Uitslagen Nelli Cooman Games

IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Ferdinand Kers SV Veendam 15,94 +2.9 m/s---
2 Ernesto van der Laan SV Veendam 17,05 +2.9 m/s---
3 Tim Riemen SV Veendam 17,13 +2.9 m/s---
4 Delano Post SV Veendam 17,89 +2.9 m/s---
5 Joren Heethuis SV Veendam 18,47 +2.9 m/s---
6 Peter Kuizenga SV Veendam 19,22 +2.9 m/s---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Jeffrey Veenstra SV Veendam DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Ernesto van der Laan SV Veendam 1:28,59 ---
2 Peter Kuizenga SV Veendam 1:32,30 ---
3 Ferdinand Kers SV Veendam 1:38,47 ---
4 Delano Post SV Veendam 1:39,66 ---
5 Joren Heethuis SV Veendam 1:42,37 ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Tim Riemen SV Veendam DNS ---
Jeffrey Veenstra SV Veendam DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Peter Kuizenga SV Veendam 1,10 ---
2 Delano Post SV Veendam 1,05 ---
3 Ernesto van der Laan SV Veendam 1,00 ---
3 Tim Riemen SV Veendam 1,00 ---
5 Ferdinand Kers SV Veendam 0,95 ---
6 Joren Heethuis SV Veendam 0,90 ---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Jeffrey Veenstra SV Veendam DNS ---



IPC 20 Mannen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Ferdinand Kers SV Veendam 3,16 m/s---
2 Joren Heethuis SV Veendam 2,97 m/s---
3 Ernesto van der Laan SV Veendam 2,75 m/s---
4 Delano Post SV Veendam 2,69 m/s---
5 Tim Riemen SV Veendam 2,44 m/s---
6 Peter Kuizenga SV Veendam 1,87 m/s---
Bas Jungman SV Veendam DNS ---
Jeffrey Veenstra SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Tharissa Palma AAC 15,22 +1.8 m/s---
2 Brigitte v... der Laan SV Veendam 16,97 +1.8 m/s---
3 Demi Majoor SV Veendam 21,31 +1.8 m/s---
4 Bianca Eising SV Veendam 21,51 +1.8 m/s---
5 Rianne Beesterboer SV Veendam 24,74 +1.8 m/s---
6 Simone Jacobs Groningen 29,05 +1.8 m/s---
7 Lois Adam SV Veendam 29,47 +1.8 m/s---
Mariska de Jong SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - 400 meter

# Naam 400mOBP
1 Tharissa Palma AAC 1:17,50 ---
2 Brigitte v... der Laan SV Veendam 1:27,91 ---
3 Demi Majoor SV Veendam 2:12,39 ---
4 Bianca Eising SV Veendam 2:14,65 ---
5 Rianne Beesterboer SV Veendam 2:22,11 ---
6 Simone Jacobs Groningen 2:42,90 ---
7 Lois Adam SV Veendam 3:05,23 ---
Mariska de Jong SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Tharissa Palma AAC 1,25 ---
2 Brigitte v... der Laan SV Veendam 1,05 ---
3 Rianne Beesterboer SV Veendam 0,80 ---
4 Demi Majoor SV Veendam 0,60 ---
Simone Jacobs Groningen DNS ---
Bianca Eising SV Veendam DNS ---
Mariska de Jong SV Veendam DNS ---
Lois Adam SV Veendam DNS ---



IPC 20 Vrouwen Verstandelijk Beperkt - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Tharissa Palma AAC 4,11 m/s---
2 Brigitte v... der Laan SV Veendam 3,56 m/s---
3 Simone Jacobs Groningen 2,05 m/s---
4 Demi Majoor SV Veendam 1,94 m/s---
5 Bianca Eising SV Veendam 1,79 m/s---
6 Lois Adam SV Veendam 1,41 m/s---
7 Rianne Beesterboer SV Veendam 1,23 m/s---
Mariska de Jong SV Veendam DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Anton Sarnatskiy Groningen 12,13 +0.7 m/s12,41
2 Mejias Rosario Groningen 12,50 +0.7 m/s12,41
3 Rutger Hoekstra Heerenveen 13,00 +0.7 m/s12,82
4 Robin van Wijk Groningen 13,27 +0.7 m/s13,35
5 Ramon Aukes AV Aquilo 14,29 +0.7 m/s---
6 Gerben Heis AV Jahn II 14,52 +0.7 m/s---
7 David Pronk AV Aquilo 15,12 +0.7 m/s---
Ronald Mulder Groningen DNS ---



Jongens Junior C - 100 meter finale

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Sweder Visser AAC `61 2:58,83 3:02,00
2 Wu Ping Kuiper Groningen 2:59,96 3:00,93
3 Leroy Oostman Groningen 3:08,56 3:09,36
4 Wouter Seppenwoolde ATNY 3:10,41 3:07,00
Luuk Knossen AV Aquilo DNS ---



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Aac 61, jongens c AAC `61 - JJC 0 ---
Groningen atletiek Groningen Atletiek - JJC 0 ---



Jongens Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Rutger Hoekstra Heerenveen 38,34 ---
2 Piter Nijboer AV Impala 37,49 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,90 ---
4 Iwan Wever AC TION 29,51 ---
5 Stijn Wilting AV Jahn II 23,82 ---
6 Loek Sijpkes AV Jahn II 22,64 ---
7 Ramon Aukes AV Aquilo 20,20 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 13,31 ---
2 Iwan Wever AC TION 10,80 ---
3 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,48 ---
4 Loek Sijpkes AV Jahn II 8,10 ---
5 Stijn Wilting AV Jahn II 7,80 ---
6 Ramon Aukes AV Aquilo 7,35 ---



Jongens Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Piter Nijboer AV Impala 42,32 ---
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 35,44 ---
3 Robin van Wijk Groningen 33,13 34,34
4 Dylan Adriaansen SV Noordkop 29,78 ---
5 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,64 ---
6 Luuk Knossen AV Aquilo 23,03 ---
7 Ramon Aukes AV Aquilo 22,39 ---
8 Loek Sijpkes AV Jahn II 20,37 ---
9 Gerben Heis AV Jahn II 20,28 ---
10 Stijn Wilting AV Jahn II 18,12 ---



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Dylan Adriaansen SV Noordkop 1,50 ---
2 Stijn Wilting AV Jahn II 1,40 ---
3 David Pronk AV Aquilo 1,35 ---
4 Ramon Aukes AV Aquilo 1,30 ---
5 Luuk Knossen AV Aquilo 1,30 ---



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Anton Sarnatskiy Groningen 5,55 m/s5,76
2 Rutger Hoekstra Heerenveen 4,84 m/s---
3 Iwan Wever AC TION 4,78 m/s---
4 Robin van Wijk Groningen 4,18 m/s3,96
5 Ramon Aukes AV Aquilo 4,17 m/s---
6 Stijn Wilting AV Jahn II 4,09 m/s---
7 Gerben Heis AV Jahn II 3,83 m/s---
Ronald Mulder Groningen DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam 80m QOBP
1 Jory Davids Haaksbergen 10,80 +1.1 m/sQ---
2 Valenciano Roffel AAC `61 11,00 +1.4 m/sQ---
3 Ziggy Veldman Heerenveen 11,15 +1.1 m/sQ11,00
4 Mike Berends AAC `61 11,45 +1.4 m/sQ---
5 Julian Wilting AC TION 11,69 +1.4 m/sq11,62
6 Damian van Haasen AV Jahn II 11,76 +2.2 m/sQ---
7 Wout Plugge AV Aquilo 11,99 +1.1 m/sq12,30
8 Léon Wever AV Jahn II 12,01 +2.2 m/sQ---
9 Julian Keun Groningen 12,02 +2.2 m/s-12,15
10 Collin \'t Hoen AV Aquilo 12,04 +1.4 m/s----
11 Sander Wage AV Aquilo 12,28 +1.1 m/s----
12 Dilano Modderman AV Aquilo 12,35 +1.1 m/s----
13 Jilke Oswald HRRR 12,41 +1.1 m/s----
14 Niels Wever AV Jahn II 12,69 +2.2 m/s----
15 Daniël de Jong AV Jahn II 13,43 +2.2 m/s----
16 Teun de Jong AV Aquilo 13,47 +1.4 m/s----
17 Darriën Depenbrock AV Jahn II 13,81 +2.2 m/s----
18 Hidde de Jong AV Aquilo 13,91 +1.4 m/s----



Jongens Junior D - 80 meter finale

# Naam 80m_f Qm
1 Jory Davids Haaksbergen 10,70 +2.2 m/s10,80
2 Valenciano Roffel AAC `61 10,92 +2.2 m/s11,00
3 Ziggy Veldman Heerenveen 11,19 +2.2 m/s11,15
4 Julian Wilting AC TION 11,40 +2.2 m/s11,69
5 Mike Berends AAC `61 11,47 +2.2 m/s11,45
6 Damian van Haasen AV Jahn II 11,92 +2.2 m/s11,76
7 Wout Plugge AV Aquilo 11,98 +2.2 m/s11,99
8 Léon Wever AV Jahn II 12,25 +2.2 m/s12,01



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
1 Jelmer Rensing AAC `61 3:19,09 3:18,53
2 Julian Keun Groningen 3:23,20 3:20,63
3 Ate Clobus AAC `61 3:24,54 3:29,51
4 Dilano Modderman AV Aquilo 3:33,50 ---
5 Aris Remmerde AAC `61 3:33,51 ---
6 Jan Elsinga Heerenveen 3:35,12 3:36,00
7 Léon Wever AV Jahn II 3:44,87 ---
8 Damian van Haasen AV Jahn II 3:46,44 ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS 3:31,50
Sander Wage AV Aquilo DNS ---
Wout Plugge AV Aquilo DNS 3:28,71



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AAC'61, Toppers D AAC `61 - JJD 4 45,64 3
2 De Sprinters van Aquilo AV Aquilo - JJD 4 48,08 2
3 Jahn II Superstars AV Jahn II - JJD 4 49,15 1



Jongens Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Ziggy Veldman Heerenveen 24,03 13,34
2 Julian Wilting AC TION 23,89 22,12
3 Tim Duker AAC `61 18,75 ---
4 Mike Berends AAC `61 18,12 ---
5 Timo Hanekamp De Gemzen 13,27 ---
6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 11,92 11,05



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Jory Davids Haaksbergen 9,35 ---
2 Tim Duker AAC `61 8,02 ---
3 Mike Berends AAC `61 6,75 ---
4 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 5,27 ---
5 Daniël de Jong AV Jahn II 5,06 ---
6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 4,72 4,92
7 Niels Wever AV Jahn II 4,33 ---



Jongens Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Mike Berends AAC `61 24,11 ---
2 Julian Wilting AC TION 23,68 21,04
3 Jilke Oswald HRRR 20,28 23,00
4 Wesley Boers Fivelstreek 17,92 ---
5 Timo Hanekamp De Gemzen 15,87 ---
6 Darriën Depenbrock AV Jahn II 14,56 13,33
7 Niels Wever AV Jahn II 13,73 ---
8 Teun de Jong AV Aquilo 13,29 ---
9 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 12,13 ---
10 Hidde de Jong AV Aquilo 10,30 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Julian Wilting AC TION 1,45 1,50
2 Mike Berends AAC `61 1,40 ---
3 Jan Elsinga Heerenveen 1,25 1,25
4 Teun de Jong AV Aquilo 1,05 ---
5 Darriën Depenbrock AV Jahn II 1,00 1,05
6 Daniël de Jong AV Jahn II 1,00 ---
Wesley Boers Fivelstreek DNS ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Ziggy Veldman Heerenveen 4,45 m/s5,02
2 Jory Davids Haaksbergen 4,18 m/s---
3 Valenciano Roffel AAC `61 4,11 m/s---
4 Jilke Oswald HRRR 4,07 m/s4,33
5 Damian van Haasen AV Jahn II 3,87 m/s---
6 Jan Elsinga Heerenveen 3,84 m/s3,90
7 Léon Wever AV Jahn II 3,60 m/s---
8 Julian Keun Groningen 3,52 m/s---
9 Teun de Jong AV Aquilo 3,30 m/s---
10 Rick Jan Wiechers AV Jahn II 3,22 m/s---
11 Darriën Depenbrock AV Jahn II 2,97 m/s3,22
12 Daniël de Jong AV Jahn II 2,93 m/s---
13 Hidde de Jong AV Aquilo 2,87 m/s---
14 Timo Hanekamp De Gemzen 2,56 m/s---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Quinn van der Honing Groningen 9,28 3:51,07 8,62 1,25 4,12 2678
2 Daan Jaarsma HRRR 9,51 3:47,98 7,08 1,35 3,91 2602
3 Thomas Berends AAC `61 10,03 3:49,26 7,02 1,25 3,67 2387
4 Simon van den Pol AV PEC 1910 10,08 3:49,98 5,43 1,30 3,49 2279
5 Finn Korf AC TION 9,71 4:08,16 5,74 1,25 3,69 2273
6 Daniël va...Wijngaard AV Aquilo 9,92 4:19,29 5,16 1,05 3,32 1932
7 Olav Clobus AAC `61 11,20 4:17,64 5,93 1,00 2,92 1695
8 Collin Streunding AV Aquilo 11,53 4:37,04 5,40 1,05 3,04 1608
9 Cristian v...n Bossche AV Jahn II 10,51 4:17,62 4,52 0,85 2,85 1567
10 Thijs Penning AV Aquilo 12,10 4:20,23 3,49 1,10 2,78 1455
11 Timo Tervoort Groningen 11,68 DNS 5,51 1,00 DNS 974
12 Adam Kanning Groningen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Marne van der Kooi AV Impala 8,96 3:46,49 7,92 1,30 4,17 2771
2 Cuno Harmes Groningen 9,32 3:43,89 7,49 1,30 3,71 2603
3 Arnel Ahm...Haeringen Groningen 9,53 3:34,40 8,48 1,10 3,82 2551
4 Ruben Eefting HAC `63 9,63 3:28,57 6,35 1,20 3,83 2526
5 Jiri Heppener HRRR 9,70 3:41,88 6,74 1,25 3,57 2444
6 Yvo van den IJssel De Liemers 9,44 3:31,18 5,88 1,10 3,69 2412
7 Leon Hesling Fivelstreek 9,69 3:45,24 6,42 1,10 3,49 2281
8 Sander de Haan HRRR 9,85 4:19,49 6,16 1,05 3,62 2066
9 Tim Elferink AAC `61 9,31 DNS 7,96 1,10 3,77 1999
10 Thijs van Dam Groningen 10,14 4:30,87 5,89 1,15 3,42 1993
11 Bas ter Steege Groningen 10,30 4:30,42 4,70 1,10 2,85 1742
12 Jeroen Sibeijn Groningen 11,05 4:09,82 5,10 0,95 2,92 1657
13 Ties Beens AV Jahn II 11,70 4:27,70 5,14 1,00 2,68 1497
14 Mart Groenboom Groningen 10,46 4:21,89 5,89 DNS 3,19 1483
15 Lasse Cnubben Groningen 10,38 DNS 6,58 DNS 3,44 1269
16 Rowan Wiechers AV Jahn II 13,66 5:22,96 5,18 0,95 2,14 989
17 Milan Joost AV Jahn II 10,96 4:49,95 3,45 DNS DNS 785



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 6,58 3:35,09 8,54 1,15 3,94 2706
2 Zeb Tesselaar AV Hera 6,64 3:31,29 6,16 1,20 4,03 2636
3 Boris Klaver ARV Ilion 6,91 4:00,36 6,09 1,37 3,66 2462
4 Delano van Zandvoort AV Lionitas 6,93 3:59,56 4,80 1,00 3,27 2025
5 Albert Terpstra ChiTA 7,31 3:53,76 3,94 1,10 3,37 2005
6 Floris Scheepstra Phanos 7,20 3:58,94 4,48 1,10 3,01 1969
7 Jayden van Zandvoort AV Lionitas 7,03 4:04,65 4,52 0,95 3,15 1900
8 Brian Kuper ChiTA 7,29 4:16,49 5,50 0,95 3,17 1863
9 Maas van der Ham Groningen 7,49 4:07,66 4,56 1,10 2,61 1796
10 Jurre Muller AV Lionitas 7,59 4:09,64 4,31 0,95 2,70 1658
11 Milan Tuin AV Sparta 7,49 4:09,75 4,95 NM 3,18 1512
12 Yuri van 't Hoog AAC `61 7,95 4:11,17 3,59 0,95 2,57 1504
13 Jasper Drenth ChiTA 7,71 4:14,24 2,89 0,90 2,73 1470
14 Sander Meijer AV Jahn II 7,95 4:29,56 3,93 0,90 2,72 1449
15 Nathan Weishaupt AV Aquilo 7,57 5:28,66 4,34 0,95 2,95 1448
16 Aaron van Loo AV Aquilo 8,21 4:30,53 4,07 0,85 2,65 1363
17 Thijmen Lub Groningen 8,11 4:44,47 3,86 0,80 2,34 1214
18 Nils ter Steege Groningen 8,16 4:43,69 2,99 0,75 2,38 1108
19 Robbin Brouwer AV Jahn II DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Jari Heppener HRRR 7,12 2:06,56 20,32 0,90 3,25 1940
2 Joshua Gooijer AV PEC 1910 7,32 2:18,69 16,72 1,00 3,03 1764
3 Liam de Lang Heerenveen 7,31 2:44,19 25,34 0,95 3,14 1691
4 Samuel Ui...roeneveld Groningen 7,71 2:14,37 20,45 0,95 2,75 1689
5 Jesse Leeuwerke AV Aquilo 6,86 2:21,24 10,65 0,85 3,15 1652
6 Kevin Davids Haaksbergen 7,63 2:29,58 19,91 0,90 3,10 1607
7 Job Mulder Groningen 7,47 2:30,68 18,85 0,85 3,01 1560
8 Kian Sportel Groningen 7,57 2:13,52 15,70 0,65 2,83 1448
9 Niels Eefting HAC `63 7,78 2:27,15 13,32 0,75 2,49 1264
10 Roan Hulshof AV Jahn II 8,16 2:36,35 20,88 0,75 2,54 1261
11 Thijmen Misker SPWS 8,61 2:36,95 13,88 0,95 2,61 1242
12 Storm Kievit Groningen 8,24 2:37,00 13,20 0,85 2,39 1168
13 Remco Loer AV Aquilo 7,59 4:34,08 11,43 0,90 2,75 1148
14 Daan Kempkens ATC `75 7,90 2:45,73 11,70 0,70 2,36 1028
15 Reinier Sibeijn Groningen 9,00 2:38,72 14,38 0,80 2,24 1000
16 Melle De Jong SPWS 8,36 2:46,89 10,49 0,75 2,41 970
17 Tieme Muller AV Lionitas 8,13 2:49,71 13,27 0,70 2,13 949
18 Hugo Wijnholds Groningen 8,75 2:38,79 15,05 0,75 1,84 929
19 Sander van...aalduinen Groningen 8,87 2:47,12 10,10 0,75 2,31 866
20 Roan van Loo AV Aquilo 9,01 2:52,02 14,10 0,60 1,96 713
21 Matthijs Kruizinga Groningen 8,80 2:54,50 8,24 0,70 1,88 675
22 Jurgen Eefting HAC `63 9,09 2:54,76 10,20 0,65 1,95 651
23 Remco Germs AV Jahn II 7,91 DNS DNS DNS 2,36 563
24 Silvijn Smit Groningen 9,55 DNS DNS DNS 2,17 290
25 Samuel Sturing AAC `61 DNS DNS DNS DNS DNS 0
25 Daimy van Beek AV Fortuna DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Mateusz Freerks NelliCooman 16,06 +1.8 m/s---
2 Bram Kornelis AAC `61 16,50 +1.8 m/s---
3 Rinze de Jong AV Lionitas 25,42 +1.8 m/s---



Jongens Racerunners Junioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Bram Kornelis AAC `61 27,19 +1.5 m/s---
2 Rinze de Jong AV Lionitas 42,16 +1.5 m/s---



Jongens Racerunners Junioren - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Bram Kornelis AAC `61 54,65 +2.6 m/s---
2 Rinze de Jong AV Lionitas 1:39,96 +2.6 m/s---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam 80m QOBP
1 Britt Weerman Groningen 10,38 +0.7 m/sQ10,45
2 Mileen Bruinewoud Start `78 10,56 +0.9 m/sQ10,74
3 Brecht van der Vliet Groningen 10,69 +0.7 m/sQ10,77
4 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,72 +0.7 m/sQ10,86
5 Annabel Paul AV Jahn II 10,79 +0.9 m/sQ11,22
6 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,91 +0.9 m/sQ10,93
7 Danique Huisjes Groningen 10,93 +0.7 m/sq10,97
8 Noortje Huitema Groningen 11,00 +0.7 m/sq11,08
9 Eline Ruige AV Lionitas 11,04 +0.9 m/s-11,10
10 Nina de Haes HAC `63 11,54 +0.7 m/s----
11 Carlijn Loer AV Aquilo 11,65 +0.9 m/s----
12 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 12,19 +0.9 m/s----
13 Merel de Groot AV Aquilo 13,33 +0.9 m/s----
Nadieh Meerman Almere `81 DNS ----
Nikita Nie Groningen DNS ----



Meisjes Junior C - 80 meter finale

# Naam 80m_f Qm
1 Mileen Bruinewoud Start `78 10,35 +3.3 m/s10,56
2 Britt Weerman Groningen 10,48 +3.3 m/s10,38
3 Danara Dew... Stoppels Groningen 10,59 +3.3 m/s10,72
4 Annabel Paul AV Jahn II 10,61 +3.3 m/s10,79
5 Brecht van der Vliet Groningen 10,66 +3.3 m/s10,69
6 Evelien va...Houweling De Gemzen 10,87 +3.3 m/s10,91
7 Noortje Huitema Groningen 10,99 +3.3 m/s11,00
Danique Huisjes Groningen DNS 10,93



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Tiba Miran Groningen 1:38,32 1:40,17
2 Annabel Paul AV Jahn II 1:44,69 1:47,62
3 Eline Ruige AV Lionitas 1:49,19 1:52,51
4 Indy de Blaauw AV Aquilo 1:49,49 ---
5 Ingrid Koster AV Aquilo 1:49,91 1:58,92
6 Esmee Douma Groningen 1:52,64 1:58,47
7 Ella van den Bosch De Gemzen 1:57,87 1:56,80
8 Elin Slagt AAC `61 2:12,51 ---
Lara Smits SV Noordkop DNF ---



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Relaygirls Groningen Atletiek - MJC 4 40,09 2
2 AV Aquilo meiden AV Aquilo - MJC 4 49,01 1



Meisjes Junior C - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Danara Dew... Stoppels Groningen 34,88 38,20
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 28,32 29,56
3 Amber Slomp AAC `61 25,91 26,65
4 Nikita Nie Groningen 24,97 23,82
5 Eva Martens Groningen 21,47 ---
6 Caya van der Mei AAC `61 20,45 ---
7 Roos Koetje AV Aquilo 14,23 ---
Lisanne de Haan Heerenveen DNS ---
Naomi Wessels AV Rijssen DNS 26,46
Anne Bijpost AV Rijssen DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Rozemarie Fokkema AAC `61 11,06 10,97
2 Esmee Douma Groningen 10,96 10,91
3 Denise Zanferrari Groningen 9,88 ---
4 Nikita Nie Groningen 9,64 10,00
5 Eva Martens Groningen 9,04 ---
6 Amber Slomp AAC `61 8,61 8,85
7 Evelien va...Houweling De Gemzen 7,94 ---
8 Danique Huisjes Groningen 7,82 ---
9 Noortje Huitema Groningen 7,69 ---
10 Caya van der Mei AAC `61 7,28 ---
11 Roos Koetje AV Aquilo 6,96 ---
12 Nynke Ploeger AV Aquilo 5,80 ---
Nadieh Meerman Almere `81 DNS ---
Lisanne de Haan Heerenveen DNS ---
Naomi Wessels AV Rijssen DNS 11,24
Anne Bijpost AV Rijssen DNS ---



Meisjes Junior C - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Eva Martens Groningen 26,67 ---
2 Rozemarie Fokkema AAC `61 26,31 27,68
3 Lara Smits SV Noordkop 24,28 ---
4 Evelien va...Houweling De Gemzen 23,57 ---
5 Caya van der Mei AAC `61 20,48 ---
6 Nikita Nie Groningen 20,36 ---
7 Amber Slomp AAC `61 19,19 20,30
8 Roos Koetje AV Aquilo 16,62 ---
Nadieh Meerman Almere `81 DNS ---
Naomi Wessels AV Rijssen DNS 21,38
Anne Bijpost AV Rijssen DNS ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Lara Smits SV Noordkop 1,60 ---
2 Annabel Paul AV Jahn II 1,55 ---
3 Danara Dew... Stoppels Groningen 1,45 1,50
4 Carlijn Loer AV Aquilo 1,35 ---
5 Noortje Huitema Groningen 1,35 1,45
6 Ella van den Bosch De Gemzen 1,30 1,10
Nina de Haes HAC `63 NM ---



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Esmee Douma Groningen 5,13 m/s5,43
2 Britt Weerman Groningen 5,10 m/s5,10
3 Brecht van der Vliet Groningen 4,93 m/s---
4 Mileen Bruinewoud Start `78 4,89 m/s5,26
5 Lara Smits SV Noordkop 4,66 m/s---
6 Evelien va...Houweling De Gemzen 4,62 m/s---
7 Denise Zanferrari Groningen 4,55 m/s---
8 Danique Huisjes Groningen 4,24 m/s---
9 Nina de Haes HAC `63 3,75 m/s---
10 Inge-Esmee Drent AV Jahn II 3,65 m/s---
11 Ella van den Bosch De Gemzen 3,43 m/s3,12
12 Nynke Ploeger AV Aquilo 2,91 m/s---
Nadieh Meerman Almere `81 DNS ---
Lisanne de Haan Heerenveen DNS ---
Nikita Nie Groningen DNS 4,72



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam 60m QOBP
1 Baudien Venema HRRR 8,42 +2.1 m/sQ8,38
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,60 +1.6 m/sQ8,52
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,71 +2.1 m/sQ8,73
4 Lotte Slomp AAC `61 8,75 +0.3 m/sQ8,81
5 Jinte Braas SAV 8,88 +0.7 m/sQ8,93
6 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,90 +1.6 m/sQ9,00
7 Hannah Moll AV Jahn II 8,92 +2.1 m/sQ---
8 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +0.3 m/sQ---
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,98 +0.3 m/sQ---
10 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,21 +1.6 m/sQ---
11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,22 +2.1 m/sq9,11
12 Sascha Keukenkamp Groningen 9,25 +0.7 m/sQ---
13 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,42 +2.1 m/sq---
14 Noortje Sieperda HRRR 9,44 +1.6 m/sq9,18
15 Naömi Gooijer AV PEC 1910 9,48 +2.1 m/sq---
16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,49 +1.6 m/s----
17 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,51 +1.6 m/s-9,70
18 Suusje Berkenbosch De Gemzen 9,53 +0.3 m/s----
19 Tess Gerdes SPWS 9,61 +0.7 m/sQ9,79
20 Celine Dijkstra AAC `61 9,66 +0.3 m/s----
21 Annamarijn... Ginneken HRRR 9,78 +1.6 m/s-10,00
22 Nina Thomas Groningen 10,19 +0.7 m/s----
23 Merel Beekman De Gemzen 10,19 +0.3 m/s----
24 Renske Hanekamp De Gemzen 10,23 +0.3 m/s----
25 Helen de Vries AV Jahn II 10,38 +2.1 m/s----
26 Lisa Komduur SPWS 10,85 +0.7 m/s----
27 Tessa van ...aalduinen Groningen 11,48 +0.7 m/s----
Juliette Oudekerk Groningen DNS ----



Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

# Naam 60m_hf QQm
1 Baudien Venema HRRR 8,48 +1.3 m/sQ8,42
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,62 +1.3 m/sQ8,60
3 Jinte Braas SAV 8,70 +2.1 m/sQ8,88
4 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,71 +2.1 m/sQ8,71
5 Lotte Slomp AAC `61 8,81 +1.3 m/sQ8,75
6 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,82 +2.1 m/sQ9,48
7 Hannah Moll AV Jahn II 8,87 +2.1 m/sq8,92
8 Isabel van Houweling De Gemzen 8,97 +1.3 m/sq8,94
9 Ruth Zijlstra Heerenveen 9,05 +1.3 m/s-8,90
10 Sascha Keukenkamp Groningen 9,06 +2.1 m/s-9,25
11 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,19 +2.1 m/s-9,42
12 Samarijn Pluijmert AAC `61 9,20 +1.3 m/s-8,98
13 Mayke Ruige AV Lionitas 9,24 +2.1 m/s-9,22
14 Noortje Sieperda HRRR 9,37 +1.3 m/s-9,44
15 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,51 +1.3 m/s-9,21
16 Tess Gerdes SPWS 9,61 +2.1 m/s-9,61



Meisjes Junior D - 60 meter finale

# Naam 60m_f Qm
1 Baudien Venema HRRR 8,39 +2.7 m/s8,48
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,43 +2.7 m/s8,62
3 Jinte Braas SAV 8,69 +2.7 m/s8,70
4 Lotte Slomp AAC `61 8,72 +2.7 m/s8,81
5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,75 +2.7 m/s8,71
6 Hannah Moll AV Jahn II 8,90 +2.7 m/s8,87
7 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +2.7 m/s8,97
8 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,96 +2.7 m/s8,82



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam 600mOBP
1 Jinte Braas SAV 1:43,10 1:42,33
2 Luena Spijkerboer De Gemzen 1:48,27 1:49,90
3 Femke Yska HRRR 1:49,25 1:52,68
4 Ruth Zijlstra Heerenveen 1:54,45 1:58,97
5 Tess Jaarsma HRRR 2:00,15 1:59,35
6 Tess Gerdes SPWS 2:11,09 2:18,46
7 Nina Thomas Groningen 2:14,23 ---
8 Tessa van ...aalduinen Groningen 2:30,96 ---
9 Lisa Komduur SPWS 2:34,50 ---
Renske Hanekamp De Gemzen DNS ---
Celine Dijkstra AAC `61 DNS ---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Horror girls AV Horror Sneek - MJD 4 33,43 2
2 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 34,08 1



Meisjes Junior D - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 30,61 ---
2 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 27,34 ---
3 Noortje Sieperda HRRR 24,72 ---
4 Maud Visscher Groningen 22,70 24,97
5 Lotte Slomp AAC `61 20,42 15,86
6 Suusje Berkenbosch De Gemzen 19,11 20,90
7 Celine Dijkstra AAC `61 18,61 ---
8 Samarijn Pluijmert AAC `61 16,53 ---
9 Jill Uilhoorn Fivelstreek 16,52 ---
10 Bente Hanekamp De Gemzen 15,34 ---
Nanou Hofmann Heerenveen DNS ---
Shanara va...Zandvoort AV Lionitas DNS ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam KogelOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 12,31 ---
2 Isabel van Houweling De Gemzen 11,93 ---
3 Maud Visscher Groningen 11,78 11,65
4 Hannah Moll AV Jahn II 11,36 ---
5 Lotte Slomp AAC `61 11,07 9,51
6 Nanou Hofmann Heerenveen 9,27 ---
7 Celine Dijkstra AAC `61 8,39 ---
8 Tess Jaarsma HRRR 8,33 ---
9 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,06 ---
10 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,95 9,08
11 Mayke Ruige AV Lionitas 7,52 ---
12 Esmée de Vries SPWS 7,39 ---
13 Tess Gerdes SPWS 7,02 6,52
14 Carleen Trip AV Jahn II 6,77 ---
15 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 6,63 ---
16 Bente Hanekamp De Gemzen 6,56 ---
17 Helen de Vries AV Jahn II 5,07 ---



Meisjes Junior D - Speerwerpen

# Naam SpeerOBP
1 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 30,95 ---
2 Lotte Slomp AAC `61 23,66 24,63
3 Samarijn Pluijmert AAC `61 19,05 ---
4 Esmée de Vries SPWS 18,99 ---
5 Celine Dijkstra AAC `61 17,78 ---
6 Merel Beekman De Gemzen 17,47 ---
7 Sascha Keukenkamp Groningen 15,30 ---
8 Bente Hanekamp De Gemzen 14,60 ---
9 Jill Uilhoorn Fivelstreek 12,64 12,04
10 Mayke Ruige AV Lionitas 11,70 ---
11 Nina Thomas Groningen 11,38 ---
12 Helen de Vries AV Jahn II 8,45 ---
13 Tessa van ...aalduinen Groningen 7,63 ---
14 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 5,99 ---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam HoogOBP
1 Isabel van Houweling De Gemzen 1,45 ---
2 Maud Visscher Groningen 1,40 1,41
3 Luena Spijkerboer De Gemzen 1,35 1,35
4 Annamarijn... Ginneken HRRR 1,35 1,30
5 Nienke Wagenaar De Gemzen 1,30 ---
6 Sascha Keukenkamp Groningen 1,25 ---
7 Francine V...der Stoop De Gemzen 1,20 1,25
8 Merel Beekman De Gemzen 1,20 ---
9 Renske Hanekamp De Gemzen 1,15 ---
10 Lisa Komduur SPWS 1,10 ---
11 Carleen Trip AV Jahn II 0,90 ---



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Ver OBP
1 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,32 m/s4,03
2 Jinte Braas SAV 4,28 m/s4,30
3 Tess Jaarsma HRRR 4,24 m/s---
4 Hannah Moll AV Jahn II 4,16 m/s---
5 Maud Visscher Groningen 4,14 m/s4,35
6 Sascha Keukenkamp Groningen 4,11 m/s---
7 Luena Spijkerboer De Gemzen 4,05 m/s4,25
8 Mayke Ruige AV Lionitas 3,93 m/s---
9 Celine Dijkstra AAC `61 3,75 m/s---
10 Naömi Gooijer AV PEC 1910 3,66 m/s---
11 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,47 m/s3,85
12 Lisa Komduur SPWS 3,38 m/s---
13 Tess Gerdes SPWS 3,36 m/s4,02
13 Esmée de Vries SPWS 3,36 m/s---
15 Annamarijn... Ginneken HRRR 3,33 m/s3,58
16 Nina Thomas Groningen 3,23 m/s---
17 Helen de Vries AV Jahn II 3,18 m/s---
18 Carleen Trip AV Jahn II 2,58 m/s---
19 Tessa van ...aalduinen Groningen 2,50 m/s---
Jill Uilhoorn Fivelstreek DNS 4,00
Renske Hanekamp De Gemzen DNS ---
Nienke Wagenaar De Gemzen DNS ---
Noortje Sieperda HRRR DNS ---
Shanara va...Zandvoort AV Lionitas DNS ---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Eliza Huizinga Groningen 9,91 3:45,75 5,23 1,15 3,67 2241
2 Mila Aukema Groningen 9,73 4:01,88 6,27 1,20 3,27 2211
3 Fieke Sportel Groningen 9,69 3:58,26 5,34 1,15 3,44 2172
4 Inez Keun Groningen 10,13 4:12,07 6,91 1,10 3,21 2054
5 Jara Heppener HRRR 10,40 4:04,14 4,50 1,10 3,21 1896
6 Suzanne de Jong AV Jahn II 10,61 4:17,98 5,23 1,10 3,12 1839
7 Zoey de Vries AV Impala 11,12 3:54,24 4,48 1,00 2,96 1723
8 Leya Topelen Groningen 10,54 4:57,71 5,52 0,95 3,09 1608
9 Rachida Moussa AV Jahn II 11,01 4:46,26 4,18 1,00 2,81 1470
10 Eva-Sofie Elferink AAC `61 10,58 DNS 5,14 0,95 3,11 1391
11 Nienke Hoen AV Jahn II 10,94 4:48,44 3,05 0,95 2,68 1319
12 Eline Urban Groningen 11,31 DNS 4,30 1,10 2,69 1264
13 Marith Stel AV Jahn II 11,76 4:47,77 4,60 0,90 2,28 1227
14 Liselot Smit Groningen 10,92 DNS 4,08 1,00 2,69 1223
15 Inke Meijer AV Aquilo 12,30 4:55,62 4,99 0,90 2,47 1210
16 Marlijn Bierma Fivelstreek 12,16 4:55,25 4,02 0,95 2,52 1203
17 Elke de Jong AV Aquilo 11,83 4:24,53 2,92 0,80 2,58 1159
18 Esther Zijlstra Groningen 11,46 DNS 4,01 0,95 2,75 1126
19 Nynke Kwak AV Aquilo DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Julia Dokter Groningen 8,91 3:28,30 8,53 1,55 4,34 3154
2 Sabine Struik SPWS 9,95 3:37,78 7,65 1,30 3,61 2523
3 Anthe Troost HRRR 9,67 3:45,32 7,16 1,20 4,03 2508
4 Sterre Kievit Groningen 9,40 3:45,30 6,75 1,15 3,63 2413
5 Jade Schuitema HAC `63 9,65 3:42,45 5,97 1,05 3,60 2261
6 Sanne Pultrum Heerenveen 10,08 3:43,11 6,22 1,15 3,38 2234
7 Lyanne Spijkman SPWS 9,89 3:50,03 5,92 1,05 3,61 2180
8 Nynke Oosterloo Groningen 10,09 4:07,36 7,06 1,10 3,47 2141
9 Milou Sieperda HRRR 10,29 4:35,44 8,43 1,15 3,57 2129
10 Geke Jongsma AV Impala 9,88 4:35,98 6,55 1,20 3,53 2113
11 Carmen Posthuma MPM 10,19 4:15,53 6,50 1,15 3,53 2106
12 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,55 4:18,01 6,33 1,05 3,45 2097
13 Norah Keijzer Heerenveen 10,25 3:53,41 6,28 1,00 3,46 2063
14 Linda de Vries AV Impala 10,35 4:19,33 5,41 1,05 3,21 1862
15 Birgit Havenga Groningen 10,84 4:17,88 6,17 1,00 3,17 1804
16 Eefke Plugge AV Aquilo 10,62 4:34,50 4,02 1,00 3,25 1639
17 Lisanne Lub Groningen 11,50 4:38,00 4,56 0,95 3,05 1480
18 Elisabeth de Haan Heerenveen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
1 Suze Driel AAC `61 7,45 4:14,43 4,94 1,20 3,30 2011
2 Nica Lips Groningen 6,96 4:35,70 4,93 1,10 3,23 1941
3 Jasmijn Kraima Groningen 7,19 4:12,38 4,28 1,10 3,12 1916
4 Leila Smits SV Noordkop 7,40 4:13,14 5,17 1,05 3,11 1895
5 Eliza van Velthoven AV Sparta 7,39 4:04,27 3,42 1,10 2,97 1817
6 Elise Hesling Fivelstreek 7,51 4:20,58 3,98 1,10 2,64 1700
7 Lieke Ottevanger AAC `61 7,27 4:49,49 3,20 0,90 3,09 1522
8 Kirsten Wever AV Jahn II 8,03 4:20,32 3,14 1,00 2,81 1500
9 Anouk Huisman Groningen 8,09 4:39,99 3,12 0,90 2,62 1302
10 Hester Bruins ChiTA 8,47 4:44,79 3,60 0,85 2,75 1254
11 Manon Delhaas AV Aquilo 8,19 4:43,39 3,30 0,80 2,60 1212
12 Lotte Smith AV Aquilo 8,69 4:38,45 3,30 0,85 2,40 1149
13 Fyline Schipper Groningen 8,59 4:46,10 3,22 0,85 2,07 1065
14 Cynthia Urban Groningen 8,64 DNS 3,30 0,90 2,47 952
15 Lindsey Kuil AV Aquilo 8,70 6:27,36 3,91 0,90 2,24 947
16 Lotte Kwak AV Aquilo 8,39 DNS 3,07 0,85 2,50 939
17 Lois Richardson Heerenveen DNS DNS DNS DNS DNS 0
17 Deborah Wessels AV Rijssen DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
1 Eva Wilbers Groningen 7,37 2:13,20 21,32 0,85 2,93 1739
2 Julia Seppenwoolde ATNY 7,42 2:24,55 16,45 0,90 3,03 1620
3 Merel Bierma Fivelstreek 8,32 2:31,53 11,08 0,80 2,29 1098
4 Ilse Clobus AAC `61 8,37 2:27,15 9,28 0,75 2,37 1066
5 Noémi jol... Veldman SV Veendam 7,79 3:57,28 9,15 0,85 2,31 941
6 Yinthe Stel AV Jahn II 8,63 2:42,46 12,35 0,70 2,19 910
7 Marlisa Wiechers AV Jahn II 8,84 2:44,38 8,85 0,80 2,19 874
8 Lauren Posthuma MPM 9,96 2:47,20 11,36 0,70 1,80 618



Meisjes Racerunners Junioren - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 15,44 +1.2 m/s16,02



Meisjes Racerunners Junioren - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 23,53 +1.2 m/s24,04



Meisjes Racerunners Junioren - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Juliëtte ...wershaven HAC `63 50,64 +1.7 m/s---



Meisjes Racerunners Pupillen - 60 meter

# Naam 60m OBP
1 Lyona Bleijie AAC `61 17,42 m/s17,70
2 Dinah Pen AV Lionitas 18,18 +1.2 m/s---



Meisjes Racerunners Pupillen - 100 meter

# Naam 100m OBP
1 Lyona Bleijie AAC `61 28,66 +1.2 m/s31,60
2 Dinah Pen AV Lionitas 30,11 +1.2 m/s---



Meisjes Racerunners Pupillen - 200 meter

# Naam 200m OBP
1 Lyona Bleijie AAC `61 1:00,48 +1.7 m/s---
2 Dinah Pen AV Lionitas 1:07,87 +1.7 m/s---