Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Hidde Nijland AAV SISU 12,72 +1.0 m/s12,50
2 Mats Roskamp BAV 13,90 -0.3 m/s14,18
3 Julian Wilting AC TION 14,43 -0.8 m/s---
4 Joost Leverink MPM 14,73 -0.8 m/s---
5 Rens Gosselink AC TION 14,98 -0.3 m/s---

Uitslagen 200 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Jermaine Kleine AAV SISU 25,33 -0.3 m/s---
2 Milan Beuning AAV SISU 25,86 -0.3 m/s---
3 Joost Leverink MPM 31,97 -0.7 m/s---

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Max Swabedissen AV Rijssen 2:15,60 2:23,00
2 Wouter Seppenwoolde ATNY 2:27,09 2:15,00
3 Milan Veenstra AC TION 2:31,04 2:31,00
4 Rens Gosselink AC TION 2:40,99 ---
5 Hendrik Olthuis De Gemzen 2:44,76 2:45,00
6 Mika ten Doeschot MPM 2:46,46 2:47,52
7 Leon Wiedemeijer MPM 2:51,17 ---

Uitslagen 5000 meter Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION 36,49 36,49 37,90
2 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,02 29,88 28,50 28,67 30,70 30,40 30,70 32,35
3 Iwan Wever AC TION 25,30 27,39 26,72 23,60 27,39 ---
4 Artur Harwig AC TION 23,65 23,45 19,98 23,65 ---
5 Twan Ligtenberg AV Rijssen 20,22 17,92 19,87 21,86 21,86 ---
6 Mirek Harwig AC TION 19,16 21,42 20,91 21,42 ---
7 Mats Roskamp BAV 17,87 16,50 17,87 16,89
8 Tim ter Linde AC TION 16,46 16,46 20,48

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION 11,80 12,07 11,42 11,58 12,03 12,07 12,76
2 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,20 9,58 8,94 9,10 9,19 9,21 9,58 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,53 9,54 9,27 9,36 9,41 9,16 9,54 9,57
4 Tim ter Linde AC TION 6,03 6,06 6,08 6,22 6,05 6,22 6,72

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Mats Roskamp BAV 1,80 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Jermaine Kleine AAV SISU 5,73 5,68 5,50 5,73 +0.2 m/s---
2 Milan Beuning AAV SISU 5,03 4,96 5,15 4,79 5,19 5,19 5,19 +1.1 m/s---
3 Iwan Wever AC TION 5,11 - - 5,11 +1.8 m/s---
4 Hidde Nijland AAV SISU 4,78 - - 4,03 4,44 4,78 +1.1 m/s4,45
5 Mirek Harwig AC TION 4,64 4,45 4,30 4,64 +2.6 m/s---
6 Artur Harwig AC TION 3,92 4,53 4,11 4,53 +0.7 m/s4,80
7 Mika ten Doeschot MPM 3,93 4,16 3,78 4,16 +1.0 m/s3,95
8 Joost Leverink MPM 3,56 3,97 3,97 +0.8 m/s---
9 Julian Wilting AC TION 3,52 - - 3,52 +1.5 m/s---
10 Leon Wiedemeijer MPM 3,21 3,34 3,26 3,34 +0.6 m/s---