Uitslagen 3e Pupillen Competitie Regio 2&5, poule 2

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Niels Karel Altis 9,53 3:44,07 6,50 3,90 1985
2 Dim Petrusma Altis 9,56 3:34,69 6,27 3,62 1965
3 Ewoud van Schaik AV Zeewolde 9,60 3:42,74 5,45 3,73 1881
4 Rik Willemse AV Nijkerk 9,80 3:54,07 6,16 3,76 1839
5 Mick Frerix Triathlon 9,69 4:00,77 5,87 3,77 1808
6 David Knuth Altis 9,47 3:59,56 6,16 3,46 1807
7 Tim van de Burgwal Altis 9,98 3:41,36 5,43 3,61 1803
8 Redwan el Khayyar VAV 10,18 3:35,86 4,67 3,38 1707
9 Jaron Hamoen AV Zeewolde 10,43 4:06,53 6,83 3,67 1707
10 Markus Lamper VAV 9,99 3:39,44 4,07 3,52 1700
11 Dejene Mulder VAV 9,97 4:12,60 5,96 3,66 1693
12 Job Mulder VAV 9,86 3:46,50 4,46 3,42 1689
13 Sijmen van der Harst Altis 10,27 4:02,42 5,95 3,44 1650
14 Tijn van de Grijp Altis 10,18 3:46,48 5,03 3,25 1646
15 Johannes Hegeman AV Nijkerk 10,48 3:50,66 5,62 3,26 1622
16 Joris Lamaker Altis 10,30 3:52,04 4,20 3,31 1551
17 Luuk van Burgsteden Triathlon 10,30 4:04,37 4,46 3,50 1548
18 Mike Kragten Altis 10,74 3:58,72 5,44 3,22 1525
19 Silvan van Hussel AV Nijkerk 11,03 3:52,41 5,26 3,08 1480
20 Bjorn Klein AV Zeewolde 10,81 4:05,17 5,22 3,23 1473
21 Stijn Kroeze Altis 10,19 4:21,09 4,60 3,33 1468
22 Finn Hart AV Zeewolde 10,46 4:22,16 5,00 3,17 1420
23 Jonathan v... Bokhorst Altis 10,85 4:05,90 4,39 3,04 1369
24 Quintin Landskroon Altis 10,23 4:20,99 3,73 2,90 1312
25 Jeppe Meesters Altis 11,12 4:04,42 4,30 2,86 1299
26 Daniël va...der Leest Altis 11,27 4:17,02 4,74 3,05 1294
27 Natan Hommel AV Zeewolde 10,75 4:12,85 3,55 3,00 1279
28 Fedde Van Den Bos Triathlon 11,06 4:12,78 3,73 2,87 1228
29 Tycho van Hussel AV Nijkerk 11,31 4:44,97 4,76 3,13 1202
30 Stijn Dijkslag VAV 11,11 4:29,07 3,59 3,11 1191
31 Jurre Schoenmakers Altis 11,16 4:34,17 4,49 2,78 1169
32 Joël van de Munt VAV 11,73 4:10,83 3,92 2,74 1145
33 Pierre Verhoosel Triathlon 11,14 4:12,77 3,82 2,45 1142
34 Jop van den Hoorn Triathlon 10,27 DNS 5,29 3,12 1141
35 Alain Tourne Triathlon 11,27 5:00,54 4,10 3,17 1116
36 Tom Westdijk Altis 11,55 4:15,63 3,41 2,67 1091
37 Senna V.d. Brandt Altis 11,45 4:38,36 4,11 2,76 1087
38 Thijs Berkhof Triathlon 12,12 4:41,40 4,35 2,70 1007
39 Rick Vos VAV 11,40 DNS 4,85 3,04 946
40 Luca Krijger AV Zeewolde 12,07 4:40,71 3,93 2,43 929
41 Luuk Harmsen Altis 11,53 5:05,44 4,17 2,37 916
42 Dagne Mulder VAV 12,76 5:29,05 2,93 2,20 589
43 Teun Heijerman Altis DNS DNS 5,17 DNS 353



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA1 team 1 Altis - JPA1 4 35,68 629
2 De VAV Jongens 1 (JPA1) VAV - JPA1 4 38,01 528
3 Altis JPA1 team 2 Altis - JPA1 4 38,53 507
4 AV Triathlon JpA1 Team 1 AV Triathlon - JPA1 4 38,82 495
5 Nijkerk JPA1 AV Nijkerk - JPA1 4 39,19 481
6 JPA1 Zeewolde AV Zeewolde - JPA1 4 39,61 465
7 Altis JPA1 team 4 Altis - JPA1 4 42,34 368
8 De VAV Jongens 2 (JPA1) VAV - JPA1 4 42,73 356
9 Altis JPA1 team 3 Altis - JPA1 4 43,38 335
10 AV Triathlon Pup A1 Mix AV Triathlon - JPA1 4 43,57 329



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Jelle van ...r Heijden Altis 9,22 3:28,04 26,16 4,11 2138
2 Jente van Geest Altis 9,57 3:36,48 27,46 4,20 2059
3 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 9,65 3:29,89 29,35 3,61 1991
4 Guus Boorsma Altis 9,23 3:45,90 18,84 3,84 1880
5 Kingston Schuld Altis 9,27 4:49,53 32,52 4,23 1853
6 Brigt Van Apeldoorn Triathlon 10,12 3:43,39 27,68 3,58 1812
7 Roemer de Jong Triathlon 10,38 3:56,00 38,64 3,36 1783
8 Jochem Klein Altis 10,21 3:50,51 25,86 3,53 1727
9 Martijn van Doorn Altis 9,92 3:48,35 19,44 3,67 1726
10 Teun Lip Triathlon 10,18 4:07,26 25,77 3,54 1652
11 Bas Willemsen VAV 10,06 4:27,25 30,51 3,56 1646
12 Rens Kelder Triathlon 10,49 3:53,01 29,09 3,12 1631
13 Daen Bovenkerk Altis 10,09 4:05,75 23,75 3,44 1626
14 Benjamin Götte Triathlon 10,03 3:51,45 17,66 3,39 1609
15 Maes van der Steeg Triathlon 9,59 4:26,43 18,61 3,64 1588
16 Thijs Kempe Altis 10,34 3:52,14 20,96 3,28 1586
17 Lars Bergmann Triathlon 10,86 3:59,94 26,91 3,24 1545
18 Fynn Jacops AV Zeewolde 10,53 4:19,81 23,44 3,38 1486
19 Levi Bras Altis 10,69 4:24,33 26,83 3,30 1473
20 Siem van Tuyl Altis 10,49 4:02,03 18,22 3,20 1461
21 Sem van der Graaf Altis 10,19 4:56,37 25,05 3,43 1433
22 Keano Smits AV Zeewolde 10,90 4:09,67 20,61 3,22 1409
23 Mike van Otterlo VAV 10,74 4:08,77 18,64 2,84 1330
24 Navajo Nahumury Altis 9,71 DNS 31,89 3,10 1328
25 Bart Jansen Altis 10,50 4:22,47 15,84 3,01 1296
26 Satria Jansen Triathlon 10,39 4:15,79 11,46 3,16 1295
27 Jochem van den Berg AV Zeewolde 10,88 4:46,93 16,40 3,03 1168
28 Jesse Cools Altis DNS DNF 37,19 DNS 522
29 Pepijn Holm Triathlon DNS --- DNS --- 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPA2 team 1 Altis - JPA2 4 35,81 623
2 AV Triathlon JPA2 Team 1 AV Triathlon - JPA2 4 38,11 524
3 JPA2 Zeewolde AV Zeewolde - JPA2 4 38,65 502
4 Altis JPA2 team 2 Altis - JPA2 4 38,80 496
5 Altis JPA2 team 3 Altis - JPA2 4 39,33 475
6 Av Triathlon JPA2 Team 2 AV Triathlon - JPA2 4 40,05 448



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Henry Nicolaas Altis 6,61 3:27,25 30,30 1,10 2104
2 Mees Schaafsma VAV 6,84 3:58,55 20,89 1,05 1718
3 Taeke Doevendans Triathlon 7,21 3:52,12 21,66 1,05 1679
4 Pelle de Raad Altis 6,95 4:01,68 22,08 0,95 1621
5 Daan Beeks Altis 7,62 4:01,14 29,58 0,90 1542
6 Laurens Kuiper VAV 7,31 3:59,10 20,52 0,90 1499
7 Julian Krist AV Zeewolde 7,18 4:32,81 20,24 1,00 1451
8 Menno Tolen Altis 7,28 4:42,66 18,81 1,05 1412
9 Lars Budding VAV 7,48 4:11,95 22,35 0,85 1394
10 Niek Grandia VAV 7,23 4:13,18 13,81 0,95 1385
11 Jens van de Wetering Triathlon 7,36 4:10,38 14,64 0,90 1348
12 Damian Verweij AV Zeewolde 7,39 4:21,11 17,89 0,90 1348
13 Matthias Maasse AV Zeewolde 7,43 3:58,71 11,61 0,85 1298
14 Rolan Iking Altis 7,59 4:03,07 12,01 0,90 1291
15 GIjs Langendijk AV Zeewolde 7,72 4:17,90 16,20 0,90 1272
16 Matías F...s Wentink Triathlon 7,38 4:09,54 11,79 0,85 1262
17 Mels van Stratum Triathlon 7,62 4:08,32 12,92 0,85 1240
18 Maarten Ehrenhard AV Nijkerk 7,79 4:30,47 13,58 0,95 1203
19 David Lou...Kooijmans Altis 7,95 4:27,49 14,10 0,95 1195
20 Roan Versteegen Altis 7,65 4:35,36 13,78 0,90 1178
21 Robin Versteeg AV Zeewolde 8,13 4:13,96 13,76 0,90 1177
22 Sebastiaan Boonstra Triathlon 8,02 4:57,22 23,83 0,85 1148
23 Silas van Wierst AV Zeewolde 7,91 4:43,23 13,51 0,95 1135
24 Maarten Koop Altis 7,56 4:40,17 13,31 0,85 1132
25 Liu Spijker Triathlon 8,18 4:22,85 18,27 0,80 1131
26 Ruben Baartmans Altis 7,29 4:56,55 11,21 0,90 1130
27 Bas van der Schriek Altis 7,67 5:03,02 11,13 1,00 1107
28 Axel Davelaar VAV 8,10 5:10,62 16,01 0,95 1057
29 Ruben de Groot AV Nijkerk 7,89 DNS 15,11 1,00 963
30 Nils Medema Altis 8,02 4:26,92 7,15 0,80 939
31 Mees Blijenberg Triathlon 8,04 5:19,48 15,70 0,80 928
32 Sep van Diepen Triathlon 8,30 4:44,78 8,77 0,80 865
33 Kas Kalter VAV 8,05 4:49,75 NM 0,90 835
34 Onno Hoekstra Triathlon 8,65 5:05,44 6,57 0,90 770
35 Mats Beverwijk Triathlon 8,69 5:35,98 7,97 0,85 677
36 Tobias Hilhorst Triathlon 9,14 5:33,63 6,63 0,75 517
37 Wouter Kooij AV Zeewolde 9,73 6:29,77 9,42 0,75 417
38 Damian Scholten Triathlon --- --- --- --- 0
38 Floris Valkonet Triathlon DNS --- DNS --- 0
38 Milan Veldhuysen VAV DNS --- DNS --- 0



Jongens Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPB team 1 Altis - JPB 4 26,38 603
2 AV Triathlon JpB Team 1 AV Triathlon - JPB 4 27,89 518
3 VAV Jongens pupil B VAV - JPB 4 29,18 453
4 Altis JPB team 2 Altis - JPB 4 29,20 452
5 JPB Zeewolde team 1 AV Zeewolde - JPB 4 29,53 437
6 AV Triathlon JpB Team 2 AV Triathlon - JPB 4 30,61 388
7 AV Triathlon Pup b Mix AV Triathlon - JPB 4 33,07 288
8 JPB Zeewolde team 2 AV Zeewolde - JPB 3 DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Jasper van Schaik AV Zeewolde 6,94 2:16,40 18,77 3,40 1628
2 Ole van der Grinten Altis 7,30 2:10,12 19,44 3,20 1577
3 Guus van de Burgwal Altis 7,25 2:22,50 11,88 3,16 1350
4 Sebastian Redel Altis 7,77 2:30,53 20,42 3,04 1301
5 Luuk van Meerveld AV Nijkerk 7,47 2:16,83 13,94 2,69 1295
6 Jonas Cressent Altis 7,90 2:18,18 14,80 2,86 1253
7 Casper Holterhues Altis 8,12 2:20,20 20,38 2,65 1242
8 Nout Kroeze Altis 7,63 2:35,40 18,06 2,87 1225
9 Olivier Zwaal Altis 8,12 2:22,04 18,68 2,62 1197
10 Lucas Hendrickx Triathlon 7,66 2:20,83 10,37 2,66 1156
11 Levi Lambers VAV 8,13 2:30,91 16,58 2,85 1143
12 Rens Arends VAV 8,06 2:26,07 12,79 2,81 1120
13 Simon Broek Triathlon 8,08 2:34,21 16,71 2,53 1066
14 Biem de Man VAV 7,86 2:24,49 8,28 2,72 1060
15 Bart Jansen Triathlon 8,33 2:27,54 12,80 2,68 1039
16 Floris van den Berg Altis 8,29 2:28,91 12,82 2,60 1019
17 Akram Pinard Altis 7,87 2:39,99 13,36 2,53 1010
18 Finn Tebbens Altis 8,55 2:41,77 11,85 2,54 865
19 Nanne Langemeijer Altis 8,23 2:41,25 8,87 2,54 858
20 Brent Holwerda Triathlon 8,58 2:35,68 6,62 2,46 773
21 Thorsten Bouwens Triathlon 8,60 2:43,49 9,06 2,20 724
22 Luuk Walraven Altis 8,96 2:48,13 7,18 2,27 620
23 Mick Lablans Triathlon 8,14 DNS 14,43 DNS 567
24 Abe van Stralen Altis --- --- --- --- 0
24 Hidde Heijerman Altis --- --- --- --- 0
24 Thijs van der Wal Altis --- --- --- --- 0



Jongens Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis JPC team 1 Altis - JPC 4 29,23 451
2 AV Triathlon JPC AV Triathlon - JPC 4 29,76 426
3 Altis JPC team 2 Altis - JPC 4 30,77 381
4 Altis JPC team 3 Altis - JPC 5 32,86 296
5 AV Triathlon pup c mix AV Triathlon - JPC 4 33,27 280



Jongens Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Tobias van Boven AV Nijkerk 7,77 2:34,60 13,65 2,58 1078
2 Thijmen Versteeg AV Zeewolde 8,21 2:20,47 11,44 2,09 970
3 Floris Smulders AV Zeewolde 8,35 2:37,03 9,15 2,48 860
4 Dhedde van Doorn Triathlon 8,36 2:37,40 9,72 2,40 852
5 Timo van Lien AV Zeewolde 8,31 2:42,92 10,86 2,41 849
6 Niels Bakker Triathlon 8,59 2:49,02 14,39 2,40 833
7 Daan van Meerveld AV Nijkerk 9,06 3:21,81 7,89 2,13 451
8 Max van Ree VAV DNS --- DNS DNS 0



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
1 Linde Zijlstra Altis 9,50 3:44,00 5,05 3,88 1895
2 Donna van Lokhorst Altis 9,90 3:44,60 5,28 3,81 1828
3 Romy Bendanon Triathlon 9,82 3:40,00 4,85 3,63 1801
4 Dyone van Aller AV Nijkerk 9,60 3:47,74 4,79 3,59 1782
5 Noortje Zwaal Altis 9,82 3:52,00 5,57 3,53 1764
6 Iris van Eerde AV Zeewolde 9,54 4:06,00 5,13 3,66 1739
7 Eva Wagemakers Altis 9,82 3:56,00 4,16 3,64 1667
8 Nikki Vroemen Altis 10,10 4:12,00 4,95 3,47 1573
9 Mette Wiggers Triathlon 9,85 4:11,55 3,94 3,53 1552
10 Milana Oortjes AV Nijkerk 10,40 4:00,70 4,16 3,55 1539
11 Ellen Jelt... Wieringa Triathlon 10,01 4:22,52 4,55 3,48 1516
12 Rosalie Kriek AV Zeewolde 10,03 4:38,73 4,51 3,56 1464
13 Roos Oostveen Altis 10,23 4:10,33 3,60 3,35 1436
14 Roos Verblauw Altis 11,02 3:46,19 3,83 3,06 1407
15 Juno Kapelle Triathlon 10,39 4:30,00 4,57 3,29 1394
16 Fenna Miedema Altis 10,53 4:27,00 3,64 3,32 1322
17 Lois Rijnders Altis 11,08 4:29,00 4,95 3,14 1302
18 Yfke van der Meer Altis 10,65 4:08,00 3,30 3,01 1296
19 Noa Schut Altis 11,19 4:16,94 4,31 3,09 1283
20 Karlijn Mossink Altis 10,51 4:25,00 2,81 3,42 1282
21 Doortje van Maanen AV Nijkerk 10,88 4:24,78 4,23 3,08 1282
22 Fé van der Weij Altis 11,80 4:09,78 3,93 3,01 1198
23 Meinou de Jong Triathlon 11,28 4:14,32 3,53 2,96 1197
24 Nico de Haan Triathlon 10,77 4:38,45 3,23 3,18 1185
25 Mette van der Kolk Altis 10,90 4:28,00 3,12 3,04 1169
26 Marrit Jelgerhuis Triathlon 11,01 5:12,83 4,77 3,16 1158
27 Laura de Witte VAV 10,70 5:08,00 3,82 2,87 1085
28 Dominique Poelhekke AV Zeewolde 11,68 4:43,47 3,65 2,59 973
29 Mayke van Lieshout Triathlon 11,51 4:45,00 3,25 2,59 955
30 Anouk Bakker Triathlon 11,70 5:04,00 3,89 2,65 936
31 Isolde Bisschop Triathlon 11,80 5:21,00 4,42 2,72 931
32 Clarice va...er Zanden Altis 11,89 5:06,63 3,39 2,62 861
33 Neala Don Altis 12,20 4:48,00 2,95 2,49 824
34 Esmee Staal Altis 10,66 DNS 4,70 DNS 703
35 Salomé Thevenard Altis DNS --- --- DNS 0
35 Isabelle Misset Triathlon DNS --- --- DNS 0
35 Leah van Loenen VAV --- --- --- --- 0
35 Yara Achterberg VAV --- --- --- --- 0



Meisjes Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA1 team 1 Altis - MPA1 4 36,40 597
2 AV Triathlon MPA1 Team 1 AV Triathlon - MPA1 4 38,33 515
3 Altis MPA1 team 2 Altis - MPA1 4 40,53 431
4 Altis MPA1 team 4 Altis - MPA1 4 41,05 412
5 AV Triathlon MPA1 Team 2 AV Triathlon - MPA1 4 43,65 326
6 Altis MPA1 team 3 Altis - MPA1 4 44,88 289



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
1 Danne Mossink Altis 9,35 3:45,30 17,12 4,28 1924
2 Eline Gerritsen VAV 9,56 3:54,59 25,16 3,87 1868
3 Fenna van der Kooij Altis 9,47 3:41,26 17,56 3,55 1787
4 Olivia Lo...Kooijmans Altis 10,02 4:06,80 30,37 3,72 1768
5 Berrit Roex Triathlon 9,84 4:03,68 21,80 3,70 1700
6 Imke van der Spoel Altis 10,18 4:03,00 23,12 3,75 1680
7 Anna Brae...ristensen Altis 9,66 4:04,43 19,64 3,59 1674
8 Faisa Nicolaas Altis 9,87 3:40,39 11,35 3,81 1673
9 Robin de Bruin Altis 9,76 4:29,37 22,11 4,01 1671
10 Mara Arends VAV 10,05 3:57,75 18,88 3,75 1665
11 Bente Rutten Altis 9,94 4:34,58 23,72 4,01 1644
12 Madelief van Leur Altis 9,49 3:57,77 11,02 3,78 1633
13 Esmée Aartsen VAV 9,88 4:02,98 14,98 3,81 1620
14 Melissa van Keulen VAV 10,34 3:48,80 19,10 3,35 1591
15 Marit Elkerbout Altis 10,38 3:44,09 16,11 3,46 1589
16 Rebecca van Pagée AV Zeewolde 10,42 3:48,00 18,02 3,37 1573
17 Jolie Minnée Triathlon 10,11 4:17,28 20,91 3,40 1526
18 Kyra van der Meer Triathlon 10,19 4:35,08 24,40 3,47 1505
19 Quinn Uffels Altis 10,32 4:20,47 19,96 3,56 1501
20 Lara van 't Klooster Triathlon 10,13 4:01,74 15,93 3,17 1473
21 Carmen Lijzenga Triathlon 10,09 4:40,30 22,12 3,44 1466
22 Sanne Budding VAV 11,11 4:32,37 21,64 3,06 1272
23 Marame Attaf VAV 11,20 4:24,29 16,83 3,05 1221
24 Idun Wiggers AV Nijkerk 10,12 DNF 20,53 3,40 1183
25 Asanay Malik Altis 11,22 4:43,69 14,68 3,23 1149
26 Eva Van Der Linden Triathlon 11,19 5:01,27 17,50 3,17 1128
27 Femke Wybenga Altis 10,90 4:54,88 11,52 3,19 1089
28 Mariana Mak Altis 10,93 5:02,45 11,31 3,23 1066
29 Sasha Smink Triathlon 11,00 DNS 16,45 2,97 915
30 Maud Ruitenberg Altis 10,79 DNF 11,60 3,10 887
31 Ivana Snijders AV Nijkerk DNS --- --- DNS 0
31 Jinte Jonker Triathlon DNS --- --- DNS 0
31 Damaris van Berkel AV Zeewolde DNS --- --- DNS 0



Meisjes Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPA2 team 1 Altis - MPA2 4 36,35 599
2 Altis MPA2 team 3 Altis - MPA2 4 37,47 550
3 VAV Meiden MPA2 VAV - MPA2 4 37,59 545
4 AV Triathlon MPA2 Team 1 AV Triathlon - MPA2 4 37,78 537
5 Altis MPA2 team 2 Altis - MPA2 4 38,95 490
6 AV Triathlon MPA1/2 mix AV Triathlon - MPA2 4 40,65 426



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
1 Maysam Attaf VAV 7,14 4:05,46 14,19 1,00 1481
2 Josephine Willemsen VAV 7,06 4:28,22 9,89 1,10 1397
3 Kyara Lankheet Altis 7,27 3:55,37 8,75 0,90 1327
4 Anniek Mateman Triathlon 7,39 4:10,24 9,40 0,95 1284
5 Ella Cools Altis 7,61 4:26,40 14,14 0,95 1261
6 Julia Clayton Triathlon 7,58 4:41,21 15,20 0,95 1230
7 Thiebe van Doorn Triathlon 7,72 4:39,05 21,12 0,85 1225
8 Bodine Roza Altis 7,81 4:29,24 14,08 0,95 1213
9 Eline van Bruxvoort Triathlon 7,36 4:55,34 13,58 0,95 1199
10 Linn Peters AV Nijkerk 7,42 4:46,55 10,30 1,00 1191
11 Isa Devick Altis 7,26 5:02,51 11,02 0,90 1113
12 Caithlyn v... der Wiel Altis 7,47 DNS 17,12 1,05 1108
13 Lies Vogelzang Triathlon 7,97 4:46,50 14,42 0,85 1055
14 Floor van Drumpt Altis 7,60 4:40,96 9,70 0,85 1054
15 Alicia Colet AV Zeewolde 7,87 4:19,23 8,79 0,80 1033
16 Lotus Veltman Altis 8,02 4:49,83 8,32 1,00 1029
17 Gwen Dassen Altis 8,56 4:27,36 11,18 0,85 973
18 Anna Lisa Mak Altis 7,60 5:00,10 8,80 0,85 973
19 Emily de Bode Altis 8,10 4:59,24 12,70 0,85 962
20 Kate van Heusden Altis 7,95 4:47,94 11,09 0,75 922
21 Merlin Veldhuis Altis 8,12 4:57,87 11,89 0,80 913
22 Roos Kempe Altis 8,32 4:39,17 8,36 0,85 909
23 Loïs den Bakker AV Zeewolde 7,43 4:51,86 13,75 DNS 893
24 Aniek Groothedde VAV 8,08 DNF 13,01 0,95 858
25 Cato Klein Willink Triathlon 8,26 4:43,89 6,16 0,85 850
26 Kim Riezebos AV Zeewolde 9,09 5:16,70 14,78 0,85 800
27 Lynn Kruidenier VAV 8,05 DNS 10,96 0,90 789
28 Lauren van der Haar AV Zeewolde 9,12 5:01,21 9,02 0,85 735
29 Alissa Stellingwerf VAV 8,24 DNS 7,24 0,80 607
30 Sterre Hopkins AV Zeewolde 8,80 5:37,95 8,97 0,75 605
31 Jenthe Pater Triathlon --- --- --- --- 0



Meisjes Pupil B - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Triathlon MPB Team 1 AV Triathlon - MPB 4 27,64 532
2 Altis MPB team 1 Altis - MPB 4 28,08 508
3 VAV Meisjes pupil B VAV - MPB 4 30,00 415
4 Altis MPB team 3 Altis - MPB 4 30,32 400
5 Altis MPB team 2 Altis - MPB 4 30,65 386
6 MPB Zeewolde AV Zeewolde - MPB 4 33,59 269



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Eva Buitenkamp Altis 7,26 2:28,59 20,03 3,27 1454
2 Alana Dijkman Altis 7,63 2:10,80 12,59 3,23 1403
3 Stella Paulusma Triathlon 7,19 2:22,44 11,69 3,15 1358
4 Darlene Krijtenburg Altis 7,46 2:24,02 9,05 3,27 1263
5 Emily Bronder Altis 7,27 2:30,34 9,81 3,09 1235
6 Carina Pastoor AV Zeewolde 7,89 2:31,33 19,57 2,88 1231
7 Zoë Schut VAV 7,73 2:26,41 11,51 2,80 1148
8 Marije Kars AV Zeewolde 7,75 2:24,44 8,04 2,70 1069
9 Jasmijn va...r Heijden Altis 7,79 2:45,69 11,50 2,93 1036
10 Neva Kapelle Triathlon 7,70 2:33,44 7,89 2,82 1035
11 Iris Kooistra Altis 8,10 2:43,27 12,15 3,03 1029
12 Hanne van der Meer Altis 7,88 2:32,83 7,63 2,85 1006
13 Nune Olde Dubbelink Altis 8,09 2:31,69 8,43 2,80 987
14 Sophie van Zuthpen VAV 7,80 2:35,19 7,14 2,65 953
15 Itske van der Ploeg Triathlon 7,92 2:41,62 8,14 2,57 897
16 Elske Dunnink Altis 8,08 DNF 13,58 2,81 842
17 Louise Oosterhuis AV Zeewolde 8,44 2:33,96 7,57 2,48 832
18 Rosalie Meints AV Zeewolde 8,32 2:51,34 10,74 2,55 826
19 Indy Ruitenberg AV Zeewolde 8,41 2:52,88 10,98 2,59 816
20 Melissa van Duijn Altis 8,37 2:54,83 9,93 2,71 815
21 Eleanore Joosse Altis 8,39 2:39,82 5,88 2,46 757
22 Alouise Spies Altis 8,30 2:56,89 8,16 2,54 744
23 Tessa van den Berg AV Zeewolde 8,60 2:46,55 10,20 2,23 735
24 Puck van Bladel Triathlon 8,18 2:58,41 6,86 2,38 694
25 Keeva Don Altis 8,31 2:54,36 4,69 2,24 608
26 Milou van Bruxvoort Triathlon 9,19 2:55,59 8,58 2,33 591
27 Lisa Verblauw Altis 9,22 3:03,77 9,63 2,34 571
28 Floor van den Berg VAV 9,11 3:13,03 7,17 2,38 497
29 Jozefien Hubregtse VAV 8,94 DNF 8,58 2,20 496
30 Jolijn Grijpink Altis DNS 2:46,20 8,27 2,47 482
31 Amen Overduin Altis --- --- --- --- 0
32 Kuana Kaspers VAV DNS --- DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - 4 x 40m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis MPC team 1 Altis - MPC 4 28,82 421
1 AV Triathlon MpC AV Triathlon - MPC 4 29,58 434
3 Altis MPC team 2 Altis - MPC 4 30,25 404
4 VAV Meisjes pupil C VAV - MPC 4 34,71 229
5 Altis MPC team 3 Altis - MPC 4 35,73 195
6 MPC Zeewolde AV Zeewolde - MPC 4 53:35,00 0



Meisjes Pupil D - Meerkamp

# Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
1 Luna Meinten AV Zeewolde 8,14 2:38,99 10,06 2,45 893
2 Maud Langendijk AV Zeewolde 8,05 2:52,93 9,01 2,64 843
3 Noortje Boswinkel Triathlon 7,97 2:43,50 8,08 2,37 837
4 Evi Visser Triathlon 8,21 2:58,43 9,57 2,58 788
5 Sarah Hoogewoud AV Nijkerk 8,49 2:51,84 8,05 2,02 635
6 Eden Duine AV Nijkerk 8,79 3:02,89 8,00 2,30 590
7 Femke Jongema AV Zeewolde 8,74 2:56,43 3,86 2,38 537
8 Julia Kruidenier VAV DNS --- DNS DNS 0