Uitslagen Clubkampioenschappen Dynamica 2015

Jongens Junior A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Wouter Verstraate DNMC 2:41,87 2:39,72



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Thijs Koops DNMC 12,83 -2.3 m/s---
2 Merijn Jellema DNMC 14,78 -2.3 m/s---



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Thijs Koops DNMC 3:54,08 ---
2 Merijn Jellema DNMC 4:18,94 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBP
1 Merijn Jellema DNMC 4,03 ---



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Merijn Jellema DNMC 0,80 ---



Jongens Pupil A1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 9,63 -1.1 m/s---
2 Tom van Houwelingen DNMC 10,70 -1.1 m/s---
3 Romain Kerybin DNMC 11,31 -1.1 m/s---
4 Chris Zuidhof DNMC 12,12 -1.1 m/s---
Noël Zuidhof DNMC DNS ---



Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Tom van Houwelingen DNMC 3:53,33 ---
2 Jeffrey Rijkhals DNMC 4:01,10 ---
3 Romain Kerybin DNMC 4:27,26 ---
Chris Zuidhof DNMC DNS ---
Noël Zuidhof DNMC DNS ---



Jongens Pupil A1 - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 30,71 ---
2 Romain Kerybin DNMC 21,94 ---
3 Tom van Houwelingen DNMC 19,38 ---
4 Noël Zuidhof DNMC 15,14 ---
5 Chris Zuidhof DNMC 11,52 ---



Jongens Pupil A1 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 3,62 3,76 3,58 3,76 ---
2 Chris Zuidhof DNMC 3,10 - 2,82 3,10 ---
2 Tom van Houwelingen DNMC 3,10 2,96 2,94 3,10 ---
4 Noël Zuidhof DNMC 2,84 2,87 - 2,87 ---
5 Romain Kerybin DNMC - 2,76 - 2,76 ---



Jongens Pupil A2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Björn van de Voort DNMC 10,21 -1.1 m/s---



Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Björn van de Voort DNMC 4:03,54 ---



Jongens Pupil A2 - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Björn van de Voort DNMC 33,00 ---



Jongens Pupil A2 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Björn van de Voort DNMC 3,21 3,60 3,54 3,60 ---



Jongens Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Sem Euser DNMC 7,22 -1.7 m/s---
2 Kasper Koopman DNMC 7,41 -1.7 m/s---
3 Stijn Koole DNMC 7,97 -1.7 m/s---
4 Stijn Rietberg DNMC 8,09 -1.7 m/s---



Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Kasper Koopman DNMC 3:47,18 ---
2 Stijn Koole DNMC 4:00,99 ---
3 Stijn Rietberg DNMC 4:29,01 ---
4 Sem Euser DNMC 4:50,57 ---



Jongens Pupil B - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Sem Euser DNMC 25,38 ---
2 Kasper Koopman DNMC 23,97 ---
3 Stijn Koole DNMC 13,07 ---
4 Stijn Rietberg DNMC 11,63 ---



Jongens Pupil B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Kasper Koopman DNMC 3,09 2,90 3,13 3,13 ---
2 Sem Euser DNMC 2,74 2,60 2,93 2,93 ---
3 Stijn Koole DNMC 2,49 2,70 2,61 2,70 ---
4 Stijn Rietberg DNMC 2,48 2,38 2,32 2,48 ---



Jongens Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Yannic Rijk DNMC 7,04 -1.8 m/s---
2 Jeremiah Puroja DNMC 7,22 -1.8 m/s---
3 Luca Ton DNMC 7,39 -1.8 m/s---
4 Ivar Engels DNMC 7,73 -1.8 m/s---



Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Luca Ton DNMC 2:13,23 ---
2 Ivar Engels DNMC 2:19,58 ---
3 Yannic Rijk DNMC 2:23,25 ---
4 Jeremiah Puroja DNMC 2:49,78 ---



Jongens Pupil C - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Jeremiah Puroja DNMC 23,16 ---
2 Luca Ton DNMC 19,21 ---
3 Yannic Rijk DNMC 18,62 ---
4 Ivar Engels DNMC 11,40 ---



Jongens Pupil C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Yannic Rijk DNMC 3,41 3,50 3,36 3,50 ---
2 Jeremiah Puroja DNMC 3,16 3,19 3,11 3,19 ---
3 Luca Ton DNMC 3,00 2,99 3,10 3,10 ---
4 Ivar Engels DNMC 3,00 3,00 3,07 3,07 ---



Jongens Pupil Mini - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Lars Koole DNMC 8,31 -2.4 m/s---
2 Tristan Bruins Slot DNMC 8,35 -2.4 m/s---
3 Nikay Vos DNMC 8,96 -2.4 m/s---
4 Anthony Grevinga DNMC 9,11 -2.4 m/s---
5 Erik Veringa DNMC 9,39 -2.4 m/s---



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lars Koole DNMC 2:38,11 ---
2 Erik Veringa DNMC 2:47,20 ---
3 Anthony Grevinga DNMC 2:56,67 ---
4 Tristan Bruins Slot DNMC 2:59,18 ---
5 Nikay Vos DNMC 3:07,17 ---



Jongens Pupil Mini - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Nikay Vos DNMC 16,81 ---
2 Tristan Bruins Slot DNMC 15,21 ---
3 Lars Koole DNMC 13,70 ---
4 Anthony Grevinga DNMC 11,09 ---
5 Erik Veringa DNMC 9,16 ---



Jongens Pupil Mini - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Lars Koole DNMC 2,60 2,39 2,53 2,60 ---
1 Tristan Bruins Slot DNMC 2,15 - 2,60 2,60 ---
3 Anthony Grevinga DNMC 2,56 2,20 2,21 2,56 ---
4 Nikay Vos DNMC 2,34 2,40 2,52 2,52 ---
5 Erik Veringa DNMC 2,40 2,03 2,38 2,40 ---



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBP
1 Caecilia Kaagman DNMC 11,83 -2.3 m/s---
2 Emma Roelse DNMC 13,03 -2.3 m/s---
3 Nikita de Lange DNMC 13,28 -2.3 m/s---



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Nikita de Lange DNMC 4:00,65 ---
Emma Roelse DNMC DNS ---



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Caecilia Kaagman DNMC 6,63 6,44 7,28 7,28 ---
2 Emma Roelse DNMC 6,26 6,72 6,36 6,72 ---
3 Sascha Janson DNMC 5,44 5,51 5,52 5,52 5,99
4 Nikita de Lange DNMC 5,16 5,41 4,77 5,41 ---



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Nikita de Lange DNMC 1,30 ---
2 Caecilia Kaagman DNMC 1,25 ---
3 Emma Roelse DNMC 1,10 ---



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Marit Stevels DNMC 9,50 -1.8 m/s---
2 Parel Bun DNMC 9,70 -1.8 m/s---
3 Sharita Van Dorst DNMC 9,85 -1.8 m/s---
4 Lynn Sommeijer DNMC 10,01 -1.8 m/s---
5 Rosanne Kaagman DNMC 10,38 -1.8 m/s---
6 Marleen Siebons DNMC 10,58 -1.8 m/s---
7 Marit Driessen DNMC 10,61 -1.8 m/s---



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lynn Sommeijer DNMC 3:45,33 ---
2 Parel Bun DNMC 3:48,77 ---
3 Marleen Siebons DNMC 3:49,17 ---
4 Marit Stevels DNMC 3:49,18 ---
5 Sharita Van Dorst DNMC 4:22,75 ---
6 Marit Driessen DNMC 4:31,63 ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBP
1 Parel Bun DNMC 8,10 ---
2 Lynn Sommeijer DNMC 7,56 ---
3 Marleen Siebons DNMC 7,09 ---
4 Marit Stevels DNMC 7,03 ---
5 Rosanne Kaagman DNMC 6,72 ---
6 Marit Driessen DNMC 6,55 ---
7 Sharita Van Dorst DNMC 5,32 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBP
1 Lynn Sommeijer DNMC 1,30 ---
1 Parel Bun DNMC 1,30 ---
3 Marit Stevels DNMC 1,20 ---
3 Sharita Van Dorst DNMC 1,20 ---
5 Marit Driessen DNMC 1,15 ---
6 Rosanne Kaagman DNMC 1,10 ---
7 Marleen Siebons DNMC 1,00 ---



Meisjes Pupil A1 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Lisanne Lorier DNMC 10,49 -1.9 m/s---
2 Hilde Koole DNMC 10,87 -1.9 m/s---
3 Puk Mulders DNMC 11,06 -1.9 m/s---
4 Quinty van Dalen DNMC 11,22 -1.9 m/s---



Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Lisanne Lorier DNMC 3:53,52 ---
2 Puk Mulders DNMC 4:26,97 ---
3 Hilde Koole DNMC 4:34,35 ---
Quinty van Dalen DNMC DNS ---



Meisjes Pupil A1 - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Lisanne Lorier DNMC 18,73 ---
2 Quinty van Dalen DNMC 17,10 ---
3 Hilde Koole DNMC 9,33 ---
4 Puk Mulders DNMC 9,00 ---



Meisjes Pupil A1 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Lisanne Lorier DNMC 3,44 3,27 3,38 3,44 ---
2 Puk Mulders DNMC - 3,10 3,10 3,10 ---
3 Quinty van Dalen DNMC 2,82 2,68 2,54 2,82 ---
4 Hilde Koole DNMC 2,26 2,29 2,40 2,40 ---



Meisjes Pupil A2 - 60 meter

# Naam Res OBP
1 Noa van Tuijl DNMC 9,34 -1.7 m/s---
2 Shirley Longdon DNMC 9,41 -1.7 m/s---
3 Dana ter Haar DNMC 9,83 -1.7 m/s---
4 Shanti Marinissen DNMC 10,16 -1.7 m/s---
5 Pascalle de Kraker DNMC 10,58 -1.7 m/s---



Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Dana ter Haar DNMC 3:48,14 ---
2 Pascalle de Kraker DNMC 4:27,91 ---
Shanti Marinissen DNMC DNS ---
Noa van Tuijl DNMC DNS ---



Meisjes Pupil A2 - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Noa van Tuijl DNMC 29,45 ---
2 Dana ter Haar DNMC 20,73 ---
3 Shirley Longdon DNMC 18,51 ---
4 Pascalle de Kraker DNMC 14,70 ---
5 Shanti Marinissen DNMC 12,04 ---



Meisjes Pupil A2 - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Shirley Longdon DNMC 4,15 3,83 3,83 4,15 ---
2 Noa van Tuijl DNMC 3,62 3,70 3,88 3,88 ---
3 Dana ter Haar DNMC 3,86 3,77 3,83 3,86 ---
4 Shanti Marinissen DNMC 3,36 3,18 3,13 3,36 ---
5 Pascalle de Kraker DNMC 3,28 3,22 3,32 3,32 ---



Meisjes Pupil B - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 6,56 -1.4 m/s---
2 Yasmine de Kraker DNMC 7,48 -1.4 m/s---
3 Kyra van de Voorde DNMC 8,02 -1.4 m/s---



Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Yasmine de Kraker DNMC 3:56,98 ---
2 Kyra van de Voorde DNMC 4:30,62 ---
Loïs van den Berge DNMC DNS ---



Meisjes Pupil B - Vortexwerpen

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Yasmine de Kraker DNMC 16,00 16,00 ---
2 Loïs van den Berge DNMC 11,90 11,90 ---
3 Kyra van de Voorde DNMC 8,90 8,90 ---



Meisjes Pupil B - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Loïs van den Berge DNMC 3,20 3,34 - 3,34 ---
2 Yasmine de Kraker DNMC 2,93 3,00 3,10 3,10 ---
3 Kyra van de Voorde DNMC 2,41 2,41 2,59 2,59 ---



Meisjes Pupil C - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Chloë Zerbib DNMC 7,29 -2.4 m/s---
2 Charlotte Visser DNMC 7,71 -2.4 m/s---
3 Ghislaine Swinkels DNMC 7,92 -2.4 m/s---
4 Felien Wibbelink DNMC 7,94 -2.4 m/s---



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Felien Wibbelink DNMC 2:24,32 ---
2 Chloë Zerbib DNMC 2:30,81 ---
3 Ghislaine Swinkels DNMC 2:35,47 ---
4 Charlotte Visser DNMC 3:01,52 ---



Meisjes Pupil C - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Chloë Zerbib DNMC 14,74 ---
2 Charlotte Visser DNMC 9,96 ---
3 Felien Wibbelink DNMC 8,66 ---
4 Ghislaine Swinkels DNMC 6,43 ---



Meisjes Pupil C - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Chloë Zerbib DNMC 2,69 3,22 3,21 3,22 ---
2 Felien Wibbelink DNMC 2,65 2,20 2,95 2,95 ---
3 Charlotte Visser DNMC 2,92 2,69 2,86 2,92 ---
4 Ghislaine Swinkels DNMC 2,71 2,69 2,87 2,87 ---



Meisjes Pupil Mini - 40 meter

# Naam Res OBP
1 Noëmie Rijk DNMC 8,05 -1.9 m/s---
2 Lisa Boonman DNMC 8,28 -1.9 m/s---
3 Sophie van Tongeren DNMC 8,78 -1.9 m/s---
4 Britt Rietberg DNMC 9,27 -1.9 m/s---
5 Lisa Koole DNMC 10,20 -1.9 m/s---



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Noëmie Rijk DNMC 2:41,78 ---
2 Britt Rietberg DNMC 3:00,38 ---
3 Lisa Boonman DNMC 3:03,90 ---
4 Sophie van Tongeren DNMC 3:04,38 ---
5 Lisa Koole DNMC 3:16,99 ---



Meisjes Pupil Mini - Vortexwerpen

# Naam ResOBP
1 Noëmie Rijk DNMC 10,38 ---
2 Sophie van Tongeren DNMC 8,64 ---
3 Lisa Boonman DNMC 6,58 ---
4 Britt Rietberg DNMC 5,52 ---
5 Lisa Koole DNMC 5,08 ---



Meisjes Pupil Mini - Verspringen

# Naam P1P2P3Res OBP
1 Noëmie Rijk DNMC 2,39 2,65 2,67 2,67 ---
2 Lisa Boonman DNMC 2,34 2,44 2,45 2,45 ---
3 Britt Rietberg DNMC 2,15 2,12 2,25 2,25 ---
4 Sophie van Tongeren DNMC 2,22 2,17 2,00 2,22 ---
5 Lisa Koole DNMC 1,80 1,91 1,70 1,91 ---