Uitslagen 1e Pupillen medaillewedstrijd Regio IJsseldelta

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Lars Hansman Isala `96 10,03 3:37,11 24,91 3,85 83
2 Luc van der Vegt AV Salland 10,01 3:51,26 24,35 3,40 78
3 Remi van Hell Isala `96 10,13 4:04,63 21,70 3,55 72
4 Yoran Soer de Sprinter 10,10 4:07,70 23,20 3,43 72
5 Jesse van Wijk Flevo Delta 10,19 3:57,41 21,40 3,32 68
6 Tomas Platje AV NOP 10,40 4:03,99 21,27 3,15 63
7 Roel van Pijkeren Isala `96 10,54 4:23,86 17,36 3,28 59
8 Patrick Duiveman Isala `96 11,26 4:32,79 15,96 3,40 51
9 Filip Gussenhoven Flevo Delta 11,13 4:51,38 24,75 3,11 49
10 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 10,72 4:44,24 16,76 3,11 46
11 Jasper Rischke Flevo Delta 10,60 4:47,11 14,00 3,14 45
12 Giovanni Rauw Flevo Delta 10,93 4:25,20 8,86 3,05 38
13 Sam Vahl Isala `96 11,31 4:34,29 14,00 2,89 37
14 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 11,47 4:41,84 13,58 2,89 32
15 Mike Kelders Flevo Delta 10,83 4:37,81 10,47 2,63 31
16 Koen Endeman Isala `96 11,26 DNS 16,83 2,71 27
17 Sidney Lijkendijk de Sprinter 11,63 5:14,83 9,15 2,91 24
18 Teun Bentum de Sprinter 11,73 5:39,01 12,66 2,74 21
19 Brian Wevers de Sprinter 12,57 5:18,95 11,80 2,62 15
20 Jim de Vries de Sprinter 11,95 5:46,60 6,58 2,64 12
21 Lucas Everse AV Salland DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Joost van de Belt de Sprinter 10,01 3:56,38 27,48 3,52 57
2 Maiky Scheurwater Isala `96 10,25 4:20,46 29,29 3,66 54
3 Josse Kampen Isala `96 10,08 3:31,74 28,73 3,21 53
4 Gideon Blankespoor Flevo Delta 9,85 3:50,89 25,49 3,23 52
5 Mika Keizer de Sprinter 10,71 3:45,60 29,59 3,32 49
6 Jens Bootsveld AV Salland 10,32 4:34,89 30,11 3,51 47
7 Marijn Wardenier de Sprinter 10,55 4:31,13 26,69 3,61 43
8 Hugo Visser Isala `96 10,63 3:54,66 23,64 3,34 43
9 Frank ter Haar AV NOP 10,15 4:00,15 21,92 3,29 43
10 Milan ten Brinke AV Salland 10,36 4:04,00 22,26 3,36 41
11 Joey Faassen Flevo Delta 10,21 4:21,09 13,50 3,23 34
12 Sam Bolt Isala `96 11,12 4:22,15 17,43 3,18 24
13 Tycho Joost Flevo Delta 10,31 4:35,55 12,29 3,09 23
14 Aron Unen Van Isala `96 12,03 4:43,75 22,51 2,59 16
15 Joran van Boven Isala `96 11,98 4:47,89 18,04 3,05 15
16 Thijs ten Zijthof AV Salland 11,96 4:41,35 16,65 2,79 15
17 Menno van Riesen Flevo Delta DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
1 Noud Kanis Isala `96 8,13 4,74 1,05 46
2 Levi Wielstra AV NOP 8,28 5,42 0,95 46
3 Jamairo Sijbesma Isala `96 8,90 5,34 1,05 43
4 Tije Annema Isala `96 8,19 4,96 0,90 40
5 Quinn van Gurchom AV Salland 8,30 4,63 0,95 39
6 Lucas Stolte AV NOP 8,88 4,84 0,95 38
7 Stan van Dalfsen AV NOP 8,63 4,12 0,95 37
8 Marijn Kruithof Flevo Delta 8,69 3,83 0,90 28
9 Aidan Luik AV NOP 9,28 4,99 0,80 25
10 Tijn van de Belt de Sprinter 9,13 3,67 0,90 24
11 Midas Westendorp Isala `96 9,41 3,87 0,90 24
12 Thijs Jasper Flevo Delta 9,81 3,59 0,90 19
13 Melle Kroon Isala `96 10,18 3,14 1,00 19
14 Boaz Dekker AV NOP 9,96 4,06 0,85 17
15 Titus Leurink Isala `96 9,81 3,96 0,80 16
16 Jayden Hulleman AV Salland 10,82 3,41 0,90 14
17 Kjell van Sloten Isala `96 10,49 3,25 0,85 8



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mHBalVerPunten totaal
1 Tycho Kiel Isala `96 8,75 19,13 3,39 29
2 Tristan va...der Weerd Isala `96 8,70 15,09 3,07 27
3 Joel van den Dool Isala `96 9,42 12,77 3,13 21
4 Gijs Bastiaan Flevo Delta 9,11 13,40 2,52 18
5 Jaymian Houseman AV Salland 9,57 13,38 2,79 18
6 Lars van Dalfsen AV NOP 8,84 10,94 2,62 16
7 Youday Heule AV NOP 9,50 8,54 2,76 12
8 Mats Verweg Flevo Delta 10,70 11,26 2,58 11
9 Wesse Bouhuijs Isala `96 13,90 11,83 2,30 8
10 Hugo in 't Veld de Sprinter 10,92 9,24 2,30 6



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mHBalVerPunten totaal
1 Rayan Mahamed AV Salland 11,11 14,08 2,32 43
2 Vince van Gurchom AV Salland 10,65 10,11 2,70 42
3 Yaro de Kleine Isala `96 11,18 10,88 2,40 40
4 Thijs Koppelman Isala `96 11,39 10,58 2,30 35
5 Rafael Baars Flevo Delta 10,12 8,73 2,28 34
6 Tijn van Tilburg Flevo Delta 11,11 10,01 2,24 34
7 Hamza Aldhoun AV Salland 10,63 8,83 1,89 26
8 Julian Stolte AV NOP 11,56 9,20 2,20 25
9 Pepijn van Putten Isala `96 11,42 5,09 2,32 24
10 Olivier Westendorp Isala `96 11,45 11,36 1,80 24
11 Sem Eenkhoorn Isala `96 11,53 8,04 2,20 21
12 Brenn Doorneweerd Isala `96 11,69 5,56 2,20 16
13 Julian Bouman de Sprinter 12,03 8,39 2,12 15
14 Thomas van der Weerd Isala `96 12,24 8,75 2,10 15
15 Lars van Reeuwijk AV NOP 11,82 6,64 1,90 11
16 Wout Kuis-Kuis AV NOP 13,35 5,98 2,08 8



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Esmee Mulder de Sprinter 9,91 17,30 7,32 1,15 65
2 Jill Horné de Sprinter 9,79 15,27 5,24 1,15 63
3 Valerie van Laar Isala `96 10,48 14,67 5,52 1,15 60
4 Ypke Kranendijk AV Salland 9,85 17,23 5,39 1,10 59
5 Marit Versfeld de Sprinter 9,83 10,54 5,16 1,15 53
6 Isis van Til AV Salland 10,82 11,88 4,99 1,00 44
7 Norah Doeze Jager Flevo Delta 11,02 13,88 4,61 1,00 40
8 Sanne Kobus AV NOP 10,84 13,02 4,55 0,95 37
9 Felice Dekker de Sprinter 10,72 8,62 4,28 1,05 34
10 Loïs Schuurman Isala `96 10,94 11,20 4,12 0,95 29
11 Lisette van Enk Isala `96 10,85 10,42 3,53 1,00 27
12 Evie Meijerink de Sprinter 11,50 9,90 4,75 0,95 26
13 Nine Scholten Isala `96 10,80 9,66 4,50 0,85 26
14 Elle Bouhuijs Isala `96 11,62 11,25 3,91 0,95 24
15 Brecht van der Haar Isala `96 11,43 8,22 3,72 1,00 21
16 Aniek van Hulzen AV NOP 11,19 10,88 3,72 DNS 17
17 Lois Logtenberg Isala `96 DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De sprinter mpa1 AV de Sprinter - MPA1 0 39,07 2
2 Isala mpa1 Isala `96 - MPA1 0 43,79 1



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Lisa Hoogervorst Isala `96 10,07 18,11 6,78 1,30 71
2 Ruth Westrik Flevo Delta 10,07 15,26 5,67 1,10 63
3 Kautar Mrabet Dahbi de Sprinter 10,49 15,36 5,63 1,15 62
4 Jayda Schouten Flevo Delta 10,94 14,26 5,99 1,05 54
5 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 10,57 14,17 5,08 1,10 54
6 Elysha van der Velde Flevo Delta 10,00 7,82 5,78 1,05 51
7 Tynke Wielstra AV NOP 10,79 12,02 5,11 1,05 50
8 Ruth Boersma Isala `96 10,89 11,65 5,01 1,05 46
9 Irene Nygard de Sprinter 12,34 13,31 6,28 0,95 39
10 Emma Dijkhuis de Sprinter 10,93 8,48 4,85 1,05 38
11 Merel Hofstede Isala `96 10,94 10,12 4,48 0,95 31
12 Iris Brugge Isala `96 10,89 9,40 3,77 0,95 30
13 Yvon Grimme AV NOP 11,39 8,31 5,43 1,00 30
14 Sophie Kroon Isala `96 11,70 7,50 4,71 1,05 28
15 Eline Borgijink AV NOP 11,17 9,45 3,71 0,95 24
16 Alexandra ... Wetering Isala `96 11,14 8,69 3,06 1,00 24
17 Nikki Bakker de Sprinter 12,48 5,85 4,24 0,95 15
18 Merel Brand de Sprinter DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Flevo Delta AV Flevo Delta - MPA2 0 39,06 5
2 Isala mpa2 1 Isala `96 - MPA2 0 41,90 4
3 Avnop AV NOP - MPA2 0 43,21 3
4 Isala Isala `96 - MPA2 0 43,61 2
5 De sprinter AV de Sprinter - MPA2 0 44,16 1



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mHKogelHoogPunten totaal
1 Anna van Elst Flevo Delta 8,29 4,84 1,05 46
2 Tess Geling Flevo Delta 8,58 3,97 1,10 44
3 Eva Hoogervorst Isala `96 9,09 5,10 1,05 44
4 Lobke Wolterink Isala `96 9,37 4,45 1,00 38
5 Senna Baars Flevo Delta 9,20 3,94 0,90 35
6 Eva ter Haar AV NOP 9,03 3,29 0,95 34
7 Meliz Jansen Isala `96 9,79 3,39 0,90 30
8 Marely Bijma AV NOP 10,36 3,42 0,85 27
9 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 11,31 2,96 0,90 24
10 Jorien Gritter AV Salland 10,49 2,56 0,90 22
11 Sara de Boer Isala `96 11,86 3,42 0,80 21
12 Lotte Doorneweert Isala `96 11,84 3,17 0,75 17
13 Annelotte Willemsen AV Salland 11,49 2,95 0,70 14
14 Zewditu van Leeuwen Flevo Delta 11,90 2,90 0,75 12
15 Anosh Sakhi Isala `96 DNS DNS DNS 0
15 Anouk Wichers Isala `96 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mHBalVerPunten totaal
1 LK LK Flevo Delta 10,12 10,38 2,76 35
2 Loïs Lindhout Flevo Delta 8,86 9,84 2,41 32
3 Djèssy Kloosterman Isala `96 9,72 9,67 2,42 31
4 Joy Bouwes Flevo Delta 10,36 10,84 2,41 30
5 Noa Dolstra de Sprinter 10,36 6,69 2,86 29
6 Minke Marsman AV Salland 11,30 13,97 2,43 27
7 Suleen Penninkhof Isala `96 10,53 12,10 2,40 27
8 Mare Holtrop Isala `96 10,87 7,41 2,46 25
9 Janou Wolf Isala `96 9,83 7,36 2,35 23
10 Feline Klomp de Sprinter 10,96 5,77 2,46 19
11 Cailyn Beks Isala `96 10,96 8,72 2,20 16
12 Meike Nekeman de Sprinter 10,77 6,00 2,04 12
13 Elena Groot AV NOP 12,25 6,34 1,70 7
14 Fiene Bonekamp Flevo Delta 12,26 4,22 2,28 6



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mHBalVerPunten totaal
1 Norah van Elst Flevo Delta 10,18 9,12 2,56 14
2 Hinde van Riel de Sprinter 10,69 8,93 2,73 13
3 Saar Geling Flevo Delta 11,75 6,79 2,37 8
4 Liza Jasper Flevo Delta 11,30 6,50 2,05 7
5 Arinya van 't Ende Isala `96 DNS DNS DNS 0