• Meerkamp
  • Meerkamp - 50m
  • Meerkamp - 60m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D2

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Wies Kesting AAC `61 7,45 8,63 1235
    2 Rikst Slot Heerenveen 7,61 8,71 1182
    2 Kahlan Veen Heerenveen 7,53 8,81 1182
    4 Suzan Plat AV PEC 1910 7,73 8,99 1102
    5 Lianne Huisjes Groningen 7,76 8,99 1096
    6 Marte van Duuren AV Athleta 7,79 9,12 1064
    7 Rosa Kuin AV Hera 7,87 9,20 1033
    8 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,96 9,20 1014
    8 Tracy Johnson SV Veendam 7,90 9,27 1014
    10 Sofie Dokter Groningen 8,05 9,26 983
    11 Iris Nass AV PEC 1910 8,02 9,38 968
    12 Silke van der Zwaag HRRR 8,20 9,25 957
    13 Maaike Geerling HAC `63 8,15 9,52 919
    14 Larissa Wubbolts HRRR 8,22 9,53 903
    15 Melana Agricola SPLS 8,16 9,62 901
    16 Chaira Valerius AV Impala 8,25 9,60 887
    17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 8,26 9,61 883
    18 Marrit Oosterbaan HRRR 8,31 9,57 880
    19 Julia Eisen AV PEC 1910 8,26 9,65 877
    20 Carmen. de Wolff HRRR 8,42 9,69 840
    21 Kira Steijvers SPLS 8,50 9,99 778
    22 Karlijn va...er Meeren HRRR 8,60 9,90 774
    23 Isabeau Leegwater Groningen 8,61 9,96 761
    24 Jits jente Bootsma Heerenveen 8,59 10,04 754
    25 Iris Gils AV PEC 1910 8,66 10,02 745
    26 Kara Zwagemaker SAV 8,69 10,16 718
    27 Floor Overdiep Heerenveen 8,77 10,31 683
    28 Hester Vlasblom AV Impala 8,91 10,20 675
    29 Loïs Hilvers AV Impala 8,78 10,37 672
    30 Frederieke Wolbers HRRR 9,14 10,41 607
    31 Anna-Bo van der Wal AV Impala 9,26 10,71 548
    32 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 9,27 499
    33 Rosa Elsafi Groningen DNS 10,16 354
    34 Ilse Martens Groningen DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Wies Kesting AAC `61 7,45 --- 615
    2 Kahlan Veen Heerenveen 7,53 --- 596
    3 Rikst Slot Heerenveen 7,61 --- 578
    4 Suzan Plat AV PEC 1910 7,73 --- 551
    5 Lianne Huisjes Groningen 7,76 --- 545
    6 Marte van Duuren AV Athleta 7,79 --- 538
    7 Rosa Kuin AV Hera 7,87 --- 521
    8 Tracy Johnson SV Veendam 7,90 --- 515
    9 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,96 --- 502
    10 Iris Nass AV PEC 1910 8,02 --- 490
    11 Sofie Dokter Groningen 8,05 --- 482
    12 Maaike Geerling HAC `63 8,15 --- 464
    13 Melana Agricola SPLS 8,16 --- 462
    14 Silke van der Zwaag HRRR 8,20 --- 454
    15 Larissa Wubbolts HRRR 8,22 --- 449
    16 Chaira Valerius AV Impala 8,25 --- 445
    17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 8,26 --- 443
    17 Julia Eisen AV PEC 1910 8,26 --- 443
    19 Marrit Oosterbaan HRRR 8,31 --- 433
    20 Carmen. de Wolff HRRR 8,42 7,85 413
    21 Kira Steijvers SPLS 8,50 --- 398
    22 Jits jente Bootsma Heerenveen 8,59 --- 382
    23 Karlijn va...er Meeren HRRR 8,60 --- 380
    24 Isabeau Leegwater Groningen 8,61 --- 378
    25 Iris Gils AV PEC 1910 8,66 --- 370
    26 Kara Zwagemaker SAV 8,69 --- 364
    27 Floor Overdiep Heerenveen 8,77 --- 351
    28 Loïs Hilvers AV Impala 8,78 --- 349
    29 Hester Vlasblom AV Impala 8,91 --- 327
    30 Frederieke Wolbers HRRR 9,14 --- 290
    31 Anna-Bo van der Wal AV Impala 9,26 --- 272
    Rosa Elsafi Groningen DNS --- 0
    Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 7,84 0
    Ilse Martens Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Wies Kesting AAC `61 8,63 --- 620
    2 Rikst Slot Heerenveen 8,71 --- 604
    3 Kahlan Veen Heerenveen 8,81 --- 586
    4 Suzan Plat AV PEC 1910 8,99 --- 551
    4 Lianne Huisjes Groningen 8,99 --- 551
    6 Marte van Duuren AV Athleta 9,12 --- 526
    7 Rosa Kuin AV Hera 9,20 9,35 512
    7 Minke Nijhuis AV PEC 1910 9,20 --- 512
    9 Silke van der Zwaag HRRR 9,25 --- 503
    10 Sofie Dokter Groningen 9,26 --- 501
    11 Sara Mina ...Khorzoghi Groningen 9,27 9,01 499
    11 Tracy Johnson SV Veendam 9,27 --- 499
    13 Iris Nass AV PEC 1910 9,38 --- 478
    14 Maaike Geerling HAC `63 9,52 --- 455
    15 Larissa Wubbolts HRRR 9,53 --- 454
    16 Marrit Oosterbaan HRRR 9,57 --- 447
    17 Chaira Valerius AV Impala 9,60 --- 442
    18 Elin Logtenberg AV PEC 1910 9,61 --- 440
    19 Melana Agricola SPLS 9,62 9,55 439
    20 Julia Eisen AV PEC 1910 9,65 --- 434
    21 Carmen. de Wolff HRRR 9,69 9,03 427
    22 Karlijn va...er Meeren HRRR 9,90 --- 394
    23 Isabeau Leegwater Groningen 9,96 --- 383
    24 Kira Steijvers SPLS 9,99 --- 380
    25 Iris Gils AV PEC 1910 10,02 --- 375
    26 Jits jente Bootsma Heerenveen 10,04 --- 372
    27 Kara Zwagemaker SAV 10,16 --- 354
    27 Rosa Elsafi Groningen 10,16 --- 354
    29 Hester Vlasblom AV Impala 10,20 --- 348
    30 Floor Overdiep Heerenveen 10,31 --- 332
    31 Loïs Hilvers AV Impala 10,37 --- 323
    32 Frederieke Wolbers HRRR 10,41 --- 317
    33 Anna-Bo van der Wal AV Impala 10,71 --- 276
    Ilse Martens Groningen DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Alida van Daalen PAC 16,77 15,86
    2 Rosa Kuin AV Hera 11,55 11,33
    3 Rikst Slot Heerenveen 10,58 ---
    4 Silke van der Zwaag HRRR 10,34 ---
    5 Kara Zwagemaker SAV 10,05 ---
    6 Kahlan Veen Heerenveen 9,46 ---
    7 Marrit Oosterbaan HRRR 8,70 ---
    8 Iris Nass AV PEC 1910 8,59 ---
    9 Sofie Dokter Groningen 8,44 ---
    10 Melana Agricola SPLS 8,36 7,83
    11 Lianne Huisjes Groningen 8,24 ---
    12 Suzan Plat AV PEC 1910 8,00 ---
    13 Floor Overdiep Heerenveen 7,94 ---
    14 Isabeau Leegwater Groningen 7,62 ---
    15 Minke Nijhuis AV PEC 1910 7,45 ---
    16 Carmen. de Wolff HRRR 7,18 7,95
    17 Elin Logtenberg AV PEC 1910 6,89 ---
    18 Rosa Elsafi Groningen 6,83 ---
    19 Hester Vlasblom AV Impala 6,81 ---
    20 Tracy Johnson SV Veendam 6,78 ---
    21 Larissa Wubbolts HRRR 6,76 ---
    22 Kira Steijvers SPLS 6,66 ---
    23 Jits jente Bootsma Heerenveen 6,65 ---
    24 Chaira Valerius AV Impala 6,52 ---
    25 Karlijn va...er Meeren HRRR 6,37 ---
    26 Julia Eisen AV PEC 1910 6,14 ---
    27 Iris Gils AV PEC 1910 5,91 ---
    Ilse Martens Groningen DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

    # Naam ResOBP
    1 Sofie Dokter Groningen 1,50 ---
    2 Rikst Slot Heerenveen 1,35 ---
    2 Kahlan Veen Heerenveen 1,35 ---
    2 Marte van Duuren AV Athleta 1,35 ---
    2 Elin Logtenberg AV PEC 1910 1,35 ---
    2 Minke Nijhuis AV PEC 1910 1,35 ---
    2 Maaike Geerling HAC `63 1,35 ---
    2 Tracy Johnson SV Veendam 1,35 ---
    9 Floor Overdiep Heerenveen 1,30 ---
    9 Marrit Oosterbaan HRRR 1,30 ---
    9 Suzan Plat AV PEC 1910 1,30 ---
    9 Iris Gils AV PEC 1910 1,30 ---
    13 Rosa Kuin AV Hera 1,25 1,25
    13 Larissa Wubbolts HRRR 1,25 ---
    13 Kira Steijvers SPLS 1,25 ---
    16 Kara Zwagemaker SAV 1,20 ---
    16 Carmen. de Wolff HRRR 1,20 1,20
    16 Silke van der Zwaag HRRR 1,20 ---
    16 Julia Eisen AV PEC 1910 1,20 ---
    16 Rosa Elsafi Groningen 1,20 ---
    16 Isabeau Leegwater Groningen 1,20 ---
    22 Jits jente Bootsma Heerenveen 1,15 ---
    22 Chaira Valerius AV Impala 1,15 ---
    22 Melana Agricola SPLS 1,15 1,30
    25 Frederieke Wolbers HRRR 1,10 ---
    25 Karlijn va...er Meeren HRRR 1,10 ---
    27 Loïs Hilvers AV Impala 1,00 ---
    Lianne Huisjes Groningen DNS ---
    Sara Mina ...Khorzoghi Groningen DNS 1,25