Uitslagen Instuifwedstrijd

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Chance Bruins Haag 12,95 ---



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Issam Er - Rabhi Haag 2:03,89 2:00,03



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Thijmen Alderden AV Aalsmeer 4:26,15 4:15,00
2 David Zhou AV Sparta 8:02,37 ---



Jongens Junior A - 3000 meter steeplechase

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 38,74 43,05 44,52 43,42 44,52 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim Stoetzer Haag 1,65 1,80



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Glenn Kunst Haag 4,50 ---
2 Daan Spiljard PAC 4,20 4,35



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jonathan Pronk Haag 11,75 10,60
2 Ferrie Hamer Haag 11,88 11,89
3 Lars Adriaanse Haag 11,99 11,70
4 Merlijn va...ensbergen 's-Gravenhage 12,22 11,90
5 Sven Hazenoot Lisse 12,90 12,40
6 Martin Rydlo Haag 13,11 ---
7 Jochem van Stijn Lisse 13,29 12,50
8 Kamil Snellink AV Sparta 14,52 14,70
Benjamin Coolen Haag DNS 11,60
Sam de Paauw Haag DNS 12,00
Mark Sijtsma Haag DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Nelson Johnson Haag 2:08,30 2:08,84
2 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:11,45 2:08,09
3 Boaz van der Schaaf 's-Gravenhage 2:26,16 ---



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wessel Heil AV Aalsmeer 4:38,74 ---
2 Gregory 't Hoen AV Aalsmeer 5:05,52 4:53,00



Jongens Junior B - 2000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Kamil Snellink AV Sparta 9:21,89 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen 700 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Dario Podda Haag 54,15 55,28 53,86 56,70 56,70 ---
2 Enrico Jellema Haag - - 33,49 - 33,49 ---
3 Sven Hazenoot Lisse 29,03 25,67 26,88 23,35 29,03 24,00
4 Jochem van Stijn Lisse - 26,02 25,81 - 26,02 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Benjamin Coolen Haag 1,65 ---
1 Ferrie Hamer Haag 1,65 1,70
3 Sam de Paauw Haag 1,55 ---
3 Sven Hazenoot Lisse 1,55 1,60
5 Jochem van Stijn Lisse 1,50 1,58
6 Marios MZ Zisis 's-Gravenhage 1,40 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Benjamin Coolen Haag 3,80 4,21
2 Ferrie Hamer Haag 3,40 3,30
3 Sam de Paauw Haag 3,30 ---
4 Merlijn va...ensbergen 's-Gravenhage 3,00 3,10
Lars Adriaanse Haag DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag 11,44 -1.5 m/s---
2 Quinten Wormer Haag 13,30 -1.5 m/s12,70
3 Julius Dinsbach AV Sparta 13,64 -1.5 m/s---
4 Malik Dammada Leiden 13,77 -1.5 m/s---
5 Demian Horvat AV Sparta 14,31 -1.5 m/s14,10
Mohamed Bouhachlaf AV Sparta DNS ---



Jongens Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Ewan Anderson Haag 4:50,48 ---
2 Graeme 't Hoen AV Aalsmeer 4:51,97 ---



Jongens Junior C - 1500 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 William Knol Utrecht 5:28,33 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 5:34,94 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Gabriël Emmanuel Haag 48,24 45,12 50,56 53,39 53,39 ---
2 Mark van der Linden 's-Gravenhage - - 46,44 - 46,44 55,17
3 Jonathan Pronk Haag 31,91 27,65 33,49 34,00 34,00 ---
4 Gwen Hanekamp 's-Gravenhage 30,30 27,35 - - 30,30 ---
5 Malik Dammada Leiden - 28,47 29,16 20,73 29,16 ---
6 Demian Horvat AV Sparta - - - 19,16 19,16 ---
Justin van Dooren AV Sparta - - - - DNS ---
Mohamed Bouhachlaf AV Sparta - - - - DNS ---



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Quinten Wormer Haag 3,10 2,91
1 Mark van der Linden 's-Gravenhage 3,10 3,00
3 Gabriël Emmanuel Haag 2,90 ---
4 Gwen Hanekamp 's-Gravenhage 2,40 ---
5 Jonathan Pronk Haag 2,30 ---
Justin van Dooren AV Sparta NM ---



Jongens Junior C - Verspring - 5 Stappen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Gwen Hanekamp 's-Gravenhage - - 4,42 4,42 ---
2 Demian Horvat AV Sparta 3,88 4,28 - 4,28 ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Huigen AV Sparta 10,66 -1.3 m/s10,50
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 10,80 -1.3 m/s10,50
3 Layi Oniwinde AV Sparta 11,09 -1.3 m/s10,80
4 Jarno van Daalen PAC 11,11 -1.3 m/s10,70
5 Faith Abu AV Sparta 11,33 -1.3 m/s11,20
6 Jazz Huf 's-Gravenhage 11,69 +0.0 m/s---
7 Jitse Bleeker Haag 12,15 -1.9 m/s---
8 Jesse Verhart Haag 12,34 +0.0 m/s---
9 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 12,39 -1.9 m/s---
10 Daniël Breukhoven Haag 12,42 +0.0 m/s---
11 Martin Houppermans Haag 12,44 -1.9 m/s---
12 Milo van Gemert Haag 12,53 +0.0 m/s---
13 Luuk van Wijk Haag 13,04 -1.9 m/s---
14 Joshua Adriaanse Olympus `70 13,20 -1.9 m/s---
15 Ties Commandeur AV Sparta 13,22 -1.9 m/s---
16 Timo Eilers AV Sparta 13,29 -1.3 m/s12,50
17 Casper Taal AV Sparta 13,60 -1.3 m/s13,10
18 Alexander Auer AV Sparta 13,73 +0.0 m/s13,40
19 Joshua van Rijssel AV Sparta 13,94 +0.0 m/s14,10
20 Nathan Nijdam AV Sparta 14,09 +0.0 m/s13,55



Jongens Junior D - 1000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Florian van Lent Haag 3:48,81 ---
2 Nathan Nijdam AV Sparta 4:16,02 ---
3 Jeno van der Togt AV Sparta 4:20,60 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jitse Bleeker Haag 26,12 27,09 30,67 30,67 ---
2 Bryan Duff AV Sparta 28,19 30,07 27,07 30,07 ---
3 Thijs Huigen AV Sparta 23,08 28,82 28,82 ---
4 Layi Oniwinde AV Sparta 24,44 21,46 24,31 24,44 ---
5 Jazz Huf 's-Gravenhage 24,12 22,66 22,60 24,12 ---
6 Angelo de Nooijer AV Sparta 23,91 19,32 23,86 23,91 ---
7 David Pronk Haag 19,33 20,19 19,39 20,19 ---
8 Timo Eilers AV Sparta 19,16 16,80 19,16 ---
9 Ties Commandeur AV Sparta 18,96 18,48 18,48 18,96 ---
10 Jeno van der Togt AV Sparta 18,61 17,54 18,69 18,69 ---
11 Faith Abu AV Sparta 14,52 18,34 18,34 ---
12 Casper Taal AV Sparta 15,75 15,75 ---
13 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 14,49 14,77 14,87 14,87 ---
14 Alexander Auer AV Sparta 12,76 9,71 12,98 12,98 ---
15 Joshua van Rijssel AV Sparta 8,30 11,64 11,64 ---
16 Luuk van Wijk Haag 9,39 10,41 11,23 11,23 ---
17 Nathan Nijdam AV Sparta 8,71 10,83 10,53 10,83 ---
Milo van Gemert Haag - - - DNS ---



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 David Pronk Haag 2,00 ---
Jeno van der Togt AV Sparta DNS ---



Jongens Junior D - Verspring - 5 Stappen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 David Pronk Haag 5,07 4,77 4,71 5,07 ---
2 Bryan Duff AV Sparta 4,89 4,59 4,53 4,89 ---
3 Jazz Huf 's-Gravenhage - - 4,17 4,17 ---
4 Faith Abu AV Sparta 3,98 3,85 3,42 3,98 ---
5 Angelo de Nooijer AV Sparta 3,96 3,66 3,76 3,96 ---
6 Florian van Lent Haag 3,78 3,12 3,90 3,90 ---
7 Milo van Gemert Haag 3,88 - 3,50 3,88 ---
8 Martin Houppermans Haag - 3,69 3,54 3,69 ---
9 Layi Oniwinde AV Sparta - - 3,68 3,68 ---
10 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 3,52 3,35 - 3,52 ---
11 Luuk van Wijk Haag 3,29 2,94 3,20 3,29 ---
12 Casper Taal AV Sparta - 2,85 - 2,85 ---
13 Joshua van Rijssel AV Sparta - 2,80 - 2,80 ---



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janna van Burik Haag 14,23 -0.9 m/s13,75



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Iza de Kort Haag 2:42,78 ---



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
Sylvie Heijnen Haag DNF ---



Meisjes Junior A - 3000 meter steeplechase

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Tosca Smit Haag - - - 40,87 40,87 ---
2 Dewi Lafontaine Haag 38,98 37,29 35,06 39,69 39,69 ---
3 Suzanne Giezeman 's-Gravenhage 39,08 33,34 35,05 35,52 39,08 ---
4 Jelke Scholte 's-Gravenhage 19,19 20,17 - 22,33 22,33 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tosca Smit Haag 1,50 ---
1 Jelke Scholte 's-Gravenhage 1,50 ---



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Robin Beijer AV `40 13,98 -0.9 m/s14,30
2 Marianne Jol AV `40 14,35 -0.9 m/s---
Mayra Smith ARV Ilion DNS 14,50



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Rosa Ellens Haag 2:23,68 2:21,68
2 Jildou Guest Haag 2:33,54 ---
3 Adelie De La Rosa Haag 2:34,39 ---
4 Robin Beijer AV `40 2:39,69 2:39,50
5 Annabel Beckers Haag 2:48,39 ---
Mayra Smith ARV Ilion DNS 2:44,40
Sterre de Rooij ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Terra Muntjewerff Ciko `66 5:07,24 4:50,00



Meisjes Junior B - 2000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Nienke van Dok AV Aalsmeer 7:49,23 ---
2 Robin Beijer AV `40 9:03,04 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Sietske Verkade AAV `36 38,27 - 37,87 38,27 38,27 ---
2 Saana Taal AV `40 23,40 23,45 19,16 23,76 23,76 ---
3 Marianne Jol AV `40 22,58 - - 21,18 22,58 22,18



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sterre de Rooij ARV Ilion 1,50 ---
2 Saana Taal AV `40 1,45 ---
2 Denise De Does Haag 1,45 ---
4 Marianne Jol AV `40 1,35 1,40
Sandy De Does Haag DNS ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sterre Bal Haag 2,80 2,80
2 Sandy De Does Haag 2,40 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Hedda van Dort Haag 10,94 ---
2 Strea Ajise Haag 11,16 10,98
3 Siri Liefrink AV Sparta 11,87 11,70
4 Felicia Vogeland Haag 11,99 ---
5 Soetkin Lammers AV Sparta 12,41 12,20
6 Donna Polet AV Sparta 13,00 ---
7 Hania Snellink AV Sparta 13,05 13,50
8 Stephanie Auer AV Sparta 13,64 ---



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Nila Knoester AV Sparta 5:21,64 ---
2 Sophia De ...y Fortman Haag 5:29,85 ---
3 Donna Polet AV Sparta 5:31,09 ---
4 Jessica McInnes Haag 5:54,91 ---



Meisjes Junior C - 1500 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Lotte van Lieshout Barendrecht 5:42,46 5:43,00
2 Soetkin Lammers AV Sparta 6:36,03 ---
3 Lieke Vreugdenhil AV Statina 6:37,48 ---
4 Hania Snellink AV Sparta 6:56,68 ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Laura Sijben Haag 31,65 32,38 30,81 31,72 32,38 ---
2 Lizelotte Bouvy Haag 25,19 29,26 - 26,41 29,26 ---
3 Ava Meijerink Haag - - 20,43 - 20,43 ---
4 Siri Liefrink AV Sparta 13,64 14,76 18,58 18,58 ---
5 Hania Snellink AV Sparta 10,24 12,71 13,94 13,94 ---
6 Stephanie Auer AV Sparta 12,36 12,58 12,74 11,89 12,74 ---
7 Soetkin Lammers AV Sparta 11,11 10,68 12,09 12,09 ---
Donna Polet AV Sparta - - - - DNS ---



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lizelotte Bouvy Haag 2,20 ---



Meisjes Junior C - Verspring - 5 Stappen

# Naam Res OBP
Denise De Does Haag --- ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 8,29 8,20
2 Franziska Burchett AV Sparta 8,56 8,50
3 Charity Saddal AV Sparta 8,70 8,70
4 Rosalie van Wouwen Haag 8,88 +1001.0 m/s---
5 Nikki Docter AV Sparta 9,02 8,80
6 Roos Osse Haag 9,30 +1001.0 m/s---
7 Alida Tanggahma Haag 9,31 +1001.0 m/s---
8 Charissa Boeters AV Sparta 9,32 9,20
9 Nikki Verweij Haag 9,38 +1001.0 m/s---
10 Esther van Grol AV Sparta 9,53 9,30
11 Donja Zwinkels Olympus `70 9,54 9,38
12 Lois van Gemert Haag 9,57 +1001.0 m/s---
13 Runa Veerman AV Sparta 9,65 +1001.0 m/s9,60
14 Roshwita Holstein AV Sparta 9,68 9,55
15 Luna Pedemonte Olympus `70 10,01 +1001.0 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Roshwita Holstein AV Sparta 3:53,95 ---
2 Maaike Boers 's-Gravenzande 3:57,89 ---
3 Charissa Boeters AV Sparta 4:09,39 ---
4 Esther van Grol AV Sparta 4:16,83 ---
5 Luna Pedemonte Olympus `70 4:20,87 ---
6 Donja Zwinkels Olympus `70 4:38,34 ---
Shalomy Karreman Rotterdam DNS 3:41,00



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Nikki Verweij Haag 23,01 24,98 25,93 25,93 ---
2 Esther van Grol AV Sparta 22,83 21,98 21,54 22,83 ---
3 Ayla Vording AV Sparta 21,50 19,74 21,91 21,91 ---
4 Lotta Lange Haag 20,75 19,07 20,75 ---
5 Charissa Boeters AV Sparta 16,42 14,94 17,76 17,76 ---
6 Yassira Ahraoui AV Sparta 16,54 17,49 17,41 17,49 ---
7 Franziska Burchett AV Sparta 13,49 17,36 14,07 17,36 ---
8 Rosalie van Wouwen Haag 16,45 17,23 17,23 ---
9 Roshwita Holstein AV Sparta 15,77 15,06 15,77 ---
10 Roos Osse Haag 14,95 14,24 14,95 ---
11 Luna Pedemonte Olympus `70 14,08 14,29 14,29 ---
12 Charity Saddal AV Sparta 12,50 9,06 11,86 12,50 ---
13 Maaike Boers 's-Gravenzande 11,92 9,67 11,92 ---
14 Donja Zwinkels Olympus `70 10,21 9,79 10,21 ---
15 Mounia Ahraoui AV Sparta 8,56 8,56 ---
16 Runa Veerman AV Sparta 6,76 6,76 ---



Meisjes Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
Esther van Grol AV Sparta DNS ---
Nikki Docter AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D - Verspring - 5 Stappen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Isis Ferrier Haag 4,71 - - 4,71 ---
2 Alida Tanggahma Haag 4,12 4,13 4,22 4,22 ---
3 Rosalie van Wouwen Haag 4,05 3,97 3,76 4,05 ---
4 Lois van Gemert Haag 3,92 3,77 - 3,92 ---
5 Nikki Verweij Haag 3,90 3,80 3,84 3,90 ---
6 Maaike Boers 's-Gravenzande 3,69 3,78 3,47 3,78 ---
7 Roos Osse Haag - 3,52 - 3,52 ---
8 Luna Pedemonte Olympus `70 - 3,44 3,23 3,44 ---
9 Donja Zwinkels Olympus `70 3,37 2,94 2,99 3,37 ---
10 Runa Veerman AV Sparta - 3,17 3,23 3,23 ---
Charity Saddal AV Sparta - - - DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Frans van Wouwen Haag 13,77 ---
2 Nico Bal 's-Gravenhage 14,43 ---
Jordi Mim...ero Palop Haag DNS ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Mike Teekens Haag 2:11,77 2:02,91
2 Seb Harrevelt Brielle 2:16,11 2:20,00
3 Nico Bal 's-Gravenhage 2:49,46 ---
4 Frank Nederhand PAC 3:05,41 3:05,95



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Fisaha Zenfu Haag 4:35,69 ---
2 Olaf Simonse Altis 4:49,74 4:43,00



Senioren mannen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Mike Teekens Haag 9:36,87 9:07,35



Senioren mannen - Speerwerpen 800 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Jesse Olsthoorn Olympus `70 - 32,72 - - 32,72 ---
2 Take Zonneveld Rotterdam 28,60 29,08 30,79 30,53 30,79 ---
3 Frans van Wouwen Haag 24,06 23,72 25,06 24,80 25,06 ---



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ruben van ...rdenburgh De Spartaan 1,95 2,01
2 Chris Verploegh Haag 1,65 ---
2 Gurmukh Singh Sahans 's-Gravenhage 1,65 ---
Quinten Izeboud Haag NM ---
Nico Bal 's-Gravenhage DNS ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Gurmukh Singh Sahans 's-Gravenhage 3,20 ---
2 Michel van Osch Haag 2,90 ---
Chris Verploegh Haag DNS ---



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Elsbeth Ciesluk 's-Gravenhage 2:12,57 2:08,02



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Marina Voronina Haag 4:54,20 ---
2 Elsbeth Ciesluk 's-Gravenhage 4:54,64 ---
3 Birgit Vanson Haag 4:55,11 ---
4 Hilde Keuning AV `40 5:28,56 5:22,00



Senioren vrouwen - 3000 meter steeplechase

# Naam ResOBP
1 Naomi Geleynse Haag 11:56,27 ---
2 Eva van Ee AV Aalsmeer 13:26,39 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen 600 gram

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Nicole van...uitenbeek Leiden 13,92 13,37 13,49 13,34 13,92 16,72
Karlien Sleper ARV Ilion - - - - DNS ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten