Uitslagen Wageningen Track Meeting-3

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Joeri van Kuppeveld De-Atleet 11,85 +0.6 m/s---
2 David Janssen Ciko `66 12,54 +0.1 m/s---
3 Michael van Baal AV Statina 13,67 ---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Michael Hooper AV PEC 1910 23,37 +0.2 m/s---
2 Joeri van Kuppeveld De-Atleet 24,05 +0.2 m/s---
3 Mark Hofma ATV Venray 25,89 +0.3 m/s---
4 Kevin Hardeman Climax 26,18 +0.3 m/s---



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Hans Velthuis Ciko `66 52,09 ---
2 Remi van Oosterhout VOLO 54,76 ---
3 Mark Hofma ATV Venray 55,44 ---
4 Michael van Baal AV Statina 1:00,29 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Reinout Wiggers De Liemers 1:55,73 ---
2 Freek Lier VTLS 1:55,82 ---
3 Younes Chaout U-Track 1:59,38 ---
4 Casper van Well AV Cifla 2:02,53 ---
5 Bart Konig Pallas `67 2:04,61 ---
6 Arne te Nijenhuis MPM 2:05,48 ---



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Milco Hahury AV Cifla 4:08,30 ---
2 Messaoud Dardouri AV Atverni 4:09,38 ---
3 Joost Wieleman Almere `81 4:12,36 ---



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Merlijn Dekker Almere `81 15:17,39 ---
2 Joeri Slagter AV Hera 16:16,47 ---
3 Jilles Warmer SPLS 17:20,22 ---
4 Yared Stifanos HLLS 17:36,39 ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Lucas Hoevers TRTL 39,01 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lucas Hoevers TRTL 12,18 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 David Janssen Ciko `66 5,69 +0.1 m/s---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Shaquille Brahm U-Track 11,22 +0.4 m/s---
2 Rakeem Zuylen U-Track 11,90 +1.1 m/s---
3 Gennaro Biswane U-Track 12,07 +0.4 m/s---
4 Isaac Wilson De-Atleet 12,15 +0.5 m/s---
5 Bas Bernts AV Wijchen 12,22 +0.5 m/s---
6 Justin Robles Pallas `67 12,26 +0.5 m/s---
7 Luc Beau Nkurunziza U-Track 12,53 +1.1 m/s---
8 Max van Haren ATV Venray 12,56 +1.1 m/s---
9 Roel Groot Pallas `67 13,37 +0.1 m/s---
10 Jasper Rou VAV 14,17 ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Isaac Wilson De-Atleet 24,78 +0.2 m/s---
2 Armin Harms Climax 25,08 +0.2 m/s---
3 Luuk van d...Meiracker Pallas `67 25,57 +0.3 m/s---



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Armin Harms Climax 55,38 ---
2 Bart Maas Ciko `66 55,86 ---
3 Luuk Verploegen AV Wijchen 59,82 ---
4 Davy Baardink AAV SISU 1:00,10 ---
5 Luuk Nusselder AV Argo 1:02,19 ---
6 Niek Frijlink Climax 1:09,35 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Olde VAV 2:00,49 ---
2 Jasper Koopmans HLLS 2:00,64 ---
3 Jasper Kuiters Climax 2:04,26 ---
4 Olle van den Boom ATV Venray 2:04,27 ---
5 Brian Versluis AV Atverni 2:04,32 ---
6 Jasper Lubbers SPWS 2:05,13 ---
7 Tim Lelieveld SHRT 2:07,01 ---
8 Julian Vreeling Start `78 2:07,83 ---
9 Nick Marsman ACO 2:08,34 ---
10 Mark Naaijer CAV Energie 2:09,33 ---
11 Sjors Visser CAV Energie 2:14,25 ---
12 Alex Chan U-Track 2:19,86 ---
13 Jelle de Roon Atledo 2:20,10 ---
14 Tobias van Helden AV Cifla 2:22,10 ---
15 Niels Theloosen AV Cifla 2:23,01 ---
16 Jerrel Balke AVA `70 2:28,78 ---
17 Niek Frijlink Climax 2:29,66 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Maurits Versluis AV Atverni 4:21,43 ---
2 Jeroen Bakker HLLS 4:24,45 ---
3 Wouter Stokkermans Atledo 4:28,17 ---
4 Ahmed Abubakar DAK 4:28,80 ---
5 Stijn van Geene VOLO 4:28,87 ---
6 Lars Mertens AV Cifla 4:29,41 ---
7 Tim Verbeek SHRT 4:29,72 ---
8 Lars Biemans AV Atverni 4:33,62 ---
9 Jay van Brienen HLLS 4:34,64 ---
10 Nieckjan Gal AV Argo 4:36,82 ---
11 Rens Houwer AV Argo 4:37,56 ---
12 Cain Rutgers Almere `81 4:38,36 ---
13 Harry van Ham DAK 4:42,60 ---
14 Christiaan... der Gaag Pallas `67 4:44,86 ---
15 Tim te Brake AVA `70 4:55,52 ---



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jake Jack...n-Gremmer NZL 16:03,01 ---
2 Ruben Sansom Pallas `67 16:55,59 ---
3 Bob te Lindert AV Argo 16:57,62 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 41,96 ---
2 Djurre van der Molen Pallas `67 39,79 ---
3 Emiel Rigter Almere `81 39,48 ---
4 Olle van den Boom ATV Venray 30,56 ---
5 Yoran van Meeuwen Ciko `66 29,54 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 16,24 ---
2 Shaquille Bleecke Almere `81 15,59 ---
3 Yoran van Meeuwen Ciko `66 10,93 ---
4 Djurre van der Molen Pallas `67 10,90 ---
5 Olle van den Boom ATV Venray 10,89 ---
6 Martijn Flipsen Atledo 10,66 ---
7 Max van Haren ATV Venray 10,62 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Emiel Rigter Almere `81 52,44 ---
2 Djurre van der Molen Pallas `67 39,00 ---
3 Yoran van Meeuwen Ciko `66 38,30 ---
4 Niek Frijlink Climax 21,86 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Luuk van d...Meiracker Pallas `67 1,80 ---
2 Jonas Mars Pallas `67 1,59 ---
3 Martijn Flipsen Atledo 1,56 ---
4 Yoran van Meeuwen Ciko `66 1,53 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Luuk van d...Meiracker Pallas `67 5,70 +0.4 m/s---
2 Bas Bernts AV Wijchen 5,58 +0.1 m/s---
3 Max van Haren ATV Venray 5,45 +0.1 m/s---
4 Gijs Mourits VAV 5,34 +0.1 m/s---
5 Luuk Verploegen AV Wijchen 4,78 +0.8 m/s---
6 Jonas Mars Pallas `67 4,73 +0.1 m/s---
7 Roel Groot Pallas `67 4,65 +0.3 m/s---
8 Jasper Rou VAV 4,02 +0.1 m/s---
9 Jerrel Balke AVA `70 3,96 +0.1 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Suurmond Arena 13,55 ---



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jeroen Suurmond Arena 27,63 +0.1 m/s---
2 Paul Sijssens Pallas `67 28,37 +0.1 m/s---
3 Fabrizio M...i Manes AV 1923 28,88 +0.2 m/s---



Masters mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Dolf Smid AAV `36 56,85 ---
2 Jeroen Suurmond Arena 1:01,89 ---
3 Fabrizio M...i Manes AV 1923 1:07,22 ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rutger Thung LGAS 2:35,90 ---



Masters mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 John Romkes AV Gouda 4:49,07 ---
2 Renãƒâ...van Vliet AV Veluwe 5:20,87 ---



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Edwin Wissema De Liemers 15:37,61 ---
2 Ruud Beerepoot AV Hera 16:12,09 ---
3 Frank Staal AV Phoenix 17:06,21 ---
4 Chris Henet Running2000 18:11,76 ---
5 Stefan Scanu AV Argo 18:48,43 ---
6 Michel Verhoeven AV Sprint 18:54,31 ---
7 Joost Jansen AV NOP 19:06,20 ---
8 Jaap Vlaming AV NOP 19:17,64 ---
9 Pieter Jan Vlaming AV NOP 19:19,03 ---
10 Marcel Kuenen Fivelstreek 19:59,19 ---
11 Rutger Thung LGAS 20:12,29 ---
12 Jos Stuyt Pallas `67 20:32,16 ---
13 Andrãƒâ... Beldhuis Fivelstreek 22:31,36 ---



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen 38,33 ---
2 Henk Heijligers GVAC 32,53 ---
3 Richard van Egdom Pijnenburg 21,50 ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jasper Rood Nijmegen 11,73 ---
2 Henk Heijligers GVAC 9,41 ---
3 Frans Rutten Arena 7,42 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Henk Heijligers GVAC 35,32 ---
2 Frans Rutten Arena 29,36 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kadia Diedhiou Pallas `67 14,20 ---



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ria Hoksbergen Arena 3:06,07 ---



Masters vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Giny Veurink ACO 5:45,71 ---



Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Ieneke Voets Onbekend 22:49,33 ---



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ingrid Haas Pallas `67 19,46 ---
2 Joyce de Wit AAV `36 15,57 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ingrid Haas Pallas `67 7,28 ---
2 Joyce de Wit AAV `36 6,79 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Joyce de Wit AAV `36 10,38 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilona Hogenkamp ACO 14,15 +0.1 m/s---
2 Mariãƒâ... Jonkers AV Sprint 14,44 ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Flipsen Atledo 28,93 +0.1 m/s---
2 Mariãƒâ... Jonkers AV Sprint 29,62 +0.2 m/s---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tara Smid AAV `36 1:02,53 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rowan van Dongen Scorpio 2:21,98 ---
2 Ellen Jansen Start `78 2:23,74 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Robin Flipsen Atledo 5:25,12 ---



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yvonne van Baardwijk Climax 1,56 ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Yvonne van Baardwijk Climax 4,25 +0.3 m/s---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janine Verhaar U-Track 13,25 ---
2 Kadiatou Winklaar VAV 13,48 +0.5 m/s---
3 Betty Lahr Pallas `67 13,65 ---
4 Marinde van Dis SPWS 13,77 ---
5 Romy Beukeboom Pallas `67 13,95 ---
6 Lindsy Krop U-Track 14,15 ---
7 Amãƒâ©...Walgering U-Track 14,42 +0.1 m/s---
8 Suze Vermeer Pallas `67 14,44 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hanna van Aalten AL73 26,81 +0.3 m/s---
2 Marinde van Dis SPWS 28,09 +0.1 m/s---
3 Daphne van Zandvoort DAK 28,56 +0.1 m/s---
4 Eveline Brand De Liemers 29,57 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Floor Buigel Groningen 1:06,07 ---
2 Merel Wevers AV34 1:07,98 ---
3 Dorien Konig Pallas `67 1:08,01 ---
4 Bente Klumpenaar VAV 1:10,75 ---
5 Carolien de Korte AV Argo 1:11,48 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ashley Melcherts CAV Energie 2:10,74 ---
2 Nisrine Masrhalmi CAV Energie 2:16,48 ---
3 Shurianty Mathilda CAV Energie 2:22,05 ---
4 Fleur Kuijpers SHRT 2:23,03 ---
5 Babet Broekman SHRT 2:23,26 ---
6 Gerber Loman Cialfo 2:27,51 ---
7 Daphne van Zandvoort DAK 2:29,98 ---
8 Naomi Renssen U-Track 2:30,05 ---
9 Lisa Kroon CAV Energie 2:30,63 ---
10 Amber Olde SHRT 2:31,05 ---
11 Melissa Penteker U-Track 2:31,76 ---
12 Naomi van Hierden AV Argo 2:34,99 ---
13 Wietske Brouwer U-Track 2:42,22 ---
14 Janneke Mengerink Gloria 2:49,56 ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Annemarie Slangewal Altis 4:41,95 ---
2 Elke Molenaar SPLS 4:52,10 ---
3 Kristel van den Berg AV Fortuna 4:57,39 ---
4 Laura Schumacher CAV Energie 5:26,54 ---
5 Nina van Eijk AV Phoenix 5:34,41 ---



Meisjes Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Zillah Cornelissen De-Atleet 11,43 ---
2 Lotte Hendriksen Ciko `66 11,06 ---
3 Mattie Rasker ATV Venray 7,66 ---
4 Emmy Peters-Rit ATV Venray 6,66 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lotte Hendriksen Ciko `66 36,38 ---
2 Zillah Cornelissen De-Atleet 36,05 ---
3 Jet van der mark Ciko `66 31,01 ---
4 Marinde van Dis SPWS 26,26 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jet van der mark Ciko `66 1,41 ---
2 Merel Wevers AV34 1,32 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sanne Laa...nd Winder Climax 4,58 +0.7 m/s---
2 Romy Beukeboom Pallas `67 4,46 ---
3 Kadiatou Winklaar VAV 4,42 +1.0 m/s---
4 Mattie Rasker ATV Venray 4,28 +0.3 m/s---
5 Emmy Peters-Rit ATV Venray 3,56 +0.5 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rogier Janssen Kronos 11,22 +0.4 m/s---
2 Branco van Minnen AAV SISU 11,55 +0.4 m/s---
3 Joris Terhaag Kronos 11,73 +0.4 m/s---
4 Roel Verwer Haaksbergen 11,75 +0.4 m/s---
5 Tobias Versteeg Avantri 11,76 +0.6 m/s---
5 Benjamin ...Sselmann Duitsland 11,76 +0.6 m/s---
7 D’A... Nivillac Nijmegen 11,80 +0.6 m/s---
8 Tim ter Huurne ATV Venray 12,03 +0.6 m/s---
9 Martijn van der Vis TRTL 12,25 +0.6 m/s---
10 Philippe Massaar Climax 12,65 +0.5 m/s---
11 Bart Wesselink AVA `70 12,66 +0.5 m/s---
12 Martijn van Gilst PH 12,68 +1.1 m/s---
13 Martijn Hoekstra Nijmegen 12,72 +1.1 m/s---
14 Thierry Kortekaas AV Phoenix 12,90 +1.1 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Rogier Janssen Kronos 22,08 +0.2 m/s---
2 Benjamin ...Sselmann Duitsland 23,56 +0.2 m/s---
3 Bas Jubels AV Phoenix 23,94 +0.2 m/s---
4 Tim ter Huurne ATV Venray 24,20 +0.2 m/s---
5 Chris Begemann Pallas `67 24,96 +0.2 m/s---
6 Bart Wesselink AVA `70 25,20 +0.2 m/s---
7 Martijn Hoekstra Nijmegen 25,90 +0.2 m/s---
8 Thierry Kortekaas AV Phoenix 26,09 +0.3 m/s---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Branco van Minnen AAV SISU 49,92 ---
2 Roel Verwer Haaksbergen 51,99 ---
3 Bas Jubels AV Phoenix 52,22 ---
4 Rik Hanswijk Climax 55,56 ---
5 Martijn van der Vis TRTL 56,11 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Bram Som AL73 1:55,38 ---
2 Daniãƒâ... Franken AV34 1:57,80 ---
3 Albert Meijer Running2000 2:02,89 ---
4 Jeroen Driessen AV Wijchen 2:09,69 ---
5 Tipp Bongers SHRT 2:10,45 ---
6 Frank Buigel VTLS 2:15,40 ---



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Leon Graumans AV Phoenix 4:06,75 ---
2 Arjen van der Logt AV Phoenix 4:16,05 ---
3 Werner Wessels AV Rijssen 4:28,37 ---
4 Rink Hallmann AL73 4:29,57 ---
5 Anko de Vries Pallas `67 4:55,13 ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Peter-Jan Hardenbol Pijnenburg 15:37,33 ---
2 Bram Koppenaal HAAS 16:06,42 ---
3 Joep Emmen BB lopers 16:29,24 ---
4 Hans Rebers AV Phoenix 16:55,61 ---
5 Dennis Bast TRTL 17:59,11 ---
6 Erwin Wamelink AVA `70 18:06,29 ---
7 Remi Rondeel AV Argo 18:08,60 ---
8 Jeroen van...ilgenburg HLLS 18:13,20 ---
9 Jeffrey So AV 1923 18:35,76 ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 37,50 ---
2 Xander de Ruiter Avantri 32,22 ---
3 Robin Scholten AV Wijchen 29,33 ---
4 Dennis de Jong AV PEC 1910 28,40 ---
5 Rik Hanswijk Climax 24,75 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ruben van Ameijden Parthenon 12,10 ---
2 Tobias Versteeg Avantri 10,82 ---
3 Rutger van Breugel AV Wijchen 10,42 ---
4 Philippe Massaar Climax 10,25 ---
5 Robin Scholten AV Wijchen 9,75 ---
6 Xander de Ruiter Avantri 9,67 ---
7 Dennis Weijens AV 1923 9,20 ---
8 Dennis de Jong AV PEC 1910 8,84 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Robin Scholten AV Wijchen 44,83 ---
2 Rutger van Breugel AV Wijchen 44,68 ---
3 Dennis Weijens AV 1923 40,09 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Arthur van Eekhout Climax 4,57 +0.4 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Angela van Veen VAV 14,04 +0.1 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Susan van Sark Haaksbergen 30,80 +0.2 m/s---



Senioren vrouwen - 400 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marijke de Visser AV Phoenix 2:18,10 ---
2 Ilse Pullen ACO 2:20,37 ---
3 Karen Ruijter Kronos 2:29,66 ---
4 Nadine van den Hoven LGPK 2:39,90 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Karen Ruijter Kronos 5:23,36 ---
2 Marieke Gimbel AV Phoenix 5:26,85 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Joyce Vrijenhoek HLLS 17:55,45 ---
2 Hilda Huizing VOLO 21:23,54 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bibi Lotte...der Horst AL73 42,88 ---
2 Anna Goede AV 1923 36,91 ---
3 Lisanne Hoos AV34 36,01 ---
4 Ryan Heesbeen Nijmegen 26,77 ---
5 Ivon Riemersma Nijmegen 25,50 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ryan Heesbeen Nijmegen 8,10 ---
2 Ivon Riemersma Nijmegen 7,81 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Susan van Sark Haaksbergen 4,33 +0.1 m/s---