Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,18Q +0.2 m/s7,99
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,28Q -1.1 m/s8,15
3 Alyshia Kavehercy NEAV 8,31Q -0.7 m/s8,30
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,39Q -1.6 m/s8,20
5 Lynn Behnke Scopias 8,42Q -1.1 m/s8,43
6 Maya Clark HLLS 8,43q -1.1 m/s8,22
7 Baudien Venema HRRR 8,53q -0.7 m/s8,32
8 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,56Q +1.7 m/s8,33
9 Olivia Carli AAC `61 8,58q +1.7 m/s8,23
10 Sherryl Achterberg AC TION 8,59 -1.1 m/s8,73
11 Paula Spoelman AV Wijchen 8,63 +0.2 m/s8,48
12 Xiomayra Pengel AV Feniks 8,64 -1.1 m/s8,47
13 Charity Saddal AV Sparta 8,67 +0.2 m/s8,50
14 Welmoed va...der Windt HRRR 8,70 -1.6 m/s8,44
14 Luna Bouwmeester MPM 8,70 +1.7 m/s8,63
16 Lise Romijn PH 8,73 -1.1 m/s8,52
17 Jamy van Bree HLLM 8,74 -1.6 m/s8,69
18 Noëlle Vos AV Aalsmeer 8,78 -1.6 m/s8,57
19 Keziah Orie Altis 8,79 -1.1 m/s8,66
20 Annabel Stottelaar AV Atos 8,84 -0.7 m/s8,85
20 Silkie Graafmans AV Spiridon 8,84 -1.1 m/s8,77
22 Yazz Mo-Ajok Spark 8,85 +0.2 m/s8,72
22 Kiki Kooijman AV Weert 8,85 -1.1 m/s8,70
22 Silke Bosgraaf AV Impala 8,85 -1.1 m/s8,60
25 Anissa Toumi Altis 8,86 -0.7 m/s8,64
26 Sarah Bacuna Scopias 8,90 -1.6 m/s8,76
27 Lucelle va...r Meijden Typhoon 8,91 -0.7 m/s8,64
28 Wiep van der Mark Ciko `66 9,00 +0.2 m/s8,71
29 Femke van Schalkwijk AV Astylos 9,05 -0.7 m/s8,82
30 Lotte Stam Altis 9,08 -1.6 m/s8,86
31 Meike Wagenaar AV Hera 9,09 -0.7 m/s9,09
31 Ilse van Veenendaal HLLS 9,09 -1.1 m/s8,91
31 Isabelle v... Meerwijk PH 9,09 +1.7 m/s8,85
34 Fleur Dirks Almere `81 9,13 +1.7 m/s9,15
35 Fenna van Gulik Tempo AV 9,14 -1.1 m/s9,33
36 Hannah Moll AV Jahn II 9,15 +1.7 m/s8,80
37 Lotte Endel AV Hera 9,17 -0.7 m/s9,09
38 Aimee Vriesman HLLS 9,19 -1.1 m/s8,95
38 Noortje Schothuis MPM 9,19 -1.1 m/s8,86
40 Veerle van den Berg AV NOP 9,20 +0.2 m/s9,31
41 Thyra de Bruin SC Antilope 9,23 -1.1 m/s9,16
42 Hermke Hesseling Scopias 9,24 -1.1 m/s9,05
43 Danielle Grijpink Tempo AV 9,30 -1.6 m/s9,24
44 Robine Jansen BAV 9,31 -1.6 m/s8,99
44 Lisse Grashuis AC TION 9,31 -1.1 m/s9,53
46 Iris de Vries AV Wijchen 9,35 +0.2 m/s8,95
47 Sophie Cantelberg Swift 9,37 +0.2 m/s8,94
48 Meike Tan HLLS 9,38 +0.2 m/s9,31
49 Femke Haverkort AV Lycurgus 9,56 +1.7 m/s9,57
50 Noor Köllmann Tempo AV 9,59 -1.1 m/s9,27
51 Aimee Verheijen Leiden 9,79 -1.6 m/s9,46
Lotte Hein PH DNS 9,05

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Isabel van den Berg Phanos 7,99 +1.5 m/s8,18
2 Franziska Burchett AV Sparta 8,16 +1.5 m/s8,39
3 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,19 +1.5 m/s8,28
4 Alyshia Kavehercy NEAV 8,32 +1.5 m/s8,31
5 Olivia Carli AAC `61 8,33 +1.5 m/s8,58
6 Maya Clark HLLS 8,37 +1.5 m/s8,43
6 Lynn Behnke Scopias 8,37 +1.5 m/s8,42
8 Baudien Venema HRRR 8,50 +1.5 m/s8,53
9 Boglarka ...rekgyarto Swift 8,57 +1.5 m/s8,56

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Isabel van den Berg Phanos 19,81Q -0.2 m/s19,52
2 Maya Clark HLLS 20,14Q +1.5 m/s20,03
3 Isis Ferrier Haag 20,25q +1.5 m/s20,58
4 Alyshia Kavehercy NEAV 20,29Q -0.2 m/s19,86
5 Evelyn Navarro Climax 20,39q -0.2 m/s20,69
6 Sherryl Achterberg AC TION 20,42q -0.2 m/s20,80
7 Jessica Sluiter PH 20,56 -0.2 m/s20,69
8 Xiomayra Pengel AV Feniks 20,63 +1.5 m/s21,44
9 Lynn Behnke Scopias 20,75Q -2.0 m/s20,12
10 Baudien Venema HRRR 20,90Q -1.2 m/s20,34
11 Charity Saddal AV Sparta 20,91 +1.5 m/s21,21
12 Fleur Pieters Flevo Delta 20,97 -1.2 m/s21,41
13 Anouk Verdaasdonk Spado 21,29 -0.2 m/s21,49
14 Lois Doornheim GACH 21,49 -2.0 m/s21,42
15 Anissa Toumi Altis 21,67 -0.2 m/s21,13
16 Chantal ten Tije SC Antilope 21,70 -0.2 m/s21,62
17 Ella de Bruijne Phanos 21,75 +1.5 m/s22,43
18 Lotte Stam Altis 21,90 -0.2 m/s21,60
18 Femke van Schalkwijk AV Astylos 21,90 -0.2 m/s22,46
20 Esmee Mulder ATNY 21,94 -2.0 m/s21,36
21 Iris Kramer AV Trias 22,02 -1.2 m/s20,41
22 Febe Bakker BAV 22,14 -2.0 m/s22,87
23 Lotte Slomp AAC `61 22,22 -1.2 m/s21,38
24 Meike Wagenaar AV Hera 22,29 -2.0 m/s21,75
25 Danjela Lockhorst AV Statina 22,32 -0.2 m/s22,60
26 Miriam Felix Flevo Delta 22,44 -0.2 m/s22,57
27 Ilse van Veenendaal HLLS 22,51 -2.0 m/s22,30
28 Nikki Docter AV Sparta 22,52 -1.2 m/s22,04
29 Veerle van den Berg AV NOP 22,82 -1.2 m/s22,06
30 Aimee Vriesman HLLS 22,84 -0.2 m/s22,50
31 Yara Molenaar AV Hera 23,04 +1.5 m/s21,70
32 Senna Vroemen Altis 23,67 -1.2 m/s24,80
33 Celine Spinder MPM 26,50 +1.5 m/s22,82

Uitslagen 150 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Isabel van den Berg Phanos 19,78 -1.3 m/s19,81
2 Isis Ferrier Haag 20,34 -1.3 m/s20,25
3 Lynn Behnke Scopias 20,48 -1.3 m/s20,75
4 Maya Clark HLLS 20,52 -1.3 m/s20,14
5 Sherryl Achterberg AC TION 20,55 -1.3 m/s20,42
6 Evelyn Navarro Climax 20,68 -1.3 m/s20,39
7 Alyshia Kavehercy NEAV 20,78 -1.3 m/s20,29
8 Baudien Venema HRRR 21,03 -1.3 m/s20,90

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Tischa Braum AV Cifla 3:04,25 3:04,16
2 Yana van Aarle Eindhoven 3:06,58 3:06,96
3 Shantell Kwofie GACH 3:08,58 3:02,85
4 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 3:09,97 3:09,10
5 Isis Levels Scopias 3:11,00 3:07,01
6 Eva Kok LGDR 3:11,30 3:07,74
7 Selina Franken AV Zeewolde 3:11,62 3:04,50
8 Eefke Leeuwis Spado 3:13,90 3:13,30
9 Fien Molenberg AV Athlos 3:17,12 3:13,96
10 Anniek Vissers Nijmegen 3:17,46 3:14,47
11 Femke Yska HRRR 3:19,52 3:18,03
12 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 3:20,26 3:10,94
13 Demi Konings Ciko `66 3:20,73 3:15,91
14 Luena Spijkerboer De Gemzen 3:22,01 3:14,14
15 Zoe Deltrap Haag 3:23,56 3:22,23
16 Merel Veltman Almere `81 3:26,22 3:16,68
17 Tinke Grotenhuis PH 3:27,01 3:20,62
18 Roos de Jong Atledo 3:27,81 3:37,35
19 Ruth Zijlstra Heerenveen 3:28,43 3:25,67
20 Esmee Vis De Gemzen 3:28,50 3:26,36
21 Paula Simons PAC 3:28,83 3:24,73
22 Celine Spinder MPM 3:29,28 3:23,72
23 Iris Turksema SPLS 3:30,11 3:41,04
24 Suze Gipmans VRT 3:30,30 3:23,07
25 Sien van Vuuren DEM 3:31,02 3:22,43
26 Froukje Mons CAV Energie 3:31,68 3:19,00
27 Carmen Guellai AV Atos 3:31,76 3:30,91
28 Rosa Buijs PAC 3:31,86 3:28,60
29 Ilana Hofstra Invictus 3:34,36 3:31,80
30 Danielle Grijpink Tempo AV 3:34,96 3:24,15
31 Fleur Dirks Almere `81 3:40,32 3:38,00
32 Lidewij Boddeke HLLS 3:41,33 3:36,31
33 Nynke van der Geest CAV Energie 3:41,38 3:39,26
34 Mara Bouma Phanos 3:42,17 3:38,00
35 Merel Talens Ciko `66 3:42,22 3:43,67
36 Valerie Chu AV Weert 3:43,73 3:38,32
37 Nila Knoester AV Sparta 3:45,20 3:22,66
38 Femke Moelker AV Gouda 3:45,99 3:50,16
39 Aniola van Brummelen Ciko `66 3:46,27 4:02,71
40 Lucie Stevens AV Hylas 3:48,05 ---
41 Carlijn van Rooijen AV Atverni 3:48,54 3:45,00
42 Sienna van der Veer Typhoon 3:49,08 3:36,70
43 Maud Bernard KAV Holland 3:51,05 3:42,39
44 Mila Stevens AV Hylas 3:56,25 ---
45 Natalia Madziala AV Sparta 3:57,95 3:48,14
46 Naomi Eskes AV Zuidwal 4:14,52 3:57,17
Roanna Geleijn De Spartaan DNS 3:23,51

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,45Q +1.4 m/s9,46
1 Rachel Ivo PAC 9,45Q +1.2 m/s9,59
3 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,52q +1.2 m/s9,95
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,71Q +1.7 m/s9,61
5 Shantell Kwofie GACH 9,91Q -0.6 m/s9,56
6 Franziska Burchett AV Sparta 9,94q +1.7 m/s9,92
7 Sam Schaalje PAC 10,01q +1.2 m/s10,45
8 Isabel van Houweling De Gemzen 10,08Q +1.8 m/s9,57
9 Bente Tuil Hollandia 10,38q -0.6 m/s10,28
10 Karlijn Linsen AV Athlos 10,39 +1.8 m/s10,07
11 Luna Bouwmeester MPM 10,71 +1.4 m/s10,24
12 Anouk van der Meer De Spartaan 10,72 +1.8 m/s10,72
13 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,79 +1.7 m/s10,50
14 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,88 +1.7 m/s10,61
14 Paula Spoelman AV Wijchen 10,88 +1.7 m/s11,28
16 Nikki Docter AV Sparta 10,91 +1.8 m/s10,37
17 Lucelle va...r Meijden Typhoon 10,93 -0.6 m/s10,13
18 Jasmijn Raes Phanos 11,04 +1.4 m/s10,80
19 Yazz Mo-Ajok Spark 11,11 -0.6 m/s10,95
20 Rosalie van Wouwen Haag 11,12 -0.6 m/s10,77
21 Jente Leeuwangh AV Lionitas 11,13 +1.4 m/s10,24
22 Ilse Prins AAC `61 11,32 +1.8 m/s10,97
23 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,34 +1.8 m/s11,42
24 Joss Ruedisueli AV Sprint 11,60 +1.2 m/s10,61
25 Nienke Hommes Almere `81 11,71 +1.4 m/s11,62
26 Anniek Draaistra AV NOP 11,78 +1.4 m/s11,52
27 Iris Turksema SPLS 11,81 -0.6 m/s11,43
28 Renée van de Mast Altis 11,84 +1.4 m/s10,95
29 Thyra de Bruin SC Antilope 11,90 -0.6 m/s13,22
30 Iris de Vries AV Wijchen 11,91 +1.7 m/s12,45
31 Maite Mandaat Phanos 11,95 +1.2 m/s11,14
32 Lotte Endel AV Hera 12,38 +1.7 m/s11,16
33 Uma van Nes AV Atos 12,48 +1.8 m/s12,95
34 Fenna van Gulik Tempo AV 12,49 -0.6 m/s11,75
35 Aimee Verheijen Leiden 12,51 +1.8 m/s12,26
36 Mette Jacobs Scopias 12,81 +1.2 m/s12,40
37 Maud Bernard KAV Holland 12,87 +1.2 m/s12,82
38 Lotte Sal... Vásquez BAV 13,20 +1.7 m/s12,60
39 Jasmijn Bakker AV Sparta 13,30 +1.2 m/s11,35
40 Ingeborg v...er Linden Hollandia 14,45 +1.4 m/s15,45

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,38 +1.4 m/s9,45
2 Shantell Kwofie GACH 9,58 +1.4 m/s9,91
3 Rachel Ivo PAC 9,58 +1.4 m/s9,45
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,65 +1.4 m/s9,71
5 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 9,79 +1.4 m/s9,52
6 Franziska Burchett AV Sparta 9,87 +1.4 m/s9,94
7 Bente Tuil Hollandia 10,23 +1.4 m/s10,38
8 Sam Schaalje PAC 10,30 +1.4 m/s10,01
Isabel van Houweling De Gemzen DNS 10,08

Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 3:20,63 3:26,22
2 Amy de Graaf AV `56 3:21,17 3:34,86
3 Hebe Chadwick AV `40 3:24,15 3:17,49
4 Debora van Langen SAV 3:30,30 3:09,60
5 Lianne Wuring GACH 3:36,52 3:28,22
6 Sarah de Vries AV Impala 3:37,94 3:28,58
7 Febe Bakker BAV 3:38,52 3:27,15
8 Jessica Sluiter PH 3:42,66 3:21,32
9 Jasmijn Bakker AV Sparta 3:46,05 3:48,34
10 Anniek Draaistra AV NOP 3:49,39 3:50,00
11 Eva van der Putten HAC 3:51,87 3:29,91
12 Mette Lakeman AAC 3:59,59 4:00,00
13 Roshwita Holstein AV Sparta 4:00,08 3:49,75

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen X 23,97 X X 24,17 30,56 30,56 30,61
2 Damanja Reus SAV 28,66 X 24,71 30,23 30,01 28,76 30,23 28,61
3 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 25,48 27,26 27,85 25,65 29,16 27,01 29,16 27,34
4 Nathalia Montijn CAV Energie 24,96 X 21,65 X 23,64 25,11 25,11 22,30
5 Yassira Ahraoui AV Sparta 20,83 20,92 24,56 23,26 22,62 20,77 24,56 22,03
6 Jildou Binnema Heerenveen 24,33 20,92 X X 21,36 X 24,33 23,89
7 Anne Bisschop Voorne 18,10 23,99 21,00 19,19 17,11 22,18 23,99 21,73
8 Maud Visscher Groningen 23,62 22,67 X X 15,45 X 23,62 26,26
9 Esmée Weber Almere `81 21,49 20,63 22,49 22,49 22,22
10 Cato Velstra BAV 22,23 X 19,98 22,23 22,11
11 Fien Molenberg AV Athlos X 21,83 20,90 21,83 23,49
12 Silkie Graafmans AV Spiridon X 21,43 20,45 21,43 23,21
13 Anouk Andeweg AV Spiridon 20,36 X 17,97 20,36 20,18
14 Meike de Graauw PH 20,22 X 19,91 20,22 27,86
15 Fenne Pellaers AV `56 19,46 16,69 16,49 19,46 20,07
16 Femke Moelker AV Gouda 13,80 16,55 19,15 19,15 19,27
17 Mara Bouma Phanos 18,04 17,40 18,54 18,54 19,24
18 Noortje Sieperda HRRR X X 18,32 18,32 24,72
19 Kaylin Wierda AV NOP 16,96 18,27 16,97 18,27 20,10
20 Nanou Hofmann Heerenveen 18,15 X 18,01 18,15 21,36
21 Hayat Askar Heerenveen 12,99 X 18,15 18,15 17,53
22 Jade Wormer Haag 17,90 15,67 X 17,90 20,19
23 Anouk Overgoor HLLS X 17,47 X 17,47 15,42
24 Anouk van Jeveren Scorpio 14,09 17,02 X 17,02 22,00
25 Avalon Volkstedt Startbaan 14,63 11,10 16,85 16,85 15,92
26 Robyn Houbiers AV Atos 14,80 16,17 13,12 16,17 15,53
27 Suusje Berkenbosch De Gemzen 15,65 X X 15,65 20,90
Brenda Pardoen Leiden X X X NM 11,64
Jeske Hiddink Nijmegen X X X NM 17,35

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Nathalia Montijn CAV Energie 11,85 11,83 11,47 12,76 12,91 12,58 12,91 12,67
2 Suze Zeevat Ciko `66 10,45 10,76 11,09 12,75 10,82 10,83 12,75 12,11
3 Damanja Reus SAV 12,03 12,44 11,93 11,25 12,53 12,58 12,58 13,05
4 Amy de Graaf AV `56 10,76 10,76 10,40 12,38 11,17 11,19 12,38 11,12
5 Maud Visscher Groningen 10,82 10,47 11,13 11,16 10,89 11,31 11,31 12,87
6 Anouk Overgoor HLLS 9,33 10,45 10,33 8,86 10,60 10,97 10,97 10,99
7 Anna Versteden AV Phoenix 10,43 8,42 8,59 10,08 10,34 9,33 10,43 9,86
8 Fenne Pellaers AV `56 9,76 10,42 9,64 9,45 9,62 10,37 10,42 10,29
9 Hannah Moll AV Jahn II X 10,30 X 10,30 11,36
10 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,08 9,46 9,98 9,98 9,63
11 Jamy van Bree HLLM 9,73 9,17 9,82 9,82 10,88
12 Danjela Lockhorst AV Statina 9,77 9,47 9,30 9,77 9,36
13 Ayla Vording AV Sparta 8,28 9,20 9,56 9,56 9,77
14 Nikki Ravelli KAV Holland 8,65 9,55 8,62 9,55 10,09
15 Yassira Ahraoui AV Sparta 9,46 8,65 9,12 9,46 9,12
16 Senne Wijma GACH 8,30 9,41 9,14 9,41 9,30
17 Jade Wormer Haag 8,97 8,62 9,37 9,37 9,70
18 Sanne Gouw AV Astylos 9,24 9,30 8,99 9,30 10,30
19 Cato Velstra BAV 7,58 9,24 7,56 9,24 9,97
20 Esther van Grol AV Sparta 9,23 8,58 8,85 9,23 10,05
21 Lotte Buitenkamp Altis 8,73 8,41 9,22 9,22 9,73
22 Anouk van der Meer De Spartaan 8,47 8,13 9,08 9,08 10,21
23 Hayat Askar Heerenveen 8,08 8,85 8,77 8,85 9,36
24 Kaylin Wierda AV NOP 8,78 8,40 8,17 8,78 9,26
25 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,57 8,46 7,59 8,46 9,08
26 Avalon Volkstedt Startbaan 7,41 7,98 8,41 8,41 7,81
27 Sarah Bacuna Scopias 7,56 6,44 8,40 8,40 7,61
28 Nynke van der Geest CAV Energie 7,73 7,24 8,08 8,08 8,47
29 Meike van Arendonk ACHL 7,13 7,74 7,57 7,74 9,53
30 Livana Peeters Scopias 7,74 7,35 7,18 7,74 7,90
31 Nikki Pouwels ARV Ilion 7,54 7,71 7,32 7,71 8,19
32 Renée Overmeijer PH 7,62 7,20 6,63 7,62 7,97
33 Maite Mandaat Phanos 7,28 7,45 7,32 7,45 8,54
34 Lobke Pollen Scopias 6,74 7,19 6,33 7,19 7,56
Paula Simons PAC NM 10,14

Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rachel Ivo PAC 30,68 32,77 36,40 33,51 32,86 28,90 36,40 29,98
2 Alysa Sheppard Spado 31,55 33,19 32,86 35,26 34,32 35,70 35,70 29,58
3 Suze Zeevat Ciko `66 X 29,43 30,97 34,78 33,03 30,75 34,78 34,09
4 Jildou Binnema Heerenveen X 33,30 X X X X 33,30 30,60
5 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 31,86 25,35 32,76 30,05 30,16 30,31 32,76 32,25
6 Wiep van der Mark Ciko `66 26,45 27,41 X 30,46 30,30 32,27 32,27 28,98
7 Valerie Chu AV Weert 31,69 31,59 27,27 28,27 X 27,25 31,69 29,85
8 Anouk van Jeveren Scorpio 25,52 24,85 27,88 27,66 23,49 X 27,88 29,21
9 Evelyn Navarro Climax 24,76 27,39 X 27,39 26,07
10 Jeske Hiddink Nijmegen 23,07 19,75 26,91 26,91 21,93
11 Ella de Bruijne Phanos 26,88 22,03 17,37 26,88 22,04
12 Irene Doeze Jager Flevo Delta X X 26,08 26,08 30,21
13 Yara Molenaar AV Hera 24,85 X 25,50 25,50 25,69
14 Meike van Arendonk ACHL 25,06 X X 25,06 22,71
15 Lotte Slomp AAC `61 X 24,41 - 24,41 26,87
16 Manon van de Brug PAC 23,86 23,87 X 23,87 23,97
17 Lianne Wuring GACH 23,43 22,71 23,75 23,75 24,39
18 Ayla Vording AV Sparta 21,48 23,56 X 23,56 23,74
19 Yana van Aarle Eindhoven 20,97 22,93 20,09 22,93 28,06
20 Renske Drenten AV Lionitas 22,68 20,01 20,73 22,68 23,40
21 Anouk Andeweg AV Spiridon 19,26 20,22 22,43 22,43 21,36
22 Anika van der Wolf Altis 20,61 21,82 20,33 21,82 23,60
23 Esmée Weber Almere `81 20,48 21,78 X 21,78 24,70
24 Marijne R...van Driel Phanos 21,78 19,78 20,41 21,78 23,67
25 Anne Bisschop Voorne 19,46 21,01 19,90 21,01 22,63
26 Meike Tan HLLS 20,01 19,11 20,15 20,15 14,65
27 Esther van Grol AV Sparta 19,14 18,05 19,89 19,89 25,90
28 Livana Peeters Scopias 16,90 14,47 18,55 18,55 22,00
29 Senna Vroemen Altis 13,50 15,83 16,50 16,50 18,93
30 Natalia Madziala AV Sparta 15,24 13,83 11,40 15,24 19,38
31 Robyn Houbiers AV Atos X X 15,08 15,08 14,86
32 Ingeborg v...er Linden Hollandia 11,06 14,28 14,42 14,42 13,50
33 Lobke Pollen Scopias 11,75 13,13 13,30 13,30 13,50
34 Tessa Heijbroek Phanos 12,74 X 13,18 13,18 15,72
35 Brenda Pardoen Leiden 10,19 9,71 X 10,19 12,30
Senne Wijma GACH X X X NM 23,99
Renée Overmeijer PH X X X NM 16,77
Noortje Sieperda HRRR X X X NM 19,18

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
1 Dunya van den Tooren PAC - - - - O O O XXO XXX 1,60 1,55
2 Bente Tuil Hollandia - - - O O XXO O XXX 1,55 1,65
3 Joss Ruedisueli AV Sprint - O O XO XO XO XXO XXX 1,55 1,53
4 Sanne Gouw AV Astylos - - - O O XXX 1,45 1,50
5 Jackie Nederveen Hollandia - O XO O XO XXX 1,45 1,45
6 Fenne Cantelberg Swift O O O XO XXO XXX 1,45 1,45
7 Jente Leeuwangh AV Lionitas O O XO XO XXO XXX 1,45 1,51
8 Jasmijn Raes Phanos O O O O XXX 1,40 1,45
8 Iris Kramer AV Trias - O O O XXX 1,40 1,50
8 Nienke Wagenaar De Gemzen - O O O XXX 1,40 1,45
8 Suzanne Moons AV Gouda - O O O XXX 1,40 1,45
8 Lois Drent AV Sprint - O O O XXX 1,40 1,50
8 Ilse Prins AAC `61 O O O O XXX 1,40 1,40
14 Carmen Guellai AV Atos O O XO O XXX 1,40 1,45
15 Renske Drenten AV Lionitas O O O XO XXX 1,40 1,50
16 Lieke Reijs AV De Keien - - O XXO XXX 1,40 1,50
16 Silke Ketting AV Rijssen O O O XXO XXX 1,40 1,40
18 Ancia van den Bos THOR XXO O XO XXX 1,35 1,40
19 Lisse Grashuis AC TION O O XXX 1,30 1,35
20 Sanne van der Blij AVV O XO XXX 1,30 1,45
20 Annamarijn... Ginneken HRRR O XO XXX 1,30 1,35
22 Marloes Oomen PH O XXX 1,25 1,45
22 Hermke Hesseling Scopias O XXX 1,25 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.70ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion - - - - - O XO O O XXX 2,60 2,70
2 Lois Drent AV Sprint - - - - O - O XXO XXX 2,50 2,40
3 Noortje Schothuis MPM - - - O O XO XXX 2,30 2,50
4 Marloes Oomen PH O O O O XO XXX 2,20 2,13
5 Sam Schaalje PAC O O O O XXX 2,10 2,20
6 Meike de Graauw PH XXO XXX 1,80 2,00
Lise Kappen PH XXX NM 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 4,68 4,63 4,58 4,93 4,91 4,85 4,93 +0.0 m/s5,20
2 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,93 4,84 X 4,67 X 4,47 4,93 +0.0 m/s5,01
3 Anouk Verdaasdonk Spado 4,58 4,50 4,66 4,60 X 4,49 4,66 -0.7 m/s4,56
4 Isis Levels Scopias 4,48 4,58 4,55 4,51 4,33 4,27 4,58 +0.0 m/s4,61
5 Noëlle Vos AV Aalsmeer X 4,47 X 4,21 4,40 4,53 4,53 +0.0 m/s4,47
6 Rosalie van Wouwen Haag 4,44 4,52 4,35 4,00 4,33 4,22 4,52 +0.0 m/s4,41
7 Dunya van den Tooren PAC 4,42 4,33 4,49 4,22 2,82 3,34 4,49 -0.1 m/s4,59
8 Nikki Ravelli KAV Holland 4,32 4,36 4,45 4,23 X 4,41 4,45 -0.8 m/s4,72
9 Fenne Cantelberg Swift 4,26 4,33 4,40 4,40 +0.0 m/s4,40
10 Nienke Wagenaar De Gemzen 4,20 4,06 4,38 4,38 +0.0 m/s4,50
11 Rosanne Ter Horst AV Hera 4,06 3,81 4,35 4,35 +0.1 m/s4,26
12 Kiki Kooijman AV Weert 4,32 4,34 4,22 4,34 -0.3 m/s4,61
13 Welmoed va...der Windt HRRR 4,11 4,33 4,29 4,33 -0.9 m/s4,58
14 Chantal ten Tije SC Antilope 4,28 3,95 4,08 4,28 +0.1 m/s4,19
15 Annabel Stottelaar AV Atos 4,22 4,25 4,27 4,27 -0.4 m/s5,11
16 Sanne van der Blij AVV X 4,15 4,20 4,20 +0.0 m/s4,36
17 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,18 3,95 4,14 4,18 -0.6 m/s4,44
18 Lois Doornheim GACH 4,05 4,12 4,17 4,17 +0.0 m/s4,32
19 Lise Romijn PH 3,55 4,13 3,98 4,13 -0.5 m/s4,23
20 Keziah Orie Altis 3,90 4,10 3,43 4,10 +0.0 m/s4,42
21 Suzanne Moons AV Gouda 3,95 4,04 4,03 4,04 +0.0 m/s4,50
22 Silke Bosgraaf AV Impala 4,03 3,49 3,96 4,03 +0.0 m/s4,14
23 Uma van Nes AV Atos X 4,02 3,67 4,02 +0.5 m/s3,75
24 Lieke Reijs AV De Keien 3,77 3,87 3,99 3,99 +0.0 m/s3,97
25 Miriam Felix Flevo Delta 3,83 3,76 3,98 3,98 +0.3 m/s4,28
26 Mette Jacobs Scopias 3,52 3,96 3,52 3,96 +0.0 m/s4,08
27 Eva van der Putten HAC 3,56 3,95 3,91 3,95 +0.0 m/s4,34
28 Sophie Cantelberg Swift X 3,78 3,82 3,82 -1.1 m/s4,07
29 Lotte Sal... Vásquez BAV 3,51 X 3,79 3,79 -1.0 m/s3,38
30 Isabelle v... Meerwijk PH 3,57 3,77 3,60 3,77 +0.0 m/s3,50
31 Femke Haverkort AV Lycurgus 3,58 3,76 X 3,76 +0.0 m/s3,97
32 Nanou Hofmann Heerenveen 3,69 3,63 3,62 3,69 +0.0 m/s4,34
33 Lidewij Boddeke HLLS 3,24 3,55 3,42 3,55 +0.0 m/s4,04
34 Noor Köllmann Tempo AV X X 3,53 3,53 +0.0 m/s3,30
Lotte Hein PH - - - DNS 4,06