Uitslagen Koninklijke Van Der Most Jeugd indoor

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Rico Kleine HAC `63 4,70 9,56 1,65 1711
2 Roel van Maanen AV NOP 4,68 8,45 1,55 1540
3 Sander Baas HAC `63 4,85 9,75 1,45 1450
4 Jasper Voesten AV NOP 4,94 7,65 1,60 1388
5 Raoul Lommen Altis 4,79 6,18 1,40 1135



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Julian ten Hove Isala `96 4,60 11,65 1,50 1769
2 Romke Wielstra AV NOP 4,70 11,23 1,50 1685
3 Erick Könst AV Haarlem 5,09 10,55 1,60 1540
4 Niek ter Haar AV NOP 4,80 7,32 1,55 1383
5 Pieter Bulte Pallas `67 4,88 7,84 1,45 1286



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Krijn van Hofweegen Pallas `67 4,84 9,56 1,55 1891
2 Finn Damhoff AV Haarlem 5,03 11,10 1,40 1776
3 Mika van Mierlo Isala `96 4,83 7,85 1,45 1726
4 Cas van der Vegt AV Salland 4,82 9,10 1,35 1712
5 Roel Wielstra AV NOP 5,25 7,86 1,50 1627
6 Tom ter Haar AV NOP 5,18 6,33 1,25 1364
7 Isas Prinsen AV NOP 5,20 5,21 1,25 1286
8 Robin Sagel Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Nick Oosting AV PEC 1910 5,17 5,86 1,10 1228
2 Hugo Visser Isala `96 5,48 5,61 1,20 1191
3 Maiky Scheurwater Isala `96 5,55 5,61 1,20 1172
4 Laurens Zijlstra AV PEC 1910 5,26 5,31 1,10 1165
5 Figo Mussche AV PEC 1910 5,69 5,17 1,20 1106
6 Nick Jellema AV Lionitas 5,72 5,40 1,15 1076
7 Jesper Pauw AV PEC 1910 5,45 4,58 1,10 1058
8 Bram Slabbekoorn AV PEC 1910 5,57 4,45 1,15 1051
9 Frank ter Haar AV NOP 5,46 4,43 1,10 1044
10 Jens Bootsveld AV Salland 5,62 4,92 1,10 1035
11 Joran van Boven Isala `96 6,07 5,30 1,20 1020
12 Josse Kampen Isala `96 5,58 5,30 1,00 997
13 Dennis Alberts Cialfo 5,64 3,93 1,10 957
14 Michael Knijnenberg De Gemzen 5,90 4,20 1,05 874
15 Sam Bolt Isala `96 5,97 4,13 1,00 815



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Rens Konijnenberg Cialfo 5,08 6,88 1,35 1502
2 Coen Bloemberg Flevo Delta 5,28 7,11 1,30 1414
3 Yannick Aartsen AV Athlos 5,33 6,84 1,30 1383
4 Rowan Tiemes Flevo Delta 5,45 8,36 1,10 1286
5 Leon Wiedemeijer MPM 5,76 7,17 1,25 1247
6 Julian van Pijkeren AV PEC 1910 5,45 6,28 1,20 1242
7 Stan van der Vegt AV Salland 5,66 6,01 1,00 1021
8 Luca Goedhart AV Athlos 6,65 5,50 1,10 838
9 Daan Beute Isala `96 DNS DNS DNS 0
9 Thomas de Kimpe Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 5,20 9,27 1,25 1818
2 Ramon Ruiz MPM 5,46 6,06 1,10 1453
3 Jamairo Sijbesma Isala `96 6,12 6,49 1,20 1384
4 Cas Sanders AV PEC 1910 5,81 5,97 1,10 1353
5 Noud Kanis Isala `96 5,66 5,20 1,10 1343
6 Brian Kuper ChiTA 5,93 6,60 1,05 1324
7 Tieme Koornstra AV Athlos 5,77 5,17 1,10 1312
8 Levi Wielstra AV NOP 5,68 5,38 1,00 1275
8 Tije Annema Isala `96 5,83 5,41 1,05 1275
10 Quinn van Gurchom AV Salland 5,68 4,33 1,05 1240
11 Lucas Stolte AV NOP 6,05 5,34 1,05 1218
12 Milan Tuin AV Sparta 6,12 5,31 1,05 1200
13 Emiel Sin...rtensdijk AV Athlos 5,81 4,90 0,95 1173
14 Thijmen Hiemstra Cialfo 6,09 5,34 1,00 1171
15 Stan van Dalfsen AV NOP 5,81 4,39 0,95 1137
16 Jesse Leenstra AV Athlos 5,80 4,36 0,90 1101
17 Milan Jager AV Athlos 6,11 3,64 1,05 1081
18 Milo ter Mors AV Athlos 6,08 4,32 0,95 1067
19 Gerrit Wensink De Gemzen 6,47 4,89 1,00 1059
20 Aviv van Loo Isala `96 6,10 4,29 0,90 1023
21 Timo Goedhart AV Athlos 6,15 3,67 0,90 965
22 Titus Leurink Isala `96 6,34 4,15 0,90 960
23 Tim Schuttelaar AV Athlos 6,65 4,50 0,90 923
24 Midas Westendorp Isala `96 6,47 4,00 0,90 921
25 Sjoerd van de Steege Isala `96 6,63 3,64 0,95 898
26 Hugo Duits AV Athlos 6,57 4,03 0,85 867
27 Timo Westerhof AV NOP DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Lars Hansman Isala `96 5,67 7,45 1,25 1586
2 Finn Korf AC TION 5,34 6,38 1,15 1543
3 Luc van der Vegt AV Salland 5,44 7,06 1,10 1518
4 Alex Spieker GACH 5,55 6,25 1,20 1512
5 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 5,95 7,28 1,25 1506
6 Remi van Hell Isala `96 5,55 6,58 1,15 1495
7 Teine Bonnema Cialfo 5,51 5,29 1,15 1426
8 Noah Sluis AV PEC 1910 5,74 6,22 1,15 1423
9 Tomas Platje AV NOP 5,58 6,65 1,00 1381
10 Florian Grobben AV Athlos 6,21 7,11 1,15 1362
11 Joshua Westerhof AV PEC 1910 5,74 5,80 1,05 1323
12 Axel Konijnenberg Cialfo 5,69 5,43 1,05 1313
13 Roel van Pijkeren Isala `96 5,74 5,21 1,05 1285
14 David Spieker GACH 5,66 4,35 1,10 1283
15 Joshua Broeksema AV Athlos 5,79 5,90 1,00 1280
16 Koen Endeman Isala `96 6,10 5,08 1,10 1226
17 Luuk Selhorst AV PEC 1910 5,71 5,03 0,95 1208
18 Danny Gerrits Cialfo 5,94 4,78 1,05 1206
19 Sijmen de Vos AV Athlos 6,15 5,32 1,05 1194
20 Tobias Leutholff AV PEC 1910 6,13 5,30 1,00 1159
21 Bas Bergman AV PEC 1910 6,11 5,57 0,95 1146
22 Jochem de Wilde AV Athlos 6,11 4,95 1,00 1141
23 Kas Meuleman Isala `96 6,00 4,72 0,95 1115
24 Levi Koers AV Athlos 6,32 5,67 0,95 1106
25 Mika Hofman AV Athlos 6,00 4,20 0,95 1077
26 Levi Timmer AV Athlos 6,56 5,18 1,00 1060
27 Hidde de Kroon AV PEC 1910 6,24 3,53 0,95 971
28 Luuk Labots AV PEC 1910 DNS 4,64 1,05 695
29 Joep de Vos AV PEC 1910 7,24 4,30 DNS 535
30 Simon van den Pol AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
30 Youri van der Linden GACH DNS DNS DNS 0
30 Sander de Vries Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Luuk Loonstra HLLS 5,39 6,84 1,15 1555
2 Joshua Gooijer AV PEC 1910 5,58 5,18 1,05 1326
3 Tycho Kiel Isala `96 5,77 4,97 1,00 1224
4 Tristan va...der Weerd Isala `96 5,92 4,79 0,95 1139
5 Joel van den Dool Isala `96 5,85 3,97 0,95 1096
6 Querijn Wierbos AV Athlos 5,86 3,67 0,95 1070
7 Wout Hinrichs AV Athlos 5,92 4,78 0,80 1028
8 Tibo Pierik AV Athlos 6,01 4,32 0,85 1009
9 Mark Klein Isala `96 6,05 3,99 0,85 976
10 Daniël Messink Isala `96 6,03 3,75 0,85 961
11 Lars van Dalfsen AV NOP 5,91 2,98 0,85 926
12 Sam Panman AV PEC 1910 6,38 4,10 0,75 838
13 Ayoub Essabani AV Athlos 6,43 3,31 0,80 802
14 Anil Tas AV PEC 1910 6,17 4,16 DNS 728
15 Louran Veldhuis Cialfo 6,41 2,33 0,70 644
16 Niels Selhorst AV PEC 1910 6,52 3,32 DNS 588
17 Emiel de Zoeten AV PEC 1910 DNS DNS 0,60 49
18 Niels Timmer AV Athlos DNS DNS DNS 0
18 Joris Wever AV Athlos DNS DNS DNS 0
18 Wesse Bouhuijs Isala `96 DNS DNS DNS 0
18 Melle Hoekstra Isala `96 DNS DNS DNS 0
18 Milan Schuldink Isala `96 DNS DNS DNS 0
18 Damian Witman De Gemzen --- DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 30mM-balHoogPunten totaal
1 Kajetan de Lange Flevo Delta 6,46 3,50 0,85 847
2 Robin de Vos AV Athlos 6,46 3,67 0,80 825
3 Job Everaars AV PEC 1910 6,52 3,61 0,80 808
3 Sem Eenkhoorn Isala `96 6,44 3,41 0,80 808
5 Sam Verhoeff Isala `96 6,81 3,72 0,85 797
6 Jesse Koornstra AV Athlos 6,70 3,73 0,80 783
7 Koda de Jong Isala `96 6,39 3,35 0,75 777
8 Alain Luxembourg AV Athlos 6,48 3,08 0,80 772
9 Julian Stolte AV NOP 6,65 4,57 0,65 745
10 Yaro de Kleine Isala `96 6,50 3,57 0,70 735
11 Olivier Westendorp Isala `96 6,73 4,44 0,65 720
12 Federico Talen Flevo Delta 6,58 3,22 0,70 690
13 Brenn Doorneweerd Isala `96 6,88 3,78 0,70 680
14 Laurens Bloemert Isala `96 6,80 2,87 0,75 655
15 Sem Rijlaarsdam AV Athlos 6,57 3,11 0,65 647
16 Wout Kuis AV NOP 7,28 3,57 0,70 594
17 Irjan van Ommen De Gemzen 7,54 2,54 0,65 428
18 Nikolai van der Veen AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 30mM-balHoogPunten totaal
1 Victor Duits AV Athlos 6,27 4,23 0,85 944
2 Thomas van der Weerd Isala `96 6,87 3,30 0,80 716
3 Jesper Wieten Isala `96 6,11 2,68 0,65 706



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Eva Stienstra HAC `63 5,08 5,85 1,40 1532
2 Esmee van de Guchte AV NOP 5,61 7,35 1,40 1438
3 Maureen de Witte AV NOP DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Jonne Siebrand Isala `96 4,98 11,01 1,45 2022
2 Amber Slomp AAC `61 5,29 9,21 1,25 1507
3 Kirsten Wierda AV NOP 5,57 9,35 1,25 1404
4 Natalja Duiveman Isala `96 5,18 5,86 1,25 1290
5 Anna Ten Hove Isala `96 5,40 6,17 1,25 1224
6 Nienke Voesten AV NOP 5,45 8,96 DNS 1006
7 Femke Gellekink MPM 5,36 8,00 DNS 971
8 Maike Maat Isala `96 6,05 5,33 1,10 702



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 4,84 8,49 1,40 1715
2 Maud Visscher Groningen 5,07 9,95 1,40 1708
3 Nina De Haes HAC `63 5,11 7,89 1,35 1548
4 Lotte Slomp AAC `61 5,01 8,51 1,20 1504
5 Nienke Wagenaar De Gemzen 5,30 7,89 1,35 1488
6 Fleur Pieters Flevo Delta 4,93 6,87 1,25 1479
7 Elisa Nap De Gemzen 5,19 7,60 1,25 1433
8 Suusje Berkenbosch De Gemzen 5,25 7,46 1,25 1408
9 Irene Doeze Jager Flevo Delta 5,34 7,29 1,30 1406
10 Miriam Felix Flevo Delta 5,20 6,50 1,30 1403
11 Nathalie v...igt Thans De Gemzen 5,60 7,73 1,30 1356
12 Veerle van den Berg AV NOP 5,21 6,14 1,15 1269
13 Renske Drenten AV Lionitas 5,60 5,78 1,30 1242
14 Donna ten Hove Isala `96 5,48 5,00 1,20 1151
15 Kaylin Wierda AV NOP 5,73 7,33 1,05 1117
16 Ella Lommen Altis DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Iris Loonstra HLLS 5,38 7,47 1,30 1404
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 5,53 7,31 1,35 1389
3 Sterre Kievit Groningen 5,28 7,48 1,15 1325
4 Sanne Pultrum Heerenveen 5,49 6,57 1,20 1249
5 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 5,38 7,07 1,05 1199
6 Tynke Wielstra AV NOP 5,78 6,13 1,10 1071
7 Jorinde Nap De Gemzen 5,68 5,13 1,15 1069
8 Merel Hofstede Isala `96 5,92 4,90 0,95 846
9 Eline Borgijink AV NOP 6,15 3,98 1,05 799
10 Alexandra ... Wetering Isala `96 6,15 3,27 1,10 779
11 Anne Sophi...n der Ham Isala `96 6,14 3,69 1,00 741
12 Diane Wensink De Gemzen 6,02 4,87 0,80 710
13 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos DNS DNS DNS 0
13 Naira Adeeko Isala `96 DNS DNS DNS 0
13 Ivy Kerssies Isala `96 DNS DNS DNS 0
13 Eva de Vries Isala `96 DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Naomi Gooijer AV PEC 1910 4,98 9,45 1,35 1673
2 Denise Riep Flevo Delta 5,13 9,15 1,35 1608
3 Maud van Bentem AV NOP 5,41 7,89 1,30 1419
4 Julia Fahner Isala `96 5,27 7,78 1,25 1418
5 Maud Brouwer De Gemzen 5,30 7,18 1,30 1412
6 Kim Remijn Flevo Delta 5,60 7,54 1,20 1273
7 Francine V...der Stoop De Gemzen 5,45 6,68 1,20 1266
8 Zoë ter Burg AV PEC 1910 5,50 6,88 1,20 1264
9 Renske Hanekamp De Gemzen 5,87 6,89 1,30 1239
10 Ivy Doeze Jager Flevo Delta 5,55 7,17 1,15 1229
11 Bente Hanekamp De Gemzen 5,91 7,32 1,05 1071
12 Mia ten Heuvel Isala `96 DNS DNS DNS 0
12 Celena Knol Isala `96 DNS DNS DNS 0
12 Jasmijn Mulder Isala `96 DNS DNS DNS 0
12 Jodie Pesch Isala `96 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Emily de Groot AV Wijchen 5,57 5,43 1,20 1455
2 Lobke Wolterink Isala `96 5,81 5,27 1,10 1308
3 Eva Hoogervorst Isala `96 5,89 5,37 1,10 1295
4 Melody Eekelschot Startbaan 5,93 5,56 1,05 1260
5 Floortje Soboll AV Athlos 5,73 4,29 1,00 1187
6 Susanne Muller AV PEC 1910 5,54 3,78 0,95 1164
7 Eva ter Haar AV NOP 5,80 4,03 0,95 1114
8 Magali Kanis De Gemzen 5,77 4,90 0,85 1109
9 Leshua Sentamu AV PEC 1910 6,03 3,61 0,90 987
10 Marlijn ter Maat AV PEC 1910 6,42 4,55 0,90 972
11 Emma Everaars AV PEC 1910 6,40 4,08 0,90 943
12 Gwen Wiedemeijer MPM 6,42 4,32 0,85 918
13 Mara Schreuder AV Athlos 6,33 4,49 0,75 877
14 Dianne Doeze Jager Flevo Delta 6,49 3,38 0,90 868
15 Willemijn de Kleine AV PEC 1910 6,22 3,01 0,85 857
16 Lotte Doorneweert Isala `96 6,64 3,86 0,75 767
17 Rosali Van Hooijdonk AV Wijchen DNS DNS DNS 0
17 Anosh Sakhi Isala `96 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Jaydee Broersma AV Athlos 5,34 7,15 1,38 1760
2 Ypke Kranendijk AV Salland 5,41 6,77 1,15 1546
3 Valerie van Laar Isala `96 5,57 5,90 1,25 1522
4 Brenda Wensink De Gemzen 5,70 5,44 1,05 1310
5 Flore Kroes De Gemzen 5,72 5,48 1,00 1271
6 Renee Blok De Gemzen 5,79 5,29 1,00 1241
7 Mente Kommer De Gemzen 5,46 4,48 0,95 1238
8 Norah Doeze Jager Flevo Delta 5,85 4,56 1,00 1176
9 Brecht van der Haar Isala `96 6,00 4,26 1,05 1155
10 Loïs Schuurman Isala `96 5,76 4,39 0,95 1150
11 Nine Scholten Isala `96 5,72 4,61 0,90 1139
12 Lois Logtenberg Isala `96 5,99 4,84 0,95 1125
13 Lilian Hollander Isala `96 5,90 5,03 0,90 1123
14 Noëmi Blankvoort De Gemzen 5,86 4,73 0,85 1075
15 Fenna Thijs AV Athlos 6,52 3,46 0,85 832
16 Noortje Bos AV Athlos DNS DNS DNS 0
16 Ellen Smit AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
16 Sannah de Vries AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
16 Elle Bouhuijs Isala `96 DNS DNS DNS 0
16 Muna Muse Isala `96 DNS DNS DNS 0
16 Mieke Stuij Isala `96 DNS DNS DNS 0
16 Alice Elwick AV Athlos DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 30mKogelHoogPunten totaal
1 Eline van Langen SAV 5,30 4,75 1,05 1377
2 Sara Kwakkel De Gemzen 5,57 4,39 0,95 1200
3 Quinty van der Horst AV Athlos 5,95 4,89 1,00 1174
4 Fenne Korstanje AV Athlos 6,11 3,44 0,95 992
5 Rebecca Bakker De Gemzen 6,04 4,53 0,80 981
6 Loïs Lindhout Flevo Delta 5,97 3,53 0,85 959
7 Joy Bouwes Flevo Delta 6,52 3,22 1,00 922
8 Noémi jol... Veldman SV Veendam 5,95 3,75 0,75 907
9 Floor Blom AV Athlos 6,21 3,56 0,85 905
10 Suleen Penninkhof Isala `96 6,40 3,48 0,90 896
11 Ilse Bottenberg Isala `96 6,42 4,45 0,80 892
12 Mare Holtrop Isala `96 6,07 2,35 0,80 794
13 Isabo Bleijenberg Cialfo 6,67 3,01 0,80 729
14 Jedidja Timmer AV Athlos 6,69 2,75 0,70 628
15 Tessel van der Valk Cialfo 7,31 2,35 0,75 519
16 Janou Wolf Isala `96 DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 30mM-balHoogPunten totaal
1 Valerie de Vries AV PEC 1910 5,87 3,75 0,95 1074
2 Merel Geursen AV Athlos 5,99 5,05 0,85 1066
3 Arinya van 't Ende Isala `96 6,25 4,00 0,85 931
4 Sennah de Vlaming AV Athlos 6,08 3,48 0,85 929
5 Julia Hoogervorst Isala `96 6,31 3,79 0,80 866
6 Julia Kaal De Gemzen 6,57 3,63 0,80 800
7 Norah van Elst Flevo Delta 6,53 3,32 0,75 745
8 Suze de Groot AV PEC 1910 DNS DNS DNS 0
8 Isa Schoonhoven De Gemzen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 30mM-balHoogPunten totaal
1 Julia Ruiz MPM 6,42 2,93 0,65 661
2 Carma Durieux AV PEC 1910 6,69 2,26 0,75 618
3 Tess Schuttelaar AV Athlos 7,23 2,63 0,70 522