Uitslagen JJBM baanwedstrijd

Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Matej Tol AV Statina 25,99 ---



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pasquenel Sohilait AV Statina 11,35 ---
2 Matej Tol AV Statina 8,96 ---



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Pasquenel Sohilait AV Statina 40,36 ---
2 Matej Tol AV Statina 35,35 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Watson Dikken AV Statina 12,22 ---
2 Hein Overkamp AV Statina 12,59 ---
3 Jelle van der Marck AV Statina 12,62 ---
4 Jesse Reijngoud AV Statina 13,30 ---
Uciano de Haas AV Statina DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Watson Dikken AV Statina 25,01 ---
2 Hein Overkamp AV Statina 25,27 ---
3 Jelle van der Marck AV Statina 25,64 ---
4 Jesse Reijngoud AV Statina 26,71 ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jesse Reijngoud AV Statina 2:26,38 ---
2 Jelle van der Marck AV Statina 2:29,26 ---
3 Hein Overkamp AV Statina 2:30,47 ---
4 Watson Dikken AV Statina 2:49,05 ---



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Wille AV Statina 18:51,59 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Hein Overkamp AV Statina 31,10 ---
2 Jesse Reijngoud AV Statina 18,61 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jesse Reijngoud AV Statina 1,60 ---
2 Hein Overkamp AV Statina 1,55 ---
3 Jelle van der Marck AV Statina 1,50 ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kai de Jong AV Statina 12,30 ---
2 Mike van Wouwe ATH 12,95 ---



Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBP
1 Mike van Wouwe ATH 19,47 ---
2 Bart van Kranenburg AV Statina 19,93 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Bart van Kranenburg AV Statina 23,56 ---
Kai de Jong AV Statina DNS ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kai de Jong AV Statina 1,75 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Kai de Jong AV Statina 5,72 ---
2 Mike van Wouwe ATH 5,01 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Jasper Bloks AV Statina 10,98 ---
2 Timo Klomp ATH 11,27 ---
3 Hans Griesheimer AV Astylos 12,70 ---
4 Roland Hanselaar AV Astylos 12,89 ---
5 Christoph Jumelet AV Statina 13,06 ---
6 Gilles Koch AV Statina 13,17 ---
7 Kjell Westra AV Astylos 14,41 ---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Timo Klomp ATH 3:11,37 ---
2 Jasper Bloks AV Statina 3:24,22 ---
3 Christoph Jumelet AV Statina 3:48,20 ---
4 Hans Griesheimer AV Astylos 4:15,74 ---
5 Gilles Koch AV Statina 4:36,13 ---
6 Kjell Westra AV Astylos 5:30,09 ---



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jasper Bloks AV Statina 23,93 ---
2 Dinand Weerts ATH 22,26 ---
3 Gilles Koch AV Statina 15,04 ---
3 Hans Griesheimer AV Astylos 15,04 ---
5 Christoph Jumelet AV Statina 12,50 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dinand Weerts ATH 9,91 ---
2 Jasper Bloks AV Statina 8,99 ---
3 Hans Griesheimer AV Astylos 7,11 ---
4 Kjell Westra AV Astylos 4,86 ---
5 Gilles Koch AV Statina 4,83 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jasper Bloks AV Statina 4,06 ---
2 Dinand Weerts ATH 3,95 ---
3 Timo Klomp ATH 3,94 ---
4 Hans Griesheimer AV Astylos 3,61 ---
5 Roland Hanselaar AV Astylos 3,50 ---
6 Christoph Jumelet AV Statina 3,42 ---
7 Gilles Koch AV Statina 2,93 ---
8 Kjell Westra AV Astylos 2,80 ---



Jongens Pupil A - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Jorg Klomp HAC 8,86 ---
2 Thom Koggel AV Statina 9,17 ---
3 Abel Kovacs-Borbas ATH 9,20 ---
4 Mitchell Verkerk AV Statina 9,38 ---
5 Senna Huisman Nijmegen 9,87 ---
6 Stephan van Wijck AV Statina 9,92 ---
7 Thijn Matthee AV Statina 10,15 ---
8 Wessel Wammes AV Statina 10,99 ---
9 Pjotr Vugts AV Statina 11,00 ---
10 Toon Franssen AV Statina 11,35 ---



Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Abel Kovacs-Borbas ATH 3:15,33 ---
2 Senna Huisman Nijmegen 3:32,14 ---
3 Jorg Klomp HAC 3:40,47 ---
4 Thom Koggel AV Statina 3:44,54 ---
5 Jotham Danhof AV Statina 4:06,25 ---
6 Mitchell Verkerk AV Statina 4:18,14 ---
7 Stephan van Wijck AV Statina 4:32,06 ---
8 Wessel Wammes AV Statina 4:48,95 ---
Pjotr Vugts AV Statina DNS ---
Thijn Matthee AV Statina DNF ---



Jongens Pupil A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Stephan van Wijck AV Statina 7,26 ---
2 Senna Huisman Nijmegen 6,67 ---
3 Abel Kovacs-Borbas ATH 6,33 ---
4 Mitchell Verkerk AV Statina 5,95 ---
5 Pjotr Vugts AV Statina 5,66 ---
6 Wessel Wammes AV Statina 4,98 ---
7 Thom Koggel AV Statina 4,85 ---
8 Thijn Matthee AV Statina 4,62 ---
9 Toon Franssen AV Statina 4,21 ---
10 Jorg Klomp HAC 4,09 ---



Jongens Pupil A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jorg Klomp HAC 3,89 ---
2 Abel Kovacs-Borbas ATH 3,86 ---
3 Thom Koggel AV Statina 3,65 ---
4 Mitchell Verkerk AV Statina 3,62 ---
5 Stephan van Wijck AV Statina 3,52 ---
6 Thijn Matthee AV Statina 3,11 ---
7 Senna Huisman Nijmegen 3,09 ---
8 Wessel Wammes AV Statina 2,67 ---
9 Toon Franssen AV Statina 2,55 ---
Pjotr Vugts AV Statina DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Adam Kovacs-Borbas ATH 7,67 ---
2 Tim Michiels ATH 7,87 ---
Timo Visser AV Statina DNS ---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Adam Kovacs-Borbas ATH 4:08,15 ---
2 Tim Michiels ATH 4:09,54 ---
Timo Visser AV Statina DNS ---



Jongens Pupil B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Tim Michiels ATH 4,59 ---
2 Adam Kovacs-Borbas ATH 4,57 ---
Timo Visser AV Statina DNS ---



Jongens Pupil B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Adam Kovacs-Borbas ATH 2,92 ---
2 Tim Michiels ATH 2,35 ---
Timo Visser AV Statina DNS ---



Jongens Pupil C - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Vince Timmermans AV Statina 7,95 ---
Leon Brouwer AV Astylos DNS ---



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Vince Timmermans AV Statina 2:38,87 ---
Leon Brouwer AV Astylos DNS ---



Jongens Pupil C - Balwerpen

# Naam ResOBP
1 Vince Timmermans AV Statina 19,93 ---
Leon Brouwer AV Astylos DNS ---



Jongens Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Vince Timmermans AV Statina 0,85 ---
Leon Brouwer AV Astylos DNS ---



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Pupil Mini - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Storm Griesheimer AV Astylos 7,41 ---
2 Tobias Scholman AV Astylos 8,20 ---
3 Renske Batten AV Statina 8,49 ---
3 Aron Kovacs-Borbas ATH 8,49 ---
5 Dirk Trappenburg AV Statina 8,80 ---



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tobias Scholman AV Astylos 2:34,30 ---
2 Aron Kovacs-Borbas ATH 2:40,54 ---
3 Storm Griesheimer AV Astylos 2:45,30 ---
4 Dirk Trappenburg AV Statina 2:49,91 ---
Renske Batten AV Statina DNF ---



Jongens Pupil Mini - Balwerpen

# Naam ResOBP
1 Storm Griesheimer AV Astylos 19,41 ---
2 Tobias Scholman AV Astylos 15,17 ---
3 Renske Batten AV Statina 10,46 ---
4 Aron Kovacs-Borbas ATH 10,39 ---
5 Dirk Trappenburg AV Statina 7,90 ---



Jongens Pupil Mini - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Storm Griesheimer AV Astylos 0,85 ---
2 Renske Batten AV Statina 0,80 ---
2 Tobias Scholman AV Astylos 0,80 ---
4 Dirk Trappenburg AV Statina 0,75 ---
5 Aron Kovacs-Borbas ATH 0,70 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Vincent Roke M35 - AV Statina 12,80 --- 0
2 Jan Pannekoek M35 - AV Statina 12,93 --- 0
3 Paul Westerman M35 - AV Statina 14,28 --- 0



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Vincent Roke M35 - AV Statina 26,24 --- 0
2 Jan Pannekoek M35 - AV Statina 26,67 --- 0
3 Steven Batten M35 - AV Statina 28,65 --- 0
4 Paul Westerman M35 - AV Statina 30,21 --- 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Rutger Huisman M35 - AV Statina 2:08,82 --- 0
2 Gerard Smit M35 - AV Statina 2:26,16 --- 0
3 Steven Batten M35 - AV Statina 2:26,67 --- 0
4 Caspar Wijkmans M35 - AV Astylos 2:31,92 --- 0
5 Jeroen Vreugdenhil M35 - AV Statina 2:34,63 --- 0



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Bas van der Linden M35 - AV Statina 19:02,87 --- 0
2 Peter Eijgermans M35 - AV Statina 19:58,50 --- 0
3 Huub van Veldhoven M35 - AV Statina 23:43,97 --- 0
Rutger Huisman M35 - AV Statina DNS --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michiel Boonstra M35 - AV Statina 8,12 --- 0
2 Paul Westerman M35 - AV Statina 7,62 --- 0



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michiel Boonstra M35 - AV Statina 25,98 --- 0
2 Paul Westerman M35 - AV Statina 23,10 --- 0



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Michiel Boonstra M35 - AV Statina 1,45 --- 0
2 Steven Batten M35 - AV Statina 1,40 --- 0



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure V35 - AV Statina 14,88 --- 0



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure V35 - AV Statina 31,16 --- 0



Masters Vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ineke Burger V35 - AV Astylos 22:47,40 --- 0
2 Sandra Wormgoor V35 - AV Statina 23:37,28 --- 0
3 Corina van...er Linden V35 - AV Statina 23:49,00 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure V35 - AV Statina 7,38 --- 0



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure V35 - AV Statina 20,77 --- 0



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Arna Vlie...Verschure V35 - AV Statina 1,35 --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Julia van ...ippenberg AV Statina 14,47 ---
Ella van Veen AV Statina DNS ---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Ella van Veen AV Statina 29,58 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Veri Gutte AV Statina DNS ---



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Julia van ...ippenberg AV Statina 24,00 ---
Veri Gutte AV Statina DNS ---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Julia van ...ippenberg AV Statina 4,25 ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Koen van Dijk AV Statina 11,71 ---
2 Renee Dekker AV Statina 21,01 ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Koen van Dijk AV Statina 23,75 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Renee Dekker AV Statina 3:52,08 ---
Koen van Dijk AV Statina DNS ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Koen van Dijk AV Statina DNS ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Koen van Dijk AV Statina 25,48 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Koen van Dijk AV Statina 1,70 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Widmica Dikken AV Statina 12,46 ---



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
Elke Wijkmans AV Astylos DNS ---
Claire van de Hurk ATH DNS ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elke Wijkmans AV Astylos 2:34,26 ---
2 Claire van de Hurk ATH 2:53,13 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Jet Vliegen AV Statina 8,80 ---
2 Danjela Lockhorst AV Statina 9,04 ---
3 Marta Sampers ATH 9,45 ---
4 Marije Swagemakers AV Statina 9,68 ---
5 Laura Schellekens AV Astylos 9,86 ---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Sanne Michiels ATH 3:51,56 ---
Jet Vliegen AV Statina DNS ---



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Danjela Lockhorst AV Statina 19,13 ---
2 Jet Vliegen AV Statina 17,84 ---
3 Sanne Michiels ATH 12,69 ---
4 Marta Sampers ATH 10,93 ---
5 Marije Swagemakers AV Statina 10,49 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Danjela Lockhorst AV Statina 9,36 ---
2 Marta Sampers ATH 6,70 ---
3 Sanne Michiels ATH 5,66 ---
4 Marije Swagemakers AV Statina 4,69 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Jet Vliegen AV Statina 4,24 ---
2 Marta Sampers ATH 3,95 ---
3 Laura Schellekens AV Astylos 3,36 ---
4 Marije Swagemakers AV Statina 3,22 ---
5 Sanne Michiels ATH 2,93 ---



Meisjes Pupil A - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lisa Navarro Climax 9,14 ---
2 Anouk Langstraat ATH 9,77 ---
3 Mies Vliegen AV Statina 9,78 ---
4 Stelle Batten AV Statina 10,46 ---
5 Sofie van Wouwe ATH 10,47 ---
6 Lieke Meijs AV Statina 10,66 ---
7 Zophie Franken AV Statina 10,83 ---
8 Sofie Verhoeven Climax 10,99 ---
9 Marit van den Berk AV Astylos 11,00 ---
10 Emma Homan AV Astylos 11,50 ---
11 Caitlin Mawdesley AV Statina 11,79 ---



Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Anouk Langstraat ATH 3:46,27 ---
2 Mies Vliegen AV Statina 3:51,46 ---
3 Sofie van Wouwe ATH 4:01,97 ---
4 Sofie Verhoeven Climax 4:23,80 ---
5 Emma Homan AV Astylos 4:29,10 ---
6 Marit van den Berk AV Astylos 4:36,93 ---
7 Zophie Franken AV Statina 4:49,22 ---
8 Caitlin Mawdesley AV Statina 4:56,10 ---
9 Stelle Batten AV Statina 5:05,36 ---
10 Lieke Meijs AV Statina 5:32,06 ---



Meisjes Pupil A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mies Vliegen AV Statina 7,28 ---
2 Lisa Navarro Climax 6,20 ---
3 Caitlin Mawdesley AV Statina 4,80 ---
4 Lieke Meijs AV Statina 4,74 ---
5 Sofie van Wouwe ATH 4,59 ---
6 Stelle Batten AV Statina 4,58 ---
7 Emma Homan AV Astylos 4,49 ---
8 Sofie Verhoeven Climax 4,22 ---
9 Zophie Franken AV Statina 3,98 ---
10 Anouk Langstraat ATH 3,97 ---
11 Marit van den Berk AV Astylos 3,59 ---



Meisjes Pupil A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Mies Vliegen AV Statina 3,81 ---
2 Anouk Langstraat ATH 3,74 ---
3 Lisa Navarro Climax 3,68 ---
4 Zophie Franken AV Statina 3,05 ---
5 Sofie Verhoeven Climax 3,00 ---
6 Stelle Batten AV Statina 2,93 ---
7 Marit van den Berk AV Astylos 2,92 ---
8 Emma Homan AV Astylos 2,85 ---
9 Sofie van Wouwe ATH 2,83 ---
10 Caitlin Mawdesley AV Statina 2,78 ---
11 Lieke Meijs AV Statina 2,75 ---



Meisjes Pupil B - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Lieve Derks ATH 7,01 ---
2 Saar Trappenburg AV Statina 7,33 ---
3 Lina Schoonhoven AV Statina 7,69 ---
4 Gwynne van...en Mourik AV Statina 7,97 ---



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Saar Trappenburg AV Statina 4:53,16 ---
2 Lina Schoonhoven AV Statina 5:20,48 ---
Lieve Derks ATH DNS ---



Meisjes Pupil B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lina Schoonhoven AV Statina 4,58 ---
2 Saar Trappenburg AV Statina 3,71 ---
3 Lieve Derks ATH 3,55 ---
4 Gwynne van...en Mourik AV Statina 3,25 ---



Meisjes Pupil B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lieve Derks ATH 3,56 ---
2 Saar Trappenburg AV Statina 3,18 ---
3 Lina Schoonhoven AV Statina 2,70 ---
4 Gwynne van...en Mourik AV Statina 2,43 ---



Meisjes Pupil C - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Aeden van Mourik AV Statina 8,65 ---



Meisjes Pupil C - Balwerpen

# Naam ResOBP
1 Aeden van Mourik AV Statina 9,58 ---



Meisjes Pupil C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aeden van Mourik AV Statina 0,75 ---



Senioren mannen - 80 meter

# Naam Res OBP
Brend de Ruiter AV Statina --- ---
Daan van d... Brugghen AV Statina --- ---
Boris Kienjet AV Statina --- ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Bart Boonstra AV Statina 12,08 ---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hend de Jager AV Statina 24,88 ---
2 Lex Favrin AV Statina 24,99 ---



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Felix Beekers AV Statina 26:50,55 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Brend de Ruiter AV Statina --- ---
Daan van d... Brugghen AV Statina --- ---
Boris Kienjet AV Statina --- ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bart Boonstra AV Statina 35,31 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Bart Boonstra AV Statina 1,65 ---
2 Hend de Jager AV Statina 1,50 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
Brend de Ruiter AV Statina --- ---
Daan van d... Brugghen AV Statina --- ---
Boris Kienjet AV Statina --- ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jamie Verweij AV Statina 13,45 ---
1 Ruby den Besten AV Statina 13,45 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Anke Veluwenkamp AV Statina 25,65 ---