Uitslagen Johan Knaap Games 2018

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rick Mombarg AV Argo 11,52 -1.7 m/s11,21
2 Niels Kok Flevo Delta 11,67 -0.9 m/s11,75
3 Danu Mulyo AC TION 11,71 -1.7 m/s11,50
4 Tim van der Kooi AC TION 11,95 +0.1 m/s11,87
5 Twan Duvigneau AL73 12,10 -0.9 m/s11,78
6 Yvar - Schoorlemmer MPM 12,22 -0.9 m/s11,80
7 Rene van Benthem MPM 12,34 -0.9 m/s11,80
8 Pim Jansen AL73 12,38 +0.1 m/s12,00



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Niels Kok Flevo Delta 23,28 +0.0 m/s23,73
2 Rick Mombarg AV Argo 23,55 +0.0 m/s23,70
3 Danu Mulyo AC TION 23,58 -0.3 m/s23,60
4 Twan Duvigneau AL73 23,86 -0.3 m/s23,59
5 Tim van der Kooi AC TION 24,30 +0.0 m/s25,72
6 Yvar - Schoorlemmer MPM 24,45 -0.3 m/s23,71
7 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 28,96 -0.3 m/s29,70
Pim Jansen AL73 DNS ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:08,17 2:11,00
2 Jesse Nijmeijer AV Archeus 2:09,88 2:10,97
BM Tobias Silverentand (BM) Hanzesport 2:56,03 2:30,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
Jesse Nijmeijer AV Archeus DNF 21:00,00



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Mart Ruben Nijhuis MPM 10:30,31 10:26,87
2 Nart Pistorius DAV Kronos 11:18,60 11:08,97



Jongens Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 25,98 25,98 23,88 23,06 24,01 22,10 25,98 24,83



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 8,99 8,65 9,03 9,23 9,23 7,89



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Daniel Kl...Nibbelink AV Archeus 4,28 4,46 4,44 4,46 +0.6 m/s4,18



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pim Weghorst MPM 11,96 -1.7 m/s11,63
2 Sven van Leeuwen MPM 12,40 -0.8 m/s---
3 Tim ter Laak Bolk AC TION 12,90 +0.1 m/s12,41
4 Dennis Bonthuis AV PEC 1910 13,83 -0.3 m/s---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Koen Roskamp BAV 24,11 +0.0 m/s23,70
2 Pim Weghorst MPM 24,24 -0.3 m/s23,60
3 Sven van Leeuwen MPM 25,31 -0.7 m/s---
4 Frank Seppenwoolde ATNY 25,64 +0.0 m/s25,50
5 Dennis Bonthuis AV PEC 1910 28,90 -0.7 m/s---



Jongens Junior B - 800 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Pim AV Rijssen 16:00,41 ---
2 Thijmen Trouw MPM 19:21,61 19:07,00



Jongens Junior B - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Niels Haverkate AV Goor `75 12:34,49 ---



Jongens Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 28,94 30,37 29,29 32,04 32,04 ---
2 Niels Dennekamp AV Rijssen 30,88 31,24 31,24 36,41
3 Luc ter Linde AC TION 26,02 28,96 28,96 25,00



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Marnix Wilting AC TION 11,06 11,15 11,14 11,09 10,53 10,77 11,15 ---
2 Luc ter Linde AC TION 11,03 10,17 10,19 10,96 10,38 9,88 11,03 10,55



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jesse Sadholt Duitsland 3,80 3,80



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Frank Seppenwoolde ATNY 5,70 5,39 5,51 5,45 - 5,70 +1.3 m/s5,73
2 Tim ter Laak Bolk AC TION 4,73 5,19 - 5,19 4,98 5,19 +0.6 m/s---
3 Niels Dennekamp AV Rijssen 5,15 5,05 4,86 5,15 +2.0 m/s5,24



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hidde Nijland AAV SISU 12,72 +1.0 m/s12,50
2 Mats Roskamp BAV 13,90 -0.3 m/s14,18
3 Julian Wilting AC TION 14,43 -0.8 m/s---
4 Joost Leverink MPM 14,73 -0.8 m/s---
5 Rens Gosselink AC TION 14,98 -0.3 m/s---



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jermaine Kleine AAV SISU 25,33 -0.3 m/s---
2 Milan Beuning AAV SISU 25,86 -0.3 m/s---
3 Joost Leverink MPM 31,97 -0.7 m/s---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Max Swabedissen AV Rijssen 2:15,60 2:23,00
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 2:27,09 2:15,00
3 Milan Veenstra AC TION 2:31,04 2:31,00
4 Rens Gosselink AC TION 2:40,99 ---
5 Hendrik Olthuis De Gemzen 2:44,76 2:45,00
6 Mika ten Doeschot MPM 2:46,46 2:47,52
7 Leon Wiedemeijer MPM 2:51,17 ---



Jongens Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 3000 meter steeplechase (91cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION 36,49 36,49 37,90
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,02 29,88 28,50 28,67 30,70 30,40 30,70 32,35
3 Iwan Wever AC TION 25,30 27,39 26,72 23,60 27,39 ---
4 Artur Harwig AC TION 23,65 23,45 19,98 23,65 ---
5 Twan Ligtenberg AV Rijssen 20,22 17,92 19,87 21,86 21,86 ---
6 Mirek Harwig AC TION 19,16 21,42 20,91 21,42 ---
7 Mats Roskamp BAV 17,87 16,50 17,87 16,89
8 Tim ter Linde AC TION 16,46 16,46 20,48



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION 11,80 12,07 11,42 11,58 12,03 12,07 12,76
2 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,20 9,58 8,94 9,10 9,19 9,21 9,58 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,53 9,54 9,27 9,36 9,41 9,16 9,54 9,57
4 Tim ter Linde AC TION 6,03 6,06 6,08 6,22 6,05 6,22 6,72



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mats Roskamp BAV 1,80 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jermaine Kleine AAV SISU 5,73 5,68 5,50 5,73 +0.2 m/s---
2 Milan Beuning AAV SISU 5,03 4,96 5,15 4,79 5,19 5,19 5,19 +1.1 m/s---
3 Iwan Wever AC TION 5,11 - - 5,11 +1.8 m/s---
4 Hidde Nijland AAV SISU 4,78 - - 4,03 4,44 4,78 +1.1 m/s4,45
5 Mirek Harwig AC TION 4,64 4,45 4,30 4,64 +2.6 m/s---
6 Artur Harwig AC TION 3,92 4,53 4,11 4,53 +0.7 m/s4,80
7 Mika ten Doeschot MPM 3,93 4,16 3,78 4,16 +1.0 m/s3,95
8 Joost Leverink MPM 3,56 3,97 3,97 +0.8 m/s---
9 Julian Wilting AC TION 3,52 - - 3,52 +1.5 m/s---
10 Leon Wiedemeijer MPM 3,21 3,34 3,26 3,34 +0.6 m/s---



Masters mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 12,56 +1.0 m/s12,70
2 Wan Bakx AC TION 12,70 +1.0 m/s12,50
3 Aydin Zeyrek AC TION 13,09 -0.3 m/s13,50
4 Paul Boer AC TION 14,76 -0.3 m/s14,02



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 25,67 +0.0 m/s26,60
2 Paul Boer AC TION 31,19 -0.3 m/s29,40
Bert Boer DVTR DNS ---



Masters mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Sluijs ACO 2:16,83 2:13,30
2 Sierk Spits Hanzesport 2:37,53 2:32,00
3 Eddy Groen Hanzesport 2:37,78 2:30,00



Masters mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Henk Smalbrugge ACO 15:38,07 15:50,00
2 Thomas Konings AV Archeus 17:24,29 17:23,00
BM Wouter Vreeman (BM) AV Archeus 17:48,91 16:40,00
3 Wietze de Vries Fivelstreek 19:12,28 19:31,00
4 Hans Dat LAAC Twente 19:21,48 19:30,00
5 Peter Semmekrot AV Archeus 19:27,59 ---
6 Marcel Bos AV Archeus 20:04,52 18:40,00
Jan-Pieter Mondria De Gemzen DNS 17:24,24
Erik Nijhof MPM DNF 20:30,00



Masters mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Bas Mekking De Gemzen 10:45,61 11:44,63
2 Remco Hoetmer GACH 11:25,39 11:10,83



Masters mannen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Thomas AL73 29,25 28,99 29,86 25,70 29,86 32,62
2 Jan Jaap Beeks AV Archeus 24,43 24,25 23,25 21,44 21,82 24,43 ---
3 Paul Boer AC TION 20,68 21,76 21,76 ---
4 Berry Nieland ATNY 20,27 19,87 20,27 24,31



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jan Jaap Beeks AV Archeus 8,78 7,75 7,68 8,55 8,86 8,80 8,86 ---
2 Berry Nieland ATNY 8,41 8,02 7,95 7,54 7,66 8,41 8,13



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Siegbert Gnoth Duitsland NM ---



Masters mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jan Plat AV PEC 1910 5,00 5,38 5,10 5,22 5,38 +1.7 m/s---
2 Wan Bakx AC TION 5,19 5,19 5,19 +2.2 m/s5,74



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Yvonne Meijer ACO 2:25,67 2:22,00
2 Corien van der Bijl AV Veluwe 2:40,40 2:47,27



Masters vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Petra Meinen AV Archeus 21:48,35 21:15,00



Masters vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION 30,24 30,29 31,61 30,92 32,69 32,69 ---
2 Elske Barkman AC TION 20,20 20,78 19,47 20,78 ---
3 Christel Labee AV Archeus 14,47 14,47 ---



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Hanny Ebb...k Tukkers AC TION 8,40 9,15 8,52 8,69 8,78 8,63 9,15 ---
2 Erna Klaren MPM 6,27 7,03 6,90 7,70 7,21 7,12 7,70 7,59
3 Elske Barkman AC TION 6,40 6,60 6,57 6,60 ---
4 Christel Labee AV Archeus 4,58 5,20 4,38 3,92 3,81 5,20 ---



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Christel Labee AV Archeus 2,52 2,64 2,64 2,74 2,56 - 2,74 +0.6 m/s---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Lynn van Zijl DVTR 12,85 -0.7 m/s13,10
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 12,85 -1.9 m/s12,62
3 Danique de Haan DVTR 13,33 -1.9 m/s13,00
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 13,35 -0.7 m/s13,83
5 Femke Jansen AC TION 14,77 -1.3 m/s14,10



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Danique de Haan DVTR 27,28 -0.6 m/s26,60
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 27,47 -0.6 m/s26,81
3 Susan Wouda MPM 29,69 -0.4 m/s---
4 Femke Jansen AC TION 31,12 -0.8 m/s30,38



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amber van Mourik MPM 2:34,93 2:25,13



Meisjes Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne Wiggers MPM 19:04,20 19:15,00



Meisjes Junior A - 3000 meter steeplechase (76cm)

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lichelle Scholing MPM 32,11 33,57 33,35 33,57 34,08
2 Marleen Berendsen AL73 24,52 27,20 26,42 23,85 27,73 26,54 27,73 ---
3 Anja Bekema VTLS 21,54 22,49 22,38 22,80 24,04 23,36 24,04 21,48
4 Marleen Klaver MPM 16,89 20,56 20,56 ---



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lynn van Zijl DVTR 10,91 10,73 11,05 10,20 11,30 10,32 11,30 11,47
2 Lichelle Scholing MPM 9,45 9,24 8,35 8,79 8,15 9,45 10,20
3 Danique de Haan DVTR 9,24 8,36 9,19 9,24 ---
4 Marleen Berendsen AL73 8,52 8,19 8,45 7,84 7,31 8,41 8,52 ---
5 Marleen Klaver MPM 7,19 7,00 6,54 6,49 6,60 7,04 7,19 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Elise Lauret MPM 2,90 2,80
1 Pien Meijs HAAS 2,90 3,15
3 Emma van den Berg MPM 2,70 2,50
4 Irene Cats MPM 2,30 2,00



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Joyce Schumacher Flevo Delta 5,02 5,50 5,27 5,22 5,50 5,67 5,67 +0.9 m/s6,06
2 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,20 5,17 4,98 5,19 5,25 5,25 +1.1 m/s5,44
3 Susan Wouda MPM 4,48 4,47 4,54 - 4,45 4,54 +0.2 m/s---
4 Anja Bekema VTLS 4,12 4,02 3,97 3,96 4,12 +1.0 m/s4,48



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 13,14 -1.9 m/s12,90
2 Nina Hol AV PEC 1910 14,01 -1.3 m/s---
3 Nadine Schipper MPM 14,08 -0.7 m/s14,10
4 Robin Wesselkamp MPM 14,31 -1.3 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Suzan Plat AV PEC 1910 27,28 -0.6 m/s27,16
2 Nadine Schipper MPM 29,03 -1.1 m/s28,86
3 Nina Hol AV PEC 1910 29,13 -0.4 m/s---
4 Robin Wesselkamp MPM 29,56 -0.4 m/s---
5 Margo Schippers AV Rijssen 29,89 -0.8 m/s29,00



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Marlot Bruggink AV Rijssen 2:27,04 2:28,33
2 Emma Trouw MPM 2:35,70 2:40,00
3 Eveline Houtman De Gemzen 2:36,83 2:37,07



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
Graciëlla Evertsz Fivelstreek DNF 20:28,00



Meisjes Junior B - 3000 meter steeplechase (76cm)

# Naam ResOBP
Bente Jonkman ATC `75 DNS ---



Meisjes Junior B - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Romee Karselius AC TION 20,64 22,40 22,40 26,17



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Romee Karselius AC TION 8,48 8,49 8,20 8,41 8,41 8,92 8,92 9,30



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marjolein Klaren MPM 2,90 3,00



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Margo Schippers AV Rijssen 4,93 4,99 4,84 4,93 - - 4,99 +0.5 m/s---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Luna Bouwmeester MPM 13,96 -1.2 m/s---
2 Kris Oosterveld MPM 14,34 -1.3 m/s---
3 Sydney Kempers AL73 14,46 -1.2 m/s---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
Marleen Baas AC TION DNS 27,16



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tess van Randtwijk AV34 2:25,17 2:23,97
2 Luena Spijkerboer De Gemzen 2:36,91 2:39,71
3 Celine Spinder MPM 2:42,07 ---
4 Esmee Mulder ATNY 2:42,49 ---
5 Ella van den Bosch De Gemzen 2:42,99 2:46,00
6 Janne Nijhof MPM 2:44,76 2:45,00
7 Wieteke Terlouw Spurt `88 2:50,03 2:53,00
8 Sydney Kempers AL73 2:57,82 ---
9 Annemarie Gosselink AC TION 3:02,24 2:40,50



Meisjes Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 3000 meter steeplechase (76cm)

# Naam ResOBP
1 Lena Nijhof MPM 15:35,31 ---



Meisjes Junior C - 4 x 100m

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 23,34 19,30 21,48 24,00 21,86 24,00 26,46
2 Lena Nijhof MPM 22,03 22,21 22,99 19,17 22,99 ---
3 Lotte Nijkamp AV Rijssen 19,08 18,44 15,03 16,96 15,75 19,65 19,65 ---
4 Anne Bijpost AV Rijssen 17,50 15,59 16,98 17,52 16,97 17,52 ---
5 Annemarie Gosselink AC TION 12,55 17,22 17,22 16,97



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Wessels AV Rijssen 11,24 10,34 10,44 10,48 10,55 11,24 10,76
2 Anne Bijpost AV Rijssen 7,19 8,44 8,30 8,08 8,25 7,34 8,44 ---
3 Lotte Nijkamp AV Rijssen 7,79 7,29 7,98 8,11 7,89 7,05 8,11 ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marleen Baas AC TION 5,02 5,04 5,13 4,95 5,00 5,12 5,13 +0.3 m/s5,42
2 Luna Bouwmeester MPM 4,37 3,99 4,30 4,27 4,21 4,28 4,37 +0.8 m/s4,26
3 Kris Oosterveld MPM 3,57 - - 3,95 3,86 4,03 4,03 +1.0 m/s---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Rodrigo Willy Broer DVTR 10,95 -1.0 m/s10,70
2 Leon ten Klooster AV PEC 1910 11,10 -1.0 m/s11,04
3 Jordy Visscher AV PEC 1910 11,30 -1.0 m/s11,20
4 Tobias Bakx AC TION 11,31 -1.0 m/s11,15
5 Sebastian ...chuermann Duitsland 11,35 -1.0 m/s10,51
6 Sebastiaan...Steenberg AC TION 11,52 -1.0 m/s11,15
7 Niek ter Horst AV PEC 1910 11,69 -1.7 m/s11,40
8 Henk-Jan Schaaphok Groningen 11,73 -1.7 m/s11,56
9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 11,75 +0.1 m/s12,00
10 Yoeri Sterenberg DVTR 11,92 -1.7 m/s11,54
11 Dennis Coehoorn AC TION 11,97 -0.9 m/s11,65
12 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 11,98 +0.1 m/s12,30
13 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 12,42 +0.1 m/s12,30
14 Bram Gerritsen AV Archeus 12,61 +1.0 m/s5:36,00
15 Lars Van der Toorn DAV Kronos 12,71 -0.8 m/s---
16 Gijs Wensink DAV Kronos 12,77 -0.8 m/s---
17 Domenique Schreurs AV Archeus 13,03 +1.0 m/s13,00
18 Danny Lef...p Reinink MPM 13,45 +1.0 m/s13,27
Regillio Ramdas AC TION DNS 11,80



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Leon ten Klooster AV PEC 1910 22,29 -0.2 m/s21,97
2 Jordy Visscher AV PEC 1910 22,68 -0.2 m/s22,20
3 Sebastian ...chuermann Duitsland 23,24 -0.2 m/s21,69
4 Niek ter Horst AV PEC 1910 23,26 -0.2 m/s22,71
5 Eric van der Meer VTLS 23,56 -0.2 m/s22,78
6 Yoeri Sterenberg DVTR 23,94 -0.2 m/s23,12
7 Tom den Ouden MPM 23,98 -0.3 m/s23,60
8 Henk-Jan Schaaphok Groningen 23,99 -0.3 m/s23,64
9 Ronnie Sentamu AV PEC 1910 24,06 -0.3 m/s---
10 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 24,28 +0.0 m/s24,00
11 Tom Wouda Haaksbergen 25,09 +0.0 m/s24,70
12 Lars Van der Toorn DAV Kronos 25,23 +0.0 m/s25,48
13 Bram Gerritsen AV Archeus 26,58 +0.0 m/s26,10
14 Domenique Schreurs AV Archeus 27,16 +0.0 m/s26,60
Regillio Ramdas AC TION DNS 24,00



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nick Marsman ACO 1:54,24 1:52,00
2 Branco van Minnen MPM 1:56,60 1:57,98
3 Tom Benerink MPM 1:58,64 1:57,44
4 Robert Gerritsen ACO 1:59,19 2:00,00
5 Jorick Nijenhuis VTLS 2:00,32 1:59,84
6 Jurriën ten Hoeve DVTR 2:00,59 1:58,93
7 Michiel Veldman ACO 2:00,75 2:02,00
8 Thomas Doesburg HAAS 2:01,56 1:59,50
9 Steef Severijn DAV Kronos 2:05,98 2:01,23
10 Casper Kroon DAV Kronos 2:08,57 2:10,67
11 Twan Wildeboer DAV Kronos 2:11,11 2:08,00
12 Vincent Bosboom DAV Kronos 2:14,39 2:13,00
13 Fabian Pelgröm DAV Kronos 2:36,53 ---
14 Maarten Groen AV34 3:03,76 2:30,00



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Maurice Smit Fivelstreek 15:32,85 15:43,24
2 William van Eeken ACO 15:39,27 15:49,00
3 Gerard Vos Fivelstreek 16:04,14 15:42,00
4 Lars Duistermaat AV Archeus 16:37,53 16:00,00
5 Tim Loohuis VTLS 16:41,82 16:24,00
6 Boy Foks Haaksbergen 16:46,41 16:40,00
7 Freek Bielevelt Haaksbergen 17:02,98 17:10,00
8 Ruud Schurink LAAC Twente 17:10,08 ---
9 Mark Vlutters AV Iphitos 17:19,82 18:00,00
10 Daniel Danielecki DAV Kronos 17:20,47 17:30,00
11 Gerben Schreurs AV Archeus 17:24,53 15:50,00
12 Niels Urgert VTLS 17:28,69 19:50,07
13 Rene Bos LAAC Twente 18:34,17 18:30,00
14 Daniël de Jong AC TION 19:45,53 ---
15 Danny Lef...p Reinink MPM 21:27,93 20:53,00
Piet Wiersma AV Jahn II DNS 15:47,00



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase (91cm)

# Naam ResOBP
1 Ronald Kuin DVTR 10:37,59 10:17,76
2 Wouter Dijkstra VTLS 10:44,57 11:25,91
3 Hindrik Jagersma VTLS 10:47,86 ---
4 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 13:27,18 ---



Senioren mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De groene streep AV PEC 1910 - Msen 4 43,62 828
2 Golden Boys - Msen 4 45,89 694
3 Maandagsprinters DAV Kronos - Msen 4 46,45 663
4 Jonge goden uit Enschede - Msen 4 48,79 541
5 Fabians Kronos Team DAV Kronos - Msen 4 49,78 493
6 Archeus 2 - Msen 4 51,86 398
7 De Roskampies BAV - Msen 4 54,10 303



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
BM Laurens Corbière (BM) Clytoneus 34,71 36,50 37,17 37,17 38,24
1 Marnick Los DAV Kronos 33,55 33,56 34,96 32,28 33,52 34,96 32,97
2 Lars van der Pluijm MPM 31,64 30,60 34,78 31,93 34,78 37,43
3 Sander Klaver MPM 31,09 31,28 31,75 30,78 31,60 32,16 32,16 ---
4 Roy van Zijl DAV Kronos 31,60 31,93 31,93 34,60
5 Bas Reith Haaksbergen 30,16 26,27 30,16 31,02
6 Dennis Coehoorn AC TION 26,25 24,38 26,99 27,00 27,00 29,18
7 Bram Gerritsen AV Archeus 25,61 24,61 25,61 27,30
8 Patrick Vondeling HAC `63 24,56 24,03 24,56 ---
9 Domenique Schreurs AV Archeus 23,39 19,98 23,39 ---
10 Martin Platenkamp MPM 18,12 18,12 22,14



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sander Klaver MPM 10,23 10,74 10,64 10,49 10,31 10,40 10,74 ---
2 Patrick Vondeling HAC `63 9,47 9,84 9,75 9,96 10,27 9,14 10,27 ---
3 Bas Reith Haaksbergen 9,37 10,18 9,39 9,80 9,55 10,18 10,87
4 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,41 9,38 9,99 9,56 9,99 ---
5 Martin Platenkamp MPM 7,86 8,93 8,49 8,60 8,65 8,31 8,93 8,75



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars van der Pluijm MPM 4,00 4,00
2 Michael Herijgers MPM 3,00 3,40
3 Twan Wildeboer DAV Kronos 2,50 ---
Matteo Genitrini MPM NM ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tobias Bakx AC TION 6,38 6,44 6,45 6,35 6,51 6,16 6,51 +0.7 m/s---
2 Dennis Coehoorn AC TION 5,80 5,97 5,95 5,94 - 5,98 5,98 +0.7 m/s6,42
3 Roy van Zijl DAV Kronos - 5,52 5,88 5,72 - 5,88 +1.7 m/s6,22
4 Marnick Los DAV Kronos 4,86 5,07 - 5,14 5,24 - 5,24 +0.9 m/s---
5 Lars Van der Toorn DAV Kronos 5,05 4,95 4,83 - - 5,05 +2.2 m/s---
6 Gijs Wensink DAV Kronos 4,85 4,73 4,95 4,41 5,01 5,01 +0.5 m/s---
7 Bram Gerritsen AV Archeus 4,65 4,80 4,90 4,90 +2.0 m/s4,96
8 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 3,78 4,14 4,82 4,82 +0.7 m/s---
9 Domenique Schreurs AV Archeus 4,53 4,18 4,51 4,53 +0.8 m/s---
10 Fabian Pelgröm DAV Kronos 4,41 4,37 4,39 4,41 +1.4 m/s---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jorieke Korenromp DVTR 12,48 -1.9 m/s12,14
2 Noa Dhore AAC `61 13,04 -1.9 m/s12,59
3 Nina Garay Duitsland 13,26 -1.2 m/s---
4 Ilona Bosma VTLS 13,40 -0.7 m/s13,21
5 Jolanda Dijk ACO 13,56 -1.2 m/s---
6 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 13,66 -1.9 m/s13,07
7 Milou van der Schaaf MPM 13,85 -1.3 m/s---
8 Ilona Hogenkamp ACO 14,13 -0.7 m/s14,00
9 Annabel Boonman DAV Kronos 14,35 -0.7 m/s14,06
10 Lesley Buur AC TION 14,57 -1.3 m/s14,12
11 Susan van Sark MPM 14,83 -1.2 m/s---



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Jorieke Korenromp DVTR 25,15 -0.6 m/s24,41
2 Ilona Bosma VTLS 27,26 -0.6 m/s26,66
3 Sophie de Groot HAAS 27,91 -1.1 m/s28,99
4 Jolanda Dijk ACO 28,12 -1.1 m/s28,00
5 Ilona Hogenkamp ACO 29,37 -1.1 m/s28,00
6 Annabel Boonman DAV Kronos 29,85 -1.1 m/s28,50
7 Lesley Buur AC TION 30,15 -0.8 m/s29,57
8 Marleen Stoel AC TION 30,22 -0.8 m/s29,00
9 Margo Heurman HAAS 30,39 -0.4 m/s---
10 Ilse Kemper HAAS 30,44 -0.4 m/s---
11 Danique Coolen MPM 33,96 -1.1 m/s27,50
Milou van der Schaaf MPM DNS ---



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Aline Kootstra ACO 2:24,35 2:16,53
2 Margo Heurman HAAS 2:26,36 2:23,19
3 Shanice B Harmon DAV Kronos 2:34,33 ---
Merel Lasschuijt DAV Kronos DNS ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Lianne van de Belt VTLS 17:12,79 17:55,22
2 Lisa Bielevelt Haaksbergen 19:07,77 19:25,00
3 Sandra Wassink AV Archeus 19:13,79 19:58,00
4 Sariena Evertsz Fivelstreek 20:26,35 20:30,00
5 Rosanne van Heijst DAV Kronos 21:46,65 ---
6 Jasmijn va...ingerland DAV Kronos 22:38,01 ---



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase (76cm)

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 11:26,49 11:33,82
2 Erika Bremer VTLS 12:19,81 ---
3 Tessa Poen DVTR 14:03,79 ---



Senioren vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De pinguïns van MPM Marathon Pim Mulier - Vsen 4 51,38 703
2 Green Lightning AV PEC 1910 - Vsen 4 51,58 693
3 Vitalis vrouwen GSAV Vitalis - Vsen 4 51,74 686
4 Kronauten onder begeleiding DAV Kronos - Vsen 4 54,65 560
5 Mannetjeskonijnen NSAV `t Haasje - Vsen 4 54,96 548
6 AV Archeus - Vsen 4 1:03,29 255



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Emma Nijman AV Archeus 20,02 24,43 23,24 24,20 20,91 24,43 ---
2 Annabel Boonman DAV Kronos 18,65 22,51 23,21 23,21 27,00
3 Krista IJspeerd MPM 19,79 21,87 22,26 21,27 22,02 22,26 ---
4 Anouk Bossink AL73 15,58 20,06 18,90 20,06 ---
5 Merel Lasschuijt DAV Kronos 16,91 17,25 18,17 18,57 18,57 17,00
6 Elianne Mulder AV Archeus 13,12 13,84 12,49 10,77 13,84 ---



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Melissa de Haan AV34 10,83 11,41 11,66 11,11 11,63 11,41 11,66 ---
2 Anouk Bossink AL73 9,98 9,34 9,50 9,15 9,10 8,72 9,98 ---
3 Sophie den Ouden MPM 9,16 8,49 8,39 8,86 9,40 9,40 ---
4 Emma Nijman AV Archeus 8,30 7,91 7,48 8,19 7,58 8,34 8,34 ---
5 Elianne Mulder AV Archeus 5,01 4,28 5,49 5,79 4,90 4,71 5,79 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marloes Oosterwegel DVTR 2,70 ---
2 Pascalle Moes MPM 2,50 2,40



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Carlijn ter Laak AC TION - 5,74 5,71 2,72 5,85 5,77 5,85 +0.8 m/s---
2 Nina Garay Duitsland 5,07 4,71 5,31 5,04 5,17 5,19 5,31 +0.7 m/s---
3 Brenda Oosterbosch AV PEC 1910 4,95 4,46 4,83 4,88 4,95 +1.1 m/s5,33
4 Krista IJspeerd MPM 4,23 4,54 4,89 4,59 4,59 4,93 4,93 +0.9 m/s---
5 Milou van der Schaaf MPM - 4,28 4,66 4,57 4,46 4,57 4,66 +0.8 m/s---
6 Susan van Sark MPM 4,20 4,36 4,42 4,30 4,13 4,23 4,42 +0.9 m/s---
7 Merel Lasschuijt DAV Kronos 4,13 3,85 3,43 4,13 +1.6 m/s4,20
8 Ilse Kemper HAAS - - 4,04 4,04 +0.9 m/s---
9 Sophie de Groot HAAS - 3,74 3,74 +0.8 m/s---