Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
Begeleider: Joey Blangé
Jurylid: Stephan Eekman
11 7081
2 Atledo Mannen Atledo - Msen
Begeleider: Kris Beerens
Jurylid: Kris Beerens
13 7001
3 DJA Mannen DJA - Msen
Begeleider: Niels Hanegraaf
Jurylid: Ans Schellekens
8 6597
4 DAK Mannen Team 1 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Laura de Gier
8 6329
5 CAV Energie Mannen CAV Energie - Msen
Begeleider: Lars Zuijdeweg
Jurylid: Organiserende vereniging
14 5939
6 Rotterdam Atletiek Mannen Rotterdam Atletiek - Msen
Begeleider: Michelle Blommestijn
Jurylid: Kahlan Geluk
9 5608
7 Typhoon Mannen Typhoon - Msen
Begeleider: Betty de Boon
Jurylid: betty de boon
7 5585
8 Voorne Atletiek Mannen Voorne Atletiek - Msen
Begeleider: Hans de Wit
Jurylid: Sas Offerhaus
11 5553
9 Fortius Mannen Fortius - Msen
Begeleider: Kevin Waas
11 5076
10 ACW `66 Mannen ACW `66 - Msen
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Cedric Vos
9 4992
11 AV Groene Ster Mannen AV Groene Ster - Msen
Begeleider: Bert Tielen
Jurylid: jeannie Tielen
4 4586
12 AV Fortuna Mannen AV Fortuna - Msen
Begeleider: Wouter Griffioen
Jurylid: Dirk Schouten
9 3588
13 DAK Mannen Team 2 DAK - Msen
Begeleider: Olaf Tuerlings
Jurylid: Laura de Gier
2 1575
14 AV Passaat Mannen AV Passaat - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Cedrych va...er Graaff CAV Energie CAV Energie Mannen 11,19 +0.3 m/s11,10 759
2 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,14 0
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 11,35 +0.3 m/s11,17 722
4 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,42 +0.3 m/s11,42 706
5 Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,43 +0.3 m/s11,38 0
6 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 11,57 +0.3 m/s11,40 672
7 Guido de Bruijn CAV Energie CAV Energie Mannen 11,58 +0.3 m/s11,50 0
8 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 11,71 +0.3 m/s11,64 641
9 Jordy Van Kuik ACW `66 ACW `66 Mannen 12,04 +0.6 m/s--- 572
10 Maico Wieles Typhoon Typhoon Mannen 12,07 -1.8 m/s11,80 566
11 Jair Melfor AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,16 -1.8 m/s11,79 548
12 Samet Yigit Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,24 +0.6 m/s12,30 532
12 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 12,24 -1.8 m/s11,74 532
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 12,33 -1.8 m/s12,00 515
15 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 12,35 +0.6 m/s13,00 511
16 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 12,41 -1.8 m/s11,80 0
16 Kevin Waas Fortius Fortius Mannen 12,41 -1.8 m/s12,00 0
18 Tom van Oudenaarden AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,57 +0.6 m/s12,30 0
18 Cedric Vos ACW `66 ACW `66 Mannen 12,57 +0.6 m/s--- 0
20 Ozzy Blansjaar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,71 -1.8 m/s11,71 443
21 Scott Pols Atledo Atledo Mannen 12,78 +0.6 m/s12,50 0
22 Dennis Molenkamp Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,79 -1.8 m/s12,16 0
23 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 13,58 +0.6 m/s12,60 0
24 Justus van Nierop DAK DAK Mannen Team 2 13,60 +0.6 m/s13,10 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,34 -0.2 m/s22,03 807
2 Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen 22,39 -0.2 m/s22,34 802
3 Justin Verheul SPOB AV Spirit ...nd Mannen 22,58 -0.2 m/s22,78 0
4 Levi Casilio Fortius Fortius Mannen 23,17 -0.2 m/s23,00 723
5 Benno Snepvangers Atledo Atledo Mannen 23,26 -1.5 m/s23,36 714
6 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 23,36 -0.2 m/s23,15 705
7 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 23,74 -1.5 m/s23,50 669
8 Dale Casilio Fortius Fortius Mannen 23,77 -0.2 m/s23,36 0
9 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 23,79 -0.7 m/s24,40 664
10 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 23,93 -0.2 m/s--- 0
11 Maico Wieles Typhoon Typhoon Mannen 23,98 -0.7 m/s28,00 0
12 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 23,99 -1.5 m/s23,55 645
13 Antoine va...er Sanden DAK DAK Mannen Team 1 24,13 -1.5 m/s24,10 0
14 Stephan Sweep DJA DJA Mannen 24,22 -1.5 m/s23,84 625
15 Jordy Van Kuik ACW `66 ACW `66 Mannen 24,30 -0.7 m/s--- 617
16 Samet Yigit Groene Ster AV Groene ...er Mannen 24,52 -0.7 m/s25,70 598
17 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 24,57 -0.7 m/s24,50 0
18 Jair Melfor AV Fortuna AV Fortuna Mannen 24,62 -1.5 m/s24,13 589
19 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 25,06 -0.7 m/s26,00 552
20 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 26,72 -0.7 m/s--- 0
21 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 27,21 -0.7 m/s25,78 0
Justus van Nierop DAK DAK Mannen Team 2 DNS 27,50 0
Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen DNS 25,20 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joeri Schreijer SPOB AV Spirit ...nd Mannen 51,27 51,66 750
2 Stijn van Nierop DAK DAK Mannen Team 1 52,06 51,65 717
3 Jelle de Roon Atledo Atledo Mannen 52,10 52,84 715
4 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 52,90 54,00 682
5 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 53,01 54,00 0
6 Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 54,02 52,45 639
7 Leon Tukker Typhoon Typhoon Mannen 54,12 54,00 635
8 Luc Giele Voorne Voorne Atl...ek Mannen 54,47 53,25 621
9 Raymond Brugmans CAV Energie CAV Energie Mannen 54,59 56,00 0
10 Maurice Raats DJA DJA Mannen 55,58 55,30 580
11 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 56,46 --- 549
12 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene ...er Mannen 58,48 58,98 481
13 Lucien Kuijpers Atledo Atledo Mannen 1:04,02 --- 0
Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS 56,50 0
Luka Dries AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS 59,00 0
Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,44 0
Quinten van der Elst Fortius Fortius Mannen DNS 52,19 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tibo Visser Fortius Fortius Mannen 1:59,79 1:57,90 751
2 Brik van Dusseldorp Atledo Atledo Mannen 2:03,32 1:58,85 692
3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:03,44 2:02,46 690
4 Tobias van Roon DAK DAK Mannen Team 1 2:03,59 1:59,00 687
5 Jasper Zuidhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:03,65 2:01,71 686
6 Haico Boer CAV Energie CAV Energie Mannen 2:03,78 2:01,00 684
7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:04,41 2:00,28 674
8 Teun Sweere Groene Ster AV Groene ...er Mannen 2:04,97 --- 665
9 Harry van Ham DAK DAK Mannen Team 1 2:06,29 2:05,00 0
10 Melvin Franken DJA DJA Mannen 2:07,59 2:04,00 624
11 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 2:12,42 2:08,00 553
12 Jos-Willem...n de Laar Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:14,69 2:18,99 522
13 Lars de Zoete Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:16,96 2:28,90 0
14 Steven van Dievoet DJA DJA Mannen 2:18,34 2:15,00 0
15 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 2:19,59 2:15,00 0
16 Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen 2:21,13 2:14,00 0
17 Jason Smits ACW `66 ACW `66 Mannen 2:21,60 --- 432

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Pieter Bakx Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16:00,07 15,17 716
2 Ahmed Abubakar DAK DAK Mannen Team 1 16:09,61 15:50,00 697
3 Melvin Franken DJA DJA Mannen 16:18,79 15:20,00 680
4 Jaïr van Winkel Atledo Atledo Mannen 16:42,85 16:05,32 636
5 Teun Sweere Groene Ster AV Groene ...er Mannen 17:38,30 --- 543
6 Christiaan Korte Typhoon Typhoon Mannen 17:50,15 18:00,00 524
7 Stefan Buit CAV Energie CAV Energie Mannen 17:55,78 16:40,00 515
8 Bart Buijs CAV Energie CAV Energie Mannen 18:01,82 17:59,00 0
9 Jacco van der Vliet Typhoon Typhoon Mannen 18:06,88 18:30,00 0
10 Tjark Klee Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18:33,88 18:42,83 459
11 Erwin Koens Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 19:11,06 17,49 0
12 Adam Stam ACW `66 ACW `66 Mannen 19:37,13 --- 372
13 Stephan Eekman SPOB AV Spirit ...nd Mannen 20:32,03 19:30,00 305
Thijs van Deurzen SPOB AV Spirit ...nd Mannen DNS --- 0
Erwin van Diemen Fortius Fortius Mannen DNS 17:55,00 0
Dennis Mols ACW `66 ACW `66 Mannen DNF --- 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 16,54 -6.1 m/s15,30 700
2 Geert de Gouw DAK DAK Mannen Team 1 17,14 +1.0 m/s--- 649
3 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...nd Mannen 17,26 +1.0 m/s--- 640
4 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 18,34 -6.1 m/s16,59 558
5 Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen 18,87 -6.1 m/s17,60 521
6 Aidan Blankers DAK DAK Mannen Team 2 19,00 -6.1 m/s18,00 512
7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 19,01 +1.0 m/s18,12 512
8 Jesse Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 19,18 +1.0 m/s--- 501
9 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 19,68 +1.0 m/s18,90 0
10 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 19,70 -6.1 m/s17,64 0
10 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 19,70 +1.0 m/s--- 0
12 Robin Huber SPOB AV Spirit ...nd Mannen 21,43 -6.1 m/s17,50 0
13 Joeri van de Waal CAV Energie CAV Energie Mannen 23,30 +1.0 m/s--- 280
Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen DQ 16,78 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 12,48 --- 632
2 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,06 --- 604
3 Pim Groen Voorne Voorne Atl...ek Mannen 11,86 12,06 590
4 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,43 --- 561
5 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,97 11,57 530
6 Cor Troost SPOB AV Spirit ...nd Mannen 10,86 11,50 0
7 Martijn Flipsen Atledo Atledo Mannen 10,63 10,71 506
8 Glenn Pols Atledo Atledo Mannen 10,60 10,61 0
9 Pim de Wit Typhoon Typhoon Mannen 10,38 --- 488
10 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,51 --- 0
11 Marshall Croes Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 9,50 --- 423
12 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 9,10 --- 393
13 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 9,05 --- 389
14 Richard Kalis DJA DJA Mannen 8,73 --- 0
15 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 8,60 9,54 0
16 Lars Zuijdeweg CAV Energie CAV Energie Mannen 8,04 --- 309
17 Stef van Westerhuis Groene Ster AV Groene ...er Mannen 7,68 --- 0
18 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 7,26 --- 0
19 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 7,01 --- 222
20 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 6,83 --- 0
Robert Florusse Fortius Fortius Mannen DNS --- 0

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 33,71 31,57 553
2 Justin Francois Groene Ster AV Groene ...er Mannen 32,32 --- 529
3 Rene Peeters Atledo Atledo Mannen 31,27 35,00 511
4 Ruben van Ameijden Fortius Fortius Mannen 30,11 --- 490
5 Tim Schellekens Atledo Atledo Mannen 29,69 30,00 0
6 Pim de Wit Typhoon Typhoon Mannen 24,00 --- 374
7 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...nd Mannen 23,14 30,00 0
8 Richard Kalis DJA DJA Mannen 21,41 --- 321
9 Dylan Tertoolen AV Fortuna AV Fortuna Mannen 20,71 --- 306
10 Robin Roelink Voorne Voorne Atl...ek Mannen 20,45 --- 300
11 Olaf Tuerlings DAK DAK Mannen Team 1 20,13 --- 293
12 Tom Bouman Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18,13 --- 0
13 Jarno Schellenberg CAV Energie CAV Energie Mannen 17,04 --- 222
14 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Mannen 16,46 --- 0
14 Ruben Keizer CAV Energie CAV Energie Mannen 16,46 --- 0
16 Jan Gerrit Klok Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 15,36 --- 181
17 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 14,36 --- 155
18 Bram Van der Mast ACW `66 ACW `66 Mannen 14,19 --- 0
19 Olivier van Namen DJA DJA Mannen 13,71 --- 0

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Team P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Lekan Dalenberg Atledo Atledo Mannen 6,25 6,38 6,21 5,84 6,38 +1.0 m/s6,57 689
2 Jurgen van Berkum Fortius Fortius Mannen 6,08 6,19 X 6,18 6,19 +1.4 m/s--- 647
3 Niels Hanegraaf DJA DJA Mannen 5,93 6,19 6,05 6,15 6,19 +1.4 m/s--- 647
4 Derek van Bockhove Voorne Voorne Atl...ek Mannen 6,11 X 5,85 6,18 6,18 +2.1 m/s6,40 645
5 Joey Blangé SPOB AV Spirit ...nd Mannen 5,74 5,99 6,05 6,12 6,12 +1.4 m/s6,60 632
6 Bram Denissen Atledo Atledo Mannen 5,86 X 5,38 X 5,86 +0.5 m/s6,14 0
7 Roderik Cobben Voorne Voorne Atl...ek Mannen X 5,29 5,75 5,75 +1.0 m/s--- 0
8 Hristo Vermeer Typhoon Typhoon Mannen 5,43 5,31 5,69 5,67 5,69 +1.0 m/s--- 535
9 Jelle de Vries CAV Energie CAV Energie Mannen X X 5,51 5,25 5,51 +2.0 m/s--- 493
10 Sem Berger CAV Energie CAV Energie Mannen 5,48 5,49 X X 5,49 +1.2 m/s--- 0
11 Yanick Geluk Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 5,24 5,38 5,48 3,76 5,48 -0.9 m/s--- 486
12 Geert Elferink DAK DAK Mannen Team 1 5,33 4,87 5,33 -0.7 m/s--- 451
13 Remco Bertels ACW `66 ACW `66 Mannen 5,05 5,05 5,15 4,57 5,15 -1.1 m/s--- 408
14 Amin Boulakhras AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4,47 5,06 4,91 5,00 5,06 +1.1 m/s--- 386
15 Luuk Jochems AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4,91 X X 4,90 4,91 +1.1 m/s--- 0
16 Julian Buckmann ACW `66 ACW `66 Mannen 4,87 4,17 4,53 4,27 4,87 +1.3 m/s--- 0
Dinand Tukker Typhoon Typhoon Mannen - - - - DNS --- 0
Duane van Dijkhuizen Fortius Fortius Mannen - - - - DNS --- 0