• Meerkamp
  • Meerkamp - 50m
  • Meerkamp - 60m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D1

    # Naam 50m60mPunten totaal
    1 Maureen Louws AV NOP 7,52 8,82 1183
    2 Denise Zanferrari AAC `61 7,65 8,96 1123
    3 Sabrina Cruden Heerenveen 7,89 9,36 1000
    4 Mette van der Meer Flevo Delta 7,95 9,31 997
    5 Nikita Hammink AAV SISU 7,98 9,33 986
    6 Floor Dijkstra AAC `61 8,22 9,37 930
    7 Rozemarie Fokkema AAC `61 8,10 9,55 923
    8 Danara Stoppels Groningen 8,13 9,54 918
    9 Mette van Werven AV Impala 8,22 9,57 896
    10 Irene Arntzen Fivelstreek 8,25 9,78 858
    11 Anke Binnema Heerenveen 8,33 9,69 856
    12 Brecht Frensel Heerenveen 8,36 9,70 850
    13 Amber Mulder SPLS 8,48 9,78 815
    14 Amber Slomp AAC `61 8,56 9,85 788
    15 Inez van der Meulen AAV SISU 8,48 9,99 782
    16 Ciara Cof... Dongeren SAV 8,66 9,84 773
    17 Veronique Bruin WRNG 8,53 10,10 756
    18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 9,19 10,81 545
    19 Maartje Willegers Groningen 9,44 10,90 496
    20 Joliek de Vries HRRR DNS DNS 0
    20 Madelien Hogerhuis Spartacus DNS DNS 0
    20 Floor Sietsema Spartacus DNS DNS 0
    20 Chanel Opstal Start `78 DNS DNS 0
    20 Natalja Duiveman Isala `96 DNS DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 50 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maureen Louws AV NOP 7,52 --- 599
    2 Denise Zanferrari AAC `61 7,65 --- 569
    3 Sabrina Cruden Heerenveen 7,89 --- 517
    4 Mette van der Meer Flevo Delta 7,95 --- 505
    5 Nikita Hammink AAV SISU 7,98 --- 498
    6 Rozemarie Fokkema AAC `61 8,10 8,09 474
    7 Danara Stoppels Groningen 8,13 --- 466
    8 Floor Dijkstra AAC `61 8,22 --- 449
    8 Mette van Werven AV Impala 8,22 --- 449
    10 Irene Arntzen Fivelstreek 8,25 --- 445
    11 Anke Binnema Heerenveen 8,33 --- 429
    12 Brecht Frensel Heerenveen 8,36 --- 424
    13 Inez van der Meulen AAV SISU 8,48 --- 402
    13 Amber Mulder SPLS 8,48 --- 402
    15 Veronique Bruin WRNG 8,53 --- 393
    16 Amber Slomp AAC `61 8,56 --- 387
    17 Ciara Cof... Dongeren SAV 8,66 --- 370
    18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 9,19 --- 282
    19 Maartje Willegers Groningen 9,44 --- 245
    Joliek de Vries HRRR DNS --- 0
    Madelien Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
    Floor Sietsema Spartacus DNS --- 0
    Chanel Opstal Start `78 DNS --- 0
    Natalja Duiveman Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maureen Louws AV NOP 8,82 9,08 584
    2 Denise Zanferrari AAC `61 8,96 --- 554
    3 Mette van der Meer Flevo Delta 9,31 9,02 492
    4 Nikita Hammink AAV SISU 9,33 --- 488
    5 Sabrina Cruden Heerenveen 9,36 --- 483
    6 Floor Dijkstra AAC `61 9,37 --- 481
    7 Danara Stoppels Groningen 9,54 --- 452
    8 Rozemarie Fokkema AAC `61 9,55 9,22 449
    9 Mette van Werven AV Impala 9,57 --- 447
    10 Anke Binnema Heerenveen 9,69 --- 427
    11 Brecht Frensel Heerenveen 9,70 --- 426
    12 Irene Arntzen Fivelstreek 9,78 --- 413
    12 Amber Mulder SPLS 9,78 --- 413
    14 Ciara Cof... Dongeren SAV 9,84 --- 403
    15 Amber Slomp AAC `61 9,85 --- 401
    16 Inez van der Meulen AAV SISU 9,99 --- 380
    17 Veronique Bruin WRNG 10,10 10,32 363
    18 Ylse Barkmeijer Heerenveen 10,81 --- 263
    19 Maartje Willegers Groningen 10,90 --- 251
    Joliek de Vries HRRR DNS --- 0
    Madelien Hogerhuis Spartacus DNS --- 0
    Floor Sietsema Spartacus DNS --- 0
    Chanel Opstal Start `78 DNS --- 0
    Natalja Duiveman Isala `96 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

    # Naam ResOBP
    1 Maureen Louws AV NOP 1,35 1,30
    1 Floor Dijkstra AAC `61 1,35 ---
    1 Danara Stoppels Groningen 1,35 ---
    4 Anke Binnema Heerenveen 1,30 ---
    4 Denise Zanferrari AAC `61 1,30 ---
    6 Sabrina Cruden Heerenveen 1,25 ---
    6 Mette van der Meer Flevo Delta 1,25 1,30
    8 Brecht Frensel Heerenveen 1,20 ---
    8 Rozemarie Fokkema AAC `61 1,20 1,25
    10 Nikita Hammink AAV SISU 1,15 ---
    10 Fiona de Vries AV Impala 1,15 ---
    12 Irene Arntzen Fivelstreek 1,10 ---
    12 Ciara Cof... Dongeren SAV 1,10 ---
    12 Veronique Bruin WRNG 1,10 1,20
    12 Amber Slomp AAC `61 1,10 ---
    12 Amber Mulder SPLS 1,10 ---
    17 Ylse Barkmeijer Heerenveen 1,05 ---
    17 Inez van der Meulen AAV SISU 1,05 ---
    Joliek de Vries HRRR DNS ---
    Madelien Hogerhuis Spartacus DNS ---
    Floor Sietsema Spartacus DNS ---
    Natalja Duiveman Isala `96 DNS ---