Uitslagen Avondbaan wedstriijd

Jongens Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Ivar van de Wege SCSP 18,71 -0.6 m/s---



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Ivar van de Wege SCSP 42,44 ---



Jongens Junior A - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Sergio Harinck GRTM 6:14,63 6:00,00
2 Ivar van de Wege SCSP 7:32,45 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ivar van de Wege SCSP 24,29 24,14 24,29 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Youri Sheppard Spado 47,76 44,56 45,46 47,76 ---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Ivar van de Wege SCSP 4,82 4,83 4,78 4,83 ---



Jongens Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Sebastiaan Philipse AV `56 17,86 -0.9 m/s---
2 Niek van Belzen AV `56 20,19 -0.9 m/s20,44
3 Stef Kapteijn AV `56 20,74 -0.9 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Sebastiaan Philipse AV `56 39,61 ---
2 Mees Verbrugge AV `56 40,48 ---
3 Stef Kapteijn AV `56 43,36 ---
4 Jesse Wernsing Delta Sport 46,75 ---



Jongens Junior B - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Wernsing Delta Sport 8:05,42 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jorg van Sabben AV `56 7,69 7,59 7,86 7,86 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Matthijs Roos AV `56 24,55 27,84 27,92 27,92 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Matthijs Roos AV `56 4,45 4,46 5,04 5,04 ---
2 Stef Kapteijn AV `56 4,39 4,54 4,41 4,54 ---
3 Mees Verbrugge AV `56 4,50 DQ 4,45 4,50 ---
4 Niek van Belzen AV `56 4,40 4,06 4,49 4,49 4,25
5 Jorg van Sabben AV `56 3,72 3,66 DQ 3,72 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Chris Wieles SCSP 12,41 -0.2 m/s---
2 Jonathan Dobbelaar SCSP 12,77 -0.2 m/s---
3 Tobias de Zeeuw SCSP 13,68 -0.2 m/s---
4 Roan Hekkers Wolphaartsdijk 13,91 +0.0 m/s---
5 Raphaël Zerbib DNMC 14,11 +0.0 m/s---
6 Jesse van ...ikkenberg AV `56 14,34 -0.2 m/s---
7 Jovi Koens Wemeldinge 14,79 +0.0 m/s---
8 Sven Oele AV `56 16,87 +0.0 m/s---



Jongens Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse van ...ikkenberg AV `56 7:32,73 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Rens Schuit SCSP 10,93 9,27 9,18 10,93 ---
2 Tobias de Zeeuw SCSP 8,89 7,48 7,94 8,89 ---
3 Jovi Koens Wemeldinge 6,86 6,92 6,18 6,92 ---
4 Raphaël Zerbib DNMC 6,85 6,15 6,60 6,85 ---
5 Rick van Doorn Delta Sport 5,73 5,53 5,41 5,73 ---
Dylan Bouwhuizen RK HAV - - - DNS ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Robbert Maas Spado 42,43 41,67 42,43 44,35
2 Rens Schuit SCSP 21,12 20,38 21,12 ---
3 Jovi Koens Wemeldinge 17,31 18,63 18,63 ---
4 Tobias de Zeeuw SCSP DQ 18,60 18,60 ---
5 Roan Hekkers Wolphaartsdijk DQ 16,23 16,23 ---
Jesse van ...ikkenberg AV `56 - - DNS ---
Dylan Bouwhuizen RK HAV - - DNS ---
Chris Wieles SCSP DQ DQ DQ ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Chris Wieles SCSP 5,55 5,01 5,24 5,55 ---
2 Raphaël Zerbib DNMC 4,55 4,12 4,58 4,58 ---
3 Roan Hekkers Wolphaartsdijk 4,25 4,43 4,48 4,48 4,85
4 Jesse van ...ikkenberg AV `56 DQ 3,85 4,05 4,05 ---
5 Jonathan Dobbelaar SCSP 3,93 DQ 3,75 3,93 ---
6 Rick van Doorn Delta Sport 3,76 3,70 3,85 3,85 ---
7 Sven Oele AV `56 3,21 2,97 2,93 3,21 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 10,48 -0.4 m/s10,50
2 Lukas Dobbelaar SCSP 11,54 -0.3 m/s---
3 Daan Schuit SCSP 11,57 -0.3 m/s---
4 Remco de Baar AV `56 11,65 -0.3 m/s---
5 Quinten Mertens AV `56 12,04 +0.0 m/s---
6 Mart Kapteijn AV `56 12,06 +0.0 m/s---
7 Sem Euser Middelburg 12,49 -0.4 m/s---
8 Benjamin Pijnen SCSP 12,55 -0.3 m/s---
9 Nino vd Berg Goes 12,72 -0.4 m/s---
10 Koen Steenblok AV `56 13,10 +0.0 m/s---
11 Niels Verschuren SCSP 13,62 -0.3 m/s13,31
12 Rody Dees AV `56 15,49 +0.0 m/s---
Robin Bouwhuizen RK HAV DNS ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabian de Maat SCSP 3:15,20 ---
2 Ipe Verbruggge AV `56 3:23,71 ---
3 Koen Steenblok AV `56 3:31,67 ---
4 Kasper Koopman DNMC 3:37,46 3:45,00
5 Jeffrey Rijkhals DNMC 3:41,57 3:28,00
6 Niels Verschuren SCSP 3:47,41 ---
7 Sem Euser Middelburg 4:16,24 ---
8 Rody Dees AV `56 5:03,78 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,42 9,11 9,70 9,70 10,36
2 Daan Schuit SCSP 9,37 DQ 9,61 9,61 ---
3 Remco de Baar AV `56 6,94 7,47 7,35 7,47 ---
4 Sem Euser Middelburg 6,74 6,38 6,40 6,74 ---
5 Mart Kapteijn AV `56 5,37 6,44 6,45 6,45 ---
6 Kasper Koopman DNMC 5,58 5,22 4,75 5,58 6,50
7 Nino vd Berg Goes 5,21 DQ 5,42 5,42 ---
8 Benjamin Pijnen SCSP 5,41 4,74 4,64 5,41 ---
Robin Bouwhuizen RK HAV - - - DNS ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 33,48 27,79 33,48 37,57
2 Daan Schuit SCSP 27,60 30,74 30,74 ---
3 Kasper Koopman DNMC 16,61 21,56 21,56 12,00
4 Remco de Baar AV `56 16,51 13,97 16,51 ---
5 Sem Euser Middelburg 16,48 DQ 16,48 ---
6 Quinten Mertens AV `56 13,80 15,58 15,58 ---
7 Nino vd Berg Goes DQ 13,25 13,25 ---
8 Koen Steenblok AV `56 9,82 9,31 9,82 ---
9 Rody Dees AV `56 7,67 9,26 9,26 ---
Robin Bouwhuizen RK HAV - DNS ---
Mart Kapteijn AV `56 DQ DQ DQ ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 4,73 5,02 DQ 5,02 ---
2 Daan Schuit SCSP 4,48 4,14 4,05 4,48 ---
3 Koen Steenblok AV `56 3,98 3,49 3,46 3,98 ---
4 Lukas Dobbelaar SCSP 3,80 3,62 3,52 3,80 ---
5 Remco de Baar AV `56 3,74 3,77 3,78 3,78 ---
6 Quinten Mertens AV `56 3,51 3,72 3,33 3,72 ---
7 Benjamin Pijnen SCSP 3,63 3,59 3,53 3,63 ---
8 Nino vd Berg Goes 3,61 3,53 3,56 3,61 ---
9 Kasper Koopman DNMC 3,38 3,03 3,42 3,42 3,50
10 Sem Euser Middelburg 3,40 3,08 2,75 3,40 ---
11 Niels Verschuren SCSP 3,11 3,09 3,13 3,13 ---
12 Fabian de Maat SCSP DQ 3,10 DQ 3,10 ---
13 Rody Dees AV `56 2,15 DQ DQ 2,15 ---



Masters mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Cees-Jan Berman Kloetinge 19,18 -0.6 m/s18,81
2 George Schanck Oostburg 22,71 -0.6 m/s25,00



Masters mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Jos de Kreek SCSP 47,35 ---
2 Adriaan Wieles SCSP 47,37 ---
3 Pieter jan de Baar AV `56 49,26 ---
4 George Schanck Oostburg 53,66 1:02,00



Masters mannen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Adriaan Wieles SCSP 7:35,41 ---
2 Frans Bos DNMC 7:58,04 7:45,00
3 Henk Lous DNMC 8:26,77 ---
4 Jan van Wingerden AV `56 8:40,98 ---
Pieter jan de Baar AV `56 DNS ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Patrick Baeke Belgie 26,17 27,03 28,86 28,86 ---
2 Ronald Rasenberg Delta Sport DQ 27,63 26,91 27,63 ---
3 Etienne Schuit SCSP 25,80 27,15 DQ 27,15 ---
4 Jos de Kreek SCSP 21,97 24,24 22,43 24,24 ---
5 Emile Fabry SCSP 23,09 DQ 22,78 23,09 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ronald Rasenberg Delta Sport 34,89 37,55 35,06 37,55 ---
2 Emile Fabry SCSP 33,59 35,58 34,84 35,58 ---
3 Patrick Baeke Belgie 27,15 32,68 32,44 32,68 ---
4 Etienne Schuit SCSP DQ 26,67 29,52 29,52 ---
5 Jos de Kreek SCSP 28,68 27,55 DQ 28,68 ---
6 Remco Kapteijn AV `56 DQ 20,51 DQ 20,51 ---



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
Nanette va...een-Koers AV `56 - - - DNS ---



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 19,91 -0.2 m/s21,06



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 44,60 45,66



Meisjes Junior A - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Brigitte de Graaf AV `56 18,53 16,65 20,91 20,91 ---
2 Esther Bolle AV `56 DQ 19,03 20,35 20,35 ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Esther Bolle AV `56 21,08 18,81 21,91 21,91 ---
2 Brigitte de Graaf AV `56 DQ 16,75 18,03 18,03 ---
Nanne Gelderblom AV `56 - - - DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Eveline de Waard Delta Sport 4,31 4,25 4,38 4,38 ---
2 Brigitte de Graaf AV `56 DQ 3,60 3,66 3,66 ---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mijke Kooiker AV `56 22,89 -0.2 m/s---
2 Veerle Smits AV `56 23,24 -0.2 m/s---
3 Amy Niema...sverdriet Sint Jansteen 25,27 -0.2 m/s---
Joyce Verheezen AV Fortuna DNS ---



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Smits AV `56 51,34 ---



Meisjes Junior B - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Veerle Smits AV `56 7:46,53 ---
2 Amy Niema...sverdriet Sint Jansteen 8:11,03 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Mijke Kooiker AV `56 7,43 6,41 6,95 7,43 ---
Joyce Verheezen AV Fortuna - - - DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Mijke Kooiker AV `56 3,53 3,81 4,11 4,11 ---
2 Veerle Smits AV `56 3,99 DQ 3,91 3,99 ---
3 Amy Niema...sverdriet Sint Jansteen 3,40 3,54 3,41 3,54 ---
Joyce Verheezen AV Fortuna - - - DNS ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 11,03 -0.4 m/s10,77
2 Fenna Gelderblom AV `56 11,35 -0.3 m/s---
3 Fleur Leenheer Delta Sport 11,49 -0.4 m/s11,06
4 Tamar van Daalen AV `56 11,79 -0.3 m/s---
5 Xenia Kroonen RK HAV 11,81 -0.4 m/s---
6 Ilse Goudswaard Delta Sport 12,07 -0.3 m/s11,90
7 Lisa Kapteijn AV `56 12,56 -0.3 m/s---
8 Sanne de Baar AV `56 12,85 -0.3 m/s---
9 Anouk Leenheer Delta Sport 13,03 -0.4 m/s---



Meisjes Junior C - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 7:33,84 ---
2 Ilse Goudswaard Delta Sport 7:37,24 ---
Sanne de Baar AV `56 DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Suzanne Verschuren SCSP 9,46 9,85 10,02 10,02 ---
2 Fenna Gelderblom AV `56 8,28 8,96 8,90 8,96 ---
3 Ruchama Houtzager Delta Sport 8,73 8,35 7,41 8,73 ---
4 Lisa Kapteijn AV `56 7,68 7,11 6,33 7,68 ---
5 Anouk Leenheer Delta Sport 5,89 5,83 6,20 6,20 ---
6 Tamar van Daalen AV `56 6,17 5,95 6,15 6,17 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Fenna Gelderblom AV `56 28,51 26,39 22,78 28,51 ---
2 Suzanne Verschuren SCSP 18,08 20,01 21,44 21,44 ---
3 Lisa Kapteijn AV `56 17,34 17,45 17,75 17,75 ---
4 Anouk Leenheer Delta Sport 15,60 DQ 15,78 15,78 ---
5 Fleur Leenheer Delta Sport 11,68 12,98 14,11 14,11 ---
6 Sanne de Baar AV `56 12,49 DQ 11,50 12,49 ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Ruchama Houtzager Delta Sport 3,78 DQ 4,61 4,61 ---
2 Tamar van Daalen AV `56 4,23 4,28 4,52 4,52 ---
3 Xenia Kroonen RK HAV 3,80 3,88 4,09 4,09 ---
4 Fleur Leenheer Delta Sport 4,06 4,00 4,04 4,06 ---
5 Fenna Gelderblom AV `56 4,00 DQ DQ 4,00 ---
6 Lisa Kapteijn AV `56 3,73 3,44 3,73 3,73 ---
7 Sanne de Baar AV `56 3,57 3,52 3,67 3,67 ---
Ilse Goudswaard Delta Sport DQ DQ DQ DQ ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 9,03 -0.8 m/s---
2 Lisanne Lorier DNMC 9,44 +0.1 m/s9,83
3 Yara Karelse AV `56 9,45 -0.8 m/s---
4 Inke van d...ikkenberg AV `56 9,50 -0.8 m/s---
5 Fenne Pellaers AV `56 9,67 -0.8 m/s---
6 Karlijn Steenhart AV `56 10,06 +0.1 m/s---
7 Femke van Sluijs AV `56 10,19 +0.1 m/s---
8 Georgette Thilleman RK HAV 10,24 +0.1 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Amy de Graaf AV `56 3:20,49 ---
2 Lisanne Lorier DNMC 3:31,15 3:37,26
3 Inke van d...ikkenberg AV `56 3:38,53 ---
4 Yara Karelse AV `56 3:52,23 ---
5 Marit Simonse AV `56 4:02,40 ---
6 Femke van Sluijs AV `56 4:39,02 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Amy de Graaf AV `56 9,79 9,88 10,12 10,12 ---
2 Fenne Pellaers AV `56 8,86 9,27 9,31 9,31 ---
3 Georgette Thilleman RK HAV 7,81 7,50 8,00 8,00 ---
4 Yara Karelse AV `56 6,51 6,91 7,13 7,13 ---
5 Femke van Sluijs AV `56 6,16 6,04 5,31 6,16 ---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 5,54 5,51 5,33 5,54 ---
7 Marit Simonse AV `56 4,50 4,53 4,17 4,53 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Alysa Sheppard Spado 27,84 26,92 24,24 27,84 ---
2 Amy de Graaf AV `56 20,70 18,85 19,54 20,70 ---
3 Georgette Thilleman RK HAV 17,88 20,58 18,32 20,58 ---
4 Femke van Sluijs AV `56 9,09 14,84 13,53 14,84 ---
5 Fenne Pellaers AV `56 10,74 DQ 14,61 14,61 ---
6 Inke van d...ikkenberg AV `56 DQ DQ 7,34 7,34 ---
7 Marit Simonse AV `56 DQ DQ 5,63 5,63 ---
Yara Karelse AV `56 - - - DNS ---
Karlijn Steenhart AV `56 - - - DNS ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Amy de Graaf AV `56 4,28 3,90 3,79 4,28 ---
2 Yara Karelse AV `56 4,10 4,04 4,00 4,10 ---
3 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,90 3,88 3,90 ---
4 Fenne Pellaers AV `56 3,50 3,26 3,50 ---
5 Karlijn Steenhart AV `56 3,34 3,22 3,34 ---
6 Femke van Sluijs AV `56 3,12 2,91 2,98 3,12 ---
7 Marit Simonse AV `56 2,66 2,59 2,66 ---



Senioren mannen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Joel Hillebrand Delta Sport 18,98 -0.6 m/s22,00
Klaas de Boer Heinkenszand DNS ---



Senioren mannen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Joel Hillebrand Delta Sport 41,24 ---



Senioren mannen - 2000 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Zuidhof AV `56 7:25,61 ---
2 Henk de Kiewit AV `56 10:03,55 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Niels Groot Spark 37,10 37,03 38,24 38,24 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Thomas Eisenga Halsteren 36,76 35,86 37,44 37,44 ---
2 Joel Hillebrand Delta Sport DQ 31,14 DQ 31,14 26,37
Dries Meeusen Belgie - - - DNS 62,40



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Joel Hillebrand Delta Sport 5,15 5,34 5,06 5,34 5,40



Senioren vrouwen - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Iris Pieters Rotterdam 20,73 -0.6 m/s---



Senioren vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 2000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Vera Wisse Zeeland 36,65 37,45 38,73 38,73 40,60
2 Audrey de Beule Zeeland 25,77 23,87 24,54 25,77 ---
3 Nadine De Rijke Delta Sport 22,84 21,86 22,84 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jolanda 't Jong Delta Sport 25,87 25,47 DQ 25,87 ---
2 Nadine De Rijke Delta Sport 17,45 18,73 19,23 19,23 ---



Senioren vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten