Uitslagen Indoor Junioren CD ARV Ilion

Jongens Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,64 7,98
2 Isiah Emanuelson PAC 7,69 8,00
3 Marnix van der Burg Leiden 7,81 ---
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 7,95 ---
5 Mark Heiden PAC 8,12 8,55
6 Mathieu van Opstal SPOB 8,23 10,98
7 Marvin Lamers THOR 8,25 9,29
8 Romello Christiaan AV Hera 8,35 ---
9 Ivar de Koning Parthenon 8,40 8,50
10 Floris Nolet PH 8,45 8,45
11 Max van Velzen PH 8,59 8,80
12 Yannick de Burbure Parthenon 8,76 8,50
13 Jochem van Stijn De Spartaan 8,81 9,43
14 Jonas Schutte ARV Ilion 9,27 ---
15 Joris Gudde AV `40 9,90 ---
16 Lars Knaap De Spartaan 10,07 ---



Jongens Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Koen Hoedjes AV Hera 7,75 ---
2 Isiah Emanuelson PAC 7,76 ---
3 Marnix van der Burg Leiden 7,83 ---
4 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 8,06 ---
5 Mark Heiden PAC 8,11 ---
6 Mathieu van Opstal SPOB 8,35 ---



Jongens Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yannick de Burbure Parthenon 1,55 1,50
2 Marvin Lamers THOR 1,50 1,52
3 Thomas van der Voort ARV Ilion 1,45 ---
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 1,45 ---
5 Jochem van Stijn De Spartaan 1,35 1,37
6 Joris Gudde AV `40 1,30 ---
6 Ivar de Koning Parthenon 1,30 1,52
8 Lars Knaap De Spartaan 1,25 ---
9 Jonas Schutte ARV Ilion 1,20 ---



Jongens Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Floris Nolet PH 5,15 5,24
2 Marvin Lamers THOR 5,14 4,99
3 Isiah Emanuelson PAC 5,04 ---
4 Marnix van der Burg Leiden 4,93 ---
5 Mark Heiden PAC 4,90 5,20
6 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 4,74 ---
7 Jochem van Stijn De Spartaan 4,68 4,71
8 Mathieu van Opstal SPOB 4,53 4,69
9 Ivar de Koning Parthenon 4,33 4,86
10 Max van Velzen PH 4,20 4,85
11 Thomas van der Voort ARV Ilion 4,02 ---
12 Jonas Schutte ARV Ilion 3,96 ---
13 Romello Christiaan AV Hera 3,92 ---
14 Joris Gudde AV `40 3,61 ---
15 Lars Knaap De Spartaan 3,10 ---
16 Jens Hierck AV Hera 2,99 ---
Koen Hoedjes AV Hera DNS 4,90



Jongens Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Noah Chokri Rotterdam 7,65 8,03
2 Dario Podda Haag 7,68 7,60
3 Lars Adriaanse Voorne 7,70 7,92
4 Robin van Opstal SPOB 7,78 ---
5 Benjamin Coolen Haag 7,86 7,80
6 Sharif Omoyele Rotterdam 7,93 8,29
7 Indy Wekker U-Track 8,02 ---
8 Bas Meeuwenoord De Spartaan 8,10 ---
8 Ferrie Hamer Haag 8,10 ---
10 Indigo Tjan AV Gouda 8,27 ---
11 Youri Fransen AV Athlos 8,28 ---
12 Ruben Koning AV Gouda 8,34 ---
13 Enrico Jellema Haag 8,40 8,50
14 Lucas de Leeuw Haag 8,48 8,10
15 Joost van Deudekom AV Lycurgus 8,50 9,03
16 Jim Thuring Haag 8,71 8,25
17 Kjell Haars ARV Ilion 8,82 ---
18 Yanick Geluk Rotterdam 8,87 8,80



Jongens Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Noah Chokri Rotterdam 7,58 ---
2 Dario Podda Haag 7,64 ---
3 Lars Adriaanse Voorne 7,68 ---
4 Sharif Omoyele Rotterdam 7,76 ---
5 Robin van Opstal SPOB 7,80 ---
6 Benjamin Coolen Haag 8,00 ---



Jongens Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lucas de Leeuw Haag 1,70 ---
2 Ruben Koning AV Gouda 1,65 ---
3 Sharif Omoyele Rotterdam 1,60 1,60
4 Ferrie Hamer Haag 1,55 ---
4 Benjamin Coolen Haag 1,55 ---
4 Lars Adriaanse Voorne 1,55 ---
7 Jermo Harper ARV Ilion 1,50 ---
8 Joost van Deudekom AV Lycurgus 1,45 1,50
9 Kjell Haars ARV Ilion 1,35 ---
10 Bas Meeuwenoord De Spartaan 1,30 ---
10 Enrico Jellema Haag 1,30 ---
Dario Podda Haag DNS ---
Jim Thuring Haag DNS ---



Jongens Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lars Adriaanse Voorne 5,71 ---
2 Benjamin Coolen Haag 5,56 ---
3 Robin van Opstal SPOB 5,47 5,22
4 Ferrie Hamer Haag 5,36 ---
5 Jermo Harper ARV Ilion 5,26 ---
6 Indy Wekker U-Track 5,21 ---
7 Youri Fransen AV Athlos 5,11 ---
8 Indigo Tjan AV Gouda 4,99 ---
9 Noah Chokri Rotterdam 4,98 5,25
10 Lucas de Leeuw Haag 4,75 ---
11 Bas Meeuwenoord De Spartaan 4,60 ---
12 Enrico Jellema Haag 4,57 ---
13 Kjell Haars ARV Ilion 4,47 ---
14 Yanick Geluk Rotterdam 4,46 ---
15 Jim Thuring Haag 4,32 ---
Dario Podda Haag DNS ---



Jongens Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren AV Sparta 8,65 ---
2 Max Birdja Haag 9,00 8,71
3 Christiaan Molevelt Leiden 9,18 ---
4 Frank Borgmeijer AV Fortuna 9,29 9,33
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,41 ---
6 Jesse Perera AV Gouda 9,44 ---
7 Tijn Kauffman De Spartaan 9,47 ---
8 Wester de Groot AV Gouda 9,70 ---
9 Michael Quirk Clytoneus 9,82 ---
10 Beau Suvaal ARV Ilion 9,84 ---
11 Bart Adriaanse Voorne 9,94 ---
12 Gene Timmers Haag 10,03 ---
13 Jurre van Oosten AV Gouda 10,07 ---
14 Tibbe Nijgh De Spartaan 10,53 ---
15 Ruben Bouwman SC Antilope 10,88 ---
16 Boris van den Burg AV Gouda 11,57 ---



Jongens Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Justin van Dooren AV Sparta 8,68 ---
2 Max Birdja Haag 8,82 ---
3 Frank Borgmeijer AV Fortuna 9,28 ---
4 Christiaan Molevelt Leiden 9,35 ---
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,43 ---
6 Jesse Perera AV Gouda 9,54 ---



Jongens Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Max Birdja Haag 8,36 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta 7,60 ---
3 Tijn Kauffman De Spartaan 7,24 ---
4 Marek Schanzleh Olympus `70 6,99 ---
5 Alex van der Voort ARV Ilion 6,97 ---
6 Christiaan Molevelt Leiden 6,86 ---
7 Bart Adriaanse Voorne 6,46 ---
8 Michael Quirk Clytoneus 6,44 ---
9 Ewan ter Hennepe AV Gouda 6,17 ---
10 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 6,09 ---
11 Frank Borgmeijer AV Fortuna 5,87 7,18
12 Txiku Snijders ARV Ilion 5,72 ---
13 Ruben Bouwman SC Antilope 5,14 ---
14 Jurre van Oosten AV Gouda 5,10 ---
14 Jesse Perera AV Gouda 5,10 ---
16 Gene Timmers Haag 5,03 ---
17 Wester de Groot AV Gouda 5,01 ---
18 Tibbe Nijgh De Spartaan 5,00 ---
19 Beau Suvaal ARV Ilion 4,34 ---
20 Boris van den Burg AV Gouda 4,13 ---



Jongens Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Christiaan Molevelt Leiden 1,30 ---
2 Alex van der Voort ARV Ilion 1,25 ---
2 Michael Quirk Clytoneus 1,25 ---
4 Jesse Perera AV Gouda 1,20 ---
5 Txiku Snijders ARV Ilion 1,10 ---
5 Beau Suvaal ARV Ilion 1,10 ---
5 Wester de Groot AV Gouda 1,10 ---
5 Ewan ter Hennepe AV Gouda 1,10 ---
5 Bart Adriaanse Voorne 1,10 ---
10 Ruben Bouwman SC Antilope 1,05 ---



Jongens Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,76 8,32
2 Nsikak Ekpo Haag 7,94 8,13
3 Damian Felter Rotterdam 7,98 8,13
4 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,62 9,12
5 Leon van der Waal AV `40 8,63 ---
6 Bart Veltman AV Gouda 8,72 ---
7 Jaïr Muller ARV Ilion 8,82 8,80
8 Sten Taal ARV Ilion 9,09 ---
9 Perry Severijnse Almere `81 9,10 ---
10 Quinten Wormer Haag 9,14 ---
11 Jedy Janssen SC Antilope 9,28 ---
12 Thijs Esveldt SC Antilope 9,30 ---
13 Stef de Jong SAV 9,44 ---
14 Stan van Tilburg SC Antilope 9,47 ---
15 Teije Keesmaat SC Antilope 9,56 ---
16 Olaf Moons SC Antilope 9,59 ---
17 Matthijs Valten De Spartaan 9,85 ---
18 Gwen Hanekamp Haag 10,17 ---
19 Hugo Habraken AV Gouda 10,30 ---
Micha Groenenboom AV Gouda DNF ---



Jongens Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 7,74 ---
2 Nsikak Ekpo Haag 7,82 ---
3 Damian Felter Rotterdam 7,85 ---
4 Leon van der Waal AV `40 8,55 ---
5 Marijn van Duijn ARV Ilion 8,64 ---
6 Bart Veltman AV Gouda 8,97 ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 12,85 12,48
2 Marijn van Duijn ARV Ilion 12,03 11,98
3 Damian Felter Rotterdam 9,49 9,25
4 Leon van der Waal AV `40 9,01 ---
5 Erick Könst AV Haarlem 8,90 ---
6 Stef de Jong SAV 8,37 ---
7 Bart Veltman AV Gouda 8,01 ---
8 Matthijs Valten De Spartaan 7,61 ---
9 Teije Keesmaat SC Antilope 7,19 ---
10 Perry Severijnse Almere `81 7,09 ---
11 Quinten Wormer Haag 6,75 ---
12 Gwen Hanekamp Haag 6,64 ---
13 Stan van Tilburg SC Antilope 6,22 ---
14 Thijs Esveldt SC Antilope 6,16 ---
15 Hugo Habraken AV Gouda 5,29 ---
16 Olaf Moons SC Antilope 4,59 ---
Micha Groenenboom AV Gouda DNS ---



Jongens Junior D2 - Kogelstoten finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag 1,55 1,50
2 Leon van der Waal AV `40 1,45 ---
3 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,40 1,45
3 Jaïr Muller ARV Ilion 1,40 1,30
5 Erick Könst AV Haarlem 1,35 ---
5 Sten Taal ARV Ilion 1,35 ---
5 Thijs Esveldt SC Antilope 1,35 ---
8 Bart Veltman AV Gouda 1,30 ---
8 Olaf Moons SC Antilope 1,30 ---
10 Stan van Tilburg SC Antilope 1,25 ---
10 Teije Keesmaat SC Antilope 1,25 ---
Perry Severijnse Almere `81 DNS ---
Micha Groenenboom AV Gouda DNS ---



Meisjes Junior C1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Lara Weghorst Leiden 8,51 8,67
2 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,67 8,61
3 Luca van Loon AV `40 8,75 ---
4 Danielle Wooning Avantri 8,79 8,74
5 Britt Rodenburg AV Lycurgus 8,81 8,72
5 Kim Van Leest AV `40 8,81 ---
7 Anne de Jong Leiden 8,96 8,85
8 Chanaïs Muller ARV Ilion 9,05 8,91
9 Quinty Verdoodt Leiden 9,24 ---
10 Esmee Lamers THOR 9,25 9,06
11 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 9,27 9,00
12 Kiki Banning De Spartaan 9,30 ---
13 Amina Maatoug Leiden 9,35 9,10
14 Elise Dees SC Antilope 9,39 ---
15 Angela de Vries Olympus `70 9,48 9,11
16 Heleen Pr...van Reine Leiden 9,49 ---
17 Melissa Clark Leiden 9,73 ---
18 Femke Daan De Spartaan 10,22 ---
19 Shana van Vuuren De Spartaan 10,26 ---
20 Dieke Heijting Leiden 10,48 ---
21 Vicky van der Werf Leiden 10,86 11,28



Meisjes Junior C1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Lara Weghorst Leiden 8,52 ---
2 Claudia De...o Delgado AV Sparta 8,76 ---
3 Britt Rodenburg AV Lycurgus 8,79 ---
4 Luca van Loon AV `40 8,81 ---
5 Kim Van Leest AV `40 8,92 ---
6 Danielle Wooning Avantri 8,95 ---



Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Britt Rodenburg AV Lycurgus 1,45 1,45
2 Kim Van Leest AV `40 1,40 ---
3 Anne de Jong Leiden 1,35 1,42
3 Luca van Loon AV `40 1,35 ---
5 Dieke Heijting Leiden 1,30 ---
5 Quinty Verdoodt Leiden 1,30 ---
5 Lara Weghorst Leiden 1,30 1,23
5 Amina Maatoug Leiden 1,30 1,49
5 Kiki Banning De Spartaan 1,30 ---
10 Heleen Pr...van Reine Leiden 1,25 1,28
10 Shana van Vuuren De Spartaan 1,25 ---
10 Elise Dees SC Antilope 1,25 ---
13 Vicky van der Werf Leiden 1,20 121,00



Meisjes Junior C1 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Lara Weghorst Leiden 4,51 4,56
2 Aisha Osman-Dualeh De Spartaan 4,44 4,38
3 Luca van Loon AV `40 4,42 ---
3 Angela de Vries Olympus `70 4,42 4,34
5 Danielle Wooning Avantri 4,35 4,76
6 Anne de Jong Leiden 4,31 4,62
7 Esmee Lamers THOR 4,11 4,14
8 Amina Maatoug Leiden 3,98 4,29
9 Britt Rodenburg AV Lycurgus 3,93 4,34
10 Heleen Pr...van Reine Leiden 3,91 3,81
11 Kiki Banning De Spartaan 3,90 ---
12 Elise Dees SC Antilope 3,88 ---
13 Femke Daan De Spartaan 3,78 ---
14 Shana van Vuuren De Spartaan 3,59 ---
15 Dieke Heijting Leiden 3,53 ---
16 Vicky van der Werf Leiden 3,03 3,06
Quinty Verdoodt Leiden DNS ---
Claudia De...o Delgado AV Sparta DNS 4,22



Meisjes Junior C2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Fleur Neven NEAV 8,48 8,31
2 Kahlan Geluk Rotterdam 8,53 8,45
3 Miranda van Dijk HRCL 8,63 8,64
4 Amy Hasselton THOR 8,64 8,68
5 Dominique Plaisier Rotterdam 8,66 8,59
6 Sophie van der Spoel HRCL 8,73 8,83
7 Maaike van der Hulst ARV Ilion 8,79 ---
8 Tes Van Noort HRCL 8,91 ---
9 Rachel van der Veek De Spartaan 9,00 ---
10 Eveline de Jong De Spartaan 9,03 8,90
11 Vivian Kip OSM `75 9,07 ---
12 Maritt Jansen HRCL 9,12 ---
13 Julia Rijnenberg ARV Ilion 9,26 ---
14 Ella Pijn...r Hordijk Haag 9,40 9,00
15 Lara van der Klugt THOR 9,46 9,98
16 Noor Kuiper Haag 9,47 9,25
17 Romy Seher CAV Energie 9,59 9,21
18 Doortje Roodenburg De Spartaan 9,74 10,37
Zoë Sedney ARV Ilion DNF 8,16



Meisjes Junior C2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Fleur Neven NEAV 8,49 ---
2 Amy Hasselton THOR 8,51 ---
3 Kahlan Geluk Rotterdam 8,59 ---
4 Dominique Plaisier Rotterdam 8,61 ---
5 Miranda van Dijk HRCL 8,68 ---
6 Sophie van der Spoel HRCL 8,73 ---



Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 1,55 1,45
2 Claudy Nouws THOR 1,50 1,50
3 Eveline de Jong De Spartaan 1,40 1,48
3 Tes Van Noort HRCL 1,40 ---
3 Dominique Plaisier Rotterdam 1,40 1,52
3 Amy Hasselton THOR 1,40 1,48
7 Maritt Jansen HRCL 1,35 ---
7 Lara van der Klugt THOR 1,35 1,45
9 Rachel van der Veek De Spartaan 1,30 ---
9 Doortje Roodenburg De Spartaan 1,30 1,33
9 Sophie van der Spoel HRCL 1,30 ---
9 Miranda van Dijk HRCL 1,30 ---
9 Ella Pijn...r Hordijk Haag 1,30 ---
9 Noor Kuiper Haag 1,30 ---



Meisjes Junior C2 - Verspringen

# Naam ResOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 4,96 5,02
2 Eveline de Jong De Spartaan 4,69 4,92
3 Vivian Kip OSM `75 4,30 ---
4 Sophie van der Spoel HRCL 4,23 ---
5 Tes Van Noort HRCL 4,22 ---
6 Rachel van der Veek De Spartaan 4,14 ---
7 Maaike van der Hulst ARV Ilion 3,89 ---
8 Ella Pijn...r Hordijk Haag 3,87 ---
9 Doortje Roodenburg De Spartaan 3,72 3,55
10 Noor Kuiper Haag 3,59 ---
Kahlan Geluk Rotterdam DNS ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Britt de Blaauw CAV Energie 9,07 8,88
2 Ava Meijerink Haag 9,08 10,50
3 Isis Tinneveld Olympus `70 9,26 8,99
3 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,26 ---
5 Isa van der Valk ARV Ilion 9,36 ---
6 Evy Bitter SC Antilope 9,40 ---
7 Sanne de Lange Leiden 9,47 ---
8 Ellemijn Blok Olympus `70 9,53 9,50
9 Anna Lusthof Olympus `70 9,58 9,84
10 Steffie Seher CAV Energie 9,60 9,30
11 Fleur van Leersum AV Gouda 9,70 ---
12 Daphne van der Loo AV `40 9,75 9,89
13 Suus Vat ARV Ilion 9,92 ---
14 Sanne van der Pijl Olympus `70 10,00 9,99
15 Phileine Kipping AV `40 10,49 ---
16 Safaa El Bouzidi AV Sparta 10,62 ---
17 Joëlle Dees SC Antilope 10,94 ---



Meisjes Junior D1 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Ava Meijerink Haag 8,90 ---
2 Britt de Blaauw CAV Energie 8,96 ---
3 Bibienne d...Brabander Olympus `70 9,17 ---
4 Isa van der Valk ARV Ilion 9,29 ---
5 Isis Tinneveld Olympus `70 9,31 ---
6 Evy Bitter SC Antilope 9,47 ---



Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Ava Meijerink Haag 9,29 ---
2 Tessa Molenaar Olympus `70 7,66 8,28
3 Bibienne d...Brabander Olympus `70 7,37 ---
4 Isa van der Valk ARV Ilion 7,15 ---
5 Isis Tinneveld Olympus `70 7,12 6,56
6 Ellemijn Blok Olympus `70 6,70 7,21
7 Anna Lusthof Olympus `70 6,13 6,33
8 Suus Vat ARV Ilion 5,98 ---
9 Evy Bitter SC Antilope 5,68 ---
10 Fleur van Leersum AV Gouda 5,57 ---
11 Daphne van der Loo AV `40 5,00 5,15
12 Joëlle Dees SC Antilope 4,19 ---
13 Phileine Kipping AV `40 3,85 ---
Safaa El Bouzidi AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Britt de Blaauw CAV Energie 1,35 1,33
2 Isis Tinneveld Olympus `70 1,30 1,28
2 Steffie Seher CAV Energie 1,30 1,33
4 Sanne de Lange Leiden 1,20 ---
4 Ellemijn Blok Olympus `70 1,20 1,13
6 Isa van der Valk ARV Ilion 1,15 ---
7 Sanne van der Pijl Olympus `70 1,10 1,09
7 Fleur van Leersum AV Gouda 1,10 ---
9 Daphne van der Loo AV `40 1,05 0,95
9 Suus Vat ARV Ilion 1,05 ---
11 Phileine Kipping AV `40 1,00 ---
11 Esmee Riemslag ARV Ilion 1,00 ---
11 Evy Bitter SC Antilope 1,00 ---
14 Joëlle Dees SC Antilope 0,95 ---
Safaa El Bouzidi AV Sparta DNS ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter

# Naam ResOBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 8,57 8,63
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,70 ---
3 Roxy Ramars De Spartaan 8,74 9,90
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,88 9,01
5 Valerie Afognon ARV Ilion 9,05 ---
6 Loïs Steenbeek Leiden 9,23 9,12
7 Marit van der Klugt THOR 9,35 ---
8 Mandy Duinkerken De Spartaan 9,42 ---
9 Floor Alessie AV Attila 9,49 9,36
10 Pien van Berk AV Gouda 9,61 ---
10 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,61 ---
12 Myrthe Steenbeek Leiden 9,63 9,75
13 Esmee van der Hulst ARV Ilion 9,65 ---
14 Jasmijn van den Bos Olympus `70 9,67 9,66
15 Suzanne van Oers De Spartaan 9,86 9,88
16 Janneke Bevaart ARV Ilion 9,93 ---
17 Alyssa Folles AV Gouda 9,96 ---
18 Floor Verkade De Spartaan 10,53 ---
19 Femke Schoenmakers AV Sparta 10,67 ---
20 Shannah Geleijnse Olympus `70 10,86 10,61
21 Julia Boeijen HLLM 11,00 ---
22 Merel Veldmeijer AV Sparta 11,05 ---



Meisjes Junior D2 - 60 meter finale

# Naam ResOBP
1 Nimah Lommerse De Spartaan 8,54 ---
2 Denise Arisa ARV Ilion 8,56 ---
3 Roxy Ramars De Spartaan 8,75 ---
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 8,84 ---
5 Valerie Afognon ARV Ilion 9,11 ---
6 Loïs Steenbeek Leiden 9,18 ---



Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

# Naam ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 10,38 11,23
2 Loïs Steenbeek Leiden 10,37 9,27
3 Mieke van de Pasch AV Gouda 9,44 ---
4 Nimah Lommerse De Spartaan 9,16 10,33
5 Roxy Ramars De Spartaan 8,97 9,90
6 Esmee van der Hulst ARV Ilion 8,12 ---
7 Valerie Afognon ARV Ilion 7,96 ---
8 Mandy Duinkerken De Spartaan 7,59 ---
9 Myrthe Steenbeek Leiden 7,32 7,84
10 Suzanne van Oers De Spartaan 7,24 7,20
11 Jasmijn van den Bos Olympus `70 7,19 7,43
12 Floor Verkade De Spartaan 7,11 ---
13 Sylvie van...r Giessen AAV `36 6,70 ---
14 Pien van Berk AV Gouda 6,63 ---
15 Emma Verhoeff Voorne 6,28 ---
16 Alyssa Folles AV Gouda 6,09 ---
17 Julia Boeijen HLLM 6,01 ---
18 Annyka Wanders ARV Ilion 5,90 7,98
19 Janneke Bevaart ARV Ilion 5,60 ---
20 Isa Bloembergen ARV Ilion 4,98 ---
21 Merel Veldmeijer AV Sparta 4,90 ---
22 Femke Schoenmakers AV Sparta 4,80 ---



Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Floor Alessie AV Attila 1,50 1,52
2 Denise Arisa ARV Ilion 1,45 ---
3 Roxy Ramars De Spartaan 1,35 1,38
4 Sylvie van...r Giessen AAV `36 1,30 ---
4 Loïs Steenbeek Leiden 1,30 1,37
4 Mieke van de Pasch AV Gouda 1,30 ---
7 Mandy Duinkerken De Spartaan 1,25 ---
7 Nimah Lommerse De Spartaan 1,25 1,33
7 Pien van Berk AV Gouda 1,25 ---
7 Alyssa Folles AV Gouda 1,25 ---
11 Jasmijn van den Bos Olympus `70 1,20 1,15
11 Suzanne van Oers De Spartaan 1,20 1,15
13 Myrthe Steenbeek Leiden 1,10 1,26
Merel Veldmeijer AV Sparta DNS ---