• Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 15,09 1,61 9,17 26,02 5,36 29,99 2:35,71 4606
    2 Sophia Mulder AV34 16,01 1,61 10,42 27,42 4,67 32,81 2:26,05 4439
    3 Denice Jacobs Scopias 15,28 1,46 11,16 27,11 4,87 25,66 2:30,34 4299
    4 Fleur van der Linden AV Sprint 15,65 1,51 9,97 28,62 5,24 30,11 2:31,86 4275
    5 Tessa Smits AV Sprint 15,89 1,46 12,92 27,80 4,41 36,73 2:48,52 4164
    6 Floor Alessie AV Attila 16,39 1,61 10,83 29,27 4,87 37,62 2:54,44 4097
    7 Nina Franke PH 15,63 1,41 9,64 26,06 4,87 23,92 2:44,23 3992
    8 Maam de Ridder AV34 17,93 1,51 9,23 28,54 4,20 25,09 2:29,93 3629
    9 Hanna Ogink AV34 17,18 1,46 8,59 28,24 4,48 31,61 2:50,25 3594
    10 Jinke Prinsen AV Sprint 18,08 1,51 10,18 29,83 4,12 32,65 3:00,70 3369
    11 Evy van de...ildenberg GVAC 17,96 1,41 9,53 29,36 4,46 22,82 2:43,84 3332
    12 Anyk Warmerdam U-Track 17,73 1,51 7,77 29,18 4,42 21,78 2:46,65 3304
    13 Amber Fritse AV Passaat 18,20 1,46 10,02 30,24 4,34 30,32 3:00,37 3274
    14 Anniek Bloemers AV Sprint 18,67 1,36 9,67 31,01 4,08 32,70 2:48,16 3151
    15 Camilla Pieper AV34 17,63 1,41 10,95 30,27 4,45 NM 3:01,39 2873
    16 Sarah van der Stam AVGM 19,41 1,46 7,29 29,88 4,25 16,78 2:58,29 2752
    17 Maureen van Solinge U-Track 22,71 1,41 7,91 30,93 3,77 21,85 2:39,43 2611
    18 Fleur Koeling GVAC 21,24 1,11 8,48 29,41 4,18 18,01 2:36,88 2603
    19 Britt Marijnissen AV Sprint 16,48 1,36 8,53 28,44 DNS DNS DNS 2158
    20 Amber Aarssen AV Fortuna DNF 1,11 7,64 DNF 2,31 25,81 DNF 1018
    21 Eline van Wanrooij AVGM DNS DNS DNS DNF DNS NM DNS 0

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 15,09 -0.7 m/s15,21 830
    2 Denice Jacobs Scopias 15,28 -2.3 m/s--- 805
    3 Nina Franke PH 15,63 -0.7 m/s14,80 760
    4 Fleur van der Linden AV Sprint 15,65 -0.5 m/s--- 758
    5 Tessa Smits AV Sprint 15,89 -0.7 m/s15,37 728
    6 Sophia Mulder AV34 16,01 -0.7 m/s15,33 713
    7 Floor Alessie AV Attila 16,39 -0.7 m/s16,12 667
    8 Britt Marijnissen AV Sprint 16,48 -0.7 m/s15,80 657
    9 Hanna Ogink AV34 17,18 -2.3 m/s--- 576
    10 Camilla Pieper AV34 17,63 -2.3 m/s--- 527
    11 Anyk Warmerdam U-Track 17,73 -0.5 m/s17,50 517
    12 Maam de Ridder AV34 17,93 -2.3 m/s--- 496
    13 Evy van de...ildenberg GVAC 17,96 -0.5 m/s--- 493
    14 Jinke Prinsen AV Sprint 18,08 -2.3 m/s--- 480
    15 Amber Fritse AV Passaat 18,20 -0.5 m/s--- 468
    16 Anniek Bloemers AV Sprint 18,67 -0.7 m/s16,90 422
    17 Sarah van der Stam AVGM 19,41 -2.3 m/s--- 353
    18 Fleur Koeling GVAC 21,24 -2.3 m/s--- 207
    19 Maureen van Solinge U-Track 22,71 -0.5 m/s--- 116
    Eline van Wanrooij AVGM DNS --- 0
    Amber Aarssen AV Fortuna DNF 17,40 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 1,61 1,60 747
    1 Floor Alessie AV Attila 1,61 1,60 747
    1 Sophia Mulder AV34 1,61 1,65 747
    4 Anyk Warmerdam U-Track 1,51 1,50 632
    4 Jinke Prinsen AV Sprint 1,51 1,50 632
    4 Fleur van der Linden AV Sprint 1,51 --- 632
    4 Maam de Ridder AV34 1,51 1,50 632
    8 Amber Fritse AV Passaat 1,46 --- 577
    8 Sarah van der Stam AVGM 1,46 --- 577
    8 Tessa Smits AV Sprint 1,46 --- 577
    8 Denice Jacobs Scopias 1,46 --- 577
    8 Hanna Ogink AV34 1,46 --- 577
    13 Maureen van Solinge U-Track 1,41 --- 523
    13 Evy van de...ildenberg GVAC 1,41 1,45 523
    13 Nina Franke PH 1,41 1,40 523
    13 Camilla Pieper AV34 1,41 --- 523
    17 Britt Marijnissen AV Sprint 1,36 1,50 470
    17 Anniek Bloemers AV Sprint 1,36 1,37 470
    19 Amber Aarssen AV Fortuna 1,11 1,30 231
    19 Fleur Koeling GVAC 1,11 1,23 231
    Eline van Wanrooij AVGM DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Tessa Smits AV Sprint 12,92 12,68 722
    2 Denice Jacobs Scopias 11,16 --- 606
    3 Camilla Pieper AV34 10,95 --- 592
    4 Floor Alessie AV Attila 10,83 11,24 584
    5 Sophia Mulder AV34 10,42 11,31 557
    6 Jinke Prinsen AV Sprint 10,18 10,63 541
    7 Amber Fritse AV Passaat 10,02 --- 531
    8 Fleur van der Linden AV Sprint 9,97 --- 527
    9 Anniek Bloemers AV Sprint 9,67 10,80 508
    10 Nina Franke PH 9,64 9,85 506
    11 Evy van de...ildenberg GVAC 9,53 9,27 499
    12 Maam de Ridder AV34 9,23 8,98 479
    13 Yara Linnekamp HLLS 9,17 9,72 475
    14 Hanna Ogink AV34 8,59 --- 438
    15 Britt Marijnissen AV Sprint 8,53 9,07 434
    16 Fleur Koeling GVAC 8,48 7,90 430
    17 Maureen van Solinge U-Track 7,91 --- 394
    18 Anyk Warmerdam U-Track 7,77 8,00 385
    19 Amber Aarssen AV Fortuna 7,64 8,71 376
    20 Sarah van der Stam AVGM 7,29 --- 354
    Eline van Wanrooij AVGM DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS 26,02 -2.3 m/s25,75 795
    2 Nina Franke PH 26,06 -2.3 m/s26,17 792
    3 Denice Jacobs Scopias 27,11 -2.7 m/s--- 703
    4 Sophia Mulder AV34 27,42 -2.3 m/s26,80 677
    5 Tessa Smits AV Sprint 27,80 -2.3 m/s27,87 647
    6 Hanna Ogink AV34 28,24 -2.7 m/s--- 612
    7 Britt Marijnissen AV Sprint 28,44 -0.8 m/s30,00 597
    8 Maam de Ridder AV34 28,54 -2.7 m/s--- 589
    9 Fleur van der Linden AV Sprint 28,62 -2.5 m/s--- 583
    10 Anyk Warmerdam U-Track 29,18 -2.3 m/s28,50 541
    11 Floor Alessie AV Attila 29,27 -2.5 m/s--- 534
    12 Evy van de...ildenberg GVAC 29,36 -2.5 m/s--- 528
    13 Fleur Koeling GVAC 29,41 -2.3 m/s28,80 524
    14 Jinke Prinsen AV Sprint 29,83 -0.8 m/s29,74 494
    15 Sarah van der Stam AVGM 29,88 -2.7 m/s--- 491
    16 Amber Fritse AV Passaat 30,24 -2.5 m/s--- 465
    17 Camilla Pieper AV34 30,27 -2.7 m/s--- 463
    18 Maureen van Solinge U-Track 30,93 -0.8 m/s--- 419
    19 Anniek Bloemers AV Sprint 31,01 -0.8 m/s30,60 414
    Amber Aarssen AV Fortuna DNF 30,10 0
    Eline van Wanrooij AVGM DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
    1 Yara Linnekamp HLLS X 5,36 5,17 5,36 +0.0 m/s5,52 660
    2 Fleur van der Linden AV Sprint 5,15 5,02 5,24 5,24 +0.0 m/s--- 626
    3 Denice Jacobs Scopias 4,80 4,57 4,87 4,87 +0.0 m/s--- 524
    4 Nina Franke PH 4,32 4,54 4,87 4,87 +0.1 m/s4,65 524
    5 Floor Alessie AV Attila 4,87 X X 4,87 -0.1 m/s4,91 524
    6 Sophia Mulder AV34 4,67 4,67 -0.8 m/s5,30 472
    7 Hanna Ogink AV34 4,48 4,48 4,26 4,48 -1.9 m/s--- 423
    8 Evy van de...ildenberg GVAC 4,41 4,46 4,15 4,46 -1.9 m/s4,22 418
    9 Camilla Pieper AV34 4,35 4,45 X 4,45 -2.2 m/s--- 416
    10 Anyk Warmerdam U-Track 4,40 4,37 4,42 4,42 -1.8 m/s4,60 408
    11 Tessa Smits AV Sprint 4,41 4,41 +0.0 m/s--- 406
    12 Amber Fritse AV Passaat 4,34 3,97 4,00 4,34 -1.4 m/s--- 388
    13 Sarah van der Stam AVGM 4,17 4,25 4,23 4,25 -2.5 m/s--- 367
    14 Maam de Ridder AV34 3,27 4,20 4,19 4,20 +0.0 m/s4,42 355
    15 Fleur Koeling GVAC 3,26 4,18 3,95 4,18 -1.6 m/s4,22 350
    16 Jinke Prinsen AV Sprint 4,04 4,12 4,02 4,12 -2.2 m/s4,66 336
    17 Anniek Bloemers AV Sprint 4,08 3,93 4,08 4,08 -1.0 m/s4,38 326
    18 Maureen van Solinge U-Track 2,08 3,21 3,77 3,77 -1.3 m/s--- 257
    19 Amber Aarssen AV Fortuna 1,67 X 2,31 2,31 -1.8 m/s4,23 13
    Eline van Wanrooij AVGM - - - DNS --- 0
    Britt Marijnissen AV Sprint - - - DNS 4,60 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Floor Alessie AV Attila 37,62 37,62 36,32 622
    2 Tessa Smits AV Sprint 36,73 36,73 33,86 605
    3 Sophia Mulder AV34 32,81 32,81 34,61 530
    4 Anniek Bloemers AV Sprint 31,19 32,70 X 32,70 30,99 528
    5 Jinke Prinsen AV Sprint X 28,84 32,65 32,65 32,78 527
    6 Hanna Ogink AV34 31,61 31,61 --- 507
    7 Amber Fritse AV Passaat 30,32 27,17 X 30,32 --- 483
    8 Fleur van der Linden AV Sprint 30,11 30,11 --- 479
    9 Yara Linnekamp HLLS 29,99 29,99 28,43 476
    10 Amber Aarssen AV Fortuna 18,50 X 25,81 25,81 23,69 398
    11 Denice Jacobs Scopias 25,66 25,66 --- 395
    12 Maam de Ridder AV34 25,09 25,09 26,45 384
    13 Nina Franke PH 23,92 23,92 22,00 362
    14 Evy van de...ildenberg GVAC 15,66 19,58 22,82 22,82 18,33 341
    15 Maureen van Solinge U-Track 17,63 17,05 21,85 21,85 --- 323
    16 Anyk Warmerdam U-Track 17,00 20,78 21,78 21,78 22,00 322
    17 Fleur Koeling GVAC X 15,82 18,01 18,01 18,62 252
    18 Sarah van der Stam AVGM 16,78 16,19 14,82 16,78 --- 229
    Camilla Pieper AV34 X X X NM --- 0
    Britt Marijnissen AV Sprint - DNS 16,29 0
    Eline van Wanrooij AVGM NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp 800 meter Meisjes Junior B

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Sophia Mulder AV34 2:26,05 2:17,75 743
    2 Maam de Ridder AV34 2:29,93 2:36,10 694
    3 Denice Jacobs Scopias 2:30,34 --- 689
    4 Fleur van der Linden AV Sprint 2:31,86 --- 670
    5 Yara Linnekamp HLLS 2:35,71 2:34,71 623
    6 Fleur Koeling GVAC 2:36,88 2:25,00 609
    7 Maureen van Solinge U-Track 2:39,43 2:41,74 579
    8 Evy van de...ildenberg GVAC 2:43,84 2:30,90 530
    9 Nina Franke PH 2:44,23 2:36,00 525
    10 Anyk Warmerdam U-Track 2:46,65 2:45,00 499
    11 Anniek Bloemers AV Sprint 2:48,16 2:38,80 483
    12 Tessa Smits AV Sprint 2:48,52 --- 479
    13 Hanna Ogink AV34 2:50,25 --- 461
    14 Floor Alessie AV Attila 2:54,44 --- 419
    15 Sarah van der Stam AVGM 2:58,29 --- 381
    16 Amber Fritse AV Passaat 3:00,37 --- 362
    17 Jinke Prinsen AV Sprint 3:00,70 2:54,80 359
    18 Camilla Pieper AV34 3:01,39 --- 352
    Eline van Wanrooij AVGM DNS --- 0
    Britt Marijnissen AV Sprint DNS 2:35,50 0
    Amber Aarssen AV Fortuna DNF 2:27,30 0