Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 13 Wedstrijd 3 [2018]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 11,19 +0.3 m/s11,10 759
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,14 0
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,17 722
4 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,42 +0.3 m/s11,42 706
5 Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,43 +0.3 m/s11,38 0
6 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 11,57 +0.3 m/s11,40 672
7 Guido de Bruijn CAV Energie CAV Energie Mannen 11,58 +0.3 m/s11,50 0
8 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 11,71 +0.3 m/s11,64 641
9 Jordy Van Kuik ACW `66 ACW `66 Mannen 12,04 +0.6 m/s--- 572
10 Maico Wieles Typhoon Typhoon Mannen 12,07 -1.8 m/s11,80 566
11 Jair Melfor AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,16 -1.8 m/s11,79 548
12 Samet Yigit Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,24 +0.6 m/s12,30 532
12 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 12,24 -1.8 m/s11,74 532
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 12,33 -1.8 m/s12,00 515
15 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 12,35 +0.6 m/s13,00 511
16 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 12,41 -1.8 m/s11,80 0
16 Kevin Waas Fortius Fortius Mannen 12,41 -1.8 m/s12,00 0
18 Tom van Oudenaarden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,57 +0.6 m/s12,30 0
18 Cedric Vos ACW `66 ACW `66 Mannen 12,57 +0.6 m/s--- 0
20 Ozzy Blansjaar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,71 -1.8 m/s11,71 443
21 Scott Pols Atledo Atledo Mannen 12,78 +0.6 m/s12,50 0
22 Dennis Molenkamp Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,79 -1.8 m/s12,16 0
23 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 13,58 +0.6 m/s12,60 0
24 Justus van Nierop DAK DAK Mannen Team 2 13,60 +0.6 m/s13,10 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,34 -0.2 m/s22,03 807
2 Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen 22,39 -0.2 m/s22,34 802
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,58 -0.2 m/s22,78 0
4 Levi Casilio Fortius Fortius Mannen 23,17 -0.2 m/s23,00 723
5 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 23,26 -1.5 m/s23,36 714
6 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 23,36 -0.2 m/s23,15 705
7 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 23,74 -1.5 m/s23,50 669
8 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 23,77 -0.2 m/s23,36 0
9 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 23,79 -0.7 m/s24,40 664
10 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 23,93 -0.2 m/s--- 0
11 Maico Wieles Typhoon Typhoon Mannen 23,98 -0.7 m/s28,00 0
12 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 23,99 -1.5 m/s23,55 645
13 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 24,13 -1.5 m/s24,10 0
14 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 24,22 -1.5 m/s23,84 625
15 Jordy Van Kuik ACW `66 ACW `66 Mannen 24,30 -0.7 m/s--- 617
16 Samet Yigit Groene Ster AV Groene ...er Mannen 24,52 -0.7 m/s25,70 598
17 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 24,57 -0.7 m/s24,50 0
18 Jair Melfor AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,62 -1.5 m/s24,13 589
19 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 25,06 -0.7 m/s26,00 552
20 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 26,72 -0.7 m/s--- 0
21 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 27,21 -0.7 m/s25,78 0
Justus van Nierop DAK DAK Mannen Team 2 DNS 27,50 0
Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen DNS 25,20 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit ...nd Mannen 51,27 51,66 750
2 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 52,06 51,65 717
3 Jelle de Roon Atledo Atledo Mannen 52,10 52,84 715
4 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 52,90 54,00 682
5 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 53,01 54,00 0
6 Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 54,02 52,45 639
7 Leon Tukker Typhoon Typhoon Mannen 54,12 54,00 635
8 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 54,47 53,25 621
9 Raymond Brugmans CAV Energie CAV Energie Mannen 54,59 56,00 0
10 Maurice Raats DJA DJA Mannen 55,58 55,30 580
11 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 56,46 --- 549
12 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene ...er Mannen 58,48 58,98 481
13 Lucien Kuijpers Atledo Atledo Mannen 1:04,02 --- 0
Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS 56,50 0
Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS 59,00 0
Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,44 0
Quinten van der Elst Fortius Fortius Mannen DNS 52,19 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 1:59,79 1:57,90 751
2 Brik van Dusseldorp Atledo Atledo Mannen 2:03,32 1:58,85 692
3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:03,44 2:02,46 690
4 Tobias van Roon DAK DAK Mannen Team 1 2:03,59 1:59,00 687
5 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:03,65 2:01,71 686
6 Haico Boer CAV Energie CAV Energie Mannen 2:03,78 2:01,00 684
7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:04,41 2:00,28 674
8 Teun Sweere Groene Ster AV Groene ...er Mannen 2:04,97 --- 665
9 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 2:06,29 2:05,00 0
10 Melvin Franken DJA DJA Mannen 2:07,59 2:04,00 624
11 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 2:12,42 2:08,00 553
12 Jos-Willem...n de Laar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:14,69 2:18,99 522
13 Lars de Zoete Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:16,96 2:28,90 0
14 Steven van Dievoet DJA DJA Mannen 2:18,34 2:15,00 0
15 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 2:19,59 2:15,00 0
16 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:21,13 2:14,00 0
17 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 2:21,60 --- 432



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Pieter Bakx Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16:00,07 15,17 716
2 Ahmed Abubakar DAK DAK Mannen Team 1 16:09,61 15:50,00 697
3 Melvin Franken DJA DJA Mannen 16:18,79 15:20,00 680
4 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Mannen 16:42,85 16:05,32 636
5 Teun Sweere Groene Ster AV Groene ...er Mannen 17:38,30 --- 543
6 Christiaan Korte Typhoon Typhoon Mannen 17:50,15 18:00,00 524
7 Stefan Buit CAV Energie CAV Energie Mannen 17:55,78 16:40,00 515
8 Bart Buijs CAV Energie CAV Energie Mannen 18:01,82 17:59,00 0
9 Jacco van der Vliet Typhoon Typhoon Mannen 18:06,88 18:30,00 0
10 Tjark Klee Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18:33,88 18:42,83 459
11 Erwin Koens Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 19:11,06 17,49 0
12 Adam Stam ACW `66 ACW `66 Mannen 19:37,13 --- 372
13 Stephan Eekman SPOB AV Spirit ...nd Mannen 20:32,03 19:30,00 305
Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0
Erwin van Diemen Fortius Fortius Mannen DNS 17:55,00 0
Dennis Mols ACW `66 ACW `66 Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 16,54 -6.1 m/s15,30 700
2 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 17,14 +1.0 m/s--- 649
3 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,26 +1.0 m/s--- 640
4 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 18,34 -6.1 m/s16,59 558
5 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 18,87 -6.1 m/s17,60 521
6 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 19,00 -6.1 m/s18,00 512
7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 19,01 +1.0 m/s18,12 512
8 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 19,18 +1.0 m/s--- 501
9 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 19,68 +1.0 m/s18,90 0
10 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 19,70 -6.1 m/s17,64 0
10 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 19,70 +1.0 m/s--- 0
12 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 21,43 -6.1 m/s17,50 0
13 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 23,30 +1.0 m/s--- 280
Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen DQ 16,78 0



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 CAV Energie Mannen (4x400m) CAV Energie - Msen 4 3:26,01 739
2 Atledo Mannen (4x400m) Atledo - Msen 4 3:29,36 705
3 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Msen 4 3:29,91 699
4 Fortius Mannen (4x400m) Fortius - Msen 4 3:32,89 669
5 DAK Mannen Team 1 (4x400m) DAK - Msen 4 3:34,70 652
6 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 3:38,23 618
7 DJA Mannen (4x400m) DJA - Msen 4 3:40,75 595
8 ACW `66 Mannen (4x400m) ACW `66 - Msen 4 3:42,67 577
9 Voorne Atletiek Mannen (4x400m) Voorne Atletiek - Msen 4 3:47,20 537
10 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 DNS 0
10 AV Groene Ster Mannen (4x400m) AV Groene Ster - Msen 3 DNS 0
10 AV Passaat Mannen (4x400m) AV Passaat - Msen 0 DNS 0
10 DAK Mannen Team 2 (4x400m) DAK - Msen 0 DNS 0
10 Typhoon Mannen (4x400m) Typhoon - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 12,48 --- 632
2 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,06 --- 604
3 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 11,86 12,06 590
4 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,43 --- 561
5 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,97 11,57 530
6 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,86 11,50 0
7 Martijn Flipsen Atledo Atledo Mannen 10,63 10,71 506
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 10,60 10,61 0
9 Pim de Wit Typhoon Typhoon Mannen 10,38 --- 488
10 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,51 --- 0
11 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 9,50 --- 423
12 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 9,10 --- 393
13 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 9,05 --- 389
14 Richard Kalis DJA DJA Mannen 8,73 --- 0
15 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 8,60 9,54 0
16 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 8,04 --- 309
17 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene ...er Mannen 7,68 --- 0
18 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 7,26 --- 0
19 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 7,01 --- 222
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 6,83 --- 0
Robert Florusse Fortius Fortius Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 33,71 31,57 553
2 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 32,32 --- 529
3 Rene Peeters Atledo Atledo Mannen 31,27 35,00 511
4 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 30,11 --- 490
5 Tim Schellekens Atledo Atledo Mannen 29,69 30,00 0
6 Pim de Wit Typhoon Typhoon Mannen 24,00 --- 374
7 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 23,14 30,00 0
8 Richard Kalis DJA DJA Mannen 21,41 --- 321
9 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20,71 --- 306
10 Robin Roelink Voorne Voorne Atl...ek Mannen 20,45 --- 300
11 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 20,13 --- 293
12 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18,13 --- 0
13 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 17,04 --- 222
14 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 16,46 --- 0
14 Ruben Keizer CAV Energie CAV Energie Mannen 16,46 --- 0
16 Jan Gerrit Klok Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 15,36 --- 181
17 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 14,36 --- 155
18 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 14,19 --- 0
19 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 13,71 --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 2,05 --- 900
2 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02 769
3 Leon Tukker Typhoon Typhoon Mannen 1,85 --- 725
4 Ralph Jacobs Atledo Atledo Mannen 1,75 1,75 634
4 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1,75 --- 634
4 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 1,75 --- 634
4 Roderik Cobben Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1,75 1,80 634
8 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie Mannen 1,70 --- 587
8 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 1,70 --- 587
10 Kaan Mollaoglu Fortius Fortius Mannen 1,60 --- 492
11 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 1,55 --- 444
Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 6,25 6,38 6,21 5,84 6,38 +1.0 m/s6,57 689
2 Jurgen van Berkum Fortius Fortius Mannen 6,08 6,19 X 6,18 6,19 +1.4 m/s--- 647
3 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 5,93 6,19 6,05 6,15 6,19 +1.4 m/s--- 647
4 Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen 6,11 X 5,85 6,18 6,18 +2.1 m/s6,40 645
5 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 5,74 5,99 6,05 6,12 6,12 +1.4 m/s6,60 632
6 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 5,86 X 5,38 X 5,86 +0.5 m/s6,14 0
7 Roderik Cobben Voorne Voorne Atl...ek Mannen X 5,29 5,75 5,75 +1.0 m/s--- 0
8 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 5,43 5,31 5,69 5,67 5,69 +1.0 m/s--- 535
9 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie Mannen X X 5,51 5,25 5,51 +2.0 m/s--- 493
10 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 5,48 5,49 X X 5,49 +1.2 m/s--- 0
11 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 5,24 5,38 5,48 3,76 5,48 -0.9 m/s--- 486
12 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 5,33 4,87 5,33 -0.7 m/s--- 451
13 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 5,05 5,05 5,15 4,57 5,15 -1.1 m/s--- 408
14 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4,47 5,06 4,91 5,00 5,06 +1.1 m/s--- 386
15 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4,91 X X 4,90 4,91 +1.1 m/s--- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 4,87 4,17 4,53 4,27 4,87 +1.3 m/s--- 0
Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen - - - - DNS --- 0
Duane van Dijkhuizen Fortius Fortius Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,55 +2.5 m/s12,54 761
2 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 12,94 +2.5 m/s13,05 687
3 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,00 +2.5 m/s12,88 676
4 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,07 +2.5 m/s13,30 664
5 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,15 +2.5 m/s13,30 0
6 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 13,23 +2.5 m/s13,30 635
7 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,37 +2.5 m/s12,99 611
8 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,51 +0.6 m/s13,42 0
9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 13,73 +2.5 m/s13,23 551
10 Ilse Torbijn Fortius Fortius Vr...en Team 2 13,74 +0.6 m/s13,60 549
11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13,94 +0.6 m/s13,80 517
12 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 13,96 +0.6 m/s13,60 514
13 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 14,07 +0.6 m/s13,47 497
14 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 14,12 +0.6 m/s13,90 489
15 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 14,25 +0.6 m/s13,75 0
16 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 14,35 +0.1 m/s--- 454
17 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,57 +0.5 m/s14,07 0
18 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 14,62 +0.5 m/s14,00 415
19 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 14,68 +0.5 m/s14,99 406
20 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 14,74 +0.6 m/s14,00 0
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14,76 +0.5 m/s14,30 395
22 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,88 +0.5 m/s14,90 0
23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 15,07 +0.1 m/s--- 0
24 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 15,14 +0.5 m/s14,48 0
25 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 15,16 +0.5 m/s14,47 340
26 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 15,29 +0.1 m/s15,34 0
27 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,31 +0.1 m/s15,29 0
28 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,58 +0.1 m/s15,27 286
29 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,68 +0.1 m/s15,55 0
30 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 15,76 +0.5 m/s15,15 0
31 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 16,43 +0.1 m/s15,49 0
Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 15,28 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,35 +0.0 m/s25,45 816
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 26,78 +0.0 m/s25,84 701
3 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 26,98 +0.0 m/s26,85 686
4 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 27,06 +0.0 m/s26,20 680
5 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 27,91 +0.0 m/s27,29 618
6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 28,17 -0.9 m/s31,32 0
7 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 28,22 +0.1 m/s28,78 597
8 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 28,42 +0.1 m/s28,70 583
9 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 28,50 +0.1 m/s28,50 578
10 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 28,63 +0.1 m/s28,67 569
11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 28,85 +0.1 m/s28,58 554
12 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 29,28 -2.9 m/s29,48 526
13 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 29,79 -2.9 m/s28,94 0
14 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 29,98 -2.9 m/s30,24 483
15 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 30,09 -0.9 m/s30,76 0
16 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 30,19 +0.1 m/s28,70 0
17 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 30,63 -2.9 m/s30,00 0
18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 30,83 +0.3 m/s--- 432
19 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 30,90 -0.9 m/s30,61 428
20 Anouk Bruynzeels Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 30,94 +0.3 m/s--- 0
21 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 31,07 -0.9 m/s30,88 0
22 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 31,17 +0.3 m/s--- 413
23 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 31,35 -2.9 m/s30,15 403
24 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 31,54 -0.9 m/s30,90 392
25 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 31,70 -0.9 m/s31,64 0
26 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 33,11 +0.3 m/s32,50 0
27 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 33,36 -2.9 m/s30,00 0
28 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 34,99 +0.3 m/s33,45 0
Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shurianty Mathilda CAV Energie CAV Energie Vrouwen 59,24 59,51 801
2 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 1:00,30 1:00,00 768
3 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:01,42 1:01,70 734
4 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 1:02,29 1:01,00 709
5 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:02,34 1:01,00 0
6 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:02,79 1:01,80 694
7 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1:02,97 1:02,00 689
8 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:03,44 1:03,91 676
9 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1:06,80 --- 587
10 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1:06,86 1:04,00 586
11 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:08,34 1:10,74 550
12 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1:09,74 1:06,00 517
13 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:10,37 --- 503
14 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:10,76 --- 494
15 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1:11,87 1:08,58 469
16 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:12,15 1:14,72 0
17 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:12,77 1:09,56 0
18 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:16,58 1:15,03 374
19 Amber Dekker Fortius Fortius Vr...en Team 2 1:17,98 1:13,50 348
20 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:18,61 1:14,00 336
21 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:29,21 1:16,00 0
Inge van de Meeberg Delta Sport Delta Sport Vrouwen DNS --- 0
Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen DNS 1:08,19 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kristel van den Berg AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4:40,98 4:36,70 802
2 Paddy Herijgers DJA DJA Vrouwen Team 1 4:57,44 4:50,00 692
3 Yorma Wolters Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:03,02 5:01,34 658
4 Lindsey Faken CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:04,48 5:07,00 649
5 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 5:05,84 5:02,11 641
6 Chantal va...udheusden AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5:19,59 5:20,00 562
7 Judith van Winkel Atledo AV Spirido...o Vrouwen 5:21,37 5:29,00 553
8 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:25,48 5:35,21 0
9 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:27,86 5:23,00 0
10 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 5:33,27 5:25,00 491
11 Nikki Bagchus DAK DAK Vrouwen 5:34,29 5:55,00 486
12 Marit Uilhoorn Fortius Fortius Vr...en Team 1 5:38,97 5:33,59 463
13 Emma van Mourik Delta Sport Delta Sport Vrouwen 5:46,58 5:20,00 426
14 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 5:47,77 --- 421
15 Minke Mollink DAK DAK Vrouwen 5:57,20 5:50,00 0
16 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 5:58,50 5:38,08 373
17 Daphne Van der Lee ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6:02,01 --- 358
18 Eliza Damsteeg Fortius Fortius Vr...en Team 2 6:12,85 6:00,00 313
19 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 6:14,30 --- 307
20 Esma Guigui Zeeland Vereniging...k Vrouwen 6:16,82 6:19,85 297
21 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 6:56,11 --- 0
Emy Sijssens Fortius Fortius Vr...en Team 1 DNS 6:00,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 15,73 -0.3 m/s15,40 672
2 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 16,26 -0.3 m/s17,24 621
3 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 16,65 -0.3 m/s16,78 586
4 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 17,57 -0.3 m/s16,43 508
5 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 17,82 -0.3 m/s17,95 489
6 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,92 -0.3 m/s17,59 481
7 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 17,99 -0.3 m/s16,80 475
8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 19,12 -2.0 m/s--- 394
9 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 19,22 -1.7 m/s19,31 388
10 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 19,40 -2.0 m/s21,00 376
11 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 19,83 -1.7 m/s18,89 348
12 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 20,03 -1.7 m/s20,35 0
13 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 20,11 -2.0 m/s--- 331
14 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 20,52 -1.7 m/s19,63 306
15 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 20,55 -1.7 m/s18,00 305
16 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 20,58 -2.0 m/s--- 303
17 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 20,80 -1.7 m/s20,00 290
18 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 23,46 -2.0 m/s--- 0
19 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 26,02 -2.0 m/s22,00 52
Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 DNF 18,50 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,16 --- 789
2 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 10,71 --- 637
3 Bertina den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 10,33 --- 612
4 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 9,68 --- 567
5 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,59 --- 561
6 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 9,30 --- 541
7 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 9,23 --- 536
8 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 9,14 --- 0
9 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 8,98 --- 518
10 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 8,89 10,08 512
11 Robin van Ommeren THOR THOR Vrouwen 8,74 9,07 0
12 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 8,71 --- 0
13 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 8,66 --- 495
14 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 8,59 --- 490
15 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 8,57 --- 489
16 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 8,54 --- 0
17 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 8,46 --- 480
18 Diana Noo...Scheppink Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,34 0
19 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 8,19 --- 0
20 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 8,11 --- 0
21 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,98 8,64 444
22 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 7,63 --- 0
23 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 7,36 --- 0
24 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 7,34 --- 395
25 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 7,19 --- 0
26 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,17 6,96 0
27 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 7,09 --- 375
28 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 7,02 --- 369
29 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 6,80 --- 0
30 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 6,59 --- 334
31 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 6,36 --- 0
32 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6,32 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Vera Wisse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 35,99 --- 685
2 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 33,95 --- 653
3 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 32,26 --- 626
4 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 31,18 --- 608
5 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 29,27 --- 0
6 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 25,63 --- 513
7 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 25,26 --- 506
8 Jeanine Katsman Fortius Fortius Vr...en Team 1 24,64 --- 495
9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 23,47 --- 473
10 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 22,01 --- 0
11 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 21,54 --- 435
12 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 21,07 --- 426
13 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 19,57 --- 0
14 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 18,56 --- 0
15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 18,23 --- 367
16 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 17,83 --- 0
17 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 17,16 --- 344
18 Floor Kersteman AV Sprint AV Sprint Vrouwen 17,11 --- 343
19 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 16,60 --- 331
20 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 16,33 --- 325
21 Rianne Govaerts Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 16,32 18,95 325
22 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 15,28 --- 301
23 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,07 --- 0
24 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 14,78 --- 289
25 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,34 --- 0
Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0
Suzanne L... Berkhoff CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,65 --- 883
2 Tes van Noort Fortius Fortius Vr...en Team 1 1,55 --- 779
3 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1,50 --- 726
3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1,50 --- 726
3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1,50 --- 726
6 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,45 --- 672
6 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1,45 1,56 672
6 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,45 --- 672
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,40 1,60 615
9 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1,40 --- 615
11 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550
11 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 --- 550
13 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1,30 1,35 484
13 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 1,30 --- 484
15 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen X X 5,05 4,72 5,05 -1.1 m/s--- 689
2 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,52 X 5,02 4,91 5,02 +1.3 m/s--- 682
3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 4,92 X 4,44 4,74 4,92 +1.2 m/s--- 657
4 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 4,45 4,74 4,70 4,86 4,86 -1.0 m/s4,88 643
5 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,84 4,73 4,72 X 4,84 -0.7 m/s--- 638
6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,67 4,83 4,81 4,49 4,83 -1.5 m/s--- 636
7 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen X X 4,81 4,65 4,81 +0.5 m/s--- 631
8 Sophie van der Spoel Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,65 4,64 4,77 4,64 4,77 -2.1 m/s--- 0
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,64 4,66 4,65 3,44 4,66 -2.2 m/s4,75 594
10 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 4,32 4,27 4,35 4,55 4,55 -0.9 m/s--- 566
11 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 4,53 4,54 4,26 3,95 4,54 +0.8 m/s--- 563
12 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,09 4,02 4,54 4,14 4,54 +1.5 m/s--- 563
13 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,50 4,12 4,25 4,45 4,45 -1.2 m/s--- 541
14 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,42 X 4,16 4,33 4,42 +1.3 m/s4,69 533
15 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen X 4,18 4,38 4,07 4,38 +1.7 m/s--- 0
16 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 4,26 4,37 4,36 4,34 4,37 -1.2 m/s--- 0
17 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 4,33 4,16 4,29 4,23 4,33 +1.3 m/s--- 510
18 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 4,33 4,29 3,38 3,50 4,33 +1.5 m/s--- 510
19 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,31 4,11 4,18 4,11 4,31 +1.3 m/s--- 0
20 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 4,20 3,78 X 4,10 4,20 +1.6 m/s--- 0
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 4,19 4,19 X 4,19 +2.0 m/s--- 473
22 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 4,18 3,97 4,08 4,18 4,18 +0.9 m/s--- 471
23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 4,03 4,05 4,02 4,12 4,12 +0.6 m/s--- 0
24 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,03 3,99 3,82 3,80 4,03 -0.8 m/s--- 0
25 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 3,36 3,88 3,59 2,99 3,88 +3.3 m/s3,79 0
26 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 3,45 3,78 3,71 3,78 -0.7 m/s--- 0
27 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 3,32 3,22 3,04 3,71 3,71 +0.8 m/s--- 0
28 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 3,62 3,57 3,50 3,47 3,62 +0.9 m/s--- 0
29 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,46 3,29 3,42 3,14 3,46 -0.6 m/s--- 272
30 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 3,43 3,26 3,43 3,35 3,43 +1.9 m/s--- 0
31 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,15 2,95 3,09 3,30 3,30 +1.6 m/s3,19 0