• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 DEM MD Team 1 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    9 4881
    2 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 9 4616
    3 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Huybrechtse
    Jurylid: Clerx
    7 4422
    4 AV Atos MD AV Atos - MJD
    Begeleider: Kimvanegmond@live.nl
    Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
    7 4416
    5 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Inge Eendebak
    6 4042
    6 DEM MD Team 2 DEM - MJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    6 3391
    7 AV Castricum MD Team 1 AV Castricum - MJD
    Begeleider: Maria Sofan
    5 3128
    8 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 7 2991
    9 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD 7 2888
    10 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Jongejeugd
    5 2462
    11 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Hermen Kuller
    5 2431
    12 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    4 2274
    13 AV Castricum MD Team 2 AV Castricum - MJD
    Begeleider: Maria Sofan
    4 2116
    14 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Mark Scheijde
    Jurylid: Inge Eendebak
    3 2028

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 8,83 +2.1 m/s8,90
    2 Yvana Pol DEM MD Team 1 8,84 +1.8 m/s8,67
    3 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 8,99 +2.1 m/s8,85
    4 Nena Schuijt DEM MD Team 1 9,05 +1.8 m/s9,06
    5 Alta Herkul AV Lycurgu...MD Team 1 9,16 +2.1 m/s9,30
    6 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 9,17 +1.4 m/s---
    7 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 9,28 +1.4 m/s9,10
    8 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 9,29 +2.3 m/s---
    9 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 9,30 +3.2 m/s---
    10 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 9,34 +1.7 m/s9,30
    11 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 9,40 +3.2 m/s9,41
    12 Uma van Nes AV Atos MD 9,41 +1.4 m/s---
    13 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 3 9,55 +2.1 m/s10,25
    14 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 9,63 +2.3 m/s10,29
    15 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 9,64 +1.7 m/s9,57
    16 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 9,72 +3.2 m/s9,80
    17 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 9,81 +2.1 m/s10,02
    17 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 9,81 +1.4 m/s---
    19 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 9,93 +1.7 m/s9,98
    19 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 9,93 +1.7 m/s---
    21 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 9,97 +1.8 m/s---
    22 Jayda Essenburg AC Waterland MD 10,00 +2.3 m/s---
    23 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 10,08 +3.2 m/s---
    24 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 10,13 +1.7 m/s10,00
    25 Anique Winder DEM MD Team 2 10,14 +1.0 m/s10,40
    26 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 10,18 +1.4 m/s10,02
    27 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 10,19 +1.0 m/s---
    28 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 10,28 +1.0 m/s---
    29 Lonneke Berkhout AV Lycurgu...MD Team 2 10,31 +1.8 m/s10,18
    30 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 10,36 +2.3 m/s---
    31 Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 10,45 +2.3 m/s10,45
    32 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 10,53 +1.7 m/s10,78
    33 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 10,69 +2.3 m/s---
    34 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 10,76 +1.0 m/s---
    35 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 10,84 +1.8 m/s---
    36 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 11,03 +2.1 m/s---
    37 Kim Hopman AC Waterland MD 11,22 +1.0 m/s---
    38 Lionne Simonides AV Lycurgu...MD Team 3 11,47 +3.2 m/s11,70
    Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 DNS 8,97

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Sien van Vuuren DEM MD Team 1 3:28,72 3:22,43
    2 Carmen Guellai AV Atos MD 3:31,27 3:30,00
    3 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3:41,96 ---
    4 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 3:43,11 3:39,62
    5 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 3:44,99 ---
    6 Anne Palenstijn DEM MD Team 1 3:45,91 3:32,38
    7 Cynthia H...n 't Veld AV Castric...MD Team 1 3:46,54 ---
    8 Isa Schram DEM MD Team 1 3:48,67 3:42,10
    9 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 3:50,20 3:50,01
    10 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 3:52,03 4:20,28
    11 Jet Commandeur DEM MD Team 2 3:52,53 3:43,85
    12 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 3:55,11 3:53,47
    13 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3:56,41 ---
    14 Iris Kleverlaan AV Castric...MD Team 2 3:59,14 ---
    15 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,44 4:07,13
    16 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:59,79 3:43,43
    17 Erzsi Diehl AV Lycurgu...MD Team 2 4:00,48 ---
    18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 4:01,59 3:49,64
    19 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 4:04,70 ---
    20 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 4:05,59 4:14,70
    21 Sophie Janssen AV Atos MD 4:12,71 ---
    22 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4:20,30 ---
    23 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 4:26,70 4:13,32
    24 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 4:44,30 4:25,10
    Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 DNS 4:04,83
    Julia Janssen AV Atos MD DNS 4,07

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Sascha Kroon AV Lycurgu...MD Team 1 11,34 +2.3 m/s11,38
    2 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 11,48 +2.5 m/s10,93
    3 Isabella Kruijff AV Lycurgu...MD Team 1 11,60 +2.5 m/s11,96
    4 Luna Willemse AV NEA-Vol...MD Team 1 11,65 +2.5 m/s11,24
    5 Ileana Meijer AV NEA-Vol...MD Team 1 12,55 +2.5 m/s12,64
    6 Maaike Hiemstra AC Waterland MD 12,73 +2.3 m/s---
    7 Noa Sonius AV Zaanlan...MD Team 1 12,82 +2.5 m/s---
    8 Uma van Nes AV Atos MD 12,95 +2.3 m/s13,14
    9 Carmen Guellai AV Atos MD 13,18 +2.5 m/s13,44
    10 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 13,24 +2.5 m/s---
    11 Jet Commandeur DEM MD Team 2 13,35 +2.3 m/s13,19
    12 Isa Schram DEM MD Team 1 13,47 +2.5 m/s---
    13 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 13,55 +2.5 m/s---
    14 Dominique Beentjes DEM MD Team 2 13,75 +2.5 m/s14,13
    15 Nynke Kooij AV Lycurgu...MD Team 1 13,85 +2.5 m/s13,34
    16 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 13,86 +2.5 m/s---
    17 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 13,90 +2.5 m/s14,49
    18 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 14,33 +2.5 m/s---
    19 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 14,34 +2.3 m/s14,28
    20 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 14,62 +2.3 m/s13,12
    21 Rachida Loukili DEM MD Team 1 14,93 +2.5 m/s12,62
    Anique Winder DEM MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jayda Essenburg AC Waterland MD 20,79 ---
    2 Isa Landsaat DEM MD Team 1 20,32 ---
    3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 16,87 ---
    4 Floor Scholtens AV Lycurgu...MD Team 3 16,10 ---
    5 Tania Willemse DEM MD Team 2 15,63 ---
    6 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 15,06 14,99
    7 Robyn Houbiers AV Atos MD 14,38 ---
    8 Rianne Kooij DEM MD Team 2 14,00 ---
    9 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 13,78 ---
    10 Rachida Loukili DEM MD Team 1 13,19 ---
    11 Leonie Deumers AV Lycurgu...MD Team 1 13,09 ---
    12 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 12,65 ---
    13 Elin van Breemen AV Atos MD 12,63 ---
    14 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 12,00 13,15
    15 Nicole Splinter AV NEA-Vol...MD Team 2 11,74 12,55
    16 Jeslyn Doran AV NEA-Vol...MD Team 2 11,65 14,01
    17 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 9,87 ---
    18 Laura Babucci AV NEA-Vol...MD Team 3 9,74 ---
    19 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 9,56 ---
    20 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 8,74 ---
    21 Bente Mon...zinos Mul AV Castric...MD Team 1 8,63 ---
    22 Lionne Simonides AV Lycurgu...MD Team 3 8,20 ---
    23 Jamillah Bokhove AV NEA-Vol...MD Team 3 8,16 ---
    24 Kelsey Raa AV Lycurgu...MD Team 2 5,74 ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Yvana Pol DEM MD Team 1 9,54 ---
    2 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 8,24 ---
    3 Suzanne Otto AV Zaanlan...MD Team 1 7,63 ---
    4 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 7,33 ---
    5 Nena Schuijt DEM MD Team 1 7,19 ---
    6 Tania Willemse DEM MD Team 2 6,98 ---
    7 Robina Blikslager AV Lycurgu...MD Team 2 6,90 ---
    8 Robyn Houbiers AV Atos MD 6,75 ---
    9 Nora van Gompel AV NEA-Vol...MD Team 1 6,72 2,75
    10 Jet Commandeur DEM MD Team 2 6,58 ---
    11 Keira Mulder AV NEA-Vol...MD Team 1 6,34 5,12
    12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 6,20 ---
    13 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 6,17 ---
    14 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 6,08 ---
    15 Elin van Breemen AV Atos MD 5,84 ---
    16 Joy Kuiper AC Waterland MD 5,21 ---
    17 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 4,97 5,47
    18 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 4,78 5,20
    19 Sophie Ten Wolde AV Castric...MD Team 1 4,05 ---
    20 Fauve Oosterveld AV Lycurgu...MD Team 3 3,81 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 1,45 1,40
    2 Senna van Diest AV Lycurgu...MD Team 3 1,35 ---
    3 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 1,30 ---
    3 Carmen Guellai AV Atos MD 1,30 1,41
    3 Eveline Krom DEM MD Team 1 1,30 ---
    3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 1,30 ---
    7 Babbette Ketel AV Lycurgu...MD Team 1 1,25 ---
    7 Floor Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,25 ---
    9 Deirdre Groot AV Castric...MD Team 1 1,20 ---
    9 Emma Leeninga AV NEA-Vol...MD Team 2 1,20 1,10
    9 Nienke Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 1,20 1,20
    12 Lindsey van der Plas AV Lycurgu...MD Team 1 1,15 ---
    12 Mila de Bruin AV Lycurgu...MD Team 2 1,15 ---
    12 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 1,15 1,15
    12 Pien Bakker AV Zaanlan...MD Team 1 1,15 ---
    16 Merel Hoff AV Lycurgu...MD Team 2 1,10 ---
    16 Alyssa Clerx AV NEA-Vol...MD Team 3 1,10 1,00
    16 Eline van Beuzekom AV Zaanlan...MD Team 2 1,10 ---
    16 Anique Winder DEM MD Team 2 1,10 ---
    20 Esmee Beentjes AV Lycurgu...MD Team 3 1,05 ---
    20 Eline Booms AV Castric...MD Team 2 1,05 ---
    Lizzy Lieverst AV Castric...MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Annabel Stottelaar AV Atos MD 4,50 +1.3 m/s4,10
    2 Nikki Lagrand DEM MD Team 2 3,89 +1.7 m/s---
    3 Lotte Ploeger DEM MD Team 1 3,85 +1.1 m/s---
    4 Puck Schipper AV Zaanlan...MD Team 1 3,83 +1.9 m/s---
    5 Rianne Kooij DEM MD Team 2 3,76 +2.2 m/s---
    6 Lenneke Pettinga AV Castric...MD Team 1 3,71 +1.2 m/s---
    7 Charlotte Meurs AV NEA-Vol...MD Team 1 3,65 +1.7 m/s3,79
    8 Femke Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 3,58 +1.2 m/s---
    9 Lente van Dijk AV Lycurgu...MD Team 2 3,52 +0.9 m/s---
    10 Eva Galesloot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,49 +1.5 m/s---
    11 Caitlin Hijstee AV NEA-Vol...MD Team 3 3,47 +1.3 m/s3,50
    12 Noelle Veraart AV Lycurgu...MD Team 1 3,42 +0.8 m/s---
    13 Roxy Mijzen AV NEA-Vol...MD Team 1 3,39 +1.0 m/s3,38
    14 Lonneke Berkhout AV Lycurgu...MD Team 2 3,32 +2.1 m/s---
    15 Silver Noomen AV Zaanlan...MD Team 1 3,27 +1.5 m/s---
    16 Priscilla Rijs AV Lycurgu...MD Team 3 3,20 +0.7 m/s---
    16 Sophie Janssen AV Atos MD 3,20 +1.2 m/s---
    18 Lisa Thomson AV Castric...MD Team 2 3,17 +1.9 m/s---
    19 Joy Kuiper AC Waterland MD 3,07 +1.4 m/s---
    20 Daphne Beket AV Zaanlan...MD Team 2 3,05 +1.0 m/s---
    21 Mara van den Dongen AV Lycurgu...MD Team 3 3,00 +0.6 m/s---
    21 Pippa Kuiper AV Zaanlan...MD Team 2 3,00 +1.3 m/s---
    23 Kim Hopman AC Waterland MD 2,96 +2.4 m/s---
    24 Bibi Benkova AV NEA-Vol...MD Team 2 2,90 +1.0 m/s3,31
    25 Dania Klaver AV Castric...MD Team 2 2,86 +1.0 m/s---
    26 Lotte Hooijer AV NEA-Vol...MD Team 3 2,46 +1.6 m/s---
    Lizzy Lieverst AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS ---