Team 21 Achilles JPC --- 3,10 13,50 0,75 2,50 164 126
Julius van Well ACHL Team 17 Achilles JPMini --- 2,30 7,50 0,70 1,65 116 42
Jurre Herijgers DJA Team 20 DJA/ Diomedon JPC --- 3,90 19,50 0,90 2,85 242 242
Kato Kerkmeester Groene Ster Team 19 Groene Ster MPB --- 4,10 6,50 0,90 2,55 155 55
Kay Francois Groene Ster Team 19 Groene Ster JPB --- 5,70 23,00 1,15 3,40 295 295
Kirsten Kop THOR Team 15 THOR MPC --- 3,30 9,00 0,70 2,25 149 0
Koen van Paradijs ACHL Team 21 Achilles JPC --- 2,90 9,00 0,65 2,15 111 0
Len van der Laan Spado Team 22 Spado JPC --- 3,00 15,50 0,75 2,35 166 61
Lieke Spek DJA Team 20 DJA/ Diomedon MPC --- 3,90 10,50 0,70 2,15 166 93
Lillie Gerdes THOR Team 18 THOR MPMini --- 2,80 7,00 0,55 2,25 139 52
Lisa Touw ACHL Team 13 Achilles MPB --- 3,80 8,50 0,85 2,55 152 0
Lott Roovers ACHL Team 13 Achilles MPB --- 3,30 9,50 0,85 2,40 144 0
Luc Bijvoet Groene Ster Team 19 Groene Ster JPC --- 4,00 13,00 0,85 2,75 198 101
Lucas Touw ACHL Team 21 Achilles JPMini --- 2,60 7,00 0,70 2,40 151 95
Luna van Nispen THOR Team 15 THOR MPC --- 3,20 8,00 0,70 2,15 138 0
Luna Suijkerbuijk THOR Team 18 THOR MPMini --- 3,50 14,50 0,65 1,90 213 178
Luuk Kosten THOR Team 15 THOR JPC --- 5,00 11,00 0,75 2,60 184 108
Lyano IJzermans Spado Team 22 Spado JPC --- 4,20 17,00 0,90 2,80 232 232
Macy de Rond Spado Team 22 Spado MPC --- 3,60 10,00 0,60 1,60 122 0
Madelief v...er Zanden SV Diomedon Team 20 DJA/ Diomedon MPC --- 3,30 8,00 0,70 2,30 145 42
Marit Verschuren THOR Team 15 THOR MPB --- 6,30 22,00 0,95 3,15 289 289
Marliecke de Graaf AVO 1983 Team 16 AVO83 MPB --- 5,10 16,50 0,90 3,05 234 234
Max van Beers AVO 1983 Team 16 AVO83 JPC --- 4,70 13,00 0,80 2,80 204 204
Max van Tartwijk THOR Team 15 THOR JPB --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 18 THOR MPC --- 3,20 7,50 0,55 2,10 112 0
Mees Keetels ACHL Team 17 Achilles JPC --- 3,70 15,00 0,75 2,55 181 141
Merel Magielse Spado Team 14 Spado MPB --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Micah van Beek ACHL Team 17 Achilles JPC --- 4,50 16,50 0,95 2,65 235 235
Milan Jongenelis ACHL Team 21 Achilles JPC --- 3,70 11,50 0,75 2,45 161 119
Mohammed El Malki AVO 1983 Team 16 AVO83 JPB --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Nathan van... Westende ACHL Team 17 Achilles JPC --- 3,80 11,50 0,85 2,35 173 135
Nathan Kuster Spado Team 14 Spado JPB --- 5,90 28,00 1,10 3,05 299 299
Niels Bolders Spado Team 22 Spado JPMini --- 2,50 10,00 0,75 2,25 170 97
Nienke Kouwenberg Spado Team 14 Spado MPB --- 4,20 14,50 0,95 2,95 213 118
Nikai de Vree Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 THOR MPB --- 5,60 17,00 0,95 3,05 250 250
Pien Lips ACHL Team 21 Achilles MPC --- 4,00 11,50 0,95 2,85 246 246
Puk de Rooij THOR Team 18 THOR MPMini --- 2,70 6,50 0,55 2,10 125 44
Renske Roks ACHL Team 17 Achilles MPC --- 4,00 9,00 0,70 2,20 160 52
Rinske van Hees Spado Team 22 Spado MPC --- 2,50 8,00 0,80 2,65 162 110
Romy Schneider Groene Ster Team 19 Groene Ster MPC --- 3,90 12,00 0,80 2,30 196 102
Rowena Stok Spado Team 14 Spado MPB --- 4,30 10,00 0,95 2,60 181 62
Ruben Bouwmeester ACHL Team 17 Achilles JPC --- 3,90 11,50 0,85 2,45 178 178
Ruben Hellemons ACHL Team 13 Achilles JPB --- 3,50 6,00 0,85 2,70 128 0
Ruben Pelle Spado Team 14 Spado JPB --- 4,20 15,00 0,85 2,50 168 0
Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 THOR JPB --- 4,40 13,50 0,85 2,45 163 43
Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 19 Groene Ster JPMini --- 3,30 8,50 0,75 1,90 162 45
Sam Bakx THOR Team 18 THOR JPMini --- 4,00 12,50 0,60 2,55 207 182
Sil Buckens THOR Team 15 THOR JPB --- 6,00 9,50 0,85 2,65 175 108
Stacy Vergouwen ACHL Team 17 Achilles MPMini --- 2,50 5,50 0,55 2,05 111 42
Stan Breeschoten ACHL Team 17 Achilles JPC --- 3,70 9,00 0,65 1,80 113 0
Sterre Salomé AVO 1983 Team 16 AVO83 MPB --- 5,90 14,00 0,90 2,50 214 214
Stijn Bolders Spado Team 14 Spado JPB --- 5,50 19,50 0,95 3,10 238 238
Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 DJA/ Diomedon MPC --- 4,10 9,00 0,85 2,40 195 195
Tessa Kuster Spado Team 22 Spado MPMini --- 3,90 12,00 0,80 2,20 247 247
Thijs Hellenbrand THOR Team 18 THOR JPC --- 4,00 12,00 0,70 2,25 154 31
Thijs Verschuren THOR Team 18 THOR JPMini --- 4,10 18,00 0,85 2,85 307 307
Thomas Boersma THOR Team 15 THOR JPB --- 4,60 16,00 0,80 2,90 184 102
Tijn Janvier Spado Team 14 Spado JPB --- 5,70 20,50 0,90 2,95 234 133
Timme Hirdes Spado Team 22 Spado JPC --- 4,10 17,00 0,70 2,55 191 160
Tom Fokke Spado Team 22 Spado JPC --- 4,00 15,00 0,80 2,50 192 90
Tom van Gurp ACHL Team 13 Achilles JPB --- 4,20 8,50 0,95 2,75 161 56
Veerle Manders ACHL Team 21 Achilles MPC --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Vincent van der Star ACHL Team 13 Achilles JPB --- 5,60 11,50 0,95 2,75 193 115
Willemijn Poot AVO 1983 Team 16 AVO83 MPB --- 4,80 10,50 0,75 2,60 164 164
Xavi Maas Spado Team 14 Spado JPB --- 5,50 16,00 0,85 2,65 195 111



Pupil B/C/mini - Hindernis pendelestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Pendel) Spado - JPB 10 1:17,6 321
1 Team 16 AVO83 (Pendel) AVO 1983 - JPB 6 1:17,6 321
3 Team 13 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPB 12 1:21,0 275
4 Team 15 THOR (Pendel) THOR - JPB 11 1:25,2 223
5 Team 19 Groene Ster (Pendel) AV Groene Ster - JPB 12 1:29,0 180
5 Team 22 Spado (Pendel) Spado - JPC 9 1:29,1 215
7 Team 18 THOR (Pendel) THOR - JPC 10 1:29,9 204
8 Team 21 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:31,6 183
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Pendel) - JPB 7 1:31,9 150
9 Team 17 Achilles (Pendel) ARV Achilles - JPC 10 1:33,0 167



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 Spado (Team-est) Spado - JPB 10 2:50,0 434
2 Team 15 THOR (Team-est) THOR - JPB 11 2:57,3 374
3 Team 16 AVO83 (Team-est) AVO 1983 - JPB 6 2:57,7 371
4 Team 13 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPB 12 2:59,7 355
5 Team 19 Groene Ster (Team-est) AV Groene Ster - JPB 12 3:00,4 350
5 Team 21 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:05,6 374
7 Team 22 Spado (Team-est) Spado - JPC 9 3:06,1 369
8 Team 18 THOR (Team-est) THOR - JPC 10 3:09,0 344
9 Team 20 DJA/ Diomedon (Team-est) - JPB 7 3:16,4 237
9 Team 17 Achilles (Team-est) ARV Achilles - JPC 10 3:20,3 255