• 100m
  • 200m
  • 800m
  • 3000m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • HSS
  • Uitslagen 100 meter overall uitslag

    # Naam Res OBP
    1 Simon Blok Msen - Haag 11,14 +0.0 m/s10,96
    2 Derek van Bochove Msen - Voorne 11,32 +0.0 m/s11,34
    3 Robert Hendriks Msen - De Liemers 11,46 +0.0 m/s11,26
    4 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 11,49 +0.0 m/s11,20
    5 Adam Youssef Msen - Rotterdam 11,72 +0.0 m/s11,18
    6 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 11,74 +0.0 m/s11,50
    7 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 11,83 +0.0 m/s11,40
    8 Koen Klunder JJA - AV Fortuna 12,48 -0.4 m/s12,65
    9 Bram Van Dorst JJA - AV Fortuna 12,49 +0.0 m/s12,39
    10 Aion van der Lecq JJB - Leiden 12,84 -0.4 m/s12,47
    11 Daan Verlinden JJB - AV Fortuna 13,15 -0.4 m/s12,90
    12 Jacco Aalbregt JJB - Olympus `70 13,55 -0.4 m/s13,00
    13 Martien Mol M50 - Olympus `70 13,85 -0.7 m/s---
    14 Robin Beijer MJB - AV `40 13,88 -0.4 m/s14,00
    15 Lieke Pauli MJA - Leiden 13,95 -0.4 m/s13,49
    16 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 14,32 -0.7 m/s14,00
    17 Donna Aalbregt MJB - Olympus `70 14,45 -0.7 m/s14,00
    18 Iris Jansen MJB - Leiden 14,97 -0.7 m/s14,00
    19 Linda van Berkel V45 - AV `40 15,01 -0.7 m/s14,49
    20 Michel van Osch M65 - Haag 15,62 -0.7 m/s15,30
    21 Rina Groenendijk V60 - AV `47 16,24 -0.7 m/s15,50
    Enrique van Velzen JJB - PAC DNF 12,48

    Uitslagen 200 meter overall uitslag

    # Naam Res OBP
    1 Simon Blok Msen - Haag 22,29 -0.2 m/s22,13
    2 Derek van Bochove Msen - Voorne 22,63 -0.2 m/s22,34
    3 Guido de Bruijn Msen - CAV Energie 23,10 -0.2 m/s22,80
    4 Sten Stein Msen - AV Impala 23,19 -0.2 m/s23,00
    5 Robert Hendriks Msen - De Liemers 23,37 -0.2 m/s22,93
    6 Ranki Oberoi Msen - Rotterdam 23,76 -0.2 m/s23,65
    7 Koen Klunder JJA - AV Fortuna 25,25 -0.3 m/s26,45
    8 Pieter Bas... den Berg Msen - Olympus `70 25,80 -0.2 m/s25,00
    9 Daan Verlinden JJB - AV Fortuna 25,99 -0.2 m/s26,00
    10 Tyrone Forrester M50 - AV Fortuna 27,05 -0.2 m/s26,00
    11 Sophie van der Spoel MJB - HRCL 27,80 -0.3 m/s27,73
    12 Tes Van Noort MJB - HRCL 27,86 -0.3 m/s---
    13 Leo Olsthoorn M50 - Olympus `70 28,26 -0.3 m/s28,20
    14 Kamil Snellink JJB - AV Sparta 28,68 +0.0 m/s---
    15 Lieke Pauli MJA - Leiden 28,84 -0.3 m/s28,10
    16 Martien Mol M50 - Olympus `70 28,91 -0.3 m/s---
    17 Saana Taal MJB - AV `40 29,33 +0.0 m/s29,00
    18 Donna Aalbregt MJB - Olympus `70 29,91 +0.0 m/s29,00
    19 Marianne Jol MJB - AV `40 30,31 -0.3 m/s---
    20 Isa van der Meer MJB - Leiden 30,89 -0.3 m/s---
    21 Sanne van der Pijl MJB - Olympus `70 31,31 +0.0 m/s32,70
    22 Michel van Osch M65 - Haag 33,44 -0.3 m/s---
    23 Melvin van der Meij Msen - De Liemers 33,80 -0.2 m/s22,70
    24 Femke Noordam MJB - AV Fortuna 34,00 -0.3 m/s29,00
    Linda van Berkel V45 - AV `40 DNS 30,14
    Adam Youssef Msen - Rotterdam DNS 22,60

    Uitslagen 800 meter overall uitslag

    # Naam ResOBP
    1 Wouter Zandee Msen - Haag 2:04,54 2:02,00
    2 Marien van der Niet Msen - PAC 2:07,72 2:07,00
    3 Fulvio Scarano M45 - AV `40 2:11,78 2:11,95
    4 Inga Michejenko Vsen - Olympus `70 2:14,21 2:12,00
    5 Tristan Valkenburg Msen - Olympus `70 2:14,80 2:12,00
    6 Tjebbe Hemler JJB - PAC 2:15,01 ---
    7 Nikail Melfor JJB - Rotterdam 2:17,94 2:14,10
    8 Willem Bosch JJB - SPOB 2:19,59 2:20,00
    9 Aion van der Lecq JJB - Leiden 2:20,90 2:17,00
    10 Tom van Buuren JJB - Olympus `70 2:21,39 2:19,79
    11 Marta Moreno MJB - Leiden 2:21,78 2:23,95
    12 Kenneth Sarmaat M35 - LGAS 2:23,21 2:18,00
    13 Nadine de Jong Vsen - Olympus `70 2:31,32 2:30,00
    14 Kamil Snellink JJB - AV Sparta 2:34,22 ---
    15 Ruben van Seventer JJB - Olympus `70 2:35,47 2:34,34
    16 Twan Buijs JJB - Haag 2:35,97 2:40,00
    17 Annelisa Jorritsma V50 - ARV Ilion 2:37,21 2:39,11
    18 Suzanne de Jong Vsen - Olympus `70 2:41,79 2:42,00
    19 Robin Beijer MJB - AV `40 2:49,24 2:38,35
    20 Kariem Kishk JJB - Olympus `70 2:49,81 3:00,00
    21 Frank Nederhand M50 - PAC 2:56,94 3:05,41

    Uitslagen 3000 meter overall uitslag

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Kwist M45 - Rotterdam 9:00,97 9:05,00
    2 Maarten Bakker Msen - Olympus `70 9:27,10 9:26,00
    3 Rene Stap M40 - Olympus `70 9:42,43 9:40,00
    4 Erik van Leeuwen M50 - Leiden 10:12,88 10:20,00
    5 Stephan Stam M40 - Olympus `70 10:14,98 11:02,00
    6 Marina Voronina V35 - Haag 10:43,18 10:54,00
    7 Mariska Brittijn Vsen - Leiden 11:07,31 ---
    8 Frans Dekker M45 - Olympus `70 11:14,56 11:20,00
    9 Jeroen Koelewijn M45 - Haag 11:43,00 12:00,00
    10 Annemerel de Jongh Vsen - Olympus `70 11:48,58 12:00,00
    11 Nico van den Berg M55 - Olympus `70 12:11,88 12:30,00
    12 Hans Valstar M50 - Olympus `70 12:21,04 12:27,00
    13 Ellen Gri...ergen-Ton V50 - Olympus `70 13:02,65 ---
    Arnold Vonk M45 - AV Sparta DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen overall uitslag

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Teo Maat M70 - AV Fortuna 38,19 - 39,67 39,98 39,98 38,96
    2 Solin Isei Vsen - Rotterdam 38,57 32,82 36,66 - 38,57 ---
    3 Mees De Klerk Msen - PAC 37,10 37,64 37,48 - 37,64 ---
    4 Michael Ketting Msen - AV Fortuna - - - 32,77 32,77 36,00
    5 Cor van Dam M70 - Olympus `70 31,14 - - 25,76 31,14 33,98
    6 Aion van der Lecq JJB - Leiden 23,93 - 27,26 - 27,26 29,50
    7 Eva van den Born Vsen - AV `40 24,80 25,50 24,86 23,85 25,50 25,00
    8 Leo Van der Aa M45 - AV Fortuna 23,89 22,64 25,09 21,98 25,09 26,00
    9 Etienne Rolvink M45 - Olympus `70 - 24,06 22,63 23,76 24,06 30,00
    10 Tessa Molenaar MJB - Olympus `70 23,64 19,81 22,45 18,71 23,64 21,00
    11 André van der Pijl M50 - Olympus `70 20,54 - 23,32 23,02 23,32 23,31
    12 Hans Kemper M50 - Olympus `70 22,16 23,00 21,73 22,37 23,00 25,40
    13 Saana Taal MJB - AV `40 22,62 17,45 17,92 20,04 22,62 ---
    14 Kamil Snellink JJB - AV Sparta 18,46 21,82 21,36 21,82 ---
    15 Anna Lusthof MJB - Olympus `70 21,76 19,57 19,82 20,64 21,76 ---
    16 Jeanine Bakx V45 - PAC 21,68 19,79 20,81 21,72 21,72 23,36
    17 Carola Diederik V50 - PAC 21,44 - 21,01 20,84 21,44 23,47
    18 Fenna Van Ruijven MJB - Olympus `70 - 18,35 20,36 - 20,36 ---
    19 Isis Tinneveld MJB - Olympus `70 20,25 20,14 15,89 19,30 20,25 20,00
    20 Marianne Jol MJB - AV `40 - 19,87 - 18,92 19,87 22,62
    21 Nelson Lima M45 - CAV Energie 18,52 - 19,57 - 19,57 ---
    22 Loes Luijendijk V55 - PAC 19,09 17,55 17,55 - 19,09 23,00
    23 Rina Groenendijk V60 - AV `47 17,05 18,54 15,20 14,91 18,54 18,50
    24 Sanne van der Pijl MJB - Olympus `70 - 11,28 - 10,05 11,28 12,28

    Uitslagen Kogelstoten overall uitslag

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Etienne Rolvink M45 - Olympus `70 9,42 9,24 10,14 9,53 10,14 10,00
    2 Eva van den Born Vsen - AV `40 9,06 9,94 8,98 8,88 9,94 10,50
    3 Michael Ketting Msen - AV Fortuna 9,62 - 9,48 9,42 9,62 10,00
    4 Shardiela Eisden Vsen - Rotterdam 9,11 8,58 8,56 9,47 9,47 ---
    5 Cor van Dam M70 - Olympus `70 9,27 9,04 9,05 8,94 9,27 10,10
    6 Fenna Van Ruijven MJB - Olympus `70 9,23 9,07 9,26 8,88 9,26 ---
    7 Tessa Molenaar MJB - Olympus `70 8,90 8,27 8,68 8,93 8,93 9,54
    8 Aline Philipsen Vsen - Olympus `70 8,52 8,72 8,52 8,75 8,75 9,00
    9 Kamil Snellink JJB - AV Sparta 8,57 8,33 8,45 - 8,57 ---
    10 Carola Diederik V50 - PAC 8,44 8,15 8,06 8,15 8,44 8,75
    11 Leo Van der Aa M45 - AV Fortuna 8,18 8,17 7,40 - 8,18 9,00
    12 Nelson Lima M45 - CAV Energie 7,84 8,10 7,96 7,74 8,10 ---
    13 André van der Pijl M50 - Olympus `70 7,34 7,29 7,82 7,21 7,82 7,87
    14 Linda van Berkel V45 - AV `40 - 7,68 7,67 6,94 7,68 7,63
    15 Jeanine Bakx V45 - PAC - 6,90 7,45 7,10 7,45 7,73
    16 Loes Luijendijk V55 - PAC 5,94 5,79 6,16 5,86 6,16 7,00

    Uitslagen Hink-stap-springen overall uitslag

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Stein Wisse Msen - Leiden 12,54 12,48 12,00 12,27 12,54 12,98
    2 Bram Van Dorst JJA - AV Fortuna 11,56 11,51 11,52 11,40 11,56 11,70
    3 Meruska Eduarda Vsen - Rotterdam - 11,32 - 11,48 11,48 12,23
    4 Kjell Haars JJB - ARV Ilion 10,67 11,40 11,09 11,10 11,40 11,52
    5 Lucinde Wiersema Vsen - Leiden 10,56 - 10,67 10,71 10,71 ---
    6 Shardiela Eisden Vsen - Rotterdam 10,00 10,56 10,59 10,24 10,59 ---
    7 Frank Bossers M45 - Spado 10,07 10,18 10,32 - 10,32 ---
    8 Anna Lusthof MJB - Olympus `70 - 9,83 9,41 10,03 10,03 ---
    9 Sophie van der Spoel MJB - HRCL 9,74 9,66 9,21 9,96 9,96 ---
    10 Yvon Schreuder Vsen - Leiden 9,58 9,81 9,67 - 9,81 ---
    11 Saana Taal MJB - AV `40 9,76 - - - 9,76 ---
    12 Tes Van Noort MJB - HRCL 9,42 - 9,36 9,21 9,42 ---
    Amber Fritse MJB - AV Passaat - - - - DNS ---