Competitiestand Vrouwen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 CAV Energie Vrouwen CAV Energie - Vsen
Begeleider: Patty Burgman & Susie Wittenbols
11 7034
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: Jan-Gerrit Klok
Jurylid: Kahlan Geluk
7 6019
3 Fortius Vrouwen Team 1 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Joke Torbijn
10 6013
4 DJA Vrouwen Team 1 DJA - Vsen
Begeleider: Ron Schellekens
Jurylid: Ans Schellekens
6 6011
5 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen
Begeleider: Marieke Riemens
Jurylid: Steven vd Veire. (Jurydiploma en scheidsrechter)
9 5744
6 THOR Vrouwen THOR - Vsen
Begeleider: Teus Klein
Jurylid: Robin van Ommeren (atleten rouleren)
6 5525
7 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen AV Spirit Oud Beijerland - Vsen
Begeleider: Anoeska Schreijer
Jurylid: Stephan Eekman
7 5269
8 Voorne Atletiek Vrouwen Voorne Atletiek - Vsen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Sas Offerhaus
10 5012
9 AV Sprint Vrouwen AV Sprint - Vsen
Begeleider: Judth Rond/Evelien Brugmans
Jurylid: Cor van der Vecht(60-66-EDMvoorkeur
7 4903
10 AV Fortuna Vrouwen AV Fortuna - Vsen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
8 4874
11 DAK Vrouwen DAK - Vsen
Begeleider: Daphne van Zandvoort
Jurylid: Laura de Gier (doet zelf kogelslingeren om 15:40, dus dan graag pauze)
9 4849
12 AV Groene Ster Vrouwen AV Groene Ster - Vsen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
8 4721
13 Fortius Vrouwen Team 2 Fortius - Vsen
Begeleider: Sigrid Florusse
Jurylid: Joke Torbijn
8 4689
14 ACW `66 Vrouwen ACW `66 - Vsen
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Cedric Vos
6 4481
15 Delta Sport Vrouwen Delta Sport - Vsen
Begeleider: Jolanda 't Jong
Jurylid: Ronald Rasenberg. Graag bij kogelslingeren. Niet bij verspringen
7 4410
16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen - Vsen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: zie Atledo mannen
7 3471
17 Typhoon Vrouwen Typhoon - Vsen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: betty de boon
3 3183
18 DJA Vrouwen Team 2 DJA - Vsen
Begeleider: Ron Schellekens
Jurylid: Ans Schellekens
4 2637

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 12,55 +2.5 m/s12,54 761
2 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 12,94 +2.5 m/s13,05 687
3 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,00 +2.5 m/s12,88 676
4 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,07 +2.5 m/s13,30 664
5 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 13,15 +2.5 m/s13,30 0
6 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 13,23 +2.5 m/s13,30 635
7 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 13,37 +2.5 m/s12,99 611
8 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 13,51 +0.6 m/s13,42 0
9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 13,73 +2.5 m/s13,23 551
10 Ilse Torbijn Fortius Fortius Vr...en Team 2 13,74 +0.6 m/s13,60 549
11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 13,94 +0.6 m/s13,80 517
12 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 13,96 +0.6 m/s13,60 514
13 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 14,07 +0.6 m/s13,47 497
14 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 14,12 +0.6 m/s13,90 489
15 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 14,25 +0.6 m/s13,75 0
16 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 14,35 +0.1 m/s--- 454
17 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 14,57 +0.5 m/s14,07 0
18 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 14,62 +0.5 m/s14,00 415
19 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 14,68 +0.5 m/s14,99 406
20 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 14,74 +0.6 m/s14,00 0
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 14,76 +0.5 m/s14,30 395
22 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,88 +0.5 m/s14,90 0
23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 15,07 +0.1 m/s--- 0
24 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 15,14 +0.5 m/s14,48 0
25 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 15,16 +0.5 m/s14,47 340
26 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 15,29 +0.1 m/s15,34 0
27 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,31 +0.1 m/s15,29 0
28 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,58 +0.1 m/s15,27 286
29 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 15,68 +0.1 m/s15,55 0
30 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 15,76 +0.5 m/s15,15 0
31 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 16,43 +0.1 m/s15,49 0
Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS 15,28 0

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valéria Montijn CAV Energie CAV Energie Vrouwen 25,35 +0.0 m/s25,45 816
2 Silke Vonk AV Sprint AV Sprint Vrouwen 26,78 +0.0 m/s25,84 701
3 Milet Hoornaar Fortius Fortius Vr...en Team 1 26,98 +0.0 m/s26,85 686
4 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 27,06 +0.0 m/s26,20 680
5 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 27,91 +0.0 m/s27,29 618
6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 28,17 -0.9 m/s31,32 0
7 Shalene Verschoor Fortius Fortius Vr...en Team 2 28,22 +0.1 m/s28,78 597
8 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 28,42 +0.1 m/s28,70 583
9 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 28,50 +0.1 m/s28,50 578
10 Iris Voorheijen THOR THOR Vrouwen 28,63 +0.1 m/s28,67 569
11 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 28,85 +0.1 m/s28,58 554
12 Maartje van Erkelens Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 29,28 -2.9 m/s29,48 526
13 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 29,79 -2.9 m/s28,94 0
14 Anne van Driessche Zeeland Vereniging...k Vrouwen 29,98 -2.9 m/s30,24 483
15 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 30,09 -0.9 m/s30,76 0
16 Ankie Vermeeren DJA DJA Vrouwen Team 1 30,19 +0.1 m/s28,70 0
17 Bregje van Beurden DAK DAK Vrouwen 30,63 -2.9 m/s30,00 0
18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Vrouwen 30,83 +0.3 m/s--- 432
19 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 30,90 -0.9 m/s30,61 428
20 Anouk Bruynzeels Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 30,94 +0.3 m/s--- 0
21 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 31,07 -0.9 m/s30,88 0
22 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 31,17 +0.3 m/s--- 413
23 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 31,35 -2.9 m/s30,15 403
24 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 31,54 -0.9 m/s30,90 392
25 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 31,70 -0.9 m/s31,64 0
26 Laura Mulder Atledo AV Spirido...o Vrouwen 33,11 +0.3 m/s32,50 0
27 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 33,36 -2.9 m/s30,00 0
28 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 34,99 +0.3 m/s33,45 0
Emma Rottier CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Shurianty Mathilda CAV Energie CAV Energie Vrouwen 59,24 59,51 801
2 Daphne van Zandvoort DAK DAK Vrouwen 1:00,30 1:00,00 768
3 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:01,42 1:01,70 734
4 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen 1:02,29 1:01,00 709
5 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1:02,34 1:01,00 0
6 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:02,79 1:01,80 694
7 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1:02,97 1:02,00 689
8 Miranda van Dijk Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:03,44 1:03,91 676
9 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1:06,80 --- 587
10 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1:06,86 1:04,00 586
11 Ninke Noordermeer Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:08,34 1:10,74 550
12 Anoeska Schreijer SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1:09,74 1:06,00 517
13 Noortje Van der Mast ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1:10,37 --- 503
14 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:10,76 --- 494
15 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1:11,87 1:08,58 469
16 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 1:12,15 1:14,72 0
17 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1:12,77 1:09,56 0
18 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:16,58 1:15,03 374
19 Amber Dekker Fortius Fortius Vr...en Team 2 1:17,98 1:13,50 348
20 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:18,61 1:14,00 336
21 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1:29,21 1:16,00 0
Inge van de Meeberg Delta Sport Delta Sport Vrouwen DNS --- 0
Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen DNS 1:08,19 0

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kristel van den Berg AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4:40,98 4:36,70 802
2 Paddy Herijgers DJA DJA Vrouwen Team 1 4:57,44 4:50,00 692
3 Yorma Wolters Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:03,02 5:01,34 658
4 Lindsey Faken CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:04,48 5:07,00 649
5 Lotte Bakx THOR THOR Vrouwen 5:05,84 5:02,11 641
6 Chantal va...udheusden AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5:19,59 5:20,00 562
7 Judith van Winkel Atledo AV Spirido...o Vrouwen 5:21,37 5:29,00 553
8 Fleur Berkhof Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 5:25,48 5:35,21 0
9 Ilvia Hederik CAV Energie CAV Energie Vrouwen 5:27,86 5:23,00 0
10 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 5:33,27 5:25,00 491
11 Nikki Bagchus DAK DAK Vrouwen 5:34,29 5:55,00 486
12 Marit Uilhoorn Fortius Fortius Vr...en Team 1 5:38,97 5:33,59 463
13 Emma van Mourik Delta Sport Delta Sport Vrouwen 5:46,58 5:20,00 426
14 Angela van Haaften Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 5:47,77 --- 421
15 Minke Mollink DAK DAK Vrouwen 5:57,20 5:50,00 0
16 Kirsten van Santen Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 5:58,50 5:38,08 373
17 Daphne Van der Lee ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6:02,01 --- 358
18 Eliza Damsteeg Fortius Fortius Vr...en Team 2 6:12,85 6:00,00 313
19 Ellen Verdaasdonk DJA DJA Vrouwen Team 2 6:14,30 --- 307
20 Esma Guigui Zeeland Vereniging...k Vrouwen 6:16,82 6:19,85 297
21 Laura Schreutelkamp Delta Sport Delta Sport Vrouwen 6:56,11 --- 0
Emy Sijssens Fortius Fortius Vr...en Team 1 DNS 6:00,00 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Amber Boutens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 15,73 -0.3 m/s15,40 672
2 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 16,26 -0.3 m/s17,24 621
3 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 16,65 -0.3 m/s16,78 586
4 Sabine Monden DJA DJA Vrouwen Team 1 17,57 -0.3 m/s16,43 508
5 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 17,82 -0.3 m/s17,95 489
6 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,92 -0.3 m/s17,59 481
7 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 17,99 -0.3 m/s16,80 475
8 Casey de Graaff SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 19,12 -2.0 m/s--- 394
9 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 19,22 -1.7 m/s19,31 388
10 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 19,40 -2.0 m/s21,00 376
11 Veerle Maris Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 19,83 -1.7 m/s18,89 348
12 Joyce Walgers Fortius Fortius Vr...en Team 1 20,03 -1.7 m/s20,35 0
13 Jolanda 't Jong Delta Sport Delta Sport Vrouwen 20,11 -2.0 m/s--- 331
14 Joyce Verheezen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 20,52 -1.7 m/s19,63 306
15 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 20,55 -1.7 m/s18,00 305
16 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 20,58 -2.0 m/s--- 303
17 Annick Haanen AV Sprint AV Sprint Vrouwen 20,80 -1.7 m/s20,00 290
18 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 23,46 -2.0 m/s--- 0
19 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 26,02 -2.0 m/s22,00 52
Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 DNF 18,50 0

Uitslagen 4 x 400m Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 DAK Vrouwen (4x400m) DAK - Vsen 4 4:20,64 629
2 CAV Energie Vrouwen (4x400m) CAV Energie - Vsen 4 4:22,41 618
3 Fortius Vrouwen Team 1 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:25,51 598
4 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 4:27,08 588
5 DJA Vrouwen Team 1 (4x400m) DJA - Vsen 4 4:29,50 573
6 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - Vsen 4 4:34,13 545
7 Fortius Vrouwen Team 2 (4x400m) Fortius - Vsen 4 4:39,84 512
8 THOR Vrouwen (4x400m) THOR - Vsen 4 4:40,92 506
9 Voorne Atletiek Vrouwen (4x400m) Voorne Atletiek - Vsen 4 4:43,41 492
10 AV Fortuna Vrouwen (4x400m) AV Fortuna - Vsen 4 4:45,83 478
11 AV Sprint Vrouwen (4x400m) AV Sprint - Vsen 4 4:46,34 476
12 ACW `66 Vrouwen (4x400m) ACW `66 - Vsen 4 4:50,58 453
13 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - Vsen 4 4:51,30 449
14 AV Groene Ster Vrouwen (4x400m) AV Groene Ster - Vsen 4 4:56,08 424
15 Delta Sport Vrouwen (4x400m) Delta Sport - Vsen 4 4:58,14 414
16 AV Spiridon / Atledo Vrouwen (4x400m) - Vsen 0 DNS 0
16 DJA Vrouwen Team 2 (4x400m) DJA - Vsen 0 DNS 0
16 Typhoon Vrouwen (4x400m) Typhoon - Vsen 0 DNS 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marieke Riemens Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,16 --- 789
2 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 10,71 --- 637
3 Bertina den Hartog CAV Energie CAV Energie Vrouwen 10,33 --- 612
4 Evi Verdonkschot Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 9,68 --- 567
5 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 9,59 --- 561
6 Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 9,30 --- 541
7 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 9,23 --- 536
8 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 9,14 --- 0
9 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 8,98 --- 518
10 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 8,89 10,08 512
11 Robin van Ommeren THOR THOR Vrouwen 8,74 9,07 0
12 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 8,71 --- 0
13 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 8,66 --- 495
14 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 8,59 --- 490
15 Vera van As Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 8,57 --- 489
16 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 8,54 --- 0
17 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 8,46 --- 480
18 Diana Noo...Scheppink Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,34 8,34 0
19 Manon Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 8,19 --- 0
20 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 8,11 --- 0
21 Shannon Sprangers Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,98 8,64 444
22 Kim Holling Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 7,63 --- 0
23 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 7,36 --- 0
24 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 7,34 --- 395
25 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen 7,19 --- 0
26 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 7,17 6,96 0
27 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 7,09 --- 375
28 Merel Bosch SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 7,02 --- 369
29 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 6,80 --- 0
30 Hanneke de Gouw DAK DAK Vrouwen 6,59 --- 334
31 Sanne Pulles DAK DAK Vrouwen 6,36 --- 0
32 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 6,32 --- 0

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Vera Wisse Zeeland Vereniging...k Vrouwen 35,99 --- 685
2 Bowien Snepvangers DJA DJA Vrouwen Team 1 33,95 --- 653
3 Patty Mich... Burgman CAV Energie CAV Energie Vrouwen 32,26 --- 626
4 Fréderiqu...Baartmans Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 31,18 --- 608
5 Michelle ...ommestijn Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 29,27 --- 0
6 Suzanne den Boef Typhoon Typhoon Vrouwen 25,63 --- 513
7 Cheryl Blangé SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 25,26 --- 506
8 Jeanine Katsman Fortius Fortius Vr...en Team 1 24,64 --- 495
9 Evi van Hooij THOR THOR Vrouwen 23,47 --- 473
10 Saskia van der Boor Fortius Fortius Vr...en Team 1 22,01 --- 0
11 Laura de Gier DAK DAK Vrouwen 21,54 --- 435
12 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 21,07 --- 426
13 Audrey de Beule Zeeland Vereniging...k Vrouwen 19,57 --- 0
14 Amber van 't Zelfde Typhoon Typhoon Vrouwen 18,56 --- 0
15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Vrouwen 18,23 --- 367
16 Maxime Verdijk ACW `66 ACW `66 Vrouwen 17,83 --- 0
17 Mirte Hereijgers DJA DJA Vrouwen Team 2 17,16 --- 344
18 Floor Kersteman AV Sprint AV Sprint Vrouwen 17,11 --- 343
19 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen 16,60 --- 331
20 Joyce Verhoef Atledo AV Spirido...o Vrouwen 16,33 --- 325
21 Rianne Govaerts Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 16,32 18,95 325
22 Maaike Boon Fortius Fortius Vr...en Team 2 15,28 --- 301
23 Elsa Moene Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,07 --- 0
24 Marjolein ...n Leeuwen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 14,78 --- 289
25 Astrid Neefs AV Sprint AV Sprint Vrouwen 13,34 --- 0
Julia den Ouden AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen DNS --- 0
Suzanne L... Berkhoff CAV Energie CAV Energie Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 1,65 --- 883
2 Tes van Noort Fortius Fortius Vr...en Team 1 1,55 --- 779
3 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 1,50 --- 726
3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 1,50 --- 726
3 Denise van de Linde SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 1,50 --- 726
6 Sophie Kunst AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,45 --- 672
6 Veerle van Loon THOR THOR Vrouwen 1,45 1,56 672
6 Jacqueline Janssen Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,45 --- 672
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,40 1,60 615
9 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 1,40 --- 615
11 Maud van Liere Delta Sport Delta Sport Vrouwen 1,35 --- 550
11 Annemieke Punter Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 --- 550
13 Imke Denissen Atledo AV Spirido...o Vrouwen 1,30 1,35 484
13 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 1,30 --- 484
15 Ymke Timmermans Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 1,25 --- 417

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Anna-zoë Moritz Typhoon Typhoon Vrouwen X X 5,05 4,72 5,05 -1.1 m/s--- 689
2 Susie Wittenbols CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,52 X 5,02 4,91 5,02 +1.3 m/s--- 682
3 Sanne Schellekens DJA DJA Vrouwen Team 1 4,92 X 4,44 4,74 4,92 +1.2 m/s--- 657
4 Nienke Voorheijen THOR THOR Vrouwen 4,45 4,74 4,70 4,86 4,86 -1.0 m/s4,88 643
5 Judith de Rond AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,84 4,73 4,72 X 4,84 -0.7 m/s--- 638
6 Sabine Simoiu Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,67 4,83 4,81 4,49 4,83 -1.5 m/s--- 636
7 Marjolein de Vos Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen X X 4,81 4,65 4,81 +0.5 m/s--- 631
8 Sophie van der Spoel Fortius Fortius Vr...en Team 1 4,65 4,64 4,77 4,64 4,77 -2.1 m/s--- 0
9 Eileen Oldenburger Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 4,64 4,66 4,65 3,44 4,66 -2.2 m/s4,75 594
10 Maaike van Delft DAK DAK Vrouwen 4,32 4,27 4,35 4,55 4,55 -0.9 m/s--- 566
11 Elsa de Lange SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 4,53 4,54 4,26 3,95 4,54 +0.8 m/s--- 563
12 Iris Hoogesteger Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,09 4,02 4,54 4,14 4,54 +1.5 m/s--- 563
13 Emma Rijpers Fortius Fortius Vr...en Team 2 1,50 4,12 4,25 4,45 4,45 -1.2 m/s--- 541
14 Elena Luijendijk AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,42 X 4,16 4,33 4,42 +1.3 m/s4,69 533
15 Anne Griffioen AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen X 4,18 4,38 4,07 4,38 +1.7 m/s--- 0
16 Karlijn Schouten Fortius Fortius Vr...en Team 2 4,26 4,37 4,36 4,34 4,37 -1.2 m/s--- 0
17 Dana De Groot ACW `66 ACW `66 Vrouwen 4,33 4,16 4,29 4,23 4,33 +1.3 m/s--- 510
18 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 4,33 4,29 3,38 3,50 4,33 +1.5 m/s--- 510
19 Linda van ...Koenraads AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,31 4,11 4,18 4,11 4,31 +1.3 m/s--- 0
20 Tessa van Heeswijk DAK DAK Vrouwen 4,20 3,78 X 4,10 4,20 +1.6 m/s--- 0
21 Mandy Heppener Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 4,19 4,19 X 4,19 +2.0 m/s--- 473
22 Suzanne Snellen DJA DJA Vrouwen Team 2 4,18 3,97 4,08 4,18 4,18 +0.9 m/s--- 471
23 Kim Bakker Groene Ster AV Groene ...r Vrouwen 4,03 4,05 4,02 4,12 4,12 +0.6 m/s--- 0
24 Liannne Nootenboom CAV Energie CAV Energie Vrouwen 4,03 3,99 3,82 3,80 4,03 -0.8 m/s--- 0
25 Anouk Goudriaan Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 3,36 3,88 3,59 2,99 3,88 +3.3 m/s3,79 0
26 Linda de Vlieger Delta Sport Delta Sport Vrouwen X 3,45 3,78 3,71 3,78 -0.7 m/s--- 0
27 Amy Niema...sverdriet Zeeland Vereniging...k Vrouwen 3,32 3,22 3,04 3,71 3,71 +0.8 m/s--- 0
28 Anne Lagerwerf SPOB AV Spirit ...d Vrouwen 3,62 3,57 3,50 3,47 3,62 +0.9 m/s--- 0
29 Anne Leemans Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,46 3,29 3,42 3,14 3,46 -0.6 m/s--- 272
30 Tanya de Jongh DJA DJA Vrouwen Team 2 3,43 3,26 3,43 3,35 3,43 +1.9 m/s--- 0
31 Anne Lodewijks Atledo AV Spirido...o Vrouwen 3,15 2,95 3,09 3,30 3,30 +1.6 m/s3,19 0