Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Ellsworth Manuel
Jurylid: Bastiaan van Graafeiland
12 7405
2 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
10 7328
3 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Kris Beerens
9 7113
4 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Joris Mertens
10 6961
5 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: Ton Smits
10 6776
6 DAK Mannen Team 1 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Terlings
Jurylid: Dorine van Zandvoort
8 6452
7 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
10 6246
8 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
10 5877
9 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kevin Waas
8 5767
10 ACW `66 Mannen ACW `66 - Msen
Begeleider: Annie Stadwijk
Jurylid: Margot Birker
8 5565
11 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Diane Giele
7 5227
12 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: eigen
6 5121
13 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen
Begeleider: Edwin van Eersel
Jurylid: Ria Everaarts
6 4487
14 DAK Mannen Team 2 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Dorine van Zandvoort
1 700

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 11,13 +1.2 m/s11,20 773
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,21 +1.2 m/s11,14 754
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,27 +1.2 m/s11,52 0
4 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,34 +1.2 m/s11,42 724
5 Tarik Tahiri Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,51 +1.2 m/s11,08 0
6 Ahley Bastiaanse Typhoon Typhoon Mannen 11,53 +1.7 m/s11,60 681
7 Frank Everaarts AV Passaat AV Passaat Mannen 11,58 +1.2 m/s11,36 670
8 Jordy Van Kuyk ACW `66 ACW `66 Mannen 11,74 -0.2 m/s--- 635
8 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 11,74 +1.7 m/s11,85 635
10 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 12,11 -0.5 m/s12,20 0
11 Kevin Waas Fortius Fortius Mannen 12,12 +1.7 m/s11,80 556
12 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 12,18 +1.7 m/s11,98 0
13 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,23 -0.5 m/s12,17 534
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 12,24 +1.7 m/s11,88 532
15 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 12,38 -0.5 m/s12,00 0
16 Evert-Jan Foppen DJA DJA Mannen 12,48 -0.2 m/s12,40 0
17 Jelmer Surewaard Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,54 -0.2 m/s14,03 474
18 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,73 -0.5 m/s12,30 439
19 Tom van Oudenaarden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,89 -0.5 m/s12,16 0
20 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 12,89 -0.2 m/s--- 410
21 Rico Stroobant Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,92 -0.2 m/s13,80 0
22 Rob Kraneveld DAK DAK Mannen Team 2 13,09 -0.5 m/s12,30 375
23 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 13,53 -0.2 m/s13,55 0
Bram Denissen Atledo Atledo Mannen DQ 11,60 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anthony Rasmijn Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 22,36 -0.6 m/s22,66 805
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,48 -0.6 m/s22,03 793
3 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 22,84 -0.6 m/s22,75 756
4 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 23,19 -0.6 m/s23,36 0
5 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 23,43 -0.6 m/s23,00 698
6 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 23,43 -0.6 m/s23,15 0
7 Ahley Bastiaanse Typhoon Typhoon Mannen 23,54 -1.2 m/s23,60 687
8 Frank Everaarts AV Passaat AV Passaat Mannen 23,58 -1.2 m/s24,00 684
9 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 23,94 -1.2 m/s24,00 0
10 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 24,09 -1.2 m/s23,55 636
11 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat Mannen 24,24 -1.2 m/s23,97 0
12 Jordy Van Kuyk ACW `66 ACW `66 Mannen 24,26 -1.6 m/s--- 621
13 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 24,39 -2.9 m/s25,00 0
14 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 24,40 -1.2 m/s24,00 609
15 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 25,31 -2.9 m/s24,05 0
16 Maurice Raats DJA DJA Mannen 25,62 -2.9 m/s25,30 506
17 Evert-Jan Foppen DJA DJA Mannen 25,78 -2.9 m/s25,00 0
18 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 26,05 -2.9 m/s25,50 0
19 Sven Noordermeer Voorne Voorne Atl...ek Mannen 26,36 -1.6 m/s26,60 448
20 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,40 -1.6 m/s26,25 445
21 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,61 -1.6 m/s25,80 0
22 Rico Stroobant Groene Ster AV Groene ...er Mannen 26,73 -1.6 m/s--- 421
23 Rob Kraneveld DAK DAK Mannen Team 2 28,09 -2.9 m/s24,91 325

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Guido de Bruijn CAV Energie CAV Energie Mannen 50,40 49,00 787
2 Lex Bolderheij Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 50,80 49,71 770
3 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit ...nd Mannen 51,16 51,10 754
4 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 52,61 53,25 694
5 Jelle de Roon Atledo Atledo Mannen 52,84 52,50 685
6 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 54,52 51,13 620
7 Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 54,57 52,45 0
8 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 54,74 57,35 0
9 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 54,75 53,00 0
10 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 55,11 54,50 598
11 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 55,45 53,60 585
12 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 56,48 53,84 548
13 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 56,66 53,25 542
14 Cedric Vos ACW `66 ACW `66 Mannen 57,01 --- 530
15 Rik Derks Groene Ster AV Groene ...er Mannen 57,14 56,80 525
16 Maurice Raats DJA DJA Mannen 58,14 56,00 0
17 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 58,80 58,20 0
18 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 59,85 55,00 0
Martijn Opmeer AV Passaat AV Passaat Mannen DNS 54,00 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 1:57,12 1:58,00 798
2 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 1:57,90 2:01,10 784
3 Thijs Frijling Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:00,99 2:01,00 731
4 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:01,32 2:00,28 725
5 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:03,43 2:01,71 690
6 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:04,97 2:02,00 0
7 Mark Buiks DJA DJA Mannen 2:08,77 2:04,00 606
8 Edwin Kammerman CAV Energie CAV Energie Mannen 2:08,81 2:03,00 606
9 Christiaan Korte Typhoon Typhoon Mannen 2:10,21 2:15,00 585
10 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 2:12,52 2:04,00 552
11 Rick Bogaard Typhoon Typhoon Mannen 2:12,54 2:15,00 0
12 Rik Derks Groene Ster AV Groene ...er Mannen 2:13,51 2:14,63 538
13 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 Mannen 2:14,51 --- 524
14 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 2:14,75 2:10,00 0
15 Njord Mijnster AV Passaat AV Passaat Mannen 2:15,77 2:16,00 507
16 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:16,68 2:20,80 0
17 Steven van Dievoet DJA DJA Mannen 2:17,28 2:20,00 0
18 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 2:19,75 --- 0
19 Jos-Willem...n de Laar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:31,65 2:18,99 315
Harry van den Band Voorne Voorne Atl...ek Mannen DNS 2:11,24 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Alwin Roovers DJA DJA Mannen 15:47,09 14:16,99 741
2 Ahmed Abubakar DAK DAK Mannen Team 1 16:42,70 16:00,00 637
3 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Mannen 16:58,85 16:25,00 608
4 Sander Demmers ACW `66 ACW `66 Mannen 17:04,56 --- 599
5 Yannick Smits Typhoon Typhoon Mannen 17:15,35 16:50,00 580
6 Bastiaan v...aafeiland Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 17:24,81 16:20,20 565
7 Raymond Brugmans CAV Energie CAV Energie Mannen 18:11,43 18:00,00 492
8 Frank van der Made Groene Ster AV Groene ...er Mannen 18:29,09 17:20,45 466
9 Jacco van der Vliet Typhoon Typhoon Mannen 18:34,14 16:50,00 0
10 Tjark Klee Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18:42,83 18:10,34 446
11 Wouter Stokkermans Atledo Atledo Mannen 19:30,02 17:30,00 0
12 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20:10,25 18:55,00 331
13 Peter Loopik Fortius Fortius Mannen 20:28,95 --- 308
14 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 21:26,04 18:00,00 244
15 Sam Schrauwen DJA DJA Mannen 21:37,00 --- 0
Timo de Geus SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0
Stefan Buit CAV Energie CAV Energie Mannen DNF 16:40,00 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 15,46 +2.2 m/s15,30 801
2 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 16,59 +2.2 m/s17,50 696
3 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,25 -0.5 m/s--- 640
4 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 17,64 +1.6 m/s18,40 610
5 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 17,68 +2.2 m/s16,50 607
6 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,74 +1.6 m/s18,07 0
7 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 18,11 +2.2 m/s18,00 574
8 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 18,65 +2.2 m/s18,00 0
9 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18,69 +1.6 m/s18,71 0
10 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 18,90 +1.6 m/s--- 0
11 Richard Kalis DJA DJA Mannen 20,30 -0.5 m/s--- 0
12 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 20,48 -0.5 m/s--- 421
13 Kaan Mollaoglu Fortius Fortius Mannen 21,35 +1.6 m/s--- 374
14 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 23,19 -0.5 m/s--- 285
Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen DNS --- 0
Sharif Omoyele Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen DNS 15,24 0

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 39,85 --- 683
2 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 39,41 --- 674
3 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 36,80 35,27 621
4 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 36,54 --- 616
5 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Mannen 35,71 --- 599
6 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 34,88 --- 581
7 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 31,76 --- 0
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 31,39 --- 506
9 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 31,39 36,00 0
10 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 30,89 --- 494
11 Martien van Weert DAK DAK Mannen Team 1 30,86 30,00 494
12 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 30,55 --- 0
13 Robert Florusse Fortius Fortius Mannen 29,32 --- 0
14 Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen 28,12 --- 431
15 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 27,29 --- 411
16 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 26,99 25,84 0
17 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Mannen 26,09 --- 382
18 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 22,64 --- 0
19 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 21,88 --- 274
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 16,64 --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Remco Goetheer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16,75 --- 891
2 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 13,56 --- 701
3 Rein van Houwelingen Typhoon Typhoon Mannen 12,66 --- 643
4 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,06 --- 604
5 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 11,78 --- 585
6 Robert Florusse Fortius Fortius Mannen 10,87 --- 0
7 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,72 11,50 512
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 10,59 --- 503
9 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 10,52 --- 498
10 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,22 12,17 0
11 Tijmen van Straten AV Passaat AV Passaat Mannen 10,21 --- 476
12 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 9,86 --- 450
13 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,70 --- 0
14 Martien van Weert DAK DAK Mannen Team 1 9,55 9,50 427
15 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 9,54 8,91 0
16 Mark Schellekens Atledo Atledo Mannen 9,19 --- 0
17 Richard Kalis DJA DJA Mannen 9,14 --- 0
18 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 8,88 9,50 0
19 Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen 8,74 --- 365
20 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 7,79 --- 289
21 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 7,71 --- 0
22 Jorrit Ivens ACW `66 ACW `66 Mannen 6,73 --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Loic Wondel Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 14,51 +0.3 m/s--- 831
2 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 14,30 +0.0 m/s--- 810
3 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 13,25 -1.6 m/s13,57 702
4 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 12,81 -0.5 m/s13,52 655
5 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 12,57 +0.0 m/s--- 630
6 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 11,81 +2.1 m/s10,55 547
7 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,72 -0.1 m/s--- 0
8 Bram van Dorst AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,70 +0.0 m/s--- 535
9 Delano Dresens Typhoon Typhoon Mannen 11,05 +3.1 m/s--- 461
10 Damian Dresens Typhoon Typhoon Mannen 11,04 +0.0 m/s--- 0
11 Tobias Steevensz AV Passaat AV Passaat Mannen 10,92 -2.0 m/s--- 446
12 Jelmer Surewaard Groene Ster AV Groene ...er Mannen 10,90 +1.9 m/s--- 444
13 Duane van Dijkhuizen Fortius Fortius Mannen 10,62 -0.7 m/s--- 411
14 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 10,35 +1.7 m/s--- 0
15 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 10,25 -0.3 m/s--- 367
16 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 10,19 +0.0 m/s--- 360
17 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 10,14 +0.5 m/s--- 0
18 Sam Schrauwen DJA DJA Mannen 9,93 +0.0 m/s--- 0
19 Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,83 +0.3 m/s--- 0
Michael Monden CAV Energie CAV Energie Mannen DNS --- 0