Uitslagen Voorjaars wedstrijd

IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Alexander Ooms AV Hera 23,29 +0.5 m/s---



IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Alexander Ooms AV Hera 6,10 ---



IPC 31 Mannen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
Alexander Ooms AV Hera DNS ---



IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Tessa Beerse AV Hera 12,37 +0.5 m/s---



IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Tessa Beerse AV Hera 4,70 ---



IPC 31 Vrouwen Lichamelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tessa Beerse AV Hera 2,80 ---



Jongens Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:54,49 2,48



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Romello Christiaan AV Hera 16,91 +0.3 m/s17,45
2 Koen Hoedjes AV Hera 17,27 +0.3 m/s17,08
3 Lars Philipsen AV Hera 18,25 +0.3 m/s19,08
4 Léon Caballer AV Hera 18,28 +0.2 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Philipsen AV Hera 37,32 39,02
2 Romello Christiaan AV Hera 37,56 39,19
3 Elliot Archer AV Lycurgus 40,06 ---
4 Léon Caballer AV Hera 40,09 ---
Jeff Tesselaar AV Hera DNS 38,70



Jongens Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Elliot Archer AV Lycurgus 2:55,04 ---
2 Zeb Tesselaar AV Hera 3:27,11 3:32,00
Nick Beerepoot AV Hera DNS ---



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sam van Dijk AV Lycurgus 37,26 35,98 36,09 37,26 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Bonte AV Hera 44,86 ---
2 Teun de Koning AV Lycurgus 42,59 ---
3 Koen Hoedjes AV Hera 41,87 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 14,69 ---
2 Teun de Koning AV Lycurgus 13,64 ---
3 Sebastiaan Bonte AV Hera 13,48 ---
4 Sam van Dijk AV Lycurgus 10,38 ---



Jongens Junior B - Kogelslingeren 5 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Teun de Koning AV Lycurgus 49,50 48,84 48,51 49,50 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 13,10 -1.9 m/s12,55
2 Naut Lambert AV Hera 14,18 -1.9 m/s---
3 Roelf de Mooij AV Hera 14,38 -1.9 m/s14,65
4 Sem Eshuis AV Hera 16,17 -1.9 m/s16,30
5 Thijmen S...ijlenburg AV Hera 16,61 -1.9 m/s15,73
Jac Huibers AV Hera DNS ---
Milan Bouwer AV Hera DNS ---
Stephen Haakmat AV Hera DNS ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 19,15 +0.9 m/s19,12
2 Naut Lambert AV Hera 20,91 +0.9 m/s23,44
3 Roelf de Mooij AV Hera 21,16 +0.9 m/s22,38
4 Sem Eshuis AV Hera 23,54 +0.9 m/s25,49
5 Thijmen S...ijlenburg AV Hera 25,08 +0.9 m/s25,07
Jac Huibers AV Hera DNS ---
Milan Bouwer AV Hera DNS ---
Stephen Haakmat AV Hera DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 34,19 ---
2 Sem Eshuis AV Hera 16,87 ---
3 Naut Lambert AV Hera 16,58 ---
4 Thijmen S...ijlenburg AV Hera 12,44 ---
5 Roelf de Mooij AV Hera 12,25 ---
Jac Huibers AV Hera DNS ---
Milan Bouwer AV Hera DNS ---
Stephen Haakmat AV Hera DNS ---



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 11,50 ---
2 Roelf de Mooij AV Hera 7,58 ---
3 Naut Lambert AV Hera 7,46 ---
4 Sem Eshuis AV Hera 6,45 ---
5 Thijmen S...ijlenburg AV Hera 5,10 ---
Jac Huibers AV Hera DNS ---
Milan Bouwer AV Hera DNS ---
Stephen Haakmat AV Hera DNS ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 5,50 ---
2 Roelf de Mooij AV Hera 4,08 ---
3 Naut Lambert AV Hera 3,76 ---
4 Sem Eshuis AV Hera 3,42 ---
5 Thijmen S...ijlenburg AV Hera 3,31 ---
Jac Huibers AV Hera DNS ---
Milan Bouwer AV Hera DNS ---
Stephen Haakmat AV Hera DNS ---



Jongens Junior D - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 11,60 -1.0 m/s---
2 Senna Giling Hollandia 11,81 -1.2 m/s---
3 Malik de Roo AV Hera 12,12 -1.2 m/s12,13
4 Thomas van Diepen AV Hera 12,74 -1.0 m/s---
5 Ruben Kok AV Hera 12,90 -1.0 m/s---
6 Youri van der Loo AV Hera 13,25 -1.2 m/s12,77
7 Roene Zwanenburg AV Hera 13,28 -1.0 m/s---
8 Luuk Lintjer AV Hera 14,40 -1.2 m/s14,45
9 Ruben Visagie AV Hera 14,75 -1.0 m/s---
10 Mike Admiraal AV Hera 15,11 -1.0 m/s---
Lucas Knetemann Hollandia DNS ---
Bink Faas AV Hera DNS 13,33



Jongens Junior D - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 21,48 +0.1 m/s---
2 Malik de Roo AV Hera 22,72 +1.8 m/s22,77
3 Thijs ten ...uggencate AV Hera 23,35 +1.8 m/s---
4 Thomas van Diepen AV Hera 24,66 +0.1 m/s---
5 Youri van der Loo AV Hera 25,53 +1.8 m/s26,27
6 Ruben Visagie AV Hera 26,31 +0.1 m/s---
7 Luuk Lintjer AV Hera 27,97 +1.8 m/s28,82
8 Roene Zwanenburg AV Hera 29,84 +0.1 m/s---
9 Mike Admiraal AV Hera 30,64 +0.1 m/s---
Lucas Knetemann Hollandia DNS ---
Bink Faas AV Hera DNS 25,17



Jongens Junior D - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs ten ...uggencate AV Hera 3:21,54 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 28,80 ---
2 Malik de Roo AV Hera 19,22 ---
3 Roene Zwanenburg AV Hera 17,22 ---
4 Youri van der Loo AV Hera 15,64 ---
5 Thomas van Diepen AV Hera 13,38 ---
6 Ruben Kok AV Hera 12,70 ---
7 Ruben Visagie AV Hera 10,88 ---
8 Luuk Lintjer AV Hera 10,65 ---
9 Mike Admiraal AV Hera 9,36 ---
Lucas Knetemann Hollandia DNS ---
Bink Faas AV Hera DNS ---



Jongens Junior D - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Speerwerpen 700 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Speerwerpen 800 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 12,24 ---
2 Malik de Roo AV Hera 7,30 ---
3 Thomas van Diepen AV Hera 6,68 ---
4 Thijs ten ...uggencate AV Hera 6,47 ---
5 Roene Zwanenburg AV Hera 6,01 ---
6 Youri van der Loo AV Hera 5,94 ---
7 Ruben Kok AV Hera 4,93 ---
8 Mike Admiraal AV Hera 4,72 ---
9 Luuk Lintjer AV Hera 4,71 ---
10 Ruben Visagie AV Hera 4,38 ---
Bink Faas AV Hera DNS ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 5 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 4,77 ---
2 Senna Giling Hollandia 4,18 ---
3 Ruben Kok AV Hera 3,64 ---
4 Malik de Roo AV Hera 3,63 ---
5 Roene Zwanenburg AV Hera 3,38 ---
6 Thomas van Diepen AV Hera 3,34 ---
7 Youri van der Loo AV Hera 3,16 ---
8 Mike Admiraal AV Hera 2,81 ---
8 Ruben Visagie AV Hera 2,81 ---
10 Luuk Lintjer AV Hera 2,77 ---
Bink Faas AV Hera DNS ---
Thijs ten ...uggencate AV Hera DNS ---



Jongens Lichamelijke Beperking - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Cas Manshanden AV Hera 9,89 +0.2 m/s---
2 Reduoan Ait brahim AV Hera 10,83 +0.2 m/s---
3 Bart Pater AV Hera 11,47 +0.5 m/s---
4 Nourdine Ait brahim AV Hera 12,51 +0.2 m/s---
5 Nils Ligthart AV Hera 14,15 +0.5 m/s---
6 Imro Peters AV Hera 19,37 +0.2 m/s---
Yves Schouten AV Hera DNS ---



Jongens Lichamelijke Beperking - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Cas Manshanden AV Hera 6,18 ---
2 Nourdine Ait brahim AV Hera 5,57 ---
3 Bart Pater AV Hera 5,24 ---
4 Reduoan Ait brahim AV Hera 4,88 ---
5 Nils Ligthart AV Hera 4,40 ---
6 Imro Peters AV Hera 2,47 ---
Yves Schouten AV Hera DNS ---



Jongens Lichamelijke Beperking - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Nils Ligthart AV Hera 3,20 ---
2 Nourdine Ait brahim AV Hera 3,06 ---
3 Cas Manshanden AV Hera 2,23 ---
4 Reduoan Ait brahim AV Hera 1,70 ---
5 Imro Peters AV Hera 1,61 ---
5 Bart Pater AV Hera 1,61 ---
Yves Schouten AV Hera DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Manuel Cronie AV Trias 9,42 6,68 3,74 1486
2 Obi George AV Hera 9,79 5,38 3,28 1251
3 Joris Petersen AV Hera 10,21 5,89 3,40 1243
4 Beau van Balen Pijnenburg 10,44 6,69 3,32 1243
5 Jairo Hopman AV Hera 10,23 6,23 3,31 1243
6 Finn Spaans AV Hera 10,18 5,34 2,99 1131
7 Robin Fictoor AV Hera 10,71 4,86 2,68 962
8 Ties Overtoom AV Hera 11,25 4,24 2,95 902
9 Thijs Overtoom AV Hera 11,92 4,18 2,76 784
10 Jens de Heer AV Hera 12,77 3,88 2,10 543



Jongens Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Manuel Cronie AV Trias 2:04,32 2:10,57
2 Beau van Balen Pijnenburg 2:07,91 2:07,56
3 Finn Spaans AV Hera 2:11,31 2:09,29
4 Ties Overtoom AV Hera 2:14,22 2:23,39
5 Obi George AV Hera 2:18,95 2:20,72
6 Jairo Hopman AV Hera 2:19,53 2:19,12
7 Robin Fictoor AV Hera 2:20,80 2:28,91
8 Thijs Overtoom AV Hera 2:22,06 2:24,82
9 Joris Petersen AV Hera 2:25,46 2:18,78
10 Jens de Heer AV Hera 3:03,93 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Kian Sanches AV Hera 9,40 8,25 1,20 1599
2 Sennen Has AV Hera 9,69 6,18 1,20 1433
3 Kyan van der Wiele AV Hera 10,07 6,65 1,20 1401
4 Giel Lintjer AV Hera 9,99 6,27 1,10 1319
5 Thijmen van der Burg AV Hera 10,44 5,75 1,15 1255
6 Cas Battem AV Hera 10,45 5,80 1,05 1184
7 Nathan van...er Meulen AV Hera 10,27 5,57 1,00 1159



Jongens Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen van der Burg AV Hera 2:03,99 2:10,20
2 Kian Sanches AV Hera 2:10,91 2:10,86
3 Giel Lintjer AV Hera 2:11,26 2:23,34
4 Nathan van...er Meulen AV Hera 2:14,13 2:19,64
5 Sennen Has AV Hera 2:16,94 2:21,41
6 Cas Battem AV Hera 2:17,16 2:18,13
7 Kyan van der Wiele AV Hera 2:17,28 2:20,93



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Zeb Tesselaar AV Hera 6,77 26,82 3,72 1473
2 Roan Snel AV Hera 6,98 28,09 3,62 1420
3 Xinian Vermond Leiden 7,02 27,88 3,46 1376
4 Simon Visagie AV Hera 7,31 28,40 3,17 1263
5 Sven de Haas SAV 7,57 23,96 3,36 1196
6 Tije Jillings AV Hera 7,28 18,01 3,38 1175
7 Mike de Jong AV Hera 7,68 26,12 3,20 1170
8 Gert Groot AV Hera 7,81 14,65 2,70 885
9 Bram Wiegering AV Hera 8,82 15,07 2,90 773
10 Bruce Levenswaard AV Fortuna 18,32 18,89 2,70 560
11 Dmitri Sabados AV Hera DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sven de Haas SAV 2:10,23 ---
2 Roan Snel AV Hera 2:20,26 ---
3 Tije Jillings AV Hera 2:22,59 ---
4 Mike de Jong AV Hera 2:27,37 2:26,70
5 Bruce Levenswaard AV Fortuna 2:41,42 2:37,89
6 Gert Groot AV Hera 2:46,38 ---
7 Bram Wiegering AV Hera 3:11,89 ---
Zeb Tesselaar AV Hera DNS ---
Dmitri Sabados AV Hera DNS 2:28,06
Simon Visagie AV Hera DNS 2:48,95



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Daimy van Beek AV Fortuna 7,47 25,94 3,10 1188
2 Dante Cronie AV Trias 7,45 17,22 3,27 1107
3 Mees van der Loo AV Hera 7,44 16,25 2,91 1022
4 Stan Happe AV Hera 8,10 22,14 2,91 988
5 Koen Petersen AV Hera 7,75 14,63 3,10 975
6 Tygo van Rijn AV Hera 7,98 15,51 2,52 833
7 Finn Sanders AV Hera 8,51 13,10 2,34 673
8 Dain Bos AV Hera 8,41 9,70 2,33 622
9 Thomas van Gils AV Hera 8,36 6,20 2,43 571
10 Jasper Castricum AV Hera 9,11 13,38 1,79 484



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daimy van Beek AV Fortuna 2:12,36 ---
2 Dante Cronie AV Trias 2:17,10 2:15,78
3 Tygo van Rijn AV Hera 2:17,48 2:29,26
4 Stan Happe AV Hera 2:32,01 2:20,97
5 Mees van der Loo AV Hera 2:33,68 2:34,85
6 Koen Petersen AV Hera 2:36,66 2:33,81
7 Finn Sanders AV Hera 2:41,78 2:55,21
8 Dain Bos AV Hera 2:46,77 ---
9 Thomas van Gils AV Hera 3:01,56 ---
10 Jasper Castricum AV Hera 3:13,10 ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tim de Jong AV Hera 8,08 14,29 2,72 836
2 Milan Zuurbier AV Hera 8,84 17,00 2,51 723
3 Tygo Wiecherink AV Hera 9,34 10,29 1,76 391
4 Dion van Beek AV Fortuna 9,83 6,08 1,66 221
5 Daan de Haas SAV 10,86 7,88 1,42 111



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tim de Jong AV Hera 2:25,86 2:39,86
2 Milan Zuurbier AV Hera 2:30,77 2:53,63
3 Dion van Beek AV Fortuna 3:05,96 ---
4 Tygo Wiecherink AV Hera 3:28,19 4:10,26



Masters Mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Erwin Le Blansch Mmas - Hollandia 19,48 +0.2 m/s---



Masters Mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Pip Tesselaar Mmas - AV Hera 2:44,60 2,27
2 Ruud Beerepoot Mmas - AV Hera 2:46,59 ---
3 Ton Bosgoed Mmas - SAV 3:05,45 ---
4 Tom ten Bruggencate Mmas - AV Hera 3:20,76 ---



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBPPunten totaal
1 Hans de Vries M60 - SAV 33,46 34,17 X 32,54 31,79 31,65 34,17 --- 539



Masters Mannen - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Hans de Vries M60 - SAV 26,58 26,38 26,28 26,58 --- 382



Masters Mannen - Speerwerpen 800 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelslingeren 5 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Hans de Vries M60 - SAV 34,95 33,80 32,15 34,95 --- 670



Masters Mannen - Kogelstoten 6 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Peter Oor M50 - AV Edam 31,92 31,63 30,56 31,92 --- 586



Masters Mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruben van Balen M45 - AC TION 11,46 12,00 12,38 12,38 ---



Masters Mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Erwin Bökenkamp M45 - AV Edam 36,85 37,01 37,21 37,21 ---



Masters Vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Monique Le Blansch Vmas - Hollandia 22,45 +0.3 m/s---



Masters Vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
Hanne Hofmans Vmas - AV Hera --- ---



Masters Vrouwen - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Hanne Hofmans Vmas - AV Hera 3:11,77 ---



Masters Vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pauline Meester V45 - AV Hera 18,50 19,30 20,34 20,34 ---



Masters Vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
1 Pauline Meester V45 - AV Hera 20,43 19,69 18,86 20,43 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Pauline Meester V45 - AV Hera 7,47 7,53 7,68 7,68 ---



Masters Vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Anna Doodeman AV Hera 21,22 +0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Noor Kuilboer AV Hera 46,01 ---
2 Anna Doodeman AV Hera 48,12 ---
3 Meng Jonker AV Hera 57,52 ---



Meisjes Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Noor Kuilboer AV Hera 3:06,44 ---
2 Meng Jonker AV Hera 4:11,42 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Robin Post AV Hera 35,09 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Robin Post AV Hera 36,25 36,50 36,28 36,50 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Anna Doodeman AV Hera 2,50 ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Leonie Keppel AV Hera 21,17 +0.3 m/s21,79
2 Silke Jansen AV Hera 22,96 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Leonie Keppel AV Hera 47,41 46,39
2 Chelsea Pantelic AV Hera 51,04 ---
3 Silke Jansen AV Hera 51,74 ---



Meisjes Junior B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Chelsea Pantelic AV Hera 3:44,76 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Leonie Keppel AV Hera 12,23 12,33 11,84 12,33 11,87



Meisjes Junior B - Kogelslingeren 3 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Silke Jansen AV Hera 2,10 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Christel Philipsen AV Hera 11,37 -1.3 m/s---
2 Isa Kolle AV Hera 11,39 -1.3 m/s---
3 Anastasia ...nitchenko AV Hera 11,56 -1.3 m/s---
4 Veerle Vermaire AV Hera 11,89 -0.1 m/s---
5 Femke Jonker AV Hera 12,01 -0.4 m/s11,43
6 Esther Keizer AV Hera 12,31 -0.4 m/s11,63
7 Amber Renses AV Hera 12,37 -0.4 m/s12,62
8 Nova Poland AV Hera 12,68 -1.3 m/s---
9 Isa Telman AV Hera 12,72 -0.4 m/s12,75
10 Maaike Mathlener AV Hera 12,86 -0.1 m/s---
11 Jette Moerman AV Hera 13,03 -0.1 m/s---
12 Cindy Smit AV Hera 13,09 -1.3 m/s---
13 Enola Schouten AV Hera 13,18 -0.1 m/s---
14 Anne Snoek AV Hera 13,46 -0.4 m/s13,54
Esmée Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Femke Jonker AV Hera 20,68 +0.6 m/s21,34
2 Christel Philipsen AV Hera 21,55 +0.6 m/s20,99
3 Isa Kolle AV Hera 21,88 +0.4 m/s---
4 Veerle Vermaire AV Hera 22,57 +0.6 m/s22,44
5 Esther Keizer AV Hera 23,50 +0.4 m/s---
6 Isa Telman AV Hera 23,62 +0.5 m/s23,81
7 Cindy Smit AV Hera 24,68 +0.5 m/s25,47
8 Jette Moerman AV Hera 24,80 +0.4 m/s---
9 Maaike Mathlener AV Hera 25,46 +0.4 m/s---
10 Enola Schouten AV Hera 26,67 +0.5 m/s25,42
11 Anne Snoek AV Hera 27,41 +0.5 m/s26,91
Esmée Ter Horst AV Hera DNS 23,74
Amber Renses AV Hera DNS 23,71



Meisjes Junior C - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Noah Verduin AV Hera 37,47 ---
2 Christel Philipsen AV Hera 25,31 ---
3 Veerle Vermaire AV Hera 20,41 ---
4 Femke Jonker AV Hera 19,13 ---
5 Isa Telman AV Hera 18,81 ---
6 Nova Poland AV Hera 17,23 ---
7 Cindy Smit AV Hera 16,40 ---
8 Jette Moerman AV Hera 15,79 ---
9 Enola Schouten AV Hera 15,77 ---
10 Amber Renses AV Hera 15,67 ---
11 Maaike Mathlener AV Hera 14,92 ---
12 Anne Snoek AV Hera 14,43 ---
13 Esther Keizer AV Hera 14,10 ---
Esmée Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBP
1 Noah Verduin AV Hera 37,47 ---
2 Christel Philipsen AV Hera 25,31 ---
3 Veerle Vermaire AV Hera 20,41 ---
4 Femke Jonker AV Hera 19,13 ---
5 Isa Telman AV Hera 18,81 ---
6 Nova Poland AV Hera 17,23 ---
7 Cindy Smit AV Hera 16,40 ---
8 Jette Moerman AV Hera 15,79 ---
9 Enola Schouten AV Hera 15,77 ---
10 Amber Renses AV Hera 15,67 ---
11 Maaike Mathlener AV Hera 14,92 ---
12 Anne Snoek AV Hera 14,43 ---
13 Esther Keizer AV Hera 14,10 ---
Esmée Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 32,61 ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Isa Kolle AV Hera 12,59 ---
2 Christel Philipsen AV Hera 11,48 ---
3 Anne Snoek AV Hera 8,60 ---
4 Veerle Vermaire AV Hera 8,30 ---
5 Isa Telman AV Hera 7,45 ---
6 Femke Jonker AV Hera 7,24 ---
7 Jette Moerman AV Hera 6,83 ---
8 Cindy Smit AV Hera 6,59 ---
9 Enola Schouten AV Hera 6,40 ---
10 Esther Keizer AV Hera 6,33 ---
11 Maaike Mathlener AV Hera 6,16 ---
12 Amber Renses AV Hera 5,74 ---
Esmée Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nova Poland AV Hera 1,90 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Femke Jonker AV Hera 5,07 ---
2 Anastasia ...nitchenko AV Hera 4,50 ---
3 Christel Philipsen AV Hera 4,11 ---
4 Esther Keizer AV Hera 4,07 ---
5 Nova Poland AV Hera 3,89 ---
6 Amber Renses AV Hera 3,71 ---
7 Enola Schouten AV Hera 3,67 ---
8 Cindy Smit AV Hera 3,66 ---
9 Veerle Vermaire AV Hera 3,56 ---
10 Isa Telman AV Hera 3,47 ---
11 Jette Moerman AV Hera 3,32 ---
12 Maaike Mathlener AV Hera 3,21 ---
13 Anne Snoek AV Hera 2,89 ---
Esmée Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Yara Molenaar AV Hera 8,91 +2.0 m/s9,13
2 Lotte Endel AV Hera 9,21 +2.0 m/s9,43
3 Renske de Boer Hollandia 9,25 +0.8 m/s---
4 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 9,54 +2.0 m/s9,60
5 Quenetisha Walden AV Hera 9,69 +0.0 m/s---
6 Meike Rozemeijer AV Hera 9,74 +0.0 m/s---
7 Manon Hoedjes AV Hera 9,78 +2.0 m/s9,69
8 Malin Schouten AV Hera 9,97 +0.8 m/s9,89
9 Esmée Box AV Hera 10,07 +0.8 m/s10,00
10 Fenne van der Hulst AV Hera 10,28 +0.8 m/s10,26
11 Insirah Hoogenboom AV Hera 10,71 +0.0 m/s---
Meike Wagenaar AV Hera DNS ---
Rosanne Ter Horst AV Hera DNS 9,80



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Yara Molenaar AV Hera 21,71 +0.3 m/s23,21
2 Renske de Boer Hollandia 22,16 +0.3 m/s---
3 Lotte Endel AV Hera 22,52 +0.3 m/s23,74
4 Meike Rozemeijer AV Hera 23,30 +2.3 m/s---
5 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 23,49 +2.3 m/s---
6 Malin Schouten AV Hera 23,55 +2.3 m/s---
7 Esmée Box AV Hera 24,60 +0.3 m/s---
8 Manon Hoedjes AV Hera 25,04 +2.3 m/s---
9 Fenne van der Hulst AV Hera 25,29 +2.3 m/s---
10 Insirah Hoogenboom AV Hera 28,77 +2.3 m/s---
Meike Wagenaar AV Hera DNS ---
Rosanne Ter Horst AV Hera DNS 24,72



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBP
1 Yara Molenaar AV Hera 25,69 ---
2 Lotte Endel AV Hera 16,36 14,61
3 Sophie Le Blansch Hollandia 16,12 ---
4 Malin Schouten AV Hera 14,95 ---
5 Fenne van der Hulst AV Hera 14,62 ---
6 Manon Hoedjes AV Hera 12,06 ---
7 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 11,84 ---
8 Esmée Box AV Hera 10,01 ---
9 Insirah Hoogenboom AV Hera 7,84 ---
Rosanne Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Manon Hoedjes AV Hera 9,74 ---
2 Yara Molenaar AV Hera 8,77 ---
3 Fenne van der Hulst AV Hera 7,79 ---
4 Sophie Le Blansch Hollandia 7,52 ---
5 Lotte Endel AV Hera 7,29 ---
6 Esmée Box AV Hera 6,84 ---
7 Malin Schouten AV Hera 6,52 ---
8 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 6,05 ---
9 Quenetisha Walden AV Hera 5,77 ---
10 Insirah Hoogenboom AV Hera 5,52 ---
11 Meike Rozemeijer AV Hera 5,07 ---
Rosanne Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Renske de Boer Hollandia 4,37 ---
2 Yara Molenaar AV Hera 4,12 ---
3 Meike Rozemeijer AV Hera 3,88 ---
4 Lotte Endel AV Hera 3,82 3,76
5 Sophie Le Blansch Hollandia 3,66 ---
6 Manon Hoedjes AV Hera 3,60 ---
6 Malin Schouten AV Hera 3,60 ---
8 Esmée Box AV Hera 3,51 ---
9 Sofie Nieuwenhuijs AV Hera 3,45 ---
10 Fenne van der Hulst AV Hera 3,42 ---
11 Quenetisha Walden AV Hera 2,88 ---
12 Insirah Hoogenboom AV Hera 2,66 ---
Rosanne Ter Horst AV Hera DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelVerPunten totaal
1 Delilah Hilgerink AV Hera 10,20 6,54 3,41 1287
2 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,21 6,22 3,39 1262
3 Tara Grootes AV Lycurgus 9,69 3,73 3,34 1162
4 Tess Munts AV Hera 10,45 5,35 3,22 1139
5 Kim Duin AV Hera 9,93 4,60 3,00 1120
6 Nikki Bot AV Hera 10,65 5,12 2,87 1025
7 Desteny Va... Kasteele Hollandia 10,97 5,06 2,68 941
8 Judy Sjoers AV Hera 11,79 4,97 2,58 818



Meisjes Pupil A1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:09,44 2:11,57
2 Delilah Hilgerink AV Hera 2:15,78 2:18,71
3 Nikki Bot AV Hera 2:19,58 2:22,90
4 Kim Duin AV Hera 2:21,53 2:22,04
5 Desteny Va... Kasteele Hollandia 2:41,92 ---
6 Judy Sjoers AV Hera 2:41,93 3:01,10
7 Tess Munts AV Hera 2:49,15 2:24,14



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jonna Eising AV Hera 9,87 5,61 1,20 1368
2 Emma Simon AV Hera 9,71 6,41 1,05 1334
3 Lotte Happe AV Hera 10,30 6,38 1,10 1278
4 Eveline Kappar AV Hera 10,80 6,39 1,10 1210
5 Floor van Gent AV Hera 10,31 6,05 1,00 1183
6 Fenna Visser AV Hera 10,68 4,81 1,15 1160
7 Kira Bremer AV Hera 11,65 5,05 1,00 947



Meisjes Pupil A2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lotte Happe AV Hera 2:09,26 2:15,06
2 Jonna Eising AV Hera 2:14,27 2:23,05
3 Emma Simon AV Hera 2:18,35 2:28,25
4 Floor van Gent AV Hera 2:19,15 2:37,38
5 Fenna Visser AV Hera 2:35,21 2:40,00
6 Eveline Kappar AV Hera 2:37,01 2:39,27
7 Kira Bremer AV Hera 2:49,11 2:44,01



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Emma Le Blansch Hollandia 6,83 27,20 3,74 1467
2 Sophie de Haas SAV 7,22 19,19 3,26 1180
3 Fenna van Wijk AV Lycurgus 7,07 12,14 3,20 1087
4 Lana Sanches AV Hera 8,36 16,62 2,49 783
5 Alissa Mooij AV Hera 9,26 11,63 2,13 501



Meisjes Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fenna van Wijk AV Lycurgus 2:06,23 ---
2 Emma Le Blansch Hollandia 2:12,19 2:09,00
3 Sophie de Haas SAV 2:15,37 ---
4 Lana Sanches AV Hera 2:58,15 2:52,17
5 Alissa Mooij AV Hera 3:24,82 ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Tessa Zwaanenburg AV Hera 8,34 12,10 2,31 675
2 Sanne Castricum AV Hera 8,60 13,93 2,05 615
3 Ashley Levenswaard AV Fortuna 8,34 8,18 2,22 579
4 Karlijn Kramer AV Hera 8,64 10,00 2,19 565
5 Lieke Bot AV Hera 8,76 10,05 2,25 561
6 Tess Verheezen AV Fortuna 9,10 10,88 2,07 496
7 Indy van K... Denneman AV Hera 8,87 9,43 2,02 488



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Castricum AV Hera 2:43,88 ---
2 Ashley Levenswaard AV Fortuna 2:50,89 2:39,61
3 Karlijn Kramer AV Hera 2:52,12 3:05,67
4 Tessa Zwaanenburg AV Hera 2:53,67 3:03,29
5 Lieke Bot AV Hera 3:10,33 3:04,27
6 Indy van K... Denneman AV Hera 3:21,47 3:20,99
7 Tess Verheezen AV Fortuna 3:29,84 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Jasmine de Haas SAV 8,67 11,12 2,32 609
2 Annemieke Iyimen AV Hera 8,83 11,84 2,35 606
3 Fem van der Loo AV Hera 8,64 4,79 1,93 391
4 Fienne Overtoom AV Hera 9,00 5,42 1,95 362
5 Noa Sanders AV Hera 9,87 6,61 1,64 225
6 Ashlynn Yard AV Hera 10,93 5,44 1,59 84



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fienne Overtoom AV Hera 2:36,10 3:07,73
2 Annemieke Iyimen AV Hera 2:46,58 2:49,76
3 Jasmine de Haas SAV 2:55,28 ---
4 Fem van der Loo AV Hera 3:04,11 3:10,83
5 Noa Sanders AV Hera 3:12,12 3:26,78
6 Ashlynn Yard AV Hera 3:37,26 4:00,93



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ronald Dekker AV Hera 16,96 +0.3 m/s17,00
2 Thijs Helsloot AV Hera 19,66 +0.2 m/s---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Ronald Dekker AV Hera 35,94 36,00



Senioren mannen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2ResOBP
Thomas van Ophem AV Hera X X NM 80,70



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sandy Lundgren AV Hera 19,58 +0.2 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sandy Lundgren AV Hera 44,01 ---



Senioren vrouwen - 1000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Cindy Kiekens AV Hera 45,70 44,48 46,30 46,30 ---