Uitslagen Junioren B Poule 42 Wedstrijd 1 [2018]

Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Jongens 11,06 +0.4 m/s--- 790
2 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 11,33 -0.6 m/s11,42 726
3 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal Jongens 11,47 -0.6 m/s11,23 694
4 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 11,62 -0.6 m/s11,71 661
5 Lars Hogendoorn Altis Jongens Team 1 11,62 -0.6 m/s11,54 0
6 Marcus Melenhorst Altis Jongens Team 2 11,72 -0.6 m/s11,47 639
7 Daan Lunding AV 1923 Jo...ns Team 1 11,76 -0.6 m/s11,71 631
8 Jasper Oskam AV 1923 Jo...ns Team 1 11,86 -0.6 m/s11,65 0
9 Dave Boamah AV Feniks Jongens 11,88 +0.9 m/s12,00 605
10 Quinna Rozenblad AV Feniks Jongens 12,00 +0.9 m/s12,11 0
11 Jelle Kriek AV Zuidwal Jongens 12,10 -0.6 m/s11,81 0
12 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 12,29 +0.9 m/s12,40 522
13 Alexander ...derikhoff Altis Jongens Team 2 12,31 +2.0 m/s12,63 0
14 Kaj Casias Phanos Jon...ns Team 1 12,36 +0.9 m/s12,48 0
15 Kamil Cyprowski AV 1923 Jo...ns Team 2 12,44 +0.9 m/s12,10 493
16 Sion Meijers AAC Jongens 12,47 +0.9 m/s12,02 488
17 Quincy Greer Phanos Jon...ns Team 2 12,48 +2.0 m/s13,07 486
18 Marijn Bleeker Tempo AV Jongens 12,53 +2.0 m/s13,10 476
19 Solomon Jaliba AAC Jongens 12,69 +2.0 m/s12,90 0
20 Sjoerd de Haan AV Spirit ...d Jongens 12,91 +2.0 m/s12,86 407
21 Tyrone Richards Altis Jongens Team 4 13,07 +0.4 m/s--- 379
22 Wouter Haitsma Altis Jongens Team 3 13,11 +2.0 m/s13,15 372
23 Tijmen Schevers Tempo AV Jongens 13,13 +2.0 m/s13,10 0
24 Joris Luczak BAV Jongens 13,24 +0.4 m/s14,53 350
25 Pjotr van der Maas Altis Jongens Team 3 13,74 +0.4 m/s13,90 0
26 Tim IJsseldijk Altis Jongens Team 4 13,96 +0.4 m/s14,55 0
27 Floran Groot BAV Jongens 14,28 +0.4 m/s15,24 0
Dhaleel Hassim Almere `81 Jongens DNS --- 0
Joost Blommaert AV Pijnenb...g Jongens DNS 12,60 0
Hidde van der Woud AV Pijnenb...g Jongens DNS 12,20 0



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 22,45 -0.8 m/s22,85 796
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 Jongens 22,55 -0.8 m/s22,24 785
3 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal Jongens 23,08 -0.8 m/s22,71 732
4 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 23,37 +1.4 m/s23,59 704
5 Daan Lunding AV 1923 Jo...ns Team 1 23,58 -0.8 m/s23,23 684
6 Lars Hogendoorn Altis Jongens Team 1 23,62 -0.8 m/s23,18 0
7 Jasper Oskam AV 1923 Jo...ns Team 1 23,75 -0.8 m/s23,29 0
8 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 24,10 +0.4 m/s24,80 635
9 Patrick Meskes Altis Jongens Team 2 24,17 +1.4 m/s24,46 629
10 Jelle Kriek AV Zuidwal Jongens 24,29 +1.4 m/s24,27 0
11 Winjaris Windster AAC Jongens 24,53 +1.4 m/s24,50 597
12 Björn Rijkaard AV Feniks Jongens 24,98 +0.4 m/s25,00 559
13 Quinna Rozenblad AV Feniks Jongens 25,40 +0.4 m/s25,69 0
14 Ruben Kurvers Tempo AV Jongens 25,57 +1.0 m/s--- 510
15 Alexander ...derikhoff Altis Jongens Team 2 25,77 +0.4 m/s25,40 0
16 Kamil Cyprowski AV 1923 Jo...ns Team 2 26,06 +1.4 m/s24,01 471
17 Quincy Greer Phanos Jon...ns Team 2 26,19 +0.1 m/s27,50 461
18 Jacob Reaves Phanos Jon...ns Team 1 26,27 +0.1 m/s--- 0
19 Tyrone Richards Altis Jongens Team 4 26,87 +1.0 m/s27,00 410
20 Wouter Haitsma Altis Jongens Team 3 27,16 +1.0 m/s26,94 389
21 Janno Meeuwessen AV Spirit ...d Jongens 27,31 +1.0 m/s--- 379
22 Tjalling Galema GAC Hilver...m Jongens 27,46 +1.0 m/s27,08 0
23 Thom van der Wouden BAV Jongens 27,55 +0.1 m/s27,73 362
24 Joris Luczak BAV Jongens 27,73 +1.0 m/s27,09 0
25 Pjotr van der Maas Altis Jongens Team 3 27,76 +0.1 m/s28,00 0
26 Liam de Bruijne Altis Jongens Team 4 28,11 +1.0 m/s--- 0
27 Luuk van Eden AV Spirit ...d Jongens 28,71 +1.0 m/s--- 0
Hundi Bulcha AAC Jongens DNS 26,00 0
Dhaleel Hassim Almere `81 Jongens DNS --- 0
Joost Blommaert AV Pijnenb...g Jongens DNS 28,45 0
Hidde van der Woud AV Pijnenb...g Jongens DNS 26,09 0



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens 2:04,27 2:02,00 676
2 Luco van Bergen Phanos Jon...ns Team 1 2:05,28 2:08,44 660
3 Daan Woldring AV 1923 Jo...ns Team 1 2:07,31 2:07,10 629
4 Christophe...an Altena Phanos Jon...ns Team 1 2:09,07 2:14,75 0
5 Stijn van Essen Altis Jongens Team 2 2:09,39 2:15,85 597
6 Marten Prince Altis Jongens Team 1 2:10,34 2:15,18 583
7 Gijs Veltenaar AV 1923 Jo...ns Team 1 2:10,56 2:16,11 0
8 Stef Ploeg AV Pijnenb...g Jongens 2:12,27 2:13,50 555
9 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 2:12,34 2:09,60 0
10 Quinten Maring AV 1923 Jo...ns Team 2 2:18,85 2:12,54 466
11 Rens Versnel Altis Jongens Team 2 2:19,25 2:18,66 0
12 Julian Krijnen AV Zuidwal Jongens 2:19,70 --- 455
13 Tjalling Galema GAC Hilver...m Jongens 2:19,73 2:20,00 0
14 Dave Boamah AV Feniks Jongens 2:20,12 2:15,72 450
15 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 2 2:21,94 2:32,16 427
16 Jarik van de Mast Altis Jongens Team 3 2:22,15 2:21,31 425
17 Sirito Mathijssen AAC Jongens 2:22,55 2:32,00 420
18 Wessel Terpstra BAV Jongens 2:23,75 2:21,88 405
19 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 Jongens 2:23,86 --- 404
20 Luuk van Eden AV Spirit ...d Jongens 2:24,36 --- 398
21 Ruben Meijer AV Pijnenb...g Jongens 2:24,67 2:24,45 0
22 Thom Uittenbosch Almere `81 Jongens 2:27,68 --- 0
23 Remco Martens BAV Jongens 2:28,21 2:26,06 0
24 Kai Oostendorp Phanos Jon...ns Team 2 2:31,10 --- 0
25 Aled Elings AV Zuidwal Jongens 2:31,62 2:17,12 0
26 Olav Knip Tempo AV Jongens 2:51,99 --- 121
Amin el Feddaly AAC Jongens DNS 2:24,00 0
Thimo Henraat AV Feniks Jongens DNS 2:16,71 0



Jongens Junior B - 110 meter horden (91cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Job Geerds AV 1923 Jo...ns Team 1 15,23 +0.7 m/s15,82 825
2 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 15,44 +0.7 m/s15,50 803
3 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 15,45 +0.7 m/s15,80 0
4 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 15,67 +0.7 m/s16,71 780
5 Felix Zwolle AV Feniks Jongens 16,18 +0.7 m/s16,53 732
6 Luka Bakrac AV 1923 Jo...ns Team 1 16,21 +0.7 m/s16,53 0
7 Marcus Melenhorst Altis Jongens Team 2 16,28 +1.3 m/s17,00 723
8 Rens Versnel Altis Jongens Team 2 16,30 +1.3 m/s18,52 0
9 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 16,69 +1.3 m/s17,31 687
10 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 16,73 +1.3 m/s16,71 0
11 Julian Krijnen AV Zuidwal Jongens 16,79 +0.7 m/s16,59 678
12 Tenko van der Kuip Phanos Jon...ns Team 1 17,44 +2.3 m/s--- 0
13 Ruben Kurvers Tempo AV Jongens 17,49 +2.3 m/s--- 621
14 Sion Meijers AAC Jongens 18,16 +1.3 m/s18,80 571
15 Ivo van der Harst Altis Jongens Team 3 18,67 +1.3 m/s20,19 535
16 Rutger Vincken Tempo AV Jongens 18,79 +2.3 m/s--- 0
17 Raoul Lommen Altis Jongens Team 3 19,48 +1.3 m/s20,01 0
18 Jelmer Bontje Almere `81 Jongens 19,50 +2.3 m/s--- 480
19 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 2 19,81 +2.3 m/s--- 461
20 Pascal Sprenger Almere `81 Jongens 19,85 +2.3 m/s--- 0



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 GAC Hilversum Jongens (4x100m) GAC Hilversum - JJB 4 46,20 677
2 AV 1923 Jongens Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJB 4 46,41 665
3 AV Zuidwal Jongens (4x100m) AV Zuidwal - JJB 4 46,62 654
4 AV Feniks Jongens (4x100m) AV Feniks - JJB 4 46,77 646
5 Phanos Jongens Team 1 (4x100m) Phanos - JJB 4 47,02 632
6 Altis Jongens Team 2 (4x100m) Altis - JJB 4 47,13 626
7 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJB 4 48,00 581
8 Almere `81 Jongens (4x100m) Almere `81 - JJB 4 49,97 484
9 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJB 4 50,27 470
10 Altis Jongens Team 3 (4x100m) Altis - JJB 4 50,68 451
11 Phanos Jongens Team 2 (4x100m) Phanos - JJB 4 53,26 338
12 Altis Jongens Team 4 (4x100m) Altis - JJB 0 DNS 0
12 AV 1923 Jongens Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJB 0 DNS 0
12 AV Pijnenburg Jongens (4x100m) AV Pijnenburg - JJB 4 DNS 0
12 AV Spirit Lelystad Jongens (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJB 0 DNS 0
12 BAV Jongens (4x100m) BAV - JJB 0 DNS 0
12 Altis Jongens Team 1 (4x100m) Altis - JJB 4 DNF 0



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 54,30 52,90 57,21 62,32 62,32 --- 790
2 Diede Mieras AV 1923 Jo...ns Team 1 44,68 48,29 45,18 53,56 53,56 53,71 680
3 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 48,26 47,38 49,95 43,22 49,95 --- 632
4 Karel Out Tempo AV Jongens - 47,92 47,42 46,64 47,92 --- 605
5 Felix Zwolle AV Feniks Jongens 44,60 41,19 41,93 41,76 44,60 --- 558
6 Timo Mols Altis Jongens Team 2 39,10 36,93 36,64 37,52 39,10 --- 478
7 Patrick Meskes Altis Jongens Team 2 36,52 36,90 34,19 35,32 36,90 --- 0
8 Julian Roman AV Zuidwal Jongens X 34,69 X 36,82 36,82 35,73 442
9 Daniel Schepers AV 1923 Jo...ns Team 1 33,04 36,30 X X 36,30 36,01 0
10 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 X 35,11 X X 35,11 --- 415
11 Naïm Verboom AV Pijnenb...g Jongens 31,79 33,64 - 30,58 33,64 32,26 391
12 Pascal Sprenger Almere `81 Jongens 33,34 32,08 27,26 30,73 33,34 --- 386
13 Jip de Greef Altis Jongens Team 4 - 29,61 31,90 33,09 33,09 --- 382
14 Hein Pieters AAC Jongens 31,22 - 29,28 25,78 31,22 --- 351
15 Peer van der Wees Phanos Jon...ns Team 2 25,93 30,85 X 27,65 30,85 --- 345
16 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens 25,96 26,50 26,66 29,68 29,68 --- 0
17 Demy River Wit Phanos Jon...ns Team 1 29,34 - - - 29,34 --- 0
18 Hugo Blokland Altis Jongens Team 3 21,77 22,96 22,99 27,33 27,33 --- 283
19 Floran Groot BAV Jongens 23,06 X 26,90 26,45 26,90 --- 275
20 Kai Oostendorp Phanos Jon...ns Team 2 - 19,12 23,32 22,58 23,32 --- 0
21 Luuk van Eden AV Spirit ...d Jongens 22,06 16,12 19,47 22,32 22,32 --- 187
22 Tyrone Richards Altis Jongens Team 4 17,95 21,10 20,76 17,90 21,10 --- 0
23 Bram Fenne AV 1923 Jo...ns Team 2 20,58 - - - 20,58 --- 151
24 Janno Meeuwessen AV Spirit ...d Jongens 14,94 15,56 20,10 20,37 20,37 --- 0
25 Jarik van de Mast Altis Jongens Team 3 12,69 X X X 12,69 --- 0
Nathan Oerlemans Altis Jongens Team 1 X X X X NM --- 0
Max Duys AV Zuidwal Jongens - - - X NM 28,25 0
Rafy Khazraoui AAC Jongens - DNS --- 0
Tom Konijnenbelt Almere `81 Jongens - DNS --- 0
Lukas Meijerink AV Pijnenb...g Jongens - DNS 32,01 0



Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 47,75 49,30 36,51 45,16 49,30 --- 860
2 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 38,93 33,72 36,18 30,79 38,93 --- 665
3 Felix Zwolle AV Feniks Jongens 38,74 X 36,28 36,33 38,74 --- 661
4 Marten Prince Altis Jongens Team 1 35,86 X X X 35,86 --- 0
5 Hein Pieters AAC Jongens X 35,50 35,50 --- 594
6 Wessel Terpstra BAV Jongens 31,86 31,24 33,10 29,73 33,10 --- 543
7 Benjamin van Altena Phanos Jon...ns Team 1 31,13 32,47 X X 32,47 31,00 529
8 Diede Mieras AV 1923 Jo...ns Team 1 27,53 X 27,27 30,33 30,33 --- 482
9 Gijs Calis AV Zuidwal Jongens 27,52 X 28,94 28,86 28,94 29,21 450
10 Timo Mols Altis Jongens Team 2 22,30 23,39 23,35 28,93 28,93 --- 450
11 Jip de Greef Altis Jongens Team 4 27,81 X X 26,58 27,81 --- 423
12 Pascal Sprenger Almere `81 Jongens 25,84 X X 27,19 27,19 --- 409
13 Demy River Wit Phanos Jon...ns Team 1 21,69 X 22,33 26,74 26,74 --- 0
14 Bram Fenne AV 1923 Jo...ns Team 2 23,87 26,60 26,11 X 26,60 --- 394
15 Timo Klabbers Altis Jongens Team 3 24,40 24,81 25,77 25,73 25,77 --- 374
16 Daniel Schepers AV 1923 Jo...ns Team 1 25,10 23,80 23,45 23,73 25,10 --- 0
17 Thom van der Wouden BAV Jongens 24,77 23,90 23,08 23,21 24,77 --- 0
18 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens 24,00 X 22,66 X 24,00 --- 0
19 Liam de Bruijne Altis Jongens Team 4 18,31 23,07 19,38 - 23,07 --- 0
20 Sjoerd de Haan AV Spirit ...d Jongens X 17,74 22,10 22,43 22,43 --- 289
21 Stijn van Essen Altis Jongens Team 2 21,19 21,71 X 22,11 22,11 --- 0
22 Tijmen Schevers Tempo AV Jongens 17,61 21,42 21,42 --- 262
23 Hugo Blokland Altis Jongens Team 3 21,33 19,76 X - 21,33 --- 0
24 Marijn Bleeker Tempo AV Jongens 18,31 18,35 21,24 17,93 21,24 --- 0
25 Joel Brandsma Almere `81 Jongens 20,63 19,21 20,63 --- 0
26 Daan van der Wees Phanos Jon...ns Team 2 20,42 X 18,99 X 20,42 --- 235
Naïm Verboom AV Pijnenb...g Jongens - DNS --- 0



Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 12,72 13,02 13,91 13,91 13,91 --- 723
2 Marten Prince Altis Jongens Team 1 11,30 13,20 12,43 X 13,20 --- 0
3 Daniel Schepers AV 1923 Jo...ns Team 1 11,98 11,38 10,13 10,83 11,98 11,53 599
4 Sonny Meijers AAC Jongens X 11,47 11,56 11,04 11,56 --- 570
5 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 11,26 10,37 11,21 10,55 11,26 --- 550
6 Karel Out Tempo AV Jongens 10,20 10,99 10,39 10,78 10,99 --- 531
7 Gijs Calis AV Zuidwal Jongens 10,95 9,13 10,37 10,05 10,95 10,55 528
8 Wessel Terpstra BAV Jongens 9,68 9,83 10,57 10,82 10,82 --- 519
9 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 10,79 X 9,74 X 10,79 --- 517
10 Sjoerd de Haan AV Spirit ...d Jongens 9,38 10,58 10,20 10,12 10,58 10,97 502
11 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 10,50 10,10 10,45 10,49 10,50 --- 0
12 Björn Rijkaard AV Feniks Jongens X 10,40 9,07 9,97 10,40 --- 489
13 Camu Prins Altis Jongens Team 2 9,95 10,21 9,99 9,73 10,21 --- 476
14 Timo Klabbers Altis Jongens Team 3 9,65 9,41 9,91 10,11 10,11 --- 468
15 Timo Mols Altis Jongens Team 2 9,40 9,41 9,56 10,08 10,08 --- 0
16 Daan Woldring AV 1923 Jo...ns Team 1 10,03 9,82 - - 10,03 9,36 0
17 Naïm Verboom AV Pijnenb...g Jongens 9,25 9,43 X 9,84 9,84 11,41 449
18 Julian Roman AV Zuidwal Jongens 8,22 8,84 8,88 9,28 9,28 --- 0
19 Demy River Wit Phanos Jon...ns Team 1 8,64 8,46 8,88 8,52 8,88 --- 0
20 Bram Fenne AV 1923 Jo...ns Team 2 8,38 7,29 7,43 7,30 8,38 --- 337
21 Joris Luczak BAV Jongens 7,71 8,24 5,00 7,53 8,24 --- 0
22 Jip de Greef Altis Jongens Team 4 6,26 7,42 7,98 8,06 8,06 --- 311
23 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 Jongens 8,03 7,80 6,92 7,70 8,03 --- 308
24 Hugo Blokland Altis Jongens Team 3 7,29 7,02 7,46 X 7,46 --- 0
25 Thom Uittenbosch Almere `81 Jongens 6,89 7,22 7,10 7,40 7,40 --- 0
26 Tim IJsseldijk Altis Jongens Team 4 5,92 7,26 7,29 7,32 7,32 --- 0
Daan van der Wees Phanos Jon...ns Team 2 - - - - DNS --- 0



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 1,75 --- 634
1 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 1,75 --- 634
1 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 1,75 --- 634
4 Tenko van der Kuip Phanos Jon...ns Team 1 1,70 --- 0
5 Winjaris Windster AAC Jongens 1,70 --- 587
5 Luka Bakrac AV 1923 Jo...ns Team 1 1,70 1,75 587
7 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 1,70 --- 0
8 Diede Mieras AV 1923 Jo...ns Team 1 1,65 1,65 0
9 Amar Wong AV Feniks Jongens 1,65 --- 540
10 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 1,60 --- 0
11 Camu Prins Altis Jongens Team 2 1,60 --- 492
12 Lars Meijer AV Feniks Jongens 1,60 --- 0
13 Olav Knip Tempo AV Jongens 1,60 --- 492
13 Aled Elings AV Zuidwal Jongens 1,60 1,75 492
15 Jelmer Bontje Almere `81 Jongens 1,55 --- 444
15 Floran Groot BAV Jongens 1,55 --- 444
17 Ivo van der Harst Altis Jongens Team 3 1,50 --- 394
17 Janno Meeuwessen AV Spirit ...d Jongens 1,50 --- 394
19 Liam de Bruijne Altis Jongens Team 4 1,45 --- 344
19 Ruben Meijer AV Pijnenb...g Jongens 1,45 1,50 344
21 Remco Martens BAV Jongens 1,30 --- 0
Daan van der Wees Phanos Jon...ns Team 2 DNS --- 0
Tom Konijnenbelt Almere `81 Jongens DNS --- 0
Lukas Meijerink AV Pijnenb...g Jongens DNS 1,60 0
Kees Smoors AV Zuidwal Jongens DNS 1,60 0



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Job Geerds AV 1923 Jo...ns Team 1 12,68 X 12,57 12,92 12,92 -1.5 m/s12,28 667
2 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 12,38 X X X 12,38 +0.0 m/s--- 609
3 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 12,03 12,02 12,33 11,97 12,33 +0.0 m/s--- 604
4 Carildo Linger AV Feniks Jongens 11,55 11,47 11,30 10,88 11,55 -1.3 m/s--- 518
5 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 11,43 X - - 11,43 -0.8 m/s--- 504
6 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 X 11,41 X 11,11 11,41 -2.6 m/s--- 0
7 Camu Prins Altis Jongens Team 2 10,76 10,35 10,08 10,50 10,76 -0.4 m/s--- 427
8 Karel Gimbergh AV 1923 Jo...ns Team 1 X 10,64 X 10,14 10,64 -1.3 m/s--- 0
9 Raoul Lommen Altis Jongens Team 3 10,55 10,24 10,30 10,01 10,55 -2.2 m/s--- 403
10 Max Duys AV Zuidwal Jongens 10,44 X X X 10,44 -1.8 m/s--- 390
11 Thom van der Wouden BAV Jongens X 10,14 9,72 9,97 10,14 -2.7 m/s--- 354
12 Joel Brandsma Almere `81 Jongens 9,73 9,90 9,47 10,01 10,01 +0.5 m/s--- 339
13 Ruben Kurvers Tempo AV Jongens 9,94 9,42 X 9,50 9,94 +0.3 m/s--- 330
14 Jacob Reaves Phanos Jon...ns Team 1 9,76 9,67 X X 9,76 -1.7 m/s--- 0
15 Peer van der Wees Phanos Jon...ns Team 2 8,78 9,54 9,18 - 9,54 -0.5 m/s--- 281
16 Ivo van der Harst Altis Jongens Team 3 9,39 9,17 8,99 9,13 9,39 +0.5 m/s--- 0
17 Solomon Jaliba AAC Jongens X 9,39 X X 9,39 -1.4 m/s--- 263
18 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens 8,74 X 8,39 8,47 8,74 -1.5 m/s--- 0
19 Remco Martens BAV Jongens 8,46 8,70 8,50 8,39 8,70 +0.6 m/s--- 0
Kees Smoors AV Zuidwal Jongens - DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sarah Itiola AV Feniks Meisjes 12,75 +0.8 m/s12,29 723
2 Megan de Ruiter Phanos Mei...es Team 1 13,19 +0.8 m/s12,91 642
3 Amara Nnadi Altis Meisjes Team 1 13,46 +0.8 m/s13,74 596
4 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 13,61 +0.8 m/s13,74 571
5 Marinka Schuurman Altis Meisjes Team 2 13,65 +1.1 m/s14,00 564
6 Isa Bijlsma Almere `81 Meisjes 13,70 -0.2 m/s--- 556
7 Naomi Doves AV Zuidwal Meisjes 13,71 +1.1 m/s14,15 554
8 Aerin Gaston AV 1923 Me...es Team 1 13,88 +0.8 m/s13,70 527
9 Franca de Leeuw Altis Meisjes Team 1 13,91 +0.8 m/s13,80 0
10 Elja Mantel AV 1923 Me...es Team 1 14,09 +0.8 m/s13,40 0
11 Emma van de Beek BAV Meisjes 14,18 +1.1 m/s14,30 480
12 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Meisjes 14,27 -0.2 m/s--- 0
13 Nuriya Mets AV Pijnenb...g Meisjes 14,41 +1.1 m/s14,10 446
14 Melana Agricola AV Spirit ...d Meisjes 14,50 -0.2 m/s--- 432
15 Dido van Veen AV 1923 Me...es Team 2 14,71 -0.7 m/s--- 402
15 Lotte Zethof AV Aalsmeer Meisjes 14,71 -0.7 m/s--- 402
17 Merel Woudstra Almere `81 Meisjes 14,72 -0.2 m/s--- 0
18 Ilse Boon AAC Meisjes 14,91 +1.1 m/s14,30 374
19 Isabel Cola AV Triathlon Meisjes 14,94 -0.2 m/s--- 370
20 Amiena Jatta AV Feniks Meisjes 14,98 -0.7 m/s--- 0
20 Faith van Dam AV Spirit ...d Meisjes 14,98 -0.2 m/s--- 0
22 Tharissa Palma AAC Meisjes 15,04 +1.1 m/s14,50 0
23 Isadora va...er Meché AV 1923 Me...es Team 2 15,24 -0.7 m/s--- 0
24 Rinske den Heijer AV Pijnenb...g Meisjes 15,64 +1.1 m/s15,30 0
25 Ilse Hengeveld GAC Hilver...m Meisjes 15,71 +0.8 m/s13,85 0
26 Marloes Kerstholt Altis Meisjes Team 2 15,72 +1.1 m/s15,00 0
27 Iris van Gisbergen BAV Meisjes 17,05 -0.2 m/s--- 0
Giulia Battifoglia Phanos Mei...es Team 1 DNS 15,41 0
Lisa Schuurman AV Triathlon Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 27,18 -0.1 m/s26,51 0
2 Eva Dijkstra AV 1923 Me...es Team 1 27,33 -0.1 m/s27,00 0
3 Megan de Ruiter Phanos Mei...es Team 1 27,45 -0.1 m/s26,26 0
4 Amy Walraven Altis Meisjes Team 1 27,71 -0.1 m/s27,73 0
5 Nunzia Bos AV 1923 Me...es Team 1 27,74 -0.1 m/s27,50 0
6 Madeline el Aissati AAC Meisjes 28,48 +3.0 m/s29,00 0
7 Ellis de Vries Altis Meisjes Team 1 28,86 +3.0 m/s28,80 0
8 Mette Oosterink GAC Hilver...m Meisjes 29,06 -0.1 m/s28,50 0
9 Lotte Bleijerveld BAV Meisjes 29,40 +3.0 m/s28,79 0
10 Naomi Doves AV Zuidwal Meisjes 29,45 +3.0 m/s28,85 0
11 Misha Oberski Phanos Mei...es Team 1 29,83 -0.2 m/s--- 0
12 Lieke ten Wolde AV 1923 Me...es Team 2 30,39 +0.4 m/s--- 0
13 Milou Overbeek Almere `81 Meisjes 30,43 -0.2 m/s--- 0
14 Zoe Trager nieto AV Feniks Meisjes 30,70 +0.4 m/s--- 0
15 Puk Poulijn Altis Meisjes Team 2 30,82 +3.0 m/s29,42 0
16 Simone Zweers AV Pijnenb...g Meisjes 30,90 +3.0 m/s30,41 0
17 Merel Woudstra Almere `81 Meisjes 30,99 -0.2 m/s--- 0
18 Talitha Bouwman AV Triathlon Meisjes 31,19 -0.2 m/s--- 0
19 Tara Ozinga AV Aalsmeer Meisjes 32,84 +0.4 m/s--- 0
20 Maura Post AV Triathlon Meisjes 34,69 -0.2 m/s--- 0
21 Anouck Jansen AV Pijnenb...g Meisjes 35,35 +0.4 m/s32,00 0
22 Iris van Gisbergen BAV Meisjes 35,71 +0.4 m/s35,08 0
Nikki van Herwaarden Phanos Mei...es Team 2 DNS --- 0
Ella Lommen Altis Meisjes Team 2 DNS 30,50 0



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lois de la Mar AV 1923 Me...es Team 1 2:21,60 2:19,45 770
2 Jolente Bleijs GAC Hilver...m Meisjes 2:22,69 2:22,00 756
3 Fenna Heijbroek Phanos Mei...es Team 1 2:26,04 2:24,00 717
4 Carmen Huikeshoven Altis Meisjes Team 1 2:29,32 2:24,83 680
5 Misha Oberski Phanos Mei...es Team 1 2:30,57 2:39,00 0
6 Misha Pier AV 1923 Me...es Team 1 2:31,02 2:31,39 0
7 Tessa Beugelink AAC Meisjes 2:32,07 2:29,00 650
8 Pien Scheer GAC Hilver...m Meisjes 2:32,23 2:30,00 0
9 Puk Poulijn Altis Meisjes Team 2 2:35,16 2:25,12 617
10 Britt Jager Altis Meisjes Team 1 2:37,58 2:31,78 0
11 Lotte Zethof AV Aalsmeer Meisjes 2:37,90 2:31,80 590
12 Marit van Wijk AAC Meisjes 2:37,91 2:45,00 0
13 Lieke ten Wolde AV 1923 Me...es Team 2 2:38,10 --- 588
14 Isa van Heezik Almere `81 Meisjes 2:40,29 --- 566
15 Simone Zweers AV Pijnenb...g Meisjes 2:42,45 2:32,55 546
16 Sabien Hilhorst BAV Meisjes 2:43,12 2:33,37 539
17 Noëly Baan Phanos Mei...es Team 2 2:47,97 2:45,00 496
18 Nathalie Leushuis AV Triathlon Meisjes 2:49,18 --- 485
19 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenb...g Meisjes 2:49,64 2:38,09 0
20 Rianne de Leeuw Altis Meisjes Team 2 3:00,97 2:59,00 0
Nikki van Herwaarden Phanos Mei...es Team 2 DNS --- 0
Katelijn v...den Brink AV Triathlon Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 100 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Puck Harms GAC Hilver...m Meisjes 15,86 +2.2 m/s--- 660
2 Sarah Itiola AV Feniks Meisjes 16,48 +0.3 m/s16,09 601
3 Franca de Leeuw Altis Meisjes Team 1 17,02 +0.3 m/s17,00 554
4 Sabien Hilhorst BAV Meisjes 17,47 +0.3 m/s17,47 516
5 Elja Mantel AV 1923 Me...es Team 1 17,48 +0.3 m/s17,60 515
6 Rosa Westra AAC Meisjes 17,92 +2.2 m/s20,00 481
7 Xanthe Buruma GAC Hilver...m Meisjes 18,05 +0.3 m/s17,30 0
8 Lieke ten Wolde AV 1923 Me...es Team 2 18,12 +2.2 m/s--- 466
9 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Meisjes 18,36 +0.3 m/s17,66 448
10 Giulia Battifoglia Phanos Mei...es Team 1 18,68 +0.9 m/s--- 425
11 Milou Overbeek Almere `81 Meisjes 18,75 +0.9 m/s--- 420
12 Isa Bijlsma Almere `81 Meisjes 18,89 +0.9 m/s--- 0
13 Lea Kenny Phanos Mei...es Team 2 19,76 +0.9 m/s--- 353
14 Faith van Dam AV Spirit ...d Meisjes 19,87 +0.9 m/s--- 346
15 Rinske den Heijer AV Pijnenb...g Meisjes 20,39 +2.2 m/s21,08 314
16 Misha Pier AV 1923 Me...es Team 1 20,40 +2.2 m/s18,91 0
17 Tara Ozinga AV Aalsmeer Meisjes 20,90 +0.9 m/s--- 284
18 Eva Boonstra Altis Meisjes Team 2 20,92 +2.2 m/s20,00 283
19 Ilse Boon AAC Meisjes 21,18 +2.2 m/s20,00 0
20 Roos Prins AV Triathlon Meisjes 21,33 +0.9 m/s--- 261
21 Doortje va...der Heide AV Pijnenb...g Meisjes 31,63 +2.2 m/s21,67 0
Amy Walraven Altis Meisjes Team 1 DQ 16,80 0
Machteld Hammink Phanos Mei...es Team 1 DNS 13,86 0
Sietske de Bruin AV Aalsmeer Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis Meisjes Team 1 (4x100m) Altis - MJB 4 52,05 672
2 AV 1923 Meisjes Team 1 (4x100m) AV 1923 - MJB 4 52,66 645
3 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJB 4 54,92 549
4 Almere `81 Meisjes (4x100m) Almere `81 - MJB 4 55,57 523
5 Phanos Meisjes Team 1 (4x100m) Phanos - MJB 4 56,23 497
6 GAC Hilversum Meisjes (4x100m) GAC Hilversum - MJB 4 57,07 465
7 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJB 4 57,91 434
8 Altis Meisjes Team 2 (4x100m) Altis - MJB 4 59,18 389
9 AV Aalsmeer Meisjes (4x100m) AV Aalsmeer - MJB 4 59,92 363
10 AV Triathlon Meisjes (4x100m) AV Triathlon - MJB 4 1:00,47 345
11 AV Pijnenburg Meisjes (4x100m) AV Pijnenburg - MJB 4 1:00,48 344
12 AV 1923 Meisjes Team 2 (4x100m) AV 1923 - MJB 4 1:03,06 262
13 AV Spirit Lelystad Meisjes (4x100m) AV Spirit Lelystad - MJB 0 DNS 0
13 AV Zuidwal Meisjes (4x100m) AV Zuidwal - MJB 0 DNS 0
13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJB 0 DNS 0
13 Phanos Meisjes Team 2 (4x100m) Phanos - MJB 2 DNS 0



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Meisjes 34,63 33,66 31,30 34,93 34,93 35,50 684
2 Manon de Bruin Altis Meisjes Team 1 30,84 X 32,83 31,11 32,83 --- 649
3 Anouck Jansen AV Pijnenb...g Meisjes 29,30 29,79 27,75 26,39 29,79 30,65 595
4 Simone Schouws Phanos Mei...es Team 1 29,57 26,78 27,68 X 29,57 --- 591
5 Isa van Heezik Almere `81 Meisjes 23,52 26,53 27,55 28,59 28,59 --- 573
6 Sarah van Tuijl Almere `81 Meisjes 22,15 26,96 24,39 27,00 27,00 --- 0
7 Aylin Rink Altis Meisjes Team 1 25,09 X 24,07 23,77 25,09 --- 0
8 Ella Keijser GAC Hilver...m Meisjes X 19,71 24,77 24,44 24,77 --- 500
9 Melana Agricola AV Spirit ...d Meisjes 24,71 20,72 22,49 X 24,71 --- 499
10 Catharina van Lange BAV Meisjes 21,72 19,83 21,00 21,40 21,72 --- 437
11 Rosa Westra AAC Meisjes 16,94 20,25 18,31 21,17 21,17 --- 426
12 Mae Liefeld AV 1923 Me...es Team 1 20,10 18,34 20,52 X 20,52 19,23 412
13 Noëly Baan Phanos Mei...es Team 2 18,10 18,46 19,73 X 19,73 --- 394
14 Lois de la Mar AV 1923 Me...es Team 1 19,48 19,46 X 17,80 19,48 20,01 0
15 Rianne de Leeuw Altis Meisjes Team 2 X 18,21 X 18,75 18,75 --- 372
16 Faith van Dam AV Spirit ...d Meisjes 14,93 17,60 X X 17,60 --- 0
17 Steffie Cyntje AV Feniks Meisjes X 16,57 X X 16,57 --- 321
18 Nathalie Leushuis AV Triathlon Meisjes 11,55 X 16,44 14,95 16,44 --- 318
19 Isabel Cola AV Triathlon Meisjes 15,30 16,27 15,46 15,00 16,27 --- 0
20 Amiena Jatta AV Feniks Meisjes 16,19 X 14,09 10,09 16,19 --- 0
21 Julia Hoekstra AV Aalsmeer Meisjes 14,75 13,05 13,26 15,59 15,59 --- 297
22 Eva Boonstra Altis Meisjes Team 2 X X X 13,16 13,16 --- 0
23 Lisa Kraan AV Aalsmeer Meisjes 12,60 12,00 12,47 12,56 12,60 --- 0
24 Veerle van Dijke AV 1923 Me...es Team 2 11,08 9,08 11,59 11,57 11,59 --- 189
25 Amber Pieterse BAV Meisjes 10,50 10,42 10,38 9,11 10,50 --- 0



Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Talitha Bouwman AV Triathlon Meisjes 21,96 21,82 26,48 24,31 26,48 --- 470
2 Anna Jebose AAC Meisjes 25,92 25,17 X 23,36 25,92 --- 457
3 Catharina van Lange BAV Meisjes 25,61 22,83 X 25,78 25,78 --- 454
4 Aylin Rink Altis Meisjes Team 1 24,95 X 25,03 19,37 25,03 --- 438
5 Manon de Bruin Altis Meisjes Team 1 22,30 22,48 24,11 24,86 24,86 --- 0
6 Ella Keijser GAC Hilver...m Meisjes 21,58 20,66 20,21 21,89 21,89 --- 365
7 Nicoline van Vught Altis Meisjes Team 2 16,51 19,83 19,07 19,43 19,83 --- 314
8 Denise Overweel AV 1923 Me...es Team 1 18,68 17,74 X 19,44 19,44 19,43 304
9 Nadiya Moumouni Almere `81 Meisjes 19,40 17,06 X 19,40 --- 303
10 Micky Heideman Phanos Mei...es Team 2 13,74 18,60 X 19,00 19,00 --- 293
11 Zoe Trager nieto AV Feniks Meisjes 17,52 15,12 18,96 X 18,96 --- 292
12 Xanthe Buruma GAC Hilver...m Meisjes 14,70 X 18,62 16,83 18,62 --- 0
13 Veerle Verbeek Phanos Mei...es Team 1 18,43 X X 15,48 18,43 --- 278
14 Dido van Veen AV 1923 Me...es Team 2 X X 18,12 12,45 18,12 --- 270
15 Maura Post AV Triathlon Meisjes 16,04 X 17,14 16,57 17,14 --- 0
16 Aerin Gaston AV 1923 Me...es Team 1 12,54 16,71 16,85 13,98 16,85 --- 0
17 Eva Boonstra Altis Meisjes Team 2 16,16 X 16,80 14,56 16,80 --- 0
18 Veerle van Dijke AV 1923 Me...es Team 2 15,21 15,88 X 16,43 16,43 --- 0
19 Amanda Buijtenhuis AV Pijnenb...g Meisjes 12,14 11,37 10,76 12,21 12,21 12,86 99
20 Amber Pieterse BAV Meisjes 12,00 11,04 10,39 X 12,00 --- 0
21 Lisa Kraan AV Aalsmeer Meisjes 10,69 10,37 X 10,05 10,69 --- 48



Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Puck Harms GAC Hilver...m Meisjes 11,10 11,08 10,84 10,22 11,10 --- 662
2 Melana Agricola AV Spirit ...d Meisjes 10,17 10,10 10,15 X 10,17 --- 601
3 Denise Overweel AV 1923 Me...es Team 1 9,09 9,84 9,86 9,46 9,86 9,57 580
4 Manon de Bruin Altis Meisjes Team 1 9,50 9,59 9,76 X 9,76 --- 573
5 Anna Jebose AAC Meisjes 9,70 9,50 X X 9,70 --- 569
6 Catharina van Lange BAV Meisjes 8,96 7,75 9,29 9,45 9,45 --- 552
7 Nadiya Moumouni Almere `81 Meisjes 8,99 9,18 8,38 8,21 9,18 --- 533
8 Simone Schouws Phanos Mei...es Team 1 9,14 9,13 - - 9,14 --- 530
9 Naomi Doves AV Zuidwal Meisjes 8,59 8,10 8,96 8,83 8,96 --- 517
10 Tharissa Palma AAC Meisjes 8,85 8,47 8,08 8,56 8,85 --- 0
11 Ella Keijser GAC Hilver...m Meisjes 8,64 8,17 8,22 8,12 8,64 --- 0
12 Mette Lacroix Almere `81 Meisjes 8,43 7,94 7,80 7,92 8,43 --- 0
13 Talitha Bouwman AV Triathlon Meisjes 7,73 7,41 8,25 7,60 8,25 --- 465
14 Aylin Rink Altis Meisjes Team 1 8,03 8,03 7,95 7,89 8,03 --- 0
15 Lotte Bleijerveld BAV Meisjes 7,49 7,13 7,88 7,37 7,88 --- 0
16 Veerle Verbeek Phanos Mei...es Team 1 6,64 7,88 6,79 7,13 7,88 --- 0
17 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer Meisjes 6,15 7,43 7,40 7,82 7,82 --- 432
18 Lea Kenny Phanos Mei...es Team 2 X 6,58 7,63 7,57 7,63 --- 418
19 Rosalie Mutgeert AV Pijnenb...g Meisjes 7,32 7,48 7,17 7,17 7,48 7,98 406
20 Fionnah Kerr AV 1923 Me...es Team 2 6,58 7,02 6,50 7,00 7,02 --- 369
21 Nunzia Bos AV 1923 Me...es Team 1 7,00 - - - 7,00 8,57 0
22 Steffie Cyntje AV Feniks Meisjes - 6,98 6,95 6,67 6,98 --- 366
23 Marloes Kerstholt Altis Meisjes Team 2 6,51 6,55 6,00 6,90 6,90 --- 359
24 Kirsten Medema Altis Meisjes Team 2 5,32 5,63 5,76 5,68 5,76 --- 0
25 Lisa Kraan AV Aalsmeer Meisjes 5,73 5,48 5,68 5,24 5,73 --- 0
Lisa Schuurman AV Triathlon Meisjes - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jetske Meijer Altis Meisjes Team 1 1,60 --- 832
2 Sarah van Tuijl Almere `81 Meisjes 1,50 --- 726
2 Roos Prins AV Triathlon Meisjes 1,50 --- 726
2 Mette Oosterink GAC Hilver...m Meisjes 1,50 --- 726
2 Marinka Schuurman Altis Meisjes Team 2 1,50 --- 726
6 Simone Schouws Phanos Mei...es Team 1 1,45 --- 672
6 Rosa Westra AAC Meisjes 1,45 --- 672
6 Denise Overweel AV 1923 Me...es Team 1 1,45 1,45 672
9 Rosalie Mutgeert AV Pijnenb...g Meisjes 1,40 1,40 615
9 Emma van de Beek BAV Meisjes 1,40 --- 615
11 Marise Ravelli Almere `81 Meisjes 1,35 --- 0
11 Isla Schenk AV 1923 Me...es Team 1 1,35 1,45 0
11 Lotte Bleijerveld BAV Meisjes 1,35 --- 0
14 Ilse Kooijman Altis Meisjes Team 1 1,30 --- 0
15 Meike Hoekzema Altis Meisjes Team 2 1,25 --- 0
16 Noëly Baan Phanos Mei...es Team 2 1,20 --- 348
Yrsa Rademaker AV Aalsmeer Meisjes NM --- 0
Katelijn v...den Brink AV Triathlon Meisjes DNS --- 0
Sietske de Bruin AV Aalsmeer Meisjes DNS --- 0
Puck Harms GAC Hilver...m Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Eline Dalderop GAC Hilver...m Meisjes 9,98 10,21 10,12 X 10,21 -1.1 m/s--- 666
2 Madeline el Aissati AAC Meisjes 9,95 10,05 X 10,04 10,05 -1.7 m/s--- 647
3 Eva Dijkstra AV 1923 Me...es Team 1 9,95 9,68 9,24 9,81 9,95 -0.5 m/s10,20 636
4 Emma van de Beek BAV Meisjes 9,36 9,57 9,80 9,82 9,82 -0.2 m/s--- 620
5 Sabien Hilhorst BAV Meisjes 8,82 8,55 9,23 8,66 9,23 -2.2 m/s--- 0
6 Ellis de Vries Altis Meisjes Team 1 9,02 9,21 9,02 X 9,21 +0.1 m/s--- 546
7 Machteld Hammink Phanos Mei...es Team 1 8,47 8,60 8,49 8,70 8,70 -1.8 m/s--- 482
8 Ilse Kooijman Altis Meisjes Team 1 8,04 8,29 8,45 8,65 8,65 -1.1 m/s--- 0
9 Sterre Renner GAC Hilver...m Meisjes 8,13 8,38 8,48 X 8,48 -3.9 m/s--- 0
10 Isadora va...er Meché AV 1923 Me...es Team 2 8,17 X X X 8,17 +0.5 m/s--- 413
11 Marise Ravelli Almere `81 Meisjes X X X 7,58 7,58 -2.7 m/s--- 335
12 Nathalie Leushuis AV Triathlon Meisjes 7,32 7,28 7,45 7,18 7,45 -0.1 m/s--- 317
Julia Hoekstra AV Aalsmeer Meisjes X X X X NM --- 0
Meike Hoekzema Altis Meisjes Team 2 X X X X NM --- 0
Katelijn v...den Brink AV Triathlon Meisjes - - - - DNS --- 0
Ella Lommen Altis Meisjes Team 2 - - - - DNS --- 0



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ilse Hengeveld GAC Hilver...m Meisjes 2,60 --- 476
2 Franca de Leeuw Altis Meisjes Team 1 2,30 --- 358
3 Isa Koster AV Triathlon Meisjes 2,10 --- 276
Isa van Heezik Almere `81 Meisjes NM --- 0
Fionnah Kerr AV 1923 Me...es Team 2 NM --- 0
Rianne de Leeuw Altis Meisjes Team 2 NM --- 0