Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 1 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 11,13 +1.2 m/s11,20 773
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,21 +1.2 m/s11,14 754
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,27 +1.2 m/s11,52 0
4 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,34 +1.2 m/s11,42 724
5 Tarik Tahiri Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,51 +1.2 m/s11,08 0
6 Ahley Bastiaanse Typhoon Typhoon Mannen 11,53 +1.7 m/s11,60 681
7 Frank Everaarts AV Passaat AV Passaat Mannen 11,58 +1.2 m/s11,36 670
8 Jordy Van Kuyk ACW `66 ACW `66 Mannen 11,74 -0.2 m/s--- 635
8 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 11,74 +1.7 m/s11,85 635
10 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 12,11 -0.5 m/s12,20 0
11 Kevin Waas Fortius Fortius Mannen 12,12 +1.7 m/s11,80 556
12 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 12,18 +1.7 m/s11,98 0
13 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,23 -0.5 m/s12,17 534
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 12,24 +1.7 m/s11,88 532
15 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 12,38 -0.5 m/s12,00 0
16 Evert-Jan Foppen DJA DJA Mannen 12,48 -0.2 m/s12,40 0
17 Jelmer Surewaard Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,54 -0.2 m/s14,03 474
18 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,73 -0.5 m/s12,30 439
19 Tom van Oudenaarden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,89 -0.5 m/s12,16 0
20 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 12,89 -0.2 m/s--- 410
21 Rico Stroobant Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,92 -0.2 m/s13,80 0
22 Rob Kraneveld DAK DAK Mannen Team 2 13,09 -0.5 m/s12,30 375
23 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 13,53 -0.2 m/s13,55 0
Bram Denissen Atledo Atledo Mannen DQ 11,60 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anthony Rasmijn Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 22,36 -0.6 m/s22,66 805
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,48 -0.6 m/s22,03 793
3 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 22,84 -0.6 m/s22,75 756
4 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 23,19 -0.6 m/s23,36 0
5 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 23,43 -0.6 m/s23,00 698
6 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 23,43 -0.6 m/s23,15 0
7 Ahley Bastiaanse Typhoon Typhoon Mannen 23,54 -1.2 m/s23,60 687
8 Frank Everaarts AV Passaat AV Passaat Mannen 23,58 -1.2 m/s24,00 684
9 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 23,94 -1.2 m/s24,00 0
10 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 24,09 -1.2 m/s23,55 636
11 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat Mannen 24,24 -1.2 m/s23,97 0
12 Jordy Van Kuyk ACW `66 ACW `66 Mannen 24,26 -1.6 m/s--- 621
13 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 24,39 -2.9 m/s25,00 0
14 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 24,40 -1.2 m/s24,00 609
15 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 25,31 -2.9 m/s24,05 0
16 Maurice Raats DJA DJA Mannen 25,62 -2.9 m/s25,30 506
17 Evert-Jan Foppen DJA DJA Mannen 25,78 -2.9 m/s25,00 0
18 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 26,05 -2.9 m/s25,50 0
19 Sven Noordermeer Voorne Voorne Atl...ek Mannen 26,36 -1.6 m/s26,60 448
20 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,40 -1.6 m/s26,25 445
21 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,61 -1.6 m/s25,80 0
22 Rico Stroobant Groene Ster AV Groene ...er Mannen 26,73 -1.6 m/s--- 421
23 Rob Kraneveld DAK DAK Mannen Team 2 28,09 -2.9 m/s24,91 325



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Guido de Bruijn CAV Energie CAV Energie Mannen 50,40 49,00 787
2 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 50,80 49,71 770
3 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit ...nd Mannen 51,16 51,10 754
4 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 52,61 53,25 694
5 Jelle de Roon Atledo Atledo Mannen 52,84 52,50 685
6 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 54,52 51,13 620
7 Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 54,57 52,45 0
8 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 54,74 57,35 0
9 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 54,75 53,00 0
10 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 55,11 54,50 598
11 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 55,45 53,60 585
12 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 56,48 53,84 548
13 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 56,66 53,25 542
14 Cedric Vos ACW `66 ACW `66 Mannen 57,01 --- 530
15 Rik Derks Groene Ster AV Groene ...er Mannen 57,14 56,80 525
16 Maurice Raats DJA DJA Mannen 58,14 56,00 0
17 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 58,80 58,20 0
18 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 59,85 55,00 0
Martijn Opmeer AV Passaat AV Passaat Mannen DNS 54,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 1:57,12 1:58,00 798
2 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 1:57,90 2:01,10 784
3 Thijs Frijling Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:00,99 2:01,00 731
4 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:01,32 2:00,28 725
5 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:03,43 2:01,71 690
6 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:04,97 2:02,00 0
7 Mark Buiks DJA DJA Mannen 2:08,77 2:04,00 606
8 Edwin Kammerman CAV Energie CAV Energie Mannen 2:08,81 2:03,00 606
9 Christiaan Korte Typhoon Typhoon Mannen 2:10,21 2:15,00 585
10 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 2:12,52 2:04,00 552
11 Rick Bogaard Typhoon Typhoon Mannen 2:12,54 2:15,00 0
12 Rik Derks Groene Ster AV Groene ...er Mannen 2:13,51 2:14,63 538
13 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 Mannen 2:14,51 --- 524
14 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 2:14,75 2:10,00 0
15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat Mannen 2:15,77 2:16,00 507
16 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:16,68 2:20,80 0
17 Steven van Dievoet DJA DJA Mannen 2:17,28 2:20,00 0
18 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 2:19,75 --- 0
19 Jos-Willem...n de Laar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:31,65 2:18,99 315
Harry van den Band Voorne Voorne Atl...ek Mannen DNS 2:11,24 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alwin Roovers DJA DJA Mannen 15:47,09 14:16,99 741
2 Ahmed Abubakar DAK DAK Mannen Team 1 16:42,70 16:00,00 637
3 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Mannen 16:58,85 16:25,00 608
4 Sander Demmers ACW `66 ACW `66 Mannen 17:04,56 --- 599
5 Yannick Smits Typhoon Typhoon Mannen 17:15,35 16:50,00 580
6 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 17:24,81 16:20,20 565
7 Raymond Brugmans CAV Energie CAV Energie Mannen 18:11,43 18:00,00 492
8 Frank van der Made Groene Ster AV Groene ...er Mannen 18:29,09 17:20,45 466
9 Jacco van der Vliet Typhoon Typhoon Mannen 18:34,14 16:50,00 0
10 Tjark Klee Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18:42,83 18:10,34 446
11 Wouter Stokkermans Atledo Atledo Mannen 19:30,02 17:30,00 0
12 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20:10,25 18:55,00 331
13 Peter Loopik Fortius Fortius Mannen 20:28,95 --- 308
14 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 21:26,04 18:00,00 244
15 Sam Schrauwen DJA DJA Mannen 21:37,00 --- 0
Timo de Geus SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0
Stefan Buit CAV Energie CAV Energie Mannen DNF 16:40,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 15,46 +2.2 m/s15,30 801
2 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 16,59 +2.2 m/s17,50 696
3 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,25 -0.5 m/s--- 640
4 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 17,64 +1.6 m/s18,40 610
5 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 17,68 +2.2 m/s16,50 607
6 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,74 +1.6 m/s18,07 0
7 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 18,11 +2.2 m/s18,00 574
8 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 18,65 +2.2 m/s18,00 0
9 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18,69 +1.6 m/s18,71 0
10 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 18,90 +1.6 m/s--- 0
11 Richard Kalis DJA DJA Mannen 20,30 -0.5 m/s--- 0
12 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 20,48 -0.5 m/s--- 421
13 Kaan Mollaoglu Fortius Fortius Mannen 21,35 +1.6 m/s--- 374
14 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 23,19 -0.5 m/s--- 285
Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen DNS --- 0
Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen DNS 15,24 0



Senioren mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Msen 4 2:04,45 865
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 2:04,85 858
3 CAV Energie Mannen (Zweedse) CAV Energie - Msen 4 2:05,34 851
4 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - Msen 4 2:11,01 765
5 DAK Mannen Team 1 (Zweedse) DAK - Msen 4 2:12,87 738
6 DJA Mannen (Zweedse) DJA - Msen 4 2:13,76 726
7 ACW `66 Mannen (Zweedse) ACW `66 - Msen 4 2:14,37 718
8 Typhoon Mannen (Zweedse) Typhoon - Msen 4 2:14,62 714
9 AV Passaat Mannen (Zweedse) AV Passaat - Msen 4 2:16,59 688
10 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - Msen 4 2:17,01 682
11 Fortius Mannen (Zweedse) Fortius - Msen 4 2:19,03 656
12 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - Msen 4 2:22,47 613
13 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - Msen 4 2:24,51 588
14 DAK Mannen Team 2 (Zweedse) DAK - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 39,85 --- 683
2 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 39,41 --- 674
3 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 36,80 35,27 621
4 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 36,54 --- 616
5 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Mannen 35,71 --- 599
6 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 34,88 --- 581
7 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 31,76 --- 0
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 31,39 --- 506
9 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 31,39 36,00 0
10 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 30,89 --- 494
11 Martien van Weert DAK DAK Mannen Team 1 30,86 30,00 494
12 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 30,55 --- 0
13 Robert Florusse Fortius Fortius Mannen 29,32 --- 0
14 Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen 28,12 --- 431
15 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 27,29 --- 411
16 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 26,99 25,84 0
17 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Mannen 26,09 --- 382
18 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 22,64 --- 0
19 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 21,88 --- 274
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 16,64 --- 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16,75 --- 891
2 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 13,56 --- 701
3 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Mannen 12,66 --- 643
4 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,06 --- 604
5 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 11,78 --- 585
6 Robert Florusse Fortius Fortius Mannen 10,87 --- 0
7 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,72 11,50 512
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 10,59 --- 503
9 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,52 --- 498
10 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,22 12,17 0
11 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Mannen 10,21 --- 476
12 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 9,86 --- 450
13 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,70 --- 0
14 Martien van Weert DAK DAK Mannen Team 1 9,55 9,50 427
15 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 9,54 8,91 0
16 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 9,19 --- 0
17 Richard Kalis DJA DJA Mannen 9,14 --- 0
18 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 8,88 9,50 0
19 Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen 8,74 --- 365
20 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 7,79 --- 289
21 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 7,71 --- 0
22 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 Mannen 6,73 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 2,00 --- 857
2 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 1,85 2,02 725
3 Julian Erkelens AV Passaat AV Passaat Mannen 1,75 --- 634
3 Delano Dresens Typhoon Typhoon Mannen 1,75 --- 634
3 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 1,75 --- 634
6 Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,70 --- 587
6 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 1,70 --- 587
6 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 1,70 1,85 587
6 Sven Noordermeer Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1,70 1,75 587
10 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 1,65 --- 540
10 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 1,65 --- 540
12 Mart Noteboom Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1,60 --- 492
Kaan Mollaoglu Fortius Fortius Mannen NM --- 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loic Wondel Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 14,51 +0.3 m/s--- 831
2 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 14,30 +0.0 m/s--- 810
3 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 13,25 -1.6 m/s13,57 702
4 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 12,81 -0.5 m/s13,52 655
5 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 12,57 +0.0 m/s--- 630
6 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 11,81 +2.1 m/s10,55 547
7 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,72 -0.1 m/s--- 0
8 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,70 +0.0 m/s--- 535
9 Delano Dresens Typhoon Typhoon Mannen 11,05 +3.1 m/s--- 461
10 Damian Dresens Typhoon Typhoon Mannen 11,04 +0.0 m/s--- 0
11 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat Mannen 10,92 -2.0 m/s--- 446
12 Jelmer Surewaard Groene Ster AV Groene ...er Mannen 10,90 +1.9 m/s--- 444
13 Duane van Dijkhuizen Fortius Fortius Mannen 10,62 -0.7 m/s--- 411
14 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 10,35 +1.7 m/s--- 0
15 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 10,25 -0.3 m/s--- 367
16 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 10,19 +0.0 m/s--- 360
17 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 10,14 +0.5 m/s--- 0
18 Sam Schrauwen DJA DJA Mannen 9,93 +0.0 m/s--- 0
19 Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,83 +0.3 m/s--- 0
Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,71 -0.3 m/s12,76 730
2 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 12,89 -0.3 m/s12,83 697
3 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,07 -0.3 m/s12,91 664
4 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,10 -0.3 m/s12,51 658
5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 13,39 -1.2 m/s13,30 608
6 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 13,43 -0.3 m/s13,10 0
7 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 13,73 +0.3 m/s13,85 0
8 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 13,75 -1.2 m/s13,83 548
9 Nadine Doorduin Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 13,78 -1.2 m/s13,48 543
9 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,78 +0.3 m/s14,15 543
11 Suzie Noten Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,80 -0.3 m/s13,05 0
12 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 13,80 +1.8 m/s14,57 540
13 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,87 -1.2 m/s13,50 0
14 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13,92 -1.2 m/s13,58 520
15 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 14,13 +0.3 m/s14,00 488
16 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 14,15 +0.3 m/s14,00 485
17 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 14,16 +0.3 m/s14,20 0
18 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,20 +1.8 m/s14,34 0
19 Gabi Reischmann AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,37 +0.0 m/s15,05 451
20 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 14,51 +0.2 m/s--- 431
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14,56 +0.0 m/s14,70 424
21 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 14,56 +1.8 m/s14,50 424
23 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 14,58 +1.8 m/s14,47 421
24 Romy Seher CAV Energie CAV Energie Vrouwen 15,11 +0.2 m/s--- 0
24 Maria Bareman Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,11 +0.2 m/s15,12 0
26 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 15,14 +0.0 m/s15,10 0
27 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,27 +0.2 m/s--- 326
28 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 1 15,43 +0.0 m/s15,00 0
29 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,55 +0.2 m/s--- 0
30 Wilma Linders DAK DAK Vrouwen 16,36 +0.0 m/s15,03 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nargelis Statia Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 24,60 -3.0 m/s24,15 882
2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 26,21 -3.0 m/s26,15 745
3 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 26,63 -3.0 m/s26,49 712
4 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 27,39 -3.0 m/s27,04 655
5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 27,48 -3.0 m/s27,70 649
6 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 28,64 -1.5 m/s27,90 568
7 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 28,98 -1.5 m/s29,00 0
8 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 29,08 -1.5 m/s28,50 539
9 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 29,14 -0.7 m/s--- 535
10 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 29,18 -1.5 m/s28,56 533
11 Suzanne Jonkers AV Sprint AV Sprint Vrouwen 29,24 -1.5 m/s28,00 529
12 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 29,69 -2.9 m/s29,57 501
13 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 30,12 -2.9 m/s30,00 474
14 Janneke Keller Fortius Fortius Vr...en Team 1 30,41 -1.5 m/s28,55 0
15 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 30,52 -0.7 m/s--- 450
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Vrouwen 30,88 -0.7 m/s--- 430
17 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 31,28 -2.9 m/s30,65 0
18 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 31,64 -1.6 m/s31,50 0
19 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 31,82 -0.7 m/s--- 377
20 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 32,24 -1.6 m/s32,41 0
21 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 32,25 -2.9 m/s31,06 354
22 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 32,43 -2.9 m/s30,85 0
23 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 34,58 -1.6 m/s--- 240
Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen DQ 26,11 0
Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen DNS --- 0
Monique S...van Dorst THOR THOR Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patricia Krolis Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 57,81 58,22 848
2 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:01,27 1:05,00 738
3 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 1:01,40 1:00,20 735
4 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 1:03,12 59,30 685
5 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:03,94 1:01,80 0
6 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1:07,47 1:10,00 571
7 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1:08,23 --- 552
8 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 1:08,53 1:08,00 545
9 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1:08,56 1:05,00 545
10 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:09,25 1:12,99 528
11 Ingrid van Baal THOR THOR Vrouwen 1:09,37 --- 525
12 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:10,76 1:08,50 494
13 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:11,58 --- 476
14 Eliza Damsteeg Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:12,03 1:09,00 466
15 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:12,07 1:11,53 0
16 Jessica L...Gutteling CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:13,84 --- 428
17 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:14,36 --- 0
18 Amber Dekker Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:15,65 --- 0
19 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:16,20 --- 381
20 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:21,05 1:10,00 0
21 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:21,87 --- 280
Ashley Melcherts CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 58,36 0



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 2:26,43 2:26,00 712
2 Carolien v...Abrahamse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 2:28,45 2:28,57 689
3 Yorma Wolters Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2:28,71 2:24,00 686
4 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 2:31,16 2:28,85 659
5 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 2:32,41 2:27,50 646
6 Suzanne Jonkers AV Sprint AV Sprint Vrouwen 2:32,55 2:30,00 644
7 Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2:32,65 2:32,20 0
8 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 2:37,80 2:41,41 591
9 Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 2:38,78 --- 581
10 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 2:40,09 2:40,00 568
11 Marit Uilhoorn Fortius Fortius Vr...en Team 1 2:40,30 2:32,42 566
12 Emma van Mourik Delta Sport Delta Sport Vrouwen 2:44,25 2:33,00 529
13 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 2:55,02 --- 436
14 Samantha Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 2:58,41 --- 410
15 Eva Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 3:01,14 2:50,00 389
16 Lynn van Hassel DJA DJA Vrouwen Team 1 3:06,64 2:50,00 0
17 Frederika ...le Donker AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 3:07,16 3:05,00 0
18 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 3:07,45 3:16,00 0
19 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 3:14,45 --- 0
20 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3:23,65 --- 238



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kristel van den Berg AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 10:28,19 9:57,00 730
2 Ingrid van Baal THOR THOR Vrouwen 11:26,82 11:43,26 567
3 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 11:33,51 11:32,00 550
4 Chantal va...udheusden AV Sprint AV Sprint Vrouwen 11:53,62 12:00,00 501
5 Merle de Zwart Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 11:58,45 11:40,00 0
6 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12:28,21 11:58,00 424
7 Lianne Ivens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 12:39,30 --- 401
8 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13:09,00 --- 341
9 Margot Thuy Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13:11,51 --- 336
10 Indy Nebbeling AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 13:31,66 --- 299
11 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 1 13:55,62 --- 257
12 Emy Sijssens Fortius Fortius Vr...en Team 1 14:23,42 13:43,55 210
13 Judith Meijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 14:27,00 --- 205
14 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14:52,74 --- 165
15 Anita van den Band Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15:43,99 16:07,57 92



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 15,93 +1.1 m/s15,80 653
2 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 16,44 +1.1 m/s16,24 605
3 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 16,68 +1.1 m/s16,43 583
4 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 16,78 +1.1 m/s17,20 574
5 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 16,80 +1.1 m/s17,75 573
6 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,59 -0.5 m/s--- 507
7 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 17,88 +1.7 m/s17,95 484
8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 18,37 +1.7 m/s18,89 447
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 19,08 -0.5 m/s--- 0
10 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 19,31 +1.5 m/s20,00 0
11 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 19,42 +1.7 m/s18,95 374
12 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 19,63 +1.5 m/s20,20 0
13 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 19,78 +1.7 m/s18,00 351
14 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 19,96 +1.7 m/s19,64 340
15 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 19,98 -0.5 m/s--- 339
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Vrouwen 20,26 -0.5 m/s--- 322
17 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 20,35 +1.5 m/s20,08 316
18 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 20,37 +1.5 m/s20,97 315
19 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 21,02 -0.5 m/s--- 0
20 Meike Haarbosch Atledo AV Spirido...o Vrouwen 22,55 +1.5 m/s--- 198



Senioren vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Solin Isei Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 37,88 --- 697
2 Vera Wisse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 36,96 --- 680
3 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 30,32 31,79 551
4 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 29,00 --- 524
5 Nadine de Rijke Delta Sport Delta Sport Vrouwen 27,65 --- 495
6 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 27,01 --- 0
7 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 26,62 --- 473
8 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 26,51 --- 0
9 Jessica L...Gutteling CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,95 30,00 0
10 Suzie Noten Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 25,85 --- 0
11 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 25,36 --- 445
12 Diana Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 24,82 24,42 433
13 Yvonne van...nk-Swaans THOR THOR Vrouwen 24,57 --- 427
14 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 22,33 --- 375
15 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 21,99 --- 0
16 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 21,35 --- 352
17 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 18,82 --- 288
18 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 18,56 --- 0
19 Ans Schel...-Frijters DJA DJA Vrouwen Team 2 18,41 --- 278
20 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 17,69 --- 258
21 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 16,41 --- 0
22 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 16,10 --- 215
23 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,56 --- 0
24 Erica van Nierop DAK DAK Vrouwen 14,92 --- 181
25 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 14,61 --- 0
26 Anita van den Band Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 14,06 15,00 0
27 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,01 --- 154
Angela Sluimer AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0
Marlieke de Laat AV Sprint AV Sprint Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,31 --- 798
2 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 10,45 --- 620
3 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,94 --- 585
4 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 9,88 --- 581
5 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 9,80 --- 0
6 Shardiela Eisden Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,78 --- 0
7 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 9,76 --- 573
8 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 9,67 --- 567
9 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 9,28 --- 540
10 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 9,16 --- 531
11 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 9,16 --- 0
12 Nadine de Rijke Delta Sport Delta Sport Vrouwen 9,04 --- 0
13 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 8,89 --- 512
14 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 8,88 --- 0
15 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 8,76 --- 502
16 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 8,64 --- 0
17 Yvonne van...nk-Swaans THOR THOR Vrouwen 8,38 --- 475
18 Diana Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,26 472
19 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 7,95 --- 0
20 Samantha Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 7,51 --- 408
21 Maria Bareman Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 7,03 7,26 0
22 Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 6,97 --- 365
23 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 6,90 7,48 0
24 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 6,76 --- 0
25 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 6,66 --- 340
26 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6,58 --- 0
27 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 5,74 --- 260
Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 9,65 0
Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,60 1,68 832
2 Angela Sluimer AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,55 --- 779
2 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1,55 --- 779
2 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 1,55 --- 779
5 Shardiela Eisden Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,50 --- 726
6 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 1,45 1,52 672
6 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,45 1,51 672
6 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 1,45 --- 672
9 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1,40 --- 615
10 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550
11 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1,30 --- 484
11 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,30 --- 484
13 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417
14 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 1,20 --- 348
14 Antonique de Vaan DAK DAK Vrouwen 1,20 --- 348



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Patricia Krolis Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5,64 +0.0 m/s--- 826
2 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 5,10 -2.6 m/s--- 701
3 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,87 +0.0 m/s5,19 645
4 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 4,77 +0.0 m/s--- 0
5 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 4,70 +0.0 m/s4,87 603
6 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 4,66 +0.4 m/s--- 594
7 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,64 -1.4 m/s5,00 589
8 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 4,62 +0.0 m/s--- 584
9 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,59 -0.1 m/s4,65 576
10 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,57 -1.6 m/s--- 571
11 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 4,48 +0.0 m/s--- 548
12 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,47 -0.5 m/s4,44 0
13 Nadine Doorduin Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,37 -1.1 m/s4,12 0
14 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,35 +0.0 m/s--- 515
15 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,29 +0.0 m/s--- 499
16 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 0
17 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 4,24 +0.0 m/s--- 486
18 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 4,21 -0.8 m/s--- 478
19 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 4,03 +0.0 m/s--- 431
20 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 3,99 +0.0 m/s--- 420
21 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 3,98 -0.2 m/s--- 0
22 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 3,83 +0.0 m/s--- 0
23 Sigrid Florusse Fortius Fortius Vr...en Team 1 3,81 +0.0 m/s--- 0
24 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,19 +0.0 m/s--- 192
25 Meike Haarbosch Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,12 +0.0 m/s--- 0