• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD 9 5325
    2 DEM JD Team 1 DEM - JJD 7 4552
    3 AV Zaanland JD Team 1 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Inge Eendebak
    5 4374
    4 AV Atos JD Team 1 AV Atos - JJD
    Begeleider: Kim van Egmond
    Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
    7 4327
    5 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 8 4078
    6 AV Lycurgus JD Team 3 AV Lycurgus - JJD 6 3205
    7 AV Castricum JD AV Castricum - JJD
    Begeleider: Maria Sofan
    4 2717
    8 AV NEA-Volharding JD AV NEA-Volharding - JJD
    Begeleider: De Wit
    Jurylid: Rob Veen
    4 2283
    9 AV Lycurgus JD Team 4 AV Lycurgus - JJD 6 1941
    10 DEM JD Team 2 DEM - JJD
    Begeleider: Sebastian Schijffelen
    2 1227
    11 AV Zaanland JD Team 2 AV Zaanland - JJD
    Begeleider: Linda Deijkers
    Jurylid: Krijn van der Voorn
    3 1185
    12 AC Waterland JD AC Waterland - JJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: Mark Essenburg
    1 745
    13 AV Atos JD Team 2 AV Atos - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 10,72 +2.0 m/s---
    2 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 11,35 +2.0 m/s11,46
    3 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 11,41 +3.1 m/s11,44
    4 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 11,50 +2.4 m/s11,51
    5 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgu...JD Team 1 11,51 +2.0 m/s11,50
    6 Sem Verkaart AV Castricum JD 11,62 +2.0 m/s---
    7 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 11,67 +2.4 m/s---
    8 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 11,84 +2.4 m/s---
    9 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 11,87 +2.5 m/s11,93
    10 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 11,91 +2.0 m/s11,61
    11 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 11,94 +2.4 m/s11,90
    12 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 12,03 +3.1 m/s---
    13 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 12,04 +3.1 m/s12,21
    14 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 12,34 +3.1 m/s12,12
    15 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 12,37 +2.0 m/s12,45
    16 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 12,39 +2.5 m/s---
    17 Luan Kruijff AV Lycurgu...JD Team 2 12,48 +2.0 m/s12,97
    18 Louie Isibor AV Atos JD Team 1 12,49 +3.1 m/s12,38
    19 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 12,59 +2.5 m/s13,58
    20 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 12,62 +2.4 m/s12,97
    21 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 12,75 +2.5 m/s12,68
    22 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 13,14 +2.0 m/s---
    23 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 13,17 +2.0 m/s13,58
    24 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 13,70 +2.0 m/s13,98
    25 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 14,15 +2.5 m/s---
    26 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 14,36 +2.4 m/s13,65
    27 Twan Fatels DEM JD Team 2 15,05 +2.5 m/s15,20
    Rodrigo Smit AV Lycurgu...JD Team 4 DNS 13,53

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 3:15,56 3:11,96
    2 Finn Castricum AV Lycurgu...JD Team 1 3:19,90 3:25,13
    3 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 3:26,23 3:22,58
    4 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 3:28,63 3:35,12
    5 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 3:30,34 ---
    6 Jannes Boon AV Lycurgu...JD Team 2 3:37,06 ---
    7 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3:37,07 3:35,71
    8 Sam van der Aar DEM JD Team 1 3:41,48 3:42,16
    9 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 3:45,75 3,41
    10 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 3:46,34 3:43,58
    11 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 3:54,19 3:59,04
    12 Mink Hageman AV Atos JD Team 1 3:55,37 ---
    13 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 4:02,74 4:25,03
    14 Bram Klepper DEM JD Team 1 4:13,25 4:10,12
    15 Jasper Blommesteijn AV Lycurgu...JD Team 3 4:36,38 4:21,65
    16 Max Swagerman AV Lycurgu...JD Team 4 4:36,55 4:21,64
    Hessel de Vries AV Castricum JD DNS ---
    Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 DNF 3:22,81

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 14,78 +3.1 m/s---
    2 Hessel de Vries AV Castricum JD 14,88 +3.1 m/s---
    3 Sven van Gelderen AV Lycurgu...JD Team 1 15,05 +2.8 m/s15,32
    4 Sam van der Aar DEM JD Team 1 15,29 +3.1 m/s15,54
    5 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 15,38 +3.1 m/s15,53
    6 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 15,46 +2.8 m/s15,37
    7 Jibbe Boonacker DEM JD Team 1 16,04 +2.8 m/s16,90
    8 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,22 +2.8 m/s17,63
    9 Jonne Roos AV Lycurgu...JD Team 2 16,89 +2.8 m/s17,82
    9 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 16,89 +2.8 m/s18,16
    11 Damian Paap AV Lycurgu...JD Team 1 17,37 +3.1 m/s16,22
    12 Luan Kruijff AV Lycurgu...JD Team 2 17,59 +2.8 m/s---
    13 Elf Meerman AV Atos JD Team 1 17,68 +2.8 m/s---
    14 Louie Isibor AV Atos JD Team 1 17,81 +2.8 m/s16,28
    15 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 18,16 +2.8 m/s17,89
    16 Twan Fatels DEM JD Team 2 19,58 +2.8 m/s19,67
    17 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 20,02 +2.8 m/s17,98

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 23,38 ---
    2 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 19,64 ---
    3 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 19,00 ---
    4 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 16,67 ---
    5 Mink Hageman AV Atos JD Team 1 16,29 ---
    6 Rens Denneman AV Castricum JD 16,07 ---
    7 Ronan Molenaar DEM JD Team 1 15,93 ---
    8 Timon Kalogeris AV Atos JD Team 1 15,62 ---
    9 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 14,35 ---
    10 Mauro Grasso AV Lycurgu...JD Team 2 13,95 ---
    11 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 13,92 ---
    12 Leon Heijman AV Zaanlan...JD Team 1 13,57 ---
    13 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 12,41 ---
    14 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 10,28 ---
    15 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 10,21 ---
    Rodrigo Smit AV Lycurgu...JD Team 4 DNS ---
    Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Roy Deijkers AV Zaanlan...JD Team 1 11,14 ---
    2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 9,08 ---
    3 Sam van der Aar DEM JD Team 1 8,15 ---
    4 Tyrone Lak AV Lycurgu...JD Team 1 7,94 ---
    5 Bryan van der Putten AV Lycurgu...JD Team 1 7,43 ---
    6 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 6,36 ---
    7 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 6,35 ---
    8 Tycho ten Hoorn AV Zaanlan...JD Team 2 5,80 ---
    9 Bram Knijpinga AV Lycurgu...JD Team 4 5,78 ---
    10 Salvador ...ito Bosma AV Lycurgu...JD Team 2 5,76 ---
    11 Liam Hoevers AV Castricum JD 5,56 ---
    12 Jermain Rothuizen AV Lycurgu...JD Team 3 5,49 ---
    13 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 4,83 ---
    14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 4,28 ---
    Sam Wong AV NEA-Volharding JD DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Pim Leibbrand AV Zaanlan...JD Team 1 1,45 ---
    2 Sil Westenbrink AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 ---
    2 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 1,40 ---
    2 Christian Prins AV Atos JD Team 1 1,40 ---
    2 Simon Veldhuis DEM JD Team 1 1,40 ---
    6 Yarno Dijkman AV NEA-Volharding JD 1,30 1,45
    7 Kevin van ...lkerwaard AV Lycurgu...JD Team 3 1,20 ---
    7 Weslie Silfhout DEM JD Team 2 1,20 ---
    9 Joey van der Plas AV Lycurgu...JD Team 2 1,10 ---
    9 Liam Hoevers AV Castricum JD 1,10 ---
    9 Mattia Noom AV Atos JD Team 1 1,10 ---
    12 Tijs Lieffering AV Lycurgu...JD Team 4 1,00 ---
    13 Joey Jonkhart AV Lycurgu...JD Team 3 0,90 ---
    Bram Klepper DEM JD Team 1 DNS ---
    Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Sem Verkaart AV Castricum JD 4,45 +2.0 m/s---
    2 Quinten va...Herwijnen AV Atos JD Team 1 4,42 +1.3 m/s---
    3 Zack Rot AV Lycurgu...JD Team 1 4,39 +2.1 m/s---
    4 Joris Cotterink AV Lycurgu...JD Team 1 4,31 +2.8 m/s---
    5 Dante Staneke AV Zaanlan...JD Team 1 4,17 +1.9 m/s---
    6 Ilias Toutziarakis DEM JD Team 1 4,11 +3.0 m/s---
    7 Joey Veen AV NEA-Volharding JD 4,05 +2.4 m/s4,25
    8 Christian Prins AV Atos JD Team 1 4,04 +2.3 m/s---
    9 Thor Hakon Koopman AV Zaanlan...JD Team 1 4,00 +1.3 m/s---
    10 Seda Kooks AV Lycurgu...JD Team 3 3,76 +2.2 m/s---
    11 Jop Dirkson AV Lycurgu...JD Team 2 3,66 +1.6 m/s---
    12 Robin Kriek AV Lycurgu...JD Team 4 3,58 +1.5 m/s---
    13 David Nieuwenhuizen AC Waterland JD 3,56 +3.0 m/s---
    14 Vanya Lubbers DEM JD Team 1 3,48 +1.7 m/s---
    15 Rens Denneman AV Castricum JD 3,41 +1.2 m/s---
    16 Aodhan Wadey AV NEA-Volharding JD 3,33 +1.1 m/s3,72
    17 Timo Koenen AV Lycurgu...JD Team 2 3,25 +2.1 m/s---
    18 Tijmen van der Laan AV Lycurgu...JD Team 4 3,22 +2.6 m/s---
    19 Matthijs Heistek AV Zaanlan...JD Team 2 3,20 +1.8 m/s---
    20 Bjorn Boll AV Lycurgu...JD Team 3 3,17 +0.8 m/s---
    21 Twan Fatels DEM JD Team 2 2,63 +1.7 m/s---
    Koot Bink AV Zaanlan...JD Team 2 --- ---