Uitslagen 41e Indoor Heerenveen

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 6,47 7,56 1330
2 Rody de Wolff HRRR 6,55 7,51 1315
3 Bas Portegijs DKEV 7,00 8,19 930
4 Boudewijn van Dijken AV Lionitas 7,55 8,95 547



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rody de Wolff HRRR 13,38 ---
2 Bas Portegijs DKEV 8,98 8,44
Wout Zijlstra HRRR DNS ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jasper Bruggeman De Gemzen 1,75 1,70



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 6,72 7,88 1125
2 Kristian Mos Heerenveen 6,81 7,94 1073
3 Dennis Jonker DKEV 6,96 8,12 965
4 Ruben Korte AV Lionitas 7,14 8,26 862
5 Bram Bijdevaate Start `78 7,21 8,26 839
6 Wesley Hoekstra Start `78 7,20 8,36 813
7 Sonay Yilmaz AV Lionitas 7,29 8,50 745
8 Jari Kouwen ACO 7,28 8,55 731
9 Joram Ganzevoort Heerenveen DNS DNS 0
9 Gerwin de Haan Heerenveen DNS DNS 0



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Dele Wilbrink Flevo Delta 10,78 ---
2 Sven Smeman AV Impala 10,71 ---
3 Scott Boon Flevo Delta 10,66 ---
4 Jari Kouwen ACO 9,57 9,79
5 Dennis Jonker DKEV 9,38 9,65
6 Peter Hoekstra Start `78 8,49 ---
Gerwin de Haan Heerenveen DNS 10,79



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 1,70 ---
2 Jari Kouwen ACO 1,65 1,68
3 Bram Bijdevaate Start `78 1,60 ---
4 Sven Smeman AV Impala 1,55 ---
5 Kristian Mos Heerenveen 1,50 1,55
6 Dele Wilbrink Flevo Delta 1,45 ---
6 Ruben Korte AV Lionitas 1,45 ---
8 Wesley Hoekstra Start `78 1,40 ---
Gerwin de Haan Heerenveen DNS 1,80



Jongens Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Marvens Je... Bruinsma Heerenveen 7,02 8,21 1434
2 Stefan de Vries Start `78 7,17 8,52 1329
3 Salim Elsafi Groningen 7,70 9,18 1073
4 Roel van Maanen AV NOP 8,01 9,31 984
5 Klaas-Jan ...osterbaan HRRR 8,20 9,53 908
6 Tjalling Risselada AV Athleta 8,24 9,69 874
7 Johan Polet AV Impala 8,87 10,29 669
8 Jarno Heeringa Heerenveen DNS DNS 0
8 Jurjen Dekker AV Impala DNS DNS 0
8 Julian Jansen AV NOP --- --- 0



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Roel van Maanen AV NOP 7,30 6,38
2 Johan Polet AV Impala 7,12 ---
3 Bram Slagter DOS 5,17 ---
4 Tjalling Risselada AV Athleta 4,99 ---
Jurjen Dekker AV Impala DNS ---
Julian Jansen AV NOP --- ---
Salim Elsafi Groningen --- ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Roel van Maanen AV NOP 1,40 1,40
2 Klaas-Jan ...osterbaan HRRR 1,35 ---
3 Tjalling Risselada AV Athleta 1,10 ---
3 Bram Slagter DOS 1,10 ---
Salim Elsafi Groningen --- ---



Jongens Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 6,96 8,14 1468
2 Jarin van der Kooi AV Impala 7,17 8,35 1366
3 Ingmar Bouwman ACO 7,18 8,46 1337
4 David Möhringer AV Hera 7,30 8,38 1324
5 Gilbert va...der Sluis Groningen 7,20 8,55 1312
6 Zhivaricio...Slijngard SPLS 7,42 8,71 1226
7 Jasper Kolnaar Groningen 7,56 8,72 1191
8 Sander Baas HAC `63 7,89 9,21 1025
9 Mohamed Drallo AV Lionitas DNS DNS 0



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jarin van der Kooi AV Impala 12,08 ---
2 Jorrit Hildebrand SPLS 11,24 11,17
3 Sander Baas HAC `63 10,36 ---
4 Youp Brouwer SPLS 10,24 9,98
5 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 9,58 ---
6 Owen Smidt AAC `61 9,56 10,00
7 David Möhringer AV Hera 8,87 ---
8 Wolter Nijmeijer Start `78 7,20 ---
9 Ingmar Bouwman ACO 7,11 6,60



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jorrit Hildebrand SPLS 1,65 1,70
2 Ingmar Bouwman ACO 1,55 1,64
3 David Möhringer AV Hera 1,45 ---
3 Jarin van der Kooi AV Impala 1,45 ---
3 Simon Gro...esseldijk AV PEC 1910 1,45 ---
3 Youp Brouwer SPLS 1,45 1,45
7 Zhivaricio...Slijngard SPLS 1,40 ---
7 Jasper Kolnaar Groningen 1,40 ---
Mohamed Drallo AV Lionitas DNS ---



Jongens Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Jeff Tesselaar AV Hera 7,48 8,75 1206
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 7,58 9,07 1121
3 Rutger Hoekstra AV Impala 7,69 9,05 1097
4 Rodamain Jansen Heerenveen 7,90 9,24 1019
5 Ruben Stam AV Rijssen 7,85 9,30 1018
6 Savinho Slijngard SPLS 7,94 9,31 999
7 Joël Hoeve SPLS 8,14 9,39 944
8 Luc de Vries Spartacus 8,15 9,40 940
9 Thijs van ...wershaven DVTR 8,14 9,49 927
10 Brend Baak Flevo Delta 8,15 9,47 926
11 Stef de Jong SAV 8,28 9,60 881
12 Justin Boes Spartacus 8,44 9,74 828
13 Jos Jongsma AV Impala 8,39 9,80 826
14 Julian Vries Heerenveen 8,45 9,80 815
14 Daan Bijdevaate Start `78 8,51 9,74 815
16 Florian va...er Dussen AV Impala 8,47 9,79 813
17 Joas de Jong AV Impala 8,39 9,92 808
18 Jort Rodenburg SV Veendam 8,51 10,07 763
18 Mark Terpstra 's-Gravenzande 8,55 10,01 763
20 Yannick Jong SAV 8,67 9,94 755
21 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 8,71 10,24 701
22 Jurjen Westra Heerenveen 8,82 10,39 662
23 Johan de Vries Heerenveen 9,04 10,44 619
24 Bas Tot SV Noordkop 9,21 10,46 588
25 Jesse Huigen SV Noordkop 9,54 10,73 503
26 Bjorn Rinsma AV Impala DNS 9,85 401
27 Diego Bodewes Fivelstreek DNS 21,72 0
27 René Schultinga Heerenveen DNS DNS 0
27 Sam Bouw AV PEC 1910 DNS DNS 0
27 Merlijn Bosman SAV DNS DNS 0



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Justin Boes Spartacus 8,30 ---
2 Jeff Tesselaar AV Hera 8,28 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 8,28 ---
4 Erick Könst AV Haarlem 8,24 8,18
5 Brend Baak Flevo Delta 8,13 ---
6 Yannick Jong SAV 7,74 7,68
7 Stef de Jong SAV 7,41 ---
8 Rutger Hoekstra AV Impala 7,21 ---
9 Johan de Vries Heerenveen 6,75 ---
10 Luc de Vries Spartacus 6,71 ---
11 Thijs van ...wershaven DVTR 6,69 ---
12 Daan Bijdevaate Start `78 6,39 ---
13 Lucas Peereboom Heerenveen 6,26 ---
14 Dylan Adriaansen SV Noordkop 6,11 ---
15 Bjorn Rinsma AV Impala 6,01 ---
16 Jesse Huigen SV Noordkop 5,88 ---
17 Joël Hoeve SPLS 5,59 ---
18 Rodamain Jansen Heerenveen 5,46 ---
19 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 5,45 ---
20 Thijs Krul Groningen 5,33 ---
21 Florian va...er Dussen AV Impala 4,99 ---
22 Jort Rodenburg SV Veendam 4,74 ---
23 Jurjen Westra Heerenveen 4,58 ---
24 Diego Bodewes Fivelstreek 4,45 ---
25 Bas Tot SV Noordkop 4,31 ---
René Schultinga Heerenveen DNS ---
Merlijn Bosman SAV DNS 7,80
Sam Bouw AV PEC 1910 DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Jeff Tesselaar AV Hera 1,45 1,45
2 Erick Könst AV Haarlem 1,30 1,30
2 Brend Baak Flevo Delta 1,30 ---
2 Rutger Hoekstra AV Impala 1,30 ---
2 Gerbrand Bontekoe AV Impala 1,30 ---
2 Joas de Jong AV Impala 1,30 ---
7 Yannick Jong SAV 1,25 1,20
7 Joël Hoeve SPLS 1,25 ---
9 Kevin van ...Bovenkamp SV Noordkop 1,15 ---
9 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,15 ---
9 Julian Vries Heerenveen 1,15 ---
9 Florian va...er Dussen AV Impala 1,15 ---
9 Jos Jongsma AV Impala 1,15 ---
9 Bjorn Rinsma AV Impala 1,15 ---
9 Ruben Stam AV Rijssen 1,15 ---
9 Savinho Slijngard SPLS 1,15 ---
17 Thijs Krul Groningen 1,10 ---
17 Jort Rodenburg SV Veendam 1,10 ---
19 Rodamain Jansen Heerenveen 1,05 ---
19 Stef de Jong SAV 1,05 ---
21 Bas Tot SV Noordkop 1,00 ---
21 Jurjen Westra Heerenveen 1,00 ---
21 Thijs van ...wershaven DVTR 1,00 ---
21 Mark Terpstra 's-Gravenzande 1,00 ---
25 Jesse Huigen SV Noordkop 0,85 ---
Johan de Vries Heerenveen DNS ---
Lucas Peereboom Heerenveen DNS ---
René Schultinga Heerenveen DNS ---
Merlijn Bosman SAV DNS 1,35



Jongens Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,00 8,22 1436
2 Sil-chris de Jong Heerenveen 7,55 8,73 1194
3 Tijmen Jansen DKEV 7,64 8,90 1139
4 Geordy Witmond SPLS 7,62 9,01 1123
5 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 7,78 8,96 1095
6 Gideon M�hringer AV Hera 7,78 9,08 1075
7 Romke Wielstra AV NOP 7,87 9,14 1044
7 Sietse Kolnaar Groningen 7,80 9,21 1044
9 Lars Philipsen AV Hera 7,97 9,15 1021
10 Matthijs v... den Belt AV Rijssen 8,00 9,28 991
11 Jarno Zwart HRRR 8,00 9,44 963
12 Jarno Kuiper Start `78 8,05 9,43 953
13 Kjell de Groot Flevo Delta 8,17 9,35 945
14 Lennert Naeff Heerenveen 8,14 9,56 915
14 Damian de Vries Heerenveen 8,14 9,56 915
16 Joost van der Linden Groningen 8,15 9,58 909
17 Marco Baas HAC `63 8,32 9,50 890
18 Sjoerd de Haan SPLS 8,37 9,78 835
19 Teade Zijlstra HRRR 8,48 9,89 797
20 Lars Veldman HAC `63 8,74 10,35 682
21 Willem Jongsma AV Impala DNS DNS 0
21 Harm Jan Kootstra AV Impala DNS DNS 0
21 Thomas Beltman AV Rijssen DNS DNS 0
21 Frank Brok DOS DNS DNS 0



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 13,84 13,57
2 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 9,57 ---
3 Teade Zijlstra HRRR 8,86 ---
4 Tijmen Jansen DKEV 8,83 8,28
5 Lennert Naeff Heerenveen 7,73 7,15
6 Kjell de Groot Flevo Delta 7,60 ---
7 Jarno Kuiper Start `78 7,51 ---
8 Sjoerd de Haan SPLS 7,29 ---
9 Geordy Witmond SPLS 7,18 7,78
10 Sil-chris de Jong Heerenveen 6,77 ---
11 Lars Philipsen AV Hera 6,61 ---
12 Jarno Zwart HRRR 6,54 ---
Willem Jongsma AV Impala DNS ---
Thomas Beltman AV Rijssen DNS ---
Frank Brok DOS DNS ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lennert Naeff Heerenveen 1,35 1,40
1 Gideon M�hringer AV Hera 1,35 1,30
1 Kjell de Groot Flevo Delta 1,35 ---
1 Teade Zijlstra HRRR 1,35 ---
1 Frank Seppenwoolde AV Rijssen 1,35 ---
6 Sil-chris de Jong Heerenveen 1,25 ---
6 Romke Wielstra AV NOP 1,25 ---
6 Jarno Kuiper Start `78 1,25 ---
6 Joost van der Linden Groningen 1,25 11,50
6 Lars Veldman HAC `63 1,25 ---
6 Marco Baas HAC `63 1,25 ---
12 Harm Jan Kootstra AV Impala 1,20 ---
12 Geordy Witmond SPLS 1,20 1,25
12 Sjoerd de Haan SPLS 1,20 ---
15 Jarno Zwart HRRR 1,15 ---
16 Sietse Kolnaar Groningen 1,10 ---
Willem Jongsma AV Impala DNS ---
Thomas Beltman AV Rijssen DNS ---
Frank Brok DOS DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Mika van Mierlo Isala `96 9,34 7,44 1,30 1639
2 Laucas-Wil... Arntzen Fivelstreek 9,50 7,55 1,10 1472
3 Silvan Jansen AV NOP 9,78 6,32 1,10 1355
4 Quincy Koeten WRNG 9,82 6,40 1,05 1315
5 Tim Tempelman SPLS 10,05 6,31 1,10 1310
6 Liam Kramer AV Impala 9,77 6,50 0,95 1256
7 Remco Bontekoe AV Impala 10,42 6,07 1,10 1242
8 Ziggy Veldman Heerenveen 10,26 5,41 1,00 1149
9 Ingmar Visser WRNG 10,17 5,15 1,00 1145
10 Maurits Meijerhof Fivelstreek 11,18 5,21 1,00 1013
11 Falko Schilstra HRRR 11,33 5,20 1,00 995
12 Allart Frensel Heerenveen 10,98 4,38 1,00 981
13 Cas van der Veen DKEV 11,09 4,47 1,00 973
14 Micah Hoekstra Fivelstreek 10,98 4,74 0,95 970
15 Natan Bikker Heerenveen 10,99 4,65 0,95 963
16 Kevin Mulder Fivelstreek 11,07 5,08 0,90 945
17 Jilke Oswald HRRR 10,08 6,43 DNS 898
18 Kaimby Nic... Bruinsma Heerenveen 11,62 4,50 0,80 766
19 Patrick Jansen Spartacus 12,33 4,92 0,85 756
20 Tijn Dekker Heerenveen 11,74 3,99 0,80 715
21 Marijn Wijkstra Heerenveen 12,97 4,58 0,85 670
22 Osman Kondeh Heerenveen 12,59 4,28 0,80 648
23 Harm Eitse...Wesseling Heerenveen 11,85 4,26 DNS 527
24 Bruce Boon Flevo Delta DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Senna Beuckens AV NOP 9,77 6,88 1,30 1535
2 Roel Wielstra AV NOP 10,04 6,95 1,30 1497
3 Hugo Stegeman Heerenveen 9,69 6,97 1,20 1480
3 Coen de Haan SPLS 9,86 8,27 1,15 1480
5 Mark Scholten AV Impala 9,18 6,17 1,15 1476
6 Twan Ligtenberg AV Rijssen 10,06 7,11 1,20 1430
7 Melle Ketellapper AV Lionitas 9,54 5,47 1,20 1413
8 Pjotr ter Doest AV Impala 10,19 6,46 1,25 1409
9 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen 10,30 8,70 1,10 1406
10 Marijn Piek AV Impala 9,91 5,45 1,25 1389
11 Max Swabedissen AV Rijssen 10,07 6,38 1,20 1385
12 Niek Kollé SV Noordkop 9,86 6,50 1,15 1381
13 Timon Hoeve SPLS 9,60 5,60 1,15 1368
14 Sander Reinders AV Lionitas 9,43 5,55 1,10 1365
15 Julian van den Belt AV Rijssen 9,70 5,69 1,15 1358
16 Thijs Jorritsma HRRR 10,47 4,85 1,30 1301
17 Nils Postma AV Impala 9,94 5,25 1,15 1290
18 Rutger Berends Heerenveen 10,22 6,17 1,10 1275
19 Rick Velkers Heerenveen 10,08 5,78 1,10 1274
20 Keyran Witmond SPLS 10,72 5,55 1,05 1132
21 Hidde Veenstra AV Impala 10,76 5,14 1,00 1062
22 Gernant Jans AAC `61 11,95 5,18 1,00 922
23 Jorrit ten Hoeve Heerenveen 11,29 3,78 1,00 897
24 Joran Eisses AAC `61 11,55 4,32 0,95 871
25 Roy Constant DKEV DNS 5,26 DNS 359
26 Jari Terra DKEV DNS DNS DNS 0
26 Ese Andela AV Impala DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Maikel Potkamp AV34 6,91 6,48 1,15 1451
2 Jarno van Daalen PAC 6,86 6,55 1,10 1438
3 Mike Berends AAC `61 7,18 5,80 1,05 1284
4 Wesley Boers Fivelstreek 7,27 4,53 1,15 1247
5 Jochem van Warmerdam SAV 7,16 4,81 0,95 1150
6 Jan Elsinga Heerenveen 7,21 4,62 0,95 1127
7 Jens Linnebank Heerenveen 7,40 4,10 1,05 1123
8 Silas Hoeve SPLS 7,18 4,33 0,95 1112
9 Olaf Langeslag Isala `96 7,47 5,72 0,90 1111
10 Davi Pfaff SPLS 7,42 4,87 0,95 1102
11 Ties Dantuma HRRR 7,62 4,85 1,00 1097
12 Kai Muisis AV34 7,46 4,82 0,90 1054
13 Morris Hulsman Heerenveen 7,62 3,91 1,00 1030
14 Andy Gielen SV Noordkop 7,88 3,90 1,05 1019
15 Ate Clobus AAC `61 7,70 4,77 0,90 1005
15 Ties van Leeuwen Groningen 7,94 5,40 0,90 1005
17 Steffen Spijksma HRRR 7,43 3,69 0,90 976
18 Edo Buitenwerf AV NOP 7,67 4,07 0,90 960
19 Lasse de Vries HRRR 7,76 4,66 0,85 950
20 Ruben Piek AV Impala 7,67 3,73 0,85 897
21 Hademar Hoornveld Heerenveen 7,92 3,35 0,90 858
22 Tim Meijer Heerenveen 8,57 4,14 0,95 853
23 Julian Keun Groningen 7,96 3,28 0,90 846
24 Darriën Depenbrock AV Jahn II 8,08 3,91 0,75 766
25 Wybren Dijkstra Heerenveen 9,15 4,00 0,80 653
26 Thomas Ruiter AV Impala 7,96 3,72 DNS 613
27 Rowen Kuiper AV Jahn II 10,28 3,67 0,75 460
28 Thomas de Kimpe Isala `96 8,91 DNS DNS 219
29 Simon de Greef Groningen DNS DNS DNS 0
29 Stefan de Boer HAC `63 DNS DNS DNS 0
29 Damian Helder HAC `63 DNS DNS DNS 0
29 Daan Beute Isala `96 DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Marne van der Kooi AV Impala 7,52 5,23 1,05 1180
2 Tycho De Vries SPLS 7,58 5,15 0,95 1090
3 Ruben Eefting HAC `63 7,57 4,94 0,90 1041
4 Josse Kampen Isala `96 7,42 4,35 0,90 1028
5 Pelle Fran...der Woude Heerenveen 7,87 4,27 0,95 975
6 Kosta Karathanasios Heerenveen 8,31 4,51 0,95 920
7 Rienk Loonstra AV Impala 8,19 4,05 0,95 905
8 Joran Sterenborg AV Jahn II 7,88 4,14 0,85 889
9 Joran van Boven Isala `96 8,18 4,17 0,75 769
10 Bas ter Steege Groningen 8,23 3,53 0,80 749
11 Andes van Os AV Impala 8,41 3,49 0,80 717
12 Sylvian van Dijk Isala `96 9,08 3,58 0,80 630
13 Pim de Vos HAC `63 8,48 3,25 0,65 577
14 Ties Kramer Heerenveen 9,27 3,71 0,65 505
15 Quintijn Jansma Heerenveen 9,10 2,50 0,75 495



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mM-balHoogPunten totaal
1 Jasper Hegeman AV NOP 7,70 4,50 0,90 986
2 Lars Hansman Isala `96 7,88 4,08 0,95 960
3 Thomas Berends AAC `61 8,03 3,77 0,85 837
4 Zeb Tesselaar AV Hera 8,31 3,47 0,75 694
5 Marten Hofstra Spartacus 8,45 3,44 0,75 670
6 Olav Clobus AAC `61 8,98 2,93 0,85 624
7 Thijs Wiersma Heerenveen 8,27 2,69 0,65 560
8 Patrick Duiveman Isala `96 9,34 2,80 0,70 455
9 Fin Muisis AV34 9,81 2,71 0,55 282
10 Melle Kroon Isala `96 10,30 2,20 0,55 180



Masters mannen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Herman Jansen DKEV 7,30 8,43 761
2 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,12 9,45 273
3 Wieger Gij...Klijnstra Heerenveen 9,41 10,73 0
3 Spikey Spike Heerenveen DNS 13,34 0



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Paul Wolters AV Impala 11,37 9,73
2 Herman Jansen DKEV 9,76 10,00
3 Fokke Draaijer AV Lionitas 8,54 ---
4 Sjouke Nauta AV Lionitas 8,16 ---



Masters mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
Herman Jansen DKEV DNS 1,60
Sjouke Nauta AV Lionitas DNS ---
Fokke Draaijer AV Lionitas DNS ---



Masters vrouwen - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Marjolijn Jongens Start `78 8,07 9,51 781
2 Deborah Peter AV Lionitas 8,09 9,57 763
3 Natalie Heinen Start `78 DNS DNS 0



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
Mirjam Aberkrom AV Edam DNS 12,29



Masters vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marjolijn Jongens Start `78 1,40 ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Shanice Atalay Heerenveen 7,62 8,95 1027
2 Iris Hoedemaker AV Lionitas 7,58 DQ 518



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Shanice Atalay Heerenveen 7,43 7,43
2 Geesje Nijmeijer Start `78 5,41 ---



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Shanice Atalay Heerenveen 1,20 ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Lisanne Brouwer SPLS 7,20 8,39 1295
2 Merel Sinnige SAV 7,21 8,41 1286
3 LISA MUIZER AV Lionitas 7,32 8,67 1184
4 Lisa Withagen SPWS 7,46 8,69 1137
5 Juliette Bruin WRNG 7,55 8,82 1078
6 Nienke Streekstra SPLS 7,58 8,84 1065
7 Amarins Joustra HRRR 7,66 8,95 1016
8 Marije Vlasblom AV Impala 7,91 9,14 904
9 Inge Portegijs DKEV 8,68 10,22 497
10 Anneke Kootstra AV Impala DNS DNS 0



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Caitlin Ketting SAV 11,76 11,47
2 Robin Post WRNG 11,04 10,03
3 Lisanne Brouwer SPLS 10,40 10,34
4 Gyloniah Slijngard SPLS 9,11 ---
5 Laura Leyen DKEV 8,64 7,99
6 Lisa Withagen SPWS 8,56 ---
7 Marije Vlasblom AV Impala 8,21 ---
8 Amarins Joustra HRRR 7,84 ---
9 Inge Portegijs DKEV 7,48 7,37
Katinka Zijlstra HRRR DNS ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nienke Streekstra SPLS 1,50 ---
2 Merel Sinnige SAV 1,45 1,47
2 Lisanne Brouwer SPLS 1,45 1,50
4 Juliette Bruin WRNG 1,40 1,50
5 Laura Leyen DKEV 1,35 1,40
5 Amarins Joustra HRRR 1,35 ---
5 Marije Vlasblom AV Impala 1,35 ---



Meisjes Junior C1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Nikki Boon Flevo Delta 7,40 8,69 1237
2 Cicely Sille AV Lionitas 7,55 8,63 1212
3 Kirsten Kuipers SPLS 7,45 8,77 1208
4 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 7,49 8,86 1182
5 Terri Talan Heerenveen 7,60 8,85 1158
6 Ilka Blankenstijn Heerenveen 7,70 9,04 1099
7 Nienke de Boer AV PEC 1910 7,83 9,28 1027
8 Maureen Ploeg Groningen 7,98 9,15 1019
9 Jildou Peeters AV Lionitas 7,95 9,33 993
10 Shauna Co... Dongeren SAV 8,04 9,33 974
11 Danique Louwsma Heerenveen 7,99 9,48 958
12 Rebekka Jonkman HAC `63 8,04 9,44 955
13 Gytte van Hoeven Heerenveen 8,20 9,32 944
14 Rachel de Boer AV PEC 1910 8,08 9,48 940
15 Kayleigh Hammink AAV SISU 8,11 9,45 939
16 Alisia Bruin WRNG 8,13 9,47 928
17 Shanice Wortel AV Lionitas 8,19 9,43 927
18 Lieke Markink AV PEC 1910 8,19 9,46 920
19 Amerins Ypma ACO 8,61 9,77 792
20 Silke Hoekstra HRRR 8,41 10,05 783
21 Bloeme de Boer WRNG 8,59 9,96 765
22 Marit Lebbink WRNG 8,71 10,24 701
23 Marloes van Doeveren SAV 8,81 10,66 627
24 Samantha Hiemstra WRNG 9,25 10,60 564
25 Diede van der Meer Flevo Delta DNS 8,93 562



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nikki Boon Flevo Delta 10,75 ---
2 Anne-Karlijn Mos Heerenveen 9,43 9,88
3 Daphne Snijder HRRR 9,25 ---
4 Terri Talan Heerenveen 8,94 ---
5 Aniska Sinnige SAV 8,86 ---
6 Cicely Sille AV Lionitas 8,64 ---
7 Amerins Ypma ACO 8,11 10,32
8 Esmee van de Guchte AV NOP 7,76 ---
9 Ilka Blankenstijn Heerenveen 7,74 ---
10 Mirte Jansen DKEV 7,70 7,70
11 Nienke de Boer AV PEC 1910 7,69 ---
12 Gytte van Hoeven Heerenveen 7,61 ---
13 Rachel de Boer AV PEC 1910 7,59 ---
14 Kayleigh Hammink AAV SISU 6,57 ---
15 Shanice Wortel AV Lionitas 6,51 ---
16 Kirsten Kuipers SPLS 6,47 ---
17 Jildou Peeters AV Lionitas 6,31 ---
18 Lieke Markink AV PEC 1910 6,26 ---
19 Shauna Co... Dongeren SAV 5,84 ---
20 Danique Louwsma Heerenveen 5,53 ---
21 Marit Lebbink WRNG 5,09 ---
22 Samantha Hiemstra WRNG 4,77 ---
23 Bloeme de Boer WRNG 4,36 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Diede van der Meer Flevo Delta 1,55 1,65
2 Esmee van de Guchte AV NOP 1,50 ---
3 Terri Talan Heerenveen 1,45 ---
3 Nikki Boon Flevo Delta 1,45 ---
3 Cicely Sille AV Lionitas 1,45 ---
6 Kayleigh Hammink AAV SISU 1,35 ---
6 Shanice Wortel AV Lionitas 1,35 ---
8 Ilka Blankenstijn Heerenveen 1,30 ---
8 Mirte Jansen DKEV 1,30 1,35
8 Alisia Bruin WRNG 1,30 1,30
8 Amerins Ypma ACO 1,30 1,45
8 Lieke Markink AV PEC 1910 1,30 ---
13 Aniska Sinnige SAV 1,25 ---
13 Shauna Co... Dongeren SAV 1,25 ---
15 Gytte van Hoeven Heerenveen 1,20 ---
15 Silke Hoekstra HRRR 1,20 ---
17 Danique Louwsma Heerenveen 1,15 ---
17 Samantha Hiemstra WRNG 1,15 ---
17 Marit Lebbink WRNG 1,15 ---
17 Bloeme de Boer WRNG 1,15 ---
21 Jildou Peeters AV Lionitas 1,10 ---



Meisjes Junior C2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Demi Berger Start `78 7,64 8,86 1147
2 Sanne van Drunen SPLS 7,76 8,93 1107
3 Mandy Zijlstra HRRR 7,93 9,29 1004
4 Daphne Linstra Fivelstreek 7,99 9,31 988
5 Leonie Wierenga SAV 8,00 9,31 986
6 Wendy Roks SPLS 8,27 9,52 896
7 Malou Eisen AV PEC 1910 8,73 10,41 674
8 Nynke Elgersma Heerenveen 9,23 10,44 589
9 Renske Zwolle Heerenveen DNS 9,05 537
10 Rosalie Tissingh Start `78 DNS 9,31 492
11 Eva Jordaan Groningen DNS DNS 0



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Rosalie Tissingh Start `78 9,99 ---
2 Demi Berger Start `78 9,17 ---
3 Sanne van Drunen SPLS 8,15 7,83
4 Nynke Elgersma Heerenveen 7,92 ---
5 Daphne Linstra Fivelstreek 7,74 ---
6 Wendy Roks SPLS 7,30 ---
7 Leonie Wierenga SAV 6,92 ---
8 Malou Eisen AV PEC 1910 5,94 ---
Renske Zwolle Heerenveen DNS ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Renske Zwolle Heerenveen 1,45 1,56
2 Leonie Wierenga SAV 1,40 ---
2 Sanne van Drunen SPLS 1,40 1,45
2 Demi Berger Start `78 1,40 ---
5 Wendy Roks SPLS 1,25 ---
6 Nynke Elgersma Heerenveen 1,20 1,15
Rosalie Tissingh Start `78 DNS ---



Meisjes Junior D1 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Maureen Louws AV NOP 7,52 8,82 1183
2 Denise Zanferrari AAC `61 7,65 8,96 1123
3 Sabrina Cruden Heerenveen 7,89 9,36 1000
4 Mette van der Meer Flevo Delta 7,95 9,31 997
5 Nikita Hammink AAV SISU 7,98 9,33 986
6 Floor Dijkstra AAC `61 8,22 9,37 930
7 Rozemarie Fokkema AAC `61 8,10 9,55 923
8 Danara Stoppels Groningen 8,13 9,54 918
9 Mette van Werven AV Impala 8,22 9,57 896
10 Irene Arntzen Fivelstreek 8,25 9,78 858
11 Anke Binnema Heerenveen 8,33 9,69 856
12 Brecht Frensel Heerenveen 8,36 9,70 850
13 Amber Mulder SPLS 8,48 9,78 815
14 Amber Slomp AAC `61 8,56 9,85 788
15 Inez van der Meulen AAV SISU 8,48 9,99 782
16 Ciara Cof... Dongeren SAV 8,66 9,84 773
17 Veronique Bruin WRNG 8,53 10,10 756
18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 9,19 10,81 545
19 Maartje Willegers Groningen 9,44 10,90 496
20 Joliek de Vries HRRR DNS DNS 0
20 Madelien Hogerhuis Spartacus DNS DNS 0
20 Floor Sietsema Spartacus DNS DNS 0
20 Chanel Opstal Start `78 DNS DNS 0
20 Natalja Duiveman Isala `96 DNS DNS 0



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Danara Stoppels Groningen 9,69 ---
2 Denise Zanferrari AAC `61 9,08 ---
3 Sabrina Cruden Heerenveen 8,55 ---
4 Rozemarie Fokkema AAC `61 8,32 8,04
5 Maureen Louws AV NOP 8,21 8,05
6 Nikita Hammink AAV SISU 7,93 ---
7 Anke Binnema Heerenveen 7,15 ---
8 Floor Dijkstra AAC `61 6,74 ---
9 Ciara Cof... Dongeren SAV 6,61 ---
10 Amber Mulder SPLS 6,39 ---
11 Irene Arntzen Fivelstreek 6,31 ---
12 Mette van Werven AV Impala 6,10 ---
13 Inez van der Meulen AAV SISU 5,89 ---
14 Amber Slomp AAC `61 5,76 ---
15 Brecht Frensel Heerenveen 5,73 ---
16 Maartje Willegers Groningen 5,01 ---
Madelien Hogerhuis Spartacus DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Maureen Louws AV NOP 1,35 1,30
1 Floor Dijkstra AAC `61 1,35 ---
1 Danara Stoppels Groningen 1,35 ---
4 Anke Binnema Heerenveen 1,30 ---
4 Denise Zanferrari AAC `61 1,30 ---
6 Sabrina Cruden Heerenveen 1,25 ---
6 Mette van der Meer Flevo Delta 1,25 1,30
8 Brecht Frensel Heerenveen 1,20 ---
8 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,20 1,25
10 Nikita Hammink AAV SISU 1,15 ---
10 Fiona de Vries AV Impala 1,15 ---
12 Irene Arntzen Fivelstreek 1,10 ---
12 Ciara Cof... Dongeren SAV 1,10 ---
12 Veronique Bruin WRNG 1,10 1,20
12 Amber Slomp AAC `61 1,10 ---
12 Amber Mulder SPLS 1,10 ---
17 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1,05 ---
17 Inez van der Meulen AAV SISU 1,05 ---
Joliek de Vries HRRR DNS ---
Madelien Hogerhuis Spartacus DNS ---
Floor Sietsema Spartacus DNS ---
Natalja Duiveman Isala `96 DNS ---



Meisjes Junior D2 - Meerkamp

# Naam 50m60mPunten totaal
1 Wies Kesting AAC `61 7,45 8,63 1235
2 Rikst Slot Heerenveen 7,61 8,71 1182
2 Kahlan Veen Heerenveen 7,53 8,81 1182
4 Suzan Plat AV PEC 1910 7,73 8,99 1102
5 Lianne Huisjes Groningen 7,76 8,99 1096
6 Marte van Duuren AV Athleta 7,79 9,12 1064
7 Rosa Kuin AV Hera 7,87 9,20 1033
8 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,96 9,20 1014
8 Tracy Johnson SV Veendam 7,90 9,27 1014
10 Sofie Dokter Groningen 8,05 9,26 983
11 Iris Nass AV PEC 1910 8,02 9,38 968
12 Silke van der Zwaag HRRR 8,20 9,25 957
13 Maaike Geerling HAC `63 8,15 9,52 919
14 Larissa Wubbolts HRRR 8,22 9,53 903
15 Melana Agricola SPLS 8,16 9,62 901
16 Chaira Valerius AV Impala 8,25 9,60 887
17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 8,26 9,61 883
18 Marrit Oosterbaan HRRR 8,31 9,57 880
19 Julia Eisen AV PEC 1910 8,26 9,65 877
20 Carmen. de Wolff HRRR 8,42 9,69 840
21 Kira Steijvers SPLS 8,50 9,99 778
22 Karlijn va...er Meeren HRRR 8,60 9,90 774
23 Isabeau Leegwater Groningen 8,61 9,96 761
24 Jits jente Bootsma Heerenveen 8,59 10,04 754
25 Iris Gils AV PEC 1910 8,66 10,02 745
26 Kara Zwagemaker SAV 8,69 10,16 718
27 Floor Overdiep Heerenveen 8,77 10,31 683
28 Hester Vlasblom AV Impala 8,91 10,20 675
29 Loïs Hilvers AV Impala 8,78 10,37 672
30 Frederieke Wolbers HRRR 9,14 10,41 607
31 Anna-Bo van der Wal AV Impala 9,26 10,71 548
32 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 9,27 499
33 Rosa Elsafi Groningen DNS 10,16 354
34 Ilse Martens Groningen DNS DNS 0



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 16,77 15,86
2 Rosa Kuin AV Hera 11,55 11,33
3 Rikst Slot Heerenveen 10,58 ---
4 Silke van der Zwaag HRRR 10,34 ---
5 Kara Zwagemaker SAV 10,05 ---
6 Kahlan Veen Heerenveen 9,46 ---
7 Marrit Oosterbaan HRRR 8,70 ---
8 Iris Nass AV PEC 1910 8,59 ---
9 Sofie Dokter Groningen 8,44 ---
10 Melana Agricola SPLS 8,36 7,83
11 Lianne Huisjes Groningen 8,24 ---
12 Suzan Plat AV PEC 1910 8,00 ---
13 Floor Overdiep Heerenveen 7,94 ---
14 Isabeau Leegwater Groningen 7,62 ---
15 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,45 ---
16 Carmen. de Wolff HRRR 7,18 7,95
17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 6,89 ---
18 Rosa Elsafi Groningen 6,83 ---
19 Hester Vlasblom AV Impala 6,81 ---
20 Tracy Johnson SV Veendam 6,78 ---
21 Larissa Wubbolts HRRR 6,76 ---
22 Kira Steijvers SPLS 6,66 ---
23 Jits jente Bootsma Heerenveen 6,65 ---
24 Chaira Valerius AV Impala 6,52 ---
25 Karlijn va...er Meeren HRRR 6,37 ---
26 Julia Eisen AV PEC 1910 6,14 ---
27 Iris Gils AV PEC 1910 5,91 ---
Ilse Martens Groningen DNS ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sofie Dokter Groningen 1,50 ---
2 Rikst Slot Heerenveen 1,35 ---
2 Kahlan Veen Heerenveen 1,35 ---
2 Marte van Duuren AV Athleta 1,35 ---
2 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,35 ---
2 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1,35 ---
2 Maaike Geerling HAC `63 1,35 ---
2 Tracy Johnson SV Veendam 1,35 ---
9 Floor Overdiep Heerenveen 1,30 ---
9 Marrit Oosterbaan HRRR 1,30 ---
9 Suzan Plat AV PEC 1910 1,30 ---
9 Iris Gils AV PEC 1910 1,30 ---
13 Rosa Kuin AV Hera 1,25 1,25
13 Larissa Wubbolts HRRR 1,25 ---
13 Kira Steijvers SPLS 1,25 ---
16 Kara Zwagemaker SAV 1,20 ---
16 Carmen. de Wolff HRRR 1,20 1,20
16 Silke van der Zwaag HRRR 1,20 ---
16 Julia Eisen AV PEC 1910 1,20 ---
16 Rosa Elsafi Groningen 1,20 ---
16 Isabeau Leegwater Groningen 1,20 ---
22 Jits jente Bootsma Heerenveen 1,15 ---
22 Chaira Valerius AV Impala 1,15 ---
22 Melana Agricola SPLS 1,15 1,30
25 Frederieke Wolbers HRRR 1,10 ---
25 Karlijn va...er Meeren HRRR 1,10 ---
27 Loïs Hilvers AV Impala 1,00 ---
Lianne Huisjes Groningen DNS ---
Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 1,25



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Damanja Reus SAV 9,80 6,61 1,10 1367
2 Lotte Slomp AAC `61 10,17 5,81 1,05 1225
3 Femke Yska HRRR 10,08 4,71 1,10 1203
4 Tess Jaarsma HRRR 9,91 3,93 1,10 1172
5 Isis van der Velden Heerenveen 10,19 5,48 1,00 1164
6 Julia van der Meulen AAV SISU 10,14 4,74 1,05 1159
7 Kim Otten Heerenveen 10,10 5,55 0,95 1147
8 Renske Drenten AV Lionitas 10,76 5,30 1,05 1109
9 Anna-Romé...der Spoel SV Veendam 10,77 5,77 1,00 1102
10 Jildou Binnema Heerenveen 10,54 4,55 1,05 1088
11 Iven ten Caat HAC `63 10,33 4,25 1,00 1059
12 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,65 4,86 1,00 1058
13 Leah Jellema Heerenveen 10,34 4,18 1,00 1052
14 Sanne Lahuis AAC `61 10,55 5,00 0,95 1045
15 Hayat Askar Heerenveen 11,33 4,96 1,05 1015
16 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,07 3,51 0,95 1004
17 Marit Bouwman ACO 10,54 4,24 0,95 992
18 Julia Rinsma AV Impala 10,86 4,22 1,00 984
19 Fleur de Vries AV Impala 11,26 4,77 1,00 973
20 Annamarijn... Ginneken HRRR 10,48 2,70 1,05 948
21 Sofie Dubbelboer SPWS 10,96 4,30 0,95 941
22 Lieke Geerling HAC `63 11,05 4,08 0,95 914
23 Elsemiek Faber Heerenveen 11,73 4,55 0,95 867
24 Emma Timmer AAC `61 11,55 3,49 1,00 843
25 Esmee de Vries SPWS 11,66 3,98 0,95 833
26 Tess Gerdes SPWS 11,26 4,20 0,85 822
27 Erica de Lange SPLS 11,64 3,14 0,95 768
28 Sophie Kuiken AV Lionitas 12,81 4,58 0,85 685
29 Amarins Loonstra AV Impala 12,21 3,07 0,85 626
30 Ruth Zijlstra Heerenveen DNS DNS 1,10 416
31 Kim Meijners Heerenveen DNS DNS DNS 0
31 Eline van Tuinen AV Lionitas DNS DNS DNS 0
31 Julia Hogerhuis Spartacus DNS DNS DNS 0
31 Renske Lolkema Groningen DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Esmee Douma SV Veendam 9,40 8,40 1,30 1680
2 Iris Oosterbaan HRRR 9,76 8,71 1,30 1636
3 Isa Kollé SV Noordkop 9,35 8,67 1,20 1630
4 Christel Philipsen AV Hera 9,34 8,04 1,15 1555
5 Brecht van der Vliet AV Impala 9,54 7,07 1,20 1511
6 Maureen Rekers AV Rijssen 9,53 6,05 1,25 1489
7 Naomi Wessels AV Rijssen 10,39 6,91 1,25 1406
8 Quimty de Vries Spartacus 10,19 7,03 1,10 1332
9 Noortje Huitema Groningen 9,93 5,50 1,10 1279
10 Bethe Siemonsma HRRR 10,43 6,10 1,15 1272
11 Eva Martens Groningen 10,91 7,06 1,15 1264
12 Karin Vlasblom AV Impala 10,26 5,70 1,10 1242
13 Lisanne de Haan Heerenveen 10,70 5,63 1,15 1205
14 Hellen Oude Weme Groningen 10,21 5,86 1,00 1184
15 Femke Hofstra Spartacus 10,50 4,34 1,15 1145
16 Marit Staal Heerenveen 10,09 4,81 1,00 1133
17 Lotte Nijkamp AV Rijssen 10,49 5,63 1,00 1131
18 Floor Groenewold Fivelstreek 10,70 5,31 1,05 1118
18 Marrit de Haan Heerenveen 10,73 5,37 1,05 1118
20 Roos van Ginneken HRRR 10,61 4,66 1,05 1087
21 Cindy Smit AV Hera 11,40 5,23 1,10 1062
22 Elin Slagt AAC `61 10,28 3,12 1,10 1050
23 Noa Tilkema AV Impala 11,01 4,32 1,10 1046
24 Maaike Kramer Heerenveen 11,84 5,23 1,15 1041
25 Tara Koomen SAV 10,78 3,67 1,10 1027
26 Julia Welvering Groningen 10,93 4,09 1,00 965
27 Carian Buisman Groningen 11,86 5,49 1,00 953
28 Caithlin Kootstra DOS 11,21 3,65 1,00 896
29 Berber Mar...der Woude Heerenveen 11,59 4,13 0,90 815
30 Cherry Bodewes Fivelstreek 11,59 2,87 0,80 640
31 Nikita Nie Groningen DNS DNS 1,00 342
32 Ingrid Koster AV Aquilo DNS DNS DNS 0
32 Romée de Best HRRR DNS DNS DNS 0
32 Esmay de Jonge AV Lionitas DNS DNS DNS 0
32 Eline Ruige AV Lionitas DNS DNS DNS 0
32 Annika van Breeden Spartacus DNS DNS DNS 0
32 Mila Oosting Groningen DNS DNS DNS 0
32 Amira Ennaassi SV Noordkop DNS DNS DNS 0
32 Gitte Gardien SV Veendam DNS DNS DNS 0
32 Mirthe Kanninga SV Veendam DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
1 Yara de Boer HRRR 6,93 5,56 1,20 1434
2 Evi Falkena Flevo Delta 7,27 4,17 1,00 1118
3 Celena Knol Isala `96 7,30 3,94 0,95 1059
4 Nynke Rijpma HRRR 7,27 3,60 0,95 1038
5 Aniek Vreeling HRRR 7,24 3,60 0,90 1007
6 Mayke Ruige AV Lionitas 7,52 4,19 0,90 997
7 Celine Dijkstra AAC `61 7,32 4,00 0,85 985
8 Kyla Koops Heerenveen 7,96 4,03 1,00 979
9 Nina van Halen DOS 7,45 3,59 0,90 964
10 Milou Karssies HAC `63 7,80 3,74 0,95 947
11 Julia de Jager AV Lionitas 7,63 3,70 0,90 938
12 Anouschka Sleutel SV Veendam 7,93 3,82 0,95 932
13 Martje ter Doest AV Impala 7,69 4,22 0,85 930
14 Vera Kruis AV NOP 7,74 3,60 0,85 873
15 Anke Hoekstra AV Impala 7,90 3,38 0,85 827
15 Annika Brummer AV Lionitas 7,96 3,95 0,80 827
17 Helen de Vries SV Veendam 7,71 2,61 0,80 758
18