# Team Leden Punten
1 Team 02 MVRL & HAC & WYCH - JPA2
Begeleider: Hr. Maas
Jurylid: Harriët van Lierop
7 1479
2 Team 05 KEIEN & VOLO - MPA2
Begeleider: Michel Poels
8 1459
3 Team 06 JSPR & ATV Venraij - JPA1 7 1412
4 Team 04 GACG GAC Gemert - JPA1
Begeleider: Linda van Schijndel
Jurylid: Jurgen Pluim (ouder)
10 1408
5 Team 01 AVMG AV Generaal Michaelis - MPA1
Begeleider: Ouders Anna
Jurylid: Ouders Renske
7 1377
6 Team 03 KEIN AV De Keien - MPA1
Begeleider: Sarina Gabriëls
7 1354
7 Team 07 - JPA1 0 0
7 Team 08 - JPA1 0 0
7 Team 09 - JPA1 0 0
7 Team 10 - JPA1 0 0
7 Team 11 - JPA1 0 0
7 Team 12 - JPA1 0 0

Uitslagen Meerkamp Pupil A

# Naam 40m40mHKogelHoogPunten totaalTeam punten
1 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 6,7 7,2 7,10 1,20 272 0
2 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 7,6 6,60 1,30 261 0
3 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,6 7,3 6,20 1,15 259 0
4 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 7,0 6,00 1,15 253 0
5 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,0 7,9 5,20 1,15 252 0
6 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 7,5 6,70 1,00 236 0
6 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,7 7,7 6,30 1,05 236 0
8 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 7,4 6,10 0,95 232 0
9 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 6,8 7,7 5,30 1,15 231 0
10 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 8,3 4,80 0,95 229 0
10 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 7,3 8,1 5,60 1,05 229 0
12 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 7,6 7,8 5,60 1,05 228 0
13 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 7,2 8,1 4,90 1,05 223 0
14 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 7,2 7,9 5,60 1,20 222 0
15 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 7,2 8,0 5,00 1,00 220 0
15 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 7,9 3,90 0,95 220 0
17 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,1 7,8 5,40 0,85 219 0
18 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 7,2 7,9 6,10 1,00 206 0
19 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 8,8 7,60 1,10 205 0
20 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,4 8,6 5,40 0,95 202 0
20 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,5 7,6 5,30 1,05 202 0
22 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,3 7,9 5,00 1,05 198 0
23 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 7,1 9,0 4,90 0,95 195 0
24 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 7,3 8,2 5,00 1,10 194 0
25 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,2 8,2 3,60 0,95 193 0
25 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 8,2 5,80 1,10 193 0
27 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 7,3 8,6 4,50 0,95 192 0
27 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 7,4 8,0 5,50 1,00 192 0
29 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 7,1 7,8 4,90 0,90 189 0
30 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 7,5 8,4 5,60 1,00 182 0
31 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 7,6 8,9 5,50 1,05 173 0
32 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 8,4 5,20 1,00 172 0
33 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 8,3 3,90 1,05 168 0
34 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 7,7 9,3 5,10 0,90 166 0
35 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 7,5 9,6 4,50 0,90 159 0
36 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 8,7 8,6 5,10 0,85 152 0
37 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,9 10,2 5,60 1,10 151 0
38 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,6 9,3 3,70 0,85 148 0
39 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 7,9 8,5 4,90 0,85 147 0
40 Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,5 DNS 5,10 0,95 143 0
41 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 9,9 4,50 0,95 140 0
42 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 8,0 9,8 3,90 0,85 128 0
43 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 10,1 3,60 0,90 119 0
44 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 8,5 9,6 4,20 0,75 112 0
44 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 7,9 10,3 3,50 0,80 112 0
46 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 8,0 10,2 3,60 0,90 106 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 --- 78 0
1 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,6 --- 67 0
1 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,6 --- 67 0
4 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 6,7 --- 64 0
4 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,7 --- 64 0
6 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 --- 70 0
6 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 6,8 --- 61 0
6 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 6,8 --- 61 0
9 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 --- 57 0
9 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 6,9 --- 57 0
11 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,0 --- 63 0
12 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 7,1 --- 59 0
12 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,1 --- 59 0
12 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 7,1 --- 51 0
15 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 7,2 --- 55 0
15 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,2 --- 55 0
15 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 7,2 --- 55 0
15 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 7,2 --- 48 0
15 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 7,2 --- 48 0
20 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 7,3 --- 52 0
20 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 7,3 --- 52 0
20 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,3 --- 45 0
20 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 7,3 --- 45 0
24 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,4 --- 49 0
24 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 7,4 --- 42 0
26 Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,5 --- 46 0
26 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 7,5 --- 46 0
26 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,5 --- 40 0
26 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 7,5 --- 40 0
30 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,6 --- 43 0
30 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 7,6 --- 43 0
30 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 --- 37 0
30 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 --- 37 0
30 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 7,6 --- 37 0
35 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 7,7 --- 40 0
35 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 --- 34 0
35 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 7,7 --- 34 0
38 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 7,9 --- 34 0
38 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,9 --- 29 0
38 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 7,9 --- 29 0
41 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 8,0 --- 31 0
41 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 8,0 --- 27 0
43 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 --- 26 0
43 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 8,2 --- 26 0
45 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 8,5 --- 19 0
46 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 8,7 --- 15 0

Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,0 --- 81 0
2 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 7,2 --- 75 0
3 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,3 --- 75 0
4 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,4 --- 70 0
5 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 7,5 --- 68 0
6 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 --- 66 0
7 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 7,6 --- 65 0
8 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,7 --- 65 0
9 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 7,7 --- 63 0
10 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,8 --- 70 0
10 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 7,8 --- 70 0
10 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 7,8 --- 61 0
13 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,9 --- 60 0
14 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 7,9 --- 67 0
14 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 7,9 --- 67 0
14 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 7,9 --- 58 0
14 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 7,9 --- 58 0
18 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 8,0 --- 64 0
18 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 8,0 --- 56 0
20 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 8,1 --- 62 0
20 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 8,1 --- 62 0
22 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 8,2 --- 52 0
23 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 8,2 --- 59 0
23 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 8,2 --- 51 0
25 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 8,3 --- 50 0
26 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 8,3 --- 57 0
27 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 8,4 --- 48 0
28 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 8,4 --- 47 0
29 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 8,5 --- 45 0
30 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 8,6 --- 52 0
31 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 8,6 --- 51 0
32 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 8,6 --- 50 0
33 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 8,8 --- 41 0
34 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 8,9 --- 37 0
35 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 9,0 --- 41 0
36 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 9,3 --- 36 0
37 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 9,3 --- 35 0
38 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 9,6 --- 29 0
38 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 9,6 --- 29 0
40 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 9,8 --- 25 0
41 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 9,9 --- 24 0
42 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 10,1 --- 20 0
43 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 10,2 --- 17 0
44 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 10,2 --- 16 0
45 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 10,3 --- 17 0
Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH DNS --- 0 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 7,60 --- 69 0
2 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 7,10 --- 64 0
3 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 6,70 --- 59 0
4 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 6,60 --- 58 0
5 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,30 --- 54 0
6 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 6,20 --- 53 0
7 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 6,10 --- 52 0
7 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 6,10 --- 52 0
9 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 6,00 --- 51 0
10 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 5,80 --- 49 0
11 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 5,60 --- 54 0
11 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 5,60 --- 54 0
11 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 5,60 --- 47 0
11 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 5,60 --- 47 0
11 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 5,60 --- 47 0
16 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 5,50 --- 46 0
16 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 5,50 --- 46 0
18 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 5,40 --- 51 0
18 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 5,40 --- 51 0
20 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 5,30 --- 43 0
20 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 5,30 --- 43 0
22 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 5,20 --- 49 0
22 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 5,20 --- 42 0
24 Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 5,10 --- 47 0
24 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 5,10 --- 47 0
24 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 5,10 --- 47 0
27 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 5,00 --- 46 0
27 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 5,00 --- 40 0
27 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 5,00 --- 40 0
30 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 4,90 --- 45 0
30 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 4,90 --- 45 0
30 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 4,90 --- 39 0
30 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 4,90 --- 39 0
34 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 4,80 --- 44 0
35 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 4,50 --- 40 0
35 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 4,50 --- 40 0
35 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 4,50 --- 40 0
38 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 4,20 --- 36 0
39 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 3,90 --- 33 0
39 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 3,90 --- 33 0
39 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 3,90 --- 28 0
42 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 3,70 --- 30 0
43 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 3,60 --- 29 0
43 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 3,60 --- 29 0
43 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 3,60 --- 25 0
46 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 3,50 --- 28 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaalTeam punten
1 Quinn Schwachöfer JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 1,30 --- 81 0
2 Ryan Rooijakkers JPA2 - Team 04 GACG 1,20 --- 69 0
2 Ralf Kluijtmans JPA1 - Team 04 GACG 1,20 --- 69 0
4 Jip Janga MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 1,15 --- 73 0
4 Teun van Dijk JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 1,15 --- 64 0
4 Viggo Tijbosch JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 1,15 --- 64 0
4 Gijs van de Ven JPA1 - Team 04 GACG 1,15 --- 64 0
8 Frank Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 1,10 --- 58 0
8 Michiel Lankhuijzen JPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 1,10 --- 58 0
8 Jort Rongen JPA1 - Team 06 JS...V Venraij 1,10 --- 58 0
8 Julian de Vries JPA1 - Team 04 GACG 1,10 --- 58 0
12 Ilse van de Wiel MPA1 - Team 01 AVMG 1,05 --- 61 0
12 Lotte Kuijpers MPA2 - Team 03 KEIN 1,05 --- 61 0
12 Anne Gabriëls MPA2 - Team 03 KEIN 1,05 --- 61 0
12 Jules Maas JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 1,05 --- 53 0
12 Jouri Strijbosch JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 1,05 --- 53 0
12 Jesper Pluym JPA2 - Team 04 GACG 1,05 --- 53 0
12 Unisa Bangura JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 1,05 --- 53 0
12 Sam Schoenmakers JPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 1,05 --- 53 0
20 Nada Elmazamzi MPA2 - Team 01 AVMG 1,00 --- 55 0
20 Marijn ten Thije JPA2 - Team 06 JS...V Venraij 1,00 --- 48 0
20 Thijn van ...Biggelaar JPA2 - Team 02 M...amp; WYCH 1,00 --- 48 0
20 Giel Bekkers JPA1 - Team 03 KEIN 1,00 --- 48 0
20 Jonathan van Gerwen JPA1 - Team 03 KEIN 1,00 --- 48 0
20 Philip Datema JPA1 - Team 01 AVMG 1,00 --- 48 0
26 Renske Mols MPA1 - Team 01 AVMG 0,95 --- 50 0
26 Anna van Straten MPA1 - Team 01 AVMG 0,95 --- 50 0
26 Gitta de Rooij MPA1 - Team 01 AVMG 0,95 --- 50 0
26 Annika van der Broek MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,95 --- 50 0
26 Loekie Krull MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,95 --- 50 0
26 Roos Reijenga MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,95 --- 50 0
26 Iris de Vries MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,95 --- 50 0
26 Isa Poels MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 0,95 --- 50 0
26 Mats van der Linden JPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,95 --- 43 0
35 Julia Schoenmakers MPA1 - Team 01 AVMG 0,90 --- 44 0
35 Xanne van de Valk MPA1 - Team 04 GACG 0,90 --- 44 0
35 Alies van Oosterwijk MPA1 - Team 04 GACG 0,90 --- 44 0
35 Julian van Lokven JPA1 - Team 03 KEIN 0,90 --- 38 0
35 Niek Rutten JPA1 - Team 03 KEIN 0,90 --- 38 0
40 Ilse Vreeburg MPA1 - Team 05 KE...amp; VOLO 0,85 --- 39 0
40 Eva van der Putten MPA1 - Team 02 M...amp; WYCH 0,85 --- 39 0
40 Kim van Dinteren MPA1 - Team 04 GACG 0,85 --- 39 0
40 Iris Wijdeven MPA2 - Team 05 KE...amp; VOLO 0,85 --- 39 0
40 Jan van Cuijk JPA1 - Team 03 KEIN 0,85 --- 34 0
45 Ilse de Jong MPA1 - Team 04 GACG 0,80 --- 33 0
46 Claudia Beekmans MPA2 - Team 04 GACG 0,75 --- 28 0

Uitslagen Teamestafette Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
7 Team 09 (esta) - JPA1 0 --- 0
3 Team 02 MVRL & HAC & WYCH (esta) - JPA2 0 2:45,0 309
4 Team 04 GACG (esta) GAC Gemert - JPA1 0 2:47,0 300
1 Team 01 AVMG (esta) AV Generaal Michaelis - MPA1 0 2:48,0 339
2 Team 03 KEIN (esta) AV De Keien - MPA1 0 2:49,0 334
6 Team 06 JSPR & ATV Venraij (esta) - JPA1 0 2:50,0 286
5 Team 05 KEIEN & VOLO (esta) - MPA2 0 2:56,0 297
8 Team 07 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 08 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 10 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 11 (esta) - JPA1 0 ---
8 Team 12 (esta) - JPA1 0 ---