Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Jasper Oele PAC 11,96Q +0.8 m/s12,24
2 Mark van der Linden Haag 12,13Q +1.1 m/s11,66
3 Thijs de Wild Typhoon 12,28Q +0.7 m/s12,66
4 Olario Kartodimedjo PAC 12,30q +1.1 m/s12,60
5 Thom Kortenoever Typhoon 12,51q +0.7 m/s12,50
6 Luca Hellings Typhoon 12,52q +0.7 m/s12,77
7 Justin Sluijter Typhoon 12,54q +0.8 m/s13,20
8 Stan Buddingh' Typhoon 12,57q +1.1 m/s12,91
9 Ruiz Lodder Typhoon 12,61q +0.8 m/s12,90
10 Tim Beune Altis 12,76q +1.1 m/s12,91
11 Taron Punt PAC 12,79q +0.8 m/s12,64
12 Dieter Stolzenbach PH 14,45q +0.7 m/s14,37
13 Victor van t Zelfde Typhoon 15,05 +0.7 m/s14,73
14 Finn Keasberry Typhoon 15,11 +0.8 m/s15,30
Jared Broers AV Hera DNS 12,59
Alexander ...derikhoff Altis DNS 12,63
Robin van Kooij PAC DNS 12,29

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Jasper Oele PAC 12,25Q -0.9 m/s11,96
2 Olario Kartodimedjo PAC 12,38q -0.9 m/s12,30
3 Luca Hellings Typhoon 12,42Q +0.8 m/s12,52
4 Thom Kortenoever Typhoon 12,44q -0.9 m/s12,51
5 Taron Punt PAC 12,67q +0.8 m/s12,79
5 Stan Buddingh' Typhoon 12,67q -0.9 m/s12,57
7 Justin Sluijter Typhoon 12,71 +0.8 m/s12,54
8 Ruiz Lodder Typhoon 12,72 -0.9 m/s12,61
9 Dieter Stolzenbach PH 14,79 -0.9 m/s14,45
Tim Beune Altis DNS 12,76
Mark van der Linden Haag DNS 12,13
Thijs de Wild Typhoon DNS 12,28

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Jasper Oele PAC 12,01 +0.9 m/s12,25
2 Olario Kartodimedjo PAC 12,27 +0.9 m/s12,38
3 Thom Kortenoever Typhoon 12,45 +0.9 m/s12,44
4 Luca Hellings Typhoon 12,53 +0.9 m/s12,42
5 Taron Punt PAC 13,08 +0.9 m/s12,67
Stan Buddingh' Typhoon DNS 12,67

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tjebbe Hemler PAC 2:18,49 2:21,00

Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Jared Broers AV Hera 14,07Q +1.5 m/s14,60
2 Yoram Vriezen GACH 14,19Q +1.7 m/s14,51
3 Gianni Brunken AV Sprint 14,63q +1.5 m/s14,52
4 Quinten Wormer Haag 15,32q +1.5 m/s15,44
5 Stijn Hendriks Scorpio 15,35q +1.7 m/s14,67
6 Niels van Weesep PAC 15,44q +1.5 m/s15,50
7 Tim Beune Altis 16,09 +1.7 m/s16,29
8 Luca Hellings Typhoon 16,77 +1.5 m/s17,38
9 Justin Sluijter Typhoon 16,89 +1.7 m/s16,85
10 Ronin van der Holst PAC 17,05 +1.5 m/s17,54
11 Menno Weeda Fortius 18,81 +1.7 m/s19,58

Uitslagen 100 meter horden finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Yoram Vriezen GACH 14,20 +1.5 m/s14,19
2 Gianni Brunken AV Sprint 14,34 +1.5 m/s14,63
3 Stijn Hendriks Scorpio 14,50 +1.5 m/s15,35
4 Niels van Weesep PAC 15,28 +1.5 m/s15,44
5 Quinten Wormer Haag 15,65 +1.5 m/s15,32
Jared Broers AV Hera DNF 14,07

Uitslagen 300 meter horden Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Rens de Graauw PH 42,59 43,33
2 Stan Atsma HLLS 42,74 46,75
3 Yoram Vriezen GACH 42,76 46,84
4 Stan Buddingh' Typhoon 44,02 45,56
5 Stijn Hendriks Scorpio 45,16 47,00
6 Bjorn Hulsebos VAV 45,47 50,00
7 Niels van Weesep PAC 46,17 44,43
8 Thom Kortenoever Typhoon 46,57 46,00
9 Enrique van Velzen PAC 48,22 46,00
Luca Hellings Typhoon DNS 1:08,45

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 13,94 14,97 15,18 X 15,18 15,28
2 Rens de Graauw PH 12,67 13,06 12,87 11,85 13,06 13,71
3 Robin van Kooij PAC 10,80 10,85 11,36 11,45 11,45 11,65
4 Taron Punt PAC X 11,24 X X 11,24 ---
5 Enrique van Velzen PAC 8,91 10,43 10,54 10,25 10,54 10,96
6 Quinten Wormer Haag 10,07 X 8,64 8,28 10,07 9,30
7 Justin Sluijter Typhoon 8,96 X 9,24 X 9,24 11,85
8 Finn Keasberry Typhoon 5,29 6,08 5,09 5,28 6,08 6,23

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 48,72 48,55 48,68 50,36 50,36 55,17
2 Yoram Vriezen GACH 38,23 39,20 42,60 43,92 43,92 42,15
3 Rens de Graauw PH 42,08 41,48 43,32 40,11 43,32 40,51
4 Benjamin ...bbelstein PH 40,51 42,08 40,32 37,98 42,08 41,21
5 Jeremy van Zutven PH 34,66 34,03 37,51 X 37,51 39,29
6 Bjorn Hulsebos VAV 37,19 35,62 36,45 32,18 37,19 34,98
7 Luca Hellings Typhoon 36,65 37,12 31,13 34,98 37,12 23,09
8 Ruiz Lodder Typhoon 34,47 X X X 34,47 34,85
9 Robin van Kooij PAC 31,28 32,20 34,21 34,39 34,39 32,63
10 Daniel vd Poel AV Phoenix 33,00 27,26 28,65 28,71 33,00 31,91
11 Taron Punt PAC 19,53 X 23,30 17,64 23,30 20,99

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Jasper Oele PAC 3,43 3,40
2 Florian Vriezen GACH 2,53 ---
2 Jeremy van Zutven PH 2,53 2,35
4 Yuma van Dijkhuizen Fortius 2,33 2,40
5 Rico Timmermans PH 2,13 2,25
6 Dieter Stolzenbach PH 1,93 1,95

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Jeremy van Zutven PH 5,51 5,56 5,44 - 5,56 +0.0 m/s5,56
2 Stan Buddingh' Typhoon 5,20 5,28 - 5,23 5,28 +0.0 m/s5,21
3 Thom Kortenoever Typhoon 5,16 5,15 5,22 5,18 5,22 +0.0 m/s5,15
4 Kaj de Jong AV Statina 5,12 4,76 5,02 5,06 5,12 +0.0 m/s5,65
5 Bjorn Hulsebos VAV 5,03 4,99 4,96 - 5,03 +0.0 m/s5,05
6 Luca Hellings Typhoon 4,50 4,28 4,55 4,43 4,55 +0.0 m/s4,48
7 Olario Kartodimedjo PAC 4,13 4,51 4,27 2,61 4,51 +0.0 m/s4,85
8 Ronin van der Holst PAC 4,04 3,77 3,54 3,36 4,04 +0.0 m/s4,44
9 Dieter Stolzenbach PH 3,38 4,03 3,81 4,03 4,03 +0.0 m/s4,41
Quinten Wormer Haag - - - - DNS 4,62