Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil B

Naam Team 40mDuurSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 7,37 925,00 12,00 22,00 0,85 308 308
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 7,83 975,00 13,00 23,00 0,75 303 303
Bas Versteeg AV `47 Team 53 7,88 925,00 10,50 16,50 0,80 254 206
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 7,97 900,00 11,50 15,50 0,80 248 94
Boaz Tuijn Leiden Team 63 8,55 825,00 10,00 16,00 0,50 183 0
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS 775,00 10,00 DNS 0,70 112 37
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 6,84 975,00 13,50 26,00 1,15 401 401
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 8,23 850,00 13,00 16,50 0,65 231 119
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 7,33 950,00 11,50 23,00 0,80 306 306
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 7,10 1000,00 14,50 27,50 1,00 389 389
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 7,02 1000,00 13,00 31,50 0,85 380 380
Harm Timmer AV `47 Team 54 7,33 1025,00 11,00 19,00 0,90 313 313
Hugo Molenaar Leiden Team 63 7,43 950,00 13,50 23,00 0,90 330 271
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 8,28 825,00 8,50 15,50 0,75 204 0
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 7,49 1050,00 11,50 21,50 0,95 334 224
Jens Huisman AV `47 Team 54 7,27 950,00 12,50 21,50 0,85 315 315
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 7,36 950,00 13,00 23,00 1,05 350 350
Kai Pet AAV `36 Team 64 7,61 900,00 13,00 24,50 0,85 314 314
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS 775,00 10,50 DNS 0,70 116 47
Koen Plukaard Trackstars Team 44 7,35 1050,00 12,00 16,00 0,65 280 196
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 8,07 800,00 11,00 23,00 0,70 248 133
Luca van Buren Avantri Team 51 7,60 1000,00 12,00 26,50 0,85 335 335
Luca Bal AV `47 Team 54 7,28 950,00 15,00 30,00 0,90 375 375
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 8,86 825,00 9,50 18,00 0,70 204 0
Luuk Arens De Spartaan Team 51 6,90 1000,00 13,00 17,00 0,95 332 332
Max Loefs De Spartaan Team 51 8,01 900,00 10,50 17,50 0,75 243 146
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 7,49 900,00 13,50 18,50 0,90 300 300
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 7,72 1000,00 13,00 21,50 0,75 303 260
Raúl Flores De Spartaan Team 64 9,12 750,00 9,50 23,50 0,75 218 85
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 7,78 900,00 14,00 21,50 0,80 296 296
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 6,91 925,00 14,00 24,00 1,00 363 363
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 7,79 800,00 12,00 15,00 0,75 234 156
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 7,20 950,00 9,00 14,00 0,95 274 193
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 8,06 950,00 11,50 25,50 0,75 292 206
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 7,63 825,00 11,00 19,00 0,85 265 172
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 8,20 875,00 12,50 20,50 0,85 274 116
Swen van Schaik Avantri Team 51 8,10 1050,00 11,00 22,00 0,70 286 207
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 9,46 DNS 11,50 14,00 0,50 129 53
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 8,01 900,00 12,50 12,00 0,75 233 60
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 8,43 DNS DNS DNS DNS 35 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 8,69 850,00 9,50 13,50 0,70 191 0
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 6,74 1050,00 14,00 25,50 0,85 377 377

Uitslagen Meerkamp 40 meter Jongens Pupil B

Naam Team Res OBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 7,37 --- 61
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 7,83 --- 49
Bas Versteeg AV `47 Team 53 7,88 --- 48
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 7,97 --- 45
Boaz Tuijn Leiden Team 63 8,55 --- 32
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 6,84 6,78 76
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 8,23 --- 39
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 7,33 --- 62
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 7,10 --- 68
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 7,02 --- 71
Harm Timmer AV `47 Team 54 7,33 --- 62
Hugo Molenaar Leiden Team 63 7,43 --- 59
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 8,28 --- 38
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 7,49 --- 57
Jens Huisman AV `47 Team 54 7,27 --- 63
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 7,36 --- 61
Kai Pet AAV `36 Team 64 7,61 --- 54
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Koen Plukaard Trackstars Team 44 7,35 --- 61
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 8,07 --- 43
Luca van Buren Avantri Team 51 7,60 --- 55
Luca Bal AV `47 Team 54 7,28 --- 63
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 8,86 --- 26
Luuk Arens De Spartaan Team 51 6,90 --- 74
Max Loefs De Spartaan Team 51 8,01 --- 44
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 7,49 --- 57
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 7,72 --- 51
Raúl Flores De Spartaan Team 64 9,12 --- 22
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 7,78 --- 50
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 6,91 --- 74
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 7,79 --- 50
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 7,20 --- 65
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 8,06 --- 43
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 7,63 --- 54
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 8,20 --- 40
Swen van Schaik Avantri Team 51 8,10 --- 42
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 9,46 --- 16
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 8,01 --- 44
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 8,43 --- 35
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 8,69 --- 30
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 6,74 --- 79

Uitslagen Meerkamp Meters maken Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 925,00 --- 55
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 975,00 --- 64
Bas Versteeg AV `47 Team 53 925,00 --- 55
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 900,00 --- 50
Boaz Tuijn Leiden Team 63 825,00 --- 39
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 775,00 --- 32
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 975,00 1000,00 64
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 850,00 --- 42
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 950,00 --- 59
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 1000,00 --- 68
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 1000,00 --- 68
Harm Timmer AV `47 Team 54 1025,00 --- 73
Hugo Molenaar Leiden Team 63 950,00 --- 59
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 825,00 --- 39
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 1050,00 --- 78
Jens Huisman AV `47 Team 54 950,00 --- 59
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 950,00 --- 59
Kai Pet AAV `36 Team 64 900,00 --- 50
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 775,00 --- 32
Koen Plukaard Trackstars Team 44 1050,00 --- 78
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 800,00 --- 35
Luca van Buren Avantri Team 51 1000,00 --- 68
Luca Bal AV `47 Team 54 950,00 --- 59
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 825,00 --- 39
Luuk Arens De Spartaan Team 51 1000,00 --- 68
Max Loefs De Spartaan Team 51 900,00 --- 50
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 900,00 --- 50
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 1000,00 --- 68
Raúl Flores De Spartaan Team 64 750,00 --- 28
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 900,00 --- 50
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 925,00 --- 55
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 800,00 --- 35
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 950,00 --- 59
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 950,00 --- 59
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 825,00 --- 39
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 875,00 --- 46
Swen van Schaik Avantri Team 51 1050,00 --- 78
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 DNS --- 0
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 900,00 --- 50
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 850,00 --- 42
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 1050,00 --- 78

Uitslagen Meerkamp Slingeren Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Bas Versteeg AV `47 Team 53 10,50 --- 47
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 11,50 --- 53
Boaz Tuijn Leiden Team 63 10,00 --- 43
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,00 --- 43
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 13,50 17,00 67
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 13,00 --- 64
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 11,50 --- 53
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 14,50 --- 74
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 13,00 --- 64
Harm Timmer AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Hugo Molenaar Leiden Team 63 13,50 --- 67
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 8,50 --- 33
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 11,50 --- 53
Jens Huisman AV `47 Team 54 12,50 --- 60
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 13,00 --- 64
Kai Pet AAV `36 Team 64 13,00 --- 64
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 10,50 --- 47
Koen Plukaard Trackstars Team 44 12,00 --- 57
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 11,00 --- 50
Luca van Buren Avantri Team 51 12,00 --- 57
Luca Bal AV `47 Team 54 15,00 --- 77
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 9,50 --- 40
Luuk Arens De Spartaan Team 51 13,00 --- 64
Max Loefs De Spartaan Team 51 10,50 --- 47
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 13,50 --- 67
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 13,00 --- 64
Raúl Flores De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 14,00 --- 70
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 14,00 --- 70
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 12,00 --- 57
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 9,00 --- 37
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 11,00 --- 50
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 12,50 --- 60
Swen van Schaik Avantri Team 51 11,00 --- 50
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 11,50 --- 53
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,50 --- 60
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 9,50 --- 40
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 14,00 --- 70

Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 22,00 --- 79
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 23,00 --- 83
Bas Versteeg AV `47 Team 53 16,50 --- 55
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 15,50 --- 51
Boaz Tuijn Leiden Team 63 16,00 --- 53
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 26,00 24,50 96
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 16,50 --- 55
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 27,50 --- 103
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 31,50 --- 121
Harm Timmer AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Hugo Molenaar Leiden Team 63 23,00 --- 83
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 15,50 --- 51
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 21,50 --- 77
Jens Huisman AV `47 Team 54 21,50 --- 77
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 23,00 --- 83
Kai Pet AAV `36 Team 64 24,50 --- 90
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 DNS --- 0
Koen Plukaard Trackstars Team 44 16,00 --- 53
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 23,00 --- 83
Luca van Buren Avantri Team 51 26,50 --- 99
Luca Bal AV `47 Team 54 30,00 --- 114
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 18,00 --- 62
Luuk Arens De Spartaan Team 51 17,00 --- 57
Max Loefs De Spartaan Team 51 17,50 --- 59
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 18,50 --- 64
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 21,50 --- 77
Raúl Flores De Spartaan Team 64 23,50 --- 85
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 21,50 --- 77
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 24,00 --- 88
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 15,00 --- 49
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 25,50 --- 94
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 19,00 --- 66
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 20,50 --- 72
Swen van Schaik Avantri Team 51 22,00 --- 79
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 14,00 --- 44
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 12,00 --- 36
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 13,50 --- 42
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 25,50 --- 94

Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Jongens Pupil B

Naam Team ResOBPPunten totaal
Adam Bastiaans Trackstars Team 44 0,85 --- 56
Amine Et-tadmouti De Spartaan Team 41 0,75 --- 43
Bas Versteeg AV `47 Team 53 0,80 --- 49
Ben van Dorsselaer De Spartaan Team 41 0,80 --- 49
Boaz Tuijn Leiden Team 63 0,50 --- 16
Bodhi Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 0,70 --- 37
Boris Klaver ARV Ilion Team 62 1,15 1,10 98
Cas van Slooten De Spartaan Team 64 DNS --- 0
Daan van der Geer De Spartaan Team 41 0,65 --- 31
Dante Kooij AV Gouda Team 53 DNS --- 0
David Kaptein De Spartaan Team 44 0,80 --- 49
Finn Donkersloot ARV Ilion Team 62 1,00 --- 76
Gijs de Bruijn AV `47 Team 53 0,85 --- 56
Harm Timmer AV `47 Team 54 0,90 --- 62
Hugo Molenaar Leiden Team 63 0,90 --- 62
Jan Willem Driest SC Reeuwijk Team 62 0,75 --- 43
Janno de Pater SC Reeuwijk Team 62 0,95 --- 69
Jens Huisman AV `47 Team 54 0,85 --- 56
Julian van Eijndt De Spartaan Team 44 1,05 --- 83
Kai Pet AAV `36 Team 64 0,85 --- 56
Kaya Lie-Hap-Po Trackstars Team 52 0,70 --- 37
Koen Plukaard Trackstars Team 44 0,65 --- 31
Levi Ouwehand Rijnsoever Team 61 0,70 --- 37
Luca van Buren Avantri Team 51 0,85 --- 56
Luca Bal AV `47 Team 54 0,90 --- 62
Luuk de Best Rijnsoever Team 61 0,70 --- 37
Luuk Arens De Spartaan Team 51 0,95 --- 69
Max Loefs De Spartaan Team 51 0,75 --- 43
Melvin Lenting AAV `36 Team 42 0,90 --- 62
Olav de Best AAV `36 Team 42 DNS --- 0
Peter de Bruin Avantri Team 51 0,75 --- 43
Raúl Flores De Spartaan Team 64 0,75 --- 43
Roelf Sienot De Spartaan Team 43 0,80 --- 49
Ruben Driessens ARV Ilion Team 61 1,00 --- 76
Ruben Beuning AV Gouda Team 53 0,75 --- 43
Sebastiaan... Huijstee Leiden Team 63 DNS --- 0
Sebastiaan Pluimert De Spartaan Team 43 0,95 --- 69
Siebe Holleman De Spartaan Team 43 0,75 --- 43
Sjoerd van Vliet AV `47 Team 54 0,85 --- 56
Storm Kooistra ARV Ilion Team 61 0,85 --- 56
Swen van Schaik Avantri Team 51 0,70 --- 37
Tiemo Jetten De Spartaan Team 43 0,50 --- 16
Tim van der Wal AAV `36 Team 64 0,75 --- 43
Tjeerd Hageraats Trackstars Team 52 DNS --- 0
Valentijn Wiering De Spartaan Team 64 0,70 --- 37
Yuko Paulzen AV Gouda Team 54 0,85 --- 56

Uitslagen Hindernis pendelestafette Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 62 (Pendel) - JPB 8 1:13,22 12
2 Team 44 (Pendel) - JPB 8 1:14,82 11
3 Team 41 (Pendel) - JPB 8 1:15,97 10
4 Team 52 (Pendel) - JPB 9 1:16,03 9
5 Team 63 (Pendel) - JPB 10 1:16,16 8
6 Team 61 (Pendel) - JPB 9 1:16,20 7
7 Team 54 (Pendel) - JPB 8 1:17,19 6
8 Team 64 (Pendel) - JPB 9 1:17,82 5
9 Team 42 (Pendel) - JPB 8 1:19,44 4
10 Team 53 (Pendel) - JPB 8 1:19,97 3
11 Team 51 (Pendel) - JPB 8 1:20,81 2
12 Team 43 (Pendel) - JPB 8 1:23,97 1

Uitslagen Teamestafette (rang) Jongens Pupil B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 52 (Team-est-r) - JPB 9 3:04,34 12
2 Team 53 (Team-est-r) - JPB 8 3:05,85 11
3 Team 54 (Team-est-r) - JPB 8 3:06,04 10
4 Team 62 (Team-est-r) - JPB 8 3:07,06 9
5 Team 44 (Team-est-r) - JPB 8 3:08,46 8
6 Team 41 (Team-est-r) - JPB 8 3:10,59 7
7 Team 64 (Team-est-r) - JPB 9 3:12,76 6
8 Team 51 (Team-est-r) - JPB 8 3:13,40 5
9 Team 63 (Team-est-r) - JPB 10 3:13,47 4
10 Team 42 (Team-est-r) - JPB 8 3:16,81 3
11 Team 43 (Team-est-r) - JPB 8 3:22,10 2
12 Team 61 (Team-est-r) - JPB 9 3:24,15 1