Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 ESAV Asterix Mannen Team 1 ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Casper van der Putten
10 7165
2 GVAC Mannen GVAC - Msen
Begeleider: Ruud van Ham
Jurylid: Maarten Tromp
11 6310
3 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
Jurylid: Joyce Cranen
11 5954
4 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen
Begeleider: Jos van vliet
Jurylid: Jo van Ham (graag op kogelslingeren)
11 5735
5 Atletiekvereniging ATH Mannen Atletiekvereniging ATH - Msen
Begeleider: Ad Jacobs
Jurylid: Karin van Wouwe
6 5552
6 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen
Begeleider: Martien van den Berg
Jurylid: Sven van den Hurk
9 5441
7 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen
Begeleider: Ruud Lauwers
Jurylid: Irene Benne
10 5321
8 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen
Begeleider: Frans Pepels
Jurylid: Bert Nijssen
12 5020
9 AVON Mannen AVON - Msen
Begeleider: Joop Hoevers
Jurylid: Ed Blacha
7 4956
10 Atletiek Maastricht Mannen Atletiek Maastricht - Msen
Begeleider: Tos Berendschot
Jurylid: Corrie Waiboer
10 4729
11 Atletiek Leudal Mannen Atletiek Leudal - Msen
Begeleider: Monique Uiterwijk
Jurylid: Ton Cranen
6 4709
12 AV De Keien Mannen AV De Keien - Msen
Begeleider: Moniek Reijs
Jurylid: Zie vrouwenteam
6 4129
13 ESAV Asterix Mannen Team 2 ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Jelle Heijne
10 3561
14 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen
Begeleider: Martijn Kluijtmans
2 2275
15 HAC Mannen HAC - Msen
Begeleider: Paul van Mierlo
Jurylid: nvt
2 1745
16 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
2 651
17 AV Generaal Michaelis Mannen AV Generaal Michaelis - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Rob van Genderen AV Caesar Mannen 11,32 +0.2 m/s11,30
2 Kris Riemersma AV De Keien Mannen 11,75 +1.0 m/s11,99
3 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 11,82 +0.2 m/s11,60
4 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 11,85 +0.2 m/s11,79
5 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 11,90 +0.2 m/s11,90
6 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 11,99 +0.4 m/s---
7 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 12,00 +0.2 m/s11,72
8 Bram Geven Atletiek L...al Mannen 12,00 +0.2 m/s11,80
9 David van der Lugt GVAC Mannen 12,06 +0.3 m/s12,40
10 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 12,15 +1.0 m/s12,14
11 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 12,16 +1.0 m/s12,16
12 Jochem van Duren GVAC Mannen 12,27 +0.4 m/s---
13 Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 1 12,32 +0.3 m/s12,50
14 Yorick Jansen Atletiek M...ht Mannen 12,33 +1.0 m/s12,10
15 Daniël Bellefroid AVON Mannen 12,34 +0.2 m/s11,84
16 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 12,36 +0.4 m/s---
17 Marco Rietjens Atletiek L...al Mannen 12,43 +1.0 m/s12,35
18 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 12,52 +1.0 m/s12,30
19 Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,53 +0.3 m/s12,45
20 Roel Habets AVON Mannen 12,71 +0.3 m/s12,74
21 Casper Vorstermans Atletiek M...ht Mannen 12,73 +0.4 m/s13,00
22 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 12,78 +0.3 m/s12,50
23 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 12,85 +0.3 m/s12,50
24 Stijn van Damme AV Valkens...rd Mannen 13,31 +0.4 m/s13,20
25 Jurre Jaspers AV Caesar Mannen 13,58 +0.4 m/s13,00

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 23,13 -0.7 m/s22,97
2 Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,31 -0.7 m/s22,74
3 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 23,66 -0.7 m/s23,50
4 Kris Riemersma AV De Keien Mannen 23,84 -1.9 m/s24,16
5 Bram Geven Atletiek L...al Mannen 23,95 -0.7 m/s23,69
6 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 24,09 -0.7 m/s24,10
7 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 24,27 -0.7 m/s23,70
8 Daniël Bellefroid AVON Mannen 25,35 -1.9 m/s24,34
9 Yasser Mussagy ESAV Aster...en Team 2 25,42 -1.9 m/s25,00
10 Marvin Arts ESAV Aster...en Team 1 25,58 -1.9 m/s25,00
11 Koen van de Mortel Lopersgroe...ne Mannen 25,78 -1.9 m/s24,95
12 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 25,87 +1.2 m/s25,40
12 Niels Kox GVAC Mannen 25,87 +0.5 m/s---
14 Olaf Renes AV Caesar Mannen 25,89 +1.2 m/s26,00
15 Rick Kokken AV Reusel `69 Mannen 26,28 +0.5 m/s---
16 Daan Verbakel HAC Mannen 26,57 +0.5 m/s---
17 Bart Borm ESAV Aster...en Team 2 26,77 +1.2 m/s26,50
18 Roel Habets AVON Mannen 26,88 -1.9 m/s24,88
19 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 28,46 +0.5 m/s27,49
20 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 29,07 +0.5 m/s---
Oscar Sinke AV Caesar Mannen DNS 27,00
Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen DNS 25,45

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jasper van Rooy Atletiek M...ht Mannen 51,50 51,77
2 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 52,18 51,98
3 Jop Knoppers Lopersgroe...ne Mannen 52,62 52,42
4 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 53,77 52,00
5 Rens Hoogendorp GVAC Mannen 54,53 52,54
6 Guy Maas Atletiek M...ht Mannen 54,86 55,22
7 Tom Honings Lopersgroe...ne Mannen 55,39 55,52
8 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 56,20 54,00
9 Ton Winkelmolen Atletiek L...al Mannen 56,49 56,43
10 Koen Salmaso AVON Mannen 58,01 55,18
11 Jeffrey van Eijck Atletiekve...TH Mannen 58,75 55,40
12 Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen 59,43 58,00
13 Aubry van der Plaats AVON Mannen 1:00,42 59,21
14 Lars Klokgieters AV Valkens...rd Mannen 1:02,39 1:02,00
15 Stan Ubachs Swift Atle...en Team 1 1:02,90 58,00
16 Jurre Jaspers AV Caesar Mannen 1:04,51 1:03,00
17 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 1:06,11 ---
18 Rob Schelle AV Reusel `69 Mannen 1:07,28 ---
Timo de Jong AV Caesar Mannen DNS ---
Tim Wissink ESAV Aster...en Team 2 DNS 55,00
Tim van Herwijnen GVAC Mannen DNS ---

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 1:57,41 1:54,00
2 Rick Paffen Atletiek M...ht Mannen 1:58,12 1:58,07
3 Rik van der Steen Lopersgroe...ne Mannen 1:59,38 1:57,78
4 Juul Knoester GVAC Mannen 2:01,91 2:00,00
5 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 2:02,99 1:59,99
6 Ian Franssen Lopersgroe...ne Mannen 2:07,24 2:02,69
7 Alex Skrabanja AV Caesar Mannen 2:09,25 2:11,00
8 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:10,49 2:04,00
9 Paul van Limpt AV Reusel `69 Mannen 2:15,19 ---
10 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 2:16,33 1:59,00
11 Lourens Verhage AVON Mannen 2:18,84 2:17,72
12 Chris Steuns Swift Atle...en Team 1 2:20,06 2:20,00
13 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 2:20,87 2:25,00
14 Peter Mijsberg AV De Keien Mannen 2:23,07 2:17,00
15 Nick Wanten Swift Atle...en Team 1 2:24,54 2:17,00
16 Roel Peters GAC Gemert Mannen 2:28,41 2:32,52
17 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 2:30,91 2,29
18 Harrie Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 2:32,91 ---
19 Michiel Ruland ESAV Aster...en Team 2 2:44,67 2:30,00
Ruben Sansom Atletiek M...ht Mannen DNS 1:57,19

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 15:47,71 15:00,00
2 Arne Jacobs ESAV Aster...en Team 1 16:14,18 16:00,00
3 Werner Gentle Lopersgroe...ne Mannen 16:47,42 17:03,82
4 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 16:48,98 17:32,46
5 Maarten Zeegers Atletiek M...ht Mannen 17:04,65 15:10,00
6 Nick Bocken AV Caesar Mannen 17:05,10 ---
7 Roger Heiligers AV Caesar Mannen 17:28,88 16:40,00
8 Jan de Kok GVAC Mannen 18:36,12 18:30,00
9 Willem Verhoeven ESAV Aster...en Team 2 18:37,90 17:10,00
10 Danny van Pol Atletiek L...al Mannen 19:10,30 ---
11 Lourens Verhage AVON Mannen 19:15,17 19:44,77
12 Jan van de Winkel Swift Atle...en Team 1 19:22,05 19:15,00
13 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 20:58,78 ---
14 Ruud van den Borne AV Reusel `69 Mannen 21:12,64 ---
15 Jasper Prins AV Valkens...rd Mannen 22:50,42 23:00,00
Peter Mijsberg AV De Keien Mannen DNS 16:58,00
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS 16:30,00

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 15,50 +0.6 m/s15,37
2 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 16,34 +0.6 m/s16,00
3 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 16,89 +0.6 m/s16,82
4 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 17,60 +0.6 m/s17,81
5 Ramon Rollinger AVON Mannen 17,62 +0.6 m/s17,47
6 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 17,78 +0.6 m/s18,50
7 Daan Verbakel HAC Mannen 18,06 +0.6 m/s---
8 Joris van Vlerken GVAC Mannen 18,78 +0.6 m/s---
9 Guido Klaassen Swift Atle...en Team 1 19,09 +0.6 m/s19,12
10 Ton Winkelmolen Atletiek L...al Mannen 19,18 +0.6 m/s18,21
11 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 19,72 +0.6 m/s---
12 Ian Franssen Lopersgroe...ne Mannen 20,68 +0.6 m/s---
13 Koen Terheijden Lopersgroe...ne Mannen 22,46 +0.6 m/s---
14 Wing-Hin Wong ESAV Aster...en Team 2 26,17 +0.6 m/s20,00

Uitslagen 4 x 400m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:38,54 615
2 ESAV Asterix Mannen Team 1 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 3:39,67 605
3 Atletiek Maastricht Mannen (4x400m) Atletiek Maastricht - Msen 4 3:41,70 586
4 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:43,39 571
5 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 3:45,08 556
6 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 3:47,51 534
7 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:48,88 523
8 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:52,74 490
9 Atletiek Leudal Mannen (4x400m) Atletiek Leudal - Msen 4 3:54,32 477
10 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 3:59,38 437
11 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 4:08,14 371
12 AV De Keien Mannen (4x400m) AV De Keien - Msen 0 DNS 0
12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
12 ESAV Asterix Mannen Team 2 (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 DNS 0
12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 0 DNS 0
12 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 0 DNS 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Olaf van der Geest AV De Keien Mannen 13,73 ---
2 Haike Franssen GVAC Mannen 12,63 ---
3 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 11,79 ---
4 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 11,15 ---
5 Thies Coenen Swift Atle...en Team 2 10,61 10,58
6 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,51 9,85
7 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 10,47 10,93
8 Rick Kokken AV Reusel `69 Mannen 9,95 ---
9 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 9,94 ---
10 Jeroen Bekkers AV De Keien Mannen 9,62 ---
11 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 9,60 ---
12 Maurice Dassen AV Caesar Mannen 8,73 ---
13 Nick van der Zanden GVAC Mannen 8,61 ---
14 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 8,39 ---
15 Ricky Tailly ESAV Aster...en Team 2 8,31 ---
16 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 8,09 ---
17 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 7,90 8,95
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 7,75 ---
19 Rob Maas AV Reusel `69 Mannen 7,58 ---
20 Koen Salmaso AVON Mannen 7,14 ---
21 Rob Jongenelen AV Valkens...rd Mannen 6,98 ---
22 Sven van den Hurk Lopersgroe...ne Mannen 6,54 ---
Thomas Reep ESAV Aster...en Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen 35,92 38,41 38,41 ---
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 36,59 X X 35,40 36,59 ---
3 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 32,11 34,88 X X 34,88 35,00
4 Arno Oprins Atletiek M...ht Mannen 25,77 26,79 25,82 X 26,79 ---
5 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 26,52 24,32 26,52 ---
6 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 1 22,76 24,22 X 23,65 24,22 27,35
7 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 20,82 15,50 20,21 21,83 21,83 ---
8 Michael Bron HAC Mannen 18,38 21,44 17,75 18,62 21,44 ---
9 Ivo Faashen AV Caesar Mannen 19,75 18,65 20,09 20,82 20,82 ---
10 Niels Donners AVON Mannen X 18,87 17,53 18,45 18,87 ---
11 Olaf Renes AV Caesar Mannen 14,81 13,08 15,80 15,80 ---
12 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 14,79 14,02 12,81 X 14,79 ---
13 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 11,40 12,81 14,28 12,95 14,28 ---
14 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 12,26 14,05 13,95 13,15 14,05 16,84
15 Rob Maas AV Reusel `69 Mannen 12,45 X X X 12,45 ---
Geert Verhamme AV De Keien Mannen X X X X NM ---
Jos van Vliet AV Valkens...rd Mannen X X X X NM ---
Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 X X X X NM ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,95 1,85
1 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 1,95 ---
3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 ---
4 Ramon Rollinger AVON Mannen 1,80 ---
4 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 2 1,80 ---
6 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 1,70 ---
6 Han Baselier Lopersgroe...ne Mannen 1,70 1,70
8 Kevin van Heel Atletiek L...al Mannen 1,65 ---
8 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 1,65 ---
10 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 1,60 ---
10 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,60 ---
10 David van der Lugt GVAC Mannen 1,60 ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 6,26 6,26 -0.9 m/s---
2 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 6,20 6,20 +1.3 m/s---
3 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 6,08 5,94 6,07 6,11 6,11 -0.5 m/s6,61
4 Erik Crombag GVAC Mannen 6,07 6,07 -1.5 m/s---
5 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 5,91 5,91 +0.0 m/s---
6 Rik van der Steen Lopersgroe...ne Mannen 5,65 5,65 +0.5 m/s5,76
7 Ingmar van der Geest AV De Keien Mannen 5,33 5,59 X 5,57 5,59 -2.6 m/s---
8 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 5,42 5,28 5,51 5,53 5,53 +0.0 m/s---
9 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,46 5,46 -0.6 m/s---
9 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 5,46 5,46 -1.3 m/s5,79
11 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 5,35 X 5,30 X 5,35 -2.9 m/s---
12 Jeffrey van Eijck Atletiekve...TH Mannen 5,20 5,34 4,91 4,98 5,34 -1.8 m/s---
13 Daan Verbakel HAC Mannen 5,17 5,17 -1.0 m/s---
14 Ramon Rollinger AVON Mannen 5,08 5,08 +0.0 m/s---
15 Niels Kox GVAC Mannen 5,05 4,95 4,80 5,01 5,05 -0.9 m/s---
16 Marco Rietjens Atletiek L...al Mannen 4,99 4,99 +0.1 m/s---
17 Han Baselier Lopersgroe...ne Mannen 4,75 4,84 4,97 4,89 4,97 -0.6 m/s5,00
18 Casper Vorstermans Atletiek M...ht Mannen 4,93 4,93 -1.2 m/s---
19 Niels Donners AVON Mannen 4,84 4,84 -1.7 m/s---
20 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Aster...en Team 2 4,19 4,62 X 4,60 4,62 -1.7 m/s---
21 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 4,05 4,05 -1.0 m/s---
22 Rob Schelle AV Reusel `69 Mannen 3,95 3,95 -2.0 m/s---
23 Lennart Niehof AV Valkens...rd Mannen 3,54 3,34 3,59 3,43 3,59 -0.9 m/s---
Timo de Jong AV Caesar Mannen - - - - DNS ---