Uitslagen Indoor D'n Ouwe Toren = Athletic Champs, Junioren D & C

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Hidde Leenders JJC 5,5 8,38 1,65 1973 0
2 Tygo van de Weijer JJC 5,5 9,53 1,55 1954 0
3 Yvar Jansen JJC 5,5 10,71 1,45 1929 0
4 Gijs Wolters JJC 6,0 9,46 1,30 1598 0
5 Kane van Zutphen JJC 6,3 7,37 1,45 1529 0
6 Daan Verbakel JJC 6,6 7,20 1,40 1405 0
7 Nick van Oorschot JJC 6,3 6,73 1,30 1372 0
8 Enrique van Zutven JJC 6,6 7,78 1,30 1358 0



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Maarten Debeij JJD 5,7 10,78 1,55 1949 0
2 Laurens Buma JJD 6,5 7,42 1,45 1482 0
3 Tijn Mickers JJD 6,4 7,04 1,30 1365 0
4 Mike van Wouwe JJD 6,2 5,03 1,35 1328 0
5 Lucas Jansen JJD 6,3 5,29 1,30 1283 0
6 Maarten va...n Elshout JJD 6,7 7,42 1,25 1280 0
7 Noah Terhoeve JJD 6,5 6,34 1,25 1264 0
8 Bruce Boon JJD 6,6 7,14 1,20 1250 0
9 Milo Hanssen JJD 6,7 6,73 1,25 1241 0
10 Niklas Dhondt JJD 6,5 5,91 1,25 1237 0
11 Tom Kandelaars JJD 6,6 5,53 1,25 1189 0
12 Tycho Chan JJD 6,5 6,26 1,15 1185 0
13 Lucas Witlox JJD 6,7 6,55 1,15 1156 0
14 Jeremy van Zutven JJD 6,9 5,98 1,25 1152 0
15 Thijmen Poels JJD 6,6 6,03 1,15 1147 0
16 Luc Stappers JJD 6,4 4,28 1,20 1114 0
17 Jaap Rutten JJD 6,7 5,37 1,10 1047 0
18 Tijn Pouwels JJD 6,5 4,84 1,00 983 0
19 Maric Van Schaijk JJD 7,3 5,73 1,15 981 0
20 Tristan S...oenmakers JJD 7,0 4,71 1,15 973 0
21 Sander Herckenrath JJD 6,9 4,75 1,10 961 0
22 Bart Manders JJD 7,1 6,48 1,00 957 0
23 Bart van Nimwegen JJD 7,2 4,99 1,10 916 0
24 Jean Willems JJD 6,7 4,51 1,00 914 0
25 Stan Lintsen JJD 7,3 4,20 1,15 876 0
26 Ties van de Berg JJD 7,2 4,69 1,00 822 0
27 Marijn Verhoeven JJD 7,4 4,08 1,00 740 0
28 Gert Vogelsangs JJD 8,5 3,63 DNS 284 0
29 Ton van Dooren JJD DNS DNS DNS 0 0
29 Joaquin Isselt JJD DNS DNS DNS 0 0
29 Joep van Schaik JJD DNS DNS DNS 0 0
29 Carlo Schoonen JJD DNS DNS DNS 0 0
29 Chris Spijkman JJD DNS DNS DNS 0 0



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Nikki Boon MJC 6,2 11,05 1,50 1781 0
2 Dominique Plaisier MJC 6,3 8,87 1,45 1609 0
3 Janna Doumpas MJC 6,0 7,97 1,30 1521 0
4 Sanne Kastelijn MJC 6,2 6,56 1,35 1425 0
5 Anouk Roijackers MJC 6,6 7,18 1,40 1404 0
6 Muna Isgoowe MJC 6,4 8,14 1,25 1390 0
7 Lisan Scholten MJC 6,6 6,20 1,35 1304 0
8 Femke Manders MJC 6,5 6,06 1,25 1247 0
9 Cheyenne van Zutven MJC 6,8 7,10 1,25 1239 0
10 Sarah van der Stam MJC 6,7 5,34 1,30 1191 0
11 Jilly School MJC 7,0 6,91 1,20 1149 0
12 Manon Hanssen MJC 6,9 6,40 1,20 1140 0
13 Kyra Korbee MJC 7,3 7,73 1,20 1135 0
14 Nienke Baltussen MJC 7,2 4,94 1,20 986 0
15 Maud van Hoorn MJC 7,4 8,78 DNS 784 0



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Eva Nijdam MJD 6,6 11,56 1,45 1664 0
2 Anne Knijnenburg MJD 6,2 8,39 1,45 1610 0
3 Nina Franke MJD 6,1 8,59 1,40 1605 0
4 Julia van Dijk MJD 6,2 7,25 1,30 1428 0
5 Mabinty Bangura MJD 7,2 9,68 1,30 1329 0
6 Kyara Gijsbers MJD 7,0 7,51 1,20 1183 0
7 Senna Korbee MJD 7,1 7,35 1,20 1154 0
8 Irene de Beer MJD 7,2 6,23 1,20 1069 0
9 Jawani Bangura MJD 6,6 5,26 1,10 1062 0
10 Iris Ulijn MJD 7,3 7,34 1,05 1004 0
11 Fleur Nijdam MJD 7,1 5,12 1,15 981 0
12 Linda Dortmans MJD 7,2 5,75 1,05 929 0
13 Kia Vereijken MJD 6,2 6,22 DNS 906 0
14 Alice Leijssen MJD 7,4 6,26 1,00 886 0
15 Jeske van de Ligt MJD 7,9 5,47 1,05 785 0
16 Charlotte Huth MJD 8,0 6,22 1,00 780 0
17 Geerte Simons MJD 7,0 4,16 0,90 750 0
18 Ceren Peters MJD 7,8 5,23 0,90 677 0
19 Lies Verbruggen MJD 8,0 4,54 0,90 596 0
20 Bo van Hoorn MJD 8,5 6,33 0,80 565 0
21 Joy Langewouters MJD 6,3 DNS DNS 560 0



Pupil A - Meerkamp

# Naam 40m40mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 6,7 7,2 7,10 1,20 272 0
2 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 7,6 6,60 1,30 261 0
3 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,6 7,3 6,20 1,15 259 0
4 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 7,0 6,00 1,15 253 0
5 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,0 7,9 5,20 1,15 252 0
6 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 7,5 6,70 1,00 236 0
6 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,7 7,7 6,30 1,05 236 0
8 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 7,4 6,10 0,95 232 0
9 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 6,8 7,7 5,30 1,15 231 0
10 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 8,3 4,80 0,95 229 0
10 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 7,3 8,1 5,60 1,05 229 0
12 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 7,6 7,8 5,60 1,05 228 0
13 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 7,2 8,1 4,90 1,05 223 0
14 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 7,2 7,9 5,60 1,20 222 0
15 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 7,2 8,0 5,00 1,00 220 0
15 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 7,9 3,90 0,95 220 0
17 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,1 7,8 5,40 0,85 219 0
18 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 7,2 7,9 6,10 1,00 206 0
19 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 8,8 7,60 1,10 205 0
20 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,4 8,6 5,40 0,95 202 0
20 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,5 7,6 5,30 1,05 202 0
22 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,3 7,9 5,00 1,05 198 0
23 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 7,1 9,0 4,90 0,95 195 0
24 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 7,3 8,2 5,00 1,10 194 0
25 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,2 8,2 3,60 0,95 193 0
25 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 8,2 5,80 1,10 193 0
27 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 7,3 8,6 4,50 0,95 192 0
27 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 7,4 8,0 5,50 1,00 192 0
29 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 7,1 7,8 4,90 0,90 189 0
30 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 7,5 8,4 5,60 1,00 182 0
31 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 7,6 8,9 5,50 1,05 173 0
32 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 8,4 5,20 1,00 172 0
33 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 8,3 3,90 1,05 168 0
34 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 7,7 9,3 5,10 0,90 166 0
35 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 7,5 9,6 4,50 0,90 159 0
36 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 8,7 8,6 5,10 0,85 152 0
37 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,9 10,2 5,60 1,10 151 0
38 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,6 9,3 3,70 0,85 148 0
39 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 7,9 8,5 4,90 0,85 147 0
40 Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,5 DNS 5,10 0,95 143 0
41 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 9,9 4,50 0,95 140 0
42 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 8,0 9,8 3,90 0,85 128 0
43 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 10,1 3,60 0,90 119 0
44 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 8,5 9,6 4,20 0,75 112 0
44 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 7,9 10,3 3,50 0,80 112 0
46 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 8,0 10,2 3,60 0,90 106 0



Pupil A - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
7 Team 09 (esta) - JPA1 0 --- 0
3 Team 02 MVRL & HAC & WYCH (esta) - JPA2 0 2:45,0 309
4 Team 04 GACG (esta) GAC Gemert - JPA1 0 2:47,0 300
1 Team 01 AVMG (esta) AV Generaal Michaelis - MPA1 0 2:48,0 339
2 Team 03 KEIN (esta) AV De Keien - MPA1 0 2:49,0 334
6 Team 06 JSPR & ATV Venraij (esta) - JPA1 0 2:50,0 286
5 Team 05 KEIEN & VOLO (esta) - MPA2 0 2:56,0 297
8 Team 07 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 08 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 10 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 11 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 12 (esta) - JPA1 0 ---



Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam 40m40mHM-balHurkPunten totaalTeam punten
1 Milou Keulstra MPC - Team 13 AGVM 7,4 7,8 5,10 0,90 334 0
2 Jannis Reijenga JPB - Team 16 WY...amp; MRVL 6,4 6,9 6,50 1,00 320 0
3 Bo Krull MPC - Team 16 WY...amp; MRVL 7,1 8,0 4,30 0,80 308 0
4 Temitope Dijkstra JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 7,7 7,9 5,50 0,95 292 0
5 Daniek Meijer MPB - Team 16 WY...amp; MRVL 6,8 7,2 4,40 0,85 277 0
6 Faye van Oorschot MPC - Team 15 GA...amp; VOLO 7,6 8,1 3,70 0,80 275 0
7 Joseph Bangura JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 7,6 7,6 4,40 0,85 268 0
8 Micki Geijsels MPB - Team 13 AGVM 7,7 7,7 5,30 0,85 252 0
9 Sep van Rooij JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 7,6 8,2 4,20 0,85 251 0
10 Jorrit Verhagen JPMini - Team 13 AGVM 8,5 9,5 4,00 0,80 250 0
11 Amy Verkampen MPB - Team 15 GA...amp; VOLO 7,5 8,1 5,10 0,85 246 0
12 Qas van de Valk JPMini - Team 15 GA...amp; VOLO 8,2 9,0 3,60 0,70 243 0
13 Juriaan Visser JPC - Team 15 GA...amp; VOLO 7,8 8,8 5,40 0,80 242 0
14 Ward Verbruggen JPB - Team 18 ATV Venraij 7,0 8,3 5,00 0,90 239 0
15 Jens de Koning JPB - Team 13 AGVM 7,5 8,0 5,00 0,95 237 0
16 Jens van de Laar JPB - Team 18 ATV Venraij 7,3 8,1 4,60 0,95 235 0
17 Channing ...edemeijer JPC - Team 18 ATV Venraij 8,0 8,1 4,30 0,75 226 0
18 Leah van Vlerken MPB - Team 14 AV... Keien B1 7,7 8,3 4,40 0,85 225 0
19 Fransje van de Akker MPB - Team 14 AV... Keien B1 7,7 8,1 3,90 0,85 222 0
20 Xavier van Zutven JPB - Team 14 AV... Keien B1 7,9 8,1 5,40 0,85 217 0
21 Lars Geur...an Kessel JPMini - Team 17 AV...ien B-C 2 8,6 9,6 2,60 0,80 215 0
22 Rens Timmermans JPC - Team 13 AGVM 8,2 8,6 4,00 0,80 212 0
23 Orlando Louwers JPB - Team 13 AGVM 7,7 8,1 5,10 0,80 211 0
23 Nora Ceresa MPB - Team 18 ATV Venraij 8,0 8,6 4,30 0,85 211 0
25 Julian van Rens JPB - Team 18 ATV Venraij 7,5 8,8 5,50 0,80 210 0
26 Bob Lenders JPB - Team 18 ATV Venraij 7,5 8,1 4,90 0,75 208 0
27 Eva Rooijackers MPC - Team 15 GA...amp; VOLO 8,3 9,2 3,40 0,70 202 0
28 Iris Martens MPB - Team 16 WY...amp; MRVL 8,2 8,7 4,10 0,75 187 0
29 Frencz Ketelaars JPB - Team 14 AV... Keien B1 8,2 8,5 4,60 0,80 185 0
30 Sanne van de Wiel MPB - Team 13 AGVM 7,9 9,0 3,70 0,75 183 0
30 Steffie Ketelaars MPB - Team 14 AV... Keien B1 8,0 8,7 3,00 0,80 183 0
32 Lucas van Loon JPB - Team 15 GA...amp; VOLO 8,1 8,7 3,50 0,80 170 0
33 Sanne Sleebe MPB - Team 14 AV... Keien B1 8,1 9,6 3,60 0,75 166 0
34 Jara van Baars MPB - Team 15 GA...amp; VOLO 8,3 9,7 3,70 0,75 162 0
34 Sarah Coolen MPB - Team 15 GA...amp; VOLO 8,2 9,7 3,60 0,75 162 0
34 Sebastiaan Prins JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 9,2 9,8 3,30 0,85 162 0
37 Lukas Jakobs JPB - Team 14 AV... Keien B1 8,3 8,6 3,80 0,70 160 0
37 Erin Boschman MPB - Team 16 WY...amp; MRVL 8,4 8,9 3,30 0,70 160 0
39 Iris Huisman MPB - Team 16 WY...amp; MRVL 7,8 10,7 4,00 0,70 157 0
40 Hilde van Dam MPC - Team 13 AGVM 9,2 10,0 3,00 0,70 154 0
41 Ira van den Heuvel MPC - Team 15 GA...amp; VOLO 9,0 10,2 2,90 0,70 153 0
41 Sam van Rooijen JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 8,6 10,6 4,30 0,65 153 0
43 Valerie Beenen MPB - Team 13 AGVM 8,4 9,9 3,80 0,65 143 0
44 Iza van Dinteren MPC - Team 15 GA...amp; VOLO 9,3 9,7 2,10 0,70 141 0
45 Matthijs ... het Veld JPB - Team 15 GA...amp; VOLO 9,0 9,1 4,00 0,65 133 0
46 Tijn Bruins JPB - Team 18 ATV Venraij 8,9 11,0 4,80 0,75 132 0
47 Roan van Hees JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 9,9 9,7 3,40 0,70 130 0
48 Lisanne Verbossen MPC - Team 14 AV... Keien B1 10,1 11,8 4,40 0,65 127 0
48 Pim Meulendijks JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 8,5 11,4 3,30 0,65 127 0
50 Nik Lenders JPMini - Team 18 ATV Venraij 9,2 10,8 2,30 0,50 113 0
51 Lisa van de Wiel MPMini - Team 13 AGVM 9,5 11,6 2,70 0,50 112 0
52 Daan Kuijpers JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 9,6 10,5 2,60 0,65 105 0
53 Aïcha van der Aalst MPC - Team 14 AV... Keien B1 9,7 11,5 2,40 0,60 93 0
54 Tim van Schijndel JPC - Team 17 AV...ien B-C 2 11,8 20,9 3,10 0,65 69 0
55 Myke van de Mortel MPC - Team 14 AV... Keien B1 9,6 12,3 1,90 0,50 64 0



Pupil B/C/mini - Teamestafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 18 ATV Venraij (esta) Venray - JPB 0 2:50,0 286
3 Team 16 WYCH & MRVL (esta) - MPB 0 2:58,0 274
5 Team 13 AGVM (esta) AV Generaal Michaelis - MPB 0 3:04,0 246
4 Team 17 AV De Keien B-C 2 (esta) AV De Keien - JPC 0 3:04,0 268
1 Team 15 GAC & VOLO (esta) - MPC 0 3:06,0 301
6 Team 14 AV De Keien B1 (esta) AV De Keien - JPB 0 3:15,0 179
7 Team 19 (esta) - JPB 0 ---
7 Team 20 (esta) - JPB 0 ---
7 Team 21 (esta) - JPB 0 ---
7 Team 22 (esta) - JPB 0 ---
7 Team 23 (esta) - JPB 0 ---
7 Team 24 (esta) - JPB 0 ---