Uitslagen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 2 [2018]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Twan Deumers AV Lycurgu...JC Team 1 18,68 +2.0 m/s18,50 747
2 Kem Herrema AV Lycurgu...JC Team 1 18,90 +1.9 m/s18,50 724
3 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 19,01 +1.9 m/s20,13 713
4 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 19,25 +2.0 m/s20,33 689
5 Joël Mondria AV Atos JC 19,50 +2.0 m/s--- 665
6 Noa Struyve DEM JC 19,55 +1.6 m/s20,43 660
7 Nout Heine AV Lycurgu...JC Team 2 20,41 +1.6 m/s20,50 582
8 Kevin Koeckhoven DEM JC 20,47 +2.0 m/s21,84 577
9 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 20,81 +1.9 m/s22,64 548
10 Lukas Vijn AV Lycurgu...JC Team 2 20,87 +2.0 m/s21,00 543
11 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 21,11 +1.9 m/s21,00 0
12 Rekiek Gizaw AV Zaanland JC 21,51 +1.9 m/s--- 491
13 Stach Evenhuis AV Atos JC 21,75 +1.6 m/s--- 472
Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 19,00 0
Hidde Koning AV Atos JC DNS --- 0
Toon van Vuuren DEM JC DNS 22,85 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Twan Deumers AV Lycurgu...JC Team 1 2:15,63 2:12,00 712
2 Seb Wals AV Lycurgu...JC Team 1 2:16,42 2:17,00 703
3 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 2:17,80 2:20,00 687
4 Nout Heine AV Lycurgu...JC Team 2 2:18,18 2:21,00 683
5 Toon van Vuuren DEM JC 2:34,65 2:39,45 516
6 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 2:36,14 2:31,00 0
7 Alessio Rimedia AV Atos JC 2:37,53 --- 490
8 Yassine el Mortai AV Atos JC 2:38,38 --- 483
9 Romano Guellai AV Atos JC 2:46,05 --- 0
10 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 2:59,58 2:40,51 321



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Wouter Konijn AV Lycurgu...JC Team 1 15,25 +3.1 m/s15,62 702
2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 16,16 +2.7 m/s16,01 622
3 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 16,69 +3.1 m/s17,08 579
4 Tobias Janssens AV Lycurgu...JC Team 2 17,58 +3.1 m/s17,08 513
5 Seb Wals AV Lycurgu...JC Team 1 18,03 +2.7 m/s17,00 482
6 Jasper van... Wetering AV Lycurgu...JC Team 2 18,55 +3.1 m/s18,70 448
7 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 18,61 +2.7 m/s18,08 0
8 Ties van der Waal AV Atos JC 19,34 +2.7 m/s--- 400
9 Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 20,33 +2.7 m/s16,50 0
10 Dennis Schaap DEM JC 24,25 +3.1 m/s19,50 171



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 4 48,84 758
2 AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 4 53,45 590
3 DEM JC (4x100m) DEM - JJC 4 54,13 568
4 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 54,14 567
5 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
5 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
5 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Adam Amghar AV Lycurgu...JC Team 1 40,73 38,49 649
2 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 38,30 30,88 616
3 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 34,44 35,58 0
4 Kevin Koeckhoven DEM JC 32,67 28,07 536
5 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 32,20 33,44 529
6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 31,94 27,75 525
7 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 26,58 24,37 0
8 Duncan van Ling DEM JC 22,68 22,34 0
9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 21,37 19,78 0
10 Dean Somer AV Atos JC 19,15 --- 308
11 Stach Evenhuis AV Atos JC 18,46 --- 0
12 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 13,06 --- 0
Daniël Wielenga AV Zaanland JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 10,29 10,78 536
2 Kalle Veldhuisen AV Lycurgu...JC Team 1 9,83 9,67 0
3 Joël Mondria AV Atos JC 8,96 --- 471
4 Duncan van Ling DEM JC 8,30 8,32 437
5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 8,29 8,66 437
6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 8,02 --- 422
7 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 6,85 7,00 357
8 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 6,48 6,53 0
9 Dean Somer AV Atos JC 6,41 --- 0
10 Luuk Kooij DEM JC 5,54 5,56 0
11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 4,84 5,30 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kalle Veldhuisen AV Lycurgu...JC Team 1 1,60 1,55 0
2 Wesley Beentjes AV Lycurgu...JC Team 1 1,60 1,60 702
3 Duncan van Ling DEM JC 1,50 1,40 623
4 Ties van der Waal AV Atos JC 1,45 --- 582
5 Jasper van... Wetering AV Lycurgu...JC Team 2 1,35 1,40 499
6 Dennis Schaap DEM JC 1,35 1,50 0
7 Jesse Loo...n de Jong AV Lycurgu...JC Team 2 1,30 1,50 0
7 Romano Guellai AV Atos JC 1,30 --- 0
Daniël Wielenga AV Zaanland JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Wouter Konijn AV Lycurgu...JC Team 1 5,49 +1.0 m/s5,40 716
2 Noa Struyve DEM JC 5,16 +1.1 m/s5,13 652
3 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 4,82 +2.2 m/s4,82 585
4 Tobias Janssens AV Lycurgu...JC Team 2 4,77 +1.4 m/s4,50 0
5 Seb Wals AV Lycurgu...JC Team 1 4,53 +1.0 m/s4,60 0
6 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 4,47 +1.8 m/s4,86 512
7 Alessio Rimedia AV Atos JC 4,24 +2.2 m/s--- 466
8 Luuk Kooij DEM JC 3,82 +1.9 m/s4,07 0
9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 3,64 +1.3 m/s3,98 0
Daniël Wielenga AV Zaanland JC DNS --- 0
Hidde Koning AV Atos JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 10,72 +2.0 m/s--- 666
2 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 11,35 +2.0 m/s11,46 563
3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,41 +3.1 m/s11,44 553
4 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 11,50 +2.4 m/s11,51 540
5 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 11,51 +2.0 m/s11,50 0
6 Sem Verkaart AV Castricum JD 11,62 +2.0 m/s--- 522
7 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 11,67 +2.4 m/s--- 515
8 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 11,84 +2.4 m/s--- 490
9 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 11,87 +2.5 m/s11,93 486
10 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 11,91 +2.0 m/s11,61 480
11 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 11,94 +2.4 m/s11,90 476
12 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 12,03 +3.1 m/s--- 0
13 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 12,04 +3.1 m/s12,21 462
14 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,34 +3.1 m/s12,12 422
15 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 12,37 +2.0 m/s12,45 418
16 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 12,39 +2.5 m/s--- 415
17 Luan Kruijff AV Lycurgu...JD Team 2 12,48 +2.0 m/s12,97 0
18 Louie Isibor AV Atos JD Team 1 12,49 +3.1 m/s12,38 0
19 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 12,59 +2.5 m/s13,58 390
20 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 12,62 +2.4 m/s12,97 386
21 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 12,75 +2.5 m/s12,68 0
22 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 13,14 +2.0 m/s--- 323
23 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 13,17 +2.0 m/s13,58 320
24 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 13,70 +2.0 m/s13,98 261
25 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 14,15 +2.5 m/s--- 215
26 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 14,36 +2.4 m/s13,65 195
27 Twan Fatels DEM JD Team 2 15,05 +2.5 m/s15,20 131
Rodrigo Smit AV Lycurgu...JD Team 4 DNS 13,53 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:15,56 3:11,96 577
2 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:19,90 3:25,13 546
3 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:26,23 3:22,58 504
4 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 3:28,63 3:35,12 0
5 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:30,34 --- 477
6 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:37,06 --- 437
7 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,07 3:35,71 437
8 Sam van der Aar DEM JD Team 1 3:41,48 3:42,16 411
9 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:45,75 3,41 388
10 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 3:46,34 3:43,58 384
11 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 3:54,19 3:59,04 343
12 Mink Hageman AV Atos JD Team 1 3:55,37 --- 337
13 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 4:02,74 4:25,03 302
14 Bram Klepper DEM JD Team 1 4:13,25 4:10,12 0
15 Jasper Blommesteijn AV Lycurgu...JD Team 3 4:36,38 4:21,65 163
16 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:36,55 4:21,64 162
Hessel de Vries AV Castricum JD DNS --- 0
Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 DNF 3:22,81 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 14,78 +3.1 m/s--- 420
2 Hessel de Vries AV Castricum JD 14,88 +3.1 m/s--- 411
3 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 15,05 +2.8 m/s15,32 398
4 Sam van der Aar DEM JD Team 1 15,29 +3.1 m/s15,54 379
5 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 15,38 +3.1 m/s15,53 372
6 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 15,46 +2.8 m/s15,37 366
7 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,04 +2.8 m/s16,90 0
8 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,22 +2.8 m/s17,63 311
9 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 16,89 +2.8 m/s17,82 267
9 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 16,89 +2.8 m/s18,16 267
11 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 17,37 +3.1 m/s16,22 0
12 Luan Kruijff AV Lycurgu...JD Team 2 17,59 +2.8 m/s--- 0
13 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 17,68 +2.8 m/s--- 219
14 Louie Isibor AV Atos JD Team 1 17,81 +2.8 m/s16,28 211
15 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 18,16 +2.8 m/s17,89 0
16 Twan Fatels DEM JD Team 2 19,58 +2.8 m/s19,67 119
17 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 20,02 +2.8 m/s17,98 99



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 44,22 580
2 AV Zaanland JD Team 1 (4x80m) AV Zaanland - JJD 4 44,53 518
3 AV Castricum JD (4x80m) AV Castricum - JJD 4 47,71 452
4 AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 47,95 444
5 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 48,78 417
6 DEM JD Team 1 (4x80m) DEM - JJD 4 51,09 295
6 AV Lycurgus JD Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 51,45 334
8 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
8 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 0 DNS 0
8 AV Lycurgus JD Team 4 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 4 DNS 0
8 AV NEA-Volharding JD (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 DNS 0
8 AV Zaanland JD Team 2 (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 DNS 0
8 DEM JD Team 2 (4x80m) DEM - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 23,38 --- 367
2 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 19,64 --- 300
3 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 19,00 --- 0
4 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,67 --- 242
5 Mink Hageman AV Atos JD Team 1 16,29 --- 234
6 Rens Denneman AV Castricum JD 16,07 --- 230
7 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 15,93 --- 0
8 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 15,62 --- 0
9 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 14,35 --- 193
10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 13,95 --- 0
11 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 13,92 --- 183
12 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 13,57 --- 0
13 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 12,41 --- 149
14 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 10,28 --- 96
15 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 10,21 --- 94
Rodrigo Smit AV Lycurgu...JD Team 4 DNS --- 0
Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,14 --- 576
2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 9,08 --- 477
3 Sam van der Aar DEM JD Team 1 8,15 --- 429
4 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,94 --- 418
5 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 7,43 --- 0
6 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 6,36 --- 0
7 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 6,35 --- 327
8 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,80 --- 293
9 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 5,78 --- 292
10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 5,76 --- 0
11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,56 --- 278
12 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 5,49 --- 274
13 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 4,83 --- 0
14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 4,28 --- 0
Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,45 --- 582
2 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 --- 0
3 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 --- 541
3 Christian Prins AV Atos JD Team 1 1,40 --- 541
3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,40 --- 541
6 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,30 1,45 462
7 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 1,20 --- 389
7 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 1,20 --- 389
9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 1,10 --- 316
9 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,10 --- 316
11 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 1,10 --- 0
12 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 1,00 --- 242
13 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 0,90 --- 0
Bram Klepper DEM JD Team 1 DNS --- 0
Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sem Verkaart AV Castricum JD 4,45 +2.0 m/s--- 508
2 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,42 +1.3 m/s--- 502
3 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,39 +2.1 m/s--- 496
4 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 4,31 +2.8 m/s--- 0
5 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,17 +1.9 m/s--- 452
6 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,11 +3.0 m/s--- 440
7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,05 +2.4 m/s4,25 428
8 Christian Prins AV Atos JD Team 1 4,04 +2.3 m/s--- 0
9 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,00 +1.3 m/s--- 0
10 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 3,76 +2.2 m/s--- 370
11 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 3,66 +1.6 m/s--- 350
12 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,58 +1.5 m/s--- 334
13 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,56 +3.0 m/s--- 330
14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 3,48 +1.7 m/s--- 0
15 Rens Denneman AV Castricum JD 3,41 +1.2 m/s--- 0
16 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3,33 +1.1 m/s3,72 0
17 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,25 +2.1 m/s--- 0
18 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,22 +2.6 m/s--- 0
19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,20 +1.8 m/s--- 258
20 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,17 +0.8 m/s--- 0
21 Twan Fatels DEM JD Team 2 2,63 +1.7 m/s--- 144
Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 19,86 +1.8 m/s20,32 631
2 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 20,03 +1.8 m/s20,90 616
3 Fleur Lut...khuizen AV Lycurgu...MC Team 1 20,14 +1.8 m/s20,87 606
4 Eline Brouwer DEM MC 20,40 +1.8 m/s21,11 583
5 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MC Team 1 20,90 +1.9 m/s20,23 0
6 Lynn van der Meij DEM MC 21,14 +1.9 m/s21,74 520
7 Liv de Haas AV Zaanland MC 21,95 +1.9 m/s--- 457
8 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 1 21,96 +1.9 m/s22,54 456
9 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 22,42 +1.8 m/s22,81 422
9 Laura Bookelman AC Waterland MC 22,42 +1.9 m/s--- 422
11 Bernou van Dam AV Castricum MC 22,58 +1.9 m/s--- 411
12 Bella Bar...lorzano AV Lycurgu...MC Team 1 23,49 +1.9 m/s23,00 0
13 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 23,49 +1.9 m/s24,11 348
14 Jingshi Brasser AV Lycurgu...MC Team 2 23,93 +1.9 m/s24,00 320
15 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 29,98 +1.9 m/s--- 13
Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 2 DNS 25,00 0
Lakeisha Adams AV Atos MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 2:26,53 2:24,51 593
2 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 2:30,78 2:30,01 552
3 Danique Schram DEM MC 2:35,14 2:35,11 511
4 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 2:39,03 2:30,26 477
5 Franka Holland AV Castricum MC 2:41,51 --- 456
6 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 2:44,37 2:43,50 433
7 Melissa Steenbakker AV Atos MC 2:45,13 --- 427
8 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 2:48,62 --- 400
9 Silke de Haas DEM MC 2:52,10 2:42,95 374
10 Nadia Lensen AV Lycurgu...MC Team 2 2:53,53 3:01,63 363
11 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 2:56,33 2:51,80 0
12 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 2:59,39 2:47,75 322
13 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 3:02,00 2:47,59 305
14 Gwen Bleeker AV Lycurgu...MC Team 2 3:08,47 2,55 264
15 Luna Huiberts AV Zaanland MC 3:11,13 --- 248
Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 DNS 2:55,38 0
Isa Wagemans AV Lycurgu...MC Team 2 DNS 2:55,60 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 12,68 +2.6 m/s13,26 622
2 Eline Mast AV NEA-Vol...MC Team 1 13,05 +2.6 m/s13,29 582
3 Eline Brouwer DEM MC 13,17 +2.6 m/s13,05 569
4 Fleur Lut...khuizen AV Lycurgu...MC Team 1 13,20 +1.5 m/s13,66 566
4 Lynn van der Meij DEM MC 13,20 +2.6 m/s14,43 566
6 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MC Team 2 14,10 +1.5 m/s14,34 479
7 Dagmar Salomons AV Lycurgu...MC Team 1 14,42 +1.5 m/s16,00 450
8 Nadia Lensen AV Lycurgu...MC Team 2 15,19 +2.7 m/s16,10 387
9 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 15,32 +1.5 m/s15,71 0
10 Zoe Lammertink DEM MC 15,39 +2.6 m/s15,59 0
11 Aukje Hiemstra AC Waterland MC 16,20 +2.7 m/s--- 312
12 Melissa Steenbakker AV Atos MC 16,58 +1.5 m/s--- 287
13 Pipp Pauzinga AV Castricum MC 17,49 +2.7 m/s--- 230
Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 2 DNS 18,28 0
Marit Bout AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS 14,00 0
Lakeisha Adams AV Atos MC DNS --- 0
Jingshi Brasser AV Lycurgu...MC Team 2 DNF 16,07 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 41,94 675
2 DEM MC (4x80m) DEM - MJC 4 43,59 605
3 AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 44,09 585
4 AV Castricum MC (4x80m) AV Castricum - MJC 4 45,16 544
5 AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 4 46,22 504
6 AC Waterland MC (4x80m) AC Waterland - MJC 4 48,46 427
7 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 0 DNS 0
7 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0
7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 1 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MC Team 1 27,32 24,71 453
2 Silke de Haas DEM MC 27,26 26,27 452
3 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 22,12 --- 363
4 Zoe Lammertink DEM MC 21,86 23,85 0
5 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 19,76 21,24 319
6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 17,59 17,77 0
7 Jill Petra AV Lycurgu...MC Team 2 17,37 --- 272
8 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 16,48 --- 254
9 Raisa Diehl AV Lycurgu...MC Team 2 15,66 16,21 0
10 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 13,76 --- 0
11 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 12,36 --- 0
12 Mathilda Way AV Castricum MC 12,16 --- 156



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 25,37 30,10 401
2 Danique Visser DEM MC 23,80 22,74 375
3 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 22,65 --- 355
4 Meinou Janssen AV Atos MC 19,11 --- 290
5 Loes Winter AV Lycurgu...MC Team 1 18,69 --- 282
6 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 18,62 --- 281
7 Lisa van den Brink AC Waterland MC 18,56 --- 0
8 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MC Team 2 17,07 12,84 250
9 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 15,97 14,31 0
10 Jente Brouwer AV Lycurgu...MC Team 2 14,87 --- 204
11 Dagmar Salomons AV Lycurgu...MC Team 1 14,55 13,01 0
12 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MC Team 1 12,62 --- 0
13 Eliene van der Veer AV Lycurgu...MC Team 2 12,04 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jessamy Roubos AV Zaanland MC 11,03 --- 571
2 Isabel D\'Mattos AC Waterland MC 10,02 --- 523
3 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 9,52 --- 499
4 Danique Visser DEM MC 8,70 8,59 458
5 Robin Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 8,14 7,63 0
6 Danique Schram DEM MC 7,80 8,36 0
7 Meinou Janssen AV Atos MC 7,74 --- 407
8 Merel van Maasdam AV Lycurgu...MC Team 1 7,45 --- 391
9 Raisa Diehl AV Lycurgu...MC Team 2 6,87 7,59 358
10 Bernou van Dam AV Castricum MC 6,81 --- 355
11 Samira van...ookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 2 6,49 7,06 336
12 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 6,48 --- 0
12 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 6,48 6,79 0
14 Estella Verwiel AV Lycurgu...MC Team 1 5,73 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MC Team 1 1,45 1,51 582
1 Danique Visser DEM MC 1,45 1,45 582
3 Dagmar Salomons AV Lycurgu...MC Team 1 1,40 1,45 541
3 Mathilda Way AV Castricum MC 1,40 --- 541
3 Aukje Hiemstra AC Waterland MC 1,40 --- 541
6 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 1,35 1,45 0
7 Melissa Steenbakker AV Atos MC 1,35 --- 499
8 Fee Eising AV Lycurgu...MC Team 1 1,30 --- 0
9 Gwen Bleeker AV Lycurgu...MC Team 2 1,30 1,35 462
10 Tess Maijer AV Lycurgu...MC Team 2 1,30 1,30 0
11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 1,25 --- 426
12 Laura Bookelman AC Waterland MC 1,20 --- 0
Lakeisha Adams AV Atos MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eline Brouwer DEM MC 4,90 +1.5 m/s4,93 601
2 Alyshia Kavehercy AV NEA-Vol...MC Team 1 4,65 +1.4 m/s4,58 550
3 Tessa van Herp AV Lycurgu...MC Team 1 4,61 +2.0 m/s4,04 542
4 Gwen Broek AV NEA-Vol...MC Team 1 4,04 +1.1 m/s4,26 0
5 Franka Holland AV Castricum MC 3,99 +0.8 m/s--- 416
6 Lian Kuijken AV Lycurgu...MC Team 1 3,82 +2.1 m/s3,30 0
7 Silvia Bloemendaal AV NEA-Vol...MC Team 2 3,58 +1.8 m/s3,71 334
7 Lisa van den Brink AC Waterland MC 3,58 +1.4 m/s--- 334
9 Liv de Haas AV Zaanland MC 3,54 +1.9 m/s--- 326
10 Romy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 3,48 +1.2 m/s3,66 0
11 Luna Huiberts AV Zaanland MC 2,80 +0.6 m/s--- 0
12 Lieke Vet AV Lycurgu...MC Team 2 1,75 +2.4 m/s--- 0
Amber Bakker AV Lycurgu...MC Team 2 DNS --- 0
Chiara Linschoten AC Waterland MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 8,83 +2.1 m/s8,90 582
2 Yvana Pol DEM MD Team 1 8,84 +1.8 m/s8,67 580
3 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 8,99 +2.1 m/s8,85 551
4 Nena Schuijt DEM MD Team 1 9,05 +1.8 m/s9,06 539
5 Alta Herkul AV Lycurgu...MD Team 1 9,16 +2.1 m/s9,30 519
6 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 9,17 +1.4 m/s--- 517
7 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 9,28 +1.4 m/s9,10 497
8 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 9,29 +2.3 m/s--- 495
9 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 9,30 +3.2 m/s--- 494
10 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 9,34 +1.7 m/s9,30 487
11 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 9,40 +3.2 m/s9,41 0
12 Uma van Nes AV Atos MD 9,41 +1.4 m/s--- 474
13 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 3 9,55 +2.1 m/s10,25 450
14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 9,63 +2.3 m/s10,29 437
15 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 9,64 +1.7 m/s9,57 0
16 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 9,72 +3.2 m/s9,80 422
17 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 9,81 +2.1 m/s10,02 408
17 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 9,81 +1.4 m/s--- 408
19 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 9,93 +1.7 m/s9,98 389
19 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 9,93 +1.7 m/s--- 389
21 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 9,97 +1.8 m/s--- 383
22 Jayda Essenburg AC Waterland MD 10,00 +2.3 m/s--- 378
23 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 10,08 +3.2 m/s--- 366
24 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 10,13 +1.7 m/s10,00 358
25 Anique Winder DEM MD Team 2 10,14 +1.0 m/s10,40 0
26 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 10,18 +1.4 m/s10,02 0
27 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 10,19 +1.0 m/s--- 349
28 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 10,28 +1.0 m/s--- 336
29 Lonneke Berkhout AV Lycurgu...MD Team 2 10,31 +1.8 m/s10,18 332
30 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 10,36 +2.3 m/s--- 325
31 Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 10,45 +2.3 m/s10,45 312
32 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 10,53 +1.7 m/s10,78 0
33 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,69 +2.3 m/s--- 279
34 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 10,76 +1.0 m/s--- 0
35 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 10,84 +1.8 m/s--- 0
36 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 11,03 +2.1 m/s--- 0
37 Kim Hopman AC Waterland MD 11,22 +1.0 m/s--- 0
38 Lionne Simonides AV Lycurgu...MD Team 3 11,47 +3.2 m/s11,70 0
Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 DNS 8,97 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sien van Vuuren DEM MD Team 1 3:28,72 3:22,43 488
2 Carmen Guellai AV Atos MD 3:31,27 3:30,00 472
3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:41,96 --- 409
4 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 3:43,11 3:39,62 402
5 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 3:44,99 --- 392
6 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:45,91 3:32,38 387
7 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:46,54 --- 383
8 Isa Schram DEM MD Team 1 3:48,67 3:42,10 0
9 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,20 3:50,01 364
10 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 3:52,03 4:20,28 354
11 Jet Commandeur DEM MD Team 2 3:52,53 3:43,85 352
12 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 3:55,11 3:53,47 0
13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3:56,41 --- 332
14 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 3:59,14 --- 319
15 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,44 4:07,13 317
16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,79 3:43,43 0
17 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 4:00,48 --- 312
18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 4:01,59 3:49,64 307
19 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:04,70 --- 293
20 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 4:05,59 4:14,70 289
21 Sophie Janssen AV Atos MD 4:12,71 --- 257
22 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4:20,30 --- 0
23 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 4:26,70 4:13,32 199
24 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 4:44,30 4:25,10 0
Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 DNS 4:04,83 0
Julia Janssen AV Atos MD DNS 4,07 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 11,34 +2.3 m/s11,38 443
2 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 11,48 +2.5 m/s10,93 428
3 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 11,60 +2.5 m/s11,96 415
4 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 11,65 +2.5 m/s11,24 410
5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,55 +2.5 m/s12,64 324
6 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 12,73 +2.3 m/s--- 308
7 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 12,82 +2.5 m/s--- 300
8 Uma van Nes AV Atos MD 12,95 +2.3 m/s13,14 289
9 Carmen Guellai AV Atos MD 13,18 +2.5 m/s13,44 270
10 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 13,24 +2.5 m/s--- 265
11 Jet Commandeur DEM MD Team 2 13,35 +2.3 m/s13,19 256
12 Isa Schram DEM MD Team 1 13,47 +2.5 m/s--- 247
13 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,55 +2.5 m/s--- 241
14 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 13,75 +2.5 m/s14,13 226
15 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 13,85 +2.5 m/s13,34 0
16 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 13,86 +2.5 m/s--- 218
17 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 13,90 +2.5 m/s14,49 215
18 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 14,33 +2.5 m/s--- 184
19 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 14,34 +2.3 m/s14,28 184
20 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 14,62 +2.3 m/s13,12 0
21 Rachida Loukili DEM MD Team 1 14,93 +2.5 m/s12,62 0
Anique Winder DEM MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 34,84 569
2 DEM MD Team 1 (4x60m) DEM - MJD 4 35,62 532
2 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 35,63 532
2 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,63 532
5 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 36,42 496
6 DEM MD Team 2 (4x60m) DEM - MJD 3 36,80 479
7 AV Castricum MD Team 1 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 37,53 448
8 AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 39,69 362
9 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 39,90 354
10 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 40,33 338
11 AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 4 40,47 333
12 AV Castricum MD Team 2 (4x60m) AV Castricum - MJD 4 41,67 291
13 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 DNS 0
13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jayda Essenburg AC Waterland MD 20,79 --- 339
2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 20,32 --- 330
3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 16,87 --- 262
4 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 16,10 --- 246
5 Tania Willemse DEM MD Team 2 15,63 --- 236
6 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 15,06 14,99 223
7 Robyn Houbiers AV Atos MD 14,38 --- 208
8 Rianne Kooij DEM MD Team 2 14,00 --- 0
9 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 13,78 --- 195
10 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,19 --- 0
11 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 13,09 --- 0
12 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 12,65 --- 0
13 Elin van Breemen AV Atos MD 12,63 --- 0
14 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 12,00 13,15 0
15 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 11,74 12,55 146
16 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 11,65 14,01 0
17 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 9,87 --- 97
18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 9,74 --- 94
19 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 9,56 --- 89
20 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 8,74 --- 66
21 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 8,63 --- 63
22 Lionne Simonides AV Lycurgu...MD Team 3 8,20 --- 0
23 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 8,16 --- 0
24 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 5,74 --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,54 --- 500
2 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 8,24 --- 434
3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,63 --- 401
4 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,33 --- 384
5 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,19 --- 0
6 Tania Willemse DEM MD Team 2 6,98 --- 364
7 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 6,90 --- 360
8 Robyn Houbiers AV Atos MD 6,75 --- 351
9 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 6,72 2,75 349
10 Jet Commandeur DEM MD Team 2 6,58 --- 0
11 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,34 5,12 0
12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 6,20 --- 0
13 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,17 --- 0
14 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 6,08 --- 311
15 Elin van Breemen AV Atos MD 5,84 --- 0
16 Joy Kuiper AC Waterland MD 5,21 --- 255
17 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 4,97 5,47 239
18 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 4,78 5,20 226
19 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4,05 --- 173
20 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 3,81 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,45 1,40 582
2 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 3 1,35 --- 499
3 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,30 --- 462
3 Carmen Guellai AV Atos MD 1,30 1,41 462
3 Eveline Krom DEM MD Team 1 1,30 --- 462
6 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,30 --- 0
7 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 1,25 --- 426
7 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,25 --- 426
9 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 1,20 --- 389
10 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 1,10 0
10 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 1,20 0
12 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 1,15 --- 0
13 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 1,15 --- 352
13 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 1,15 352
15 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,15 --- 0
16 Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 1,10 --- 0
16 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,10 1,00 0
18 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,10 --- 316
18 Anique Winder DEM MD Team 2 1,10 --- 316
20 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 --- 0
21 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 1,05 --- 279
Lizzy Lieverst AV Castric...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 4,50 +1.3 m/s4,10 519
2 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 3,89 +1.7 m/s--- 396
3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 3,85 +1.1 m/s--- 388
4 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 3,83 +1.9 m/s--- 384
5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 3,76 +2.2 m/s--- 0
6 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3,71 +1.2 m/s--- 360
7 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 3,65 +1.7 m/s3,79 348
8 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,58 +1.2 m/s--- 334
9 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 3,52 +0.9 m/s--- 322
10 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,49 +1.5 m/s--- 316
11 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 3,47 +1.3 m/s3,50 312
12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 3,42 +0.8 m/s--- 0
13 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 3,39 +1.0 m/s3,38 0
14 Lonneke Berkhout AV Lycurgu...MD Team 2 3,32 +2.1 m/s--- 0
15 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,27 +1.5 m/s--- 0
16 Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 3,20 +0.7 m/s--- 258
17 Sophie Janssen AV Atos MD 3,20 +1.2 m/s--- 0
18 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,17 +1.9 m/s--- 252
19 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,07 +1.4 m/s--- 232
20 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,05 +1.0 m/s--- 228
21 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 3,00 +0.6 m/s--- 0
21 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 3,00 +1.3 m/s--- 0
23 Kim Hopman AC Waterland MD 2,96 +2.4 m/s--- 0
24 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 2,90 +1.0 m/s3,31 0
25 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 2,86 +1.0 m/s--- 0
26 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 2,46 +1.6 m/s--- 0
Lizzy Lieverst AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS --- 0