Uitslagen 3000 meter meeting (& Sprints)

Jongens Junior A - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Wanja Van Hulten Rotterdam 5,98 +1.0 m/s---



Jongens Junior A - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Jelle van de Wal SPOB 7,78 +0.5 m/s7,25
2 Wanja Van Hulten Rotterdam 8,29 +1.3 m/s---



Jongens Junior A - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Justin Verheul SPOB 11,52 +0.5 m/s11,50
2 Jelle van de Wal SPOB 12,28 +1.2 m/s12,29
3 Sjoerd Visser SPOB 12,47 +1.2 m/s12,63
4 Wanja Van Hulten Rotterdam 13,30 +0.5 m/s---



Jongens Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Justin Verheul SPOB 23,38 +0.6 m/s23,36
2 Sjoerd Visser SPOB 25,18 +0.3 m/s25,72
3 Jelle van de Wal SPOB 25,76 +0.6 m/s24,86



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Thijs van Deurzen SPOB 44,34 45,00



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Max Polak PAC 8:29,47 8:30,00
2 Victor van der Wel PAC 8:58,91 8:50,00
3 Hassan Mahamed Delta Sport 9:05,52 9:05,00
4 Daan van der Velden Eindhoven 9:07,88 8:58,00
Jesper Fortuin CAV Energie DNF 10:01,00
Aimane Benchellal PAC DNF 8:45,00



Jongens Junior B - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Martijn Stok CAV Energie 5,75 +1.2 m/s5,70
2 Willem Bosch SPOB 6,04 +1.6 m/s---



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Mathieu van Opstal SPOB 7,58 +0.5 m/s7,75
2 Martijn Stok CAV Energie 7,99 +0.5 m/s8,06



Jongens Junior B - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Quinten van der Elst Fortius 11,83 +0.5 m/s12,09
2 Marijn de Wit SPOB 11,92 +1.2 m/s12,42
3 Mathieu van Opstal SPOB 11,94 +1.2 m/s12,45
4 Sam Versluijs Spado 12,23 +1.2 m/s12,60
5 Jan Munning SPOB 12,31 +1.2 m/s12,65
6 Wilco Velthuis SPOB 12,92 +0.5 m/s13,23
7 Willem Bosch SPOB 13,36 +0.5 m/s13,70



Jongens Junior B - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Marijn de Wit SPOB 24,48 +0.3 m/s25,45
2 Sam Versluijs Spado 25,08 +0.6 m/s24,50
3 Jan Munning SPOB 25,19 +0.3 m/s25,22
4 Ivar De Koning Fortius 26,50 +0.6 m/s---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Yannick de Burbure Dordrecht 42,60 ---
2 Willem Bosch SPOB 42,97 44,99



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA 8:39,58 8:49,66
2 Jarreau S...jkerbuijk THOR 8:48,46 8:44,28
3 Ilias El Khattabi Rotterdam 8:54,60 9:04,93
4 Mojalefa Kloprogge U-Track 9:04,99 8:50,00
5 Cas Wille AV Statina 9:27,62 9:30,00
6 Marlon van Zijl CAV Energie 9:31,84 9:10,00
7 Tom Fobbe PAC 9:36,42 9:44,80
8 Toon Kling PAC 12:08,47 11:30,00
Milan Biesheuvel AV Aalsmeer DNF 9:44,00



Jongens Junior C - 40 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Roel Kooreman CAV Energie 8,17 +0.3 m/s---



Jongens Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Mink van de Wal SPOB 12,51 +0.6 m/s---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 12,53 +0.5 m/s12,92
2 Fabian Molenaar Numansdorp 12,65 +0.1 m/s---
3 Roel Kooreman CAV Energie 13,02 +0.5 m/s---
4 Wessel de Lange Fortius 13,37 +0.2 m/s---
5 Niels Nieuwenhuizen SPOB 13,45 +0.0 m/s13,83
6 Lucas Bal CAV Energie 13,55 +0.5 m/s13,53
7 Benjamin den Hartog CAV Energie 14,01 +0.0 m/s14,34
8 Kristian Munning SPOB 14,59 +0.0 m/s14,83



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Fabian Molenaar Numansdorp 18,90 +0.3 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Niels Nieuwenhuizen SPOB 27,71 +0.3 m/s---
2 Kristian Munning SPOB 30,19 +0.1 m/s30,75



Jongens Junior C - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Lucas Bal CAV Energie 43,09 ---
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 43,45 ---
3 Wessel de Lange Fortius 46,90 ---
4 Benjamin den Hartog CAV Energie 48,67 ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Ernson van den Bos THOR 9:21,48 9:30,00
2 Gijs de Haan PAC 9:29,20 9:25,00
3 Niels Nieuwenhuizen SPOB 11:00,80 10:50,00
4 Pascal Doornhein PAC 11:16,61 11:15,00
5 Mink van de Wal SPOB 12:43,41 ---
Pieter Fallaux CAV Energie DNF 9:59,00



Jongens Junior D - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Milan Vink Fortius 6,30 +0.3 m/s6,95
2 Sven Heuders SPOB 7,01 +1.6 m/s---



Jongens Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Sven Hurkmans Fortius 9,39 +0.3 m/s---
2 Lucas Gennisse Fortius 9,45 +1.3 m/s---
3 Thomas van Roosmalen Fortius 9,63 +1.3 m/s---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Jozuah Revierre Rotterdam 10,85 +1.2 m/s---
2 Dyamo Hoek AV Sprint 10,91 +0.5 m/s10,60
3 Michiel Zunderman Rotterdam 11,26 +0.5 m/s11,38
4 Jerry Woe CAV Energie 11,77 +0.6 m/s---
5 Sven Hurkmans Fortius 12,26 +0.6 m/s---
6 Lucas Gennisse Fortius 12,42 +0.6 m/s---
7 Jimmy Marcera AV Sprint 12,69 +0.5 m/s10,44
8 Thomas van Roosmalen Fortius 12,77 +0.6 m/s---
9 Jamie de Koning Ridderkerk 12,88 +1.2 m/s---
10 Sven Heuders SPOB 13,15 +0.6 m/s---



Jongens Junior D - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 13,25 +0.6 m/s---
2 Jozuah Revierre Rotterdam 13,39 +0.2 m/s---
3 Dyamo Hoek AV Sprint 13,50 +0.1 m/s---
4 Milan Vink Fortius 14,72 +0.1 m/s---
5 Thomas van Roosmalen Fortius 16,07 +0.5 m/s---



Jongens Junior D - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 20,99 +0.3 m/s---
2 Michiel Zunderman Rotterdam 21,07 +0.2 m/s21,42
3 Lucas Gennisse Fortius 23,64 +0.3 m/s---



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Jimmy Marcera AV Sprint 27,93 +0.3 m/s---
2 Jozuah Revierre Rotterdam 29,36 +0.4 m/s---
3 Milan Vink Fortius 30,86 +0.3 m/s---
4 Rick Schipper Capelle aan den IJssel 31,20 +0.1 m/s30,82
5 Jerry Woe CAV Energie 31,45 +0.3 m/s---
6 Sven Heuders SPOB 33,18 +0.3 m/s---
7 Jamie de Koning Ridderkerk 33,95 +0.4 m/s---



Jongens Junior D - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Jessy van der Vegt PAC 52,53 ---
2 Sven Hurkmans Fortius 53,77 ---
3 Thomas van Roosmalen Fortius 55,46 ---



Jongens Junior D - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Niels Laros Scorpio 9:21,95 9:45,00
2 Tim Leeman AAA 11:30,89 12:20,00
3 Freek Bosveld Fortius 11:32,93 12:20,00
4 Jessy van der Vegt PAC 11:35,43 ---
5 Mees Schneider Fortius 11:40,63 12:20,00
6 Douwe van ...ingsveldt SPOB 12:16,65 ---
7 Mike Bakhuizen SPOB 12:57,89 ---



Jongens Pupil A - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Merijn Laban SPOB 6,52 +1.6 m/s---
2 Kevin van Boxtel SPOB 6,73 +1.6 m/s---
3 Maxim van Dorp Fortius 6,85 +0.3 m/s6,94
4 Ruben van Roosmalen Fortius 6,89 +1.0 m/s---
5 Yerne Biesterveld Fortius 7,18 +1.0 m/s---
6 Luca Barberis SPOB 7,37 +1.0 m/s---



Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Merijn Laban SPOB 9,06 +0.8 m/s---
2 Raf Malais SPOB 9,16 +0.8 m/s---
3 Roan van Veen SPOB 9,58 +0.0 m/s9,78
4 Kevin van Boxtel SPOB 9,59 +0.8 m/s---
5 Ruben van Roosmalen Fortius 9,90 +1.3 m/s---
6 Yerne Biesterveld Fortius 10,19 +1.3 m/s---
7 Jesper Hurkmans Fortius 10,26 +0.3 m/s---
8 Luca Barberis SPOB 10,37 +0.3 m/s---



Jongens Pupil A - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Merijn Laban SPOB 12,33 +1.2 m/s---
2 Maxim van Dorp Fortius 12,79 +0.5 m/s12,65
3 Jesper Hurkmans Fortius 13,41 +0.6 m/s---



Jongens Pupil A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Raf Malais SPOB 15,12 +0.1 m/s---
2 Roan van Veen SPOB 15,62 +0.5 m/s---
3 Ruben van Roosmalen Fortius 16,09 +0.1 m/s---
4 Yerne Biesterveld Fortius 16,52 +0.5 m/s---
5 Luca Barberis SPOB 17,26 +0.5 m/s---



Jongens Pupil A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Kevin van Boxtel SPOB 23,92 +1.1 m/s---
2 Maxim van Dorp Fortius 24,34 +0.3 m/s---



Jongens Pupil A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Raf Malais SPOB 31,55 +0.3 m/s---
2 Roan van Veen SPOB 32,51 +0.6 m/s---



Jongens Pupil A - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Jesper Hurkmans Fortius 54,02 ---
2 Maxim van Dorp Fortius 55,80 ---
3 Yerne Biesterveld Fortius 55,99 ---
4 Ruben van Roosmalen Fortius 57,14 ---



Jongens Pupil A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Hugo Vink Fortius 6,72 +0.3 m/s6,97



Jongens Pupil B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Hugo Vink Fortius 9,72 +1.3 m/s---



Jongens Pupil B - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Hugo Vink Fortius 12,80 +0.6 m/s---



Jongens Pupil B - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Ramon Vaandrager CAV Energie 34,10 +0.6 m/s38,00



Jongens Pupil B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Pieter Wijnsema CAV Energie 7,86 +1.0 m/s8,00



Masters mannen - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Pieter Wijnsema CAV Energie 11,47 +0.0 m/s11,00



Masters mannen - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Pieter Wijnsema CAV Energie 15,20 +0.6 m/s16,00



Masters mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Marco Tuppert SPOB 13,76 +0.5 m/s13,43
2 Bauke de Jong avVN 22,49 +0.0 m/s20,00



Masters mannen - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Ko Florusse Fortius 20,99 +0.2 m/s---
2 Marco Tuppert SPOB 21,12 +0.2 m/s21,17



Masters mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Berry de Bruijn Fortius 28,84 +0.1 m/s30,50
2 Bauke de Jong avVN 46,40 +0.6 m/s40,00



Masters mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Rene Sundermeijer SPOB 48,23 ---



Masters mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Peter van der Velden Eindhoven 8:59,49 8:58,00
2 Cornelis ...ziioannou AV Passaat 9:15,50 9:06,00
3 Nixon Fernandes PAC 9:16,23 9:08,00
4 Fouad Fertoute SPOB 9:46,45 9:45,00
5 Robin Robart AV Passaat 10:32,69 10:15,00
6 Erwin Koens Rotterdam 10:48,93 10:45,00
7 Rene Sundermeijer SPOB 10:54,35 10:48,00
8 Hans Blom SPOB 11:03,52 11:01,98
9 Jan van Bennekom SPOB 11:28,50 10:45,00
10 Sjon Vos Fortius 12:14,84 ---
11 Berry de Bruijn Fortius 12:46,77 13:30,00
12 Leo Doornhein PAC 12:46,90 13:00,00
13 Hans Barendregt avVN 13:09,62 20:00,00
14 Michel de Kraker PAC 13:24,56 ---
15 Sjaak Blaak SPOB 13:26,09 ---
16 Armand Osseweijer SPOB 13:34,50 ---
17 Bas Bosveld Fortius 13:38,92 14:15,00
18 Bram Varga SPOB 13:53,67 15:20,00
19 Frank Nederhand PAC 14:28,48 13:51,00
20 Bauke de Jong avVN 14:32,23 14:15,00
21 Pieter Barendregt SPOB 14:36,37 20:00,00
22 Raymon Epping PAC 14:49,32 ---
23 Rutger Achterberg SPOB 14:52,60 ---
24 Andries va...r Giessen SPOB 17:12,92 ---
Richard Visser SPOB DNS ---
Arthur Wiasti SPOB DNS ---
Karel Uitterlinden SPOB DNF 10:39,00
Cock Dorst Hellevoetsluis DNF 10:20,00



Masters vrouwen - 40 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Judith Vos SPOB 14:25,85 ---
2 Marja Sundermeijer SPOB 14:26,07 ---
3 Brenda Andriese Fortius 14:47,19 14:47,90
4 Marjoke N...wenhuizen SPOB 14:56,22 15:00,00
5 Jacqueline Smit SPOB 15:43,27 ---
6 Lia van der Meer SPOB 19:15,34 ---
7 Laurence Assmann SPOB 23:40,21 ---
8 Wilma van Eymeren SPOB 24:30,01 ---
Ilse Westerveld SPOB DNS ---



Meisjes Junior A - 40 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Casey de Graaff SPOB 12,98 +1.2 m/s12,91
2 Elsa de Lange SPOB 14,11 +0.0 m/s14,22



Meisjes Junior A - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Casey de Graaff SPOB 28,65 +0.3 m/s27,44
2 Britt de Reus Papendrecht 29,30 +0.3 m/s---
3 Elsa de Lange SPOB 29,45 +0.1 m/s29,57



Meisjes Junior A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Sanne van Beek PAC 11:47,97 11:20,00
2 Britte de Lange SPOB 14:19,04 ---



Meisjes Junior B - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 5,84 +1.2 m/s6,04
2 Lisa Li Rotterdam 6,62 +1.6 m/s---



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Lisa Li Rotterdam 9,55 +0.8 m/s---



Meisjes Junior B - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Denise van de Linde SPOB 11,03 +0.5 m/s11,00



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 12,76 +0.5 m/s12,92
2 Sophie van der Spoel Fortius 13,73 +0.0 m/s13,76
3 Corinda den Hartog CAV Energie 15,83 +0.0 m/s15,95
4 Lisa Li Rotterdam 16,01 +0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 150 meter

# Naam 150m OBP
Denise van de Linde SPOB DNF 20,71



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Valéria Montijn CAV Energie 26,15 +0.3 m/s26,70



Meisjes Junior B - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Brecht Den Engelse PAC 52,02 ---
2 Corinda den Hartog CAV Energie 58,31 ---



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Shirin van Anrooij AV `56 9:54,76 9:45,00
2 Frouke Benz CAV Energie 11:50,88 11:40,00
3 Anne Lagerwerf SPOB 15:59,74 ---



Meisjes Junior C - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Maaike van Rijswijk CAV Energie 6,00 +1.2 m/s6,05
2 Ilse Stok CAV Energie 6,29 +1.2 m/s6,00



Meisjes Junior C - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Ilse Stok CAV Energie 8,22 +0.7 m/s8,36
2 Maaike van Rijswijk CAV Energie 8,85 +0.7 m/s9,01



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Steffie Seher CAV Energie 11,04 +0.6 m/s---
2 Amber Bosman CAV Energie 11,18 +0.5 m/s11,25
3 Puck Malais SPOB 11,92 +0.6 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ilse Stok CAV Energie 13,39 +0.2 m/s---
2 Amber Bosman CAV Energie 13,63 +0.6 m/s---
3 Steffie Seher CAV Energie 13,81 +0.6 m/s---



Meisjes Junior C - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Amber Bosman CAV Energie 28,60 +0.3 m/s---
2 Puck Malais SPOB 30,19 +0.3 m/s---



Meisjes Junior C - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Yara Schoenmakers RTE 10:24,20 10:10,00



Meisjes Junior D - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Julia van Dorp Fortius 6,58 +1.2 m/s6,52



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Bente den Boer SPOB 8,65 +0.7 m/s8,74
2 Anniek de Lange Fortius 8,69 +0.7 m/s8,81
3 Sacha Oorbeek Nieuw-Beijerland 9,20 +0.8 m/s---
4 Julia van Dorp Fortius 9,30 +0.7 m/s9,19
5 Merel Dielessen Fortius 9,31 +0.7 m/s9,53
6 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,32 +0.7 m/s9,50
7 Isabel van Prehn CAV Energie 9,50 +0.8 m/s---
8 Danique Dijkstra SPOB 9,75 +0.3 m/s---
9 Norah Tuppert SPOB 9,83 +0.0 m/s10,08
10 Tamar Tuppert SPOB 10,57 +0.0 m/s10,21



Meisjes Junior D - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Tess Jack Rhoon 11,42 +1.2 m/s---
2 Iris van Holten SPOB 12,10 +1.2 m/s---
3 Julia van Dorp Fortius 12,12 +0.6 m/s---



Meisjes Junior D - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 15,14 +0.0 m/s15,82
2 Isabel van Prehn CAV Energie 15,58 +0.2 m/s---
3 Danique Dijkstra SPOB 15,92 +0.5 m/s---
4 Norah Tuppert SPOB 16,39 +0.6 m/s---
5 Febe Breget SPOB 16,74 +0.2 m/s---
6 Tamar Tuppert SPOB 17,86 +0.6 m/s---



Meisjes Junior D - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Bente den Boer SPOB 21,59 +0.2 m/s22,36
2 Tess Jack Rhoon 21,95 +1.1 m/s---
3 Merel Dielessen Fortius 22,80 +0.3 m/s---



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 30,89 +0.6 m/s---
2 Isabel van Prehn CAV Energie 32,43 +0.4 m/s---
3 Norah Tuppert SPOB 34,42 +0.3 m/s---
4 Febe Breget SPOB 34,82 +0.4 m/s---



Meisjes Junior D - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Anniek de Lange Fortius 49,77 ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Noortje Bosch SPOB 14:42,99 14:57,00
2 Tamar Tuppert SPOB 15:24,92 ---



Meisjes Pupil A - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Esmee Stok CAV Energie 6,54 +0.3 m/s7,07
2 Jade Bosman CAV Energie 6,63 +0.3 m/s7,18
3 Malu van Prehn CAV Energie 7,08 +1.6 m/s---
4 Jytte Spek CAV Energie 7,11 +1.0 m/s7,43
4 Fenne Viskil Oud-Beijerland 7,11 +0.3 m/s7,38



Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Bibi van 't Veld CAV Energie 9,57 +0.0 m/s9,65
2 Tamara Koedam SPOB 9,97 +0.0 m/s9,96
3 Malu van Prehn CAV Energie 10,17 +0.8 m/s---
4 Fenne Viskil Oud-Beijerland 10,21 +0.0 m/s10,46
5 Claudia Klootwijk SPOB 10,70 +0.3 m/s11,17



Meisjes Pupil A - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Jade Bosman CAV Energie 12,21 +0.6 m/s12,78



Meisjes Pupil A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Esmee Stok CAV Energie 15,14 +0.6 m/s---
2 Jytte Spek CAV Energie 16,30 +0.1 m/s---
3 Bibi van 't Veld CAV Energie 16,39 +0.5 m/s---
4 Malu van Prehn CAV Energie 16,74 +0.2 m/s---
5 Claudia Klootwijk SPOB 17,71 +0.2 m/s---



Meisjes Pupil A - 150 meter

# Naam 150m OBP
1 Tamara Koedam SPOB 24,73 +1.1 m/s---
2 Novi Hermus Fortius 25,23 +1.1 m/s---



Meisjes Pupil A - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Lotte Aerts AVGM 11:54,41 12:00,00
2 Djayla Hoek AV Sprint 12:16,00 13:08,00
3 Novi Hermus Fortius 12:24,21 13:00,00
4 Claudia Klootwijk SPOB 13:04,85 13:00,00



Meisjes Pupil B - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Liv Fortuin SPOB 7,15 +1.6 m/s---
2 Febe Goosens AV Passaat 7,32 +0.3 m/s7,22
3 Lise de Lange Fortius 7,76 +1.0 m/s7,68



Meisjes Pupil B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Liv Fortuin SPOB 10,41 +1.3 m/s---
2 Febe Goosens AV Passaat 10,48 +0.3 m/s---



Meisjes Pupil B - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Lise de Lange Fortius 14,56 +1.2 m/s---



Meisjes Pupil B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Liv Fortuin SPOB 17,08 +0.1 m/s---



Meisjes Pupil B - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Lise de Lange Fortius 40,59 +0.4 m/s---



Meisjes Pupil B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Joey Blangé SPOB 5,57 +1.2 m/s5,52



Senioren mannen - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Derek van Bochove Voorne 7,17 +0.5 m/s7,24
2 Robin Huber SPOB 7,22 +0.5 m/s7,42
3 Niels van Deurzen SPOB 7,61 +0.5 m/s7,65
4 Joey Blangé SPOB 7,73 +0.5 m/s7,65
5 Joeri Schreijer SPOB 7,97 +0.5 m/s8,19



Senioren mannen - 80 meter

# Naam 80m OBP
1 Joey Blangé SPOB 9,69 +0.5 m/s9,80



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Robin Huber SPOB 11,31 +0.5 m/s11,14
2 Derek van Bochove Voorne 11,39 +0.5 m/s11,39
3 Frank Everaarts AV Passaat 11,67 +0.5 m/s11,50
4 Michiel Rietveld Papendrecht 11,80 +0.1 m/s---
5 Joey Blangé SPOB 12,17 +0.5 m/s11,83
6 Martijn Opmeer AV Passaat 12,21 +0.5 m/s12,00
6 Germain Hoek AV Sprint 12,21 +0.5 m/s12,08



Senioren mannen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Derek van Bochove Voorne 23,30 +0.6 m/s24,04
2 Frank Everaarts AV Passaat 23,47 +0.6 m/s23,00
3 Michiel Rietveld Papendrecht 23,74 +0.3 m/s---
4 Germain Hoek AV Sprint 25,13 +0.6 m/s---
Martijn Opmeer AV Passaat DNS 24,20



Senioren mannen - 300 meter

# Naam 300mOBP
1 Joeri Schreijer SPOB 36,92 36,89
2 Niels van Deurzen SPOB 37,33 36,89



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Tim van den Broeke DNMC 8:26,86 8:23,79
2 Ivo Bijl AV Passaat 8:28,39 8:28,43
3 Yunis abu Stitan Dreischor 8:45,42 8:59,39
4 Ronnie Overgaauw Zoutelande 8:57,40 8:30,14
5 Yoram Polak PAC 8:58,66 8:50,00
6 Franklin van Anrooij AV `56 9:08,43 8:59,00
7 Ton Hettema Rotterdam 9:13,54 9:15,00
8 Ricardo S... Nicolaas FLKK 9:16,15 9:04,12
9 Jean-Andrew Fingal PAC 9:16,93 9:20,00
10 Twan Kleijwegt PAC 9:26,52 9:00,00
11 Eric Wolfert FLKK 9:28,33 9:30,00
12 Yvo Oudman Rotterdam 9:33,55 9:37,00
13 Sjors Visser THOR 9:39,22 9:25,00
14 Robert de Graaf AV `56 9:41,69 9:35,00
15 Peter Pollemans PAC 9:52,58 9:38,00
16 Wessel Hettema SC Reeuwijk 9:59,37 10:23,55
17 Stefan Buit CAV Energie 10:02,00 10:00,00
18 Frido Verschoor Rotterdam 10:07,17 10:00,00
19 Mark de Munter PAC 10:08,72 10:00,00
20 Olivier Verhaar Rotterdam 10:09,34 10:10,00
21 Bart Buijs CAV Energie 10:13,70 10:09,00
22 Lionel Parry PAC 10:17,64 10:00,00
23 Marijn Abbenhuijs Delfgauw 10:29,36 10:00,00
24 Joris Wulfert EURR 10:36,46 10:15,76
25 Sebastiaan Boender Rotterdam 10:53,85 ---
26 Ruud Goedhart FLKK 10:54,18 10:55,00
27 Rijk Van Dongen FLKK 10:54,38 11:00,00
28 Ype Kerkstra SPOB 11:10,39 11:00,00
29 Ed Becude SPOB 15:19,20 ---
30 Wim Goudswaard Puttershoek 15:22,82 17:00,00
Ralf Nieuwenhuizen Rotterdam DNS 8:28,01
Cees de Geus SPOB DNS ---
Messaoud Dardouri HLLS DNF 8:43,30
Timo de Geus SPOB DNF 8:58,00



Senioren vrouwen - 40 meter

# Naam 40m OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 5,96 +1.2 m/s5,85



Senioren vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 80 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 13,15 +1.2 m/s12,68
2 Suzanne Janssens AV Passaat 13,46 +0.5 m/s13,37
3 Anoeska Schreijer SPOB 13,98 +0.5 m/s13,50



Senioren vrouwen - 150 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Pricilla Huisman AV Passaat 26,96 +0.3 m/s26,10
2 Suzanne Janssens AV Passaat 27,88 +0.1 m/s27,52
3 Anne van Alphen ST90 28,11 +0.3 m/s---
4 Anoeska Schreijer SPOB 29,82 +0.1 m/s28,50



Senioren vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam 3000mOBP
1 Irene van ...r Reijken Rotterdam 9:36,60 9:43,87
2 Sanne Mooldijk Rotterdam 10:00,86 10:10,00
3 Marjan Goudswaard Puttershoek 15:55,51 20,00
Yara Schutrups SPOB DNS ---
Joelle Bosch SPOB DNS ---