Uitslagen Wageningen Track Meeting-2

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Wouter van...er linde PH 12,25 -1.2 m/s---
2 Bram van Aalten AL73 12,41 -1.2 m/s---
3 Kevin Klomp AV Statina 13,01 -0.2 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ralf Looze Phanos 24,58 -2.2 m/s---
2 Bram van Aalten AL73 25,02 -0.3 m/s---
3 Joeri van Etten Atledo 27,18 -0.8 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Ralf Looze Phanos 53,20 ---
2 Thijs Hubers De Liemers 53,30 ---
3 Kevin Klomp AV Statina 56,82 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mahadi Abdi Ali AV Unitas 2:03,87 ---
2 Puk van Gool AV Attila 2:07,24 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Freek Lier VTLS 4:05,52 ---
2 Reinout Wiggers De Liemers 4:08,38 ---
3 Merlijn Dekker Almere `81 4:10,61 ---
4 Melle Albada GACH 4:11,08 ---
5 Ralph van ...uwelingen PH 4:19,88 ---
6 Jilles Warmer SPLS 4:21,63 ---
7 Niels Aarts AVGM 4:21,92 ---
8 Sjoerd Heemskerk AKU 4:24,37 ---
9 Niels Gersonius Castricum 4:43,14 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Patrick Zweekhorst Triathlon 43,90 ---
2 Lucas Hoevers TRTL 33,36 ---
3 Edward van Egdom Triathlon 29,61 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lucas Hoevers TRTL 10,98 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Edward van Egdom Triathlon 40,47 ---
2 Patrick Zweekhorst Triathlon 39,10 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin de Vor VAV 1,89 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Joshua Record AV 1923 3,20 ---



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bernard Fourie Zuid-Afrika 11,39 -1.3 m/s---
2 Sawa Bezelev AV Athlos 11,87 -1.3 m/s---
3 Ivan Prinsloo Zuid-Afrika 12,06 -1.3 m/s---
4 Rens van der Schaaf VAV 12,20 +0.8 m/s---
5 Lucbeau Nkurunziza U-Track 12,24 +0.8 m/s---
6 Youp Pletting AV34 12,31 -0.1 m/s---
7 Sven Koldenhof AV34 12,58 +0.8 m/s---
8 Quincy Stjeward Phanos 13,21 -0.7 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Bernard Fourie Zuid-Afrika 22,87 -0.4 m/s---
2 Shaquille Brahm U-Track 22,93 -1.0 m/s---
3 Ivan Prinsloo Zuid-Afrika 23,54 -0.4 m/s---
4 Mp Hendriks Zuid-Afrika 23,59 -0.4 m/s---
5 Sawa Bezelev AV Athlos 24,04 -2.2 m/s---
6 Rens van der Schaaf VAV 24,59 -0.3 m/s---
7 Youp Pletting AV34 25,24 -2.2 m/s---
8 Sven Koldenhof AV34 26,35 -1.0 m/s---
9 Bas de Wit AV34 26,78 -1.0 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Mp Hendriks Zuid-Afrika 51,83 ---
2 Jeremy Wevers Castricum 1:00,36 ---
3 Pim van der Pol Atledo 1:12,38 ---
4 Bonno Noom Castricum 1:13,90 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Heinrich Herbst Zuid-Afrika 1:57,67 ---
2 Lars Olde VAV 2:00,61 ---
3 Jasper Lubbers SPWS 2:04,37 ---
4 Bart Maas Ciko `66 2:06,16 ---
5 Jorn Gerrits AV Unitas 2:07,97 ---
6 Jasper Kuiters Climax 2:08,11 ---
7 Julian Vreeling Start `78 2:08,61 ---
8 Joris Roosink AV Rijssen 2:12,44 ---
9 Thomas van...er Vooren Triathlon 2:16,23 ---
10 Jeremy Wevers Castricum 2:24,39 ---
11 Bonno Noom Castricum 2:54,07 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Heinrich Herbst Zuid-Afrika 4:17,06 ---
2 Justin Lam Almere `81 4:23,97 ---
3 Bram Tolkamp AVA `70 4:24,39 ---
4 Tom de Leeuw Almere `81 4:24,81 ---
5 Andu Vollema Hanzesport 4:25,43 ---
6 Thijs van Aalten AL73 4:32,11 ---
7 Abdulwahid Kaya AV Rijssen 4:33,03 ---
8 Bob te Lindert AV Argo 4:35,05 ---
9 Wilbert Dennekamp AV Rijssen 4:36,82 ---
10 Lars Mertens AV Cifla 4:39,04 ---
11 Sjors Visser CAV Energie 4:39,95 ---
12 Stan Prinsen AVA `70 4:43,53 ---
13 Jurriaan de Rijk Haag 4:46,81 ---
14 Ernst Buijnsters Castricum 4:50,01 ---
15 Christiaan... der Gaag Pallas `67 4:52,94 ---
16 Luuk Nusselder AV Argo 4:54,23 ---
17 Martijn Flipsen Atledo 4:57,63 ---
18 Aron Koning AV De Keien 4:59,35 ---
19 Dylan Meyer AV34 5:13,32 ---



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Kris van Leeuwen KAV Holland 16:28,94 ---
2 Zowie ter Hove AL73 17:38,82 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Kennith Sinclair Zuid-Afrika 15,09 -1.4 m/s---
2 Mp Hendriks Zuid-Afrika 15,42 -1.4 m/s---
3 Rens van der Schaaf VAV 16,24 -1.4 m/s---
4 Daan Modderkolk AL73 17,25 -1.4 m/s---
5 Bas de Wit AV34 17,73 -1.4 m/s---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jason van Rooyen Zuid-Afrika 45,45 ---
2 Shaquille Bleecke Almere `81 41,15 ---
3 Joshua Joubert Zuid-Afrika 28,53 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 15,16 ---
2 Jason van Rooyen Zuid-Afrika 15,07 ---
3 Joshua Joubert Zuid-Afrika 13,77 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Yannick Maas AV Sprint 62,29 ---
2 Marvin Straathof Climax 38,98 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Daan Modderkolk AL73 1,83 ---
2 Sven van Merode ATOP 1,77 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marvin Straathof Climax 2,90 ---
2 Jonas Mars Pallas `67 2,80 ---
3 Julian Record AV 1923 2,60 ---
4 Luuk Peters AV PEC 1910 2,40 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Roel Teeling De Spartaan 5,98 +1.1 m/s---
2 Sven van Merode ATOP 5,08 +2.3 m/s---
3 Jonas Mars Pallas `67 4,80 +1.1 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Richard Achterberg VAV 12,23 +0.8 m/s---
2 Vince Cairo SV Veendam 12,47 -0.1 m/s---
3 Luc Bonten Pallas `67 12,65 -1.2 m/s---
4 Hans de Wit AV34 13,38 -0.2 m/s---
5 Andre Lassooij GACH 13,59 -0.6 m/s---
6 Paul Sijssens Pallas `67 13,62 -0.6 m/s---
7 Peter Pesch AV Zuidwal 13,63 -0.2 m/s---
8 Dolf van de Voort PAC 13,83 -0.7 m/s---
9 Wilbert Ulijn AV Oss `78 13,93 -0.7 m/s---
10 Jeroen Suurmond Arena 14,09 -0.6 m/s---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Vince Cairo SV Veendam 25,12 -2.2 m/s---
2 Hans de Wit AV34 26,58 -0.6 m/s---
3 Vincent Heetvelt AV 1923 27,63 -0.8 m/s---
4 Ron Eijkenboom AV34 27,89 -0.6 m/s---
5 Matthieu v... den Berg GACH 28,16 -0.1 m/s---
6 Wilbert Ulijn AV Oss `78 28,49 -0.1 m/s---
7 Jeroen Suurmond Arena 28,50 -0.1 m/s---
8 Andre Lassooij GACH 28,89 -0.8 m/s---
9 Carlo van de Weerd VAV 30,13 -0.8 m/s---



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 56,40 ---
2 Luc Bonten Pallas `67 56,67 ---
3 Dolf van de Voort PAC 1:02,67 ---
4 Jeroen Suurmond Arena 1:05,99 ---
5 Bram-Sieben Rosema Pallas `67 1:07,21 ---
6 Fabrizio M...i Manes AV 1923 1:09,63 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marijn van...er Putten HLLM 1:59,11 ---
2 Michiel L...¶Schner GACH 2:00,95 ---
3 John Romkes LGPK 2:17,15 ---
4 Arne de Groot AV Cifla 2:21,96 ---
5 Ernst van Raaij Nijmegen 2:22,12 ---
6 Jochem van Hal AV 1923 2:43,04 ---
7 Fabrizio M...i Manes AV 1923 2:46,65 ---
8 Dirk Wigmans avVN 2:49,95 ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Benjamin Romkes AV Zaanland 4:08,83 ---
2 Michel Hageman De Spartaan 4:28,47 ---
3 Jeremy Eilander AV Veluwe 4:39,57 ---
4 Dick Leseman Ciko `66 5:01,50 ---
5 Jan Versteege AV Zaanland 5:05,70 ---
6 Jaap van riet Hanzesport 5:07,92 ---
7 Peter Kaljouw avVN 5:10,82 ---
8 Michel Franssen LGPK 5:13,53 ---
9 Rinus Groen AV Veluwe 5:43,98 ---



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Wissema De Liemers 16:05,28 ---
2 Frank Reintjes De Liemers 16:05,79 ---
3 Tonnie Stouten AV Veluwe 16:09,54 ---
4 Herman Leeman AAC 16:30,83 ---
5 Mohamed Mohammadi AAC 16:40,10 ---
6 Jaap Vink AV Phoenix 16:41,49 ---
7 Arie van Houwelingen Eindhoven 16:55,67 ---
8 Martijn Schakelaar BB lopers 17:06,26 ---
9 Jan van Hoeven Olympus `70 17:07,58 ---
10 Simon van den Enden AV Phoenix 17:12,25 ---
11 Gerard Kroes Cialfo 17:15,04 ---
12 Frank Staal AV Phoenix 17:19,04 ---
13 Hans van Dijk Altis 17:50,32 ---
14 Rubert Rietkerk Altis 18:02,82 ---
15 Maurits de Ruiter GACH 18:22,04 ---
16 Remko Klijn HLLS 18:53,81 ---
17 Anko de Vries Pallas `67 19:16,39 ---
18 Leo Nauta Pallas `67 19:24,70 ---
19 Michel Verhoeven AV Sprint 19:35,59 ---
20 Rutger Thung LGAS 19:38,32 ---
21 Jeroen Oudenhoven Pallas `67 20:08,57 ---
22 Andrãƒâ... Driessen AV Wijchen 20:14,00 ---
23 Jos Stuyt Pallas `67 20:32,11 ---
24 Rien Fokkens AV Zeewolde 20:56,39 ---
25 Ron van Megen Altis 21:58,43 ---
26 Cees de Vries avVN 22:38,31 ---
27 John Toonen ATHL 22:39,13 ---
28 Bauke de Jong avVN 23:22,35 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Teo Maat AV Fortuna 48,05 ---
2 Jasper Rood Nijmegen 40,07 ---
3 Niels Schager AV 1923 23,09 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen 11,53 ---
2 Vince Cairo SV Veendam 11,15 ---
3 Niels Schager AV 1923 8,21 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Keith Beard Rotterdam 62,17 ---
2 Teo Maat AV Fortuna 34,32 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Martijn va...de Peppel VAV 3,00 ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Onno Waalewijn AV 1923 3,88 +1.2 m/s---



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Jans... Hendriks Triathlon 15,93 -0.6 m/s---
2 Alma Hollen AV34 15,96 -0.6 m/s---



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Christy van Beek Pallas `67 2:28,61 ---



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Mirjam Koersen GACH 5:04,53 ---
2 Lia Wijnberger Ciko `66 5:09,12 ---
3 Marleen Heemels AV Zaanland 5:32,55 ---



Masters vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Mirjam Aberkrom AV Edam 34,15 ---
2 Mariãƒâ... Voskamp Hanzesport 29,39 ---
3 Alma Hollen AV34 26,24 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mariãƒâ... Voskamp Hanzesport 10,45 ---
2 Mirjam Aberkrom AV Edam 10,36 ---
3 Welmoed Soepboer Pallas `67 7,86 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mariãƒâ... Voskamp Hanzesport 32,55 ---
2 Weia Reinboud HLLS 31,40 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Weia Reinboud HLLS 1,41 ---



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Alma Hollen AV34 3,28 +1.5 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Nadine Willems De Liemers 1:00,61 ---
2 Rowan van Dongen Scorpio 1:05,75 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Laura Rijvers THOR 4:53,36 ---
2 Judi Becx AV Attila 4:55,93 ---
3 Rowan van Dongen Scorpio 5:00,84 ---
4 Marianne van Deelen Climax 5:34,56 ---



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janine Verhaar U-Track 12,77 -0.6 m/s---
2 Sabrine Vels AV Argo 12,92 -1.2 m/s---
3 Velmein Hendricks Zuid-Afrika 13,76 -0.7 m/s---
4 Nina Becx AV Attila 13,90 -0.7 m/s---
5 Iris de Ruiter AV 1923 13,91 -1.3 m/s---
6 Jadene Jacobs Zuid-Afrika 14,18 -0.7 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Thea Penberthy Zuid-Afrika 26,26 -1.0 m/s---
2 Hanna van Aalten AL73 26,77 -1.0 m/s---
3 Lizandi Schoeman Zuid-Afrika 27,51 -1.0 m/s---
4 Klare van Heerden Zuid-Afrika 27,55 -0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Klare van Heerden Zuid-Afrika 1:03,53 ---
2 Nina Becx AV Attila 1:03,77 ---
3 Ilona van ...r Giessen VOLO 1:04,57 ---
4 Merel Wevers AV34 1:08,24 ---
5 Elke Robberts Zuid-Afrika 1:09,09 ---
6 Cherie Pretorius Zuid-Afrika 1:10,39 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Babet Broekman SHRT 2:22,67 ---
2 Gerber Loman Cialfo 2:25,91 ---
3 Marinde van Dis SPWS 2:27,98 ---
4 Elke Robberts Zuid-Afrika 2:34,77 ---
5 Naomi van Hierden AV Argo 2:39,49 ---
6 Cherie Pretorius Zuid-Afrika 2:44,62 ---
7 Anouk Remijnse Castricum 2:58,42 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jessica Aylward Zuid-Afrika 4:57,70 ---
2 Emmie Weekers AV Weert 5:00,72 ---
3 Demi Zwiers KAV Holland 5:03,15 ---
4 Anouk van Nellestijn LGPK 5:20,88 ---
5 Cezanne Coetzee Zuid-Afrika 5:23,21 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam Res OBP
1 Thea Penberthy Zuid-Afrika 14,95 -2.3 m/s---
2 Devrah Leerdam U-Track 15,08 -2.3 m/s---
3 Jadene Jacobs Zuid-Afrika 19,02 -2.3 m/s---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Eva Peters AV PEC 1910 33,60 ---
2 Iris de Ruiter AV 1923 33,05 ---
3 Danae Kloppers Zuid-Afrika 30,71 ---
4 Sunette Luther Zuid-Afrika 30,66 ---
5 Anina van Dis SPWS 22,91 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sunette Luther Zuid-Afrika 12,18 ---
2 Amone de wet Zuid-Afrika 11,42 ---
3 Eva Peters AV PEC 1910 10,98 ---
4 Maureen Wissing AL73 10,59 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amone de wet Zuid-Afrika 42,50 ---
2 Maureen Wissing AL73 33,28 ---
3 Eva Peters AV PEC 1910 33,17 ---
4 Sanne Golembiewski De Liemers 33,15 ---
5 Danae Kloppers Zuid-Afrika 31,70 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Katelynn-F...othballer Zuid-Afrika 1,65 ---
2 Merel Wevers AV34 1,35 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sabrine Vels AV Argo 5,26 +1.7 m/s---
2 Iris de Ruiter AV 1923 4,88 +1.7 m/s---
3 Lizandi Schoeman Zuid-Afrika 4,70 +1.4 m/s---
4 Isabel Hooijman AKU 4,09 +0.4 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robbin de Gee VAV 11,69 -1.3 m/s---
2 Stijn Jorissen AC TION 11,83 -0.1 m/s---
3 Floris Heil AV34 12,01 -0.1 m/s---
4 Riepko de Vries ASTX 12,12 -0.1 m/s---
4 Tristan Domin AL73 12,12 -0.1 m/s---
6 Sjors Schellekens ASTX 12,13 -1.3 m/s---
7 Vincent Hocq AV Phoenix 12,19 -1.2 m/s---
8 Matthieu v...er Brugge PH 12,23 +0.8 m/s---
9 Bart Wesselink AVA `70 12,24 -0.2 m/s---
10 Koen Bonekamp AV34 12,36 -1.2 m/s---
11 Martijn van Gilst PH 12,57 +0.8 m/s---
12 Hend de Jager AV Statina 12,65 -0.2 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stijn Jorissen AC TION 23,66 -2.2 m/s---
2 Robbin de Gee VAV 23,90 -0.4 m/s---
3 Vincent Hocq AV Phoenix 24,35 -0.3 m/s---
4 Tristan Domin AL73 24,59 -2.2 m/s---
5 Bart Wesselink AVA `70 24,61 -0.3 m/s---
6 Martin Klompmaker TRTL 25,62 -0.3 m/s---
7 Nãƒâ©D... Dhafer Hanzesport 26,67 -0.6 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Wolters Phanos 50,77 ---
2 Jos van Schijndel PH 51,71 ---
3 Koen Bonekamp AV34 54,02 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Peter Wolters Phanos 1:57,51 ---
2 Job Dusch Scopias 1:59,77 ---
3 Patrice Mourre AV 1923 2:06,44 ---
4 Sjoerd van Reeuwijk AV Phoenix 2:08,60 ---
5 Luke Heijnen Helden 2:09,47 ---
6 E Kuijvenhoven Nijmegen 2:21,29 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Jama Osman Iman AV De Keien 4:11,51 ---
2 Erwin Koopstra AKU 4:16,97 ---
3 Arnout Salome Pijnenburg 4:18,62 ---
4 Arjen van der Logt AV Phoenix 4:20,96 ---
5 Remi Rondeel AV Argo 4:24,48 ---
6 Maarten Haegens Pijnenburg 4:26,24 ---
7 Vincent Maalderink Hanzesport 4:26,85 ---
8 Reinier Stroo HLLS 4:27,44 ---
9 Greg van der Velde HRCL 4:28,46 ---
10 Bjorn Heijnen AV Zaanland 4:35,50 ---
11 Guus Beking Hanzesport 4:40,30 ---
12 Ruud Baaiman GACH 4:46,19 ---
13 Geert Nobel Running2000 4:51,09 ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Mensen Leiden 15:22,46 ---
2 Robert Planting HLLS 15:38,60 ---
3 Jim Rothweiler KAV Holland 15:38,72 ---
4 Nick van der Poel ARV Ilion 15:39,95 ---
5 Jorin Kamps HLLS 15:46,10 ---
6 Edwin Slijkhuis VTLS 15:47,69 ---
7 Kamiel Jacobs HAAS 16:01,16 ---
8 Oscar Mulder Eindhoven 16:03,42 ---
9 Niek van Son Eindhoven 16:07,27 ---
10 Maarten Zeegers VTLS 16:07,44 ---
11 Pieter Bakx Rotterdam 16:12,65 ---
12 Jaron Toonen ATHL 16:40,56 ---
13 Marco Meeuwse Eindhoven 16:41,05 ---
14 Tjerk Notten AV 1923 16:46,66 ---
15 Carlos Baltus AV Cifla 16:49,56 ---
16 Leonard Tersteeg AV Phoenix 16:56,26 ---
17 Albert de Bakker Pallas `67 17:36,09 ---
18 Jeffrey Smetsers AV De Keien 17:36,43 ---
19 Erwin Koens Rotterdam 17:49,42 ---
20 Jack van der Walle AV Haarlem 18:07,84 ---
21 Jeroen Driehuis AV PEC 1910 18:19,40 ---
22 Jeroen van...ilgenburg HLLS 18:26,16 ---
23 Mark Jochem HAAS 18:31,29 ---
24 Elco van Groningen AV Hera 19:13,88 ---
25 Lex Verhoog TRTL 19:29,14 ---
26 Tom Fokkens Running2000 19:59,32 ---



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Tomas Snel ASTX 17,92 -2.2 m/s---
2 Floris Heil AV34 18,03 -2.2 m/s---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Colin Schalken PH 39,26 ---
2 Adriaan Saman AV34 37,86 ---
3 Ruben van Ameijden Parthenon 37,63 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 12,84 ---
2 Stijn Jorissen AC TION 11,45 ---
3 Vincent Hocq AV Phoenix 8,07 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jannik Klumpenaar VAV 51,74 ---
2 Randy van Geenen Almere `81 50,05 ---
3 Hend de Jager AV Statina 23,46 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tieme Klinkers AV Phoenix 1,98 ---
2 Adriaan Saman AV34 1,83 ---
3 Jannik Klumpenaar VAV 1,77 ---
3 Dave Suurs AV34 1,77 ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jannik Klumpenaar VAV 5,72 +2.7 m/s---
2 Riepko de Vries ASTX 5,66 +0.2 m/s---
3 Sjors Schellekens ASTX 5,49 +1.5 m/s---
4 Hend de Jager AV Statina 5,34 +3.7 m/s---
5 Dave Suurs AV34 5,18 +1.5 m/s---
6 Tomas Snel ASTX 4,98 +1.4 m/s---
7 Martijn van Gilst PH 4,87 +1.6 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lucia Uit het Broek Nijmegen 29,18 -0.8 m/s---
2 Cindy Jansen AV Wijchen 31,02 -0.1 m/s---
3 Anne Bavelaar SV Putten 32,45 -0.1 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Sandra Sikkema AV Impala 1:02,55 ---
2 Bo Welgraaf AV34 1:03,38 ---
3 Lucia Uit het Broek Nijmegen 1:08,18 ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Fieke Wolters Nijmegen 2:20,22 ---
2 Sonja van Oers PH 2:22,27 ---
3 Gerrieke ...temarsink AV Phoenix 2:25,63 ---
4 Emilia Gvozdenovic Leiden 2:26,83 ---
5 Esther Jansen AV Wijchen 2:33,76 ---
6 Joanne Siccama TRTL 2:42,59 ---
7 Judith Kas TRTL 3:05,98 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Dian van der Zande GACH 4:58,73 ---
2 Marieke Gimbel AV Phoenix 5:25,70 ---
3 Lotte Visser CAV Energie 5:28,74 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Christine Venhuizen SHRT 17:40,51 ---
2 Esmãƒâ...â¶Ricke AV Cifla 18:04,95 ---
3 Marije Peters SHRT 18:05,07 ---
4 Karen Wijlaars PH 18:28,06 ---
5 Mireille Baart Pallas `67 18:38,05 ---
6 Hellen de Vries AV PEC 1910 18:53,46 ---
7 Andrea van Lieshout LGAS 19:59,92 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bibi Lotte...der Horst AL73 41,73 ---
2 Karin Prent Leiden 33,44 ---
3 Mandy van Egdom Running2000 31,22 ---
4 Trischa Aberkrom AV Edam 28,27 ---
5 Marielle de Rijk TRTL 26,97 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Bibi Lotte...der Horst AL73 10,29 ---
2 Marielle de Rijk TRTL 9,13 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Mandy van Egdom Running2000 27,01 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jolien de Haan PH 1,59 ---
2 Nathalie de Vries Arena 1,53 ---
3 Sanne van Essen AV Phoenix 1,38 ---
4 Floranke te Brake U-Track 1,29 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Anouk Olijve PH 4,78 +0.9 m/s---
2 Jolien de Haan PH 4,65 +2.2 m/s---
3 Nathalie de Vries Arena 4,22 +0.5 m/s---
4 Sanne van Essen AV Phoenix 3,72 +0.8 m/s---
5 Floranke te Brake U-Track 3,68 +0.7 m/s---