Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Janneke Berkhof
13 8094
2 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
11 6955
3 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
Jurylid: Jacques Montijn
8 6709
4 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Monique Snuverink - van Dorst
7 6065
5 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Riet de Beule (liefst hoog)
7 5975
6 DJA Vrouwen Team 1 DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
9 5962
7 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
10 5905
8 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Evelien Brugmans
Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
7 5863
9 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Diane Giele
9 5658
10 Delta Sport Vrouwen Delta Sport - Vsen
Begeleider: Jolanda 't Jong
Jurylid: Inge van de Meeberg
7 5134
11 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
Begeleider: Annie Stadwijk
Jurylid: Margot Birker
7 5099
12 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: eigen
6 4817
13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
6 4763
14 DAK Vrouwen DAK - Vsen
Begeleider: Daphne van Zandvoort
Jurylid: Dorine van Zandvoort, graag bij verspringen
7 4720
15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: zie Atledo mannen
8 3537
16 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
2 3346
17 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Gerard van Dijk
3 2449
18 DJA Vrouwen Team 2 DJA - Vsen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
2 1039

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,71 -0.3 m/s12,76 730
2 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 12,89 -0.3 m/s12,83 697
3 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,07 -0.3 m/s12,91 664
4 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,10 -0.3 m/s12,51 658
5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 13,39 -1.2 m/s13,30 608
6 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 13,43 -0.3 m/s13,10 0
7 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 13,73 +0.3 m/s13,85 0
8 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 13,75 -1.2 m/s13,83 548
9 Nadine Doorduin Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 13,78 -1.2 m/s13,48 543
9 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,78 +0.3 m/s14,15 543
11 Suzie Noten Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,80 -0.3 m/s13,05 0
12 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 13,80 +1.8 m/s14,57 540
13 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,87 -1.2 m/s13,50 0
14 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13,92 -1.2 m/s13,58 520
15 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 14,13 +0.3 m/s14,00 488
16 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 14,15 +0.3 m/s14,00 485
17 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 14,16 +0.3 m/s14,20 0
18 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,20 +1.8 m/s14,34 0
19 Gabi Reischmann AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,37 +0.0 m/s15,05 451
20 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 14,51 +0.2 m/s--- 431
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14,56 +0.0 m/s14,70 424
21 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 14,56 +1.8 m/s14,50 424
23 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 14,58 +1.8 m/s14,47 421
24 Romy Seher CAV Energie CAV Energie Vrouwen 15,11 +0.2 m/s--- 0
24 Maria Bareman Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,11 +0.2 m/s15,12 0
26 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 15,14 +0.0 m/s15,10 0
27 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,27 +0.2 m/s--- 326
28 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 1 15,43 +0.0 m/s15,00 0
29 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,55 +0.2 m/s--- 0
30 Wilma Linders DAK DAK Vrouwen 16,36 +0.0 m/s15,03 0

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nargelis Statia Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 24,60 -3.0 m/s24,15 882
2 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 26,21 -3.0 m/s26,15 745
3 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 26,63 -3.0 m/s26,49 712
4 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 27,39 -3.0 m/s27,04 655
5 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 27,48 -3.0 m/s27,70 649
6 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 28,64 -1.5 m/s27,90 568
7 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 28,98 -1.5 m/s29,00 0
8 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 29,08 -1.5 m/s28,50 539
9 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 29,14 -0.7 m/s--- 535
10 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 29,18 -1.5 m/s28,56 533
11 Suzanne Jonkers AV Sprint AV Sprint Vrouwen 29,24 -1.5 m/s28,00 529
12 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 29,69 -2.9 m/s29,57 501
13 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 30,12 -2.9 m/s30,00 474
14 Janneke Keller Fortius Fortius Vr...en Team 1 30,41 -1.5 m/s28,55 0
15 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 30,52 -0.7 m/s--- 450
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Vrouwen 30,88 -0.7 m/s--- 430
17 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 31,28 -2.9 m/s30,65 0
18 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 31,64 -1.6 m/s31,50 0
19 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 31,82 -0.7 m/s--- 377
20 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 32,24 -1.6 m/s32,41 0
21 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 32,25 -2.9 m/s31,06 354
22 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 32,43 -2.9 m/s30,85 0
23 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 34,58 -1.6 m/s--- 240
Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen DQ 26,11 0
Annabelle Emmen AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen DNS --- 0
Monique S...van Dorst THOR THOR Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Patricia Krolis Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 57,81 58,22 848
2 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:01,27 1:05,00 738
3 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 1:01,40 1:00,20 735
4 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 1:03,12 59,30 685
5 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:03,94 1:01,80 0
6 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1:07,47 1:10,00 571
7 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1:08,23 --- 552
8 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 1:08,53 1:08,00 545
9 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1:08,56 1:05,00 545
10 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:09,25 1:12,99 528
11 Ingrid van Baal THOR THOR Vrouwen 1:09,37 --- 525
12 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:10,76 1:08,50 494
13 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:11,58 --- 476
14 Eliza Damsteeg Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:12,03 1:09,00 466
15 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:12,07 1:11,53 0
16 Jessica L...Gutteling CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:13,84 --- 428
17 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:14,36 --- 0
18 Amber Dekker Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:15,65 --- 0
19 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:16,20 --- 381
20 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:21,05 1:10,00 0
21 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:21,87 --- 280
Ashley Melcherts CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 58,36 0

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 2:26,43 2:26,00 712
2 Carolien v...Abrahamse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 2:28,45 2:28,57 689
3 Yorma Wolters Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2:28,71 2:24,00 686
4 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 2:31,16 2:28,85 659
5 Amber Aarssen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 2:32,41 2:27,50 646
6 Suzanne Jonkers AV Sprint AV Sprint Vrouwen 2:32,55 2:30,00 644
7 Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2:32,65 2:32,20 0
8 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 2:37,80 2:41,41 591
9 Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 2:38,78 --- 581
10 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 2:40,09 2:40,00 568
11 Marit Uilhoorn Fortius Fortius Vr...en Team 1 2:40,30 2:32,42 566
12 Emma van Mourik Delta Sport Delta Sport Vrouwen 2:44,25 2:33,00 529
13 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 2:55,02 --- 436
14 Samantha Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 2:58,41 --- 410
15 Eva Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 3:01,14 2:50,00 389
16 Lynn van Hassel DJA DJA Vrouwen Team 1 3:06,64 2:50,00 0
17 Frederika ...le Donker AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 3:07,16 3:05,00 0
18 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 3:07,45 3:16,00 0
19 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 3:14,45 --- 0
20 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3:23,65 --- 238

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kristel van den Berg AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 10:28,19 9:57,00 730
2 Ingrid van Baal THOR THOR Vrouwen 11:26,82 11:43,26 567
3 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 11:33,51 11:32,00 550
4 Chantal va...udheusden AV Sprint AV Sprint Vrouwen 11:53,62 12:00,00 501
5 Merle de Zwart Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 11:58,45 11:40,00 0
6 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12:28,21 11:58,00 424
7 Lianne Ivens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 12:39,30 --- 401
8 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13:09,00 --- 341
9 Margot Thuy Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13:11,51 --- 336
10 Indy Nebbeling AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 13:31,66 --- 299
11 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 1 13:55,62 --- 257
12 Emy Sijssens Fortius Fortius Vr...en Team 1 14:23,42 13:43,55 210
13 Judith Meijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 14:27,00 --- 205
14 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14:52,74 --- 165
15 Anita van den Band Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15:43,99 16:07,57 92

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sarah Kortland Typhoon Typhoon Vrouwen 15,93 +1.1 m/s15,80 653
2 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 16,44 +1.1 m/s16,24 605
3 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 16,68 +1.1 m/s16,43 583
4 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 16,78 +1.1 m/s17,20 574
5 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 16,80 +1.1 m/s17,75 573
6 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,59 -0.5 m/s--- 507
7 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 17,88 +1.7 m/s17,95 484
8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 18,37 +1.7 m/s18,89 447
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 19,08 -0.5 m/s--- 0
10 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 19,31 +1.5 m/s20,00 0
11 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 19,42 +1.7 m/s18,95 374
12 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 19,63 +1.5 m/s20,20 0
13 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 19,78 +1.7 m/s18,00 351
14 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 19,96 +1.7 m/s19,64 340
15 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 19,98 -0.5 m/s--- 339
16 Lotje Birker ACW `66 ACW `66 Vrouwen 20,26 -0.5 m/s--- 322
17 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 20,35 +1.5 m/s20,08 316
18 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 20,37 +1.5 m/s20,97 315
19 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 21,02 -0.5 m/s--- 0
20 Meike Haarbosch Atledo AV Spirido...o Vrouwen 22,55 +1.5 m/s--- 198

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 2:18,16 1031
2 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - Vsen 4 2:32,20 856
3 DAK Vrouwen (Zweedse) DAK - Vsen 4 2:36,66 807
4 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - Vsen 4 2:37,13 802
5 DJA Vrouwen Team 1 (Zweedse) DJA - Vsen 4 2:40,91 763
6 Fortius Vrouwen Team 1 (Zweedse) Fortius - Vsen 4 2:42,08 751
6 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - Vsen 4 2:42,10 751
8 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 2:45,64 716
9 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - Vsen 4 2:47,69 697
10 Delta Sport Vrouwen (Zweedse) Delta Sport - Vsen 4 2:48,04 694
11 CAV Energie Vrouwen (Zweedse) CAV Energie - Vsen 4 2:50,41 672
12 AV Groene Ster Vrouwen (Zweedse) AV Groene Ster - Vsen 4 2:53,74 642
13 ACW `66 Vrouwen (Zweedse) ACW `66 - Vsen 4 2:54,49 636
14 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 3:00,99 582
15 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 3:19,81 446
16 DJA Vrouwen Team 2 (Zweedse) DJA - Vsen 0 DNS 0
16 Fortius Vrouwen Team 2 (Zweedse) Fortius - Vsen 0 DNS 0
16 Typhoon Vrouwen (Zweedse) Typhoon - Vsen 0 DNS 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Solin Isei Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 37,88 --- 697
2 Vera Wisse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 36,96 --- 680
3 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 30,32 31,79 551
4 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 29,00 --- 524
5 Nadine de Rijke Delta Sport Delta Sport Vrouwen 27,65 --- 495
6 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 27,01 --- 0
7 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 26,62 --- 473
8 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 26,51 --- 0
9 Jessica L...Gutteling CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,95 30,00 0
10 Suzie Noten Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 25,85 --- 0
11 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 25,36 --- 445
12 Diana Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 24,82 24,42 433
13 Yvonne van...nk-Swaans THOR THOR Vrouwen 24,57 --- 427
14 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 22,33 --- 375
15 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 21,99 --- 0
16 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 21,35 --- 352
17 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 18,82 --- 288
18 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 18,56 --- 0
19 Ans Schel...-Frijters DJA DJA Vrouwen Team 2 18,41 --- 278
20 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 17,69 --- 258
21 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 16,41 --- 0
22 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 16,10 --- 215
23 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,56 --- 0
24 Erica van Nierop DAK DAK Vrouwen 14,92 --- 181
25 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 14,61 --- 0
26 Anita van den Band Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 14,06 15,00 0
27 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,01 --- 154
Angela Sluimer AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0
Marlieke de Laat AV Sprint AV Sprint Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,31 --- 798
2 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 10,45 --- 620
3 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,94 --- 585
4 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 9,88 --- 581
5 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 9,80 --- 0
6 Shardiela Eisden Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,78 --- 0
7 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 9,76 --- 573
8 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 9,67 --- 567
9 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 9,28 --- 540
10 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 9,16 --- 531
11 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 9,16 --- 0
12 Nadine de Rijke Delta Sport Delta Sport Vrouwen 9,04 --- 0
13 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 8,89 --- 512
14 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 8,88 --- 0
15 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 8,76 --- 502
16 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 8,64 --- 0
17 Yvonne van...nk-Swaans THOR THOR Vrouwen 8,38 --- 475
18 Diana Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,26 472
19 Nicky van Rijswijk Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 7,95 --- 0
20 Samantha Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 7,51 --- 408
21 Maria Bareman Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 7,03 7,26 0
22 Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 6,97 --- 365
23 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 6,90 7,48 0
24 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 6,76 --- 0
25 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 6,66 --- 340
26 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6,58 --- 0
27 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 5,74 --- 260
Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 9,65 0
Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,60 1,68 832
2 Angela Sluimer AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,55 --- 779
2 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1,55 --- 779
2 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 1,55 --- 779
5 Shardiela Eisden Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,50 --- 726
6 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 1,45 1,52 672
6 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,45 1,51 672
6 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 1 1,45 --- 672
9 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1,40 --- 615
10 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550
11 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1,30 --- 484
11 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,30 --- 484
13 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417
14 Liza Jonkergouw AV Spiridon AV Spirido...o Vrouwen 1,20 --- 348
14 Antonique de Vaan DAK DAK Vrouwen 1,20 --- 348

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Patricia Krolis Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5,64 +0.0 m/s--- 826
2 Anna Zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 5,10 -2.6 m/s--- 701
3 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,87 +0.0 m/s5,19 645
4 Melinde Boland Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 4,77 +0.0 m/s--- 0
5 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 4,70 +0.0 m/s4,87 603
6 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 4,66 +0.4 m/s--- 594
7 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,64 -1.4 m/s5,00 589
8 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 4,62 +0.0 m/s--- 584
9 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,59 -0.1 m/s4,65 576
10 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,57 -1.6 m/s--- 571
11 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 4,48 +0.0 m/s--- 548
12 Misha Hollaar AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,47 -0.5 m/s4,44 0
13 Nadine Doorduin Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,37 -1.1 m/s4,12 0
14 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,35 +0.0 m/s--- 515
15 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,29 +0.0 m/s--- 499
16 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 1 4,28 +0.0 m/s--- 0
17 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 4,24 +0.0 m/s--- 486
18 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 4,21 -0.8 m/s--- 478
19 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 4,03 +0.0 m/s--- 431
20 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 3,99 +0.0 m/s--- 420
21 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 3,98 -0.2 m/s--- 0
22 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 3,83 +0.0 m/s--- 0
23 Sigrid Florusse Fortius Fortius Vr...en Team 1 3,81 +0.0 m/s--- 0
24 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,19 +0.0 m/s--- 192
25 Meike Haarbosch Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,12 +0.0 m/s--- 0