Uitslagen 1e Goudse Kaas&Stroopwafelwedstrijd '18

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Wislet de Hair Spado 11,83 -4.7 m/s11,44
2 Bart Schaper HLLM 11,96 -0.5 m/s12,08
3 Daan Schuurman AV `47 12,09 -2.7 m/s11,64
4 Mark Roosien AV Hylas 12,19 -4.7 m/s11,58
5 Danilo Ogunseri Nijmegen 12,19 -4.7 m/s---
6 Maxim Scholma AAV `36 12,22 -2.7 m/s11,67
7 Lars Woudenberg AV34 12,23 -4.7 m/s11,56
8 Jair Melfor AV Fortuna 12,23 -0.5 m/s12,00
9 Hans Harting AV `47 12,25 -3.0 m/s11,85
10 Wietse Bosman AV Gouda 12,25 -3.0 m/s11,92
11 Stijn van Nierop DAK 12,27 -3.0 m/s11,86
12 Teun de Leede Leiden 12,88 +0.4 m/s13,13



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Danilo Ogunseri Nijmegen 23,45 +0.2 m/s---
2 Mark Roosien AV Hylas 23,62 -1.2 m/s23,38
3 Bart Schaper HLLM 23,89 +0.2 m/s---
4 Jair Melfor AV Fortuna 24,64 -1.7 m/s24,78
5 Teun de Leede Leiden 26,82 -0.8 m/s---
6 Jeroen van Harmelen Avantri 27,26 -1.9 m/s---
Wietse Bosman AV Gouda DNS 24,72
Wislet de Hair Spado DNS 22,87



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tino Claessens Haag 51,67 51,36
2 Rick van de Noort AAV `36 53,09 55,97
3 Daan Molleman AV Suomi 53,57 54,90
Stijn van Nierop DAK DNF 51,13



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Joshua Groen Leiden 2:05,91 2:03,00



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Cas Kopmels Leiden 4:20,72 4:18,00
2 Floyd Van Klink AAV `36 4:25,96 4:22,74
3 Jonathan Dol AV Gouda 4:36,53 4:40,00
4 Wietse Bosman AV Gouda 4:51,53 4:40,00



Jongens Junior A - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Jaimy Voogt CAV Energie 17:32,25 15:59,00
Yarnick Zoet Rijnsoever DNF ---



Jongens Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Lucas van Klaveren ARV Ilion 31,19 39,40 X - - - 39,40 38,00
2 Luuk Peeters AV Gouda 34,85 34,97 35,40 - - - 35,40 32,50
3 Rick van de Noort AAV `36 30,28 32,61 - - - 32,61 30,00
4 Ivo van de Pasch AV Gouda X 26,88 24,34 - - - 26,88 23,00
Jitse van Esch AAV `36 X X - - - - NM 28,00
Jan Eleveld AV Feniks - - - - - - DNS 29,47



Jongens Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Lucas van Klaveren ARV Ilion 13,99 ---
2 Daan Schuurman AV `47 11,55 ---
3 Luuk Peeters AV Gouda 11,02 10,80
4 Maxim Scholma AAV `36 10,01 ---
5 Jan Eleveld AV Feniks 9,75 10,72



Jongens Junior A - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 47,40 51,82
2 Jitse van Esch AAV `36 45,78 51,60
3 Luuk Peeters AV Gouda 38,39 43,73
4 Mattias Nab AAV `36 34,04 33,13
5 Jan Eleveld AV Feniks 32,45 36,78
6 Pim Bos CAV Energie 27,14 29,78
7 Ivo van de Pasch AV Gouda 24,30 28,00



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Koen Kroep AV Suomi 1,75 1,70
2 Lars Woudenberg AV34 1,75 1,90
3 Mattias Nab AAV `36 1,70 ---
4 Ivo van de Pasch AV Gouda 1,65 ---
5 Hans Harting AV `47 1,65 ---



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jeroen van Harmelen Avantri 10,72 - - 10,72 -0.2 m/s---



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Lars Woudenberg AV34 6,52 6,47
2 Mattias Nab AAV `36 6,10 ---
3 Maxim Scholma AAV `36 6,02 6,29
4 Daan Schuurman AV `47 5,98 ---
5 Jitse van Esch AAV `36 5,96 ---
6 Rick van de Noort AAV `36 5,83 6,03
7 Brian Kortekaas AAV `36 5,67 6,06
8 Hans Harting AV `47 5,26 ---



Jongens Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Jan Munning SPOB 12,60 -2.9 m/s12,31
2 Jasper Meijerink AV34 12,67 -1.1 m/s---
3 Coen Huizer Leiden 12,82 -2.7 m/s12,53
4 Noud van de Mast AV34 12,93 -2.7 m/s12,53
5 Rens Tasma AAV `36 13,12 -3.2 m/s12,68
6 Thomas Wassenaar AV `47 13,13 -2.7 m/s12,50
7 Erik Stok PAC 13,31 -2.7 m/s12,60
Ruben Koning AV Gouda DNS 12,30
Jasper van Zaanen AV34 DNS 12,65



Jongens Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Stephan v ... der Jagt AV `47 23,61 -2.7 m/s22,98
2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 23,81 -4.0 m/s24,40



Jongens Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jochem Ribberink AV Gouda 53,37 52,80
2 Bas Schimmel Flevo Delta 55,16 54,50
3 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 56,30 53,00
4 Tim den Brave AAV `36 57,24 ---
5 Jan Munning SPOB 57,49 59,99
6 Aion van der Lecq Leiden 58,48 59,72
7 Erik Stok PAC 58,65 56,65
8 Willem Bosch SPOB 1:00,41 1:02,27
Jasper van Zaanen AV34 DNS ---



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Tim De Mooij Leiden 2:14,05 2:12,00
2 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:14,33 2:13,00



Jongens Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Sander van Elk Leiden 4:20,46 4:18,00
2 Krijn Does Leiden 4:20,90 4:20,00
3 Daniël Van Ginkel Leiden 4:26,57 4:25,00
4 Cas Wille AV Statina 4:27,74 4:15,00
5 Toon Kling PAC 5:20,36 5:15,00



Jongens Junior B - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Coen Huizer Leiden 30,43 27,88 30,48 - - - 30,48 29,50
2 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 18,35 27,05 24,99 - - - 27,05 27,00
3 Aion van der Lecq Leiden X 22,19 18,51 - - - 22,19 26,54



Jongens Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Felix Zwolle AV Feniks 12,00 ---
2 Thomas Wassenaar AV `47 11,57 11,67
3 Sven Hazenoot De Spartaan 11,15 11,00
4 Jasper Meijerink AV34 11,01 ---
5 Rens Tasma AAV `36 9,67 8,65
6 Noud van de Mast AV34 9,20 ---



Jongens Junior B - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Bent Braker AV Gouda 49,14 45,66
2 Faas Ignatius AV Gouda 45,69 45,30
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 28,07 31,41
4 Aion van der Lecq Leiden 27,30 33,48
5 Dennis Van Tilburg AAV `36 25,32 26,26



Jongens Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Tim den Brave AAV `36 1,70 ---
1 Jermo Harper ARV Ilion 1,70 1,80
3 Dennis Van Tilburg AAV `36 1,70 ---
4 Rens Tasma AAV `36 1,70 1,60
5 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,65 1,60
6 Noud van de Mast AV34 1,65 1,60
7 Tijmen van Arkel AAV `36 1,55 ---
8 Aion van der Lecq Leiden 1,55 1,55



Jongens Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jermo Harper ARV Ilion 12,17 - - 12,17 +1.0 m/s12,52



Jongens Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Dennis Van Tilburg AAV `36 5,84 ---
2 Jasper Meijerink AV34 5,71 ---
3 Stephan v ... der Jagt AV `47 5,54 559,00
4 Wessel Steenvoorden De Spartaan 5,25 4,91
5 Tijmen van Arkel AAV `36 5,18 ---
6 Felix Zwolle AV Feniks 4,94 ---
7 Sven Hazenoot De Spartaan 4,74 5,65



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,89 -3.8 m/s12,80
2 Milo de Langen AV Feniks 12,95 -2.7 m/s12,51
3 Bart Kneppers AV Suomi 13,44 -2.7 m/s13,38
4 Bjorn van der Velden HLLS 13,64 -2.7 m/s---
5 Witte Jaspers PAC 15,98 -2.7 m/s---
Twan van Rijn AAV `36 DNS 12,38
Wessel van...aardingen AV Gouda DNS 12,80



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 26,12 -1.7 m/s25,20
2 Bart Kneppers AV Suomi 28,43 -4.1 m/s27,50



Jongens Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Buuren Olympus `70 58,92 1:02,50
2 Witte Jaspers PAC 1:18,48 ---



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Hugo Habraken AV Gouda 2:21,66 2:18,11
2 Stefan de Groot AV `47 2:37,23 ---
3 Maurits Blinkhof AV `47 2:46,71 ---
4 Bart Adriaanse Voorne 2:53,97 2:51,99
5 Bjorn Odijk AV Gouda 2:54,31 ---



Jongens Junior C - 1500 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Arvith Zoet Rijnsoever 21:13,15 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Bjorn van der Velden HLLS X X 32,99 - - - 32,99 33,00
2 Erick Könst AV Haarlem X 29,62 X - - - 29,62 30,28
3 Kristian Munning SPOB 26,49 X X - - - 26,49 34,09
4 Sjoerd Peeters AV Gouda X 24,53 X - - - 24,53 26,00
5 Robbin Hoogendoorn AV Gouda X 19,03 23,83 - - - 23,83 21,55
6 Bart Adriaanse Voorne 22,75 22,36 21,85 - - - 22,75 24,42
7 Finn Damhoff AV Haarlem 20,98 22,53 19,45 - - - 22,53 25,00



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Maurits Blinkhof AV `47 10,13 ---
2 Bjorn van der Velden HLLS 9,88 ---
3 Finn Damhoff AV Haarlem 9,48 ---
4 Kristian Munning SPOB 8,61 9,16
5 Bart Adriaanse Voorne 8,01 7,78
6 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 7,45 9,81
Erick Könst AV Haarlem DNS 12,46



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Twan van Rijn AAV `36 46,59 44,52
2 Erick Könst AV Haarlem 35,20 46,44
3 Sjoerd Peeters AV Gouda 28,72 31,00
4 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 26,64 34,18
5 Finn Damhoff AV Haarlem 22,94 22,00
6 Hugo Habraken AV Gouda 22,42 25,10
7 Stefan de Groot AV `47 22,13 26,08
8 Bjorn Odijk AV Gouda 18,75 16,50
Wessel van...aardingen AV Gouda DNS 27,18



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Twan van Rijn AAV `36 1,70 1,60
2 Milo de Langen AV Feniks 1,55 1,51
3 Hugo Habraken AV Gouda 1,50 ---
Wessel van...aardingen AV Gouda DNS ---



Jongens Junior C - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Maurits Blinkhof AV `47 8,27 - - 8,27 -1.1 m/s---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Milo de Langen AV Feniks 5,34 5,22
2 Sjoerd Peeters AV Gouda 4,51 ---
3 Bjorn Odijk AV Gouda 4,21 ---



Masters Mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti M45 - PH 12,23 -3.0 m/s11,93
2 Thierry Kortekaas M35 - AV Phoenix 12,48 -2.9 m/s12,39
3 Rob Kraneveld M40 - DAK 12,96 -2.3 m/s---
4 Freek Nijbacker M40 - HLLM 13,37 -4.7 m/s---
5 Tjerk Vos M60 - SV Noordkop 13,48 +0.4 m/s13,04
6 Okke van der Maas M50 - Fit 13,50 +0.4 m/s12,99
7 Ben Bakker M50 - DEM 13,63 -3.8 m/s12,90
8 Bretton Randall M55 - Haag 14,71 -1.9 m/s---
Martin van Breet M40 - AV Sparta DNS ---



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Elliot Oti M45 - PH 25,14 -4.0 m/s24,37
2 Andre van Wort M50 - NEAV 25,49 -3.0 m/s25,50
3 Freek Nijbacker M40 - HLLM 26,21 -2.9 m/s---
4 Rob Kraneveld M40 - DAK 26,72 -0.8 m/s---
5 Ben Bakker M50 - DEM 27,02 -3.0 m/s25,91
6 Okke van der Maas M50 - Fit 27,35 -3.1 m/s26,85
7 Rene Verkerke M55 - AV Gouda 27,88 -3.1 m/s27,23
8 Eric Pols M50 - AV Gouda 28,77 -3.9 m/s28,50
9 Bretton Randall M55 - Haag 30,01 -1.9 m/s---
Tjerk Vos M60 - SV Noordkop DNS 26,13
Stijn te Hennepe M35 - Leiden DNF 25,28



Masters Mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jozua van Leerdam M35 - CAV Energie 54,10 55,00
2 Dolf Smid M55 - AAV `36 57,80 56,89
3 Matthijs de Groot M35 - AV NOVA 57,97 56,87
4 Ron de Vaan M45 - DAK 58,38 1:00,00
5 Eric Pols M50 - AV Gouda 1:04,60 1:03,00
6 Lesley Angela M55 - PAC 1:05,19 1:07,00
7 Stan Spangenberg M55 - Phanos 1:05,38 1:00,00
8 Steven Bouman M50 - Rotterdam 1:10,35 ---
Matthijs v... Wetering M35 - AV Gouda DQ ---



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ruben Alba Arias M35 - AV Hylas 2:02,21 1:59,03
2 Peter Jan Laverman M35 - AV Hylas 2:06,07 1:59,00
3 Ron de Vaan M45 - DAK 2:14,59 2:15,00
4 Bas van We... de Joode M35 - CAV Energie 2:17,67 2:22,00



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bob Nederpel M35 - Leiden 4:39,93 4:32,00
2 Jan van der Marel M50 - AAV `36 4:41,55 4:35,00
3 Cock Dorst M55 - Pallas `93 4:43,62 4:34,75
4 Bas van We... de Joode M35 - CAV Energie 4:48,27 4:50,00
5 Cees Kuijt M45 - Leiden 4:59,70 4:53,00
6 Geert Moelker M40 - AV Gouda 5:04,68 5:00,00
7 Raoul Smit Sibringa M45 - AV Gouda 5:13,58 5:00,00
8 Tim Brouw...de koning M55 - Leiden 5:26,16 5:22,00
9 Rob Kruis M70 - Typhoon 5:45,84 5:38,72
10 Frank Nederhand M50 - PAC 6:12,62 6:27,50



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Erwin Koens M35 - Rotterdam 18:34,98 18:20,00
2 Rob van der Valk M45 - ARV Ilion 18:36,99 18:07,59
3 Raoul Smit Sibringa M45 - AV Gouda 20:00,31 ---
4 Sander van der Meer M40 - AV Gouda 20:17,76 20,40
5 Léon Neven M35 - AV Gouda 20:38,48 21:00,00
Matthijs v... Wetering M35 - AV Gouda DNS 17:53,00



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tony Pracht M60 - Leiden 37,09 36,95 34,72 - - - 37,09 40,57
2 Frans de Laat M70 - HLLS 29,66 33,26 X - - - 33,26 40,63
3 Frank van Leeuwen M35 - AV Gouda 30,78 30,29 31,13 - - - 31,13 33,00
4 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni 30,09 X 29,11 - - - 30,09 34,86
5 Hans Braker M50 - AV Gouda 26,84 X X - - - 26,84 31,89
6 Justus van Nierop M60 - DAK X 22,95 X - - - 22,95 22,26
7 Onno Waalewijn M70 - Phanos 20,18 X X - - - 20,18 27,00
8 André van der Pijl M50 - Olympus `70 X 18,73 20,00 - - - 20,00 23,31
Dick Schrieken M75 - AV Trias X X X - - - NM 34,00



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Frans de Laat M70 - HLLS 12,50 13,86
2 Justus van Nierop M60 - DAK 8,87 8,87
3 André van der Pijl M50 - Olympus `70 7,87 7,93
Dick Schrieken M75 - AV Trias DNS ---



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Cor Nijhoff M70 - AV Atverni 30,31 31,36
2 Justus van Nierop M60 - DAK 24,92 23,26
3 André van der Pijl M50 - Olympus `70 23,49 25,40



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kees Justus Vogel M60 - AAV `36 1,40 ---
2 André van der Pijl M50 - Olympus `70 1,40 1,35
3 Onno Waalewijn M70 - Phanos 1,25 1,30



Masters Mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Kees Justus Vogel M60 - AAV `36 8,30 - - 8,30 +1.0 m/s---
Onno Waalewijn M70 - Phanos X - - NM 8,33



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Andre van Wort M50 - NEAV 5,26 5,56
2 Stijn te Hennepe M35 - Leiden 4,50 ---



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Antonique de Vaan V40 - DAK 15,22 -0.8 m/s---
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 15,39 -4.7 m/s14,49
3 Wilma Linders V50 - DAK 16,38 -1.1 m/s---
4 Erica van Nierop V50 - DAK 17,83 -0.8 m/s---



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Annemieke Punter V45 - Rotterdam 28,98 -3.9 m/s28,53
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 32,89 -3.9 m/s30,15
3 Wilma Linders V50 - DAK 35,16 -0.8 m/s---



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn Van Lierop V40 - ARV Ilion 1:08,34 1:05,00



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Frauke van Boekel V45 - Typhoon 2:28,04 2:25,00
2 Annelisa Jorritsma V50 - ARV Ilion 2:40,36 2:37,00



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Wilma Bos V60 - Hanzesport 6:05,22 ---



Masters Vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam 31,71 33,45 31,89 - - - 33,45 34,50
2 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 15,80 17,66 16,92 - - - 17,66 20,00
3 Antonique de Vaan V40 - DAK 15,88 14,70 14,20 - - - 15,88 19,00
4 Rina Groenendijk V60 - AV `47 15,31 13,57 15,03 - - - 15,31 16,85
5 Erica van Nierop V50 - DAK 12,81 14,27 12,83 - - - 14,27 14,92



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mirjam Aberkrom V50 - AV Edam 11,23 ---
2 Rina Groenendijk V60 - AV `47 7,08 7,14
3 Louise Zimmerman V65 - Rotterdam 6,34 6,80



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Linda van Berkel V45 - AV `40 17,40 15,51 15,08 17,40 20,00



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Annemieke Punter V45 - Rotterdam 1,40 1,40



Masters Vrouwen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Elena Luijendijk V35 - AV Fortuna 10,77 - - 10,77 +1.3 m/s---



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Elena Luijendijk V35 - AV Fortuna 4,53 ---
2 Linda van Berkel V45 - AV `40 4,35 4,48



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 12,95 -3.8 m/s12,78
2 Stella Bolderheij Rotterdam 13,24 -4.7 m/s---
3 Judeska Sheppard Rotterdam 13,46 -1.1 m/s---
4 Jaleesa Seedorf Rotterdam 13,71 -1.9 m/s---
5 Jildou Postma Altis 14,16 -2.6 m/s13,88
6 Dorine Huisman AV Atverni 14,32 -2.3 m/s---
7 Lorraine Gonizzi Leiden 14,43 -2.3 m/s---



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Janneke Lemmerzaal Leiden 25,42 -3.0 m/s25,64
2 Laura Karamowa Phanos 26,56 -2.9 m/s---
3 Lisanne Brouwer Flevo Delta 26,60 -1.1 m/s25,92
4 Jildou Postma Altis 28,62 +0.2 m/s---
5 Desirée van Beest AV Atverni 30,00 -3.9 m/s29,34
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Shurianty Mathilda CAV Energie 59,67 58,94
2 Stella Bolderheij Rotterdam 1:00,07 ---
3 Laura Karamowa Phanos 1:02,48 ---
4 Isabel Hooijman AKU 1:02,95 1:02,31
5 Lorraine Gonizzi Leiden 1:05,23 ---
6 Jacquelien Klaver Flevo Delta 1:05,38 ---



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Lois Stokkers CAV Energie 2:32,71 2:25,99



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Roos van Elk Leiden 4:46,54 4:38,00
2 Tamar Bavelaar Leiden 5:52,53 ---



Meisjes Junior A - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Suzanne Giezeman Haag 35,37 33,05 32,73 - - - 35,37 36,12
2 Sophie van Veen AV Gouda 24,06 32,89 26,77 - - - 32,89 34,10
3 Lois Stokkers CAV Energie X X 25,28 - - - 25,28 26,89
4 Cathelijne Janssen AV Gouda 20,72 19,14 21,34 - - - 21,34 24,30



Meisjes Junior A - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Jenny Tchedjo U-Track 12,94 ---
2 Sophie van Veen AV Gouda 10,20 12,38
3 Tessa de Ruiter AV 1923 9,98 9,50



Meisjes Junior A - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ilhem Tamrouti Isala `96 43,03 40,54 39,03 43,03 ---
2 Tosca Smit Haag 41,26 42,91 38,66 42,91 43,93
3 Dewi Lafontaine Haag 40,60 38,79 X 40,60 46,69
4 Suzanne Giezeman Haag 38,05 34,28 35,62 38,05 39,08
5 Lisanne Brouwer Flevo Delta 34,53 X 33,13 34,53 33,99
6 Tessa de Ruiter AV 1923 31,17 25,98 29,10 31,17 29,00
7 Sophie van Veen AV Gouda X 26,72 X 26,72 28,07



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 1,60 ---



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Judeska Sheppard Rotterdam 11,82 - - 11,82 +2.2 m/s---



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBP
Jaleesa Seedorf Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior B - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Sophia Mulder AV34 13,46 -2.7 m/s13,49
2 Laura Schnell HLLS 13,65 -2.7 m/s13,53
3 Ilse van der Marel AAV `36 14,19 -2.6 m/s14,20
4 Mette Drenth AV Suomi 14,50 -2.6 m/s14,46
5 Shannon Wempe AV34 14,63 -4.7 m/s---
6 Francis va...ookhuizen NEAV 15,08 -2.3 m/s---
7 Mila Kuller NEAV 15,26 -1.9 m/s---
8 Roos Verdegaal HLLS 15,32 -1.9 m/s---



Meisjes Junior B - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Laura Schnell HLLS 28,57 -3.9 m/s28,20
2 Marijke va...den Broek HLLS 29,08 +0.2 m/s---
3 Roos Verdegaal HLLS 31,84 -1.9 m/s---
4 Maysoun Juliana Phanos 32,48 +0.2 m/s---



Meisjes Junior B - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Jonne van ...r Giessen AAV `36 1:03,84 1:00,18
2 Sietske Verkade AAV `36 1:07,78 ---
3 Maysoun Juliana Phanos 1:14,55 ---



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Esther Lievers Leiden 2:26,75 2:30,27
2 Ilse van der Marel AAV `36 2:31,71 2:30,00



Meisjes Junior B - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Bobet Kloosterman Leiden 5:08,30 5:22,00
2 Ilvia Hederik CAV Energie 5:29,36 5:23,00
3 Floor van der Niet PAC 5:55,36 5:45,00



Meisjes Junior B - 5000 meter

# Naam ResOBP
Lotte Veldhoen CAV Energie DNF 18:18,39



Meisjes Junior B - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Quincy Heemskerk AAV `36 26,39 29,62 27,93 - - - 29,62 26,90
2 Isabelle Reijman Leiden 28,16 X 26,66 - - - 28,16 29,75
3 Ilse van der Marel AAV `36 X 23,21 25,54 - - - 25,54 26,42
4 Roos Verdegaal HLLS X 22,62 X - - - 22,62 26,00
5 Aylina van Rooij AAV `36 16,21 20,61 X - - - 20,61 16,40
6 Ellen Hettinga AAV `36 20,09 X X - - - 20,09 22,60
7 Mila Kuller NEAV 13,26 16,78 X - - - 16,78 19,79



Meisjes Junior B - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sietske Verkade AAV `36 11,23 ---
2 Isabelle Reijman Leiden 10,78 10,95
3 Francis va...ookhuizen NEAV 8,68 ---
4 Roos Verdegaal HLLS 8,61 9,60
5 Mila Kuller NEAV 7,85 8,89



Meisjes Junior B - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sophia Mulder AV34 31,86 34,13 - 34,13 33,34
2 Mila Kuller NEAV X 20,24 21,49 21,49 21,55
3 Judith van Vught AV Gouda 20,90 17,11 17,15 20,90 34,11



Meisjes Junior B - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Marijke va...den Broek HLLS 1,50 ---
2 Quincy Heemskerk AAV `36 1,45 1,50
3 Ellen Hettinga AAV `36 1,40 1,50
4 Aylina van Rooij AAV `36 1,35 1,31



Meisjes Junior B - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Francis va...ookhuizen NEAV 8,93 - - 8,93 -0.4 m/s---



Meisjes Junior B - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Sophia Mulder AV34 5,26 ---
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 4,98 ---
3 Quincy Heemskerk AAV `36 4,47 4,71
4 Ellen Hettinga AAV `36 4,32 4,28
5 Mette Drenth AV Suomi 4,30 ---
6 Francis va...ookhuizen NEAV 4,06 ---
7 Aylina van Rooij AAV `36 3,54 3,64



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Joyce Menick HLLM 11,53 11,10
2 Myrthe Steenbeek Leiden 11,56 -2.6 m/s---
3 Nathalie Meurs Voorne 11,58 11,21
4 Loïs Steenbeek Leiden 11,76 -2.6 m/s---
5 Maud van S...rtensdijk Voorne 11,94 11,73
6 Chentelly Valpoort Rotterdam 11,98 11,80
7 Thyra de Bruin SC Antilope 12,06 11,63
8 Mieke van de Pasch AV Gouda 12,14 11,62
9 Evy Bitter AV Gouda 12,24 -2.6 m/s---
10 Sanne van der Pijl Olympus `70 12,59 -2.6 m/s12,30
11 Fay Jonkers HLLS 12,70 -2.6 m/s---
Alysée Lester ARV Ilion DNS ---



Meisjes Junior C - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Ilse Hogeveen HLLM 13,27 -2.3 m/s---
2 Marieke Moonen De Spartaan 13,45 -2.7 m/s13,50
3 Kim Brouwer HLLS 13,80 -2.3 m/s---
4 Morgann De Jong ARV Ilion 13,88 -2.7 m/s---
5 Thyra de Bruin SC Antilope 14,87 -1.1 m/s---
6 Emma Vreijling AAV `36 15,38 -4.7 m/s---
Alysée Lester ARV Ilion DNS ---
Anna Lusthof Olympus `70 DNS ---



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Anne van Nierop DAK 28,80 -0.8 m/s---
2 Kim Brouwer HLLS 28,89 +0.2 m/s---
3 Jana Nagtegaal AAV `36 31,06 -1.9 m/s---



Meisjes Junior C - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Maud van Beest AAV `36 1:02,07 ---
2 Morgann De Jong ARV Ilion 1:07,06 ---
3 Eva van Wijngaarden Rotterdam 1:11,38 ---
4 Sanne van der Pijl Olympus `70 1:12,38 1:11,00
5 Emma Vreijling AAV `36 1:15,00 ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:30,05 2:30,72
2 Jana Nagtegaal AAV `36 2:38,24 ---
3 Mette Nuijen Leiden 2:38,28 2:41,24
4 Cilia Van Kessel AV Suomi 2:59,28 2:46,00
5 Fay Jonkers HLLS 3:09,99 ---



Meisjes Junior C - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Isa van der Valk ARV Ilion 5:20,14 5:05,00



Meisjes Junior C - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Julia Jongejeugd NEAV 29,67 26,38 24,53 - - - 29,67 30,10
2 Tessa de Wit De Spartaan 20,31 15,56 24,05 - - - 24,05 23,00
3 Lisanne Boot HLLS 22,16 X X - - - 22,16 20,00
4 Dieuwertje Janssen AV Gouda X 20,19 X - - - 20,19 22,87
5 Isis Tinneveld Olympus `70 18,10 19,10 17,42 - - - 19,10 16,00
6 Robin Kuller NEAV X 16,17 18,92 - - - 18,92 18,22
7 Tessa Molenaar Olympus `70 X 18,21 17,39 - - - 18,21 18,70
8 Anna Lusthof Olympus `70 13,22 16,41 14,35 - - - 16,41 19,64



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,72 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 9,19 10,88
3 Isis Tinneveld Olympus `70 8,95 8,80
4 Tessa de Wit De Spartaan 8,75 10,60
5 Lisanne Boot HLLS 8,67 ---
6 Robin Kuller NEAV 7,63 7,91
7 Evy Bitter AV Gouda 7,63 ---
8 Sanne van der Pijl Olympus `70 5,66 5,48



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Loïs Steenbeek Leiden 31,98 26,54 29,53 31,98 30,85
2 Dieuwertje Janssen AV Gouda 27,57 26,63 X 27,57 32,16
3 Myrthe Steenbeek Leiden 23,54 21,79 23,35 23,54 27,48
4 Tessa Molenaar Olympus `70 21,87 22,21 21,58 22,21 25,30
5 Tessa de Wit De Spartaan 21,37 20,13 20,45 21,37 17,81
6 Isis Tinneveld Olympus `70 19,45 19,23 21,03 21,03 22,92
7 Evy Bitter AV Gouda 9,73 10,55 14,79 14,79 15,00



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nathalie Meurs Voorne 1,55 1,50
2 Julia Jongejeugd NEAV 1,50 1,51
3 Anne van Nierop DAK 1,45 ---
4 Jana Nagtegaal AAV `36 1,35 ---
5 Cilia Van Kessel AV Suomi 1,30 1,35
Dieuwertje Janssen AV Gouda DNS 1,40



Meisjes Junior C - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Anna Lusthof Olympus `70 9,80 - - 9,80 -0.4 m/s10,16
2 Julia Jongejeugd NEAV 9,02 - - 9,02 +0.5 m/s---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Morgann De Jong ARV Ilion 4,72 4,74
2 Isis Tinneveld Olympus `70 4,71 4,74
3 Nathalie Meurs Voorne 4,64 4,45
4 Marieke Moonen De Spartaan 4,63 4,69
5 Myrthe Steenbeek Leiden 4,24 ---
6 Chentelly Valpoort Rotterdam 4,23 4,23
7 Loïs Steenbeek Leiden 4,00 ---
8 Maud van S...rtensdijk Voorne 3,92 4,24
9 Mieke van de Pasch AV Gouda 3,71 ---
10 Sanne van der Pijl Olympus `70 3,47 3,55



Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Hidde Van Eijk ARV Ilion 11,06 -0.9 m/s11,07
2 Rutger Bien AV 1923 11,31 -0.9 m/s11,09
3 Rogier Janssen AV34 11,44 -0.9 m/s11,11
4 Jelle Venema AV Suomi 11,44 -2.0 m/s11,30
5 Timo Brandehof HLLM 11,45 -2.0 m/s11,38
6 Ruben Esajas Rotterdam 11,56 -0.9 m/s11,12
7 Jordy Kluft DEM 11,65 -0.9 m/s11,23
8 Jeroen Witteveen HLLS 11,71 -2.0 m/s11,30
9 Pelle Gelderblom ARV Ilion 11,74 -2.0 m/s11,26
10 Tarik Tahiri Rotterdam 11,76 -2.0 m/s11,37
11 Masih Djamal Ciko `66 11,81 -2.7 m/s11,70
12 Koen Bonekamp AV34 11,93 -0.5 m/s12,01
13 Niels Mijnsbergen AAV `36 11,96 -4.7 m/s11,55
14 Finn van der Velden Phanos 12,02 -4.7 m/s11,42
15 Khalil Toumi AV Atverni 12,04 -2.7 m/s11,85
16 Enric Mol...é Burgos Leiden 12,07 -2.7 m/s11,75
17 Nick van Schagen Leiden 12,10 -4.7 m/s11,61
18 Gijs Langkamp HLLS 12,20 -2.7 m/s11,80
19 Lars Tinneveld Olympus `70 12,32 -3.0 m/s11,90
20 Bram Popkema AV Gouda 12,49 -0.5 m/s11,98
21 Erik Heijink AV Hylas 12,50 -2.9 m/s12,18
22 Koen van d...Meiracker Spark 12,53 -3.0 m/s11,90
23 Hajo Mossink AV Suomi 12,59 -0.5 m/s12,10
24 Christiaan Mastop Leiden 12,73 -2.7 m/s12,60
25 Roy Winiarczyk Leiden 12,78 -3.2 m/s12,63
26 Stefan Rabouw AV Gouda 12,82 -3.2 m/s12,60
Jamaal Awad DEM DNS 11,16
Robin Coops HLLS DNS 11,25



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Christopher Gp Garia Rotterdam 21,47 -2.1 m/s22,00
2 Nout Wardenburg AV34 22,17 -2.1 m/s22,00
3 Jelle Venema AV Suomi 22,42 -2.1 m/s22,00
4 Igor Rutka PAC 22,84 -3.2 m/s22,58
5 Timo Brandehof HLLM 22,84 -3.2 m/s22,62
6 Ruben de Vries Rotterdam 23,19 -2.7 m/s22,72
7 Pelle Gelderblom ARV Ilion 23,22 -3.2 m/s22,43
8 Jeroen Witteveen HLLS 23,31 -2.7 m/s22,90
9 Jamaal Awad DEM 23,38 -2.7 m/s22,80
10 Nick van Schagen Leiden 23,44 -3.2 m/s22,56
11 Finn van der Velden Phanos 23,46 -2.1 m/s23,36
12 Lex Bolderheij Rotterdam 23,49 -3.2 m/s22,50
13 Stijn van Weegberg Leiden 23,54 -2.7 m/s22,70
14 Marshall Croes Rotterdam 23,54 -2.1 m/s23,43
15 Owen Westerhout AV Trias 23,78 -1.2 m/s23,00
16 Masih Djamal Ciko `66 23,79 -4.0 m/s23,78
17 Jordy Kluft DEM 23,99 -3.2 m/s22,44
18 Shaeriano Murray Rotterdam 24,06 -4.0 m/s21,00
19 Erik Heijink AV Hylas 24,20 -1.2 m/s23,58
20 Bas Jubels AV Phoenix 24,25 -2.9 m/s---
21 José Per...do Freire Rotterdam 24,58 -2.1 m/s21,00
22 Peter Peereboom AV Phoenix 24,77 -2.9 m/s---
23 Koen van d...Meiracker Spark 24,96 -4.0 m/s24,00
24 Hajo Mossink AV Suomi 25,09 -1.7 m/s24,69
25 Roy Winiarczyk Leiden 25,20 -1.7 m/s25,00
26 Christiaan Mastop Leiden 25,45 -3.0 m/s25,60
27 Nick Cancrinus AAV `36 26,42 -1.7 m/s25,00
28 Stefan in't Hout PAC 27,07 -1.1 m/s26,01
29 Stefan van den Bos Leiden 27,31 -2.9 m/s---
Rutger Bien AV 1923 DNS 22,28
Robin Coops HLLS DNS ---



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Igor Rutka PAC 49,64 48,82
2 Matias Ema... Larregle Phanos 50,60 50,50
3 Niels Mijnsbergen AAV `36 51,40 51,14
4 Vincent Kruit AV Gouda 51,46 49,77
5 Guido de Bruijn CAV Energie 51,96 49,40
6 Chanelton Schmidt Rotterdam 52,62 51,00
7 Koen Bonekamp AV34 52,63 51,77
8 Sjoerd Dekker AV Haarlem 52,68 49,12
9 Stijn van Weegberg Leiden 52,77 50,58
10 Bas Jubels AV Phoenix 53,65 52,37
11 Ruben de Vries Rotterdam 53,69 53,24
12 Adam Youssef Rotterdam 53,90 51,24
13 Peter Peereboom AV Phoenix 54,10 53,15
14 Khalil Toumi AV Atverni 54,11 53,63
15 José Per...do Freire Rotterdam 54,26 54,57
16 Twan Kleijwegt PAC 54,71 53,00
17 Lars Tinneveld Olympus `70 54,72 53,96
18 Cosmo van Berkel AV Gouda 55,35 53,50
19 Benjamin de Nijs CAV Energie 56,15 56,00
20 Edwin Kammerman CAV Energie 56,88 56,00
21 Gijs van der Wal ARV Ilion 57,65 53,00
22 Nick Cancrinus AAV `36 59,58 ---



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Dennis Buys Avantri 2:13,06 2:21,70
2 Stefan in't Hout PAC 2:13,52 2:19,03
3 Alex Chan U-Track 2:17,63 2:18,23
4 Bart Buijs CAV Energie 2:21,15 2:21,70
5 Richard Grannetia De Spartaan 2:21,77 2:20,00



Senioren mannen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Khalid Mokhtari PAC 4:11,28 4:03,99
2 Mees van der Meij Rijnsoever 4:26,72 4:32,51
3 Bram Prins NSL 4:26,93 4:30,00
4 Marien van der Niet PAC 4:28,02 4:25,00
5 Wouter Zandee Haag 4:28,98 4:21,00
6 Bart Buijs CAV Energie 4:56,31 4:49,99
7 Jan-Willem de Mol Rijnsoever 4:58,85 5:07,85
8 Timothy van den Berg Leiden 5:03,86 5:20,00



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBP
1 Marco van Erp Leiden 16:04,56 15:27,00
2 Jean-andrew Fingal PAC 16:05,55 15:55,00
3 David Bouman PAC 16:45,41 16:30,00
4 Joey Hendriks HLLM 16:57,27 16:50,00
5 Lionel Parry PAC 18:13,08 17:40,00



Senioren mannen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Benjamin Janssen Leiden 39,07 38,99 X - - - 39,07 41,00
2 Bart Groeneveld AV Suomi X 30,98 28,52 - - - 30,98 30,00
3 Ferdi van Schijndel AV Attila 29,09 29,74 28,44 - - - 29,74 28,84
4 Michael Monden CAV Energie 26,16 27,10 X - - - 27,10 29,00



Senioren mannen - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Sybren Blok PAC 13,27 13,96
2 Robin Coops HLLS 11,34 ---
3 Xander de Ruiter Avantri 9,68 11,00
4 Ferdi van Schijndel AV Attila 9,63 9,93
5 Take Zonneveld Rotterdam 8,06 8,01
Nout Wardenburg AV34 NM ---



Senioren mannen - Speerwerpen

# Naam ResOBP
1 Alex van den Boom AV `47 60,43 67,78
2 Xander de Ruiter Avantri 39,24 40,56
3 Take Zonneveld Rotterdam 29,19 33,34
4 Michael Monden CAV Energie 21,32 31,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Dirkzwager Zeeland 1,85 1,90
2 Gijs Langkamp HLLS 1,75 1,80
3 Stefan in't Hout PAC 1,45 1,45



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Joey Blangé SPOB 12,99 - - 12,99 +0.8 m/s13,57
2 Bart Groeneveld AV Suomi 10,40 - - 10,40 +0.5 m/s---
Jarik Beukers De Spartaan X - - NM ---
Loic Wondel Rotterdam X NM 14,51



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBP
1 Ranki Oberoi Rotterdam 6,81 ---
2 Robin Coops HLLS 6,54 ---
3 Marco Jansen AV Phoenix 6,24 6,52
4 Jarik Beukers De Spartaan 5,86 ---
5 Kevin Winiarczyk Leiden 5,49 ---
6 Stefan Rabouw AV Gouda 5,44 ---
7 Stefan van den Bos Leiden 4,52 ---
Loic Wondel Rotterdam NM ---



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBP
1 Kika van B...enegouwen Phanos 12,37 -0.5 m/s12,13
2 Angelina Lopez Rotterdam 12,72 -2.9 m/s12,30
3 Lotte Schrijver Phanos 12,99 -3.2 m/s12,63
4 Chimene F...o Azoungo Leiden 13,01 -3.2 m/s12,66
5 Laura van Haaften Spado 13,20 -3.8 m/s12,73
6 Annemarie ten Kate De Spartaan 13,37 +0.4 m/s13,10
7 Janneke Berkhof Rotterdam 13,42 +0.4 m/s13,25
8 Marleen van Velzen Leiden 13,50 +0.4 m/s13,33
9 Hilde Pracht Leiden 13,58 -2.6 m/s13,58
10 Sharon Hendriks AV34 13,62 -3.8 m/s12,98
11 Mariska Klaver Flevo Delta 13,77 -0.8 m/s---
12 Madelon Kamp Altis 13,93 -2.6 m/s13,61
13 Iris Pieters Rotterdam 13,94 -2.7 m/s13,44
14 Tiffany Smit Leiden 14,05 -1.1 m/s---
15 Roseanne Dekker AV Suomi 14,06 -1.1 m/s---
16 Martine Sonnevelt AV Phoenix 14,12 -0.8 m/s---
17 Tamara Eleonora ARV Ilion 14,38 -1.9 m/s---
18 Rosita Milani AV Lycurgus 14,44 -2.7 m/s13,47
19 Yvon Schreuder Leiden 14,51 -2.6 m/s14,00



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 24,87 -4.0 m/s24,59
2 Lotte Schrijver Phanos 26,12 -1.1 m/s26,00
3 Esmeralda Redan Rotterdam 26,35 -3.9 m/s28,00
4 Chimene F...o Azoungo Leiden 26,58 -3.0 m/s25,55
5 Iris de Ruiter AV 1923 26,59 -1.1 m/s26,33
6 Laura van Haaften Spado 26,87 -3.1 m/s26,54
7 Melissa de Haan AV34 27,08 -3.1 m/s26,80
8 Sharon Hendriks AV34 27,41 -1.1 m/s26,50
9 Lisa Rodenburg AV Phoenix 27,58 -3.1 m/s27,00
10 Janneke Berkhof Rotterdam 27,76 -3.1 m/s26,80
11 Annemarie ten Kate De Spartaan 28,09 -4.1 m/s27,80
12 Milou van der Schaaf MPM 28,68 -0.8 m/s---
13 Iris Pieters Rotterdam 29,13 -4.1 m/s27,47
14 Martine Sonnevelt AV Phoenix 29,50 -1.9 m/s---
15 Roseanne Dekker AV Suomi 29,50 -4.1 m/s27,99
16 Madelon Kamp Altis 29,89 -4.1 m/s27,80
17 Rosita Milani AV Lycurgus 30,32 -4.1 m/s27,92
18 Brenda Vrouw Calis AV Suomi 30,73 -2.9 m/s31,10



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBP
1 Esmeralda Redan Rotterdam 1:00,00 1:02,00
2 Marleen van Velzen Leiden 1:01,39 1:01,36
3 Hilde Pracht Leiden 1:03,06 1:01,74
4 Tiffany Smit Leiden 1:05,43 1:06,00
5 Susanne Driessen AKU 1:07,90 1:06,93
6 Brenda Vrouw Calis AV Suomi 1:10,11 1:10,25



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Larissa Schut Rotterdam 2:25,21 2:24,04
2 Yorma Wolters Rotterdam 2:27,49 2:28,71
3 Fleur Berkhof Rotterdam 2:39,06 2:38,00
4 Elianne Van der Valk ARV Ilion 2:50,60 ---



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBP
1 Karlijn Schipper PAC 5:00,16 5:00,00
2 Amber van Elk Leiden 5:15,45 5:21,00
3 Merle de Zwart Rotterdam 5:22,67 5:20,00
4 Cathelijn Waaijer Leiden 5:26,60 5:28,68
5 Daniëlle Vos De Spartaan 5:34,53 5:30,00
6 Daphne Lamboo AV Gouda 5:39,31 5:50,00
7 Myrthe Bouman U-Track 5:51,54 ---



Senioren vrouwen - 5000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Senioren vrouwen - Discuswerpen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sacha Popping Leiden 37,38 38,64 38,96 - - - 38,96 40,00
2 Carolien de Pater Avantri 32,75 36,87 36,18 - - - 36,87 38,50
3 Anna Goede AV 1923 36,43 X 36,72 - - - 36,72 37,48
4 </