Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Baudien Venema HRRR 8,42Q +2.1 m/s8,38
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,60Q +1.6 m/s8,52
3 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,71Q +2.1 m/s8,73
4 Lotte Slomp AAC `61 8,75Q +0.3 m/s8,81
5 Jinte Braas SAV 8,88Q +0.7 m/s8,93
6 Ruth Zijlstra Heerenveen 8,90Q +1.6 m/s9,00
7 Hannah Moll AV Jahn II 8,92Q +2.1 m/s---
8 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94Q +0.3 m/s---
9 Samarijn Pluijmert AAC `61 8,98Q +0.3 m/s---
10 Nienke Wagenaar De Gemzen 9,21Q +1.6 m/s---
11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,22q +2.1 m/s9,11
12 Sascha Keukenkamp Groningen 9,25Q +0.7 m/s---
13 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,42q +2.1 m/s---
14 Noortje Sieperda HRRR 9,44q +1.6 m/s9,18
15 Naömi Gooijer AV PEC 1910 9,48q +2.1 m/s---
16 Nanou Hofmann Heerenveen 9,49 +1.6 m/s---
17 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,51 +1.6 m/s9,70
18 Suusje Berkenbosch De Gemzen 9,53 +0.3 m/s---
19 Tess Gerdes SPWS 9,61Q +0.7 m/s9,79
20 Celine Dijkstra AAC `61 9,66 +0.3 m/s---
21 Annamarijn... Ginneken HRRR 9,78 +1.6 m/s10,00
22 Nina Thomas Groningen 10,19 +0.7 m/s---
23 Merel Beekman De Gemzen 10,19 +0.3 m/s---
24 Renske Hanekamp De Gemzen 10,23 +0.3 m/s---
25 Helen de Vries AV Jahn II 10,38 +2.1 m/s---
26 Lisa Komduur SPWS 10,85 +0.7 m/s---
27 Tessa van ...aalduinen Groningen 11,48 +0.7 m/s---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

# Naam Res Qm
1 Baudien Venema HRRR 8,39 +2.7 m/s8,48
2 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,43 +2.7 m/s8,62
3 Jinte Braas SAV 8,69 +2.7 m/s8,70
4 Lotte Slomp AAC `61 8,72 +2.7 m/s8,81
5 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,75 +2.7 m/s8,71
6 Hannah Moll AV Jahn II 8,90 +2.7 m/s8,87
7 Isabel van Houweling De Gemzen 8,94 +2.7 m/s8,97
8 Naömi Gooijer AV PEC 1910 8,96 +2.7 m/s8,82

Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Horror girls AV Horror Sneek - MJD 4 33,43 2
2 Gemzen Girls AV De Gemzen - MJD 4 34,08 1

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Ruth Zijlstra Heerenveen 4,32 4,03
2 Jinte Braas SAV 4,28 4,30
3 Tess Jaarsma HRRR 4,24 ---
4 Hannah Moll AV Jahn II 4,16 ---
5 Maud Visscher Groningen 4,14 4,35
6 Sascha Keukenkamp Groningen 4,11 ---
7 Luena Spijkerboer De Gemzen 4,05 4,25
8 Mayke Ruige AV Lionitas 3,93 ---
9 Celine Dijkstra AAC `61 3,75 ---
10 Naömi Gooijer AV PEC 1910 3,66 ---
11 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,47 3,85
12 Lisa Komduur SPWS 3,38 ---
13 Tess Gerdes SPWS 3,36 4,02
13 Esmée de Vries SPWS 3,36 ---
15 Annamarijn... Ginneken HRRR 3,33 3,58
16 Nina Thomas Groningen 3,23 ---
17 Helen de Vries AV Jahn II 3,18 ---
18 Carleen Trip AV Jahn II 2,58 ---
19 Tessa van ...aalduinen Groningen 2,50 ---
Jill Uilhoorn Fivelstreek DNS 4,00
Renske Hanekamp De Gemzen DNS ---
Nienke Wagenaar De Gemzen DNS ---
Noortje Sieperda HRRR DNS ---
Shanara va...Zandvoort AV Lionitas DNS ---
Juliette Oudekerk Groningen DNS ---