Uitslagen Openingswedstrijd Leiden Atletiek junioren, senioren en masters

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Ard van der Putten Leiden 12,82 13,45 12,82 -0.8 m/s---
2 Teun de Leede Leiden 13,13 DNS 13,13 -0.8 m/s---



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Joshua Groen Leiden 25,80 25,09
2 Ard van der Putten Leiden 27,93 ---
Thomas Bovenberg Leiden DNS 26,00



Jongens Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Joshua Groen Leiden 39,48 40,07



Jongens Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Thomas Bovenberg Leiden 1:28,52 1:30,00



Jongens Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Koen Prud...van Reine Leiden 48,28 ---
2 Jesper Hout Leiden 42,18 ---
3 Ard van der Putten Leiden 41,19 ---



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tijmen Ottenheim Leiden 1,70 ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Thijmen Nouwens Leiden 12,47 DNS 12,47 -0.8 m/s---
2 Mateusz Wróblewicz Leiden 12,88 DNS 12,88 -0.8 m/s13,25
3 Levi Ari Pronk Leiden 12,91 DNS 12,91 -0.8 m/s---
4 Stach Van der Zeeuw Leiden 12,95 13,12 12,95 -0.8 m/s---
Maurits Dekker Leiden DNS DNS DNS ---



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pepijn Roth Leiden 24,80 -0.8 m/s25,17
2 Mateusz Wróblewicz Leiden 26,18 -0.8 m/s26,44
Maurits Dekker Leiden DNS ---



Jongens Junior B - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Pepijn Roth Leiden 40,64 ---
Aion van der Lecq Leiden DNS ---



Jongens Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Vincent Perquin Leiden 1:30,75 1:39,50
2 Sander van Elk Leiden 1:31,15 1:33,00
3 Aion van der Lecq Leiden 1:37,92 ---
4 Tim De Mooij Leiden 1:38,28 ---



Jongens Junior B - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Salle Wieringa Leiden 5:37,91 ---



Jongens Junior B - 110 meter horden

# Naam Res OBP
1 Coen Huizer Leiden 16,33 -0.6 m/s---
Maurits Dekker Leiden DNS ---



Jongens Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 58,57 ---
2 Coen Huizer Leiden 1:01,40 ---



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Coen Huizer Leiden 29,10 ---
2 Aion van der Lecq Leiden 26,54 ---



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Youko van der Blom Leiden 12,48 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Aion van der Lecq Leiden 33,48 ---
2 Thijmen Nouwens Leiden 32,54 ---
3 Stach Van der Zeeuw Leiden 25,64 ---
4 Salle Wieringa Leiden 22,64 ---



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Aion van der Lecq Leiden 1,50 ---



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stach Van der Zeeuw Leiden 2,60 ---



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Salle Wieringa Leiden 4,75 ---



Jongens Junior C1 - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Malik Dammada Leiden 13,32 13,59 13,32 +0.6 m/s---
2 Sep Mans Leiden 13,38 13,51 13,38 +0.6 m/s---
3 Quinten Stijger Leiden 14,03 14,46 14,03 +0.6 m/s---
4 Arthur Stoffels Leiden 14,35 14,64 14,35 -0.5 m/s---



Jongens Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Oppenhuizen Leiden 1:33,65 1:39,00
Malik Dammada Leiden DNS ---



Jongens Junior C1 - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - 100 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Guus Geelen Leiden 21,06 DNS 21,06 +0.3 m/s---
2 Daniël Marsman Leiden 21,64 21,98 21,64 +0.3 m/s---



Jongens Junior C1 - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C1 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Christiaan Molevelt Leiden 26,74 ---
Malik Dammada Leiden DNS ---



Jongens Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Malik Dammada Leiden 9,93 ---
2 Christiaan Molevelt Leiden 9,31 ---
3 Ruben Oppenhuizen Leiden 8,63 ---
4 Arthur Stoffels Leiden 6,61 ---
5 Daniël Marsman Leiden 6,07 ---



Jongens Junior C1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Malik Dammada Leiden 36,67 ---
2 Christiaan Molevelt Leiden 32,68 ---
3 Sep Mans Leiden 25,40 ---
4 Arthur Stoffels Leiden 12,96 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Guus Geelen Leiden 1,35 ---



Jongens Junior C1 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Quinten Stijger Leiden 1,80 ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ruben Oppenhuizen Leiden 4,59 ---
2 Quinten Stijger Leiden 3,91 ---
3 Guus Geelen Leiden 3,78 ---



Jongens Junior C2 - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Errolson Windster Leiden 13,21 13,43 13,21 +0.6 m/s---
2 Liam Timmerman Leiden 13,69 DNS 13,69 +0.6 m/s---
3 Jop Goekoop Leiden 14,59 14,65 14,59 -0.5 m/s---
4 Brazil Golden Leiden 16,01 16,46 16,01 -0.5 m/s---



Jongens Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Liam Timmerman Leiden 1:57,93 ---



Jongens Junior C2 - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - 100 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Jop Goekoop Leiden 18,16 DNS 18,16 +0.3 m/s---
2 Errolson Windster Leiden 19,21 19,24 19,21 +0.3 m/s---



Jongens Junior C2 - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Brazil Golden Leiden 1,20 ---



Jongens Junior C2 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Errolson Windster Leiden 5,12 ---
2 Jop Goekoop Leiden 4,42 ---
3 Brazil Golden Leiden 4,09 ---
4 Liam Timmerman Leiden 3,94 ---



Jongens Junior D1 - 80 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Stephen Schouten Leiden 12,83 11,30 11,30 -1.0 m/s---
2 Sander Ottenheim Leiden 12,53 12,67 12,53 -1.0 m/s---
3 Ingmar van Andel Leiden 12,59 12,86 12,59 -1.0 m/s---
4 Loek Mansvelder Leiden 12,64 12,88 12,64 -1.0 m/s---



Jongens Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Simon Krijger Leiden 2:15,10 ---
2 Max Aarts Leiden 2:15,75 ---



Jongens Junior D1 - 80 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Loek Mansvelder Leiden 15,56 15,90 15,56 -3.5 m/s---
2 Ingmar van Andel Leiden 16,51 16,52 16,51 -3.5 m/s---
3 Sander Ottenheim Leiden 16,64 16,83 16,64 -3.5 m/s---
4 Max Aarts Leiden 17,89 18,33 17,89 -3.5 m/s---



Jongens Junior D1 - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ingmar van Andel Leiden 6,14 ---



Jongens Junior D1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Ingmar van Andel Leiden 22,13 ---
2 Max Aarts Leiden 16,02 ---
Simon Krijger Leiden DNS ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sander Ottenheim Leiden 1,40 ---
2 Max Aarts Leiden 1,15 ---



Jongens Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Loek Mansvelder Leiden 3,60 ---
2 Sander Ottenheim Leiden 3,53 ---
3 Stephen Schouten Leiden 3,47 ---
4 Simon Krijger Leiden 2,38 ---



Jongens Junior D2 - 80 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Luuk de Graaf Leiden 11,04 13,59 11,04 -1.0 m/s---
2 Luka de Wilde Leiden 12,30 12,61 12,30 -1.0 m/s11,86
3 Yoni Oppenheim Leiden 12,65 12,91 12,65 -1.0 m/s---
4 Willem Schoo Leiden 13,10 12,68 12,68 -1.0 m/s---
5 Igor Ouwerkerk Leiden 13,84 12,87 12,87 -1.0 m/s---
6 Jeroen Vink Leiden 13,30 13,71 13,30 -1.0 m/s13,60



Jongens Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Luuk de Graaf Leiden 1:50,88 ---
2 Igor Ouwerkerk Leiden 2:01,45 ---
3 Luka de Wilde Leiden 2:06,38 2:12,01
4 Eysse Wieringa Leiden 2:12,83 ---
5 Willem Schoo Leiden 2:15,91 ---



Jongens Junior D2 - 80 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Igor Ouwerkerk Leiden 16,41 16,33 16,33 -3.5 m/s---
2 Luka de Wilde Leiden 16,77 17,15 16,77 -3.5 m/s16,70
3 Jeroen Vink Leiden 18,75 18,51 18,51 -3.5 m/s18,18
4 Eysse Wieringa Leiden 19,53 19,36 19,36 -3.5 m/s---



Jongens Junior D2 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Luka de Wilde Leiden 21,75 19,99
2 Luuk de Graaf Leiden 21,39 ---
3 Yoni Oppenheim Leiden 16,16 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Luka de Wilde Leiden 7,74 7,96
2 Willem Schoo Leiden 4,21 ---



Jongens Junior D2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Luka de Wilde Leiden 25,40 21,41
2 Yoni Oppenheim Leiden 17,64 ---
3 Eysse Wieringa Leiden 10,57 ---



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Igor Ouwerkerk Leiden 1,30 ---
2 Luka de Wilde Leiden 1,15 1,27
3 Bram Beijen Leiden 1,00 ---



Jongens Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Luka de Wilde Leiden 3,76 3,44
2 Igor Ouwerkerk Leiden 3,72 ---
3 Willem Schoo Leiden 3,36 ---



Masters mannen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Daniel Hake Leiden 33,44 -0.8 m/s---



Masters mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Daniel Hake Leiden 1:49,45 ---



Masters mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Bob Nederpel Leiden 4:57,60 4:59,99



Masters mannen - 110 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Tony Pracht Leiden 37,60 ---
Gerrit Verdoes Leiden DNS ---



Masters mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Gerrit Verdoes Leiden 11,10 ---
2 Tony Pracht Leiden 10,56 ---
3 Erik Verdoodt Leiden 8,86 ---



Masters mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Gerrit Verdoes Leiden 36,19 ---
2 Erik Verdoodt Leiden 31,79 ---



Masters mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Theo Brusche Leiden 2,40 ---



Masters mannen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 200 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - 400 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Nicole van...uitenbeek Leiden 7,40 ---



Masters vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Nicole van...uitenbeek Leiden 13,86 ---



Masters vrouwen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters vrouwen - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Lieke Pauli Leiden 13,77 13,92 13,77 -0.5 m/s13,50



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lieke Pauli Leiden 28,70 -0.6 m/s29,13



Meisjes Junior A - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Lorraine Gonizzi Leiden 46,66 ---



Meisjes Junior A - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Roos Van Elk Leiden 1:39,97 1:36,00



Meisjes Junior A - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 400 meter horden

# Naam ResOBP
Lorraine Gonizzi Leiden DNS ---



Meisjes Junior A - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Tess Veefkind Leiden 14,70 14,77 14,70 -0.5 m/s---
2 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden 14,73 15,07 14,73 -0.5 m/s---
3 Emmy Rams Leiden 14,87 15,04 14,87 +0.6 m/s---
4 Rosalie van Gool Leiden 15,08 15,40 15,08 -0.5 m/s---
5 Bianca van den Burgh Leiden 16,48 DNS 16,48 +0.6 m/s---
Lara Weghorst Leiden DNS DNS DNS 12,98
Jutte Vijverberg Leiden DNS DNS DNS ---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Maud Hoogeveen Leiden 30,47 -0.6 m/s---
2 Rosalie van Gool Leiden 32,62 -0.6 m/s---



Meisjes Junior B - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 1:35,10 1:37,00
2 Bobet Kloosterman Leiden 1:50,21 ---
3 Jessy Heemskerk Leiden 1:52,50 ---



Meisjes Junior B - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 100 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Jutte Vijverberg Leiden 17,22 DNS 17,22 +0.3 m/s---
2 Rosalie van Gool Leiden 20,45 21,32 20,45 +0.3 m/s---
Lara Weghorst Leiden DNS DNS DNS ---



Meisjes Junior B - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Esther Lievers Leiden 1:12,34 ---
2 Jessy Heemskerk Leiden 1:16,00 ---



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Isabelle Reijman Leiden 26,71 29,75
2 Bianca van den Burgh Leiden 21,97 ---
3 Madelief Nouwens Leiden 20,60 ---



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Isabelle Reijman Leiden 9,80 10,95
2 Madelief Nouwens Leiden 8,82 ---
3 Amina Maatoug Leiden 7,64 ---



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Amina Maatoug Leiden 30,36 ---
2 Jutte Vijverberg Leiden 25,05 ---
3 Bianca van den Burgh Leiden 22,71 ---
4 Maud Hoogeveen Leiden 22,58 ---
5 Emmy Rams Leiden 20,49 ---
6 Tess Veefkind Leiden 17,94 ---



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Esther Lievers Leiden 1,45 ---
2 Jutte Vijverberg Leiden 1,30 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden 2,20 ---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Amina Maatoug Leiden 4,78 ---



Meisjes Junior C1 - 80 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Faya Donders Leiden 11,47 11,76 11,47 -1.7 m/s---
2 Lianne Groenendijk Leiden 11,89 12,09 11,89 -1.7 m/s---
3 Laura Varona Perez Leiden 11,97 12,08 11,97 -1.7 m/s---
4 Charlotte van Beelen Leiden 12,12 12,50 12,12 -1.7 m/s---
5 Sanne de Lange Leiden 12,21 12,47 12,21 -1.7 m/s---
6 Lena Elderhorst Leiden 12,39 12,64 12,39 -1.7 m/s---
7 Laura Damman Leiden 12,76 13,22 12,76 -1.7 m/s---
8 Nora Varona Perez Leiden 13,63 13,45 13,45 -1.7 m/s---



Meisjes Junior C1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lianne Groenendijk Leiden 2:01,26 ---



Meisjes Junior C1 - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Lianne Groenendijk Leiden 15,50 15,53 15,50 -2.3 m/s---
2 Rosa Candido Leiden 15,93 15,79 15,79 -2.3 m/s---
3 Lena Elderhorst Leiden 16,10 15,93 15,93 -2.3 m/s---
4 Sanne de Lange Leiden 15,93 16,24 15,93 -2.3 m/s---
5 Laura Damman Leiden 19,59 18,05 18,05 -2.3 m/s---



Meisjes Junior C1 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Marloes Huizer Leiden 58,51 ---



Meisjes Junior C1 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Rosa Candido Leiden 17,19 ---
2 Pippa de Jong Leiden 15,47 ---



Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Pippa de Jong Leiden 7,02 ---
2 Lianne Groenendijk Leiden 6,12 ---
3 Nora Varona Perez Leiden 5,57 ---



Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Pippa de Jong Leiden 15,69 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Laura Varona Perez Leiden 1,40 ---
2 Rosa Candido Leiden 1,35 ---



Meisjes Junior C1 - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lianne Groenendijk Leiden 4,32 ---
2 Rosa Candido Leiden 4,19 ---
3 Charlotte van Beelen Leiden 4,14 ---
4 Laura Varona Perez Leiden 4,05 ---
5 Sanne de Lange Leiden 3,88 ---
6 Lena Elderhorst Leiden 3,74 ---
7 Nora Varona Perez Leiden 3,55 ---
8 Laura Damman Leiden 3,23 ---



Meisjes Junior C2 - 80 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Myrthe Steenbeek Leiden 11,70 11,92 11,70 -1.7 m/s---
2 Elanor van Kleef Leiden 11,71 11,81 11,71 -1.7 m/s---
3 Annika Koet Leiden 11,91 12,32 11,91 -1.7 m/s---
4 Florieke van Ek Leiden 11,99 12,22 11,99 -1.7 m/s---
5 Ilse Knevel Leiden DNS 12,38 12,38 -1.7 m/s---
6 Irem Guney Leiden 12,57 12,72 12,57 -1.7 m/s---
7 Emma Brink Leiden 13,03 13,09 13,03 -1.7 m/s---



Meisjes Junior C2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Florieke van Ek Leiden 1:59,89 ---



Meisjes Junior C2 - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Mette Nuijen Leiden 13,84 13,95 13,84 -2.3 m/s---
2 Ilse Knevel Leiden 15,60 15,17 15,17 -2.3 m/s---
3 Isabel Roeleveld Leiden 15,41 15,73 15,41 -2.3 m/s---
4 Isis Heemskerk Leiden 15,55 15,60 15,55 -2.3 m/s15,87
5 Annika Koet Leiden 16,25 16,31 16,25 -2.3 m/s---
6 Elanor van Kleef Leiden 16,95 16,95 16,95 -2.3 m/s---



Meisjes Junior C2 - 300 meter horden

# Naam ResOBP
1 Mette Nuijen Leiden 52,30 ---
2 Isis Heemskerk Leiden 56,73 ---



Meisjes Junior C2 - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Myrthe Steenbeek Leiden 25,73 ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ilse Knevel Leiden 1,45 ---
2 Myrthe Steenbeek Leiden 1,40 ---



Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Ilse Knevel Leiden 2,10 ---
2 Myrthe Steenbeek Leiden 2,00 ---



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Muneerah Hensing Leiden 3,99 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Carolina Ricci Leiden 9,21 9,21 9,21 -1.3 m/s---
2 Meike de Visser Leiden 9,60 9,58 9,58 -1.6 m/s---
3 Rosanne Zoetemelk Leiden 9,66 9,77 9,66 +0.1 m/s---
4 Stine Nuijen Leiden 9,75 10,49 9,75 +0.1 m/s---
5 Hannah van...lkerweerd Leiden 9,89 10,02 9,89 +0.1 m/s---
6 Lokke Lewerissa Leiden 10,35 9,97 9,97 +0.1 m/s---
7 Femke Zwaan Leiden 10,13 10,32 10,13 -1.3 m/s---
8 Yin Yin De Ridder Leiden 10,21 10,37 10,21 -1.6 m/s---
9 Mees Kuiper Leiden 10,28 10,30 10,28 -1.3 m/s---
10 Jet vd Heijden Leiden 10,41 10,49 10,41 -1.3 m/s---
11 Lenja van Rooij Leiden 10,45 10,43 10,43 +0.1 m/s---
12 Hannah Moltgen Leiden 10,68 11,03 10,68 -1.6 m/s---
13 Tessel van der Zeeuw Leiden 10,99 10,77 10,77 -1.6 m/s---
14 Hasse Dekkers Leiden 11,78 12,01 11,78 -1.6 m/s---



Meisjes Junior D1 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Hannah van...lkerweerd Leiden 2:14,01 ---
2 Jet vd Heijden Leiden 2:17,24 ---
3 Lokke Lewerissa Leiden 2:20,57 ---
4 Femke Zwaan Leiden 2:21,27 ---
5 Tessel van der Zeeuw Leiden 2:25,67 ---
Hasse Dekkers Leiden DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Stine Nuijen Leiden 11,89 11,89 -2.3 m/s---
2 Rosanne Zoetemelk Leiden 12,64 12,64 -2.3 m/s---
3 Lenja van Rooij Leiden 12,92 12,92 -2.3 m/s---
4 Meike de Visser Leiden 13,67 13,36 13,36 -2.1 m/s---
5 Femke Zwaan Leiden 13,67 14,46 13,67 -2.1 m/s---
6 Mees Kuiper Leiden 13,77 13,83 13,77 -2.1 m/s---
7 Linde Candido Leiden 13,94 15,22 13,94 -2.1 m/s---
8 Hasse Dekkers Leiden 15,32 15,58 15,32 -2.1 m/s---



Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Jet vd Heijden Leiden 16,88 ---
2 Bodil de Jong Leiden 16,43 ---
3 Linde Candido Leiden 14,08 ---
4 Femke Zwaan Leiden 13,59 ---
5 Hasse Dekkers Leiden 10,88 ---
6 Lenja van Rooij Leiden 10,33 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Femke Zwaan Leiden 7,34 ---
2 Jet vd Heijden Leiden 7,03 ---



Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Femke Zwaan Leiden 15,43 ---
2 Linde Candido Leiden 13,85 ---
3 Rosanne Zoetemelk Leiden 13,02 ---
4 Bodil de Jong Leiden 12,79 ---
5 Jet vd Heijden Leiden 12,49 ---
6 Hannah van...lkerweerd Leiden 9,11 ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Linde Candido Leiden 1,20 ---
1 Rosanne Zoetemelk Leiden 1,20 ---
1 Stine Nuijen Leiden 1,20 ---
1 Lenja van Rooij Leiden 1,20 ---
1 Hannah Moltgen Leiden 1,20 ---
6 Bodil de Jong Leiden 1,15 ---
7 Mees Kuiper Leiden 1,10 ---
7 Hannah van...lkerweerd Leiden 1,10 ---
9 Tessel van der Zeeuw Leiden 1,00 ---
9 Hasse Dekkers Leiden 1,00 ---



Meisjes Junior D1 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Carolina Ricci Leiden 3,76 ---
2 Stine Nuijen Leiden 3,57 ---
3 Lenja van Rooij Leiden 3,44 ---
4 Yin Yin De Ridder Leiden 3,29 ---
5 Hannah Moltgen Leiden 3,18 ---
6 Mees Kuiper Leiden 3,11 ---
7 Hasse Dekkers Leiden 2,54 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Esther van Velzen Leiden 9,58 9,58 9,58 -1.6 m/s---
2 Aimee Verheijen Leiden 9,58 9,70 9,58 +0.1 m/s---
3 Solveig Lindner Leiden 9,76 9,98 9,76 -1.3 m/s---
4 Senna Nicolai Leiden 10,74 10,68 10,68 -1.6 m/s---
5 Brenda Pardoen Leiden 11,03 11,16 11,03 -1.3 m/s---
Nynke van ...r Heijden Leiden DNS DNS DNS ---



Meisjes Junior D2 - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Esther van Velzen Leiden 2:11,74 ---
2 Brenda Pardoen Leiden 2:27,62 ---
3 Aimee Verheijen Leiden 2:29,59 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

# Naam P1P2Res OBP
1 Solveig Lindner Leiden 12,02 12,02 -2.3 m/s---
2 Aimee Verheijen Leiden 12,26 12,26 -2.3 m/s---
3 Tirra Aalla Leiden 14,30 14,24 14,24 -2.1 m/s---



Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Senna Nicolai Leiden 13,87 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Esther van Velzen Leiden 6,60 ---
2 Brenda Pardoen Leiden 5,44 ---



Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Senna Nicolai Leiden 1,20 ---
2 Aimee Verheijen Leiden 1,15 ---
3 Tirra Aalla Leiden 1,10 ---
4 Nynke van ...r Heijden Leiden 0,95 ---



Meisjes Junior D2 - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Solveig Lindner Leiden 3,56 ---
2 Esther van Velzen Leiden 3,31 ---
3 Aimee Verheijen Leiden 3,11 ---
4 Brenda Pardoen Leiden 2,19 ---
Nynke van ...r Heijden Leiden DNS ---



Senioren mannen - 100 meter

# Naam P1P2Res OBP
1 Enric Mol...é Burgos Leiden 11,89 DNS 11,89 -0.8 m/s---



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Enric Mol...é Burgos Leiden 24,41 24,30
2 Stefan van den Bos Leiden 30,08 ---



Senioren mannen - 300 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Jelte Van Atten Leiden 1:23,92 1:23,00
2 Stan Does Leiden 1:24,91 1:24,00
3 Casper van der Luijt Leiden 1:32,40 1:31,90
4 Arthur Somers Leiden 1:43,24 1:14,01



Senioren mannen - Engelse mijl

# Naam Res OBP
1 Thijs van Mourik Leiden 4:56,97 ---
Arthur Somers Leiden DNS 5:19,21



Senioren mannen - 110 meter horden

# Naam Res OBP
Arthur Somers Leiden DNS ---



Senioren mannen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
Arthur Somers Leiden DNS ---



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam ResOBP
1 Martijn Spaan Leiden 25,74 ---



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Martijn Spaan Leiden 9,40 ---



Senioren mannen - Speerwerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Stan Does Leiden 4,00 ---



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Tim Iking Leiden 5,89 ---



Senioren vrouwen - 100 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Hilde Pracht Leiden 27,39 -0.6 m/s27,67
2 Tiffany Smit Leiden 28,80 -0.6 m/s---
3 Milou van der Schaaf Leiden 29,46 -0.6 m/s28,70



Senioren vrouwen - 300 meter

# Naam ResOBP
1 Hilde Pracht Leiden 43,99 1:02,03



Senioren vrouwen - 600 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Engelse mijl

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 100 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 300 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - 400 meter horden

# Naam ResOBP
1 Milou van der Schaaf Leiden 1:25,42 ---



Senioren vrouwen - Discuswerpen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Arlyn Haveman Leiden 9,77 ---



Senioren vrouwen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Lucinde Wiersema Leiden 34,25 ---
2 Arlyn Haveman Leiden 32,93 ---



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lucinde Wiersema Leiden 1,55 ---
2 Arlyn Haveman Leiden 1,50 ---
3 Milou van der Schaaf Leiden 1,40 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Milou van der Schaaf Leiden 4,62 ---