Uitslagen Sprintwedstrijd

Jongens Junior A - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jan Polman Nijmegen 11,63 -3.6 m/s11,43



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Mark Roosien AV Hylas 23,55 -3.5 m/s22,94



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Sem Verwey AV Hylas 50,86 51,00



Jongens Junior B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Jan Roelof Veyer Start `78 7,70 -1.4 m/s7,50
2 Lars Bos AV Hylas 8,08 -1.0 m/s8,54
3 Jens Oosterink AV Trias 8,11 -1.4 m/s8,20



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Jan Roelof Veyer Start `78 11,74 -3.6 m/s11,47
2 Lars Bos AV Hylas 12,86 -2.1 m/s12,87
3 Jens Oosterink AV Trias 13,33 -3.5 m/s12,74
4 Karsten de Roo AV Hylas 13,77 -2.1 m/s13,61



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Jan Roelof Veyer Start `78 23,91 -2.2 m/s24,34
2 Lars Bos AV Hylas 25,65 -2.2 m/s26,29
3 Karsten de Roo AV Hylas 27,81 -2.2 m/s26,00



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Luca van Diepen AV Hylas 54,63 54,15
2 Tom Hoogeboom AV NOVA 54,77 1:01,30



Masters Mannen - 60 meter

# Naam Categorie 60m OBP
1 Dennis de Groot HLLS M35 7,85 -1.4 m/s7,48
2 Arjan Lantink AV PEC 1910 M35 7,88 -1.4 m/s8,03
3 Geert van Keimpema AV Edam M50 8,13 -1.0 m/s9,31
4 Joris van Zoelen U-Track M45 8,29 -1.0 m/s8,30
5 Siddhi Imming AV Trias M35 8,87 -1.4 m/s7,90
Tjerk Vos SV Noordkop M60 DQ 8,28



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Categorie 100m OBP
1 Dennis de Groot HLLS M35 12,12 -3.6 m/s11,58
2 Arjan Lantink AV PEC 1910 M35 12,60 -3.5 m/s12,71
3 Richard van Delft GACH M45 12,82 -3.5 m/s12,00
4 Jordi Mim...ero Palop Haag M45 12,88 -3.5 m/s12,37
5 Geert van Keimpema AV Edam M50 13,10 -2.1 m/s13,07
6 Bas Hissink Muller Almere `81 M35 13,21 -2.1 m/s12,97
7 Joris van Zoelen U-Track M45 13,33 -2.1 m/s13,06
8 Siddhi Imming AV Trias M35 13,57 -3.5 m/s12,70
9 Arnjan Bakker AV Trias M55 14,17 -2.1 m/s13,34



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Categorie 200m OBP
1 Arjan Lantink AV PEC 1910 M35 24,88 -2.2 m/s25,91
2 Dennis de Groot HLLS M35 24,98 -3.5 m/s23,52
3 Richard van Delft GACH M45 25,42 -2.2 m/s24,50
4 Jordi Mim...ero Palop Haag M45 25,84 -2.2 m/s25,52
5 Geert van Keimpema AV Edam M50 26,42 -2.2 m/s26,28
6 Joris van Zoelen U-Track M45 26,61 -2.2 m/s25,96
7 Siddhi Imming AV Trias M35 27,28 -2.2 m/s26,10
8 Tjerk Vos SV Noordkop M60 27,29 -2.2 m/s26,13
9 Arnjan Bakker AV Trias M55 29,18 -2.7 m/s28,66



Masters Mannen - 400 meter

# Naam Categorie 400mOBP
1 Peter Jan Laverman AV Hylas M35 52,93 52,50
2 Ruben Alba Arias AV Hylas M35 54,14 52,50
3 Matthijs de Groot AV NOVA M35 57,76 55,84
4 Henk-Jan Dorgelo Isala `96 M40 1:00,58 1:01,21
5 Manfred Mooijer AV Edam M50 1:01,73 1:01,51
6 Siddhi Imming AV Trias M35 1:03,04 1:01,10
7 Stan Spangenberg Phanos M55 1:04,36 1:02,00
8 Arthur van Schaik AV Feniks M70 1:19,01 1:17,15



Masters Vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam Categorie 400mOBP
1 Greet Vrijbloed Isala `96 V60 1:10,32 1:11,42



Meisjes Junior B - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Xiorèse Romero AV Trias 8,41 -1.0 m/s9,30
2 Anna Hovinga AV Haarlem 8,88 -1.0 m/s8,86
3 Babs Koeman AV Haarlem 8,99 -1.0 m/s8,78
4 Sascha van Vliet AV Zaanland 9,16 -1.0 m/s8,60
5 Noa Claus AV Haarlem 9,41 -1.0 m/s9,29



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Marieke Moonen De Spartaan 13,52 -2.1 m/s12,96
2 Nina van Diepen AV Hylas 14,06 -3.6 m/s14,00
3 Anna Hovinga AV Haarlem 14,10 -2.1 m/s13,74
4 Melissa Havik AV Zaanland 14,37 -2.1 m/s13,54
5 Vera Hijlkema AV Haarlem 14,39 -3.6 m/s20,71
6 Babs Koeman AV Haarlem 14,59 -3.6 m/s14,05
7 Noa Claus AV Haarlem 15,08 -3.6 m/s16,00
8 Sascha van Vliet AV Zaanland 15,12 -3.6 m/s13,94
Mileen Bruinewoud Start `78 DNS 12,80



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Marieke Moonen De Spartaan 27,37 -2.9 m/s27,21
2 Nina van Diepen AV Hylas 28,24 -2.9 m/s28,00
3 Vera Hijlkema AV Haarlem 28,74 -2.7 m/s28,55
4 Babs Koeman AV Haarlem 28,99 -2.9 m/s28,46
5 Ilja Koelink AV Trias 29,38 -2.9 m/s28,04
Mileen Bruinewoud Start `78 DNS 26,85



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam 400mOBP
Maud van Beest AAV `36 DNS 1:00,33



Senioren mannen - 60 meter

# Naam 60m OBP
Sander Goldewijk SV Noordkop DQ 8,20



Senioren mannen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Tijmen de Hart AV Hylas 11,12 -3.6 m/s10,94
2 Paul van der Gragt AV Hylas 11,57 -3.6 m/s11,40
3 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,83 -3.6 m/s11,43
4 Julian Kunst AV Hylas 13,05 -3.5 m/s12,09
5 Sander Goldewijk SV Noordkop 13,52 -2.1 m/s13,37
Kars van der Gragt AV Hylas DNS 11,77



Senioren mannen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Tijmen de Hart AV Hylas 22,67 -3.5 m/s22,30
2 Paul van der Gragt AV Hylas 23,01 -3.5 m/s22,62
3 Bram Berkhout AV NOVA 23,92 -3.5 m/s23,09
4 Kevin van Grieken SV Noordkop 24,05 -3.5 m/s23,21



Senioren mannen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Bram Berkhout AV NOVA 51,67 50,24
2 Ronald Veldman AV 1923 56,24 56,66
3 Max Smit AAC 1:01,14 1:02,46
Emiel Mulder Hollandia DNS 1:03,00



Senioren vrouwen - 60 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Kimberly Alkemade PH 14,51 -2.1 m/s13,79
2 Jetske van Kampen AV Hylas 14,72 -3.6 m/s14,00



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Jetske van Kampen AV Hylas 29,12 -2.9 m/s28,00
2 Emma-Joy van Dorp AV Zaanland 29,19 -2.9 m/s28,38
3 Kimberly Alkemade PH 30,20 -2.7 m/s29,07
4 Brenda Calis AV Suomi 31,11 -2.7 m/s29,57
Daniëlle van Dorth AV Hylas DNS 30,00



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Nicole Berghouwer AV Trias 1:03,15 1:02,14
2 Daniëlle van Dorth AV Hylas 1:05,76 1:04,00
3 Laurien Bellens AV Hylas 1:07,04 1:05,00
4 Brenda Calis AV Suomi 1:07,93 1:06,59
5 Femke Klaver AV Hylas 1:11,38 1:09,02