Uitslagen Harry Schulting Games

Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBP
1 Michael Obasuyi Belgie 13,53 +3.4 m/s13,75
2 Dave Wesselink AV Trias 13,84 +3.4 m/s14,18
3 Sander Koops SPWS 13,92 +3.4 m/s14,36
4 Simon Ver...rstraeten Belgie 13,99 +3.4 m/s13,80
5 Léon Mak De Gemzen 14,74 +3.4 m/s14,65
6 Jay Beelen AV Trias 14,88 +0.0 m/s15,20
7 Jarno de Groot Flevo Delta 14,94 +0.0 m/s14,67
8 Lauri Hulleman DVTR 15,45 +0.0 m/s15,20
9 Bjorn Schats GVAC 16,37 +0.0 m/s16,98
10 Leon Van Aartsen DNMC 16,51 +0.0 m/s16,50
11 Guus Nijkamp Spado 16,75 +3.4 m/s14,46
Sven Jansons Altis DNS ---
Tuur Bras Belgie DNF 13,61



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Niels Laros Scorpio 2:50,46 2:51,93
2 Meije Bosma HLLS 3:00,81 3:01,80
3 Wu Ping Kuiper Groningen 3:00,93 3:04,98
4 Lans Timmermans PH 3:05,15 3:07,90
5 Daan van Dessel DJA 3:05,56 3:08,41
6 Thomas van Orsouw AV Oss `78 3:09,65 3:17,32
7 Timo Klomp ATH 3:09,88 3:10,61
8 Sam de Wild HLLS 3:10,20 3:10,75
9 Max de Kruijf PH 3:12,13 3:15,27
10 Juan Zijderlaan AV Atverni 3:12,23 3:13,92
11 Koen Diepen PH 3:13,55 3:13,11
12 Maikel Potkamp De Gemzen 3:13,83 3:11,60
13 Jeroen van Lith RTE 3:14,74 3:22,07
14 Samuel Dobbelstein PH 3:28,38 3:26,46
15 Sven van d...eerendonk PH 3:31,64 3:23,61
16 Lucas Koeling GVAC 3:32,15 3:27,71
17 Orlando Louwers AVGM 3:36,03 3:31,51
18 Tobias van Opstal Eindhoven 3:36,40 3:45,00
19 Luc De Kruijf PH 3:42,24 3:45,67
20 Sven Grooters PH 3:47,61 3:15,19
Jibbe Leenders PH DNS 3:28,83



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Debora van Langen SAV 3:10,57 3:17,84
2 Eva Kok LGDR 3:11,24 3:09,32
3 Yana van Aarle Eindhoven 3:20,08 3:12,95
4 Demi Konings Ciko `66 3:23,04 3:39,58
5 Isis Levels Scopias 3:23,63 3:28,26
6 Roos de Jong Atledo 3:27,44 3:32,30



Racerunners - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Juul van den Brink JRJ - PH 22,24 +1.2 m/s21,70
2 Elias Dobbelstein JRJ - PH 27,99 +1.2 m/s25,60
3 Kevin van Middendorp JRJ - PH 35,77 +1.2 m/s30,84
4 Noes Nendissa MRS - PH 39,24 +1.2 m/s40,00
5 Beau Van der Avoird JRJ - PH 44,74 +1.2 m/s9,87
6 Marieke Duizer MRJ - PH 48,27 +1.2 m/s3:38,00
7 Koen Stoutjesdijk JRJ - PH 55,11 +1.2 m/s---
8 Carolien Leduc VRS - PH 1:34,64 +1.2 m/s1:30,00
Casimir Heufkens JRJ - PH DNS 26,47



Racerunners - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Juul van den Brink JRJ - PH 40,97 43,80
2 Elias Dobbelstein JRJ - PH 55,44 1:03,08
3 Noes Nendissa MRS - PH 1:16,52 2:00,00
4 Kevin van Middendorp JRJ - PH 1:24,45 1:08,00
5 Marieke Duizer MRJ - PH 1:42,79 7:29,00
6 Koen Stoutjesdijk JRJ - PH 1:42,92 ---
7 Carolien Leduc VRS - PH 2:46,41 3:09,00
Casimir Heufkens JRJ - PH DNS 49,49



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kobe Vleminckx Belgie 10,67q +1.2 m/s10,58
2 Onyema Adigida Phanos 10,76q +1.6 m/s10,87
3 Arnout Matthijs Belgie 10,81q +1.2 m/s10,60
4 Shaquille Haverkamp Rotterdam 10,82q +1.2 m/s10,62
5 Jamiro Elabeidi Leiden 10,85q +1.2 m/s10,67
6 Jordan Knops PAC 10,90q +1.6 m/s10,95
7 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,91q +1.6 m/s10,71
8 Kola Biasu Guelord Belgie 10,94q +1.2 m/s10,56
9 Méron Gysbertha Phanos 10,95 +1.2 m/s10,62
10 Dimitri Juliet Rotterdam 10,98 +1.2 m/s10,57
11 Dominique Zwiep Rotterdam 11,00 +1.6 m/s10,82
12 Jan De Kinder Belgie 11,16 +1.6 m/s11,06
13 Wicher Nijkamp Spado 11,18 +0.3 m/s11,13
14 Rodney Hoogterp AV Impala 11,19 +1.6 m/s10,99
15 Milo Zech...allebroek Leiden 11,21 +0.3 m/s11,14
16 Trystan de Weerdt AAV `36 11,23 +1.6 m/s10,90
17 Ezra Amokwandoh AV 1923 11,39 +0.3 m/s11,18
17 Koen van Ruremonde GVAC 11,39 -0.2 m/s11,53
19 Dani Nivillac Nijmegen 11,40 +0.3 m/s11,11
20 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,42 +0.3 m/s11,22
21 Robin Huber SPOB 11,44 +0.3 m/s11,19
22 Olav Donker PH 11,49 +0.6 m/s11,36
22 Lauri Hulleman DVTR 11,49 +0.6 m/s11,27
24 Pim van Bakel PH 11,50 +0.6 m/s11,31
25 Wouter Vr...wenvelder Haag 11,52 +0.6 m/s11,38
26 Niels Beks AV Attila 11,54 +0.3 m/s11,22
27 Scott Boon Flevo Delta 11,61 +0.6 m/s11,40
28 Michael Osayande Ciko `66 11,70 -0.2 m/s11,74
29 Bas van de Burgt GAC Gemert 11,88 -0.2 m/s11,77
30 Ole van der Horst Eindhoven 11,89 +0.6 m/s11,40
31 Maurits van der Ziel VAV 12,22 -0.2 m/s12,02
32 Antoine va...er Sanden DAK 12,38 -0.2 m/s11,88
33 Abdelkarim Megaïz PH 12,46 -0.2 m/s11,70
34 Igor Brink DVTR 12,57 -0.2 m/s11,53
35 Léon Mak De Gemzen 15,69 +0.6 m/s11,45
Joris van Gool AV Spiridon DQ 10,53



Senioren mannen - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Kobe Vleminckx Belgie 10,67 +0.0 m/s10,67
2 Onyema Adigida Phanos 10,71 +0.0 m/s10,76
3 Kola Biasu Guelord Belgie 10,86 +0.0 m/s10,94
4 Arnout Matthijs Belgie 10,92 +0.0 m/s10,81
5 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,97 +0.0 m/s10,91
6 Jamiro Elabeidi Leiden 10,98 +0.0 m/s10,85
Jordan Knops PAC DNS 10,90
Shaquille Haverkamp Rotterdam DNS 10,82



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jochem Dobber AV Suomi 47,65 46,67
2 Mathijs Dirks Leiden 48,21 48,47
3 Christian Iguacel Belgie 48,81 47,52
4 Olaf van den Bergh PH 48,84 47,77
5 Jurre Wildschut GACH 48,90 48,89
6 Tarik Chaatouf AV Unitas 48,92 48,66
7 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,64 48,36
8 Henrik Kok Altis 50,38 50,40
9 Yoeri Sterenberg DVTR 50,63 50,78
10 Niels Kok Flevo Delta 50,66 51,03
11 Twan Pormes AV Zaanland 50,74 50,93
12 Toon IJzerman Eindhoven 50,95 51,13
13 Joeri Schreijer SPOB 51,14 51,16
14 Lennart de Looze Startbaan 51,39 50,62
15 Niels van Deurzen SPOB 52,28 52,52
16 Thijs Heemskerk AKU 52,40 51,48
16 Thymon Houben AV Unitas 52,40 52,33
18 Rob Michiels Reusel `69 52,49 52,33
19 Tim Olsthoorn Ciko `66 52,78 53,38
20 Stijn Jorissen AC TION 53,16 51,93
21 Jasper Rou VAV 53,38 53,35
22 Joram van ... Bospoort Climax 53,45 53,57
23 Wouter Nieuwhof Ciko `66 54,61 54,10



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:50,97 1:48,08
2 Robin Van Riel AV Attila 1:51,02 1:50,32
3 Bram Buigel Groningen 1:52,01 1:49,91
4 Tom de Gelder Olympus `70 1:52,42 1:51,90
5 Vincent Hazeleger Phanos 1:52,55 1:49,05
6 Jelmer Lenstra Groningen 1:52,99 1:51,75
7 Luuk Wagenaar Phanos 1:53,49 1:50,85
8 Marco Otten HAAS 1:54,67 1:53,61
9 Koen Jansen TRTL 1:55,03 1:53,56
10 Harmen Hoek AC TION 1:55,36 1:53,01
11 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:55,40 1:56,36
12 Aron Koning AV De Keien 1:55,51 1:57,56
13 Rick Van Riel AV Attila 1:55,83 1:55,88
14 Guus Winkelmolen Swift 1:55,87 1:56,47
15 Daniel de Looze Phanos 1:55,90 1:52,45
16 Thomas Kwint Groningen 1:56,43 1:56,91
17 Cain Rutgers Phanos 1:56,46 1:56,15
18 Pieter Mijnhout GACH 1:56,56 1:53,19
19 Tim Verbaandert Eindhoven 1:56,59 1:56,72
20 Koen van der Meijden Rotterdam 1:57,52 1:56,41
21 Rik van der Steen LGDR 1:57,78 1:58,46
22 Bas Van Hooren Maastricht 1:59,00 1:56,62
23 Reinder Prince Triathlon 1:59,09 1:57,82
24 Victor van der Wel PAC 1:59,38 1:57,28
25 Puk van Gool AV Attila 1:59,65 1:57,74
26 Jelle de Roon Atledo 1:59,85 1:57,79
27 Cameron Assmann PAC 2:00,13 1:59,45
28 Pepijn van... Westerlo Eindhoven 2:00,19 1:58,12
29 Bouke van Belois Ciko `66 2:00,44 1:58,34
30 Bezuayehu Petersen AV `56 2:00,49 1:57,99
31 Tijke Wentink AV Attila 2:00,54 1:58,77
32 Jorick Nijenhuis VTLS 2:00,68 1:59,84
33 Jurriën ten Hoeve DVTR 2:01,67 2:00,59
34 Miljo Felter AV Haarlem 2:02,03 2:01,62
35 Farhaan abdi Ali Hanzesport 2:02,39 2:06,74
36 Rens Simons VRT 2:02,50 2:00,49
37 Jort Benz CAV Energie 2:02,61 2:03,58
38 Ahmed Abubakar DAK 2:03,73 2:02,19
39 David Vonk GACH 2:03,83 1:54,71
40 Thijs Veenstra Groningen 2:04,54 2:07,46
41 Tobias Van Roon DAK 2:04,91 2:08,24
42 Brent Cuijpers PH 2:04,94 2:02,75
43 Bram Maas TRR 2:05,00 2:05,16
44 Kjell de Groot Flevo Delta 2:05,31 2:03,62
45 Thomas Bovenberg Leiden 2:05,38 2:03,22
46 Ids van Korven RTE 2:05,92 2:05,83
47 Viggo Parol Triathlon 2:06,36 2:08,78
48 Fraon Bischoff AV Unitas 2:06,60 2:07,37
49 Jasper Zuidhof AV Fortuna 2:06,74 2:01,71
49 Kamiel Jacobs HAAS 2:06,74 1:56,97
51 Thijs van Lith RTE 2:06,85 2:05,48
52 Timo Hoogendoorn U-Track 2:06,89 2:08,90
52 Raphaël ...bbelstein PH 2:06,89 2:04,15
54 Ernson van den Bos THOR 2:07,06 2:08,87
55 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:07,37 2:08,09
56 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:09,66 2:07,24
57 Niek Verdijck ASTX 2:10,28 2:04,84
58 Paavo de Leng DNMC 2:10,78 2:03,76
59 Lorens Niehof AVV 2:11,06 2:04,27
60 Jack Abernethy Eindhoven 2:11,92 2:05,11
61 Jorg Schellekens AV Attila 2:12,38 2:03,81
62 William Webster GVAC 2:14,88 2:11,05
63 Thijs van Deurzen SPOB 2:20,11 2:16,68
Thomas Lewis Phanos DNF 1:51,41
Kevin Viezee AAC DNF 1:50,05
Maarten van Doornik TRTL DNF 2:03,20
Jelger Elings TRTL DNF 2:08,90
Robin Ruyter PH DNF 1:51,85
Olaf van den Bergh PH DNF 1:56,00
Jeroen Engels PH DNF 2:05,35
Jos van Schijndel PH DNF 1:58,34
Niels Hendriks VRT DNF 2:12,30



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Niek Blikslager Groningen 8:13,75 8:30,78
2 Roy Hoornweg AV Passaat 8:14,01 8:17,60
3 Stan Niesten DEM 8:15,55 8:30,00
4 Ralph van ...uwelingen PH 8:18,95 8:21,39
5 Lucas Nieuweboer KAV Holland 8:19,98 8:24,59
6 Tim van den Broeke DNMC 8:20,35 8:23,79
7 Sven Schoonebeek AV Zaanland 8:21,71 8:13,59
8 Lars Gerritsen AV Passaat 8:22,15 8:24,89
9 Arjen van der Logt AV Phoenix 8:22,77 8:31,51
10 Ruben Sansom Maastricht 8:22,89 8:33,28
11 Gianluca Assorgia AV 1923 8:23,14 8:33,17
12 Luuk Maas TRR 8:25,91 8:30,68
13 Ivo Bijl AV Passaat 8:26,18 8:28,39
14 Fabian ten Kate VTLS 8:33,22 8:33,31
15 Geart Jorritsma Lichtlopen 8:33,50 8:40,73
16 Rik Goethals Triathlon 8:36,57 8:41,09
17 Wilbert van Vliet VRT 8:37,20 8:35,89
18 Freek Lier VTLS 8:38,23 8:41,13
19 Ben Vriends Eindhoven 8:39,60 8:44,00
20 Jeroen Bakker Triathlon 8:41,95 8:43,59
21 Rik Heijnen Helden 8:43,67 8:51,56
22 Aimane Benchellal PAC 8:44,10 8:56,37
23 Arne Mulder AV PEC 1910 8:44,35 8:34,02
24 Tom de Leeuw Almere `81 8:47,91 4.01:9,00
25 Peter-Jan Hardenbol HLLS 8:48,51 8:33,21
26 Ben Souwen Eindhoven 8:48,52 8:56,21
27 Niek Den EXter SCSP 8:48,64 8:34,39
28 Jarreau S...jkerbuijk THOR 8:49,06 8:48,46
29 Mojalefa Kloprogge U-Track 8:49,73 9:02,78
30 Ronnie Overgaauw DNMC 8:50,06 8:57,40
31 Stan Schipperen Scorpio 8:50,45 8:35,78
32 Maarten Hindriks Groningen 8:50,56 8:33,70
33 Stijn van Geene Phanos 8:51,70 8:51,44
34 Patrick de Vos AV `56 8:54,12 9:22,50
35 Ibrahim Abdi ali Hanzesport 8:54,53 8:30,60
36 Franklin van Anrooij AV `56 8:55,47 9:08,43
37 Constant Huiszoon Triathlon 8:57,74 8:56,27
38 Arne te Nijenhuis MPM 8:58,43 9:09,15
39 Teun Duisters RTE 9:01,82 9:07,61
40 Thijs Houbiers Leiden 9:01,91 9:32,50
41 Mitchell Franken Spado 9:03,29 8:53,00
42 Mesereth ...om Tsegay Phanos 9:12,68 9:12,79
43 Oscar Mulder Eindhoven 9:12,97 9:15,89
44 Jaïr van Winkel Atledo 9:15,04 9:22,44
45 Bereket Petersen AV `56 9:17,12 8:56,34
46 Arne Jacobs ASTX 9:19,44 9:19,24
47 Niels Verhagen AV Oss `78 9:21,00 9:51,45
48 David Timp HAAS 9:21,04 9:15,15
49 Michiel Kallenberg AV Cifla 9:22,76 9:23,20
50 Pablo Velt AV Atverni 9:24,48 9:38,15
51 Michiel Otten Leiden 9:27,50 9:32,93
52 Marlon van Zijl CAV Energie 9:29,21 9:22,30
53 Tim Janssen AV Cifla 9:39,90 9:36,00
54 Jamie Verhagen Groningen 10:08,01 10:00,00
Mischa Petie AV Phoenix DNF 9:17,06
Havard La...t Ogleand AAC DNF 8:41,48
Jelmer van...er Linden AV Statina DNF 8:22,87
Wesley van der Gouw PH DNF 8:36,00
Jan van den Hoogen PH DNF 9:07,00
Jelle Kemper PH DNF 8:36,00



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBP
1 Job Beintema AV Trias 14,14q -0.1 m/s13,86
2 Dario De Borger Belgie 14,25q -0.1 m/s13,70
3 Wicher Nijkamp Spado 14,66q -0.1 m/s14,69
4 Niels Pittomvils Belgie 14,84q -0.1 m/s14,44
5 Trystan de Weerdt AAV `36 14,94q -0.1 m/s14,89
6 Joep Van Es PH 15,05q -0.1 m/s15,01
7 Kees Janssen PH 15,15q +0.8 m/s15,06
8 Igor Brink DVTR 15,18q +0.8 m/s16,04
9 Bas van de Burgt GAC Gemert 15,37 +0.8 m/s15,43
10 Maarten Nabbe PH 15,58 -0.1 m/s15,04
11 Martijn Hoogewerf KAV Holland 26,23 +0.8 m/s15,39
Jesper Peterse AV Trias DNS 15,32
Bram van der Jagt AV 1923 DNS 15,62



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm) finale

# Naam Res Qm
1 Job Beintema AV Trias 14,07 -0.3 m/s14,14
2 Dario De Borger Belgie 14,10 -0.3 m/s14,25
3 Wicher Nijkamp Spado 14,91 -0.3 m/s14,66
4 Niels Pittomvils Belgie 14,98 -0.3 m/s14,84
5 Kees Janssen PH 15,01 -0.3 m/s15,15
6 Trystan de Weerdt AAV `36 15,07 -0.3 m/s14,94
7 Joep Van Es PH 15,14 -0.3 m/s15,05
8 Igor Brink DVTR 15,66 -0.3 m/s15,18



Senioren mannen - 400 meter horden (91cm)

# Naam ResOBP
1 Jesper Arts PH 52,43 50,99
2 Martijn Meijer PH 53,70 51,57
3 Stef van der Schaaf VAV 53,99 51,68
4 Glenn Boessen AV Unitas 54,45 53,80
5 Jurgen van der Zwet De Spartaan 55,26 54,76
6 Bram Elevelt HAAS 56,10 55,10
7 Maarten Nabbe PH 56,18 54,34
Nick Smidt AAC `61 DNF 50,65



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mark Jonker Isala `96 66,01 X 64,07 X X X 66,01 65,91
2 Pieter Braun AV Sprint 60,68 X 59,63 57,10 60,68 59,53
3 Dimitri Jonkers AV Sprint 59,38 60,60 59,47 57,18 56,79 58,55 60,60 65,64
4 Dries Meeusen Belgie 57,87 58,81 58,26 59,36 54,55 53,57 59,36 62,40
5 Rody de Wolff HRRR 54,23 55,16 55,58 54,28 55,58 65,46
6 Julian de Leeuw AV Sprint 54,74 X X 53,98 50,82 53,60 54,74 61,69
7 Lauri Hulleman DVTR 49,94 47,40 - 49,23 48,68 49,94 58,90
8 Martijn Hoogewerf KAV Holland X 42,98 42,98 56,89
9 Arno Kapteijns PH 42,91 42,70 42,87 - - - 42,91 48,40
10 Rik Hopmans ASTX 40,42 39,73 37,59 - - - 40,42 53,04
11 Wouter Nieuwhof Ciko `66 X 36,94 39,08 - - - 39,08 48,01
Erik Huij...Carretero Phanos NM 66,86



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erik Cadée PH X X 55,79 60,12 58,71 60,08 60,12 64,93
2 Guðni Va...Guðnason IJsland X 56,93 X X X 57,11 57,11 61,85
3 Caspar Hattink Phanos 49,89 53,95 55,22 54,03 55,21 X 55,22 58,51
4 Stephan Dekker ARV Ilion X 53,63 52,26 52,11 X X 53,63 57,91
5 Etiènne Orbons AV Unitas 50,20 50,12 49,97 X X X 50,20 52,67
6 Rody de Wolff HRRR 45,60 X 47,83 43,60 X X 47,83 47,40
7 Pieter Braun AV Sprint 47,33 44,49 46,86 46,43 X X 47,33 45,41
8 Thomas Zaw Leiden 43,23 45,66 X 43,86 X 43,77 45,66 47,91
9 Nick Godschalk AV Unitas 39,84 42,57 37,40 - - - 42,57 41,13



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam 4.404.604.754.905.005.105.205.405.555.70ResOBP
1 Rutger Koppelaar ARV Ilion XO XO O XXX 5,55 5,65
2 Niels Pittomvils Belgie - XO XXO - XO 5,20 5,36
3 Roman Monte GACH O XXO - X- XX 4,90 5,10
4 Sam Kranse PAC O XO O XXX 4,75 4,85
5 Alex Van Zutphen AAV `36 O O XXX 4,60 4,90
Timo de Water ARV Ilion XXX NM 5,21
Koen Stapel ARV Ilion XXX NM 4,90
Christian ...berdorfer GACH XXX NM 4,73
Siem ter Braake GACH XXX NM 4,50
Koen Koenders PH XXX NM 4,90
Jakob Pütz PH XXX NM 4,70
Diego SECCI Belgie XXX NM 4,47



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pim Jehee PH X 7,54 7,32 - - 7,54 +1.0 m/s7,61
2 Sven Jansons Altis 6,71 X 6,97 7,13 6,99 6,85 7,13 -0.6 m/s7,12
3 Scott Boon Flevo Delta 6,87 6,76 6,67 6,62 6,94 X 6,94 -0.8 m/s7,09
4 Lauri Hulleman DVTR 6,72 6,82 6,85 - - X 6,85 +0.3 m/s7,17
5 Jan Janssen PH X 6,67 6,58 6,48 6,48 6,75 6,75 +0.9 m/s7,11
6 Joeri van der Hooft AAC 6,61 6,74 X X - 6,74 -0.1 m/s7,38
7 Olav Donker PH X 6,65 6,60 6,44 6,70 6,68 6,70 +0.4 m/s6,82
8 Paul Groen GACH 6,44 X 6,69 X X X 6,69 -0.5 m/s7,19
9 Thomas Ticheloven AV Lycurgus X 6,64 6,56 6,64 +1.5 m/s6,81
10 Trystan de Weerdt AAV `36 6,50 6,56 X 6,56 +0.9 m/s6,98
11 Julian Record AV 1923 X 6,53 6,43 6,53 +1.6 m/s6,81
12 Johnny van...hooneveld AV 1923 6,32 6,32 6,21 6,32 -0.1 m/s6,52
13 Koen van Ruremonde GVAC 5,93 6,16 6,22 6,22 +2.4 m/s5,93
14 Niels Verheugd AV Sprint 5,94 5,95 5,87 5,95 +0.0 m/s6,37
15 Martijn Hoogewerf KAV Holland 5,94 X X 5,94 -1.6 m/s6,57
16 Léon Mak De Gemzen 5,89 5,65 5,70 5,89 -1.6 m/s6,52



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lieke Klaver SAV 11,84q -0.3 m/s11,74
2 Sacha van Agt Eindhoven 11,87q -0.3 m/s11,64
3 Nargélis Statia Rotterdam 11,97q -0.3 m/s11,77
4 Lianne van Krieken PH 12,24q -0.3 m/s12,00
5 Marijke Boogerd AAV `36 12,29q -0.3 m/s11,75
5 Janine Verhaar PAC 12,29q -0.3 m/s12,27
7 Britt Grossard Belgie 12,39q -0.7 m/s12,37
8 Myke van de Wiel AV Sprint 12,41q -0.3 m/s12,23
9 Janke Strijp AV 1923 12,43 -0.7 m/s12,30
10 Marijke Esselink AVA `70 12,59 -0.7 m/s12,43
11 Yara Linnekamp HLLS 12,69 +0.8 m/s12,97
11 Janna Doumpas Griekenland 12,69 -0.7 m/s12,48
13 Meruska Eduarda Rotterdam 12,74 -0.7 m/s12,54
14 Eveline Saalberg GVAC 12,75 -0.7 m/s12,51
15 Sanne Denneman Eindhoven 12,82 +0.0 m/s12,61
16 Rianne Beuling AV NOP 12,86 +0.0 m/s12,73
17 Frederique Post AV Gouda 12,90 +0.0 m/s12,71
18 Natalie Puper AV Atverni 12,95 +0.0 m/s12,90
19 Danique de Haan DVTR 12,97 +0.8 m/s13,05
20 Elaine den Exter Rotterdam 12,98 +0.0 m/s12,61
21 Daphne Linnekamp HLLS 13,02 +0.0 m/s12,77
22 Ilse Knijnenburg Haag 13,15 +0.8 m/s13,03
23 Megan Broekhuis DVTR 13,18 +0.8 m/s13,15
24 Emy Guikema Groningen 13,21 +0.0 m/s12,80
25 Moniek Riemersma HAAS 13,46 -0.7 m/s12,57
26 Anoeska Schreijer SPOB 13,80 +0.8 m/s13,59
27 Sica Verwasch AV Unitas 14,06 +0.8 m/s13,19
Kimberly Alkemade PH DNS 14,75



Senioren vrouwen - 100 meter finale

# Naam Res Qm
1 Sacha van Agt Eindhoven 11,76 +0.6 m/s11,87
2 Lieke Klaver SAV 11,93 +0.6 m/s11,84
3 Britt Grossard Belgie 12,32 +0.6 m/s12,39
4 Janine Verhaar PAC 12,39 +0.6 m/s12,29
Marijke Boogerd AAV `36 DNS 12,29
Myke van de Wiel AV Sprint DNS 12,41
Lianne van Krieken PH DNS 12,24
Nargélis Statia Rotterdam DNS 11,97



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nicky van Leuveren Phanos 52,88 52,02
2 Femke Bol Altis 55,11 54,39
3 Eveline Saalberg GVAC 56,64 57,73
4 Dominique Veninga Groningen 57,02 56,31
5 Roos van Zwam Ciko `66 57,30 58,73
6 Anke Zonderland AV Impala 58,45 58,00
7 Floortje van Kampen AV Hylas 58,55 57,42
8 Sanne Denneman Eindhoven 58,88 58,73
9 Lotte van Stijn De Spartaan 59,85 59,04
10 Judith Rasch GACH 1:00,28 1:00,39
11 Eva Mollema VTLS 1:00,40 1:00,27
12 Tiba Miran Groningen 1:00,68 1:00,92
13 Djanne van...er Schaaf VAV 1:01,11 1:03,50
14 Daphne van Zandvoort DAK 1:01,24 1:00,09
15 Joyce Puts Eindhoven 1:01,47 55,29
16 Wies Kesting AAC `61 1:01,59 1:03,52
17 Kim Frijns AV Unitas 1:02,41 1:03,17
18 Fleur Koeling GVAC 1:04,13 1:03,42
19 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 1:04,26 1:01,91
20 Sanne Diepen PH 1:05,72 1:04,80
21 Anoeska Schreijer SPOB 1:09,12 1:06,65
Leonie Van Vliet Groningen DNF 56,17



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 2:11,22 2:13,42
2 Jetske van Kampen AV Hylas 2:11,29 2:08,19
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:12,45 2:11,62
4 Kristen Niedrach AV Haarlem 2:12,67 2:10,75
5 Annemarie Slangewal Altis 2:12,89 2:11,23
6 Yasmine Abbes AV Cifla 2:13,85 2:14,73
7 Luzan Janssen RTE 2:14,34 2:14,07
8 Lysanne Wilkens PH 2:15,34 2:16,79
9 Nikita Van Lierop Rotterdam 2:16,34 2:14,64
10 Vera Lurvink PH 2:16,51 2:14,18
11 Laura van Langen SAV 2:17,49 2:17,72
12 Roos Hop Rotterdam 2:18,33 2:11,39
13 Noa Hoondert AV 1923 2:18,62 2:20,79
14 Aniek Aper Rotterdam 2:19,01 2:14,18
15 Ilona van ...r Giessen Rotterdam 2:19,60 2:17,68
16 Yara Schoenmakers RTE 2:19,78 2:19,14
17 Lotte van Schaik AV Atverni 2:20,39 2:18,75
18 Emmy van den Berg PH 2:20,72 2:19,00
19 Fee Mok SAV 2:21,18 2:18,81
20 Fanny Spikman Groningen 2:21,72 2:20,82
21 Bridget Konings Ciko `66 2:23,35 2:27,80
22 Rowan van Dongen PH 2:23,74 2:22,77
23 Anne van Heeckeren VRT 2:25,60 2:22,70
24 Bo Spoor RTE 2:26,53 2:26,20
25 Naomi van Opstal Eindhoven 2:27,65 2:26,48
26 Kirsten Maes AV Unitas 2:30,21 2:30,12
27 Jasmijn Gielen AV Caesar 2:32,34 2:28,60
28 Lotte Bakx THOR 2:32,92 2:28,85
29 Nienke Meubermans PH 2:35,14 2:38,40
30 Iris Verheij PH 2:36,61 2:34,98
31 Lotte van Orsouw AV Oss `78 2:36,95 2:40,06
32 Lotte Weevers PH 2:52,96 2:46,88
Elke Molenaar TRTL DNF 2:19,62
Nisrine Masrhalmi Haag DNF 2:13,95
Evi van den Elzen PH DNF 2:35,00



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Diane van Es PAC 9:30,50 9:33,91
2 Ruth van der Meijden AV Cifla 9:36,41 9:31,00
3 Elisa de Jong Groningen 9:37,72 9:46,02
4 Femke Spe...man-rooms Belgie 9:42,07 9:39,84
5 Sarah Peerik Hanzesport 9:42,10 4:34,75
6 Jasmijn Bakker Triathlon 9:44,32 9:49,77
7 Shirin van Anrooij AV `56 9:49,76 9:50,09
8 Jacelyn Gruppen Groningen 9:50,10 9:58,99
9 Kristel van den Berg AV Fortuna 9:50,44 9:45,00
10 Anna Eikendal Ciko `66 10:10,93 10:02,41
11 Irene van Lieshout AV Cifla 10:11,09 9:25,02
12 Isabeau LENAERTS Belgie 10:11,19 4.34:29,00
13 Ellen van Doorn AV Cifla 10:12,72 4.55:2,00
14 Tess van Randtwijk AV34 10:18,81 10:21,80
15 Eartha Weber Maastricht 10:20,32 10:31,89
16 Evelien Kuiper Groningen 10:22,81 10:22,69
17 Ynte Biemans AV Atverni 10:30,43 10:10,60
18 Sara Schouten AV Atverni 10:39,55 10:41,70
19 Jolie Tops RTE 10:48,95 10:25,64
Anna Hightower Ciko `66 DNF 9:45,37
Jasmijn Lau Ciko `66 DNF 9:48,00



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBP
1 Eefje Boons DVTR 13,38q +1.6 m/s12,98
2 Sarah Missinne Belgie 13,43q +1.6 m/s13,56
3 Anouk Vetter AV Sprint 13,65q +1.6 m/s13,29
4 Chloë Beaucarne Belgie 13,92q +1.6 m/s13,56
5 Emma Oosterwegel DVTR 14,08q +0.8 m/s14,52
6 Marijke Esselink AVA `70 14,11q +0.8 m/s14,33
7 Shari Lammens Belgie 14,19q +1.6 m/s14,05
8 Eva Meisolle Duitsland 14,35q +1.6 m/s13,45
9 Myke van de Wiel AV Sprint 14,36 +0.8 m/s14,57
10 Anne van de Wiel AV Sprint 14,39 +1.6 m/s14,17
11 Joyce Schumacher Flevo Delta 14,46 +0.8 m/s14,55
12 Janke Strijp AV 1923 14,52 +0.8 m/s14,28
13 Maayke Tjin A-Lim NEAV 14,57 +1.6 m/s13,61
14 Femke Frijters PAC 14,63 +1.6 m/s15,23
15 Rianne Beuling AV NOP 14,76 +0.8 m/s14,50
16 Franka Blok Leiden 14,78 +0.8 m/s14,51
17 Britt Grossard Belgie 14,82 +1.6 m/s15,15
18 Maruska Eduarda Rotterdam 14,84 +1.6 m/s14,72
19 Iris Bastmeijer AV Attila 15,25 +1.6 m/s15,20
20 Danique de Haan DVTR 15,26 +1.6 m/s14,87
21 Vera Feitsma HAAS 15,41 +1.6 m/s15,32
22 Megan Broekhuis DVTR 15,86 +1.6 m/s15,61



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm) finale

# Naam Res Qm
1 Eefje Boons DVTR 13,35 +2.4 m/s13,38
2 Sarah Missinne Belgie 13,43 +2.4 m/s13,43
3 Anouk Vetter AV Sprint 13,53 +2.4 m/s13,65
4 Eva Meisolle Duitsland 13,92 +2.4 m/s14,35
5 Chloë Beaucarne Belgie 13,98 +2.4 m/s13,92
6 Marijke Esselink AVA `70 14,15 +2.4 m/s14,11
7 Shari Lammens Belgie 14,20 +2.4 m/s14,19
Emma Oosterwegel DVTR DNS 14,08



Senioren vrouwen - 400 meter horden (76cm)

# Naam ResOBP
1 Maruska Eduarda Rotterdam 1:02,80 1:01,80
2 Lisanne Drost AAV `36 1:03,36 59,31
3 Eva Nijdam Scorpio 1:04,50 1:04,75
4 Rebecca Hulshof De Spartaan 1:05,03 1:03,75
5 Silke Peeters Eindhoven 1:05,47 1:12,84
6 Feline Molenaar Avantri 1:05,50 1:04,34
7 Vera Feitsma HAAS 1:06,23 1:06,17
8 Emy Guikema Groningen 1:06,40 1:08,13
9 Bernice Meijer Groningen 1:06,63 1:07,15
10 Eefje Swinkels HAC 1:07,06 1:07,12
11 Anna Oosterwegel DVTR 1:09,83 1:08,98
12 Lisa van Boekel Taxandria 1:17,49 1:12,37



Senioren vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Patricia Krolis Rotterdam 11,51 11,95 X 11,77 12,03 X 12,03 +0.7 m/s12,75
2 Louise Taatgen AV Impala X 11,97 12,01 11,88 X X 12,01 -0.4 m/s12,10
3 Isa Verberne Swift 9,65 9,66 9,92 9,66 9,90 9,53 9,92 +0.4 m/s10,00



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam 3.403.553.703.854.004.20ResOBP
1 Killiana Heymans PAC O XO XXX 4,00 4,32
2 Fleur van der Linden AV Sprint XO O XXX 3,55 3,40
3 Sterre De Booy ARV Ilion XO XXX 3,55 3,80
4 Eva Jaarsma AV Lycurgus XO XO XXX 3,55 3,70
4 Sanne Eekel GACH XO XO XXX 3,55 3,52
6 Anita Karregat PH XXO XXX 3,55 4,02
Femke Pluim AAV `36 XXX NM 4,45
Saskia van der Boor Fortius XXX NM 3,60



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tara Yoro AV 1923 5,92 5,69 5,89 5,96 6,23 5,93 6,23 +0.2 m/s6,19
2 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,57 5,75 5,85 5,96 X X 5,96 +0.4 m/s6,06
3 Lieke van den Brink DVTR 5,33 5,58 5,44 5,57 5,71 X 5,71 +0.6 m/s5,78
4 Yara Linnekamp HLLS X 5,52 5,35 X X X 5,52 +0.6 m/s5,52
5 Patricia Krolis Rotterdam 5,45 5,45 5,20 5,23 X X 5,45 -0.1 m/s5,71
6 Meruska Eduarda Rotterdam 4,99 5,33 5,42 5,25 5,17 X 5,42 +0.1 m/s5,84
7 Lianne Holtermann Ciko `66 5,38 X 5,33 X X X 5,38 -0.7 m/s5,50
8 Sabrine Vels Nijmegen 5,37 5,16 5,36 5,13 X X 5,37 -0.5 m/s5,57
9 Daphne Linnekamp HLLS X 5,13 5,30 5,30 -0.1 m/s5,43
10 Natalie Puper AV Atverni 4,74 4,79 5,26 5,26 +0.4 m/s5,92
11 Anne van de Wiel AV Sprint 5,07 5,24 5,10 5,24 -0.2 m/s5,62
12 Priscilla ... Oorschot AAC 5,01 5,09 4,99 5,09 +0.6 m/s5,69
13 Megan Broekhuis DVTR 4,82 4,98 4,88 4,98 -0.3 m/s5,19
14 Danique de Haan DVTR X X 4,91 4,91 -1.1 m/s5,21
Nynke van den Heuvel AAC NM 5,48