Uitslagen Clubkampioenschap

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Niels Boonstra AV Statina 12,05 2:39,15 24,99 8,74 1,75 2162
2 Pasquenel Sohilait AV Statina 13,55 DNS 32,06 11,49 1,40 1677
3 Matej Tol AV Statina 13,05 2:46,45 22,43 8,03 1,50 1543



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Sebastian Evers AV Statina 10:30,71 ---



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Koen van Dijk AV Statina 11,94 2:18,21 21,26 9,79 5,62 2290
2 Hein Overkamp AV Statina 12,60 2:20,09 20,00 7,87 5,09 1824
3 Jelle Van der Marck AV Statina 12,84 2:23,72 17,11 7,31 5,13 1615
4 Watson Dikken AV Statina 12,30 2:48,02 20,43 8,56 4,79 1581
5 Jesse Reijngoud AV Statina 13,54 2:18,87 19,85 6,93 4,98 1566



Jongens Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Wille AV Statina 9:41,04 9:26,83
2 Rens Haagsma AV Statina 10:41,98 10:50,00



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m800mSpeerHoogPunten totaal
1 Kaj de Jong AV Statina 12,70 3:12,86 22,73 1,82 2194
2 Maximilian...evenbroek AV Statina 14,06 2:51,08 28,27 1,45 1957



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mSpeerHoogPunten totaal
1 Jasper Bloks AV Statina 11,20 3:20,39 24,31 1,35 2030
2 Hans Griesheimer AV Astylos 12,79 4:06,52 19,38 1,25 1387
3 Pepijn Bruggeman AV Statina 12,25 4:00,21 11,71 1,25 1319
4 Joost van Hees AV Statina 12,02 4:09,76 15,81 1,10 1291
5 Jacob Winkler AV Astylos 12,47 3:51,92 11,18 1,20 1281
6 Roland Hanselaar AV Astylos 13,37 DNS 12,16 1,20 842



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Stephan van Wijck AV Statina 9,58 26,12 3,70 1401



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Stephan van Wijck AV Statina 4:16,44 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Mitchell Verkerk AV Statina 9,55 27,49 3,88 1459
2 Jordi Sap AV Statina 9,99 33,59 3,38 1358
3 Thom Koggel AV Statina 9,27 12,48 3,93 1302
4 Anne Harsta AV Astylos 10,36 24,21 3,25 1167
5 Thijs Nicolaï AV Statina 10,30 14,82 3,40 1070
6 Gijs Smittenberg AV Statina 10,75 18,15 3,31 1042
7 Mark Rijninks AV Statina 10,84 18,53 3,04 981
8 Pjotr Vugts AV Statina 11,19 19,24 3,00 940
9 Toon Franssen AV Statina 11,56 13,86 2,72 756



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thom Koggel AV Statina 3:59,36 ---
2 Mark Rijninks AV Statina 4:03,77 ---
3 Anne Harsta AV Astylos 4:20,42 ---
4 Pjotr Vugts AV Statina 4:21,63 ---
5 Jordi Sap AV Statina 4:21,95 ---
6 Thijs Nicolaï AV Statina 4:23,78 ---
7 Gijs Smittenberg AV Statina 4:31,06 ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Eef Wijkmans AV Astylos 7,41 16,95 2,98 1053
2 Timo Visser AV Statina 7,10 12,78 2,87 1025
3 Giel Schengenga AV Statina 7,74 18,79 2,66 953
4 Bob Purwin AV Statina 8,16 13,13 2,59 778
5 Sten Neijzen AV Astylos 8,03 10,96 2,15 672



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Eef Wijkmans AV Astylos 3:43,74 ---
2 Giel Schengenga AV Statina 4:09,55 ---
3 Timo Visser AV Statina 4:20,86 ---
4 Sten Neijzen AV Astylos 4:39,64 ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexHoogPunten totaal
1 Storm Griesheimer AV Astylos 7,61 24,21 0,85 1033
2 Lenn Schinkel AV Statina 7,83 10,54 0,80 746
3 Tygo Vonk AV Astylos 8,73 11,61 0,70 550
4 Lars de Go...ia Mendes AV Statina 9,20 14,69 0,60 467
5 Olaf Visser AV Statina DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lenn Schinkel AV Statina 2:25,33 ---
2 Storm Griesheimer AV Astylos 2:25,36 ---
3 Tygo Vonk AV Astylos 2:47,56 ---
Sjors Brinkers AV Statina DNF ---



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Michiel Boonstra AV Statina 14,37 2:28,14 16,65 8,93 4,30 1227
2 Vincent Roke AV Statina 13,06 2:40,69 15,08 4,87 4,64 980
3 Paul Westerman AV Statina 14,32 2:59,30 20,63 7,71 4,12 913
4 Raymond Lockhorst AV Statina DNS DNS 24,06 8,85 DNS 705



Masters mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Ad Verweij AV Statina 9:52,53 ---
2 Bas Van der Linden AV Statina 10:30,39 ---
3 Gerard Smit AV Statina 10:40,19 ---
4 Marc Laeven AV Statina 11:03,53 ---
5 Jeroen Vreugdenhil AV Statina 11:45,90 ---
6 Erwin Vroegh AV Statina 12:03,43 ---
7 Gerrit Koerting AV Statina 13:49,70 ---
8 Andries de Waard AV Statina 17:32,65 15:59,30



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure AV Statina 14,90 3:09,18 17,40 7,76 4,01 1811



Masters vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Antje Velthuis AV Statina 13:52,22 ---
2 Astrid Honig AV Statina 21:06,94 ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelHoogPunten totaal
1 Veri Gutte AV Statina 14,15 DNS 27,92 9,00 DNS 1506
2 Rivka van der Water AV Statina DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Renee Dekker AV Statina 22,12 3:52,38 7,87 3,77 1,97 153



Meisjes Junior B - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Julie van Riel AV Statina 13:26,73 ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m800mSpeerHoogPunten totaal
1 Robin Vuik AV Statina 11,69 3:12,00 21,18 1,40 1642
2 Elke Wijkmans AV Astylos 11,99 2:40,05 12,68 1,20 1495
3 Lieke Vreugdenhil AV Statina 11,97 2:57,38 15,31 1,25 1463
4 Elisa Josso AV Statina 12,86 3:16,74 13,76 1,10 1083



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m1000mSpeerHoogPunten totaal
1 Livia Gutte AV Statina 9,05 4:08,17 15,66 1,35 1551
2 Danjela Lockhorst AV Statina 9,16 4:08,09 20,13 1,25 1548
3 Jet Vliegen AV Statina 8,92 4:01,70 8,76 1,35 1436
4 Elsa Lila AV Astylos 9,42 DNS 13,95 1,40 1212
5 Aafke Wijkmans AV Astylos 9,74 3:40,23 11,08 1,00 1208
6 Sanne Gouw AV Astylos 9,76 DNS 16,60 1,35 1171
7 Femke van Schalkwijk AV Astylos 8,89 DNS 15,08 1,15 1146
8 Bente van ...ckevorsel AV Astylos 10,25 3:59,63 9,55 1,10 1063
9 Merel Franssen AV Statina 9,24 3:35,71 10,11 DNS 1053
10 Marije Swagemakers AV Statina 10,05 4:14,99 8,39 1,10 989
11 Sterre Fröhlich AV Statina 10,22 4:32,19 11,79 1,00 912
12 Laura Schellekens AV Astylos 10,32 DNS 11,88 1,25 905
13 Sabine Luten AV Astylos 11,46 DNS 9,77 1,00 519



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Iris Meulenbeld AV Statina 10,74 17,21 3,06 979
2 Esmée van der Staal AV Astylos 10,78 12,16 3,17 912
3 Anouk de G...ia Mendes AV Statina 10,99 16,00 2,91 898
4 Marit van den Berk AV Astylos 10,94 11,93 3,01 855
5 Judith Winkler AV Astylos 10,98 12,12 2,90 832
6 Emma Homan AV Astylos 11,77 15,48 2,88 791
7 Caitlin Mawdesley AV Statina 11,68 12,55 2,81 737



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Marit van den Berk AV Astylos 4:07,79 ---
2 Caitlin Mawdesley AV Statina 4:22,23 ---
3 Judith Winkler AV Astylos 4:22,68 ---
4 Emma Homan AV Astylos 4:26,54 ---
5 Esmée van der Staal AV Astylos 4:28,43 ---
6 Anouk de G...ia Mendes AV Statina 4:31,31 ---
7 Iris Meulenbeld AV Statina 4:31,96 ---



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
1 Mies Vliegen AV Statina 9,96 28,40 3,71 1369
2 Lieke Meijs AV Statina 11,25 12,00 3,92 999



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Mies Vliegen AV Statina 3:47,56 ---
2 Lieke Meijs AV Statina 5:32,15 ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Saar Trappenburg AV Statina 7,39 13,07 3,14 1026
2 Pippa van Mil AV Statina 7,76 16,12 2,93 964
3 Loet Aardema AV Statina 7,57 12,42 2,76 903
4 Lina Schoonhoven AV Statina 7,88 11,24 2,72 816
5 Anniek van...ijkhuizen AV Statina 7,96 8,72 2,45 699
6 Ewine Kersloot AV Statina 8,33 9,50 2,24 612



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Pippa van Mil AV Statina 4:35,56 ---
2 Anniek van...ijkhuizen AV Statina 4:39,66 ---
3 Lina Schoonhoven AV Statina 4:51,53 ---
4 Ewine Kersloot AV Statina 5:27,99 ---
Saar Trappenburg AV Statina DNS ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mVortexHoogPunten totaal
1 Katja Schenk AV Statina 8,95 7,23 0,70 429



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Katja Schenk AV Statina 2:57,46 ---



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mVortexHoogPunten totaal
1 Benthe Frederiks AV Astylos 8,08 15,31 0,80 787
2 Renske Batten AV Statina 8,01 6,54 0,90 701
3 Danita van...r Noordaa AV Astylos 8,38 9,12 0,70 553



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Renske Batten AV Statina 2:38,77 ---
2 Benthe Frederiks AV Astylos 2:44,12 ---
3 Danita van...r Noordaa AV Astylos 3:02,82 ---



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Bart Boonstra AV Statina 12,24 2:19,71 14,96 7,66 5,65 1863
2 Hend de Jager AV Statina 12,72 2:19,06 13,49 5,80 4,81 1364
3 Marijn Kup AV Statina 13,79 2:43,17 15,89 7,26 3,78 859



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Rutger van...altbommel AV Statina 11:25,93 ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mDiscusKogelVerPunten totaal
1 Jamie Verweij AV Statina 13,54 3:04,18 16,71 7,78 4,09 2056
2 Vera Gommans AV Statina 13,64 2:54,81 16,01 7,91 3,83 2031
3 Ruby den Besten AV Statina 13,89 3:01,08 14,87 6,57 4,33 1936
4 Anke Veluwenkamp AV Statina DNS DNS 22,02 8,04 DNS 817



Senioren vrouwen - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten