• 80m
  • 2000m
  • Kogel
  • Speer
  • Ver
  • Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Ruchama Houtzager Delta Sport 11,03 -0.4 m/s10,77
    2 Fenna Gelderblom AV `56 11,35 -0.3 m/s---
    3 Fleur Leenheer Delta Sport 11,49 -0.4 m/s11,06
    4 Tamar van Daalen AV `56 11,79 -0.3 m/s---
    5 Xenia Kroonen RK HAV 11,81 -0.4 m/s---
    6 Ilse Goudswaard Delta Sport 12,07 -0.3 m/s11,90
    7 Lisa Kapteijn AV `56 12,56 -0.3 m/s---
    8 Sanne de Baar AV `56 12,85 -0.3 m/s---
    9 Anouk Leenheer Delta Sport 13,03 -0.4 m/s---

    Uitslagen 2000 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Ruchama Houtzager Delta Sport 7:33,84 ---
    2 Ilse Goudswaard Delta Sport 7:37,24 ---
    Sanne de Baar AV `56 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Suzanne Verschuren SCSP 9,46 9,85 10,02 10,02 ---
    2 Fenna Gelderblom AV `56 8,28 8,96 8,90 8,96 ---
    3 Ruchama Houtzager Delta Sport 8,73 8,35 7,41 8,73 ---
    4 Lisa Kapteijn AV `56 7,68 7,11 6,33 7,68 ---
    5 Anouk Leenheer Delta Sport 5,89 5,83 6,20 6,20 ---
    6 Tamar van Daalen AV `56 6,17 5,95 6,15 6,17 ---

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3ResOBP
    1 Fenna Gelderblom AV `56 28,51 26,39 22,78 28,51 ---
    2 Suzanne Verschuren SCSP 18,08 20,01 21,44 21,44 ---
    3 Lisa Kapteijn AV `56 17,34 17,45 17,75 17,75 ---
    4 Anouk Leenheer Delta Sport 15,60 DQ 15,78 15,78 ---
    5 Fleur Leenheer Delta Sport 11,68 12,98 14,11 14,11 ---
    6 Sanne de Baar AV `56 12,49 DQ 11,50 12,49 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam P1P2P3Res OBP
    1 Ruchama Houtzager Delta Sport 3,78 DQ 4,61 4,61 ---
    2 Tamar van Daalen AV `56 4,23 4,28 4,52 4,52 ---
    3 Xenia Kroonen RK HAV 3,80 3,88 4,09 4,09 ---
    4 Fleur Leenheer Delta Sport 4,06 4,00 4,04 4,06 ---
    5 Fenna Gelderblom AV `56 4,00 DQ DQ 4,00 ---
    6 Lisa Kapteijn AV `56 3,73 3,44 3,73 3,73 ---
    7 Sanne de Baar AV `56 3,57 3,52 3,67 3,67 ---
    Ilse Goudswaard Delta Sport DQ DQ DQ DQ ---