Uitslagen Phanos Clubkampioenschap

Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam Team 800m100mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Philip van de Beek Phanos 2:37,36 13,99 10,97 1,55 5,48 3267
2 Batha Sedoc Phanos 2:37,15 16,40 8,39 1,55 5,06 2832
3 David Cairo Phanos 2:41,45 16,98 7,32 1,40 4,33 2422
4 Jan Gosse Bootsma Phanos 2:26,00 19,40 7,00 1,35 4,15 2308
5 Jan Walboomers Phanos 3:06,41 24,42 4,59 1,15 2,58 1141
6 Wester Zaal Phanos 2:27,33 DNS DNS DNS DNS 585



Jongens Junior C - 200 meter

# Naam Team Res OBP
1 Tijmen Schouws Phanos 25,52 ---
2 Batha Sedoc Phanos 25,78 25,60
3 Wester Zaal Phanos 29,24 ---
Jeffrey Karikari Phanos DNS 25,95



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Wester Zaal Phanos 2:27,33 ---
Quinten Cambridge Phanos DNS ---



Jongens Junior C - 3000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Boudewijn Welkzijn Phanos 10:54,70 ---
2 Jesse Anna...er Meulen Phanos 12:35,23 ---
David Maarleveld Phanos DNF ---



Jongens Junior C - 100 meter horden

# Naam Team Res OBP
1 Tijmen Schouws Phanos 16,06 ---



Jongens Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Massimo Zandee Phanos 4,40 4,40



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam Team 800m80mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Benjamin van Altena Phanos 2:25,99 14,08 9,88 1,30 3,94 2465
2 Jelani James Phanos 2:33,44 15,36 4,02 1,30 4,07 1965
3 Lucius Bout Phanos 2:33,91 15,90 5,78 1,20 3,85 1924
4 C.B. van Altena Phanos 2:34,15 15,59 4,72 1,15 3,52 1772
5 Teun Schipper Phanos 3:24,40 16,11 8,93 1,10 4,11 1720
6 Tenko van der Kuip Phanos 3:04,05 16,89 6,45 1,25 3,82 1700
7 Ichiro Misumi Phanos 3:04,09 17,31 4,86 1,05 3,45 1352
8 Elias Bouwman Phanos 3:05,74 18,77 5,74 1,00 3,20 1230
9 Noah Larsson Phanos 2:41,99 16,82 3,47 DNS 3,57 1183
10 Yáng Lie Phanos DNS DNS 6,63 1,10 3,85 1048
11 Mourad Fengar Phanos DNS 19,16 6,27 1,05 2,95 950
12 James van ...ckevorsel Phanos DNS 17,48 4,72 1,05 DNS 731
13 Dries Boermans Phanos 2:44,81 DNS DNS DNS DNS 429
24 Len ter Laak Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior D - 200 meter

# Naam Team Res OBP
1 Ben Combee Phanos 27,86 ---
2 Matteo Zandee Phanos 29,71 ---
3 Daan Schuirink Phanos 30,53 ---
4 Jelle Miedema Phanos 30,98 ---
5 Sylvain Kramer Phanos 31,41 ---
6 Sjoerd van Berckel Phanos 32,65 ---
7 Melle Vogt Phanos 34,59 ---



Jongens Junior D - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Fedor Musil Phanos 2:38,21 ---
2 Ben Combee Phanos 2:39,35 ---
3 Jelle Miedema Phanos 2:51,09 ---



Jongens Junior D - 3000 meter

# Naam Team ResOBP
Jelani James Phanos DNS ---



Jongens Junior D - 80 meter horden

# Naam Team Res OBP
1 Daan Schuirink Phanos 16,51 ---
2 Fedor Musil Phanos 16,82 ---
3 Matteo Zandee Phanos 16,83 12,87
4 Melle Vogt Phanos 17,87 ---



Jongens Junior D - Kogelstoten

# Naam Team ResOBP
1 Demy River Wit Phanos 7,90 6,28
2 Tristan de Vre Phanos 7,74 ---



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Ben Combee Phanos 4,07 ---
2 Sylvain Kramer Phanos 3,93 ---
3 Daan Schuirink Phanos 3,80 ---
4 Jelle Miedema Phanos 3,77 3,85
5 Sjoerd van Berckel Phanos 3,65 ---
Demy River Wit Phanos DNS ---
Melle Vogt Phanos DNS ---
Sylvain Kramer Phanos DNS ---



Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Malick Dahlberg Phanos 9,35 2:03,76 22,29 6,13 3,86 2323
2 Max Jongenburger Phanos 9,91 2:00,44 16,56 5,50 3,65 2102
3 Mees Beukenhorst Phanos 9,59 2:15,63 17,11 6,32 3,71 2076
4 Casper Ceton Phanos 10,01 2:13,14 20,65 5,82 3,29 1967
5 Isaiah Sweeb Phanos 9,71 2:19,75 18,71 5,07 3,53 1929
6 Lev ter Haar Phanos 9,66 2:16,81 14,13 5,60 3,51 1922
7 Kamil Plate Phanos 10,23 2:13,18 21,81 5,51 3,11 1893
8 Tamar Praaning Phanos 10,26 2:22,23 18,43 6,32 3,37 1868
9 FinnR Rippen Phanos 10,62 2:15,78 24,36 5,30 2,95 1803
9 Samuel van...ckevorsel Phanos 10,01 2:15,79 15,73 5,80 2,96 1803
11 Toon Hooijmaijers Phanos 10,89 2:19,39 19,75 6,17 3,05 1749
12 Finn Harder Phanos 10,71 2:21,30 18,94 5,83 3,13 1741
13 Costya van der Horst Phanos 10,47 2:22,36 18,45 5,99 2,97 1736
14 Igor Wuts Phanos 10,90 2:36,21 21,29 5,99 2,90 1604
15 Benjamin Vaessen Phanos 11,06 2:37,47 24,84 6,41 2,50 1569
16 Veron Ambaum Phanos 10,84 2:39,81 17,24 5,14 2,93 1483
17 Toon Pilet Phanos DNS 2:20,14 16,53 5,48 2,71 1232
18 Clay Jansen Phanos 10,04 DNS DNS 5,92 2,95 1181
19 Zuko Vermeire Phanos 11,31 2:40,64 14,36 4,29 2,26 1179
20 Faas Bisscheroux Phanos 12,22 DNS 10,42 4,12 2,56 869



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Jeen Hammink Phanos 9,59 1:49,12 29,25 8,92 4,29 2783
2 Yohannes Hiensch Phanos 9,30 1:50,62 29,07 7,85 4,02 2701
3 Franklyn Nwanaforo Phanos 9,01 2:01,09 26,03 7,86 4,23 2635
4 Eyoël Hiensch Phanos 9,50 1:54,28 32,13 7,73 3,82 2607
5 Mick Baldew Phanos 9,38 2:03,75 25,75 9,19 3,85 2529
6 Daniël Erbe Gomez Phanos 9,36 1:57,52 28,73 7,23 3,79 2521
7 Sem Jongenburger Phanos 9,28 2:02,73 27,94 7,01 3,73 2443
8 Louis Boshoff Phanos 9,77 1:59,89 19,31 6,64 3,80 2272
9 Marnix de Vries Phanos 9,82 2:06,45 18,28 6,57 3,52 2119
10 Misja Bean Phanos 10,13 2:15,69 23,64 7,44 3,30 2064
11 Jonathan Kuipers Phanos 10,21 2:08,85 25,47 5,53 3,40 2044
12 Quinn Trustfull Phanos 9,85 2:22,35 22,70 5,94 3,43 1976
13 Otto Plasmeijer Phanos 10,10 2:23,15 20,76 5,63 3,45 1891
14 Ezequiel Bolsman Phanos 10,63 2:13,48 18,07 6,28 2,90 1788
15 Casper van Kempen Phanos 10,78 2:12,95 16,30 5,66 3,16 1760
16 Sidney Featherstone Phanos 10,09 2:16,53 8,86 5,56 3,29 1710
17 Lior Bloemendaal Phanos 10,78 2:18,92 12,89 5,15 3,03 1591
18 Louis Gramser Phanos 10,69 2:17,72 13,70 4,81 2,96 1590
19 Nils Greuter Phanos 10,89 2:23,48 14,38 5,18 3,03 1568
20 Roman Sabajo Phanos 10,93 2:31,30 12,44 5,12 2,78 1417



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Ryan van de Pavert Phanos 6,37 2:04,04 30,63 1,00 3,83 2463
2 Emil de Graaf Phanos 6,46 2:09,50 25,48 0,95 3,41 2204
3 Ids Kok Phanos 7,05 2:16,60 31,06 0,95 3,25 2033
4 Willem Hammink Phanos 6,91 2:15,34 24,06 0,95 3,45 2031
5 Daniel Lu...cheurleer Phanos 6,65 2:12,37 13,96 1,00 3,07 1932
6 Friso Koedijk Phanos 7,19 2:12,99 14,30 0,95 3,30 1819
7 Bodhi Smit Phanos 6,94 2:27,99 23,68 0,85 3,18 1790
8 Mees Bakema Phanos 7,25 2:34,16 22,31 0,95 3,19 1738
9 Pedro Filipini Phanos 7,39 2:22,77 8,62 0,90 3,12 1517
10 Otis Hoen Phanos 7,59 2:17,68 10,18 0,85 3,07 1505
11 Floris Phanos 7,71 2:37,55 15,53 0,85 2,85 1387
12 Isaak Gon...Fernandes Phanos 7,42 2:29,39 14,91 0,80 2,40 1361
13 Mo van Koert Phanos 7,89 2:31,08 14,50 0,75 3,04 1346
14 David Smit Phanos 7,66 2:43,54 19,36 0,80 2,67 1343
15 Storm Everts Phanos 8,33 2:40,61 16,48 0,80 2,68 1207



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Chivano Pocorni Phanos 6,66 2:05,64 31,93 1,15 3,78 2487
2 Mikolaj L...na Jerzak Phanos 7,46 2:24,04 25,27 0,95 3,24 1817
3 Liam Jongejan Phanos 7,41 2:17,21 22,12 0,65 3,18 1611
4 Dayo Leimena Phanos 7,65 2:29,57 22,51 0,90 2,61 1542
5 Caelis de Wit Phanos 7,62 2:26,29 14,42 0,80 2,80 1416
6 Lucas Maclean Phanos DNS 2:21,20 23,60 0,90 3,09 1296
7 Milan van Dongen Phanos 8,13 2:50,10 16,59 0,80 2,81 1211
8 Lou van Gogh Phanos 8,29 2:37,97 14,01 0,60 2,30 967
9 Enzo de Lange Phanos 8,54 2:51,96 11,78 0,75 2,18 892
10 Simon Broady Phanos 9,26 2:45,61 11,86 0,75 1,73 741
11 Amin el Yaacoubi Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Taygel Bolsman Phanos 7,69 2:20,02 12,94 0,65 2,66 1289
2 Elias Hagel Franco Phanos 8,25 2:29,58 17,96 0,65 2,64 1198
3 Samin Stoffels Phanos 7,54 2:56,73 13,36 0,65 2,85 1125
4 Jeremiah Bentoh Phanos 8,58 2:34,92 11,14 0,65 2,81 1031
5 Tristan Hartkamp Phanos 8,47 2:39,70 17,33 0,65 2,15 989
6 Jonah Kuipers Phanos 8,82 2:35,32 13,89 0,65 2,15 911
7 Milan Georgievski Phanos 8,38 2:46,94 12,02 0,60 2,22 847
8 Felix Rentema Phanos 8,98 2:52,06 14,19 0,55 2,21 732
9 Erik van Koert Phanos 9,24 2:52,11 11,90 0,60 2,05 663
10 Ewan Jansen Phanos 9,06 3:03,26 9,65 0,60 2,25 625
11 Ties Weebers Phanos 9,83 DNS 14,13 DNS 1,85 422
12 Artur Hagel Franco Phanos 9,74 3:09,19 6,12 0,55 1,46 240



Mannen (incl JA en JB) - Meerkamp

# Naam Team 200m800m110mHKogelSpeerHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Thomas Lewis Msen - Phanos Thomas 24,33 2:01,48 17,87 8,84 55,97 1,60 5,97 4103 4103
2 Maarten Ottenhoff Msen - Phanos Maarten 23,92 2:07,99 15,29 9,18 30,41 1,55 5,24 3697 3697
3 Chris van Lierop Msen - Phanos Chris 25,60 2:34,13 18,91 11,39 42,61 1,60 5,20 3316 3316
4 Timo Stam Msen - Phanos Timo 24,20 2:02,29 20,44 8,53 27,28 1,50 5,23 3210 3210
5 Bastiaan Bretveld Msen - Phanos Bastiaan 26,73 2:28,52 17,37 9,59 15,94 1,80 5,20 2980 2980
6 Mattheus Campbell Msen - Phanos Mattheus 24,55 DNS DNS 10,16 34,59 1,65 5,30 2458 2458
10 Wouter Kievit Msen - Phanos Wouter en Giuilia 27,97 2:59,57 DNF 9,75 30,50 1,45 4,32 1717 543



Mannen (incl JA en JB) - 200 meter

# Naam Team Res OBP
1 Orlando Misaine JJB - Phanos 23,45 ---
2 Henrik Pröpper JJA - Phanos 24,10 ---
3 Imre Fodi JJB - Phanos 24,17 24,10
4 Maxim Moinat Msen - Phanos Maxim en Tom 24,19 ---
5 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 25,70 ---
6 Bas van Ormondt Msen - Phanos Edwin en Bas 27,75 ---
7 Sareje Bulale JJB - Phanos 28,22 29,42
8 Willem Heemstra Msen - Phanos 36,21 34,57
Serencio Lionahr JJA - Phanos DNS 22,47
Clifton Struiken Msen - Phanos DNS ---



Mannen (incl JA en JB) - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Maxim Moinat Msen - Phanos Maxim en Tom 1:59,54 1:51,93
2 Tom Kleist Msen - Phanos Maxim en Tom 2:07,39 2:01,72
3 Sareje Bulale JJB - Phanos 2:23,92 2:29,77
4 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 2:55,95 ---
5 Bas van Ormondt Msen - Phanos Edwin en Bas 3:01,73 ---
Basile Wieser JJB - Phanos DNS 2:23,03



Mannen (incl JA en JB) - 3000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Luuk Wagenaar Msen - Phanos 8:53,44 9:17,00
2 Remyo Tielsema Msen - Phanos 9:01,01 8:49,79
3 Ralf Looze Msen - Phanos 9:33,72 9:18,00
4 Daniel de Looze Msen - Phanos 9:41,78 9:30,00
5 Minne Los JJB - Phanos 10:48,39 ---
6 Rafael Gridelli JJB - Phanos 10:53,45 ---
7 Willem Heemstra Msen - Phanos 17:56,83 16:00,00
Abdirahman Mahdi Msen - Phanos DNS 10:00,00



Mannen (incl JA en JB) - 110 meter horden

# Naam Team Res OBP
1 Liam van der Schaaf JJB - Phanos 14,19 -0.1 m/s---
2 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 18,58 -0.1 m/s---
3 Tom Kleist Msen - Phanos Maxim en Tom 19,26 -0.1 m/s---



Mannen (incl JA en JB) - Kogelstoten

# Naam Team ResOBP
1 Bas van Ormondt Msen - Phanos Edwin en Bas 12,41 ---
2 Tom Kleist Msen - Phanos Maxim en Tom 12,27 ---
3 Anne Toonen JJA - Phanos 10,00 11,65



Mannen (incl JA en JB) - Speerwerpen

# Naam Team ResOBP
1 Henrik Pröpper JJA - Phanos 60,60 ---
2 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 57,36 ---
3 Bas van Ormondt Msen - Phanos Edwin en Bas 40,59 ---
4 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 39,31 ---
5 Anne Toonen JJA - Phanos 33,71 32,40
6 Maxim Moinat Msen - Phanos Maxim en Tom 30,95 ---
7 Imre Fodi JJB - Phanos 28,65 ---



Mannen (incl JA en JB) - Hoogspringen

# Naam Team ResOBP
1 Tom Kleist Msen - Phanos Maxim en Tom 1,55 ---
2 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 1,45 ---
Serencio Lionahr JJA - Phanos DNS ---



Mannen (incl JA en JB) - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Erik Huij...Carretero Msen - Phanos 5,67 4,65
2 Imre Fodi JJB - Phanos 5,58 ---
3 Edwin Gerretsen Msen - Phanos Edwin en Bas 5,52 ---
4 Maxim Moinat Msen - Phanos Maxim en Tom 5,28 ---
Serencio Lionahr JJA - Phanos DNS ---



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam Team 800m80mHKogelHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Amina Schellekens Phanos 2:34,76 13,80 8,04 1,40 4,66 2538
2 Ellis Huistra Phanos 2:38,65 13,58 7,21 1,35 4,52 2408
3 Annerice Bakker Phanos DNF 13,49 9,82 1,35 4,75 2120
4 Sandrine Wieser Phanos 2:48,64 15,83 7,46 1,20 3,71 1878
5 Giulia Battifoglia Phanos 3:26,62 DNS 7,49 1,15 3,19 1164
7 Cézanne Penders Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Junior C - 200 meter

# Naam Team Res OBP
Annerice Bakker Phanos DNS ---



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Maryame Ceesay Phanos 2:46,22 ---



Meisjes Junior C - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - 80 meter horden

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Kogelstoten

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Verspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam Team 60mHHoogKogelVer800mPunten totaalTeam punten
1 Machteld Hammink Phanos 12,48 1,20 6,03 3,73 2:51,98 1765
2 Noëly Baan Phanos 13,26 1,15 7,24 3,90 2:53,58 1756
3 Simone Schouws Phanos 14,00 1,30 7,07 3,85 3:03,74 1722
4 Cristina ...ttifoglia Phanos 12,58 1,20 6,50 3,58 2:56,74 1721
5 Veerle Verbeek Phanos 14,91 1,15 6,93 3,53 2:59,31 1507
6 Madeleine Schroor Phanos 13,47 1,05 5,51 3,34 2:57,31 1424
7 Fenna Heijbroek Phanos 14,33 1,10 5,66 3,59 3:04,85 1408
8 Hannah van Leeuwen Phanos 14,46 1,10 6,74 3,15 3:18,81 1296
9 Hannah van Harmelen Phanos DNF 1,35 6,53 DNS 2:55,25 1188
10 Nicole de Tonnae Phanos --- 1,10 7,17 2,98 DNS 905



Meisjes Junior D - 200 meter

# Naam Team Res OBP
1 Marthe Welkzijn Phanos 32,07 ---
2 Anick Willems Phanos 32,62 ---
3 Madeleine ...ijmaijers Phanos 33,67 ---
4 Roosje van Praag Phanos 34,55 ---
5 Käthe Korfmann Phanos 34,76 ---
6 Nikki van Herwaarden Phanos 37,13 ---



Meisjes Junior D - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Madeleine ...ijmaijers Phanos 3:10,08 ---
2 Anick Willems Phanos 3:10,39 ---
Käthe Korfmann Phanos DNS ---
Nikki van Herwaarden Phanos DNS ---



Meisjes Junior D - 3000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Madeleine ...ijmaijers Phanos 14:14,29 ---



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBP
1 Manisha Van Praag Phanos 12,24 ---
2 Jente van den Bergh Phanos 12,32 ---
3 Roosje van Praag Phanos 14,84 ---
Marthe Welkzijn Phanos DNS 12,53



Meisjes Junior D - Kogelstoten

# Naam Team ResOBP
1 Roosje van Praag Phanos 6,25 ---



Meisjes Junior D - Hoogspringen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Jente van den Bergh Phanos 368,00 ---
2 Manisha Van Praag Phanos 3,35 ---
3 Anick Willems Phanos 3,21 3,56
4 Roosje van Praag Phanos 2,93 ---



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Chantel Jarvis Phanos 9,33 2:01,60 19,92 5,00 4,00 2271
2 Maithe Mandaat Phanos 10,05 2:14,12 22,08 5,97 3,50 2023
3 Jasmijn Raes Phanos 9,33 2:13,34 12,91 5,92 3,45 1996
4 Jikke Loo... Campagne Phanos 10,11 2:13,04 12,22 4,16 3,70 1788
5 Marijne R...van Driel Phanos 10,25 2:18,11 16,60 5,23 3,04 1741
6 Mara Bouma Phanos 10,20 2:23,99 17,57 4,58 3,21 1705
7 Carlotta Baan Phanos 10,41 2:25,83 14,03 4,94 3,25 1637
8 Mirna Breberina Phanos 10,50 2:36,09 14,71 5,23 2,90 1513
9 Stephanie ten Bokum Phanos 10,10 2:24,72 13,29 3,59 2,90 1508
10 Bryanne Fernand Phanos 10,16 2:50,45 13,60 5,40 2,55 1399
11 Kris Siebelhoff Phanos 10,97 2:33,65 11,79 4,08 3,02 1360
12 Mirre van Seventer Phanos 11,43 2:30,20 15,27 4,10 2,81 1346
13 Vera Heesen Phanos 10,83 2:27,93 11,67 3,74 2,67 1318
14 Tessa Heijbroek Phanos 10,93 2:41,64 9,49 3,50 2,72 1162
15 Olguine van Keulen Phanos 11,31 3:13,23 15,82 4,75 2,65 1146
16 Lisa Bakker Phanos 10,32 DNS DNS 3,98 3,19 1054
17 Esme Gallant Phanos 11,03 3:10,44 10,45 3,91 2,63 1034
18 Roos Langendoen Phanos 13,13 3:19,51 6,01 2,93 2,29 533
19 Djalisha Hamel Phanos DNF DNS DNS NM DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team 60m600mBalKogelVerPunten totaalTeam punten
1 Miro Vlasman Phanos 9,03 1:57,83 22,80 7,46 4,20 2599
2 Carlijn Breure Phanos 9,49 2:11,29 31,79 6,65 4,09 2416
3 Esther Klok Phanos 9,75 2:21,97 29,47 8,03 3,55 2224
4 Mare Bödecker Phanos 9,73 2:10,73 16,85 5,52 3,74 2050
5 Esmée Roelants Phanos 10,01 2:16,55 18,32 6,40 3,42 1964
6 Maria Kuipers Phanos 10,05 2:09,75 18,54 6,01 3,22 1961
7 Charlie Verbeek Phanos 10,09 2:12,16 13,79 4,72 3,72 1872
8 Jaya de Jong Phanos 11,34 2:29,35 9,94 3,82 2,92 1268
9 Jean Nelstein Phanos 10,82 DNS 13,30 4,91 3,10 1249
10 Antonia Benevento Phanos DNS DNS 12,54 5,55 DNS 578
11 Josephine Jense Phanos DNS DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Nora van Seventer Phanos 7,46 2:20,75 14,58 1,05 3,13 1742
2 Emily Wilson Phanos 6,98 2:30,53 17,60 0,90 3,20 1720
3 Lilo Bouma Phanos 7,24 2:17,25 13,96 0,95 2,85 1676
4 Tahnee Bijnoe Phanos 7,08 2:29,83 14,41 1,00 2,95 1675
5 Tess van Zuilen Phanos 7,76 2:18,13 14,34 0,85 2,87 1505
6 Kaat Koper Phanos 7,84 2:27,53 21,89 0,80 2,83 1485
7 Cecilia Kuipers Phanos 8,09 2:26,66 15,84 1,00 2,56 1452
8 Lies Klijnman Phanos 7,59 2:27,56 13,34 0,85 2,57 1385
9 Janna den Engelse Phanos 7,62 2:20,10 11,12 0,75 2,83 1376
10 Jimi Boeve Phanos 7,73 2:37,82 14,39 0,80 2,78 1312
11 Lente Schrijver Phanos 7,73 2:34,99 14,33 0,85 2,42 1294
12 Lotus Kamer Phanos 8,06 2:32,75 14,37 0,80 2,55 1243
13 Veronique van Weldam Phanos 8,26 2:31,94 11,90 0,85 2,60 1218
14 Julia Beukenhorst Phanos 8,06 2:37,51 11,07 0,80 2,63 1168
15 Rozan Hillebrandt Phanos 8,29 2:39,90 12,64 0,80 2,46 1110
16 Rani Bean Phanos 8,33 2:51,71 9,96 0,80 2,70 1033
17 Mischa Custers Phanos 9,25 2:49,67 9,78 0,60 2,20 664
18 Sofia Mollet Phanos 7,99 DNS DNS 0,80 DNS 555



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Rosa Matthijssen Phanos 7,48 2:30,30 15,40 0,85 3,02 1510
2 Lana Jansen Phanos 7,56 2:22,67 12,50 0,70 2,85 1359
3 Filippa L... Campagne Phanos 7,64 2:30,42 10,63 0,80 2,69 1294
3 Juliette ...van Driel Phanos 7,82 2:27,44 13,43 0,80 2,49 1294
5 Annie Skaanild Phanos 7,92 2:41,14 13,23 0,75 2,67 1178
6 Eleanor Musil Phanos 8,25 2:34,89 12,95 0,80 2,39 1140
7 Stanne van Camp Phanos 8,09 2:43,58 8,21 0,70 2,62 991
8 Élio le Lay Phanos 8,51 2:47,26 8,87 0,75 2,11 853
9 Emi Misumi Phanos 8,38 3:02,24 10,38 0,75 1,95 792
10 Nikki Brookman Phanos 8,39 3:10,67 9,54 0,65 2,25 722
11 Safira Debbink Phanos 8,52 2:54,42 7,42 0,65 2,14 712
12 Olivia Musil Phanos 8,45 DNS 5,82 0,75 2,45 711
13 Djura Custers Phanos 8,56 2:51,93 8,60 0,55 1,58 560
14 Levi Appelboom Phanos DNS 3:06,21 10,01 --- 1,94 309



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40m600mBalHoogVerPunten totaalTeam punten
1 Saar Koper Phanos 8,01 2:29,15 11,96 0,65 2,65 1144
2 Ana Luisa Filipini Phanos 8,41 2:39,07 16,90 0,65 2,25 1015
3 Roos Koedijk Phanos 8,28 2:38,14 8,30 0,65 2,42 920
4 Guusje de Graaf Phanos 8,32 2:47,40 10,73 0,60 2,14 815
5 Ede den Engelse Phanos 8,91 2:44,54 7,53 0,65 1,87 660
6 Maria Battifoglia Phanos 8,64 2:59,06 7,46 0,65 1,92 627
7 Frederique...oogerwerf Phanos 8,98 2:46,90 7,34 0,60 1,96 614
8 Priscilla Torrini Phanos 9,08 2:59,49 9,32 0,60 1,92 569
9 Reza Werkman Phanos 9,21 2:58,24 6,43 0,60 2,08 525
10 FaY Stremler Phanos 8,96 2:59,55 5,84 0,60 1,84 488
11 Livia van Weldam Phanos 8,97 2:59,00 5,58 0,60 1,64 443
12 Ruby Skaanild Phanos 9,34 2:56,74 6,07 0,60 1,53 396
13 Temnit Asgedom Phanos 9,09 DNS 6,50 0,60 1,63 363
14 Carmen Maclean Phanos --- DNS 6,62 0,60 2,13 271
15 Anna Smit Phanos 10,31 DNS DNS 0,50 1,77 126



Vrouwen (incl JA en JB) - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Vrouwen (incl JA en JB) - 200 meter

# Naam Team Res OBP
1 Giulia Kuhn MJA - Phanos Wouter en Giuilia 28,67 28,83
2 Lotte Pröpper MJB - Phanos Hannah en Lotte 28,88 ---
3 Rosa Vermeulen Vsen - Phanos Tinka en Rosa 29,67 28,10



Vrouwen (incl JA en JB) - 800 meter

# Naam Team ResOBP
1 Lotte Pröpper MJB - Phanos Hannah en Lotte 2:30,92 2:24,54
2 Rosa Vermeulen Vsen - Phanos Tinka en Rosa 2:34,92 2:15,24
3 Jesk Jaeger MJB - Phanos 2:43,30 ---
4 Giulia Kuhn MJA - Phanos Wouter en Giuilia 2:49,13 2:21,54
Tinka Offereins Vsen - Phanos Tinka en Rosa DNS ---



Vrouwen (incl JA en JB) - 3000 meter

# Naam Team ResOBP
1 Emma Kok MJB - Phanos 10:56,96 10,40



Vrouwen (incl JA en JB) - 100 meter horden

# Naam Team Res OBP
1 Tinka Offereins Vsen - Phanos Tinka en Rosa 16,85 ---
2 Giulia Kuhn MJA - Phanos Wouter en Giuilia 18,62 ---
3 Hannah Schwarz MJB - Phanos Hannah en Lotte 19,04 ---



Vrouwen (incl JA en JB) - Kogelstoten

# Naam Team ResOBP
1 Tinka Offereins Vsen - Phanos Tinka en Rosa 9,46 ---
2 Giulia Kuhn MJA - Phanos Wouter en Giuilia 8,49 8,10
3 Hannah Schwarz MJB - Phanos Hannah en Lotte 8,22 8,38
4 Meander Verbeek MJB - Phanos 7,51 ---



Vrouwen (incl JA en JB) - Speerwerpen

# Naam Team ResOBP
1 Lotte Pröpper MJB - Phanos Hannah en Lotte 37,09 39,79
2 Giulia Kuhn MJA - Phanos Wouter en Giuilia 27,80 25,64
3 Tinka Offereins Vsen - Phanos Tinka en Rosa 27,64 ---
4 Hannah Schwarz MJB - Phanos Hannah en Lotte 25,03 ---
5 Meander Verbeek MJB - Phanos 12,31 ---



Vrouwen (incl JA en JB) - Hoogspringen

# Naam Team ResOBP
1 Hannah Schwarz MJB - Phanos Hannah en Lotte 1,35 ---
2 Rosa Vermeulen Vsen - Phanos Tinka en Rosa 1,30 1,40



Vrouwen (incl JA en JB) - Verspringen

# Naam Team Res OBP
1 Hannah Schwarz MJB - Phanos Hannah en Lotte 4,55 4,60
2 Rosa Vermeulen Vsen - Phanos Tinka en Rosa 4,07 4,30