Uitslagen PH: Open Indoor Pupillen + PHS

Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Erwin de Gier PAC 3,70 3,80
2 Evbako Ogbeide PAC 3,50 3,61



Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Glenn Kunst Haag 3,90 4,20
2 Finnian va...teenhoven PAC 3,70 3,82
3 Bjorn Sloot AL73 3,60 3,42
4 Aron Blom AV Passaat 3,30 3,50
4 Jordi van der Wal PAC 3,30 3,40
6 Jeroen Poiesz PAC 3,20 3,40
7 Bruno Oele PAC 2,30 2,31



Jongens Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Duane van Dijkhuizen Parthenon 3,20 3,11
1 Tibo Visser Parthenon 3,20 ---
3 Joost van Deudekom AV Lycurgus 2,50 2,72
4 Tijmen Hermse PAC 2,00 ---



Jongens Junior D - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Yoram Vriezen GACH 2,50 2,50
2 Jasper Oele PAC 2,00 2,16



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Levi de Bruijn Avantri 9,73 7,40 1,15 1461
2 Florian Vriezen GACH 10,05 7,49 1,20 1452
3 Jessy van der Vegt PAC 9,71 6,96 1,15 1439
4 Lucas Gennisse HRCL 10,55 4,42 1,15 1151
5 Tijmen van der Hek Avantri 10,68 4,75 1,05 1083
6 Thomas van Roosmalen Parthenon 10,57 4,90 1,00 1071
7 Stijn van der Waal AV Passaat 10,89 4,56 1,00 1005
8 Owen Teunissen ARV Ilion 10,79 4,36 0,95 968
9 Jemuel Bradley Fomo HRCL 11,24 4,85 0,85 871
10 Heinz Swiegers ARV Ilion 11,43 5,13 0,85 868
11 Skyler Verschoor AV Passaat 13,46 3,57 0,80 515
12 Timo Hogerwaard HRCL DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Aiden Bareman Voorne 9,23 7,41 1,35 1694
2 Maurice Afognon ARV Ilion 8,95 6,91 1,20 1607
3 Joey de Hesselle DJA 9,84 7,69 1,35 1606
4 Tristan Wijnhoven PAC 9,64 7,44 1,25 1551
5 Yuma van Dijkhuizen Parthenon 8,90 6,03 1,05 1455
6 Kees de Ruiter Avantri 10,04 7,31 1,20 1444
7 Mick van Kleeff PAC 9,16 6,32 1,05 1424
8 Olaf Tieleman HRCL 9,65 5,56 1,20 1401
9 Ryan Jansen Scorpio 10,17 7,52 1,15 1399
10 Axel Warmenhoven Avantri 9,87 6,52 1,10 1352
11 Danilo van Driest Avantri 9,78 5,94 1,10 1331
12 Tinus Rijsdijk Parthenon 9,61 5,71 1,05 1307
13 Ridzerd Punt PAC 10,71 5,77 1,25 1294
14 Koen van Toor Parthenon 9,57 5,47 1,00 1261
14 Lucas Duy...van Twist PAC 9,44 3,62 1,15 1261
16 Finn Hage PAC 9,70 6,02 0,95 1239
17 Carl Martens ARV Ilion 9,77 5,47 1,00 1228
18 Jules Antoine PAC 9,59 5,38 0,95 1216
19 Berto Anker Avantri 10,79 5,85 1,15 1215
20 Sven Hurkmans Parthenon 10,77 7,45 0,95 1165
21 Mick Boekholt HRCL 10,41 4,59 1,10 1146
22 Indy Kromokario ARV Ilion 10,01 4,52 1,00 1126
23 Sietse IJbema PAC 10,76 5,08 1,05 1095
24 Mees Schneider HRCL 11,76 5,51 1,15 1075
25 Mark de Smoker Parthenon 10,80 5,15 0,95 1021
26 Maxime van...ooremalen Parthenon 11,12 4,64 1,00 981
27 Senn de Geus Parthenon DNS DNS DNS 0
27 Simon De Boer PAC DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Jim Putter DJA 6,65 5,85 3,39 1426
2 Milan van Tiggelen HRCL 7,08 4,68 3,21 1213
3 Maxim van Dorp Parthenon 7,36 4,23 3,15 1111
4 Marijn Chapel AV Passaat 7,66 4,58 3,29 1106
5 Jesper Hurkmans Parthenon 7,52 4,25 3,05 1060
6 Ivar Martens ARV Ilion 7,80 3,57 2,94 934



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Matthieu Afognon ARV Ilion 6,94 20,51 3,46 1300
2 Gio Kromokario ARV Ilion 7,27 19,83 3,29 1185
3 Simon Dammingh PAC 7,20 15,15 2,82 1034
4 Bas van der Made Scorpio 7,61 15,26 3,10 1011
5 Beau van Balen Almere `81 7,85 17,32 2,90 960
5 Daniek Eikelenboom Avantri 7,70 15,69 2,89 960
7 Kai van Kleeff PAC 7,50 15,51 2,65 946
8 Ruben van Roosmalen Parthenon 7,90 15,39 2,63 867
9 Marijn van Tiggelen HRCL 7,87 8,67 2,64 751
10 Yerne Nico...esterveld HRCL 8,37 16,43 2,00 681
11 John Michael Paulo Leiden 8,38 10,98 2,13 612
12 Renzo Korevaar AV Passaat 8,45 6,01 2,07 481
13 Boris Griep Scorpio 8,65 7,55 1,89 452



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Eljahro ty...Philipsen AV Feniks 7,37 19,55 2,39 981
2 Iskander Stapel Nijmegen 7,91 13,77 2,62 837
3 Xinian Vermond Leiden 7,97 14,65 2,55 827
4 Leensey Bilkerdijk Parthenon 8,22 5,70 2,65 625
5 Mylo Brethouwer Scorpio 9,34 9,11 1,96 407
6 Veron van der Klein PAC 9,60 9,19 1,89 364



Masters Mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Remco Mallens M45 - AV Sprint 3,90 4,07
2 Michel van Osch M65 - Haag 2,60 2,80
Willem Langeland M60 - AL73 NM 3,20



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lise van de Velde PAC 2,50 ---



Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Kirsten Kuntz AV Passaat 3,20 ---
2 Saskia van der Boor Parthenon 3,00 3,22
2 Mirte Kok HRCL 3,00 2,90
4 Britt de Reus AV Passaat 2,60 2,60
5 Marloes Abbink Almere `81 1,90 2,33



Meisjes Junior C - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint 2,70 ---
2 Samar Ahmed HLLS 2,40 2,32



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Cristy Pieter Parthenon 9,42 5,14 1,20 1413
2 Elsa Lila AV Astylos 10,20 6,57 1,20 1378
3 Merel Dielessen Parthenon 9,87 5,61 1,20 1368
4 Kyra Korevaar AV Passaat 10,25 5,73 1,05 1209
5 Floor Zebel Parthenon 10,49 5,69 0,90 1062
6 Veerle Uilhoorn Parthenon 11,04 5,00 1,00 1016
7 Cyri Brethouwer Scorpio 11,19 4,96 0,95 959
8 Jil Vogelaar Parthenon 11,50 5,13 0,95 934
9 Lotte Griep Scorpio 10,73 3,58 0,90 879
10 Marit Merison HRCL 11,38 4,98 0,85 864
11 Evelien Dammingh PAC DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Dunya van den Tooren PAC 9,83 5,66 1,30 1452
2 Brittany Cools Roosendaal 9,90 6,71 1,20 1432
3 Nathalie van Opstal SPOB 9,98 5,75 1,10 1287
4 Savannah Bailey Parthenon 10,26 6,32 1,10 1281
5 Julia van Dorp Parthenon 10,18 5,27 1,10 1226
6 Deedee Mohr PAC 10,57 5,79 1,05 1167
7 Eva Rijnsaardt Parthenon 10,56 5,92 1,00 1140
8 Esther Haarsma PAC 10,89 5,26 1,10 1127
9 Manon van de Brug PAC 11,07 4,45 1,00 974
10 Sterre van de Nadort Parthenon DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelVerPunten totaal
1 Evy Wessels Parthenon 6,62 3,98 3,54 1334
2 Ròbin Martha PAC 7,23 3,90 3,31 1144
3 Mette Duy...van Twist PAC 7,22 2,67 3,41 1062
4 Norah de Bruijn HRCL 7,30 3,46 3,11 1055
5 Joy Smits AV Passaat 7,40 3,61 3,11 1047
6 Janneke den Boer Papendrecht 7,49 4,13 2,72 991
7 Arianne Punt PAC 7,97 5,09 2,55 938
8 Janneke Rijsdijk Parthenon 7,50 3,73 2,60 935
8 Evi de Ruijter Avantri 7,84 4,36 2,68 935
10 Madelief Rafaela HRCL 7,88 3,38 2,41 798
11 Lavinia Evora PAC 8,01 3,37 2,51 796
12 Novi Hermus Parthenon 8,08 3,22 2,63 795
13 Maya Moerman PAC 8,11 2,63 2,55 722
14 Juliëtte ...der Klein PAC 8,11 2,83 2,40 710
15 Xiomara Hamer Haag 7,96 2,47 2,35 692
16 Nova Bolier HRCL 8,84 3,05 2,02 543
17 Marlies Elkenbracht PAC DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Eva Blokland AV Passaat 7,35 16,28 3,05 1068
2 Faylinn Jansen Scorpio 7,84 13,33 2,76 869
3 Amy de Hesselle DJA 8,59 9,51 2,28 582
4 Femke van der Waal AV Passaat 8,77 7,34 2,35 522
5 Pien Vogelaar Parthenon 9,16 8,15 2,09 436
6 Jasmijn Van Schendel PAC 8,58 4,99 1,86 391
7 Inès Valk PAC DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Janina Rebecca Fomo HRCL 8,06 10,56 2,28 685
2 Nina Blokland AV Passaat 8,55 9,39 2,08 545
3 WICEL TAVARES HRCL 9,57 2,93 1,97 248
4 Anouk Eikelenboom Avantri 9,41 4,50 1,66 226
5 Anne Crone PAC 11,33 4,89 1,18 33
6 Roos Crone PAC 11,05 4,87 1,30 32
7 Gemma Doff HRCL 11,94 2,38 0,62 0



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sam Kranse PAC 4,61 4,90
2 Kevin van Zundert Breda 4,20 4,40
3 Cas van Eersel AV Sprint 3,00 ---



Senioren vrouwen - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBP
1 Sigrid Florusse Parthenon 3,10 ---
Jenny Pope Groene Ster DNS 2,70