• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Lycurgus JC Team 1 AV Lycurgus - JJC 9 7431
    2 AV Lycurgus JC Team 2 AV Lycurgus - JJC 8 6016
    3 AV Atos JC AV Atos - JJC
    Begeleider: Jesse Lafeber
    Jurylid: Janet (discuswerpen) & Erica (discus of ver bak 1)
    8 4904
    4 DEM JC DEM - JJC
    Begeleider: Rob Boellaard
    Jurylid: Rita Munnik
    6 4740
    5 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Rob Zomerdijk
    4 4489
    6 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Rob Zomerdijk
    2 1495
    7 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC
    Begeleider: Kim Vos
    Jurylid: Martin Bakker
    2 491

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Twan Deumers AV Lycurgu...JC Team 1 18,68 +2.0 m/s18,50
    2 Kem Herrema AV Lycurgu...JC Team 1 18,90 +1.9 m/s18,50
    3 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 19,01 +1.9 m/s20,13
    4 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 19,25 +2.0 m/s20,33
    5 Joël Mondria AV Atos JC 19,50 +2.0 m/s---
    6 Noa Struyve DEM JC 19,55 +1.6 m/s20,43
    7 Nout Heine AV Lycurgu...JC Team 2 20,41 +1.6 m/s20,50
    8 Kevin Koeckhoven DEM JC 20,47 +2.0 m/s21,84
    9 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 20,81 +1.9 m/s22,64
    10 Lukas Vijn AV Lycurgu...JC Team 2 20,87 +2.0 m/s21,00
    11 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 21,11 +1.9 m/s21,00
    12 Rekiek Gizaw AV Zaanland JC 21,51 +1.9 m/s---
    13 Stach Evenhuis AV Atos JC 21,75 +1.6 m/s---
    Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 DNS 19,00
    Hidde Koning AV Atos JC DNS ---
    Toon van Vuuren DEM JC DNS 22,85

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Wouter Konijn AV Lycurgu...JC Team 1 15,25 +3.1 m/s15,62
    2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JC Team 1 16,16 +2.7 m/s16,01
    3 Chris Schipper AV NEA-Vol...JC Team 1 16,69 +3.1 m/s17,08
    4 Tobias Janssens AV Lycurgu...JC Team 2 17,58 +3.1 m/s17,08
    5 Seb Wals AV Lycurgu...JC Team 1 18,03 +2.7 m/s17,00
    6 Jasper van... Wetering AV Lycurgu...JC Team 2 18,55 +3.1 m/s18,70
    7 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 18,61 +2.7 m/s18,08
    8 Ties van der Waal AV Atos JC 19,34 +2.7 m/s---
    9 Bart Hoogmoed AV Lycurgu...JC Team 1 20,33 +2.7 m/s16,50
    10 Dennis Schaap DEM JC 24,25 +3.1 m/s19,50

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Adam Amghar AV Lycurgu...JC Team 1 40,73 38,49
    2 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 38,30 30,88
    3 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 34,44 35,58
    4 Kevin Koeckhoven DEM JC 32,67 28,07
    5 Jelle Muller AV Lycurgu...JC Team 2 32,20 33,44
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 31,94 27,75
    7 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 26,58 24,37
    8 Duncan van Ling DEM JC 22,68 22,34
    9 Ties Arensman AV NEA-Vol...JC Team 1 21,37 19,78
    10 Dean Somer AV Atos JC 19,15 ---
    11 Stach Evenhuis AV Atos JC 18,46 ---
    12 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 13,06 ---
    Daniël Wielenga AV Zaanland JC DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Guido Carucci AV Lycurgu...JC Team 1 10,29 10,78
    2 Kalle Veldhuisen AV Lycurgu...JC Team 1 9,83 9,67
    3 Joël Mondria AV Atos JC 8,96 ---
    4 Duncan van Ling DEM JC 8,30 8,32
    5 Sam Bosman AV NEA-Vol...JC Team 1 8,29 8,66
    6 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JC Team 2 8,02 ---
    7 Arend Plomp AV Lycurgu...JC Team 2 6,85 7,00
    8 Wesley Steenbakker AV Lycurgu...JC Team 2 6,48 6,53
    9 Dean Somer AV Atos JC 6,41 ---
    10 Luuk Kooij DEM JC 5,54 5,56
    11 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JC Team 2 4,84 5,30