Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 12,00Q +0.3 m/s11,71
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,42Q -1.1 m/s12,24
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,50Q +0.0 m/s12,90
4 Kadidja Sangare AAV `36 12,51Q +0.0 m/s12,78
5 Miro Vlasman Phanos 12,55Q +0.3 m/s12,85
6 Séphora Bancé AV Passaat 12,59Q +0.3 m/s12,64
7 Birgit Olislagers Maastricht 12,64Q +0.1 m/s12,64
8 Valéria Montijn CAV Energie 12,65Q +0.3 m/s12,71
9 Simi Pater U-Track 12,70Q -1.1 m/s12,80
9 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,70Q +0.0 m/s12,45
11 Grace - Ann Pronk Haag 12,78Q +0.1 m/s12,75
12 Emy Guikema Groningen 12,79Q +0.3 m/s12,80
13 Ilse Hogeveen HLLM 12,81Q +0.3 m/s13,07
14 Iris Veldt Groningen 12,82Q -0.5 m/s12,96
15 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,84Q -0.5 m/s12,65
16 Isis Hordijk HLLS 12,93q +0.0 m/s13,14
17 Sanne Haagsma HRRR 12,94q +0.3 m/s12,92
18 Nasya Ramirez Rotterdam 12,95Q -1.1 m/s12,86
18 Suzan Plat AV PEC 1910 12,95Q +0.1 m/s12,90
20 Anouk Schoop AV NOP 12,98Q -0.5 m/s12,69
21 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,99q -0.5 m/s13,04
21 Sica Verwasch AV Unitas 12,99q +0.3 m/s13,19
23 Xiorèse Romero AV Trias 13,01q +0.3 m/s13,18
24 Brecht van der Vliet Groningen 13,16q +0.1 m/s13,33
25 Megan Broekhuis DVTR 13,18 +0.3 m/s13,15
26 Maureen Louws AV NOP 13,21 -0.5 m/s13,41
27 Hedda van Dort Haag 13,32 +0.1 m/s13,12
28 Dilay Yandi GACH 13,33 -1.1 m/s13,89
29 Nikki Taag KAV Holland 13,40 +0.3 m/s13,41
30 Denise van der Linde SPOB 13,48 -1.1 m/s13,30
31 Maaike Heida Clytoneus 13,49 -1.1 m/s13,14
32 Melissa Havik AV Zaanland 13,54 +0.3 m/s13,83
33 Sienna Klous AV Lycurgus 13,66 +0.0 m/s13,33
34 Sarah van Ekeris KAV Holland 13,67 +0.0 m/s13,99
35 Robin Wesselkamp MPM 13,71 +0.1 m/s14,31
36 Naomi Doves AV Zuidwal 13,72 +0.1 m/s13,71
36 Kim Bouwer HLLS 13,72 +0.3 m/s13,80
38 Samantha Westerweel GACH 13,73 +0.3 m/s14,34
39 Aerin Gaston AV 1923 13,74 +0.3 m/s13,88
40 Shannon Wempe AV34 13,76 +0.3 m/s13,60
41 Laura Schnell HLLS 13,78 -0.5 m/s13,43
42 Marleen Suelmann SPWS 13,87 +0.0 m/s13,79
43 Sterre van...er Linden AV Athlos 14,21 -0.5 m/s14,37
44 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,91 -0.5 m/s14,73

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 12,02Q +0.1 m/s12,00
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,14Q +0.3 m/s12,42
3 Birgit Olislagers Maastricht 12,40Q +0.3 m/s12,64
4 Kadidja Sangare AAV `36 12,43Q +0.1 m/s12,51
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,49Q +0.7 m/s12,50
6 Séphora Bancé AV Passaat 12,54Q +0.7 m/s12,59
7 Valéria Montijn CAV Energie 12,54q +0.7 m/s12,65
8 Miro Vlasman Phanos 12,58q +0.3 m/s12,55
9 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,60 +0.1 m/s12,70
10 Simi Pater U-Track 12,69 +0.7 m/s12,70
11 Iris Veldt Groningen 12,70 +0.1 m/s12,82
12 Ilse Hogeveen HLLM 12,80 +0.7 m/s12,81
13 Xiorèse Romero AV Trias 12,81 +0.3 m/s13,01
14 Sanne Haagsma HRRR 12,82 +0.3 m/s12,94
15 Emy Guikema Groningen 12,82 +0.3 m/s12,79
16 Sheenai Muntslag AV Sprint 12,83 +0.1 m/s12,84
17 Nasya Ramirez Rotterdam 12,85 +0.7 m/s12,95
18 Grace - Ann Pronk Haag 12,86 +0.3 m/s12,78
19 Suzan Plat AV PEC 1910 12,95 +0.3 m/s12,95
20 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,96 +0.7 m/s12,99
21 Isis Hordijk HLLS 13,00 +0.1 m/s12,93
21 Sica Verwasch AV Unitas 13,00 +0.7 m/s12,99
23 Brecht van der Vliet Groningen 13,08 +0.1 m/s13,16
24 Anouk Schoop AV NOP 13,46 12,98

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Minke Bisschops AV Unitas 11,92 +0.0 m/s12,02
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 12,03 +0.0 m/s12,14
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 12,49 +0.0 m/s12,49
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,50 +0.0 m/s12,40
5 Kadidja Sangare AAV `36 12,56 +0.0 m/s12,43
6 Miro Vlasman Phanos 12,58 +0.0 m/s12,58
7 Séphora Bancé AV Passaat 12,59 +0.0 m/s12,54
8 Valéria Montijn CAV Energie 12,69 +0.0 m/s12,54

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Minke Bisschops AV Unitas 24,90Q +1.4 m/s24,48
2 Zoe Sedney ARV Ilion 25,02Q -0.1 m/s23,92
3 Anna Roelofs AV Lycurgus 25,34Q +1.7 m/s24,10
4 Valéria Montijn CAV Energie 25,86Q +1.5 m/s26,10
5 Miro Vlasman Phanos 25,90Q -0.1 m/s26,30
6 Lianne Holtermann Ciko `66 25,99Q +1.9 m/s26,12
7 Sofie Dokter Groningen 26,00Q +1.6 m/s26,75
8 Yara Linnekamp HLLS 26,18Q +0.8 m/s25,75
9 Silke Vonk AV Sprint 26,23Q +1.5 m/s26,07
10 Robina Negenman KAV Holland 26,26Q +1.9 m/s25,98
11 Rikst Slot Heerenveen 26,29Q +1.7 m/s26,48
12 Grace - Ann Pronk Haag 26,42Q +1.6 m/s25,87
13 Kadidja Sangare AAV `36 26,58Q +1.4 m/s26,52
14 Brecht van der Vliet Groningen 26,64q +1.7 m/s27,30
15 Xiorèse Romero AV Trias 26,67q +1.6 m/s26,15
16 Ilse Hogeveen HLLM 26,68q +1.6 m/s28,02
17 Eline Dalderop GACH 26,71q +1.9 m/s26,99
18 Emy Guikema Groningen 26,72 -0.1 m/s26,31
19 Isis Hordijk HLLS 26,75 +1.5 m/s28,10
20 Maureen Louws AV NOP 26,81 +1.7 m/s26,30
21 Sheenai Muntslag AV Sprint 26,82 +1.4 m/s26,29
22 Ilse Steigenga AV Lionitas 26,89Q +0.8 m/s26,58
23 Wies Kesting AAC `61 26,97 +1.5 m/s26,97
24 Suzan Plat AV PEC 1910 27,04 +1.6 m/s26,99
25 Megan de Ruiter Phanos 27,12 +0.8 m/s26,26
26 Julia Arlotti KAV Holland 27,14 +1.7 m/s27,77
27 Rosalie Breems KAV Holland 27,20 +0.8 m/s27,08
28 Maaike Geerling AV PEC 1910 27,30 -0.1 m/s27,46
29 Kira Hendriks SPWS 27,40 +1.5 m/s28,06
30 Iris Reurink De Gemzen 27,45 +1.5 m/s26,97
31 Lauren van Tits Eindhoven 27,48 +1.4 m/s27,98
32 Amy Walraven Altis 27,50 +1.4 m/s27,28
33 Dilay Yandi GACH 27,54 +0.8 m/s28,02
34 Wies Rosenberg Tempo AV 27,57 +1.9 m/s28,16
35 Ilja Koelink AV Trias 27,73 +1.9 m/s28,04
36 Sara Mina Saberi Groningen 27,82 +1.7 m/s28,66
37 Sienna Klous AV Lycurgus 27,93 -0.1 m/s27,67
38 Maaike Heida Clytoneus 28,23 +1.9 m/s26,96
39 Laura Schnell HLLS 28,27 +0.8 m/s28,26
40 Marleen Suelmann SPWS 28,43 +1.4 m/s28,32
41 Esther van der Pijl Haag 28,63 +1.6 m/s28,18
42 Lotte Poelman Castricum 28,84 -0.1 m/s28,89

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Zoe Sedney ARV Ilion 24,02 +0.8 m/s24,72
2 Anna Roelofs AV Lycurgus 24,14 +0.8 m/s24,21
3 Minke Bisschops AV Unitas 24,30 +0.8 m/s25,59
4 Miro Vlasman Phanos 25,69 +0.8 m/s25,55
5 Lianne Holtermann Ciko `66 25,71 +0.8 m/s25,52
6 Valéria Montijn CAV Energie 25,91 +0.8 m/s25,45

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Eva Nijdam Scorpio 57,92Q 57,15
2 Britt Roos HAC `63 58,55Q 1:00,93
3 Eline Schwietert Ciko `66 58,98Q 58,19
4 Myrte Van der Schoot GACH 59,22Q 1:01,71
5 Sophia Mulder AV34 59,48q 59,74
6 Meike Verdaasdonk Spado 1:00,13Q 59,11
7 Rozemarijn Snijders Climax 1:00,45Q 58,68
8 Zayley Holle Haag 1:00,50Q 59,69
9 Noa Wingbermuhle PAC 1:00,58Q 1:01,71
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:00,58q 58,53
11 Mara Cotterink AV Lycurgus 1:00,82Q 58,08
12 Tiba Miran Groningen 1:01,42Q 1:00,68
13 Wies Kesting AAC `61 1:01,62 1:01,59
14 Noortje Huitema Groningen 1:01,74 1:02,06
15 Esther Lievers Leiden 1:02,34 1:01,85
16 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,41 1:04,82
17 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1:02,63 1:02,98
18 Mette Oosterink GACH 1:03,03 1:01,67
19 Fleur Koeling GVAC 1:03,58 1:03,42
20 Myrthe Kouwenberg PH 1:04,50 1:04,19
21 Esther van der Pijl Haag 1:05,21 1:02,92
22 Sanne Diepen PH 1:05,80 1:05,22
23 Jinke Prinsen AV Sprint 1:06,49 1:07,01
24 Kiira Kans PAC 1:08,55 1:08,40
25 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:13,06 1:14,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 55,62 58,38
2 Eva Nijdam Scorpio 56,48 58,87
3 Eline Schwietert Ciko `66 57,96 58,21
4 Meike Verdaasdonk Spado 59,21 59,27
5 Rozemarijn Snijders Climax 59,26 58,69
6 Myrte Van der Schoot GACH 59,66 59,46

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 2:21,47Q 2:11,22
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:21,90Q 2:11,62
3 Celine van...erikhuize Climax 2:21,95Q 2:22,09
4 Rosa Ellens Haag 2:22,11Q 2:19,24
5 Michelle Frowijn PAC 2:22,21Q 2:22,14
6 Eline Mast NEAV 2:22,23q 2:24,51
7 Tamar Veltman Almere `81 2:22,31q 2:16,86
8 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:22,57Q 2:19,58
9 Bobet Kloosterman Leiden 2:23,12 2:19,51
10 Lois de la Mar AV 1923 2:23,23 2:20,94
11 Jenda de Boer HRRR 2:24,64 2:19,79
12 Terra Muntjewerff Ciko `66 2:24,96 2:24,44
13 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:24,98 2:27,83
14 Dorte Heideman MPM 2:24,99 2:22,28
15 Dione Schipper Start `78 2:25,81 2:28,21
16 Minke Nijhuis AV PEC 1910 2:26,04 2:25,32
17 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:26,11 2:25,37
18 Nadine de Vries Clytoneus 2:28,24 2:26,08
19 Samantha Frinking AV Lycurgus 2:30,86 2:26,62
20 Melissa U...jk Winkel SPWS 2:37,86 2:35,90
Manon Stringa AV Atverni DQ 2:20,29

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:15,21 2:21,90
2 Amina Maatoug Leiden 2:15,48 2:21,47
3 Celine van...erikhuize Climax 2:16,69 2:21,95
4 Michelle Frowijn PAC 2:17,27 2:22,21
5 Tamar Veltman Almere `81 2:19,73 2:22,31
6 Lisanne Schapendonk AV Wijchen 2:19,79 2:22,57
7 Rosa Ellens Haag 2:21,26 2:22,11
Eline Mast NEAV DQ 2:22,23

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Sarah Peerik Hanzesport 4:50,23Q 4:29,35
2 Anna Eikendal Ciko `66 4:50,42Q 4:38,61
3 Sara Schouten AV Atverni 4:51,47Q 4:40,48
4 Tess van Randtwijk AV34 4:52,20Q 4:50,34
5 Jolente Bleijs GACH 4:53,90q 4:57,23
6 Isa Leen Olympus `70 4:54,16q 4:53,59
7 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4:57,92Q 4:54,61
8 Yasmine Abbes AV Cifla 4:57,93Q 4:30,15
9 Ellen van Doorn AV Cifla 4:58,29Q 4:55,02
10 Anna Hightower Ciko `66 4:58,34Q 4:30,87
11 Fee Mok SAV 4:58,64q 4:47,53
12 Terra Muntjewerff Ciko `66 5:00,84q 5:03,17
13 Willemijn Fuite AV Attila 5:05,16 5:05,73
14 Emmy van den Berg PH 5:06,55 4:43,63
15 Jill Wanten Swift 5:09,33 5:05,02
16 Cinder Vis PH 5:09,96 5:03,44
17 Sanne Schouten AV Atverni 5:14,33 4:58,86
18 Mellani Goezinnen NEAV 5:14,98 5:12,06
19 Jonine Hofstra Invictus 5:15,22 5:18,94
20 Ilse van der Marel AAV `36 5:22,36 5:24,34
21 Marene Scholtens AV Lionitas 5:23,78 5:19,43

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 4:38,56 4:57,92
2 Sarah Peerik Hanzesport 4:39,40 4:50,23
3 Yasmine Abbes AV Cifla 4:40,82 4:57,93
4 Anna Hightower Ciko `66 4:44,92 4:58,34
5 Ellen van Doorn AV Cifla 4:45,76 4:58,29
6 Anna Eikendal Ciko `66 4:45,92 4:50,42
7 Sara Schouten AV Atverni 4:46,24 4:51,47
8 Tess van Randtwijk AV34 4:47,89 4:52,20
9 Fee Mok SAV 4:49,11 4:58,64
10 Jolente Bleijs GACH 4:50,41 4:53,90
11 Isa Leen Olympus `70 4:51,90 4:54,16
12 Terra Muntjewerff Ciko `66 4:54,22 5:00,84

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Roos Blokhuis AV Passaat 10:02,57 9:14,72
2 Manjorie Janssen AV Cifla 10:03,07 9:53,55
3 Tess van Randtwijk AV34 10:13,71 10:18,81
4 Joyce de Jong Fit 10:14,83 10:33,00
5 Wendy de Jong Fit 10:15,70 10:33,38
6 Isa Leen Olympus `70 10:27,73 10:40,54
7 Fenne Janssen VRT 10:29,01 10:15,12
8 Nienke van Dok AV Aalsmeer 10:44,71 10:39,20

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Zoe Sedney ARV Ilion 13,57Q +0.8 m/s13,37
2 Ruth Vogels Rotterdam 14,37Q +0.6 m/s15,06
3 Yara Linnekamp HLLS 14,40Q +0.5 m/s14,48
4 Nienke Madderom AV Trias 14,40Q +0.6 m/s14,40
5 Kadidja Sangare AAV `36 14,47Q +0.2 m/s14,55
6 Britt Weerman Groningen 14,84Q +0.5 m/s15,15
7 Robina Negenman KAV Holland 14,88Q +0.8 m/s15,03
8 Megan Broekhuis DVTR 15,00Q +0.8 m/s15,02
9 Nikki Boon Flevo Delta 15,01Q +0.6 m/s14,94
10 Amy Hasselton Spado 15,02Q +0.2 m/s14,71
11 Kato Leusink GACH 15,05Q +0.5 m/s14,87
12 Sophie van den Berg AV NOP 15,07Q +0.2 m/s15,18
13 Rosalie Breems KAV Holland 15,09q +0.8 m/s15,45
14 Lisa de Best DEM 15,26q +0.8 m/s16,07
15 Anna Oosterwegel DVTR 15,33q +0.8 m/s15,37
16 Suzan Plat AV PEC 1910 15,33q +0.6 m/s15,58
17 Silke van der Zwaag HRRR 15,38 +0.5 m/s15,62
18 Tessa Smits AV Sprint 15,59 +0.6 m/s16,14
19 Romy Dannenburg AV Atverni 15,64 +0.6 m/s15,34
20 Liset Kolkman AV Edam 15,68 +0.8 m/s16,03
21 Sarah Kortland Typhoon 15,73 +0.2 m/s15,27
22 Britt Marijnissen AV Sprint 15,81 +0.2 m/s15,75
23 Terri Talan Heerenveen 16,18 +0.2 m/s15,68
24 Aukje Vellinga Groningen 16,20 +0.6 m/s15,98
25 Marijke va...den Broek HLLS 16,24 +0.2 m/s16,59
26 Noor Kuiper Haag 16,31 +0.5 m/s16,37
27 Ilse van der Marel AAV `36 16,32 +0.2 m/s16,99
28 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 17,69 +0.5 m/s17,66
29 Trijntje v... Elzakker Spado 19,10 +0.5 m/s15,78
Lara Owobowale De Spartaan DNF 15,27

Uitslagen 100 meter horden (76cm) halve finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Zoe Sedney ARV Ilion 13,38Q +1.4 m/s13,57
2 Nienke Madderom AV Trias 14,25Q +1.4 m/s14,40
3 Ruth Vogels Rotterdam 14,31Q +2.2 m/s14,37
4 Yara Linnekamp HLLS 14,31Q +2.2 m/s14,40
5 Britt Weerman Groningen 14,36Q +2.2 m/s14,84
6 Kadidja Sangare AAV `36 14,39Q +1.4 m/s14,47
7 Kato Leusink GACH 14,72q +2.2 m/s15,05
8 Amy Hasselton Spado 14,75q +1.4 m/s15,02
9 Nikki Boon Flevo Delta 14,75 +2.2 m/s15,01
10 Rosalie Breems KAV Holland 14,84 +1.4 m/s15,09
11 Megan Broekhuis DVTR 14,87 +1.4 m/s15,00
12 Robina Negenman KAV Holland 14,91 +2.2 m/s14,88
13 Lisa de Best DEM 15,03 +2.2 m/s15,26
14 Sophie van den Berg AV NOP 15,28 +1.4 m/s15,07
15 Anna Oosterwegel DVTR 15,29 +1.4 m/s15,33
16 Suzan Plat AV PEC 1910 15,39 +2.2 m/s15,33

Uitslagen 100 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Zoe Sedney ARV Ilion 13,32 +0.8 m/s13,38
2 Nienke Madderom AV Trias 14,04 +0.8 m/s14,25
3 Yara Linnekamp HLLS 14,31 +0.8 m/s14,31
4 Ruth Vogels Rotterdam 14,35 +0.8 m/s14,31
5 Kadidja Sangare AAV `36 14,37 +0.8 m/s14,39
6 Britt Weerman Groningen 14,44 +0.8 m/s14,36
7 Amy Hasselton Spado 15,12 +0.8 m/s14,75
Kato Leusink GACH DNS 14,72

Uitslagen 400 meter horden (76cm) halve finale Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 400 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Eline Dalderop GACH 1:03,80 1:05,72
2 Sarah Kortland Typhoon 1:05,02 1:06,05
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 1:05,26 1:04,56
4 Anna Oosterwegel DVTR 1:05,28 1:06,00
5 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:05,29 1:06,37
6 Emy Guikema Groningen 1:06,88 1:06,45

Uitslagen 2000 meter steeple Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 7:09,11 7:28,54
2 Jetske Mooldijk PAC 7:26,97 7:34,41
3 Nienke van Dok AV Aalsmeer 7:28,92 7:33,66
4 Willemijn Fuite AV Attila 7:50,61 8:02,46
5 Eline Mast NEAV 7:57,96 5:19,99
6 Daphne de Koning AV Archeus 8:00,02 7:56,51

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Janice Zomerman Flevo Delta 39,17 46,26 43,69 35,68 41,09 35,84 46,26 38,95
2 Eva Nijdam Scorpio X 43,52 41,57 38,51 43,60 44,49 44,49 42,06
3 Bridget Janssen PAC X 35,61 41,61 43,24 40,60 38,02 43,24 37,07
4 Danara Dew... Stoppels Groningen 38,42 40,55 42,18 42,99 40,14 42,94 42,99 44,86
5 Nikki Boon Flevo Delta 37,13 39,84 42,77 41,10 41,18 41,76 42,77 38,63
6 Diede van der Meer Flevo Delta 40,23 42,70 41,24 X 41,22 39,31 42,70 43,93
7 Lara Owobowale De Spartaan 23,76 30,41 36,76 34,92 39,51 34,12 39,51 40,68
8 Margriet Hilhorst AV Zuidwal 32,93 35,78 36,34 35,89 35,95 38,00 38,00 35,50
9 Sanne Diepen PH X 35,67 33,85 35,67 35,47
10 Willeke Stuijt AV Edam 33,81 33,44 34,63 34,63 36,75
11 Sietske Verkade AAV `36 32,48 33,89 32,21 33,89 39,90
12 Amy Hasselton Spado 33,53 32,51 30,55 33,53 37,07
13 Megan Broekhuis DVTR X 32,36 X 32,36 41,17

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 48,15 47,67 47,26 X 50,29 X 50,29 53,66
2 Janneke Pluimes Scorpio 38,91 43,60 42,56 X X 40,42 43,60 48,11
3 Leonie Keppel AV Hera 33,06 36,39 31,16 X 28,20 22,13 36,39 35,44
4 Audrey Jacobs Scopias 34,61 X 35,37 35,59 35,82 33,57 35,82 34,52
5 Silke van der Zwaag HRRR 35,60 X X 32,34 29,77 X 35,60 32,74
6 Jaybre Wau Maastricht 28,52 35,10 34,97 29,35 31,94 30,52 35,10 34,89
7 Annika Klooster Phanos 34,88 30,79 33,10 X X X 34,88 33,62
8 Nikki Boon Flevo Delta X 34,88 32,91 - - - 34,88 37,11
9 Danara Dew... Stoppels Groningen 34,08 X X 34,08 38,20
10 Denice Jacobs Scopias 33,05 33,79 X 33,79 37,18
11 Lotte Haest Spado X 33,23 33,35 33,35 35,52
12 Fabiënne Müller AV Lycurgus 31,38 X 30,26 31,38 33,34
13 Roos Ketting AVV X 30,34 28,58 30,34 33,80
14 Babet Roeling ARV Ilion 22,88 22,80 30,27 30,27 33,78
Willeke Stuijt AV Edam X X X NM 37,71

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 15,57 16,90 16,28 16,36 16,17 X 16,90 16,42
2 Janneke Pluimes Scorpio 14,14 13,83 X 12,65 X 14,91 14,91 13,67
3 Nikki Boon Flevo Delta 13,07 X 12,83 X 14,20 X 14,20 14,20
4 Bridget Janssen PAC 13,12 11,82 X 12,99 12,67 11,76 13,12 14,18
5 Willeke Stuijt AV Edam 12,64 12,30 X 12,60 12,91 13,00 13,00 12,69
6 Danara Dew... Stoppels Groningen 12,33 11,44 12,93 12,94 X 12,94 12,94 13,27
7 Fabiënne Müller AV Lycurgus 12,55 12,63 12,12 12,05 12,42 12,74 12,74 12,29
8 Joyce van Welie PAC 12,62 X 12,16 12,26 11,52 12,45 12,62 13,08
9 Leonie Keppel AV Hera 12,49 11,77 12,28 12,49 12,71
10 Tessa Smits AV Sprint 12,30 12,07 11,15 12,30 13,54
11 Robina Negenman KAV Holland 11,79 11,93 12,08 12,08 12,70
12 Rosa Kuin AV Hera 11,35 11,67 11,88 11,88 12,60
13 Jaybre Wau Maastricht 11,86 11,79 11,60 11,86 12,74
14 Puck Harms GACH 10,70 11,78 11,42 11,78 12,00
15 Kahlan Veen Heerenveen 11,50 X 11,03 11,50 12,44
16 Yara Kramer AV Salland 11,44 11,00 11,23 11,44 11,57
17 Bibienne d...Brabander Olympus `70 11,24 X 10,91 11,24 12,03
18 Denice Jacobs Scopias 9,90 10,50 10,88 10,88 11,42

Uitslagen Kogelslingeren 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Ella Meuwissen Swift 49,50 54,29 52,87 X 51,55 50,84 54,29 53,38
2 Bowien Snepvangers DJA 40,59 45,86 X X X 39,88 45,86 46,85
3 Shanella Bleecke Almere `81 X X 35,17 42,52 41,41 38,35 42,52 43,34
4 Lilian van Klinken AAC `61 40,26 39,86 37,41 40,45 40,67 X 40,67 36,64
5 Emmelie Klooster Phanos X 39,37 38,76 X 37,06 39,40 39,40 40,83
6 Danielle Wooning Avantri X 37,75 X X X X 37,75 36,41
7 Fabiënne ... Hombergh Swift X 37,01 33,51 36,17 34,56 34,03 37,01 35,54
8 Marije Salverda Isala `96 33,30 X 35,04 32,90 32,96 X 35,04 25,72
9 Anna Jebose AAC X 31,73 32,12 32,12 32,64
10 Nina Hol AV PEC 1910 X 32,11 X 32,11 34,41
11 Arja Pouwels ARV Ilion 31,55 29,91 27,60 31,55 22,44
12 Isabelle Reijman Leiden X 26,14 X 26,14 27,47

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.501.551.601.651.681.711.741.761.781.801.82ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O O O O O XO XXX 1,80 1,79
2 Nina Borger AV Unitas O - O O O XO XO XXO XXX 1,76 1,73
3 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O O XXX 1,71 1,70
4 Mara Cotterink AV Lycurgus O O XO XXO XXX 1,71 1,65
5 Sofie Dokter Groningen O XO O XXX 1,68 1,70
6 Annabelle Emmen AV Spiridon O O XO XXX 1,65 1,68
7 Britt Weerman Groningen O O XXX 1,60 1,70
8 Joyce van Welie PAC O XO O XXX 1,60 1,60
9 Inez Bouwen AV Lycurgus O O XXO XXX 1,60 1,61
9 Sterre de Rooij ARV Ilion O O XXO XXX 1,60 1,65
9 Maaike Geerling AV PEC 1910 O O XXO XXX 1,60 1,64
12 Anke Mols AV Unitas O O XXX 1,55 1,60
13 Lotte Houtman PH XO XXX 1,55 1,65
14 Marijke va...den Broek HLLS O XXO XXX 1,55 1,60
15 Lisa de Best DEM XO XXO XXX 1,55 1,60
16 Liset Kolkman AV Edam O XXX 1,50 1,60
16 Claudy Nouws THOR O XXX 1,50 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Louiza Kruiswijk AV Atverni X 11,57 11,07 11,16 11,00 11,07 11,57 +0.5 m/s11,64
2 Kellynsia Leerdam U-Track 11,14 11,29 11,43 11,55 11,56 11,17 11,56 +0.3 m/s11,02
3 Nikki Boon Flevo Delta 11,12 X 11,01 11,18 11,33 X 11,33 +0.2 m/s11,42
4 Femke Jonker AV Hera 10,80 X 10,96 11,14 11,12 11,29 11,29 +0.0 m/s11,18
5 Eline Dalderop GACH 11,14 10,81 11,17 X X 10,79 11,17 -0.6 m/s11,05
6 Margo Schippers AV Rijssen 10,78 10,93 10,81 10,74 10,81 10,98 10,98 -0.1 m/s11,04
7 Hanna van der Zalm PH 9,98 10,36 10,52 10,25 10,37 X 10,52 +0.8 m/s10,18
8 Inez Bouwen AV Lycurgus 10,06 10,05 9,86 9,99 X 9,92 10,06 +0.0 m/s10,59
Terri Talan Heerenveen X X X NM 10,06

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.102.302.502.702.853.003.103.203.303.403.503.603.653.703.753.803.90ResOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion O - O O - O O XO XXX 3,80 3,75
2 Fleur van der Linden AV Sprint O - O O X- O - X- XX 3,65 3,70
3 Lotte Haest Spado O XO XO XO XXO XXO XXX 3,40 3,30
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O - O XXX 3,20 3,50
4 Kristina Tergau PAC O - O XXX 3,20 3,40
6 Kira van den Ham HLLS O O XO O XO XXX 3,20 2,90
7 Samar Ahmed HLLS O XXO XO XXX 3,10 3,17
7 Mette van der Meer Flevo Delta XO O XO XO XXX 3,10 3,10
9 Otte Wienese GACH XXO XXX 3,00 3,35
9 Karlijn Schouten Fortius O XXO XXX 3,00 3,00
11 Marjolein Klaren MPM O XXX 2,85 3,10
12 Lotte Houtman PH XO O XXX 2,85 2,90
13 Cindy Jansen Spado O O O XXX 2,70 2,80
14 Hanna van der Zalm PH O XXX 2,10 2,20

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 5,52 5,48 5,63 5,46 5,72 5,80 5,80 +1.7 m/s5,60
2 Nasya Ramirez Rotterdam 5,31 5,48 5,58 5,43 5,66 5,69 5,69 +1.3 m/s5,80
3 Kadidja Sangare AAV `36 5,65 - 5,41 5,33 5,48 5,26 5,65 +3.1 m/s5,49
4 Amy Hasselton Spado 5,49 5,40 5,42 5,49 5,63 5,45 5,63 +0.9 m/s5,61
5 Meike Verdaasdonk Spado 5,51 3,86 5,62 5,29 5,43 5,49 5,62 +1.1 m/s5,33
6 Yara Linnekamp HLLS 5,60 5,50 5,60 X X 5,57 5,60 +1.1 m/s5,52
7 Lianne Holtermann Ciko `66 X 5,51 5,59 X 5,57 5,54 5,59 +1.4 m/s5,60
8 Anouk Schoop AV NOP 5,03 5,00 5,51 4,83 4,94 5,04 5,51 +0.7 m/s5,48
9 Ilse Steigenga AV Lionitas 5,43 5,34 5,41 5,43 +3.5 m/s5,31
10 Esmee Douma Groningen 4,99 5,41 5,37 5,41 +1.0 m/s5,43
11 Nanah Fung-Loy ARV Ilion X 5,37 5,28 5,37 +0.0 m/s5,69
12 Sofie Dokter Groningen 5,05 4,83 5,30 5,30 -0.1 m/s5,58
13 Rikst Slot Heerenveen X 5,27 X 5,27 +0.7 m/s5,37
14 Nikki Taag KAV Holland 4,93 5,17 5,18 5,18 +1.2 m/s5,30
15 Suzan Plat AV PEC 1910 5,09 5,15 X 5,15 -0.1 m/s5,40