Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rob van Genderen AV Caesar Mannen 11,32 +0.2 m/s11,30 728
2 Kris Riemersma AV De Keien Mannen 11,75 +1.0 m/s11,99 633
3 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 11,82 +0.2 m/s11,60 618
4 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 11,85 +0.2 m/s11,79 0
5 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 11,90 +0.2 m/s11,90 601
6 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 11,99 +0.4 m/s--- 583
7 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 12,00 +0.2 m/s11,72 581
8 Bram Geven Atletiek L...al Mannen 12,00 +0.2 m/s11,80 581
9 David van der Lugt GVAC Mannen 12,06 +0.3 m/s12,40 568
10 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 12,15 +1.0 m/s12,14 550
11 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 12,16 +1.0 m/s12,16 548
12 Jochem van Duren GVAC Mannen 12,27 +0.4 m/s--- 0
13 Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 1 12,32 +0.3 m/s12,50 0
14 Yorick Jansen Atletiek M...ht Mannen 12,33 +1.0 m/s12,10 515
15 Daniël Bellefroid AVON Mannen 12,34 +0.2 m/s11,84 513
16 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 12,36 +0.4 m/s--- 0
17 Marco Rietjens Atletiek L...al Mannen 12,43 +1.0 m/s12,35 0
18 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 12,52 +1.0 m/s12,30 0
19 Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,53 +0.3 m/s12,45 0
20 Roel Habets AVON Mannen 12,71 +0.3 m/s12,74 0
21 Casper Vorstermans Atletiek M...ht Mannen 12,73 +0.4 m/s13,00 0
22 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 12,78 +0.3 m/s12,50 430
23 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 12,85 +0.3 m/s12,50 0
24 Stijn van Damme AV Valkens...rd Mannen 13,31 +0.4 m/s13,20 0
25 Jurre Jaspers AV Caesar Mannen 13,58 +0.4 m/s13,00 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 23,13 -0.7 m/s22,97 727
2 Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,31 -0.7 m/s22,74 709
3 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 23,66 -0.7 m/s23,50 676
4 Kris Riemersma AV De Keien Mannen 23,84 -1.9 m/s24,16 659
5 Bram Geven Atletiek L...al Mannen 23,95 -0.7 m/s23,69 649
6 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 24,09 -0.7 m/s24,10 0
7 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 24,27 -0.7 m/s23,70 620
8 Daniël Bellefroid AVON Mannen 25,35 -1.9 m/s24,34 528
9 Yasser Mussagy ESAV Aster...en Team 2 25,42 -1.9 m/s25,00 522
10 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 25,58 -1.9 m/s25,00 0
11 Koen van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 25,78 -1.9 m/s24,95 493
12 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 25,87 +1.2 m/s25,40 0
13 Niels Kox GVAC Mannen 25,87 +0.5 m/s--- 486
14 Olaf Renes AV Caesar Mannen 25,89 +1.2 m/s26,00 485
15 Rick Kokken AV Reusel `69 Mannen 26,28 +0.5 m/s--- 454
16 Daan Verbakel HAC Mannen 26,57 +0.5 m/s--- 433
17 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 26,77 +1.2 m/s26,50 0
18 Roel Habets AVON Mannen 26,88 -1.9 m/s24,88 0
19 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 28,46 +0.5 m/s27,49 301
20 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 29,07 +0.5 m/s--- 0
Oscar Sinke AV Caesar Mannen DNS 27,00 0
Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen DNS 25,45 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 51,50 51,77 740
2 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 52,18 51,98 712
3 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 52,62 52,42 694
4 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 53,77 52,00 648
5 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 54,53 52,54 619
6 Guy Maas Atletiek M...ht Mannen 54,86 55,22 0
7 Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen 55,39 55,52 0
8 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 56,20 54,00 0
9 Ton Winkelmolen Atletiek L...al Mannen 56,49 56,43 548
10 Koen Salmaso AVON Mannen 58,01 55,18 496
11 Jeffrey van Eijck Atletiekve...TH Mannen 58,75 55,40 472
12 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 59,43 58,00 450
13 Aubry van der Plaats AVON Mannen 1:00,42 59,21 0
14 Lars Klokgieters AV Valkens...rd Mannen 1:02,39 1:02,00 0
15 Stan Ubachs Swift Atle...en Team 1 1:02,90 58,00 346
16 Jurre Jaspers AV Caesar Mannen 1:04,51 1:03,00 302
17 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 1:06,11 --- 260
18 Rob Schelle AV Reusel `69 Mannen 1:07,28 --- 0
Timo de Jong AV Caesar Mannen DNS --- 0
Tim Wissink ESAV Aster...en Team 2 DNS 55,00 0
Tim van Herwijnen GVAC Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 1:57,41 1:54,00 793
2 Rick Paffen Atletiek M...ht Mannen 1:58,12 1:58,07 780
3 Rik van der Steen Lopersgroe...ne Mannen 1:59,38 1:57,78 758
4 Juul Knoester GVAC Mannen 2:01,91 2:00,00 715
5 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 2:02,99 1:59,99 697
6 Ian Franssen Lopersgroe...ne Mannen 2:07,24 2:02,69 0
7 Alex Skrabanja AV Caesar Mannen 2:09,25 2:11,00 599
8 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:10,49 2:04,00 581
9 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 2:15,19 --- 515
10 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 2:16,33 1:59,00 0
11 Lourens Verhage AVON Mannen 2:18,84 2:17,72 466
12 Chris Steuns Swift Atle...en Team 1 2:20,06 2:20,00 451
13 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 2:20,87 2:25,00 441
14 Peter Mijsberg AV De Keien Mannen 2:23,07 2:17,00 414
15 Nick Wanten Swift Atle...en Team 1 2:24,54 2:17,00 0
16 Roel Peters GAC Gemert Mannen 2:28,41 2:32,52 351
17 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 2:30,91 2,29 323
18 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 2:32,91 --- 0
19 Michiel Ruland ESAV Aster...en Team 2 2:44,67 2:30,00 0
Ruben Sansom Atletiek M...ht Mannen DNS 1:57,19 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 15:47,71 15:00,00 740
2 Arne Jacobs ESAV Aster...en Team 1 16:14,18 16:00,00 0
3 Werner Gentle Lopersgroe...ne Mannen 16:47,42 17:03,82 628
4 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 16:48,98 17:32,46 625
5 Maarten Zeegers Atletiek M...ht Mannen 17:04,65 15:10,00 598
6 Nick Bocken AV Caesar Mannen 17:05,10 --- 598
7 Roger Heiligers AV Caesar Mannen 17:28,88 16:40,00 0
8 Jan de Kok GVAC Mannen 18:36,12 18:30,00 455
9 Willem Verhoeven ESAV Aster...en Team 2 18:37,90 17:10,00 453
10 Danny van Pol Atletiek L...al Mannen 19:10,30 --- 408
11 Lourens Verhage AVON Mannen 19:15,17 19:44,77 401
12 Jan van de Winkel Swift Atle...en Team 1 19:22,05 19:15,00 392
13 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 20:58,78 --- 274
14 Ruud van den Borne AV Reusel `69 Mannen 21:12,64 --- 0
15 Jasper Prins AV Valkens...rd Mannen 22:50,42 23:00,00 158
Peter Mijsberg AV De Keien Mannen DNS 16:58,00 0
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS 16:30,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 15,50 +0.6 m/s15,37 797
2 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 16,34 +0.6 m/s16,00 718
3 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 16,89 +0.6 m/s16,82 670
4 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 17,60 +0.6 m/s17,81 613
5 Ramon Rollinger AVON Mannen 17,62 +0.6 m/s17,47 611
6 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 17,78 +0.6 m/s18,50 599
7 Daan Verbakel HAC Mannen 18,06 +0.6 m/s--- 578
8 Joris van Vlerken GVAC Mannen 18,78 +0.6 m/s--- 527
9 Guido Klaassen Swift Atle...en Team 1 19,09 +0.6 m/s19,12 506
10 Ton Winkelmolen Atletiek L...al Mannen 19,18 +0.6 m/s18,21 501
11 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 19,72 +0.6 m/s--- 466
12 Ian Franssen Lopersgroe...ne Mannen 20,68 +0.6 m/s--- 410
13 Koen Terheijden Lopersgroe...ne Mannen 22,46 +0.6 m/s--- 0
14 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 26,17 +0.6 m/s20,00 167



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 13,73 --- 711
2 Haike Franssen GVAC Mannen 12,63 --- 641
3 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 11,79 --- 586
4 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 11,15 --- 542
5 Thies Coenen Swift Atle...en Team 2 10,61 10,58 504
6 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,51 9,85 497
7 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 10,47 10,93 0
8 Rick Kokken AV Reusel `69 Mannen 9,95 --- 457
9 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 9,94 --- 456
10 Jeroen Bekkers AV De Keien Mannen 9,62 --- 0
11 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 9,60 --- 431
12 Maurice Dassen AV Caesar Mannen 8,73 --- 0
13 Nick van der Zanden GVAC Mannen 8,61 --- 0
14 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 8,39 --- 337
15 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 8,31 --- 331
16 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 8,09 --- 313
17 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,90 8,95 0
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 7,75 --- 0
19 Rob Maas AV Reusel `69 Mannen 7,58 --- 0
20 Koen Salmaso AVON Mannen 7,14 --- 234
21 Rob Jongenelen AV Valkens...rd Mannen 6,98 --- 0
22 Sven van den Hurk Lopersgroe...ne Mannen 6,54 --- 180
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen 35,92 38,41 38,41 --- 630
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 36,59 X X 35,40 36,59 --- 601
3 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 32,11 34,88 X X 34,88 35,00 573
4 Arno Oprins Atletiek M...ht Mannen 25,77 26,79 25,82 X 26,79 --- 429
5 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 26,52 24,32 26,52 --- 424
6 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 22,76 24,22 X 23,65 24,22 27,35 0
7 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 20,82 15,50 20,21 21,83 21,83 --- 330
8 Michael Bron HAC Mannen 18,38 21,44 17,75 18,62 21,44 --- 321
9 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 19,75 18,65 20,09 20,82 20,82 --- 308
10 Niels Donners AVON Mannen X 18,87 17,53 18,45 18,87 --- 265
11 Olaf Renes AV Caesar Mannen 14,81 13,08 15,80 15,80 --- 0
12 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 14,79 14,02 12,81 X 14,79 --- 166
13 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 11,40 12,81 14,28 12,95 14,28 --- 0
14 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 12,26 14,05 13,95 13,15 14,05 16,84 147
15 Rob Maas AV Reusel `69 Mannen 12,45 X X X 12,45 --- 0
Geert Verhamme AV De Keien Mannen X X X X NM --- 0
Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen X X X X NM --- 0
Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 X X X X NM --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,95 1,85 813
1 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 1,95 --- 813
3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 --- 725
4 Ramon Rollinger AVON Mannen 1,80 --- 680
4 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 2 1,80 --- 680
6 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 1,70 --- 587
6 Han Baselier Lopersgroe...ne Mannen 1,70 1,70 587
8 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 1,65 --- 540
8 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 1,65 --- 540
10 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 1,60 --- 492
10 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,60 --- 492
10 David van der Lugt GVAC Mannen 1,60 --- 492



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 6,26 6,26 -0.9 m/s--- 662
2 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 6,20 6,20 +1.3 m/s--- 649
3 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 6,08 5,94 6,07 6,11 6,11 -0.5 m/s6,61 629
4 Erik Crombag GVAC Mannen 6,07 6,07 -1.5 m/s--- 621
5 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 5,91 5,91 +0.0 m/s--- 585
6 Rik van der Steen Lopersgroe...ne Mannen 5,65 5,65 +0.5 m/s5,76 526
7 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 5,33 5,59 X 5,57 5,59 -2.6 m/s--- 512
8 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 5,42 5,28 5,51 5,53 5,53 +0.0 m/s--- 0
9 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,46 5,46 -0.6 m/s--- 481
10 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 5,46 5,46 -1.3 m/s5,79 0
11 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 5,35 X 5,30 X 5,35 -2.9 m/s--- 456
12 Jeffrey van Eijck Atletiekve...TH Mannen 5,20 5,34 4,91 4,98 5,34 -1.8 m/s--- 453
13 Daan Verbakel HAC Mannen 5,17 5,17 -1.0 m/s--- 413
14 Ramon Rollinger AVON Mannen 5,08 5,08 +0.0 m/s--- 391
15 Niels Kox GVAC Mannen 5,05 4,95 4,80 5,01 5,05 -0.9 m/s--- 0
16 Marco Rietjens Atletiek L...al Mannen 4,99 4,99 +0.1 m/s--- 369
17 Han Baselier Lopersgroe...ne Mannen 4,75 4,84 4,97 4,89 4,97 -0.6 m/s5,00 0
18 Casper Vorstermans Atletiek M...ht Mannen 4,93 4,93 -1.2 m/s--- 354
19 Niels Donners AVON Mannen 4,84 4,84 -1.7 m/s--- 0
20 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 4,19 4,62 X 4,60 4,62 -1.7 m/s--- 277
21 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 4,05 4,05 -1.0 m/s--- 0
22 Rob Schelle AV Reusel `69 Mannen 3,95 3,95 -2.0 m/s--- 0
23 Lennart Niehof AV Valkens...rd Mannen 3,54 3,34 3,59 3,43 3,59 -0.9 m/s--- 0
Timo de Jong AV Caesar Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 13,06 -1.3 m/s12,70 666
2 Esther van...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 13,12 -1.3 m/s13,14 655
3 Hannah Cranen Swift Atle...en Team 1 13,15 -1.3 m/s13,05 0
4 Laura Vluggen AV Caesar ...en Team 1 13,55 +1.8 m/s--- 581
5 Renee Moers Atletiek M...t Vrouwen 13,56 -1.3 m/s13,47 579
6 Simone Heezius AV Valkens...d Vrouwen 13,63 -1.3 m/s13,60 567
7 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 13,83 +1.2 m/s14,00 535
8 Elke van Rooij Atletiek L...l Vrouwen 14,00 -1.3 m/s13,76 508
9 Isa Stommels HAC Vrouwen 14,19 +1.2 m/s--- 479
10 Janne Verstraten AV De Keien Vrouwen 14,28 +1.2 m/s14,43 0
11 Manon van Rooij Atletiek L...l Vrouwen 14,28 +1.2 m/s13,98 0
12 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 14,58 +1.8 m/s--- 421
13 Vera Nijssen AV Caesar ...en Team 1 14,67 +1.8 m/s--- 0
14 Samantha van Goch Lopersgroe...e Vrouwen 14,98 +1.2 m/s14,99 365
15 Yvonne Vosters AV Reusel ...9 Vrouwen 15,22 +1.8 m/s--- 0
16 Romy Stokkingreef GVAC Vrouwen 15,36 +1.8 m/s--- 0
17 Isa Nadi Lopersgroe...e Vrouwen 15,44 +1.8 m/s--- 0
Kasia Ferenz HAC Vrouwen DQ --- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 25,21 +0.6 m/s24,43 828
2 Esther van...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 26,42 +0.6 m/s26,79 729
3 Hannah Cranen Swift Atle...en Team 1 27,26 +0.6 m/s26,99 665
4 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 27,78 +0.6 m/s26,80 0
5 Laura Vluggen AV Caesar ...en Team 1 28,41 +2.2 m/s--- 584
6 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 28,87 +0.6 m/s28,55 0
7 Mariëlle Jonkers AV Valkens...d Vrouwen 28,93 +0.6 m/s28,70 549
8 Inge Hendrix Atletiek L...l Vrouwen 29,53 +1.2 m/s--- 511
9 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 29,56 +2.2 m/s--- 0
10 Renée van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 31,49 +2.2 m/s--- 395
11 Irma Roest AV Reusel ...9 Vrouwen 31,65 +2.2 m/s--- 0
12 Samantha van Goch Lopersgroe...e Vrouwen 31,80 +1.2 m/s31,88 378
13 Vera Nijssen AV Caesar ...en Team 1 32,43 +2.2 m/s--- 0
14 Laura van Mierlo HAC Vrouwen 33,80 +1.2 m/s--- 276
Anne Moerman AVON Vrouwen DNS 29,55 0
Shelley van der Ven AVON Vrouwen DNS 29,67 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Christel van Rooy Atletiek M...t Vrouwen 1:01,40 56,33 735
2 Esther van...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 1:03,21 1:04,53 682
3 Fleur Koeling GVAC Vrouwen 1:04,60 1:03,42 644
4 Maud Aretz Swift Atle...en Team 1 1:05,49 1:06,35 621
5 Jasmijn Gielen AV Caesar ...en Team 1 1:06,17 1:07,00 603
6 Sarah van den Berg Atletiek L...l Vrouwen 1:08,75 --- 540
7 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 1:09,28 1:10,44 528
8 Juliëtte ...hlaghecke AV Valkens...d Vrouwen 1:10,98 1:08,00 489
9 Louise Beuk GVAC Vrouwen 1:11,03 --- 0
10 Inge Dam AV Caesar ...en Team 1 1:12,71 --- 0
11 Gwennan Wouters Atletiek L...l Vrouwen 1:14,27 --- 0
12 Renée van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 1:16,59 --- 374



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eartha Weber Atletiek M...t Vrouwen 4:53,49 4:45,00 717
2 Julia Dahmen Swift Atle...en Team 1 5:09,18 4:53,00 621
3 Sjoukje van den Boom AV De Keien Vrouwen 5:10,05 5:10,00 616
4 Rian van der Burgt GVAC Vrouwen 5:18,57 5:37,00 568
5 Shelley van der Ven AVON Vrouwen 5:30,04 5:20,70 507
6 Ramona Sour AV De Keien Vrouwen 5:30,20 5:24,10 0
7 Marjan Wintjes GAC Gemert Vrouwen 5:42,98 5:40,00 443
8 Yvonne Vosters AV Reusel ...9 Vrouwen 5:52,61 --- 399
9 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 6:01,86 --- 359
10 Evelien Lauwers AV Reusel ...9 Vrouwen 6:15,59 --- 0
11 Monique Stevens Atletiek L...l Vrouwen 6:32,57 --- 238
12 Manon Lutt AV Caesar ...en Team 1 7:13,42 --- 104



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Madelief Vaessen Swift Atle...en Team 1 17,10 -0.4 m/s17,23 547
2 Emilie Starling AV Caesar ...en Team 1 17,34 +3.9 m/s--- 527
3 Jarelix Chirino Atletiek M...t Vrouwen 17,83 -0.4 m/s18,16 488
4 Mariëlle Jonkers AV Valkens...d Vrouwen 17,93 -0.4 m/s18,00 480
5 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 18,95 -0.4 m/s18,17 406
6 Irma Roest AV Reusel ...9 Vrouwen 19,18 +3.9 m/s--- 390
7 Lara Frijters GVAC Vrouwen 19,19 +3.9 m/s--- 390
8 Rebecca Gílsíng AV De Keien Vrouwen 19,42 +3.9 m/s--- 374
9 Rianne van Helden AV De Keien Vrouwen 19,78 +3.9 m/s--- 0
10 Anaïs de Graaf GVAC Vrouwen 20,02 -0.4 m/s19,82 0
11 Kimmy Koerts Swift Atle...en Team 1 20,57 -0.4 m/s20,37 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atletiek Maastricht Vrouwen (4x400m) Atletiek Maastricht - Vsen 4 4:21,99 621
2 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:26,49 592
3 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:34,15 545
4 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 4:40,43 508
5 AV Caesar Vrouwen Team 1 (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:41,99 500
6 Atletiek Leudal Vrouwen (4x400m) Atletiek Leudal - Vsen 4 4:51,42 448
7 AV De Keien Vrouwen (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:53,01 440
8 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 DQ 0
8 AV Caesar Vrouwen Team 2 (4x400m) AV Caesar - Vsen 0 DNS 0
8 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 0 DNS 0
8 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
8 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 0 DNS 0
8 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 0 DNS 0
8 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 0 DNS 0
8 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maud van Hoorn AV De Keien Vrouwen 9,74 --- 572
2 Manon Lutt AV Caesar ...en Team 1 9,69 --- 568
3 Rebecca Gílsíng AV De Keien Vrouwen 9,67 --- 0
4 Roos Ketting AV Valkens...d Vrouwen 9,42 --- 549
4 Nicole Barten Swift Atle...en Team 1 9,42 --- 549
6 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 8,96 --- 517
7 Lisanne Meijer Atletiek M...t Vrouwen 8,72 --- 499
8 Jarelix Chirino Atletiek M...t Vrouwen 8,61 --- 0
9 Meike Schaap HAC Vrouwen 8,29 --- 0
10 Anne Roosen GVAC Vrouwen 8,21 --- 462
11 Zoë van Lierop Swift Atle...en Team 1 8,17 --- 0
12 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 2 7,94 --- 441
13 Loes Janssen AV Reusel ...9 Vrouwen 7,56 --- 412
14 Daisy Ackema Swift Atle...en Team 2 7,50 --- 0
15 Romy Stokkingreef GVAC Vrouwen 6,77 --- 0
16 Isa Nadi Lopersgroe...e Vrouwen 6,56 --- 331
17 Nadieh Severens Atletiek L...l Vrouwen 6,54 --- 330
18 Manon van Rooij Atletiek L...l Vrouwen 6,01 --- 0
19 Inge Dam AV Caesar ...en Team 1 5,77 --- 0
20 Anne van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 5,33 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sara Rey Swift Atle...en Team 1 35,57 36,00 678
2 Maxime Brandts AV Caesar ...en Team 1 31,00 --- 605
3 Maud van Hoorn AV De Keien Vrouwen 27,62 --- 548
4 Anna Carpendale Atletiek M...t Vrouwen 26,33 --- 525
5 Daisy Ackema Swift Atle...en Team 2 24,21 --- 487
6 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 22,75 --- 459
7 Anne Roosen GVAC Vrouwen 22,31 --- 451
8 Suzanne Faasen GVAC Vrouwen 19,61 --- 0
9 Manon Lutt AV Caesar ...en Team 1 18,75 --- 0
10 Marieke K...ten-Fiers AV Reusel ...9 Vrouwen 17,78 --- 358
11 Isa Stommels HAC Vrouwen 17,72 --- 356
12 Meike Schaap HAC Vrouwen 17,45 --- 0
13 Loes Janssen AV Reusel ...9 Vrouwen 16,94 --- 0
14 Monique Stevens Atletiek L...l Vrouwen 13,52 --- 259
Ella Meuwissen Swift Atle...en Team 1 DNS 45,19 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 1,55 --- 779
1 Simone Heezius AV Valkens...d Vrouwen 1,55 --- 779
3 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1,50 --- 726
4 Marlou Knijnenburg Swift Atle...en Team 1 1,45 1,55 672
5 Lisanne Meijer Atletiek M...t Vrouwen 1,40 --- 615
6 Maxime Brandts AV Caesar ...en Team 1 1,30 --- 484
6 Inge Hendrix Atletiek L...l Vrouwen 1,30 --- 484
Silke Oldenkamp AV De Keien Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Emilie Starling AV Caesar ...en Team 1 4,93 +0.0 m/s--- 660
2 Silke Oldenkamp AV De Keien Vrouwen 4,83 +0.0 m/s--- 636
3 Madelief Vaessen Swift Atle...en Team 1 4,78 -2.2 m/s--- 623
4 Roos Ketting AV Valkens...d Vrouwen 4,75 -1.4 m/s--- 616
5 Dagmara Killaars Swift Atle...en Team 1 4,46 -2.5 m/s5,03 0
6 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 4,20 +0.6 m/s--- 476
7 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien Vrouwen 4,17 +0.0 m/s--- 0
8 Manon van Rooij Atletiek L...l Vrouwen 4,14 -0.3 m/s--- 460
9 Lara Frijters GVAC Vrouwen 4,11 -1.5 m/s--- 452
10 Isa Stommels HAC Vrouwen 4,05 -0.3 m/s--- 436
11 Danee Faashen AV Caesar ...en Team 1 3,79 -1.8 m/s--- 0
12 Natasha van den Berg GVAC Vrouwen 3,68 -1.6 m/s--- 0
13 Laura van Mierlo HAC Vrouwen 3,64 -3.1 m/s--- 0
14 Anne Moerman AVON Vrouwen 3,56 -0.7 m/s--- 301
15 Irma Roest AV Reusel ...9 Vrouwen 3,37 -1.8 m/s--- 246
16 Anne van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 2,59 +1.0 m/s--- 0