Uitslagen ASICS NK Atletiek Junioren

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 10,71Q +1.4 m/s10,72
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,92Q +0.3 m/s10,82
3 Gedyone Augusta Rotterdam 10,99Q +0.2 m/s10,79
4 Daan Lubberdink Ciko `66 11,01Q +0.3 m/s10,92
5 Levi Hazes AV 1923 11,03Q +1.4 m/s10,84
5 Shaquille Haverkamp Rotterdam 11,03Q -0.7 m/s10,54
7 Milo Zech...allebroek Leiden 11,08Q +0.1 m/s11,14
8 Jordan Knops PAC 11,10Q +1.4 m/s10,90
9 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,16Q +0.2 m/s11,28
10 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,17Q +1.4 m/s11,13
11 Netanel Dorothea AV Sparta 11,17Q -0.7 m/s11,18
12 Justin Verheul SPOB 11,18Q +1.4 m/s11,27
13 Sander Koops SPWS 11,20Q -0.7 m/s11,18
14 Shuraimy Bito Rotterdam 11,21Q +0.2 m/s10,97
15 Onyema Adigida Phanos 11,22Q +0.1 m/s10,71
16 Tiemen Pulles DVTR 11,25q -0.7 m/s11,45
17 Kevin Deur AV Sparta 11,31q +0.2 m/s11,44
18 Remly Vry Phanos 11,38Q +1.4 m/s11,37
19 Mischa Lips ARV Ilion 11,39Q +0.3 m/s11,30
20 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,42q +0.2 m/s11,70
21 Jan Polman Nijmegen 11,43q +1.4 m/s11,44
22 Wislet de Hair Spado 11,43Q +0.1 m/s11,44
23 Stan Ritzer Flevo Delta 11,47q +0.1 m/s11,27
24 Ole van der Horst Eindhoven 11,48q +0.3 m/s11,40
25 Wesley van der Holst PAC 11,50 +1.4 m/s11,36
26 Jahmal Kusmus Eindhoven 11,54 +1.4 m/s11,63
27 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,58 +1.4 m/s11,62
28 Rens Wildschut GACH 11,59 +1.4 m/s11,54
29 Skip Renders GACH 11,59 +0.1 m/s11,50
29 Mark Roosien AV Hylas 11,59 +0.2 m/s11,58
31 Kristian Mos Heerenveen 11,63 -0.7 m/s11,50
31 Brent van de Blaak Climax 11,63 +0.3 m/s11,66
33 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,64 +0.3 m/s11,61
33 Wietse Bosman AV Gouda 11,64 +0.1 m/s11,92
35 Ruben Heijnen Zeeland 11,71 +0.1 m/s11,77
36 David Thommassen AV Sprint 11,77 +1.4 m/s11,71
37 Jair Melfor AV Fortuna 11,79 +1.4 m/s11,94
38 Bart Schaper HLLM 11,87 -0.7 m/s11,85
39 Janeiro Day Rotterdam 11,91 +0.2 m/s11,95
40 Synnargio Ignatia DEM 11,96 -0.7 m/s11,89
41 Simon Negasi AV Atos 12,07 +0.3 m/s12,20
42 Yael Scope DEM 12,38 +1.4 m/s12,47



Jongens Junior A - 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Isayah Boers Phanos 10,63Q +0.3 m/s10,71
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,66Q +1.0 m/s10,92
3 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,71Q +0.3 m/s11,03
4 Onyema Adigida Phanos 10,75Q +0.3 m/s11,22
5 Gedyone Augusta Rotterdam 10,81Q +0.3 m/s10,99
6 Daan Lubberdink Ciko `66 10,86q +0.3 m/s11,01
7 Jordan Knops PAC 10,94Q +1.0 m/s11,10
8 Levi Hazes AV 1923 11,01q +1.0 m/s11,03
9 Milo Zech...allebroek Leiden 11,01 +0.3 m/s11,08
10 Sander Koops SPWS 11,02 +1.0 m/s11,20
11 Netanel Dorothea AV Sparta 11,07 +0.3 m/s11,17
12 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,14 +1.0 m/s11,17
13 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,17 +0.3 m/s11,16
14 Justin Verheul SPOB 11,17 +0.3 m/s11,18
15 Shuraimy Bito Rotterdam 11,24 +0.3 m/s11,21
16 Kevin Deur AV Sparta 11,27 +1.0 m/s11,31
17 Stan Ritzer Flevo Delta 11,31 +1.0 m/s11,47
18 Tiemen Pulles DVTR 11,33 +0.3 m/s11,25
19 Wislet de Hair Spado 11,42 +0.3 m/s11,43
20 Remly Vry Phanos 11,46 +0.3 m/s11,38
21 Ole van der Horst Eindhoven 11,46 +0.3 m/s11,48
22 Jan Polman Nijmegen 11,48 +0.3 m/s11,43
23 Mischa Lips ARV Ilion 11,48 +1.0 m/s11,39
24 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,48 +0.3 m/s11,42



Jongens Junior A - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Isayah Boers Phanos 10,50 +1.5 m/s10,63
2 Dominique Zwiep Rotterdam 10,56 +1.5 m/s10,66
3 Onyema Adigida Phanos 10,68 +1.5 m/s10,75
4 Gedyone Augusta Rotterdam 10,77 +1.5 m/s10,81
5 Daan Lubberdink Ciko `66 10,91 +1.5 m/s10,86
6 Jordan Knops PAC 10,95 +1.5 m/s10,94
7 Levi Hazes AV 1923 10,98 +1.5 m/s11,01
Shaquille Haverkamp Rotterdam DNF 10,71



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Isayah Boers Phanos 21,72Q +2.3 m/s21,48
2 Onyema Adigida Phanos 22,17Q +1.9 m/s21,04
3 Daan Lubberdink Ciko `66 22,42Q +0.4 m/s21,61
4 Dominique Zwiep Rotterdam 22,68Q +2.0 m/s21,96
5 Milo Zech...allebroek Leiden 22,69Q +3.0 m/s22,56
6 Tiemen Pulles DVTR 22,75Q +0.4 m/s22,98
7 Kevin Deur AV Sparta 22,76Q +2.0 m/s22,97
8 Thom Clemens HLLS 22,85Q +1.9 m/s23,02
9 Justin Verheul SPOB 22,86q +2.0 m/s23,19
10 Sil Negenman KAV Holland 22,87Q +3.0 m/s22,81
11 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,87Q +2.2 m/s22,50
12 Mark Roosien AV Hylas 22,97Q +2.3 m/s23,09
13 Wesley van der Holst PAC 23,16q +0.4 m/s23,19
14 Jan Polman Nijmegen 23,17Q +2.2 m/s22,94
15 Levi Casilio Fortius 23,20q +2.0 m/s23,53
16 Kristian Mos Heerenveen 23,22q +1.9 m/s23,08
17 Michael Osayande Ciko `66 23,25q +3.0 m/s23,27
18 Skip Renders GACH 23,35q +2.2 m/s23,24
19 Mischa Lips ARV Ilion 23,38 +2.3 m/s22,99
20 Rens Wildschut GACH 23,39 +3.0 m/s23,40
21 Jasper Rou VAV 23,57 +1.9 m/s23,66
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,57 +0.4 m/s23,54
23 Twan Duvigneau AL73 23,57 +2.3 m/s23,59
24 Arthur van Essen Altis 23,72 +3.0 m/s24,21
25 Danu Mulyo AC TION 23,78 +2.2 m/s23,41
26 Ruben Heijnen Zeeland 23,79 +3.0 m/s23,97
27 Kevin Jansen DEM 23,85 +1.9 m/s23,62
28 Stijn van Nierop DAK 23,87 +2.0 m/s23,84
29 Martijn Geerts AV Sparta 23,99 +2.3 m/s23,66
30 Bart Schaper HLLM 24,07 +2.2 m/s23,89
31 Jair Melfor AV Fortuna 24,12 +2.2 m/s24,29
32 Simon Negasi AV Atos 25,07 +2.0 m/s25,55
Wislet de Hair Spado DQ 23,75



Jongens Junior A - 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Isayah Boers Phanos 21,56Q +1.5 m/s21,72
2 Daan Lubberdink Ciko `66 21,62Q +1.0 m/s22,42
3 Onyema Adigida Phanos 21,77Q +1.7 m/s22,17
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,09q +1.5 m/s22,87
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,12q +1.0 m/s22,68
6 Milo Zech...allebroek Leiden 22,40q +1.7 m/s22,69
7 Tiemen Pulles DVTR 22,45 +1.5 m/s22,75
8 Sil Negenman KAV Holland 22,76 +1.0 m/s22,87
9 Justin Verheul SPOB 22,78 +1.5 m/s22,86
10 Kevin Deur AV Sparta 22,92 +1.7 m/s22,76
11 Mark Roosien AV Hylas 22,94 +1.7 m/s22,97
12 Jan Polman Nijmegen 23,02 +1.5 m/s23,17
13 Wesley van der Holst PAC 23,09 +1.7 m/s23,16
14 Michael Osayande Ciko `66 23,21 +1.7 m/s23,25
15 Skip Renders GACH 23,23 +1.5 m/s23,35
16 Thom Clemens HLLS 23,37 +1.0 m/s22,85
17 Levi Casilio Fortius 23,41 +1.0 m/s23,20
18 Kristian Mos Heerenveen 23,54 +1.0 m/s23,22



Jongens Junior A - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,23 +0.8 m/s21,77
2 Isayah Boers Phanos 21,50 +0.8 m/s21,56
3 Daan Lubberdink Ciko `66 21,79 +0.8 m/s21,62
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,94 +0.8 m/s22,09
5 Dominique Zwiep Rotterdam 22,01 +0.8 m/s22,12
6 Milo Zech...allebroek Leiden 22,42 +0.8 m/s22,40



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tino Claessens Haag 51,13Q 50,02
2 Niels Kok Flevo Delta 51,23Q 50,66
3 Skip Renders GACH 51,44Q 52,98
4 Joep de Wit Almere `81 51,58Q 51,12
5 Tijmen van t Land AV Lycurgus 51,63q 51,87
6 Netanel Dorothea AV Sparta 51,78Q 51,58
7 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 51,82q 52,04
8 Ramsey Angela PAC 51,90Q 46,93
9 Jurriaan de Rijk Haag 52,06q 51,05
10 Stijn van Nierop DAK 52,15q 51,13
11 Sem Verwey AV Hylas 52,16Q 50,66
12 Tijn Pronk KAV Holland 52,59 53,43
13 Simon van der Horst Fit 52,77Q 50,87
14 Hidde Zeestraten Castricum 52,90 53,85
15 Daan Molleman AV Suomi 53,66 53,57
16 Douwe Koldijk HLLM 53,69 53,57
17 Yvar Schoorlemmer MPM 53,83 52,34
18 Yohance Valks Rotterdam 54,24 54,03
19 Mitchel de Vries Altis 54,29 53,95
20 Rens Hoogendorp GVAC 54,83 52,54
21 Sander Klaassen De Gemzen 55,06 53,86
22 Klaas Douwe Yska HRRR 55,47 55,18



Jongens Junior A - 400 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 48,94Q 51,90
2 Sem Verwey AV Hylas 50,22Q 52,16
3 Tino Claessens Haag 50,32Q 51,13
4 Simon van der Horst Fit 50,32q 52,77
5 Netanel Dorothea AV Sparta 50,88Q 51,78
6 Niels Kok Flevo Delta 51,13q 51,23
7 Jurriaan de Rijk Haag 51,77 52,06
8 Skip Renders GACH 51,77 51,44
9 Joep de Wit Almere `81 52,00 51,58
10 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 52,10 51,82
11 Tijmen van t Land AV Lycurgus 52,21 51,63
12 Stijn van Nierop DAK 54,59 52,15



Jongens Junior A - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 48,38 48,94
2 Netanel Dorothea AV Sparta 50,40 50,88
3 Sem Verwey AV Hylas 50,60 50,22
4 Simon van der Horst Fit 51,02 50,32
5 Tino Claessens Haag 51,23 50,32
6 Niels Kok Flevo Delta 51,42 51,13



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Anderiessen AKU 1:57,28Q 1:51,14
2 Timo Stegink Castricum 1:57,79Q 1:57,32
3 Lars van Hoeven Heerenveen 1:58,06Q 1:51,90
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:58,20Q 1:55,76
5 Hugo Roelofsen Castricum 1:58,39q 1:57,97
6 Brian Versluis AV Atverni 1:58,51Q 1:52,57
7 Aron Koning AV De Keien 1:58,66Q 1:55,51
8 Marc Roes Clytoneus 1:58,93q 2:00,82
9 Stan Prinsen AVA `70 1:59,19 1:59,48
10 Mats Heine Castricum 1:59,40 1:59,00
11 Stein Glastra AV 1923 1:59,45 2:03,14
12 Thijs Houbiers Leiden 1:59,82 1:58,88
13 Jelle de Roon Atledo 2:01,41 1:57,79
14 Tijn Pronk KAV Holland 2:01,87 2:03,91
15 Issam Er-Rabhi Haag 2:03,14 1:58,75
16 Eric Stuiver Start `78 2:03,47 2:03,02
17 Brent Cuijpers PH 2:03,90 2:02,75
18 Thomas Bovenberg Leiden 2:04,47 2:03,22
19 Klaas Douwe Yska HRRR 2:04,90 2:05,96
20 Thomas Albers AV `40 2:05,26 2:01,01
21 Tonnie de Benis AVGM 2:05,73 2:07,28
22 Jorg Schellekens AV Attila 2:05,92 2:03,81
23 Thijs Van Daal AV Sparta 2:06,59 2:06,13
24 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:06,87 2:09,88
25 Lorens Niehof AVV 2:07,11 2:04,27
26 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:07,32 2:05,74
27 Sjoerd Wiecherink AV Argo 2:15,04 2:13,88



Jongens Junior A - 800 meter finale

# Naam ResQm
1 Bram Anderiessen AKU 1:51,55 1:57,28
2 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,74 1:58,06
3 Brian Versluis AV Atverni 1:53,19 1:58,51
4 Jens van Gelderen AV Lycurgus 1:56,83 1:58,20
5 Timo Stegink Castricum 1:57,30 1:57,79
6 Aron Koning AV De Keien 1:59,40 1:58,66
7 Hugo Roelofsen Castricum 1:59,69 1:58,39
8 Marc Roes Clytoneus 2:01,51 1:58,93



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 4:08,03Q 3:53,51
2 Victor van der Wel PAC 4:09,97Q 4:02,36
3 Koen Grandiek Castricum 4:10,43Q 4:09,60
4 Cain Rutgers Phanos 4:11,16Q 3:59,30
5 Reinder Prince Triathlon 4:11,18q 4:06,23
6 Job IJtsma HAC `63 4:11,35Q 4:09,03
7 Thomas Kwint Groningen 4:11,64Q 4:01,71
8 Ruben Garretsen AV Argo 4:12,05q 4:18,82
9 Justin Lam Almere `81 4:12,45q 4:06,43
10 Cas Kopmels Leiden 4:13,32 4:13,07
11 Robin Van Riel AV Attila 4:13,90Q 3:42,60
12 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:14,12Q 4:03,79
13 Matt de Haas Olympus `70 4:14,30Q 4:09,64
14 Thijs Houbiers Leiden 4:14,54 4:04,46
15 Jan Oldhoff AV Lionitas 4:17,14 4:15,59
16 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:18,05 4:14,14
17 Troy De Juncker AV Attila 4:18,38 4:12,02
18 Juul Knoester GVAC 4:18,69 4:18,40
19 Luc Beuckens AV NOP 4:19,93 4:20,14
20 Jens Gerrits AV Wijchen 4:21,59 4:23,19
21 Janco Rijpstra AV Lionitas 4:21,72 4:15,39
22 Ephrem Been HAC `63 4:22,32 4:22,61
23 Job van den End Tempo AV 4:25,12 4:26,91
24 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus 4:26,69 4:32,01
25 Justin Martena SV Veendam 4:30,94 4:29,93
26 Tonnie de Benis AVGM 4:31,20 4:31,15



Jongens Junior A - 1500 meter finale

# Naam ResQm
1 Robin Van Riel AV Attila 3:50,34 4:13,90
2 Tim Verbaandert Eindhoven 3:55,61 4:08,03
3 Thomas Kwint Groningen 3:59,54 4:11,64
4 Victor van der Wel PAC 4:02,78 4:09,97
5 Matt de Haas Olympus `70 4:04,11 4:14,30
6 Cain Rutgers Phanos 4:04,22 4:11,16
7 Job IJtsma HAC `63 4:06,30 4:11,35
8 Justin Lam Almere `81 4:07,01 4:12,45
9 Sam Kraaijeveld AV Passaat 4:08,20 4:14,12
10 Koen Grandiek Castricum 4:12,94 4:10,43
11 Reinder Prince Triathlon 4:14,89 4:11,18
12 Ruben Garretsen AV Argo 4:16,37 4:12,05



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Max Polak PAC 14:42,68 14:53,00
2 Luuk Maas TRR 14:47,01 14:45,53
3 Abdiniini Hassan AV Cifla 14:59,16 15:17,22
4 Job IJtsma HAC `63 15:05,92 15:53,79
5 Illian Martens AV Cifla 15:07,63 15:30,36
6 Aimane Benchellal PAC 15:30,96 15:52,83
7 Mesereth ...om Tsegay Phanos 15:34,08 16:04,94
8 Jaïr van Winkel Atledo 16:05,32 16:26,01
9 Hielke Hilberts GACH 16:13,09 16:00,30
10 Gian Oerlemans Triathlon 16:14,96 16:19,26
11 Leon Huiszoon Triathlon 16:23,23 16:27,40
12 Ephrem Been HAC `63 16:25,36 16:01,45
13 Floyd Van Klink AAV `36 16:36,14 16:20,95
14 Juul Knoester GVAC 16:44,31 16:33,00
15 Lars van Aalst AV Attila 16:49,28 16:49,83
16 Daan van der Veden Eindhoven 16:58,29 16:19,50
17 Koen Frenken AV Unitas 16:59,03 17:01,00
18 Youri Driessen VRT 17:17,06 16:37,92



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Sander Koops SPWS 14,14Q +2.5 m/s14,36
2 Guus Nijkamp Spado 14,23Q +2.5 m/s14,46
3 Dave Wesselink AV Trias 14,40Q +1.4 m/s13,70
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,48Q +2.5 m/s14,75
5 Joppe Stokvis Altis 14,51Q +1.4 m/s14,93
6 Sil Negenman KAV Holland 14,66q +2.5 m/s15,12
7 Jarno de Groot Flevo Delta 14,69Q +1.4 m/s14,67
8 Yslain Verwaal PAC 14,85q +1.4 m/s14,59
9 Arthur van Essen Altis 15,14 +1.4 m/s15,63
10 Daan Spiljard PAC 15,16 +2.5 m/s15,13
11 Daan Jansen Clytoneus 15,53 +2.5 m/s15,99
12 Rick van de Noort AAV `36 15,59 +1.4 m/s15,74
13 Wesley van der Holst PAC 15,89 +2.5 m/s15,88
14 Lars Woudenberg AV34 15,92 +1.4 m/s15,11
15 Marijn Kriegsman Altis 16,16 +1.4 m/s16,69
Jay Beelen AV Trias DNS 14,88



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm) finale

# Naam Res Qm
1 Dave Wesselink AV Trias 13,76 +0.1 m/s14,40
2 Sander Koops SPWS 14,03 +0.1 m/s14,14
3 Guus Nijkamp Spado 14,21 +0.1 m/s14,23
4 Joppe Stokvis Altis 14,49 +0.1 m/s14,51
5 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 14,53 +0.1 m/s14,48
6 Jarno de Groot Flevo Delta 14,73 +0.1 m/s14,69
7 Sil Negenman KAV Holland 14,78 +0.1 m/s14,66
Yslain Verwaal PAC DNS 14,85



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Ramsey Angela PAC 54,74Q 50,75
2 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 55,22Q 54,87
3 Joppe Stokvis Altis 56,11q 56,84
4 Jurgen van der Zwet De Spartaan 56,25Q 54,18
5 Maurik de Groot Haag 56,93Q 54,62
6 Daan Jansen Clytoneus 58,72q 58,61
7 Twan Duvigneau AL73 1:00,55 1:00,17
8 Martin Oonincx Spado 1:00,91 57,75



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm) finale

# Naam ResQm
1 Ramsey Angela PAC 53,15 54,74
2 Jurgen van der Zwet De Spartaan 54,12 56,25
3 Maurik de Groot Haag 54,49 56,93
4 Jaap van Zevenbergen AV Fortuna 54,60 55,22
5 Joppe Stokvis Altis 55,03 56,11
6 Daan Jansen Clytoneus 1:00,45 58,72



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Max Meuleman AV Archeus 10:25,31 10:18,79
2 Mart Ruben Nijhuis MPM 10:25,78 10:26,87
3 Thom Reynders AV Unitas 10:36,26 10:09,72



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tom Egbers Ciko `66 66,59 65,34 X 61,52 X 63,69 66,59 73,30
2 Julian de Leeuw AV Sprint 53,03 54,10 58,49 53,47 53,10 56,68 58,49 61,69
3 Gerwin De Haan Heerenveen 51,77 51,80 48,90 50,18 53,19 54,20 54,20 51,52
4 Lauri Hulleman DVTR 46,40 52,63 49,78 50,94 51,42 50,87 52,63 55,65
5 Finnian va...teenhoven PAC 50,16 X 48,85 49,88 49,22 51,81 51,81 53,45
6 Sven Markesteijn SPOB 47,92 42,03 50,56 44,89 48,91 51,52 51,52 51,18
7 Koen Prud...van Reine Leiden 50,96 47,02 45,27 43,75 X 48,16 50,96 49,87
8 Julian Vos AV PEC 1910 48,37 48,74 49,63 46,27 48,36 49,10 49,63 49,91
9 Jeroen van Harmelen Avantri 47,48 49,33 49,52 49,52 51,82
10 Jitse van Esch AAV `36 44,34 47,77 47,48 47,77 49,33
11 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna 46,18 44,16 47,73 47,73 45,18
12 Olle Bosma AV Lycurgus 46,35 44,67 44,04 46,35 48,07



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 49,87 56,84 X 58,26 X X 58,26 54,43
2 Mattijs Mols AV Attila 45,30 X X 48,94 48,49 47,07 48,94 47,63
3 Nick Godschalk AV Unitas 47,61 45,02 43,02 X 43,72 X 47,61 48,18
4 Rein van Houwelingen Typhoon 42,45 39,02 X 42,24 38,03 43,84 43,84 42,98
5 Joris Pals AV Feniks 41,72 X 27,44 38,29 33,11 41,66 41,72 40,96
6 Owen Smidt AAC `61 39,24 41,53 X X 39,75 40,97 41,53 43,53
7 Daan Pauw PH 40,59 40,17 X 40,50 40,58 40,50 40,59 40,93
8 Finn Garritsen AV Argo X 37,85 X X X - 37,85 39,32
9 Thijs Meershoek AV Sparta 33,86 37,49 X 37,49 40,12
10 Merijn Nolet PH X X 36,18 36,18 35,91
11 Levi Verver AV Fortuna 35,87 X 33,47 35,87 34,08
12 Jorg Kroon PH 33,70 34,51 33,05 34,51 37,43
13 Devi Robbemond AV Fortuna 30,81 34,10 X 34,10 34,77
14 Arjen de Kock Spado 28,47 X 31,89 31,89 39,25
15 Lars Boertien CAV Energie X X 28,10 28,10 29,87



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mattijs Mols AV Attila 16,57 X X 16,98 16,36 16,99 16,99 16,98
2 Ruud Louter AV `56 14,17 15,11 13,90 15,42 14,92 15,22 15,42 14,54
3 Rein van Houwelingen Typhoon 14,02 13,55 14,07 13,48 13,75 13,25 14,07 14,02
4 Thijs Meershoek AV Sparta 11,74 12,63 13,69 13,51 13,07 13,91 13,91 13,46
5 Jarin van der Kooi AV Impala 11,81 12,50 13,14 12,79 12,71 13,02 13,14 13,27
6 Devi Robbemond AV Fortuna 11,89 X 12,42 12,23 12,33 12,51 12,51 12,72
7 Merijn Nolet PH X 10,92 11,92 11,73 12,11 11,70 12,11 12,41
8 Lars Boertien CAV Energie 11,14 X 11,38 11,23 X X 11,38 12,09
9 Daan Pauw PH 10,65 11,18 10,80 11,18 12,35
10 Marten Voorberg AV Lycurgus 11,16 10,76 10,79 11,16 11,40
11 Levi Verver AV Fortuna 9,56 10,61 10,05 10,61 10,61
12 Jorg Kroon PH X 10,52 X 10,52 12,57



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Joris Pals AV Feniks X X 54,38 X X X 54,38 56,32
2 Ruben Smink AC TION X 53,10 X X 53,53 X 53,53 55,76
3 Quinten van der Veer PAC X X 41,57 40,31 X X 41,57 41,70
4 Nick Godschalk AV Unitas 37,61 X X 33,49 X X 37,61 42,94
5 Marten Voorberg AV Lycurgus X 13,75 X X 31,08 X 31,08 33,06



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam 1.701.751.801.851.901.931.961.992.022.062.11ResOBP
1 Jaden Bernabela Haag O - XO O O O XXX 2,06 2,09
2 Martijn Kroes AV NOVA O XO O XO - XXX 1,96 2,00
3 Rick van de Noort AAV `36 O O XO XXO XXX 1,93 1,95
4 Wouter de Does AAC `61 O O O O XXX 1,90 1,85
5 Jeroen Poiesz PAC O O O XO XXX 1,90 1,90
6 Finn Garritsen AV Argo O O XO XXX 1,85 1,95
7 Jelle Schijfsma Startbaan O XXX 1,80 1,86
8 Olaf van de Pavert GACH O XO XXX 1,80 1,85
9 Niels de Groot AAV `36 O XXX 1,75 1,91
10 Jasper de Vries SPWS O XXO XXX 1,75 1,85
11 Sander Smits AVGM O - XXX 1,70 1,95



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Sergio van der Meide PAC 13,91 14,15 13,35 13,70 13,88 X 14,15 +4.1 m/s13,50
2 Daan Hoomoedt PAC 13,60 13,92 - - 13,81 - 13,92 +4.0 m/s14,01
3 Martijn Geerts AV Sparta X 13,24 13,23 13,37 13,29 13,60 13,60 +0.7 m/s13,30
4 Joshua Wegman Leiden 12,86 13,03 12,60 13,54 X 13,47 13,54 +3.4 m/s13,53
5 Mattias Nab AAV `36 13,04 13,17 13,09 X 13,29 13,29 +2.3 m/s13,46
6 Jasper de Vries SPWS 13,02 12,51 12,10 12,01 12,23 12,52 13,02 +2.9 m/s12,26
7 Guido Persoon Olympus `70 12,53 12,87 12,29 12,31 12,55 12,07 12,87 +3.5 m/s12,76
8 Jarin van der Kooi AV Impala 12,30 12,01 12,30 12,20 12,48 12,11 12,48 +4.1 m/s12,85
9 Vyron Saridin DEM 12,08 11,87 X 12,08 +1.8 m/s12,31



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.803.954.104.204.304.404.504.554.604.654.704.804.905.00ResOBP
1 Glenn Kunst Haag O - O - - O - O XO XO XXX 4,90 4,71
2 Scott Boon Flevo Delta XO - O XO - O - O XXX 4,70 4,50
3 Jakob Pütz PH O - XXX 4,55 4,60
4 Siem ter Braake GACH O O O XXX 4,40 4,50
4 Rick Hollestelle Altis O - O O XX- X 4,40 4,50
6 Bjorn Sloot AL73 XO O XO XO XXX 4,40 4,30
7 Daan Spiljard PAC O - O XXX 4,30 4,45
8 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus O O XXO XXO XXX 4,30 4,20
9 Mattias Nab AAV `36 O XXO O XO XXX 4,20 4,15
10 Arjen de Kock Spado XO XXX 3,80 4,14



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jaden Bernabela Haag 6,32 6,86 - - 6,78 7,37 7,37 +1.9 m/s7,09
2 Lauri Hulleman DVTR 6,47 6,83 6,76 6,53 6,84 7,13 7,13 +1.4 m/s7,17
3 Olav Donker PH X X 6,70 X 6,91 6,82 6,91 +1.4 m/s6,76
4 Sergio van der Meide PAC X 6,46 6,49 6,42 6,77 X 6,77 +2.0 m/s6,60
5 Hugo van den Berg AV NOP 6,76 - - - 6,61 6,76 +1.6 m/s6,97
6 Lars Woudenberg AV34 6,12 6,36 6,54 6,06 6,58 6,51 6,58 +1.5 m/s6,49
7 Jurgen van der Zwet De Spartaan X X 6,43 6,31 4,27 6,02 6,43 +0.0 m/s6,38
8 Boris Hoogervorst KAV Holland 5,79 6,01 6,34 6,24 6,28 6,19 6,34 +1.5 m/s6,20
9 Martijn Geerts AV Sparta 6,20 X X 6,20 +0.9 m/s5,82
10 Marijn Kriegsman Altis 5,99 5,67 5,85 5,99 +1.5 m/s6,10
11 Koen Prud...van Reine Leiden 5,78 5,98 X 5,98 +2.3 m/s6,02
12 Joshua Wegman Leiden X 5,71 5,92 5,92 +2.1 m/s6,38
13 Brian Kortekaas AAV `36 5,65 5,51 5,75 5,75 +2.7 m/s6,06
14 Jelle Evers Spado X 5,56 X 5,56 +1.1 m/s5,95



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,84Q +0.9 m/s10,78
2 Nsikak Ekpo Haag 11,01Q +0.0 m/s11,13
3 Pim van Bakel PH 11,11Q +0.7 m/s11,31
4 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,12Q +0.2 m/s11,21
5 Brett Duff AV Sparta 11,16Q +0.9 m/s11,38
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,21Q +0.7 m/s11,23
7 Stephan Van der Jagt AV `47 11,29Q +0.9 m/s11,38
8 Justin Raijmakers U-Track 11,33Q +0.7 m/s11,52
9 Damian Felter PAC 11,34Q +0.0 m/s11,44
10 Raoul van de Laar NEAV 11,35q +0.7 m/s11,70
11 Isiah Emanuelson PAC 11,39Q -0.1 m/s11,08
12 Koen Hoedjes AV Hera 11,41Q -0.6 m/s11,21
12 Elgemar Laker Rotterdam 11,41Q -0.6 m/s11,34
14 Julian Jansen AV NOP 11,44Q +0.2 m/s11,33
15 Marnix van der Burg Leiden 11,46Q -0.1 m/s11,43
16 Olle Van der Walle AV Attila 11,48q +0.7 m/s11,51
17 Xavi Mo-Ajok Spark 11,49Q -0.6 m/s11,69
18 Lars Adriaanse Haag 11,50Q +0.0 m/s11,57
18 Jan Roelof Veyer Start `78 11,50q +0.9 m/s11,64
20 Gabriël ...rnelissen GACH 11,51q +0.0 m/s11,34
20 Johannes Gaba Rotterdam 11,51q -0.6 m/s11,48
22 Tobias Steevensz AV Passaat 11,54q +0.9 m/s11,63
22 Jonathan Pronk Haag 11,54Q +0.2 m/s11,51
24 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 11,55 +0.2 m/s11,55
25 DSean Holaman SPWS 11,59Q -0.1 m/s11,37
26 Romello Christiaan AV Hera 11,61 -0.1 m/s11,65
27 Youri Fransen GACH 11,69 +0.2 m/s11,75
28 Justin Labrijn Almere `81 11,70 +0.7 m/s11,69
28 Max Botschuijver Climax 11,70 +0.0 m/s11,81
30 Rogier Derksen PAC 11,71 +0.2 m/s11,69
30 Jesse van Heijningen AV34 11,71 -0.1 m/s11,58
32 Riq de Wit Eindhoven 11,76 +0.0 m/s11,68
33 Julian Erkelens AV Passaat 11,80 +0.0 m/s11,99
34 Julian Van Meggelen De Spartaan 11,80 -0.6 m/s11,56
35 Patrick Meskes Altis 11,83 +0.9 m/s11,88
36 Timo den Hollander GVAC 11,88 -0.1 m/s11,82
37 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,89 +0.2 m/s12,16
38 Jelle Kriek AV Zuidwal 11,93 -0.6 m/s11,81
39 Merlijn va...ensbergen Haag 12,03 -0.1 m/s11,89
40 Mark Dekker AV Hylas 12,11 +0.9 m/s11,85
41 Yoeri Verburg HLLM 12,12 -0.6 m/s12,14
42 Jan Munning SPOB 12,33 +0.7 m/s12,31



Jongens Junior B - 100 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,84Q -0.5 m/s10,84
2 Pim van Bakel PH 10,98Q +1.0 m/s11,11
3 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,00Q +1.0 m/s11,12
4 Nsikak Ekpo Haag 11,08Q +0.1 m/s11,01
5 Isiah Emanuelson PAC 11,12Q +0.1 m/s11,39
6 Brett Duff AV Sparta 11,16q +0.1 m/s11,16
7 Koen Hoedjes AV Hera 11,28Q -0.5 m/s11,41
8 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,28q +1.0 m/s11,21
9 Elgemar Laker Rotterdam 11,30 -0.5 m/s11,41
10 Damian Felter PAC 11,31 +1.0 m/s11,34
11 Julian Jansen AV NOP 11,35 +0.1 m/s11,44
12 Johannes Gaba Rotterdam 11,37 +1.0 m/s11,51
13 Marnix van der Burg Leiden 11,38 -0.5 m/s11,46
14 Justin Raijmakers U-Track 11,39 +0.1 m/s11,33
15 Xavi Mo-Ajok Spark 11,40 +1.0 m/s11,49
16 Stephan Van der Jagt AV `47 11,45 -0.5 m/s11,29
17 Jan Roelof Veyer Start `78 11,47 +1.0 m/s11,50
18 Raoul van de Laar NEAV 11,47 -0.5 m/s11,35
19 Jonathan Pronk Haag 11,54 +0.1 m/s11,54
20 Gabriël ...rnelissen GACH 11,55 +0.1 m/s11,51
21 DSean Holaman SPWS 11,55 -0.5 m/s11,59
22 Lars Adriaanse Haag 11,55 +1.0 m/s11,50
23 Olle Van der Walle AV Attila 11,65 +0.1 m/s11,48
24 Tobias Steevensz AV Passaat 11,76 -0.5 m/s11,54



Jongens Junior B - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 10,68 +1.4 m/s10,84
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,90 +1.4 m/s11,00
3 Pim van Bakel PH 10,95 +1.4 m/s10,98
4 Isiah Emanuelson PAC 11,14 +1.4 m/s11,12
5 Brett Duff AV Sparta 11,23 +1.4 m/s11,16
6 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 11,26 +1.4 m/s11,28
7 Koen Hoedjes AV Hera 11,35 +1.4 m/s11,28
Nsikak Ekpo Haag DNS 11,08



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 22,31Q +1.3 m/s22,09
2 Mark Heiden PAC 22,56Q +1.6 m/s22,73
3 Julian Jansen AV NOP 22,70Q +0.7 m/s22,82
4 Pim van Bakel PH 22,74Q +1.4 m/s22,15
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,84Q +0.7 m/s22,71
6 Xavi Mo-Ajok Spark 23,05Q +0.7 m/s23,74
7 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 23,07q +0.7 m/s23,81
8 Marnix van der Burg Leiden 23,18Q +0.0 m/s22,42
9 Lars Adriaanse Haag 23,21Q +1.3 m/s23,35
10 Gabriël ...rnelissen GACH 23,23q +0.7 m/s22,71
11 Elgemar Laker Rotterdam 23,28Q +1.6 m/s22,77
12 Olle Van der Walle AV Attila 23,30Q +0.0 m/s23,44
13 Benjamin van Altena Phanos 23,31q +1.3 m/s23,37
14 Romello Christiaan AV Hera 23,31Q +1.7 m/s22,97
15 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 23,32q +0.0 m/s22,97
16 Jesse van Heijningen AV34 23,36 +0.0 m/s23,94
17 Jochem Ribberink AV Gouda 23,41Q +1.7 m/s23,54
18 Johannes Gaba Rotterdam 23,43Q +1.4 m/s23,43
19 Stephan Van der Jagt AV `47 23,53Q +0.7 m/s22,87
20 Jan Roelof Veyer Start `78 23,60 +1.4 m/s24,34
21 Tobias Steevensz AV Passaat 23,67 +1.3 m/s24,24
22 Bas Meeuwenoord De Spartaan 23,84 +1.4 m/s23,21
23 Quinten van der Elst Fortius 23,85 +1.6 m/s23,79
24 Riq de Wit Eindhoven 23,88 +0.7 m/s23,83
25 Patrick Meskes Altis 23,99 +1.3 m/s24,17
26 Bram van der Laan GACH 24,02 +0.7 m/s24,50
27 Julian Erkelens AV Passaat 24,03 +1.4 m/s24,06
28 Julian Van Meggelen De Spartaan 24,06 +0.7 m/s23,58
29 Stan Atsma HLLS 24,23 +0.0 m/s24,34
30 Sven van Leeuwen MPM 24,25 +0.7 m/s25,12
31 Mark Dekker AV Hylas 24,30 +1.7 m/s23,86
32 Kay Djoehari AV Fortuna 24,31 +1.6 m/s24,98
33 Yoeri Verburg HLLM 24,33 +0.7 m/s24,83
34 Thomas Weijers HLLM 24,39 +1.7 m/s24,40
35 Jasper Scheerder AV Atos 24,87 +1.7 m/s25,51
36 Angelo Visser NEAV 24,96 +1.6 m/s24,99
37 Timo van der Stoep DEM 25,19 +0.7 m/s25,31
Koen van Dijk AV Statina DQ 23,75
Gino van Wijk AV Lycurgus DNS 22,57



Jongens Junior B - 200 meter halve finale

# Naam Res Qm
1 Pim van Bakel PH 21,95Q +1.1 m/s22,74
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 21,95Q +2.1 m/s22,31
3 Mark Heiden PAC 22,40Q +2.5 m/s22,56
4 Marnix van der Burg Leiden 22,53q +2.1 m/s23,18
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,54q +2.5 m/s22,84
6 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 22,70q +2.1 m/s23,32
7 Julian Jansen AV NOP 22,71 +1.1 m/s22,70
8 Johannes Gaba Rotterdam 22,94 +2.1 m/s23,43
9 Olle Van der Walle AV Attila 22,95 +2.5 m/s23,30
10 Romello Christiaan AV Hera 22,98 +2.1 m/s23,31
11 Stephan Van der Jagt AV `47 22,99 +2.5 m/s23,53
12 Lars Adriaanse Haag 23,00 +1.1 m/s23,21
13 Xavi Mo-Ajok Spark 23,01 +2.5 m/s23,05
14 Elgemar Laker Rotterdam 23,10 +1.1 m/s23,28
15 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 23,21 +1.1 m/s23,07
16 Gabriël ...rnelissen GACH 23,24 +1.1 m/s23,23
17 Jochem Ribberink AV Gouda 23,25 +2.1 m/s23,41
18 Benjamin van Altena Phanos 23,39 +2.5 m/s23,31



Jongens Junior B - 200 meter finale

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 21,65 +1.0 m/s21,95
2 Pim van Bakel PH 21,87 +1.0 m/s21,95
3 Mark Heiden PAC 22,21 +1.0 m/s22,40
4 Marnix van der Burg Leiden 22,31 +1.0 m/s22,53
5 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 22,49 +1.0 m/s22,54
6 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen 22,92 +1.0 m/s22,70



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 51,59Q 49,22
2 Benjamin van Altena Phanos 51,88Q 52,91
3 Janik Sillen Nijmegen 52,46Q 52,25
4 Quinten Ommen van AV Unitas 52,66Q 49,84
5 Ishan Baidjoe PAC 52,82Q 52,55
6 Daan Lunding AV 1923 53,02Q 52,88
7 Ruben Koning AV Gouda 53,25Q 52,59
8 Henrik Kok Altis 53,27Q 49,64
9 Jasper Oskam AV 1923 53,36Q 51,37
10 Joram van ... Bospoort Climax 53,50q 52,46
11 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,72q 52,55
12 Stephan Van der Jagt AV `47 54,10Q 52,01
13 Noud van de Mast AV34 54,39 56,44
14 Jelle Kriek AV Zuidwal 54,61 53,68
15 Bas Schimmel Flevo Delta 54,62 54,03
16 Thomas Weijers HLLM 54,63 53,53
17 Joris Abelen Ciko `66 54,72 54,76
18 Timo van der Stoep DEM 54,72 54,59
19 Gerwalt Landheer AV Statina 54,84 55,19
20 Jelle van der Deure SAV 54,87 55,62
21 Michiel va...der Groen DEM 54,88 53,15
22 Sil Chris de Jong Heerenveen 55,12 54,58
23 Mats Beentjes DEM 56,27 56,18
24 Joost van Deudekom AV Lycurgus 57,05 56,34
25 Natnael Meij Avantri 57,93 57,13
26 Jan Munning SPOB 59,20 57,20
Kosheen Miran Groningen DNS 50,34
Pim Weghorst MPM DNS 54,10
DSean Holaman SPWS DNF 52,53



Jongens Junior B - 400 meter halve finale

# Naam ResQm
1 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 50,66Q 51,59
2 Quinten Ommen van AV Unitas 50,89Q 52,66
3 Henrik Kok Altis 51,11Q 53,27
4 Janik Sillen Nijmegen 51,17Q 52,46
5 Stephan Van der Jagt AV `47 51,34q 54,10
6 Benjamin van Altena Phanos 51,54q 51,88
7 Jasper Oskam AV 1923 51,65 53,36
8 Daan Lunding AV 1923 52,24 53,02
9 Ruben Koning AV Gouda 52,82 53,25
10 Joram van ... Bospoort Climax 52,97 53,50
11 Ishan Baidjoe PAC 53,54 52,82
12 Bas Meeuwenoord De Spartaan 53,56 53,72



Jongens Junior B - 400 meter finale

# Naam ResQm
1 Henrik Kok Altis 49,36 51,11
2 Ludo Van N...wenhuizen AAV `36 49,43 50,66
3 Quinten Ommen van AV Unitas 49,72 50,89
4 Janik Sillen Nijmegen 50,81 51,17
5 Stephan Van der Jagt AV `47 50,97 51,34
6 Benjamin van Altena Phanos 53,27 51,54



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Noah Baltus SAV 1:58,66Q 1:57,50
2 Brik van Dusseldorp Atledo 2:00,08Q 1:59,56
3 Manolito Musters AAC `61 2:00,27Q 2:02,88
4 Tibo Visser Fortius 2:00,38Q 1:57,90
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 2:00,64q 1:59,10
6 Max Muller AV Wijchen 2:01,16q 2:03,13
7 Djoao Lobles SV Noordkop 2:01,30Q 1:54,51
8 Joep Welsch Castricum 2:01,45Q 2:01,21
9 Jelle Timmerman Clytoneus 2:02,01 2:01,47
10 Rijk Nabuurs De Liemers 2:02,18 2:05,18
11 Jeff Tesselaar AV Hera 2:02,19 2:06,35
12 Job Visscher Spado 2:02,85 2:02,20
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:02,87 2:04,97
14 Vincent Perquin Leiden 2:03,26 2:07,71
15 Lex van Honschoten KAV Holland 2:03,37 2:04,67
16 Thijs Veenstra Groningen 2:03,61 2:04,38
17 Michiel va...der Groen DEM 2:04,14 2:03,99
18 Raphaël ...bbelstein PH 2:04,47 2:04,15
19 Thijs van Lith RTE 2:05,40 2:06,85
20 Thijs Zoon Flevo Delta 2:05,55 2:03,99
21 Nelson Johnson Haag 2:05,72 2:07,14
22 Daan Woldring AV 1923 2:06,00